• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۸/۰۵
  • 9k نظر «نمایش»

استخدام سازمان آتش نشانی تهران

استخدام سازمان آتش نشانی تهران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۸,۷۵۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام آتش نشانی تهران

جهت ورود به صفحه جامع استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 آبان 1401: جزئیات فعالیت 16 نیروی آتش نشان زن
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری دانشجو، سخنگوی آتش نشانی گفت: روند استخدامی آتش نشانان زن در دوران کرونا انجام شده و اکنون رد حال آموزش هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 10 مرداد 1401: اعلام نتایج آزمون روانسنجی استخدام آتش نشانی تهران
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، اسامی افراد راه یافته به مرحله بعدی آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران در سال 1400 اعلام گردید. سازمان براساس اولویت های خود به ترتیب تا تکمیل ظرفیت استخدام از میان افراد اعلام شده دعوت به انجام مراحل بعدی آزمون نمونده، این اعلام هیچگونه حق استخدامی برای فرد ایجاد نمی کند و فقط نشان دهنده قبولی فرد در آزمون روانسنجی - شغلی می باشد.

جهت مشاهده اسامی کلیک نمایید


خبر 15 فروردین 1401: ادامه روند جذب نیروهای جدید در آتش نشانی تهران با کاهش کرونا
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ادامه روند جذب نیروهای آتش نشانی تهران در صورت مساعد بودن وضعیت بیماری کرونا خبر داد. سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا درباره زمان آغاز آموزش افرادی که به تازگی در آزمون استخدامی آتش نشانی تهران پذیرفته شدند گفت: با توجه به شرایطی که بیماری کرونا طی مدت اخیر ایجاد کرده بود برگزاری مراحل آزمون استخدامی آتش نشانی تهران با چند توقف مواجه شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 1400: تعویق در جذب 116 اتش نشان جدید
جلال ملکی در گفت و گو با همشهری آنلاین در این باره گفت:طبق برنامه ریزی‌ها قرار بود داوطلبانی که در آزمون عملی سازمان شرکت کرده بودند بعد از انجام مراحل پایانی به استخدام آتش‌نشانی درآیند که اوج گیری اُمیکرون، دیگر آزمون‌های نهایی جذب داوطلبان را به تعویق انداخت. ادامه خبر...


خبر 2 بهمن 1400: اعلام نتایج آزمون عملی استخدام آتش نشانی تهران

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی آتش نشانی تهران اعلام گردید.
لازم به تذکر است اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت استخدامی می باشد. متعاقبا زمان برگزاری مصاحبه روانشناختی - شغلی به داوطلبین اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آقا اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان خانم اینجا کلیک نمایید


خبر 22 دی 1400: اعلام اسامی آتش نشانان مجاز به ادامه روند استخدام در چند روز آینده

300 آقا هم مجاز شدند که مراحل بعدی جذب را طی کنند. 100 نفر آقا تا پایان سال جذب و وارد آموزش می‌شوند. در مجموع اسامی 348 آقا و خانم ظرف چند روز آینده که مجاز به شرکت در مراحل بعدی استخدام شده‌اند روی خروجی سایت آتش‌نشانی قرار می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 آذر 1400: نتیجه آزمون عملی 116 آتش نشان احتمالا تا پایان آینده اعلام می شود (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با ارائه توضیحاتی درباره طرح «پلاک ایمن» گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان بهمن‌ماه ۱۱۶ نیروی جدید سازمان آتش‌نشانی را تعیین و مشخص کنیم. داوری با بیان اینکه نتیجه این دو آزمون احتمالا تا پایان هفته اعلام می‌شود، تصریح کرد: در این مرحله از سه برابر ظرفیت دعوت می‌شود تا در تست‌های پزشکی و مراحل گزینشی شرکت کنند. امیدوار هستیم تا پایان بهمن این مراحل را به سرانجام برسانیم و ۱۱۶ نفر اصلی را انتخاب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 1400: اعلام جزئیات مراحل آزمون عملی آتش نشانی تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران مراحل عملی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران را تشریح کرد. ملکی با بیان اینکه این آزمون طی شش مرحله برگزار می شود، اظهار کرد: بخش عملی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران از شش مرحله تشکیل شده است که انعطاف پذیری، قدرت پنجه دست، پلانک ثابت، بارفیکس، آزمون حرکات ترکیبی و دو ١۶٠٠ متر از جمله آن هستند. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 1400: دریافت کارت و اعلام زمان آزمون عملی پذیرفته شدگان استخدام سازمان آتش‌ نشانی تهران سال 1400 (منبع: سایت آتش نشانی تهران)

به آگاهی می رساند آزمون عملی استخدام از مورخ 1400.07.26 لغایت 1400.08.09 در محل ذیل برگزار خواهد شد. مستدعی است مطابق لیست پیوست نام و تاریخ و ساعت حضور خود را یافته و با مدارک ذکر شده در روز مربوطه در محل آزمون حضور یابید. داوطلبان باید با مراجعه به سامانه آزمون های سازمان آتش نشانی تهران  نسبت به دریافت کارت ورود به آزمون عملی اقدام کنند.
آدرس برگزاری آزمون عملی: خیابان سئول شمالی درب غربی مجموعه ورزشی انقلاب انتهای خ هشتم، آکادمی ملی المپیک حضور بهم رسانید. همچنین به نکات ذیل توجه کامل نموده و رعایت فرمائید.
تذکرات مهم
همراه داشتن اصل مدارک ذیل در روز برگزاری آزمون الزامی می باشد:
شناسنامه
کارت ملی
کارت پایان خدمت و یا گواهی موقت مبنی بر اتمام خدمت
اصل مدرک تحصیلی
نامه تائیدیه بنیاد شهید جهت خانواده محترم ایثارگران
همراه داشتن البسه مناسب ورزشی جهت گذراندن آزمون
از ورود همراه به محوطه برگزاری آزمون جلوگیری به عمل خواهد آمد.
با توجه به زمان بندی انجام شده نیم ساعت قبل از ساعت اعلام شده در حوزه آزمون حضور به هم رسانید بدیهی است خارج از ساعت اعلام شده از شرکت افراد در آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
از آوردن هرگونه وسایل اضافی در روز آزمون خودداری فرمائید.

جهت دریافت کارت ورود به آزمون عملی اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده زمان و تاریخ حضور آقایان اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده زمان و تاریخ حضور بانوان اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده فیلم های نحوه صحیح انجام آیتم های آزمون عملی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 مهر 1400: حضور آتش‌ نشانان عملیاتی زن طی سه ماه آینده در آتش نشانی تهران (منبع: خبرگزاری برنا)

مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، با اشاره به آخرین وضعیت استخدام آتش‌نشانان عملیاتی زن در شهرداری تهران به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا گفت: طبق فرآیند تعریف شده باید آزمون‌ها برگزار می‌شد ولی یک مرحله با تاخیر برگزار شده چراکه به پیک پنجم کرونا وارد شدیم و پروتکل‌ها اجازه برگزاری هیچ آزمونی را نداد که بالاخره با تاخیر سه ماهه این آزمون برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 شهریور 1400: اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان آتش‌ نشانی تهران سال 1400 (منبع: سایت آتش نشانی تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان آزمون علمی استخدام سازمان آتش نشانی تهران اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آقا اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان خانم اینجا کلیک نمایید


خبر 10 شهریور 1400: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان آتش‌ نشانی تهران سال 1400 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعلام نتایج اولین مرحله از آزمون استخدامی آتش نشانی تهران طی هفته آتی خبر داد.
مهدی داوری در گفت‌وگو با ایسنا، در باره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی تهران گفت: همانطور که پیش از این اعلام شده بود به ۱۱۶ نیروی عملیاتی جدید نیاز داریم که ۱۰۰ نفر از آقایان و ۱۶ نفر از خانم ها هستند.
وی با بیان اینکه خانم ها برای اولین بار به جمع نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی تهران می پیوندند، تصریح کرد: خانم ها پیش از این نیز در بخش های دیگری مثل آموزش فعالیت داشتند اما در خصوص حضور در عملیات برای اولین بار در میان نیروهای انسانی سازمان حضور خواهند داشت.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران گفت: ۵۰۰۰ نفر آقا و ۵۰۰ نفر خانم در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت کردند که طی هفته آتی اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول را اعلام خواهیم کرد.
داوری افزود: این اطلاعات از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد و امیدواریم به سرعت بتوانیم آزمون ورزشی و عملیاتی را برگزار کنیم.
وی با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: متاسفانه برای برگزاری مرحله اول آزمون با توجه به شرایطی که وجود داشت با چالش هایی رو به رو شدیم که حالا می توانیم با رعایت پروتکل ها آزمون های بعدی را انجام دهیم.


خبر 19 مرداد 1400: ورود آتش نشان زن به شهرداری تهران تا اواخر پاییز امسال (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در خصوص ورود آتش نشانان زن، میانگین رسیدن آتش نشانان به محل حادثه، بیمه و ... توضیحاتی ارائه کرد. به دلیل کرونا، آزمون کتبی سه ماه به تعویق افتاد. در حال حاضر آزمون برگزار شده و به زودی نتایج آن مشخص می‌شود. بعد از آن هم آزمون علمی و سایر موارد انجام می‌شود. فکر می‌کنم که تا اواخر پائیز سال جاری، آتش‌نشانان زن وارد شهرداری شوند. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 تیر 1400: ثبت نام بیش از 6 هزار نفر در آزمون استخدامی آتش نشانی تهران (منبع: سایت سازمان آتش نشانی تهران)

حسین پرندوش مدیر منابع انسانی سازمان آتش نشانی تهران در این باره اظهار داشت: در آزمون امسال(سال 1400) 6 هزار و136 نفر شامل 373 خانم و 5هزار و 763 مرد ثبت نام کردند. وی افزود: از این تعداد 116 نفر قرار است پس از پذیرفته شدن در آزمون علمی و عملی به استخدام سازمان آتش نشانی تهران درآیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

آگهی آزمون استخدامی آتش نشانی تهران در سال 99 - 5 اسفند 99

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ، به منظور تکمیل نیروهای عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط از طریق آزمون های علمی ، عملی ، معاینات جسمانی و روانی و طی مراحل گزینش " 100 نفر مرد و 16 زن" براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.
مهلت ثبت نام تا 15 اسفند 99 تا 19 اسفند 99 می باشد.

> شرایط عمومی

۱- تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
۲- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
ویژه بانوان: دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در رشته های: عمران، معماری، مکانیک، صنایع، حقوق، روانشناسی، مدیریت صنعتی، بازرگانی، برق، جامعه شناسی، بهداشت حرفه ای و فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی مرکز علمی و کاربردی آتش نشانی، ایمنی و خدمات شهری شهرداری تهران.
۳- عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه موثر) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
۴- متولدین ۰۱/ ۰۱/ ۱۳۷۲ به بعد
۵- دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت غیر پزشکی نظام وظیفه عمومی(برای آقایان).
۶- برخورداری از سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی لازم برای انجام کار در شغلی که در آن استخدام می شوند( آمادگی جسمانی) شامل الف: تست تشخیص روانشناختی - شغلی ب- عدم داشتن مشکلات و اختلالات روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی برابر گواهی صادره از مراجع ذیصلاح و مورد نظر سازمان .
۷- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی به موجب آراء موثر مراجع قضائی و ذیصلاح.
تذکر: ملاک عمل در خصوص تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در متن گواهینامه موقت و یا دانشنامه و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاریخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، کارت پایان خدمت) و همچنین در خصوص معافیت دائم غیر پزشکی(تاریخ مندرج در قسمت صدور کارت معافیت دائم) ، در آخرین روز ثبت نام داوطلبین (۱۵/ ۱۲/ ۱۳۹۹) می باشد.

> شرایط اختصاصی

۱- ویژه آقایان: دارا بودن حداقل ۱۶۵ سانتیمتر قد، ویژه بانوان: دارا بودن حداقل ۱۶۰ سانتیمتر قد
۲- دارا بودن شرایط بومی در شهر تهران (داوطلب بومی: به داوطلبی گفته می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد
. الف- داوطلب حداقل (۴) چهار سال از سنوات تحصیلی (دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهر مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ب- همسر و فرزندان تحت تکفل کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (صرفاً شاغلین) که شهر محل خدمت فعلی با شهر مورد تقاضا برای استخدام یکسان باشد.
ج- حداقل ۱ سال سابقه سکونت دائم داوطلب در استان تهران)
۳- فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان ۲۵% به بالا و آزادگان، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور در جبهه از سهمیه قانونی برخوردار و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.

> مراحل ثبت نام و مراحل اخذ آزمون

ثبت نام از تاریخ ۰۵/ ۱۲/ ۱۳۹۹ بمدت ۱۰روز بصورت اینترنتی ، از طریق سایت آتش نشانی تهران می باشد. لطفا شرایط ذکر شده در سامانه ثبت نام را در تمام مراحل به دقت مطالعه نموده و سپس ثبت نام را انجام دهید. پذیرش موافقت نامه در سامانه استخدام به منزله مطالعه کامل شرایط و قبول نمودن کلیه مفاد در نظر گرفته شده در آگهی استخدام است.
۱- عدم شرکت در هریک از بخش های آزمون ( علمی ، عملی، مصاحبه روانشناختی - شغلی ،گزینش، معاینات پزشکی ) به منزله انصراف از تقاضا تلقی میگردد.
۲- کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات معرفی شده، توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.

> مراحل اخذ آزمون و نحوه اعلام نتیجه

۱- آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی بصورت مرحله ای برگزار شده و شرکت در هر مرحله منوط به کسب حد نصاب لازم در مرحله قبلی است. عدم کسب حد نصاب لازم در هر مرحله منجر به حذف داوطلب از فرآیند استخدام خواهد شد.
۲- در مرحله اول بر اساس اطلاعات خود اظهاری افراد آزمون علمی برگزار و نتیجه آزمون و اعلام اسامی واجدین شرایط جهت مرحله بعد منوط به کسب حد نصاب نمره لازم می باشد.
۳- پس از برگزاری آزمون علمی واجدین شرایط بر اساس چند برابر ظرفیت استخدام به آزمون عملی معرفی می شوند.
۴- در زمان برگزاری آزمون عملی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل با اطلاعات خود اظهاری افراد تطبیق داده شده و با بررسی و صحت سنجی مدارک و در صورت تائید، آزمون عملی از ایشان به عمل خواهد آمد.
۴-۱- اصل شناسنامه عکسدار.
۴-۲- اصل مدرک تحصیلی .
۴-۳- اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
۴-۴- اصل کارت ملی .
۴-۵- همراه داشتن اصل و تصویر کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران .
۵- پس از اعلام نتایج آزمون عملی، اسامی چند برابر ظرفیت استخدامی جهت شرکت در مصاحبه روانشناختی - شغلی اعلام خواهد شد.
۶- افراد واجد شرایط تشخیص داده شده در مصاحبه روانشناختی - شغلی جهت طی مراحل گزینشی و معاینات پزشکی به مراجع ذیصلاح معرفی می شوند.

> مفاد آزمون

آزمون علمی:
الف- هوش و توانمندی های عمومی(ضریب۲)
ـ معارف اسلامی(ضریب ۱)
ـ زبان انگلیسی(عمومی)(ضریب ۱)
ب- آزمون کتبی روانشناختی - شغلی * آزمون ورزشی برای آقایان : تر کیب بدنی(اندازه گیری قد و وزن)، انعطاف پذیری ، بارفیکس ، پلانک استاندارد(ثابت)، قدرت پنجه، دوی ۱۶۰۰ متر، عملیات ورزشی(کشیدن سورتمه با وزنه ۲۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر به وسیله طناب از روبرو و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر، هل دادن سورتمه ورزشی بعدی با وزنه ۴۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر ، حمل دو گالن به وزن مجموع ۴۰ کیلوگرم به مسافت ۱۵ متر (رفت و برگشت جمعاً ۳۰ متر)).
آزمون ورزشی برای بانوان :
ترکیب بدنی(اندازه گیری قد و وزن)، انعطاف پذیری ، بارفیکس(بارفیکس افقی)، پلانک استاندارد، قدرت پنجه ، دوی ۱۶۰۰ متر، عملیات ورزشی(کشیدن سورتمه ورزشی با وزنه ۱۰ کیلوگرمی به وسیله طناب از روبرو به مسافت ۲۰ متر و کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر ،هل دادن سورتمه بعدی با وزنه ۲۰ کیلوگرمی به مسافت ۲۰ متر و سپس کشاندن همان سورتمه به وسیله طناب روی شانه به مسافت ۲۰ متر، حمل دو گالن به وزن مجموع ۲۰ کیلو به مسافت ۱۵ متر (رفت و برگشت جمعاً ۳۰ متر)).
تبصره: اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سئوالات به معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت، نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سئوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان آتش نشانی تهران مورخ 5 اسفند 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام سازمان آتش نشانی تهران در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود راهنمای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی آتش نشانی تهران اینجا کلیک نمایید

خبر 27 بهمن 99: شروع ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی تهران از 5 اسفند 99 (منبع: سایت سازمان آتش نشانی تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ ثبت نام آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران برای تکمیل کادر عملیاتی خود از میان داوطلبان آقا و خانم از 5 اسفند 99 آغاز خواهد شد. شرایط ثبت نام به زودی اعلام خواهد شد.

جهت دانلود راهنمای ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 99: زمان انتشار دفترچه آزمون استخدام سازمان آتش نشانی

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد که از فردا شنبه ۲۵ بهمن ماه، اطلاعیه استخدام زنان و مردان آتش‌نشان بر روی سایت سازمان آتش‌نشانی منتشر می‌شود.
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، مهدی داوری با اعلام این خبر گفت: داوطلبانی که در آزمون‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران موفق شوند، استخدام سازمان شده و باید مراحل آموزشی را طی کنند. در این مرحله برای سال ۱۴۰۰، تعداد ۱۰۰ آتش‌نشان مرد و ۱۶ آتش‌نشان زن برای کادر عملیاتی استخدام می‌شوند. آتش‌نشانان پس از گذراندن سه ماه دوره آموزشی فشرده وارد ایستگاه‌ها خواهند شد.
او در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره همسان شدن صندوق بازنشستگی شهرداری با صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی برای بازنشستگی آتش‌نشانان با ۲۰ سال سابقه، اظهار کرد: روال قانونی این موضوع در حال سپری شدن است. آتش‌نشانانی که بر اساس صندوق تامین اجتماعی بازنشسته می‌شوند، طبق قانون مجلس انجام می‌شود اما در خصوص صندوق بازنشستگی شهرداری استناد به مصوبه کمیسیون ۱۳۸ شده و در این کمیسیون، آتش‌نشانی به عنوان مشاغل سخت و زیان‌آور تشخیص داده شده است.
لایحه بازنشستگی آتش‌نشانان روی میز مجلس
داوری خاطرنشان کرد: بر اساس آیین‌نامه اجرایی این کمیسیون، آتش‌نشانان پس از ۲۵ سال می‌توانند بازنشسته شوند. ما در سازمان درخواست داده‌ایم تا درباره دیگر صندوق‌های بازنشستگی مانند صندوق بازنشستگی شهرداری، اتفاق مشابه صندوق تامین اجتماعی رخ دهد.
وی ادامه داد: این موضوع را در شورای عالی استان‌ها مطرح کردیم و در آنجا مورد بررسی قرار گرفت، به تصویب رسید و به صورت لایحه به مجلس شورای اسلامی ارسال شد. ما در حال حاضر منتظر مطرح شدن این لایحه در صحن مجلس هستیم. مذکراتی هم در این خصوص با نمایندگان داشته‌ایم اما فرآیند بررسی آن ممکن است طولانی شود. البته این اقدامات نیز نتیجه پیگیری سازمان آتش‌نشانی و شهرداری تهران بوده است تا بتوانیم این خلاء قانونی را برطرف کنیم.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه تقریبا ۹۰۰ آتش‌نشان جزو صندوق بیمه تامین اجتماعی هستند، تصریح کرد: از حدود بیش از ۵ هزار نفر جمعیت کارکنان آتش‌نشانی شهرداری تهران، بیش از ۸۰ درصد جزو صندوق بازنشستگی شهرداری بوده و حدود ۱۹ تا ۲۰ درصد مربوط به صندوق تامین اجتماعی هستند. در بدو استخدام، آتش‌نشانان می‌توانند یکی از صندوق‌ها را انتخاب کنند؛ یعنی هر کدام از آتش‌نشانان که جزو یکی از صندوق‌های تامین اجتماعی یا شهرداری هستند، در واقع این انتخاب خود آن‌ها بوده است.
داوری درباره افزایش حقوق کارکنان سازمان آتش‌نشانی نیز گفت: حقوق آتش‌نشانان مانند تمام کارکنان شهرداری افزایش سالانه دارد و شهرداری نیز مطابق آنچه دولت اعلام می‌کند برای کارمندان افزایش حقوق در نظر می‌گیرد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 بهمن 99: بکارگیری و استخدام بانوان آتش‌نشان ضرورت دارد (منبع: همشهری آنلاین)

به گزارش همشهری آنلاین، زهرا صدر اعضم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: برای امدادرسانی حوادث رخ داده در منازل شهری بهترین کسی که می‌تواند به بانوان خانه دار کمک کند، بانوان آتش نشان هستند. بنابراین به نظر می‌رسد استخدام بانوان آتش‌نشان ضرورت دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 دی 99: انتشار فرم های استخدامی آتش نشانی تا پایان دی 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انتشار فرم های آزمون استخدامی آتش نشانان خانم و آقا تا پایان دی ماه خبر داد. مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، درباره نتیجه بررسی های انجام شده برای شرایط و نحوه جذب آتش نشانان زن اظهار کرد: مراحل آن در حال طی شدن است و همانطور که گفته بودیم فرم های استخدامی که هم مربوط به آقایان و هم مربوط به خانم ها است منتشر خواهد شد. افرادی که تمایل دارند می توانند فرم هارا تکمیل و به سازمان ارسال کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آذر 99: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل عملیات آتش نشانی شهرداری های کشور (منبع: سایت آزمون جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی استانهای تهران و خوزستان جهت تکمیل فرآیند آزمون، مرحله تکمیل ظرفیت اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 9 آبان 99: امکان جذب آتش نشان در تهران فقط با قبولی در آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: جذب نیروی آتشنشان در پایتخت فقط با قبولی در آزمون علمی و عملی امکانپذیر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مهر 99: خبر جذب اولین گروه آتش‌نشانان زن تا 2 ماه آینده در تهران (منبع: همشهری آنلاین)

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از جذب اولین گروه آتش‌نشانان زن تا ۲ ماه آینده در شهرداری خبر داد.  مقدمات جذب آتش‌نشانان زن را فراهم کرده‌ایم و شرایط حضور بانوان نیز در آتش‌نشانی بررسی شده است. در حال فراهم کردن شرایط استخدام این افراد در آتش‌نشانی هستیم. تعداد محدودی از بانوان برای اولین ‌بار جذب آتش‌نشانی می‌شوند. فعلاً در یک ایستگاه عملیاتی این افراد حضور دارند و تعداد آنها کمتر از ۲۰ نفر خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 شهریور 99: خبر استخدام زنان در سازمان آتش نشانی از طریق آزمون (منبع: خبرگزاری برنا)

استخدام آتش نشانی از طریق آزمون می باشد و آخرین آزمون برگزار شده ۱۸ مرداد سال ۹۸ بوده است. از آنجایی که ۵۰ درصد جمعیت کلانشهر تهران را زنان تشکیل می‌دهند، استخدام آتش‌نشان زن در برخی حوادث که زنان در آن درگیر هستند باید در اولویت مدیریت شهری باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 شهریور 99: آخرین جزئیات استخدام آتش‌نشان زن در سازمان آتش‌نشانی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

«مهدی داوری» مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره استخدام آتش‌نشان زن در سازمان آتش‌نشانی گفت: در این طرح قرار است، زنان به عنوان آتش‌نشان حرفه‌ای وارد سازمان شوند و مانند آتش‌نشانان مرد که مراحل گزینشی را طی کرده و سپس آموزش‌های حرفه‌ای را می‌بینند، همین اتفاق نیز قرار است برای زنان نیز بیفتد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مرداد 99: لزوم استخدام آتش نشانان زن در تهران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ۵۰ درصد جمعیت کلانشهر تهران را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: استخدام آتش‌نشان زن در برخی حوادث که زنان در آن درگیر هستند باید در اولویت مدیریت شهری باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مرداد 99: پیگیری برای اخذ مجوز استخدامی در آتش نشانی تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

شهردار تهران از پیگیری برای اخذ مجوز استخدام معدودی آتش نشان جدید در پایتخت خبر داد. شهردار تهران اظهار داشت: برای جذب نیروی جدید، آموزش تعداد معدودی از آتش نشان زن در دستور کار قرار گرفته و اخذ مجوز استخدام جدید پیگیری می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مرداد 99: نیاز آتش نشانی تهران به 2 هزار نیروی جدید (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح ایستگاههای جدید آتش نشانی و تامین تجهیزات جدید از نیاز به ۲ هزار نیروی آتش نشان جدید سخن گفت. وی با اشاره به تمرکز زیاد پرسنل در شهرداری ابراز داشت: آتش نشانی که از سازمان‌های شهرداری محسوب می‌شود برای جذب نیرو ابتدا مجبور شد تا ثابت کند نیروهایش زیاد نیست و به تازگی اجازه جذب ۲۰۰ نیروی دیگر را هم گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اردیبهشت 99: اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی (منبع: سایت آزمون جهاددانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال 1398 می رساند، نتایج مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون، بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مركز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملی و كد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه تکمیل ظرفیت مطلع گردند.

جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت اینجا کلیک نمایید


خبر 16 فروردین 99: خبر آموزش و جذب 50 هزار آتش‌نشان داوطلب در شهر تهران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آموزش و جذب حدود ۵۰ هزار آتش‌نشان داوطلب در شهر تهران خبر داد و نحوه پذیرش آن را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی اسلامشهر (منبع: سازمان آتش نشانی اسلامشهر)

قابل توجه قبولین آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی مقتضی است جهت دریافت معرفی نامه انجام آزمایشات پزشكی قبل از استخدام راس ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۲۸/ ۱۰/ ۹۸ به اداره منابع انسانی و پشتیبانی سازمان مراجعه نمایید. در غیر اینصورت (عدم مراجعه) به منزله انصراف تلقی خواهد شد.


خبر 12 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدام قبول شدگان آزمون عملیاتی آتش نشانی اسلامشهر (منبع: سایت آتش نشانی اسلامشهر)
بدینوسیله به اطلاع می رساند جهت سیر مراحل اداری ، تشکیل و تکمیل پرونده با در دست داشتن کارنامه آزمون تئوری و ورزشی و تعداد ۱۲ قطعه عکس ۴*۳ راس ساعت ۱۰صبح مورخ ۱۴/ ۱۰/ ۹۸ به اداره منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مراجعه نمائید. ضمناً کلیه اطلاع رسانی ها از طریق سایت رسمی سازمان آتش نشانی انجام خواهد شد.

جهت مشاهده اصلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 8 دی 98: اعلام نتایج آزمون عملی استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی تهران (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گـرامی، با عنــایت به برگزاری آزمون استـخدامی مشــاغل آتش‌نشـانی شهرداری‌های سـراسـر کشـور در تاریخ ۱۳۹۸/۰۵/۱۸، نتـایج نهــایی این آزمـون در استان تهران که مرحله آزمون عملی را به پایان رسانده و نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود درسایت آزمون جهاددانشگاهی مراجعه نمایند.
داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، طبق برنامه زیر اقدام نمایند :
مراجعه در تاریخ شنبه 14 دی‌ماه 1398، به شهرداری‌های محل مورد تقاضای خود در استان تهران
نتایج سایر استان‌ها که فرایند بررسی مدارک و یا آزمون عملی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 29 آبان 98: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون عملی استخدام آتش نشانی تهران (منبع: سایت جهاد دانشگاه شهید بهشتی)

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند آزمون عملی استخدام سازمان آتش نشانی روز چهارشنبه مورخ 6 آذر 1398 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.
نشانی محل برگزاری آزمون: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، درب دانشکده دندانپزشکی (برای شرکت در آزمون طبق عکس به دانشکده تربیت بدنی مراجعه نمایید – ورود و دریافت نوبت تنها از درب دندانپزشکی امکان پذیر خواهد بود)
زمان بندی حضور داوطلبین:
آقایان به ترتیب حرف اول نام خانوادگی :
الف تا س از ساعت 8 صبح
از ش تا ی از ساعت 12 ظهر
بانوان از ساعت 16-18
خواهشمند است جهت تسریع روند برگزاری آزمون فقط در ساعات مشخص شده مراجعه نمایید.
نکات ضروری
داوطلبین موظفند در روز برگزاری آزمون فیش وجه واریزی و 2 قطعه عکس 3*4 و مدرک شناسایی عکس دار و کارنامه قبولی خود را به همراه داشته باشند. ضمنا خواهشمند است لباس مناسب برای آزمون ورزشی به همراه داشته باشید.
ضمن عرض تبریک به کلیه داوطلبانی که مجاز به شرکت در آزمون عملی استخدام سازمان آتش نشانی شده اند به اطلاع می رساند که هزینه ی شرکت در آزمون عملی مبلغ 1/150/000 ریال (معادل صد و پانزده هزار تومان) می باشد.
کلیه داوطلبان موظفند پیش از حضور در روز تعیین شده برای آزمون عملی از طریق سامانه ثبت نام نسبت به پرداخت مبلغ فوق اقدام نمایند.
پرداخت وجه به دو طریق امکان پذیر است
روش اول- پرداخت از طریق سامانه
راهنمای ثبت نام از طریق سامانه
نکات مهم:
به منظور ثبت نام حتما از کامپیوتر استفاده کنید و به هیچ وجه از طریق گوشی همراه اقدام به ثبت نام نکنید.
هر فرد باید به طور مجزا نسبت به ثبت نام اقدام کند، از ثبت نام بیش از یک نفر به طور همزمان جدا خود داری کنید.
از طریق لینک ثبت نام وارد سامانه رویش شوید
وارد بخش “سامانه ثبت نام” که به رنگ آبی در صفحه اول مشخص است شوید.
در صفحه وارد شده گزینه “من فراگیر جدید هستم …” را انتخاب نمایید.
در بخش واحد/سازمان واحد “شهید بهشتی تهران” را انتخاب کنید.
مرکز انتخابی را روی “تخصصی شماره یک (پارک وی)” تنظیم کنید.
در بخش کارگروه مرکز انتخابی گزینه “تست عملی آتش نشانی” را انتخاب کنید.
در بخش طبقه بندی “تست پزشکی و عملی” را انتخاب نمایید.
نوار پایینی صفحه را تا انتها به سمت راست بکشید و با استفاده از علامت + تست پزشکی و عملی را انتخاب نمایید.
پس از انتخاب شدن درس عبارت ” دوره با موفقیت اضافه شد” به شما نمایش داده خواهد شد.
در صورتی که اشتباها 2 بار درس را انتخاب کردید از قسمت بالا سمت راست “دوره های انتخابی” میتوانید موارد اضافی را حذف کنید.
پس از اطمینان از صحت انتخاب از قسمت بالا سمت چپ به مراحل بعد رفته و پس از تکمیل مشخصات از طریق اتصال به درگاه بانکی نسبت به پرداخت وجه اقدام کنید.

جهت ثبت نام در سامانه اینجا کلیک نمایید

روش دوم – پرداخت از طریق شماره کارت جهاد دانشگاهی شهید بهشتی
داوطلبین گرامی می توانند مبلغ را به شماره کارت جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با شماره زیر واریز نمایید
5859-8370-0555-8925
* جهت آگاهی از موارد و جزئیات آزمون فایل بارگذاری شده زیر با عنوان “مفاد آزمون عملی آتش نشانی” را مطالعه نمایید.

جهت دانلود مفاد آزمون عملی آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مهر 98: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون عملی استخدام آتش نشانی استان تهران (منبع: سایت استانداری تهران)

راساس اطلاعیه دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران؛ نیمه دوم آبان ماه آزمون عملی جذب نیروی انسانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در پی برگزاری آزمون کتبی جذب نیروی آتش نشان برای شهرداری های استان تهران در مردادماه امسال؛ آزمون عملی جذب و به کارگیری نیروی انسانی در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان نیمه دوم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد. گفتنی است محل و زمان دقیق برگزاری آزمون متعاقبا اعلام و از طریق پایگاه اطلاع استانداری تهران به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون علمی می رسد.


خبر 25 مهر 98: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران (منبع: سایت آتش نشانی تهران)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی تهران اعلام گردید.
بدیهی است این سازمان با توجه به اولویت های خود نسبت به انتخاب و معرفی برگزیده شدگان به مرحله بعدی اقدام نموده و تعدادی از افراد به عنوان رزرو، منتظر تماس و اعلام های بعدی خواهند بود.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 98: اعلام نتایج بررسی مدارک و تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی (منبع: سایت جهاد دانشگاهی) 

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفیت مرحله بررسی مدارک آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال 1398 می‌رساند، نتایج بررسی مدارک آنان، از روز چهارشنبه مورخ 24 مهرماه 1398 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مركز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملی و كد رهگیری با ورود به قسمت پروفایل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند. داوطلبان گرامی لازم است پس از مشاهده کارنامه بررسی مدارک، با توجه به نتیجه ثبت شده در کارنامه، اقدامات لازم را انجام دهند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 23 شهریور 98: اعلام نتایج آزمون استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی مشاغل عملیات آتش نشانی در سال 98 اعلام گردید.

 جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مرداد 98: اطلاعیه زمان مصاحبه روانسنجی پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران (منبع: آتش نشانی تهران)

داوطلب محترم لطفا در زمان و ساعت مشخص شده به آدرس ذیل مراجعه فرمائید.

توجه داشته باشید در صورت غیبت و تاخیر زمان مصاحبه به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و عدم حضور و تاخیر شما به منزله انصراف ثبت می شود.

مدارك لازم جهت حضور در زمان مصاحبه: اصل و کپی شناسنامه - كارت ملی - كارت پایان خدمت و مدرك تحصیلی(در ابعاد A4 و تصاویر خوانا)

آدرس محل مصاحبه: شهرك غرب- تقاطع خوردین و بلوار دریا، ایستگاه 25 سازمان آتش نشانی

جهت مشاهده زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


استخدام مشاغل عملیات آتش نشانی در شهرداری استانها - 5 تیر 98

به استناد سهمیه استخدامی شماره 711304 مورخ 1397/12/19 سازمان اداری و استخدامی كشور و مجوز شماره 2257 مورخ 98/1/25 سازمان شهرداریها و دهیاریهای كشور، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتشنشانی شهرداریهای سراسر كشور، آزمون استخدامی كتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات این دفترچه راهنما برگزار میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

1 .داشتن تابعیت ایران
2 .دارا بودن كارت پایان خدمت یا معافیت قانونی غیرپزشكی
3 .دارا بودن مدرك تحصیلی طبق جدول شرایط احراز رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدامی
4 .عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
5 .نداشتن سابقه محكومیت جزایی مؤثر
6 .نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
7 .داشتن سلامت جسمانی و توانایی برای انجام كاری كه در آن شغل استخدام میشود(طبق تأئید مراجع پزشكی)
8 .اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
9 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
10 .به استناد قانون ممنوعیت به كارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت یا بازنشسته باشند.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان آتش نشانی مورخ 5 تیر 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام سازمان آتش نشانی در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آتش نشانی در سال 98 اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فایل شغل محل های استان تهران اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فایل شرایط احراز مشاغل اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


استخدام نیروی جدید در سازمان آتش‌ نشانی تهران- 21 مهر 97

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط از طریق آزمون های ورزشی، علمی شامل: ریاضی - شیمی - اطلاعات دینی - ادبیات و زبان فارسی - انگلیسی - هوش و کتاب آموزش آتش نشان داوطلب(مراجعه به سایت سازمان) - تست شخصیت - مصاحبه تخصصی، معاینات جسمانی و طی مراحل گزینش داوطلب "مرد" بر اساس شرایط ذیل استخدام می نماید:

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان آتش نشانی تهران مورخ 21 مهر 97 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی در سایت اصلی آتش نشانی تهران اینجا کلیک نمایید


اخبار و اطلاعیه های استخدام سازمان آتش نشانی تهران در سال 98 را از این قسمت دنبال کنید:

+ اجرای برنامه ی پایش سلامت آتش‌نشانان در سال 98 (29 آذر 98)
+ برگزاری آزمون عملی استخدام پیمانی آتش‌نشانی استان تهران (9 آذر 98)
+ آیا قانون سختی کار به آتش نشانان تهرانی تعلق می ‌گیرد؟ (30 مهر 98)
+ انجام آخرین مراحل جذب 180 نفر در آتش نشانی تهران (7 مهر 98)
+ خبر جذب 600 داوطلب زن در سازمان آتش ‌نشانی نسیم ‌شهر تهران (7 مهر 98)
+ برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان تهران (20 مرداد 98)
برگزاری دوره آموزشی برای پذیرفته نهایی آزمون آتش‌ نشانی تهران (17 خرداد 98)
+
 اعلام مراحل تکمیلی استخدامی 180 نفر در سازمان آتش نشانی تهران (13 خرداد 98)
+ زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش‌نشان‌ها (21 اردیبهشت 98)
+ تبدیل وضعیت 705 نفر از نیرو‌های آتش نشانی تهران (28 اسفند 97)
+ برگزاری آزمون های عملی استخدام سازمان آتش ‌نشانی تهران تا 28 بهمن (17 بهمن 97)
+ برگزاری آزمون عملی متقاضیان استخدام در سازمان آتش ‌نشانی تهران (3 بهمن 97)
جذب 180 نیروی جدید در آتش نشانی تهران (23 دی 97)

سوالات متدوال

شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام آتش نشانی تهران (اینجا کلیک نمایید) و از طریق اینستاگرام ایران استخدام (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که ممکن است شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته تحصیلی، شهرها و شغل محل ها و سایر شرایط مورد نیاز استخدام آتش نشانی تهران باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی آتش نشانی تهران (اینجا کلیک نمایید)

بطور معمول آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می باشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ همچنین قابل ذکر است که آزمون استخدامی آتش نشانی ممکن است در بسیاری از مشاغل شامل آزمون های عملی پس از قبولی در آزمون کتبی باشد. برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی آتش نشانی (اینجا کلیک نمایید)

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=10977
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi