دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

اطلاعات بیشتر

اخبار آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی


.

 آگهی استخدام پیمانی در سازمان امور مالياتي كشور- 8 مهر 97

سازمان امور مالیاتی کشور از محل مجوز استخدامی شماره 175634/ت 48521 هـ مورخ 91/09/08 هيات محترم وزيران و موافقت شماره 1310523 مورخ 96/05/10 سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد تبصره ذیل ماده (24) قانون مالیات بر ارزش افزوده و در اجرای ماده (9) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1397 کل کشور تعداد 166 نفر از بین نیروهای قراردادی واجد شرايط شاغل در واحدهای سازمانی تابعه سازمان امور مالیاتی کشور از طریق برگزاری امتحان کتبی عمومی، تخصصی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی در مشاغل حسابرس مالیاتی (کارشناس مالیاتی)، کمک حسابرس مالیاتی (کاردان مالیاتی)، کارشناس امور اداری، کارشناس روابط عمومی، کارشناس حقوق، کارشناس فناوری اطلاعات (کارشناس امور سخت افزار رایانه، کارشناس شبکه، برنامه نویس سیستم و تحلیلگر سیستم)، مهندس برق، مهندس تاسیسات، مهندس ساختمان و کارشناس حراست استخدام می نماید.

شرایط عمومی استخدام

– داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

– داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان).

– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

– نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

– دارا بودن توانایی جسمی و روانی متناسب با رشته شغلی مورد تقاضا.

– نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.

– داوطلبین استخدام در زمان ثبت نام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی یا بازخرید دستگاههای دولتی باشند.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان روز برگزاری آزمون می باشد.

پرداخت وجه ثبت‌نام

– ثبت نام به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 97/07/08 لغایت روز یکشنبه مورخ 97/07/15 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می‌بایست برای واریز هزینه ثبت‌نام به مبلغ 204000 (دویست و چهارهزار) ريال به سایت سازمان امور مالیاتی مراجعه و نسبت به پرداخت اين مبلغ به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب كه رمز دوم آن فعال مي‌باشد، در اين آزمون اقدام نموده و سپس فرم ثبت نام را تكميل نمایند.

– لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.

– به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

– ثبت نام در آزمون استخدامی به منزله ایجاد تعهد استخدامی برای دستگاه نمی باشد.

مدارك لازم براي ثبت نام

1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.

2- فایل عکس اسکن شده.

داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:

– عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)

– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.

– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل300*200 پیکسل و حداکثر400*300 باشد.

– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.

– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره 3: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذكر مهم: با توجه به مشكلات احتمالي در خصوص اشتباه در ارسال عكس، تاكيد ميگردد علاوه بر كنترل اطلاعات ثبتنامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نمائيد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام که می بایست از طریق اینترنت ثبت و بصورت الکترونیکی ارسال گردد:

1- عکس 4*3 جدید، با توجه به توضیحات فوق الذکر.

2- تصویر آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با شغل انتخابی متقاضی، با فرمت JPG

3- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (براي آقایان)، با فرمت JPG

4- مدارک دال بر ایثارگری و معلولین عادی حسب مورد از مرجع ذیربط، با فرمت JPG

5- تصویر آخرین قرارداد برای کلیه متقاضیان، با فرمت JPG

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 97/08/23 قابل دسترسی و پرينت خواهد بود. زمان برگزاری آزمون روز جمعه مورخ 97/08/25 و مکان برگزاری آن بصورت متمرکز در تهران می‌باشد. مکان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.

لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط سازمان بررسی خواهد شد و در صورت مغایرت مدارک داوطلبین با شرایط آگهی استخدامی از ادامه روند استخدامی منع خواهند شد.

مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی (هر يك از دروس آن با ضريب 1 اعمال و براساس آن نمره كل عمومي ساخته مي‌شود، داده خواهد شد و همچنين یک دفترچه مجموعه سوال آزمون اختصاصی تحويل مي‌شود. نمره كل نهايي داوطلب با ضريب 1 براي نمره كل عمومي و ضريب 2 براي نمره كل اختصاصي ساخته مي‌شود.

کلیه دروس امتحان عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای طراحی خواهد شد و آزمون داراي نمره منفی مي‌باشد.

الف – مواد امتحان عمومی به شرح زیر تعیین می شود:

1- فناوری اطلاعات (4 مهارت هاي پايه Word،Powerpoint ،Excel و Internet)

2- زبان و ادبیات فارسی

3- معارف اسلامی

4- زبان انگلیسی – عمومی

5- هوش و توانمندیهای عمومی

* اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر سوال های آزمون عمومی توزیع خواهد شد.

ب – مواد امتحان تخصصی:

مواد امتحان تخصصی برای هر یک از شغل های مندرج در آگهی ( جدول شماره 1 ) مشخص شده است.

كسب حدنصاب علمي:

انتخاب داوطلبان استخدام جهت سير مراحل استخدام،كسب حدنصاب لازم در آزمون كتبي به عنوان شرط لازم (ونه كافي)درامتحان بوده و براساس ترتيب نمرات مكتسبه و با رعايت ساير قوانين و مقررات مربوط مطابق شرايط ذيل مي باشد:

– پس ازبرگزاري آزمون، نمرات داوطلبان به تفكيك حيطه هاي عمومي و تخصصي محاسبه و حدنصاب امتحان معادل پنجاه درصد(50درصد) بالاترين نمره مكتسبه در امتحان با ارزش وزني چهل درصد(40درصد) براي حيطه عمومي و شصت (60%) براي حيطه تخصصي درهرشغل محل، محاسبه و مبناي ساير مراحل انتخاب داوطلبان قرار مي گيرد.

– پس ازتعيين حدنصاب درامتحان

الف)داوطلبان فاقدحدنصاب ازسايرمراحل استخدامي حذف خواهند شد.

ب)افراد داراي حدنصاب درسقف ظرفيت مندرج درآگهي براي سايرمراحل استخدام معرفي خواهندشد.

تذكر: كسب حدنصاب نمره علمي در امتحان هيچ گونه حق استخدامي براي داوطلبان ايجاد نمي كند.

تذکر مهم: داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی و گرایش تحصیلی آنها با مقطع و عنوان رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در جدول شرایط احراز تحصیلی مشاغل (جدول شماره 2) مطابقت داشته باشد.

امتیازات و سهمیه های قانونی

1- نظر به اینکه قبلاً سهمیه های 25% و 5% ایثارگران و 3% معلولین از محل مجوز شماره 175634، ت 48521 هـ مورخ 91/09/08 در آزمون های استخدامی قبلی (سال های 91، 94 و 95) لحاظ گردیده است، لذا شرکت کنندگان واجد شرایط ایثارگری و معلولیت در این آزمون با داشتن گواهی مربوط در صورت داشتن نمره مساوی در مقایسه با داوطلبین آزاد از اولویت استخدامی برخوردار می‌باشند.

* ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) شامل: جانبازان، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت و خواهر و برادر شاهد، با داشتن گواهی معتبر از مراجع ذی صلاح قانونی می‌باشند .

ایثارگران پنج درصد (5%) به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت، با داشتن گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح قانونی اطلاق می شود .

برای داوطلبین واجد شرایط معلولیت، داشتن معرفی نامه معتبر از سازمان بهزیستی الزامی می باشد .

توجه مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط سازمان بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان (به ویژه مدارک ایثارگری، احکام قراردادی و معلولین عادی) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات اظهاری مندرج در «برگ درخواست شغل» باشد، هیچ گونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (اعلام نتیجه اولیه، فرآیند گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از سایر فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تذکرات:

– کارکنان قراردادی صرفاً مجاز به انتخاب یک شغل از عناوین مندرج در آگهی استخدامی می‌باشند.

– هر یک از داوطلبین صرفاً در شغل انتخابی خود، مجاز به انتخاب 2 محل جغرافیایی با رعایت اولویت ها به شرح ذیل می‌باشند:

• در اولویت اول انتخابی:

– داوطلبان براساس مندرجات آگهی استخدامی مجاز به انتخاب یک شغل در هر واحد سازمانی می باشند.

( الزامی به انتخاب شغل صرفا در استان محل خدمت داوطلبان نمی باشد).

• در اولویت دوم انتخابی :

– داوطلبان درصورت تمایل مجاز به انتخاب یک محل جغرافیای دیگر براساس مندرجات آگهی استخدامی در همان شغل انتخابی اول می باشند .

– توجه: بررسی موضوع اولویت دوم انتخابی داوطلبین در صورت عدم تکمیل ظرفیت با لحاظ انتخاب اولویت اول سایر داوطلبین و سیاست های ساماندهی نیروی انسانی سازمان امور مالیاتی کشور خواهد بود و بدیهی است انتخاب اولویت دوم، هیچگونه حقی برای داوطلبین ایجاد نخواهد کرد .

– تبصره: اعلام نتایج آزمون صرفاً بر اساس اولویت اول انتخابی صورت می پذیرد .

نکته مهم:

– اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سایت سازمان امور مالیاتی و ادارات کل امور مالیاتی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و لیست قبول شدگان به منظور ادامه مراحل استخدامی به دفتر گزینش سازمان ارسال خواهد گردید.

– تاكيد مي‌گردد مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حكم استخدامی، حكم مزبور لغو و بلااثر مي‌شود.

دریافت فایل عناوین شغلی و مواد امتحان تخصصی، شرایط احراز تحصیلی مشاغل و فهرست شغل محل های مورد نیاز

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دریافت فایل عناوین شغلی و مواد امتحان تخصصی، شرایط احراز تحصیلی مشاغل و فهرست شغل محل های مورد نیاز کلیک نمایید

توجه: آزمون 25 آبان 97 برگزار خواهد شد
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:54

  کد دیدگاه : 1987896

  سلام به دوستان
  با همکار سلطه جو چه باید کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:06

  کد دیدگاه : 1982875

  سلام دوستان
  شما اطلاعی ندارید که نفرات ذخیره جذب میشن یا نه؟اخه موقعی که جواب آزمون اومد همه میگفتند ذخیره ها هم جذب میشن چون نیرو کمه تو امور مالیاتی، اما الان هیچ خبری نشد.دوستان شماها که سرکار رفتید هیچ اطلاعی از این موضوع ندارید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امید اولی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:53

  کد دیدگاه : 1982314

  سلام و عرض ادب به دوستان قدیمی و با وفای اینجا از جمله زهره خانم گرامی بعد از مدت ها گفتم سری بزنم به اینجا و حال و احوالی داشته باشم ایشالا که حال همگی خوب باشه و از کارتون هم راضی باشید . من الان در قسمت رسیدگی مشاغل مشغول به کار هستم و و خدا رو شکر اوضاع رو به راهه . آرزوی موفقیت دارم براتون .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهره

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:02

   کد دیدگاه : 1984146

   سلام به شما… به به… باعث خرسندیه دیدن کامنت شما بعد از ماه ها… امیدوارم که حال دل شما هم خوب باشه و بسیار بسیار خوشحالم که از وضعیت شغلیتون راضی هستید… امیدوارم زندگیتون سراسر رضایت و موفقیت باشه…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:04

  کد دیدگاه : 1980271

  پاییز آمد
  در میان درختان
  لانه کرده کبوتر
  از تراوش باران می گریزد
  خورشید از غم
  با تمام غرورش پشت ابر سیاهی
  عاشقانه به گریه می نشیند

  من با قلبی به سپیدی صبح
  با امید بهاران
  می روم به گلستان
  همچو عطر اقاقی
  لابلای درختان می نشینم
  باشد روزی به امید بهاران
  روی دامن صحرا لاله روید…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسابرس مالیاتی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:58

   کد دیدگاه : 1981072

   (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهره

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:00

    کد دیدگاه : 1982316

    (:heart:)

    پاسخ دهید
 • نویسنده : الوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:31

  کد دیدگاه : 1979147

  با سلام، در دوره یکی دو سال پیش رو بسیار بعیده. با توجه به اینکه این تعداد 166 نفر هم باقی مونده همون مجوز سال 91 هست و دیگه ظرفیت استخدامی سازمان تکمیل میشه.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فائزه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:22

   کد دیدگاه : 1979445

   سلام . چقدر مطمئنید ؟ از کجا مطمئنید ؟ عرفش اینه هر 2 سال آزمون دارن . مثلا 91 ، 93 ، 95 این 166 نفر هم جزو استان ما نبودن ! فقط مرکز استان ما سال دیگه 100 تا بازنشسته داره حالا شهرستان های دیگه استان به کنار . خود رئیس اداره یک شهرستان و سه تا از کارمندای یک شهر دیگه، رئیس ارزش افزوده یک شهرستان دیگه و کل کارکنان قسمت ارزش افزوده یک شهر کوچیک دیگه که الان اونجا زیاد میرم 7 -8 نفر هستن بم گفتن آزمون دارن نیرو میخان بازنشسته ها زیادن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : الوند

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:30

    کد دیدگاه : 1980528

    درحال حاضر هم سازمان نیرو زیاد داره. طبق گفته همکاران نیروی انسانی، حدود 450 نفر از قراردادی های سازمان سال گذشته و 166 نفر هم امسال از باقیمانده سهمیه مجوز استخدام چند هزار نفری که سال 91 سازمان اداری و استخدامی صادر کرده جذب میشن. حرف شما هم درسته اون چند هزار نفر طی 3 تا آزمون(91، 93 و 95) استخدام شدن، اما بعد از اون سه تا آزمون که همه از بیرون جذب شدن قرار شد باقی سهمیه فقط از داخل سازمان باشه. طبق شنیده ها سازمان امور مالیاتی بعیده در سالهای پیش رو استخدام و جذب نیرو داشته باشه. اگر هم جایی بازنشسته بشن از ادارات دیگه نیرو جابجا و جایگزین میکنن.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : زهره

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:08

     کد دیدگاه : 1980809

     نیروهای مامور به خدمت نمیتونن وارد کادر مالیاتی بشن… قسمت هایی مثل اموراداری و دبیرخونه و… رو بهشون میسپارن…

     پاسخ دهید
 • نویسنده : خراسانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:23

  کد دیدگاه : 1977339

  سلام دوستان
  امیدوارم که همگی خوشحال و راضی از شاغل بودن در امور مالیاتی باشید
  دیدم که Massi عزیز این استیکر (:beach:) رو به یاد بنده گذاشتن واقعا که یادش بخیر چه روزهایی بود
  یه سلام ویژه هم عرض میکنم خدمت زهره عزیز و براشون آرزوی خوشبختی دارم
  یک مطلب از شما خوندم در رابطه با همکارتون یقین بدونید که این رفتارها از حسادت هست و بهترین شیوه برخورد به نظرم بی توجهی هست
  در زمینه کارم هم فعلا منتظرم و البته ترجیح میدم تا آخر سال طول بکشه چون نیاز به نقل مکان به شهر دیگه هست و مشکلات خاص خودش
  در پایان برای همگی شما آرزو دارم که موفق ترین(به قول زهره خانم) باشید
  و من الله التوفیق

  پاسخ دهید
  • نویسنده : masii

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:26

   کد دیدگاه : 1977499

   سلام بر شماا آقای خراسانی
   حالتون خوبه؟؟
   اصن این استیکرو باید به نام شما ثبت کرد (:beach:)
   منم به شخصه امیدوارم شما در کلیه مراحل زندگی و کاریتون موفقترین باشید
   یادش بخیر اونوقتا قرار بود یه استیکر گل هم اضافه بشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : خراسانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:22

    کد دیدگاه : 1979714

    درست میفرمایید
    واقعا چه روزایی بود یادش بخیر
    موفق باشید (:yes:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : زهره

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:32

   کد دیدگاه : 1979057

   سلام و عرض ادب… (:hi:)
   امیدوارم که حال دلتون خوب باشه… (:yes:)
   مرسی از شما و همگی دوستان که دلداری میدید… بله نباید بها داد به این مدل رفتارها… ولی از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون اون لحظه دوست داشتم با هر دو دستم خفه کنم طرف رو ولی سکوت کردم و ترجیح دادم وانمود کنم واسم اهمیتی نداره…
   امیدوارم بهترین ها در انتظارتون باشه…

   پاسخ دهید
   • نویسنده : خراسانی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:23

    کد دیدگاه : 1979719

    ممنون از لطف تون
    خوشبخت ترین باشید (:hi:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : زهره

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 07:51

     کد دیدگاه : 1980269

     همچنین شما… (:hi:)

     پاسخ دهید
 • نویسنده : میثم کریمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:13

  کد دیدگاه : 1976534

  سلام به همگی..
  امیدوارم حال همگی خوب بوده باشه..
  خیلی وقته سر نزدم به اینجا، چه خبرا؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:20

   کد دیدگاه : 1976596

   سلام، شما از آزمون جدید مالیاتی خبر ندارید؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : masii

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:21

   کد دیدگاه : 1976839

   سلام بر شما
   خبر همینکه…
   دوستان مشغول کارو
   باقی منتظر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : به ذخیره ها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:24

  کد دیدگاه : 1973319

  سلام دوستان ما از بچه های ذخیره حسابرسیم که با انصراف یکی از دوستان دعوت شدیم به گزینش و مراحل پزشکیم انجام دادیم الان ۴۰روزه منتظر تایید و صدور کدیم امروز پیگیرشدین میگن مسول سازمان حسابرسی باید خودش بیاد ببینه مشکل چیه و دستور صدور کد ذخیره های جایگزین و سازمان اموراستخدامی صادرکنه..
  خیلی نگرانم مردم از استرس میگم نکنه بگن ما نمیخوایم ذخیره هارو جایگزین کنیم و ظرفیتارو خالی بزاریم …
  ذخیره ها شما بی درد سر کد براتون صادرشد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهرناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:00

  کد دیدگاه : 1973288

  زهره جان شما روز اول که رفتید تسلط کامل به نامه نگاری اداری یا گزارش نویسی یا کار با نرم افزار اکسل یا نرم افزار خاصی داشتید اخه من شنیدم که تو اداره کسی چیزی اموزش نمیده باید از قبل بلد باشید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : زهره

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:47

   کد دیدگاه : 1976946

   سلام… نه مسلط نبودم در حد کارهای روزانه… آموزش نمیدن اما میتونید از همکاران راهنمایی بخواید…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:57

  کد دیدگاه : 1973282

  سلام به همگی و کسایی که استخدام شدن. من از ذخیره ها هستم اول شهریور ماه مدارک سو پیشینه و نتیجه ازمایشات رو دادم به اداره و تا الان منتطر کد هستم. از شما چقدر طول کشیده؟ الان نزدیک یک ماه و ۲۰ روز شده دیگه. میشه بگید اگر کدم امد سریع مشغول به کار میشم یا باید صبرکنم باز؟؟؟ اخه همه میگن پس کی میری سر کار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زهره

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:35

  کد دیدگاه : 1972880

  چرا جو اداره اینجوریه…
  چقدر دلم گرفته…
  آفتاب روی سرم بود بخاطر پنجره ای که پشت سرم هست, پرده ای که سمت خودم بود رو تا نیمه بستم… دختره از اون طرف بلند میشه پرده رو باز میکنه محکم و میگه من میخوام پرده باز باشه هر کسی مشکل داره از اینجا بلند بشه…
  آخه چقدر سکوت کنم… به هر بهانه ای اذیت میکنه,کنایه میزنه…
  بلند شدم رفتم جای دیگه نشستم…
  همش از خودم میپرسم آخه چه بدی کردم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:56

   کد دیدگاه : 1973280

   زهره عزیزم ناراحت نباش. شاید یه حس حسادت داره یا یه عقده ایی چیزی تو دلشه فکر نکنم این کار از یه ادم سالم بر بیاد..تو اهمیت نده و به کارت و پیشرفت کارت فکر کن همه ادارات اینطوره …حس رقابت تو اداره ها اینطوره..ولی خدایش بعضی ها چقدر تابلو حسودی می کنن (:dash2:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:58

   کد دیدگاه : 1973285

   سلام. من هنوز مشغول به کار نشدم ولی با این توضیحات شما کم کم دارم میترسم. اخه من خیلی حساسم. همین جور به خاطر دیر امدن کدم هر شب گریه میکنم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : فائزه

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:23

   کد دیدگاه : 1974070

   زهره جون جای خصوصی خیلی بدتر ازینه ، حتی به چایی خوردنتم کار دارن اونم نه قسمت اداری کارگرای تولید!!!!!! باهاشون تو این 3 سال حتی سلام علیک هم نداشتم،هی پیغام پسغام میفرسن که پشت میز نشسته راحته فقط بلده برگه سفارش بفرسه تولید!! خب 18 سال درس خوندم که پشت میز بشینم ! میخای تویی که ادب هم نداری بیایی جای من بشینی با پنجم ابتداییت !! مگه من سرم شلوغ میشه گیر میدم به کارگرای تولید عجبا!!! خدا خرو شناخته شاخ نداده فقط مصداق کرگرای قسمت تولید ماست. ولی امور مالیاتی شهرستان که میرم ماشاءالله انقد خوبن و با ادب و محترم آدم حض میکنه!! همیشه هم بهم سفارش میکنن آزمون بدم امور مالیاتی قبول بشم ، خودشون از شهرستان های دیگه هستن ولی اون 35 ،40 نفری که تو اداره هسن انقد که صمیمی هسن هیچکدوم حاضر نیسن انتقالی بگیرن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به فائزه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:14

    کد دیدگاه : 1974772

    شما خبر جدیدی از استخدام ندارید؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : فائزه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:45

     کد دیدگاه : 1974839

     نه فعلا خبر جدیدی ندارم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : به فائزه

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:56

      کد دیدگاه : 1974858

      ممنون، امیدوارم در فراگیر ۶ مالیاتی هم نیرو بگیره

      پاسخ دهید
      • نویسنده : فائزه

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:37

       کد دیدگاه : 1975838

       ان شاءالله خدا کنه تعداد زیاد هم باشه

   • نویسنده : نارنجک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:23

    کد دیدگاه : 1975376

    سلام به شما خیلی بده واقعاً هم چین رفتار هایی واقعاً، ولی دوست عزیزم شما هم حواستون باشه که خدایی نکرده توهین به سواد کسی نکنی به هر حال اونی که پنجم ابتدایی خونده یه شخصی که فکر داره در س نخونده ولی خداوند قوه تفکر بش داده.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : فائزه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:43

     کد دیدگاه : 1975841

     سلام .عزیزم جواب سلام دادن ربطی به سواد داره؟ من اوایل رفته بودم سر کار چون از همه کوچیکتر بودم سلام میدادم به کارکنان تولید ج سلام نمیدادن!درین حد بیتربیتن ! یکی دوبارم نه ! من تازه رفته بودم همچین محیطی نمیدونستم اینا کلا چیزی به اسم سلام نمیدونن!ما از کسی بدمونم بیاد یاد گرفتیم سلام بدیم اگه سلام داد ج سلام بدیم ! این فقط یک نمونه خیلی کوچیک کار کردن در یک شرکت تولیدی هست! خداروشکر اداریامون با ادبن و با شخصیت ، آبدارچیمون کلا بیسواده ولی انسان فوق العاده محترمیه و ما هم بش احترام میزاریم همیشه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : زهره

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 07:49

      کد دیدگاه : 1976948

      یه سری از همکارای ما هم جواب سلام نمیدن…
      بعد از اینکه چند بار جواب ندادن منم به اون افراد دیگه سلام نکردم…

      پاسخ دهید
  • نویسنده : masii

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:03

   کد دیدگاه : 1974089

   زهره جان این مشکل تو کشور ما فراگیره. چند روز پیش یکی از دوستان که تازه مشغول بکار شده داشت از رفتار مافوقش و حرفایی که بهش زده صحبت میکرد واقعا باعث تاسف بود.
   خودتو ناراحت نکن یه مدت که بگذره درست میشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : Mali

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:42

   کد دیدگاه : 1974830

   سلام زهره عزیز.
   اصلا خودتو ناراحت نکن؛ بعضیا اصلا ارزش فکر کردن ندارن چه برسه به اینکه بخوایم خودمون رو بابت رفتارشون ناراحت کنیم. با انرژی به کارت ادامه بده، مطمئنا روز به روز موفقتر میشی.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نارنجک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:21

   کد دیدگاه : 1975372

   من قراره اگ مراحل بعدی قبول بشم برم دادگستری سرکار ، ولی خیلی برام سخت هست تحمل این جور رفتارها؟؟ در تصورم هم نمی گنجد…..سر باز و بسته شدن یک پنجره …. امیدوارم همکارهای خوبی داشته باشم . خیلی امیدوارم….

   پاسخ دهید
  • نویسنده : حسابرس مالیاتی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:44

   کد دیدگاه : 1976151

   سلام.این رفتارا به خاطر حسادته..اهمیت ند
   بلاخره خسته میشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : زهره

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:55

    کد دیدگاه : 1976952

    مرسی که هستید…

    پاسخ دهید
    • نویسنده : حسابرس مالیاتی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:09

     کد دیدگاه : 1977630

     (:hi:) (:heart:)

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...