• ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام سازمان تامین اجتماعی – مرداد ۱۴۰۱

استخدام سازمان تامین اجتماعی – مرداد ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان تامین اجتماعی 

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان تامین اجتماعی کلیک نمایید


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دریافت کارت آزمون

خبر 11 مهر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی فعال گردید. زمان برگزاری آزمون 15 مهر 1401 می باشد.

مشاهده اطلاعیه تاریخ پرینت كارت و زمان برگزاری آزمون
 مشاهده شهرهای محل برگزاری آزمون و نشانی باجه های رفع نقص کارت

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

تمدید و اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون

خبر 6 شهریور 1401: تمدید و اصلاحیه سوم دفترچه آزمون
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی تا روز دوشنبه 7 شهریور 1401 تمدید گردید. با توجه به اعلام سازمان تامین اجتماعی، اصلاحات سری سوم فترچه راهنمای آزمون منتشر گردید.

مشاهده اطلاعیه


خبر 4 شهریور 1401: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون
 با توجه به اعلام سازمان تامین اجتماعی؛ اصلاحیه سری دوم مربوط به شغل محلهای دفترچه راهنمای آزمون منتشر گردید.

مشاهده اطلاعیه


خبر 2 شهریور 1401: اصلاحیه اول دفترچه آزمون
با توجه به اعلام سازمان تامین اجتماعی، اصلاحات سری اول دفترچه راهنمای آزمون، به شرح ذیل اعلام می گردد.

مشاهده اطلاعیه

دفترچه شرایط آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی - مرداد

آگهی 31 مرداد 1401: سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در مراکز تابعه در سراسر کشور، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت بـه همکاری می نماید.
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام در این آزمون منحصرا بـه صورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از روز دوشنبه مورخ 1401/05/31 آغاز و لغایت روز یکشنبه مورخ 1401/06/06 لغایت روز دوشنبه مورخ 1401/06/07 پایان می پذیرد. کلیه متقاضیان ضرورت دارد کـه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمـودن مدارک و اطلاعات مـورد نیـاز نسبت بـه ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

شرایط عمومی
الف- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
ب- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی؛
پ- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
ت- دارا بودن دانشنامه/گواهینامه موقت فراغت از تحصـیل و گواهی پایان طرح در مقطع تحصیلی مربوطه برای انجام وظایف و مسئولیت های شغل مورد نظر؛
ث- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه (دوره ضرورت) یا معافیت قانونی دائم برای مردان؛
ج- داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
چ- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
ح- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر؛
خ- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام همچون عدم محکومیت به مجازات های اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی توسط آراء مراجع قضایی و یا قانونی ذیصلاح؛
د- داوطلبان استخدام در زمان ثبت نام نباید جزء کارکنان رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان و همچنین نیروهای بازخرید خدمت و یا بازنشسته سازمان و سایر دستگاه های اجرایی باشند؛
ذ- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد خدمت بـه دولت، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است بـه هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار در سازمان الزامی میباشد؛
تبصره1: مسئولیت قبول یا عدم قبول انصراف پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
تبصره 2: نحوه تشخیص شرایط افراد بدوا براساس خوداظهاری میباشد. علی هذا چنانچه حسب مدارک و استعلامات انجام شده خلاف آن اثبات شود، افراد موصوف در هر مرحله از مراحل استخدام که باشند حذف و افراد حایز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
ر- دارا بودن حداقل بیست (20) سال تمام
* حداکثر سی سال (30) تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی (متولدین 31/05/1371به بعد)
* حداکثر سی و پنج (35) سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد (رشته بهداشتی و درمانی) و دکترای حرفه ای (متولدین 31/05/1366 به بعد)
* حداکثر سی و سه (33) سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد (سایر رشته ها) (متولدین 1368/05/31 به بعد)
* حداکثر چهل (40) سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکترای تخصصی پزشکی.(متولدین 1361/05/31 به بعد)
تبصره 3: مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب 1371 و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400 موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط قبل از مرحله مصاحبه، سنوات ارفاقی اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که بـه نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها، نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها؛
- به ازای تاهل به میزان یک (1) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (1) سال و حداکثر تـا سقف پنج (5) سال (موضوع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت)؛
تبصـره 4: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام و برای سن افراد، ملاک عمل برای محاسبه اولین روز ثبت نام خواهد بود.
شرایط اختصاصی
1- مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.
2- ارائه گواهی انجام خدمات قانونی (طرح موظف اجباری) و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان رشته بهداشتی و درمانی و پزشکان تا آخرین روز اولین بازه زمانی اخذ مدارک قبل از انجام مصاحبه استخدامی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
3- مدرک تحصیلی متقاضیان صرفا بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه منتشر خواهد بود.
تبصره 1: سازمان هیچگونه تعهدی به اعمال مدرک تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد و ارائه هرگونه مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا پس از استخدام در سازمان (مدارک منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان) پس از طی حداقل 3 سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه به ازای هر مقطع تحصیلی امکان پذیر خواهد بود.
تبصره 2: ارائه مدارک معادل و افتخاری به عنوان مدرک تحصیلی معتبر ملاک عمل قرار نمیگیرد.
4- پذیرفته شدگان آزمون متعهد خدمت به میزان 5 سال در شهر مورد تقاضای آزمون می باشند.
5- داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عیناً در دفترچه درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در دفترچه منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در دفترچه آمده باشد از سایر فرایند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند. ضمنا مدارک تحصیلی آن دسته از متقاضیان آزمون که دارای عبارات کارشناسی حرفه ای، مهندسی فناوری، مهندسی فناوری ارشد، علمی-کاربردی، مهندسی تکنولوژی و کارشناسی حرفه ای می باشند نیز به عنوان رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه مورد قبول می باشد.
تبصره 3: آن دسته از فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی، آزادگان از کار افتاده کلی و فرزندان آنان که علاوه بر سهمیه استخدامی ایثارگران با کسب حد نصاب قبولی و امتیازات لازم در آزمون پذیرفته شوند می توانند با ارائه مدارک مربوطه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شرط معافیت حداکثر سن بهره مند گردند.
6- معافیت پزشکی خدمت زیر پرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه پس از تأیید واحد طب کار استان مربوطه مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
7- مدارک تحصیلی متقاضیان صرفا بر اساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در دفترچه منتشره خواهد بود.

الزامات، امتیازات و سهمیه های قانونی
1-سهمیه 25 درصد ایثارگران:
ایثارگران سهمیه بیست و پنج درصد (25%) ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شامل موارد زیر می باشند:
- جانبازان؛
- آزادگان؛
- همسر و فرزندان شهدا ؛
- همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25 %) و بالاتر؛
- همسر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یکسال و بالای یکسال اسارت؛
- پدر، مادر، خواهر و برادر شهید؛
حسب ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، بیست و پنج (25%) سهمیه استخدامی به مشمولین این بخش اختصاص دارد.
نکته مهم: صرفا ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی 25 % بهره مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا "بیکار" ثبت شده باشد.
تبصره 1: مشمولین سهمیه 25 % ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی سایر ایثارگران و یا بالعکس نمی باشند. به عبارت دیگر هر یک از داوطلبان می بایست در صورت مشمول بودن، صرفا از یک سهمیه استخدامی مشخص شده استفاده نماید. بدیهی است در این صورت مشمولین سهمیه 25 % ایثارگران، جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود صرفا باید مشاغل مشخص شده جهت این سهمیه را انتخاب نمایند.
تبصره 2: به کلیه ایثارگران بیکار مشمول سهمیه استخدامی 25 درصد ایثارگران توصیه می شود برای حصول اطمینان از چگونگی امکان بهره مندی خود از سهمیه استخدامی حداقل 25 %قبل از ثبت نام با مراجعه به سایت ایثار و یا در صورت نیاز به بنیاد شهید و امور ایثارگران محل پرونده، نسبت به مشخص شدن وضعیت شغلی خود و در صورت لزوم اصلاح آن اقدام نمایند.
تبصره 3: باتوجه به هماهنگی بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان شغلی و محل خدمت مورد تقاضا جهت مشمولین سهمیه 25 % ایثارگران از سهمیه سایر داوطلبان تفکیک گردیده و داوطلبان ایثارگر مشمول این سهمیه، برای اعمال سهمیه مذکور صرفا باید مشاغل مشخص شده برای این سهمیه را انتخاب نمایند.
2-ایثارگران سهمیه 5 درصد ایثارگران:
ایثارگران سهمیه پنج درصد (5 %) ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران شامل موارد زیر است:
- رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها؛
- همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها؛
- فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد؛
- فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت؛
تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
1- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود؛
2- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل؛
3- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران؛
حسب ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، پنج درصد (5 %) سهمیه استخدامی به مشمولین این بخش اختصاص دارد.
تبصره 1: بکارگیری نیروهای مشمول سهمیه 5 درصد در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون حسب بالاترین نمرات فضلی در شغل محل های مربوط به این سهمیه و انجام مصاحبه و احراز شرایط عمومی گزینش امکان پذیر خواهد بود. بدیهی است مشمولین سهمیه 5 درصد ایثارگران جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود صرفا باید مشاغل مشخص شده جهت این سهمیه را انتخاب نمایند.
تبصره 2: داوطلبان سهمیه استخدامی 5 % ایثارگران حق انتخاب شغل محل های مربوط به سهمیه 25 % را ندارند و در صورت ثبت نام در آزمون حذف خواهند شد.
تبصره 3: پس از آزمون کتبی و معرفی داوطلبان برای بررسی مدارک و مصاحبه در سهمیه مشخص شده، امکان تغییر سهمیه معرفی شده داوطلبان وجود نخواهد داشت.
تذکرات مربوط به مشمولین قانون مذکور:
تذکر 1: ایثارگران متقاضی استفاده از سهمیه استخدامی موضوع ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه می توانند استفاده کنند.
تذکر 2: جانبازان، آزادگان، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف بوده و در صورت ثبت نام و موفقیت در آزمون (کتبی و مصاحبه) به میزان سهمیه تخصیصی استخدام خواهند شد. بدیهی است معافیت های مندرج در این بند صرفا به میزان تعداد سهمیه های مندرج در دفترچه می باشد.
تذکر 3: رعایت شرایط علمی (مقطع و رشته تحصیلی) حسب موارد مندرج در دفترچه برای سهمیه ایثارگران الزامی می باشد.
تذکر 4: کسب حد نصاب نمره کتبی و مصاحبه آزمون برای مشمولان ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران (تا سقف سهمیه) الزامی نمی باشد. بدیهی است در صورتی که ایثارگران موضوع این ماده در شغل محل های سهمیه آزاد شرکت نمایند کسب حد نصاب نمره آزمون (کتبی و مصاحبه) الزامی است.
تذکر 5: احراز شرایط عمومی گزینش قبل از بکارگیری نیرو از محل سهمیه ایثارگران الزامی می باشد.
تذکر 6: پس از آزمون کتبی و معرفی داوطلبان برای بررسی مدارک و مصاحبه در سهمیه مشخص شده امکان تغییر سهمیه معرفی شده داوطلبان وجود نخواهد داشت.
3-سهمیه سه درصد بهزیستی:
سه درصد (3 %) از مجموع مجوزهای استخدامی از بین معلولان بهزیستی واجد شرایط از طریق ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی در شغل محل های مربوط به این سهمیه به میزان سهمیه تخصیصی پس از کسب حدنصاب بر اساس اولویت امتیاز مکتسبه در شغل محل های مشخص شده و انجام مصاحبه و اخذ نظریه هسته گزینش و کمیسیون پزشکی مبنی بر توانایی انجام کار صرفا در عنوان شغلی مورد تقاضا بکارگیری میگردند. رعایت کلیه شرایط مندرج در دفترچه منتشره جهت متقاضیان سهمیه موصوف الزامی و رعایت شرط سنی یک مقطع تحصیلی بالاتر حسب مفاد بند (3) مصوبه پنجاه و هفتمین جلسه هیات امنای سازمان تامین اجتماعی به قوت خود باقی می باشد.
داوطلب بومی
با عنایت به ماده (24) بخشنامه شماره 24510 مورخ 1400/5/10 سازمان اداری و استخدامی کشور مبنی بر ایجاد اولویت برای داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و شهرستان های مراکز استان ها)
الف: داوطلبی بومی شهرستانی تلقی می گردد که "متولد" یا "ساکن با سابقه ده سال سکونت" در همان شهرستان محل تقاضا باشد.
بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:
1- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تبصره: با توجه به تقسیمات کشوری در سال های مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد، ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم پیوست بخشنامه) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
ب: داوطلب بومی شهرستانی نسبت به سایر داوطلبان غیر بومی دارای اولویت می باشند. اولویت بومی به این شرح اعمال خواهد شد "نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی با ضریب (یک و چهاردهم) (1/4) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
ج- مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد.
حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
1- به ازای تاهل به میزان یک (1) سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک (1) سال و حداکثر تا سقف پنج (5) سال سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.
2- به ازای تاهل دو (2) درصد و نیز هر فرزند دو (2) درصد، مجموعا حداکثر تا ده (10) درصد به امتیاز مکتسبه آزمون کتبی داوطلب اضافه می شود.
تبصره: امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می باشد.
مراحل ثبت نام
1- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
2- فایل عکس اسکن شده.
داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
- عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
- اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 پیکسل و حداکثر 400*300 باشد.
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلوبایت بیشتر باشد.
- حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
- حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت آنان کامل مشخص باشد.
تبصره 3: درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
یادآوری مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است. تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبت نام
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 1401/05/31 لغایت روز یکشنبه مورخ 1401/06/06 روز دوشنبه مورخ 1401/06/07 انجام خواهد پذیرفت.
متقاضیان واجد شرایط می بایست به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 1/400/000 ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.لازم به توضیح است هزینه ثبت نام به حساب مشخص شده در سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.
- متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
- به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.
نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام

- در ردیف های1 ،2 و 3: داوطلب باید در محل مورد نظر نام خانوادگی، نام و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطور کامل و خوانا وارد نماید. (از به کاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).
- در ردیف 4: داوطلب باید کد ملی خود را که ده رقم می باشد از چپ به راست در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذ کارت ملی نشده اند، برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای 66707131-021 تماس حاصل نمایند.
- در ردیف 5: داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد می باشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاری نماید.
- در ردیف 6: داوطلب باید از سمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده خودداری نماید.
- در ردیف 7: داوطلب باید تاریخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز (ملاک عمل اولین روز ثبت نام 1401/05/31) در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 8: داوطلب باید بر حسب اینکه مجرد یا متاهل می باشد مربع مربوط را علامتگذاری نماید. داوطلب متاهل باید تعداد فرزندان خود را درج نماید.
- در ردیف 9: داوطلب باید کد استان و شهرستان محل تولد خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 10: داوطلبان مرد باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند.
- در ردیف 11: داوطلب باید با علامتگذاری در یکی از مربع ها، دین خود را مشخص نماید.
- در ردیف 12: داوطلبان چپ دست می بایست این مربع را علامتگذاری نمایند.
- در ردیف 13: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران وضعیت ایثارگری خود را بر اساس 13-1 و 13-2 باید مشخص نماید.
- در ردیف 13-1: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران 25 درصد می بایست این بند را علامت گذاری نماید.
- در ردیف 13-2: داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران 5 درصد باید فقط یکی از گزینه ها را علامت گذاری نماید.
- در ردیف 14: داوطلبان شاغل قراردادی دستگاه ها می بایست موارد خواسته شده در این بند را با درج سابقه خدمت تکمیل نمایند. (نام سازمان به صورت تایپی باشد)
- در ردیف 15: داوطلب متقاضی این بند می بایست مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه را مشخص نماید.
- در ردیف 16: داوطلب متقاضی این بند می بایست مدت اسارت که در طول جنگ تحمیلی در اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب بوده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه را مشخص نماید.
- در ردیف 17: داوطلب متقاضی این بند می بایست مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری را مشخص نماید.
- در ردیف 18: داوطلبان خانواده شهداء، آزادگان از کار افتاده و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشند و مفقودالاثرها باید این بند را علامت گذاری نماید.
- در ردیف 19: داوطلبان معلول در این قسمت باید تیک مربوط به سهمیه 3 درصدی را زده و نوع معلولیت باز شود و وضعیت معلولیت خود را در یکی از مربع ها علامتگذاری نمایند.
- بر اساس شدت معلولیتی که سازمان بهزیستی تائید خواهد کرد، خدمات و تسهیلات لازم به متقاضیان ارائه خواهد شد.

ردیف نوع معلولیت شدت معلولیت نیاز تعیین شده توضیحات
1 بینایی خیلی شدید منشی-وقت اضافه __
شدید منشی-وقت اضافه __
متوسط چاپ درشت سوالات- وقت اضافه به صورت 1/3 وقت افراد شدید با توجه به طیف وسیع کم بینایی و شرایط محیط آزمون در صورت درخواست، منشی در دسترس است
خفیف چاپ درشت سوالات __
2 شنوایی خیلی شدید رابط- وقت اضافه __
شدید رابط- وقت اضافه __
متوسط __ __
خفیف __ __
3 جسمی حرکتی خیلی شدید منشی-وقت اضافه با توجه به آسیب چهار اندام در افراد با معلولیت جسمی حرکتی خیلی شدید، منشی و وقت اضافه ضروری است.
شدید __ در صورت آسیب صرفا اندام های تحتانی (پاها) نیازی به وقت اضافه و منشی ندارد
شدید منشی-وقت اضافه در صورت آسیب به دست ها به ویژه دست غالب یا فقدان دست
متوسط منشی-وقت اضافه در صورت آسیب به دست ها به ویژه دست غالب یا فقدان دست
خفیف __ __
  آسیب گفتار و زبان با هر شدت معلولیت __ __
  تکاملی رشد (اتیسم) با هر شدت معلولیت محیط فیزیکی آرام و با تراکم جمعیت بسیار پائین __
  اعصاب و روان با هر شدت معلولیت __ __

- در ردیف 20: داوطلب می بایست آخرین مقطع تحصیلی خود را براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما در این قسمت درج نماید.
- در ردیف 21: داوطلب می بایست عنوان رشته تحصیلی خود را (براساس شرایط احراز مندرج در دفترچه) مشخص و در این محل درج نماید.
- در ردیف 22: داوطلب باید دانشگاه یا موسسه محل اخذ مدرک خود را درج نماید.
- در ردیف 23: داوطلب می بایست تاریخ فارغ التحصیلی خود را در این قسمت درج نماید.
- در ردیف 24: داوطلب باید معدل آخرین مدرک تحصیلی خود را درج نماید.
- در ردیف 25: داوطلب می بایست کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعیین حوزه امتحانی درج نماید.
- در ردیف 26: داوطلب می بایست کدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی می باشد در محل مربوط درج نماید.
- در ردیف 27 و 28: داوطلب می بایست شماره تلفن ثابت و همراه خود را درج نماید.
- در ردیف 29: داوطلب متقاضی میتواند آدرس پست الکترونیکی خود را درج نماید.
- در ردیف 30: داوطلب می بایست کد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را درج آدرس دقیق خود را مشخص نماید.
- در ردیف 31: داوطلب می بایست کد و عنوان شغلی و اولویت انتخابی خود را در این محل درج نماید.
- در ردیف 32: داوطلب می بایست بومی بودن یا غیر بومی بودن خود را برای شغل محل انتخابی مشخص نمایند. در صورت بومی بودن استان و شهرستان بومی و نوع بومی بودن خود را بر اساس موارد درج شده مشخص نماید. (تکمیل این بند اجباری است).

مدارک و مستندات لازم
با توجه به اینکه مدارک متقاضیان حسب نیاز سازمان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان حداکثر تا سه برابر مجوزهای استخدامی اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت 
- کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 1401/07/12 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 1401/07/15 در مراکز استان ها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.
مواد آزمون
آزمون عمومی:
1- زبان و ادبیات فارسی
2- معارف اسلامی*
3- زبان انگلیسی _ عمومی
4- ریاضی و آمار مقدماتی
5- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
6- فنّاوری اطلاعات (مهارت های Word ،PowerPoint ،Excel و Internet)
7- شناخت تأمین اجتماعی
8- هوش و استعداد شغلی
* اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی (که حیطه عمومی نامیده می شود)، این درس لحاظ نخواهد شد، ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سؤالات معارف اسلامی پاسخ دهد، این درس با تأثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور، محاسبه و نمره کل بالاتر ملاک قرار خواهد گرفت.
* آزمون عمومی نمره منفی دارد.
آزمون تخصصی:
علاوه بر آزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در این دفترچه انجام خواهد شد. منابع آزمون تخصصی متناسب با عنوان شغلی مورد نظر مندرج در همین دفترچه صورت می پذیرد.
تذکر: کلیه سوالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای و دارای ضریب مربوطه می باشند.
ضمنا به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

مراحل و نحوه اعلام نتیجه
مراحل تعیین حد نصاب علمی و معرفی افراد جهت سایر مراحل به شرح زیر صورت می پذیرد:
الف) تعیین داوطلبان دارای حد نصاب علمی
معرفی داوطلبان جهت بررسی مدارک و سایر مراحل جذب، منوط به کسب حد نصاب لازم در آزمون کتبی می باشد.
حد نصاب عبارت است از 50 درصد میانگین امتیاز سه نفر برتر در هر شغل پس از اعمال ضرایب مربوطه.
تبصره: امتیاز داوطلبان با ارزش وزنی چهل (40) درصد برای دروس عمومی و شصت (60) درصد برای دروس تخصصی محاسبه میگردد. 
ب) معرفی لیست حداکثر 3 برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی
انتخاب داوطلبان جهت بررسی مدارک به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط)
از میان داوطلبان دارای حد نصاب علمی در هر شغل محل با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه صورت می پذیرد.
ج) اعلام لیست حداکثر سه برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه از بین دارندگان حد نصاب آزمون علمی
انتخاب داوطلبان سه برابر ظرفیت در هر شغل محل (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط) جهت انجام مصاحبه، صرفا از بین داوطلبانی که مدارک آنان بررسی و مورد تائید قرار گرفته است، در هر شغل محل صورت میپذیرد.
د) معرفی به گزینش (انتخاب دو برابر ظرفیت)
پس از برگزاری مصاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی مکتسبه آنان با وزن شصت (60درصد) برای آزمون کتبی و چهل درصد(40 درصد) برای مصاحبه و به تعداد دو برابر ظرفیت پذیرش خواهد بود.
تذکر در صورت مساوی بودن مجموع نمرات مکتسبه داوطلبان در آزمون کتبی و مصاحبه، اولویت معرفی به گزینش با داوطلبانی خواهد بود که نمره مکتسبه آنان در آزمون کتبی بالاتر باشد.
تذکرات
1- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند. پذیرش نهایی موکول به تطبیق مدرک و شرایط و موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ گواهی عدم سوء پی شینه از مراکز ذیصلاح خواهد بود.
2- با توجه به اینکه مدارک متقاضیان حسب نیاز سازمان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی تا چند برابر ظرفیت استخدامی تعیین شده اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این دفترچه و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد. و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
3- داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست چند برابر ظرفیت مجوزهای استخدامی مکلفند مستندات و مدارک مورد نیاز را قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقبا از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام خواهد شد.
4- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه بر عهده داوطلب خواهد بود. در صورتی که در کلیه مراحل حین استخدام و بعد از آن، خلاف موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام به اثبات برسد از ادامه مراحل آزمون داوطلب جلوگیری و در صورت اشتغال به کار، به علت عدم رعایت شرایط استخدام و ارائه مدارک خلاف واقع، طی ابلاغ کتبی لغو قرارداد/ اخراج خواهد شد. ضمنا در خصوص مقطع و رشته تحصیلی اظهار متقاضی در مرحله ثبت نام و ارایه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آزمون مبنای عمل است.
5- داوطلبان جذب و بکارگیری می بایست سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به کارگیری می شوند را داشته باشند.
6- وجه واریزی بابت ثبت نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.
7- داوطلبان گرامی جهت سهولت در فرایند ثبت نام بهتر است ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول ننمایند.
جدول کد، عناوین شغلی و مواد امتحانی

جدول شماره 1ـ کد و عناوین شغلی و مواد امتحانی آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی سال 1401

کد و عنوان شغلی

مواد آزمون

کارشناس حقوقی 

(کد139)

مجموعه دروس (حقوق مدنی ـ حقوق تجارت ـ حقوق اداری ـ حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال) ـ آیین دادرسی مدنی ـ قانون تأمین اجتماعی ـ قانون کار)

دندانپزشک  (کد2439)

مجموعه دروس (جراحی فک و صورت ـ ترمیمی دندان ـ دندانپزشکی کودکان ـ ارتودنسی ـ رادیولوژی ـ تشخیص و بیماری های دهان، فک و صورت ـ درمان ریشه ـ پریو ـ پروتزهای دندانی ـ پاتولوژی)  

پرستار  (کد2462)

مجموعه دروس (پرستاری داخلی و جراحی 1 تا 4 ـ مراقبت های ویژه ـ روان پرستاری ـ کودکان ـ مدیریت ـ بهداشت جامعه ـ مادران و نوزادان)

ماما  (کد2467) 

مجموعه دروس (بارداری و زایمان 1 تا 4 ـ بیماری های زنان و ناباروری ـ بهداشت مادر و کودک ـ نوزادان)

کارشناس اتاق عمل 

(کد2468) 

مجموعه دروس (آشنایی با وسایل و تجهیزات اتاق عمل عمومی و تخصصی ـ اصول و فنون فرد اسکراب و سیار ـ اصول مراقبت در اتاق بهبودی ـ تکنولوژی جراحی عمومی و اختصاصی و لاپاروسکوپی (گوارش و غدد، ارتوپدی، زنان و اطفال، مغز و اعصاب، ترمیمی، گوش و حلق و بینی و ...)

کارشناس بهداشت محیط 

(کد2476)

مجموعه دروس (تکنولوژی آب و فاضلاب ـ آلودگی هوا و کنترل آن ـ مواد زائد جامد ـ کلیات بهداشت محیط (بهداشت پرتوها و حفاظت، کاربرد گندزداها و پاک کننده ها، بهداشت مسکن و اماکن عمومی، کنترل بهداشتی اماکن تهیه و توزیع و نگهداری مواد غذایی، مبارزه با ناقلین))

کارشناس بهداشت حرفه ای

(کد2478) 

مجموعه دروس (عوامل زیان آور فیزیکی محیط کار (صدا و ارتعاش، تنش های حرارتی، روشنایی و بهداشت پرتوها در محیط کار) ـ مهندسی فاکتورهای انسانی ـ بیماری های ناشی از کار ـ سم شناسی شغلی ـ ایمنی در محیط کار ـ ارزیابی و مدیریت ریسک ـ مبانی نمونه برداری و ارزشیابی نمونه های هوا)

کارشناس پرتوشناسی 

(کد2485) 

مجموعه دروس (فیزیک رادیولوژی تشخیصی ـ فیزیک پرتوها ـ رادیوبیولوژی و حفاظت ـ تکنیک های رادیوگرافی ـ مواد حاجب ـ ثبت و نمایش تصویر)

کارشناس آزمایشگاه طبی (کد 2487)

مجموعه دروس (بیوشیمی بالینی ـ میکروبیولوژی (باکتری، انگل، قارچ، ویروس) ـ هماتولوژی و بانک خون ـ ایمونولوژی و سرولوژی ـ کنترل کیفی در آزمایشگاه)

کارشناس پرتودرمانی

(رادیوتراپی) 

(کد2489)

مجموعه دروس (فیزیک تشعشع و مواد رادیواکتیو ـ دستگاه های رادیوتراپی ـ اصول محاسبات و برنامه ریزی در رادیوتراپی ـ رادیوبیولوژی و حفاظت در برابر پرتو ـ مولدینگ ـ تکنیک های رادیوتراپی)

کارشناس بینایی سنجی

(کد2497) 

مجموعه دروس (اپُتومتری عمومی ـ عدسی های تماسی) ـ اپُتومتری کودکان ـ اُپتومتری افراد مسن ـ اُپتومتری دید دو چشمی ـ عینک طبی)

کارشناس تجهیزات پزشکی

(کد2502) 

مجموعه دروس (زبان تخصصی مهندسی پزشکی ـ مقدمه ای بر مهندسی پزشکی زیستی و فیزیک پزشکی ـ حفاظت، ایمنی و استانداردهای عمومی بیمارستانی ـ تجهیزات عمومی بیمارستانی و کلینیک های پزشکی و اصول نگهداری آنها ـ اصول سیستم های رادیولوژی، تصویرگری پزشکی و حسگرهای زیستی ـ فناّوری اطلاعات پزشکی (1))

کارشناس توانبخشی فیزیکی (فیزیوتراپی) 

(کد2503) 

مجموعه دروس (الکتروتراپی ـ تمرین درمانی (مباحث عمومی و تخصصی) ـ بیومکانیک و کینزیولوژی ـ فیزیوتراپی در بیماری ها (ارتوپدی، بیماری های داخلی، روماتیسمی و اعصاب))

پزشک عمومی  (کد2504)

مجموعه دروس (بیماری های داخلی، عفونی، روانپزشکی ـ جراحی عمومی و زنان و زایمان ـ بیماری های کودکان ـ آمار حیاتی و اصول اپیدمیولوژی ـ اپیدمیولوژی و کنترل بیماری های واگیر و غیر واگیر)

ادامه جدول شماره 1ـ کد و عناوین شغلی و مواد امتحانی آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی سال 1401

کد و عنوان شغلی مواد آزمون
کارشناس هوشبری
(کد 2505)
مجموعه دروس (اصول و روش های بیهوشی (بیهوشی 1، 2، 3 و 4)-بیماری شناسی (بیماریهای داخلی و جراحی 1 و 2)-فارماکولوژی (داروشناسی پایه و اختصاصی)-اصول مراقبت های ویژه)
مددکار بهداشتی و درمانی
(کد 2537)
مجموعه دروس (مبانی و نظریه های جامعه شناسی-مبانی توانبخشی- مددکاری اجتماعی -آسیب شناسی اجتماعی)
داروساز 
(کد 3035)
مجموعه دروس (دارو درمانی بیمارى ها ـ فارماکولوژى ـ فارماکوگنوزى ـ فارماسیوتیکس) 
کارشناس امور ادارى  
(کد 3111)
مجموعه دروس (روش تحقیق ـ آمار و کاربرد آن در مدیریت ـ اصول مدیریت ـ مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی ـ حقوق ادارى ـ قانون کار ـ قانون تأمین اجتماعی) 
کارشناس امور مالی 
(کد 3133)
مجموعه دروس (حسابدارى مالی ـ حسابدارى بهاى تمام شده ـ اقتصاد خرد و کلان ـ حسابدارى دولتی و بودجه ـ حسابدارى مالیاتی) 
کارشناس تغذیه  
(کد 3154)
مجموعه دروس (تغذیه اساسی ـ رژیم درمانی ـ تغذیه در دوران هاى مختلف زندگی ـ بیمارىهاى ناشی از سوءتغذیه ـ بررسی وضعیت تغذیه) 
کارشناس فناورى اطلاعات
کد (3183)
مجموعه دروس (سیستم هاى عامل ـ ساختمان داده ها و الگوریتم ها ـ پایگاه داده ها ـ مهندسی نرم افزار ـ +A ـ -Security ـ  +Network)
کارشناس امور بیمه‌اى
(کد 3278)
مجموعه دروس (اصول و تئورى‌هاى مدیریت ـ رفتار سازمانی و منابع انسانی ـ اصول و کلیات بیمه ـ حقوق بیمه و قوانین و مقررات بیمه‌هاى تأمین اجتماعی) 
کارشناس آمار و اطلاعات  
(کد 13550)
مجموعه دروس (ریاضی عمومی 1 و  2 ـ آمار کاربردى (روش‌هاى آمارى، رگرسیون و نمونه گیرى) ـ آمار نظرى (احتمال و کاربرد آن، آمار ریاضی 1 و  2)) 

فیزیست 
(کد15444)

مجموعه دروس (فیزیک رادیوتراپی 1 ـ فیزیک رادیوتراپی 2  ـ رادیوبیولوژى پایه و بالینی ـ حفاظت ـ دزیمترى) 
کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی
(کد 15445)
مجموعه دروس (کدگذارى بیمارى‌ها ـ مدارک پزشکی ـ آمار بیمارستانی ـ اطلاع‌رسانی پزشکی ـ اصطلاحات پزشکی ـ کلیات پزشکی) 
کارشناس مسئول آزمایشگاه  
(کد 15477)
مجموعه دروس (بیوشیمی بالینی ـ انگل ـ قارچ ـ ویروس ـ باکترى ـ هماتولوژى و بانک خون ـ ایمونولوژى و سرولوژى ـ کنترل کیفی و مدیریت آزمایشگاه) 

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام سازمان تامین جتماعی
+ مشاهده جدول شغل محل های آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی
+ دانلود فرم استشهاد محلی آزمون استخدام تامین اجتماعی
+ دانلود فرم پیش نویس ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی
+ دانلود جزوه آموزشی آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی
+ مشاهده جزوه های آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی
تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 6 شهریور 7 شهریور1401
دریافت کارت آزمون: 12 مهر 1401
زمان برگزاری آزمون: 15 مهر 1401 

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2622865
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد