آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام سازمان تامین اجتماعی (اطلاعیه جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹۸,۶۷۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۱ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه گر اجتماعی غیر دولتی در کشور است، این سازمان بطور معمول نیروی مورد نیاز خود را در دو بخش بیمه ای و درمانی بصورت پیمانی یا قراردادی برای مراکز ملکی و تحت پوشش هلدینگ درمان از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش استخدام مینماید. جهت دانلود جزوه آشنایی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان تامین اجتماعی” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" سازمان تامین اجتماعی هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام سازمان تامین اجتماعی مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید:
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
- جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
-
جهت مشاهده تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی تامین اجتماعی در سال 99 اینجا کلیک نمایید
-
جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید

- جهت دانلود رایگان سوالات استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
- جهت مشاهده پاسخنامه احتمالی سوالات آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده نمونه کارنامه های آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 99 (ارسالی کاربران) اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مرداد 1400: اطلاعیه دعوت به مصاحبه شرکت کنندگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی (منبع: سایت سازمان تامین اجتماعی)

پیرو انجام مراحل دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان و در راستای ایجاد فرصت شغلی جهت شرکت کنندگان در این آزمون، سازمان نسبت به مصاحبه با آندسته از داوطلبانی که با لحاظ ضریب 1/20( یک بیستم) موفق به کسب حد نصاب اعلامی جدید شده و شغل محل مربوطه فاقد داوطلب به میزان سه برابر ظرفیت استخدامی بوده است اقدام می‌کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در عناوین شغلی با ظرفیت یک مجوز در صورت عدم وجود متقاضی به میزان سه برابر ظرفیت و دارا بودن حداقل یک نفر متقاضی دارای حدنصاب تعیین شده، سایر مراحل استخدامی در خصوص این افراد انجام خواهد شد.
در خصوص آن دسته از عناوین شغلی با ظرفیت بیش از یک مجوز که فاقد متقاضی به میزان سه برابر ظرفیت مربوطه باشند نیز، چنانچه تعداد پذیرفته شدگان آزمون در شغل محل مربوطه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی باشد، به میزان متقاضیانی که دارای حدنصاب نهایی آزمون هستند سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد.
در صورت عدم وجود متقاضی به میزان دو برابر ظرفیت ابلاغی، با متناسب نمودن مجوزها به نسبت (2‏‏/1) تعداد متقاضیان واجد شرایط اقدام و به میزان ظرفیت جدید سایر مراحل استخدامی انجام خواهد شد.
با توجه به محدودیت‌های مربوط به کرونا، جلسات مصاحبه این افراد به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.


خبر 26 تیر 1400: حذف حد نصاب نمره برای ایثارگران شرکت کننده در آزمون سازمان تامین اجتماعی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از حذف شرط کسب حد نصاب نمره برای ایثارگران شرکت‌کننده در آزمون سازمان تأمین اجتماعی خبر داد. وی در ادامه گفت: بنابراین ایثارگران مشمول ماده 21 قانون جامع در تمام آزمون‌های استخدامی دستگاه‌ها به‌جز وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به استناد تبصره 3 ذیل ماده یاد شده از کسب حد نصاب تعیین شده در کلیه مراحل استخدامی معاف هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 تیر 1400: منتفی شدن تعیین حدنصاب برای مصاحبه ایثارگران آزمون استخدامی تامین اجتماعی (منبع: پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران)

با پیگیری‌های صورت گرفته توسط معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع تعیین حدنصاب برای مصاحبه ایثارگرانی که در آزمون کتبی استخدامی سازمان تأمین اجتماعی قبول شده‌اند منتفی شد. به گزارش «ایثار»، در پی اعلام خبری مبنی بر تعیین حدنصاب برای مصاحبه ایثارگران مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران که در آزمون کتبی استخدامی سازمان تأمین اجتماعی قبول شده‌اند، پیگیری‌های لازم توسط مهندس سعید اوحدی به منظور لغو این حدنصاب صورت گرفت و موضوع طی مکاتبه‌ای به اطلاع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 1400: کاهش حد نصاب نمره قبولی داوطلبان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی (منبع: سایت سازمان تامین اجتماعی)

مدیر کل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی گفت: از داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی این سازمان در سال 99 که امتیاز آزمون کتبی آنان مشمول حدنصاب جدید (تعیین شده در مصوبه مذکور) است به تعداد سه برابر ظرفیت جذب در هر عنوان شغلی با کاهش نصاب به 50 درصد بالاترین نمره اخذ شده در هر عنوان شغلی برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اردیبهشت 1400: تسهیل جذب شرکت‌ کنندگان برتر آزمون استخدامی گذشته سازمان تامین اجتماعی (منبع: سایت سازمان تامین اجتماعی)

مدیرکل منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: از کلیه حائزین شرایط حد نصاب مندرج در مفاد آگهی و دفترچه راهنمای آزمون (حداقل 50 درصد نمره آزمون) مصاحبه به عمل آمده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اردیبهشت 1400: منتفی شدن تکمیل فرم تعهدنامه آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

با پیگیری‌های صورت گرفته توسط معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رایزنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی موضوع تکمیل فرم تعهدنامه توسط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی متنفی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 اسفند 99: استخدام بیش از پنج هزار نفر کادر درمان تامین اجتماعی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از استخدام بیش از پنج هزار پرستار و پرسنل کادر درمان در سال ۹۹ به منظور مقابله با اپیدمی کرونا خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 99: اطلاعیه تامین اجتماعی درخصوص مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 99 (منبع: اینستاگرام تامین اجتماعی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مصاحبه با آن دسته از داوطلبانی که در آزمون کتبی امتیاز 50 و بالاتر را کسب نموده اند، در حال انجام است. در خصوص فرایند انجام مصاحبه با سایر داوطلبان آزمون استخدامی، متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان اطلاع رسانی انجام خواهد شد.


خبر 6 اسفند 99: مصاحبه با نیروهای پذیرفته شده در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی (منبع: سایت سازمان تامین اجتماعی)

جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 99 سهمیه ادارات کل بیمه ای و درمانی استان تهران به میزبانی اداره کل شهرستانهای استان تهران درحال انجام است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 بهمن 99: اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی در خصوص برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی سال 99 (منبع: اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به همه گیری کرونا، مقرر شده است مصاحبه های آزمون استخدامی سال 99 به صورت مجازی برگزار شود. دستورالعمل مربوطه به استان ها ابلاغ شده و دعوت از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه مجازی به زودی انجام خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با سامانه ارتباطات و نظارت مردمی تامین اجتماعی با تلفن 1420 تماس بگیرید.


خبر 26 آبان 99: اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آبان 99: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی (منبع: شبکه خبر)
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، عباس اکبریان مدیرکل منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با بخش "پیگیری" شبکه خبر درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی که شهریورماه برگزار شده ولی هنوز نتایج آن اعلام نشده است، گفت: آزمون استخدامی سالیانه تامین اجتماعی، 21 شهریور امسال برگزار شد که با توجه به اینکه دو ماه از برگزاری این آزمون گذشته، لذا از نظر ما هنوز فاصله و تاخیر زیادی از زمان برگزاری با اعلام نتایج ایجاد نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی - 13 مرداد 99

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق برگـزاری آزمـون كتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی و یا قراردادی در مراكز ملكی و مراكز تحت پوشش هولـدینگ درمـان در دو بخش درمان و بیمه ای دعوت به همكاری می نماید. بدینوسیله به اطلاع كلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شركت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند كـه ثبـت نـام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش و آموزش كشور از روز دوشنبه مورخ 99/5/13 آغاز و لغایت روز یکشنبه مورخ 99/05/26 پایان می پذیرد.
كلیه متقاضـیان ضـرورت دارد كـه در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمـودن مـدارك و اطلاعـات مـورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند

> شرایط عمومی

1 -تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2 -اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یكی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
3 - دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداكثرسن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی استخدام.
4 -دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر.
5 -دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم. (ویژه آقایان)
6 -داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
7 -نداشتن سابقه محكومیت جزائی مؤثر.
8 -استخدام افرادی كه در اجرای قـانون رسـیدگی بـه تخلفـات اداری یـا آراء قـانونی مراجـع ذیصـلاح بـه مجازاتهـای اخـراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محكوم شده اند ممنوع است.
9 -داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند. یادآوری: ملاك عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبـان آخـرین روز ثبت نام 99/5/23 و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام 99/5/13 میباشد.

> شرایط اختصاصی

1 -مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی میباشد.

داوطلبان صرفا در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند كه عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گـرایش رشـته تحصیلی آنان به طور كامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذكر شده باشد لذا داوطلبانی كـه مقطـع تحصـیلی، رشـته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عینا در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بكارگیری مشخص گردد كه مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذكر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند، پیشوند كمتر و یا بیش از آنچه در آگهی ذكر شده، باشد از سایر فرایند استخدام حذف و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذكر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاك عمل بوده و در صورتیكه رشـته تحصیلی با گرایش های مشخص ذكر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش هـای ذكـر شـده مـلاك عمـل خواهـد بـود. لـذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت كافی بعمل آورده و از ثبت نـام در شـغل هـایی كـه واجـد شرایط نیستند، خودداری نمایند.

2 -شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل كل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:

1/2 -دارندگان مدرك تحصیلی فوق دیپلم صرفا در عنوان شغلی متصدی پذیرش و اطلاعات با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداكثر 30 سال تمام.
2/2 -دارندگان مدرك تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداكثر 30 سال تمام.
3/2 -دارندگان مدرك تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 15 و شرط سنی حداكثر 32 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی.
4/2 -دارندگان مدرك تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداكثر 33 سال تمام.
5/2 -دارندگان مدرك تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداكثر 35 سال تمام صرفا برای رسته بهداشتی و درمانی و دكتری عمومی . 6/2 - دارندگان مدرك تحصیلی دكتری (phd) با حداكثر38 سال تمام.
7/2 -دارندگان مدرك تحصیلی دكتری (پزشكان متخصص) با حداكثر40سال تمام.
* مدارك تحصیلی موسسات آموزش عالی كه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی میباشد ملاك عمل خواهد بود.
تبصره1 :مدت خدمت سربازی، انجام خدمات قانونی (قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان و ضریبK) ،مدت اشتغال تمام وقت متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شركت ها یا موسسات تابعه(صد در صد متعلق به سازمان)، كارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در بیمارستانها و سایر مراكز درمانی متعلق به سازمان كه به صورت موسسه و یا هیات امنایی و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و متناسب با مدت اشتغال به كار، دال بر تائید مراتب مذكور و نیز سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان درمورد ایثارگران به حداكثر شرط سنی هر مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی مشروط به آن كه از حداكثر 35 سال تمام و برای رشته های دكترا ( phd و متخصص) 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه میگردد. شایان ذكر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذكور مشمول این بند نمیباشد.

توضیحات: شركتهای ماموریتی و تكلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد:
1 -موسسه املاك و مستغلات تامین اجتماعی
2 -بانك رفاه كارگران
3 -موسسه حسابرسی تامین اجتماعی
4 -شركت گروه هتلهای هما
5 -موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه
6 -رفاه گستر
7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی
8 -شركت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی
9 -شركت انتشارات علمی و فرهنگی
10 -كار و تامین
11 -گروه پزشكی حكمت
12 -شركت سرمایه گذاری خانه سازی ایران
13 -شركت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
14-شركت مهندسی تاسیسات وانرژی تامین.

> مراحل ثبت نام

1 -تكمیل فرم ثبت نام اینترنتی.
2 -فایل عكس اسكن شده. داوطلب میبایست یك قطعه عكس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسكن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامـه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
- عكس 4 3 كه در سال جاری گرفته شده باشد. (عكس تمام رخ)
- عكس اسكن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
- اندازه عكس اسكن شده باید حداقل 300 200 پیكسل و حداكثر 400 300 باشد.
- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
- حجم فایل ذخیره شده عكس نباید از 70 كیلوبایت بیشتر باشد.
- حاشیه های زاید عكس اسكن شده باید حذف شده باشد.
- حتی الامكان عكس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1 :اسكن عكس از روی كارتهای شناسایی (كارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمیباشد و داوطلبـان لازم اسـت از اصل عكس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسكن نمایند
تبصره 2 :عكس خواهران باید با حجاب و صورت آنان كامل مشخص باشد.
تبصره 3 :درصورت ارسال عكس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وی سلب میگردد.
یادآوری مهم: با توجه به مشكلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عكـس داوطلبـان، كـه ایـن موضوع اكثراً برای داوطلبانی كه ثبت نام آنان توسط دیگران انجـام میشـود رخ داده اسـت. تاكیـد میگـردد كـه عـلاوه بـر كنتـرل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به كنترل عكس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عكس داوطلب دیگری بـه جـای عكـس شـما الصـاق نگردد. بدیهی است كه در صورت ارسال عكس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقـررات بـا وی رفتـار خواهد شد.

> پرداخت وجه ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 99/5/13 لغایت روز یکشنبه مورخ 99/5/23 انجام خواهد پذیرفت.
متقاضیان واجد شرایط میبایست به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور  مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 750000 ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الكترونیكی و با كارتهای بانكی متصل به شبكه ی شتاب نسبت به تكمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
لازم به توضیح است هزینه ثبت نام به حساب مشخص شده در سازمان تامین اجتماعی واریز خواهد شد.
- متقاضیان شركت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام كد رهگیری خود را یاد داشت نموده و تا پایان مراحـل اسـتخدام نـزد خود نگهداری نمایند.
- به ثبت نامهای ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

> مدارک و مستندات لازم

با توجه به اینكه مدارك متقاضیان حسب نیاز سازمان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون كتبی به میزان دو برابر مجوزهای استخدامی اخذ و بررسی خواهد شد، لذا در صورتی كه مدارك داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد كرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون

- كارت شركت در آزمون از روز سه شنبه مورخ 99/6/18 بـرای مشـاهده و پرینـت بـر روی درگـاه اینترنتـی سـازمان سـنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 99/6/21 در مراكـز اسـتانها برگـزار خواهد شد و ملاك تعیین حوزه امتحانی بر اساس انتخاب داوطلب در تقاضانامه به هنگام ثبت نام خواهد بود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی كارت شركت درآزمون درج و به هنگام پرینت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مـدارك داوطلبـان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

> مواد آزمون

به هر یك از داوطلبان یك دفترچه عمومی و یك دفترچه سوال تخصصی حسب مورد داده خواهد شد.
آزمون عمومی:
1ّ -فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانـه ای سی دی ال
2-زبـان انگلیسـی ـ عمـومی،
3 -آیـین نگـارش زبـان فارسـی،
4 -معـارف اسلامی*،
5 -دانش اجتماعی و حقوق اساسی،
6 -شناخت تأمین اجتماعی،
7 -اطلاعات عمومی،
8 -هوش و توانمندی های عمومی
* توجه: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سؤال های معارف اسلامی معاف هستند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیـع خواهد شد.
**: آزمون عمومی نمره منفی دارد.

جهت مشاهده رشته های امتحانی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

+ جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود اصل سوالات استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
+جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید

+ جهت سفارش پستی کتاب نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت سفارش پستی کتاب آموزشی دروس عمومی استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جزوه آشنایی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جزوات رایگان آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جزوات و درسنامه های آموزشی (اختصاصی ایران استخدام) اینجا کلیک نمایید 

+ جهت دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید
+ 
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید
+ جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی مورخ 13 مرداد 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده دانلود دفترچه راهنمای آزمون + جدول رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سهمیه های ادارات کل و مـدیریت های درمان استانها (جدول شماره 1) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده کد و عناوین شغلی و مواد امتحانی (جدول شماره 2) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده کد، نام استانها و شهرستان ها (جدول شماره 3) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تقاضا نامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

 توجه داشته باشید: سامانه 1420 آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی است

اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال 99 را از این قسمت دنبال کنید:

+ افزایش پاداش پرستاران سازمان تأمین اجتماعی (2 دی 99)
3660 نفر از کادر درمانی تامین اجتماعی استخدام می شوند (30 مهر 99)
خبر جذب داوطلبان ذخیره آزمون استخدامی تامین اجتماعی (21 شهریور 99)
+ اطلاعیه دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی (15 شهریور 99)
خبر جذب 50 پزشک در بیمارستان تامین اجتماعی دزفول (26 مرداد 99)
جذب 4000 نیرو جدید از طریق آزمون استخدامی در سازمان تامین اجتماعی (26 مرداد 99)

ادامه اخبار...

. - سوالات متداول

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از روز دوشنبه مورخ 99/5/13 آغاز و روز یکشنبه مورخ 99/05/26 پايان مي پذيرد.

آزمون همه متقاضیان صبح روز جمعه مورخ 99/6/21 برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون نوبت صبح از ساعت 8:30 همان روز خواهد بود.

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، برای کسب حدنصاب قبولی در آزمون کتبی مطالعه دروس عمومی و تخصصی و انجام تست و خودآزما توصیه میشود؛ جهت مشاهده بهترین منابع مطالعاتی آزمون (اینجا کلیک نمایید). جهت دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون های استخدامی سازمان تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)

نتایج اولیه آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی 26 آبان 99 اعلام شد. جهت مشاهده نتایج آزمون (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی سازمان تامین اجتماعی (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد