• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۲
  • 5k نظر «نمایش»

استخدام شرکت پتروشیمی تبریز

استخدام شرکت پتروشیمی تبریز (مراحل استخدام)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴,۲۲۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۱ دیدگاه

آگهی استخدام شرکت پتروشیمی تبریز


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندید!
فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اعلام نتایج آزمون

خبر 19 دی 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

اطلاعیه زمان برگزاری آزمون

خبر 28 آذر 1401: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت پتروشیمی تبریز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ زمان برگزاری آزمون کتبی ساعت 14 روز جمعه 9 دی ماه خواهد بود و آدرس حوزه برگزاری در شهر انتخاب شده توسط داوطلب، در زمان پرینت کارت حضور در جلسه به اطلاع خواهد رسید.

شرایط آگهی استخدام

آگهی 17 آذر 1401: استخدام شرکت پتروشیمی تبریز
با استعانت از خداوند متعال شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد بمنظور پیشبرد اهداف طرحهای توسعه ای، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود در سمتهای بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، خدمات فنی و مهندسی، مدیریت مالی و بازرگانی و... را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد/زن در مقاطع تحصیلی کاردانی،کارشناسی طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات طب صنعتی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار/ تامین اجتماعی و بصورت مقیم و شاغل تمام وقت جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا 30 آذر 1401 می باشد.

جدول نیازمندی های نیروی انسانی
ردیف رشته تحصیلی گرایش مقطع تحصیلی مورد نیاز جنسیت
1 مهندسی شیمی/ مهندسی پلیمر کلیه گرایش ها به جز صنایع غذایی کارشناسی مرد
2 مهندسی شیمی محیط زیست کارشناسی ارشد مرد
3 مهندسی برق گرایش های قدرت/ شبکه های توزیع / بدون گرایش کارشناسی مرد
4 مهندسی برق گرایش های الکترونیک / ابزار دقیق / کنترل / بدون گرایش کارشناسی مرد
5 مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها کارشناسی مرد
6 مهندسی صنایع کلیه گرایش ها کارشناسی مرد / زن
7 شیمی محض و کاربردی کارشناسی مرد
8 مدیریت بازرگانی کلیه گرایش ها کارشناسی مرد / زن
9 مدیریت مالی و حسابداری کلیه گرایش ها کارشناسی مرد / زن
10 کاردانی برق الکترونیک / ابزار دقیق / کنترل / برق صنعتی / کاردان فنی برق / قدرت / انتقال و توزیع / الکتروتکنیک / بدون گرایش کاردانی مرد
11 کاردانی شیمی کلیه گرایش ها بجز گرایش صنایع غذایی کاردانی مرد
12 کاردانی مکانیک کلیه گرایش ها کاردانی مرد

تبصره 1: متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد به شرط مجاز بودن مقطع کارشناسی در آگهی دعوت به همکاری می توانند در آزمون شرکت نمایند و در صورت قبولی در کلیه مراحل، مدرک کارشناسی آنها ملاک قرارداد متقاضی با شرکت پتروشیمی تبریز خواهد بود.

شرایط عمومی و اختصاصی
1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
2- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.
3- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم.
تبصره 2: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره 3: در صورت پذیرفته شدن متقاضیان در آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی، پذیرش نهایی منوط به معاینات طب صنعتی و گزینش می باشد.
4- برخورداری از تندرستی وتوانایی کامل جسمانی و روانشناختی با تائید طب صنعتی شرکت پتروشیمی تبریز.
۵- عدم تعهد خدمت در دیگر دستگاهها و سازمانهای دولتی وغیردولتی.
۶- داوطلبان نباید به صورت رسمی یا پیمانی دراستخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
7- نداشتن سوءپیشینه کیفری با تائید مراجع ذیصلاح وعدم اشتهار به فساد اخلاقی واعتیاد به مواد مخدر.
8- داشتن مدرک تحصیلی متناسب با جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی،.
تبصره 4- دارندگان مدارک تحصیلی دکتری مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین نیستند. همچنین دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مجاز به شرکت در مقاطع تحصیلی پائین تر(کاردانی) نیستند. در غیر اینصورت و با مشخص شدن کتمان موضوع در هر مرحله از فرآیند جذب از ادامه مراحل جذب متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
9- حداقل معدل برای کلیه داوطلبان مقاطع کارشناسی ارشد 15 ،کارشناسی 14 و کاردانی 13می باشد.
تبصره 5- برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاههای دولتی یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور خواهد شد.
10- دارا بودن حداکثر 34 سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد ،32 سال سن برای تمامی دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و 30 سال سن برای مدارک تحصیلی کاردانی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی ضروری می باشد.
تبصره 6- مدت سابقه خدمت مرتبط با ارائه گواهی معتبر(بیمه و گواهی از محل کار قبلی) تا سقف حداکثر دو سال و به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط یک سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است سوابق کاری قبلی اعم از مرتبط و غیر مرتبط تاثیری در تخصیص سمت سازمانی و تعیین حقوق و مزایای متقاضی نخواهد داشت.
تبصره 7- برای کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت پتروشیمی تبریز که بمنظور تبدیل وضعیت در فرآیندآزمون جذب نیرو شرکت می نمایند محدودیت سنی وجود ندارد.
11- مدرک تحصیلی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدامی می باشد که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرارگرفته باشد. لازم به توضیح است مدارک معادل شامل مورد فوق نمی باشد.
تبصره 8- فقط مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی مورد نیاز شرکت بوده و چنانچه افراد پذیرفته شده، در حین خدمت موفق به اخذ مدرک تحصیلی بالاتر گردند، شرکت هیچ گونه تعهدی در رابطه با تعدیل مدرک مأخوذه و یا ارتقاء در سمت جدید نخواهد داشت.
12- به نمره مکتسبه در آزمون کتبی، جهت شرکت کنندگان خانواده های معظم شهداء،و جانبازان 25درصد و بالاتر و فرزندان کارکنان(شاغل و بازنشسته) در شرکت پتروشیمی تبریز(10%) اضافه خواهد شد.
تبصره 9- در صورت دارا بودن بیش از یک مورد از امتیازات فوق، تنها یکی از آنها تعلق می گیرد.
13- متقاضیان از تمام استانهای کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.
14-تعداد جذب متقاضیان واجد شرایط بومی حداقل(60%) خواهد بود و در صورت عدم امکان تامین بر اساس امتیازات مکتسبه و یا عدم شرکت داوطلبین در بعضی از رشته ها، از بین پذیرفته شدگان سایر مناطق جغرافیایی که امتیاز بالاتری کسب نموده باشند تامین خواهد شد.
تبصره 10- ملاک تشخیص بومی بودن، محل تولد و یا محل صدور شناسنامه و یا محل اخذ دیپلم و یا چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی می باشد. لازم به توضیح است ارائه مدارک مستدل نظیر استشهاد محلی و سپس تائید شورای محل/بخش/ شهر و...برای احراز شرایط بومی داوطلبان با چهار سال متوالی ساکن استان آذربایجان شرقی ضروری است.

مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت نام
1- مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی تبریز و تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام.
2- ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
3- داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند روز پنج شنبه مورخ 1401/09/17 لغایت ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 1401/09/30 جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی تبریز مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال (1،500،000) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ كد رهگیری خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است ثبت نام بعد از تاریخ 1401/09/30 مقدور نخواهد بود.
4- زمان دقیق و محل برگزاری آزمون در شهرهای تبریز و تهران در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذكر اعلام خواهد شد.
برنامه زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
برنامه زمانبندی و تاریخ های مهم اجرایی
1401/09/17 لغایت 1401/09/30 ثبت نام در سامانه الکترونیکی و اخذ کد رهگیری
مورخ 1401/10/05 الی 07 صبح مورخ 1401/10/08 مراجعه به وب سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
جمعه مورخ 1401/10/09 برگزاری آزمون علمی
سایر مراحل و تشریفات اداری مرتبط متعاقباً اعلام خواهد شد
اعتراضات احتمالی حداکثر تا 10 روز پس از اعلام نتایج با ارائه مستندات، قابل بررسی می باشد
نکات مهم
۱- داوطلبان گرامی می بایست قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند سپس اقدام به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی نمایند.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.
3- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
4- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری می باشد.
5- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.
6- منابع آزمون در سایت موجود می باشد.
تذکرات مهم
1-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق وب سایت شرکت و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
2- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
3- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی ( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات طب صنعتی) صورت می پذیرد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
4- کلیه داوطلبان صرفا در صورتی که مدرک کارشناسی ارشد ایشان مرتبط با مدرک کارشناسی باشند، مجاز به ثبت نام در مقطع کارشناسی هستند.
5- جذب نیرو صرفاً بمنظور اشتغال در شرکت پتروشیمی تبریز و رشته های تحصیلی مرتبط با جدول نیازمندی نیروی انسانی می باشد و پذیرفته شدگان نهایی بسته به نیاز شرکت بصورت نوبتکاری/ روزکاری مشغول بکار خواهند شد.
6- از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد محضری خدمت در پتروشیمی تبریز به مدت حداقل 5سال اخذ خواهد شد در صورت انصراف هزینه های مربوطه اخذ خواهد شد.
7- هر متقاضی فقط مجاز می باشد، در یکی از ردیف های جدول نیازمندیهای نیروی انسانی ثبت نام نماید.
8- شرکت هیچ تعهدی نسبت به تامین مسکن و هزینه اسکان پذیرفته شدگان نهایی ندارد.
9- ارائه کارت واکسیناسیون کرونا برای ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد. شایان ذکر است داوطلبانی که مبتلا به کرونا هستند لازم است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در وب سایت مربوطه خود اظهاری نمایند تا تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.
مواد آزمون
عنوان رشته مواد آزمون
مهندسی شیمی/ مهندسی پلیمر انتقال حرارت - ترمودینامیک - انتقال جرم و عملیات واحد - سیالات - راکتور - کنترل - کاربرد ریاضیات
مهندسی برق – قدرت / شبکه های توزیع مدار 1 و 2 - بررسی سیستم های قدرت 1 و 2 - کنترل – ماشین 1 و 2 - اندازه گیری الکتریکی- رله و حفاظت
مهندسی برق – الکترونیک، کنترل، ابزار دقیق مدار 1 و 2 - مدار منطقی - اندازه‌گیری – الکترونیک 1 و 2 - کنترل - الکترومغناطیس
مهندسی مکانیک ترمودینامیک - سیالات - انتقال حرارت - استاتیک - مقاومت مصالح - دینامیک و ارتعاشات
مهندسی صنایع مبانی سازمان و مدیریت - کنترل پروژه – تحقیق در عملیات 1 و 2 - آمار مهندسی - اقتصاد مهندسی - برنامه ریزی و کنترل تولید و کنترل موجودی - تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری
شیمی شیمی تجزیه 1،2،3 - شیمی فیزیک 1،2- شیمی آلی1،2،3- کاربرد طیف سنجی در شیمی آلی
مدیریت بازرگانی ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت - حقوق بازرگانی - اقتصاد خرد و کلان _ اصول حسابداری - آمار و کاربرد آن در مدیریت - پول ارز و بانکداری
مدیریت مالی و حسابداری ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت - آمار و احتمال - اقتصاد خرد و کلان - اصول حسابداری - حسابرسی- اصول مدیریت مالی- مبانی ریسک و سرمایه گذاری - تجزیه و تحلیل صورت های مالی
کاردانی برق مدارهای الکتریکی – ماشین – تکنولوژی و کارگاه سیم پیچی – کارگاه برق – الکترونیک - مدار منطقی
کاردانی شیمی انتقال حرارت - موازنه جرم و انرژی - ترمودینامیک - مکانیک سیالات - شیمی آلی - اصول عملیات واحد و انتقال جرم
کاردانی مکانیک فیزیک حرارت - فیزیک مکانیک - سیالات - استاتیک و مقاومت مصالح - توزیع حرارت
دروس عمومی زبان و ادبیات فارسی - هوش و استعداد - مبانی کامپیوتر - زبان انگلیسی

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 30 آذر 1401
دریافت کارت آزمون: 05 الی 08 دی 1401
زمان برگزاری آزمون: 09 دی 1401 

منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی
+ دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت
+ سفارش پستی کتاب‌های آمادگی برای آزمون‌های استخدامی


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده آگهی در سایت ایران آزمون کلیک نمایید

منابع مطالعه

سوالات متداول

بطور معمول استخدام شرکت پتروشیمی تبریز هر چند سال یکبار از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام استخدام شرکت پتروشیمی تبریز از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که ممکن است شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، جنسیت، رشته تحصیلی، شهرها و شغل محل ها و سایر شرایط مورد نیاز استخدام شرکت پتروشیمی تبریز باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز (اینجا کلیک نمایید)

به طور معمول آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می باشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی شرکت های پتروشیمی (اینجا کلیک نمایید)

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز (اینجا کلیک نمایید)

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=277348
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi