آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما
منقضی شده [مهلت نمایش این آگهی در ایران استخدام به پایان رسید]
اطلاعات بیشتر آگهی ویژه

استخدام شرکت لایک تک در تهران

شرکت نرم‌افزاری تکنولوژی توسعه سیستم پارسا افزار (لایک‌تِک) جهت بازارسازی و ایجاد بستر عرضه محصول جدید خود اقدام به جذب نیرو و ایجاد ناوگان مدیریت و سازمان فروش در تهران نموده است:

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز
1 نیروی مدیریت فروش حقوق و مزایای مناسب با پورسانت
قرارداد بلندمدت
بیمه
حداقل 3 سال سابقه و تجربه کاری
تخصص و آشنایی به امور بازاریابی و فروش حرفه‌ای
تخصص و مهارت‌های کامپیوتری جهت کار با نرم‌افزار
آشنایی حداقل متوسط با سیستم‌های مالی و حسابداری
قابل توجه:
مدیران و سرشبکه‌های فروشی از نظر ما موفق هستند که در شروع یک کسب و کار جدید، بیشترین فروش و عرضه را قبل از ورود نیروهای فروش به بازار، خودشان به ثبت رسانیده باشند.
2 نیروهای اجرایی، عملیاتی و قدرتمند فروش چهره به چهره

توضیحات:
شرکت نرم‌افزاری تکنولوژی توسعه سیستم پارسا افزار (با علامت تجاری لایک‌تِک) با سابقه بیش از 25 سال در بخش تولید و طراحی نرم‌افزارهای مالی و حسابداری در سطوح مختلف مصرف، برای اولین بار در کشور با پلت‌فرمی بسیار جذاب و ارزشمند اقدام به نوسازی و به‌سازی سیستم‌های مالی و حسابداری کسب و کارهای خرد و کلان نموده است.

متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد