• ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان - سال ۱۴۰۱

استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان - سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان

جهت ورود به صفحه جامع استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان کلیک نمایید

دریافت کارت آزمون

خبر 20 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت های تامین نیروی انسانی طرف قرارداد با شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام شرکت های پیمانکاری توزیع نیروی برق گلستان

آگهی 30 مرداد 1401: شرکت های تامین نیروی انسانی طرف قرارداد با شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در نظر دارند برای اجرای قراردادهای شرکتهای پیمانکاری در سال جاری نسبت به تامین نیرودر بخشهای نگهبانی ، سیمبان خط گرم و راننده سنگین خط گرم، راننده سنگین و سیمبان راننده و مامور قرائت و کارشناس شبکه کامپیوتر جمعاً به تعداد 36 نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی، آزمون دانش مهارتی و مصاحبه به شرط دارا بودن شرایط ذیل پس از طی فرآیند بکارگیری نماید. مهلت ثبت نام تا 17 شهریور 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1- داشتن تابعیت ایران
2- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت زمان برگزاری آزمون 1401/06/24 می باشد.
تبصره: تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
3- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
4- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شوند
6- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
7- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
8- عدم داشتن منع قانونی برای فعالیت و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت ها
9- احراز صلاحیت های عمومی و گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه توسط پیمانکار یا مشاور
شرایط اختصاصی
1- داشتن مدرک تحصیلی اعلامی در جدول شماره دو الزامی می باشد.
تذکر1 :ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل زمان برگزاری آزمون (1401/06/24) میباشد و ملاک فراغت از تحصیل تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
تذکر2 :داشتن گواهینامه ( فن ورز خطوط شبکه هوایی به مدت 139 ساعت و رعایت ایمنی در شبکه های توزیع برق به مدت 50 ساعت ) جهت شرکت در آزمون سیمبان الزامی می باشد .چنانچه سیمبانی شرایط شرکت در آزمون سیمبانی را داشتند و گواهینامه فن ورز 139 ساعته و ایمنی 50 ساعته نداشتند در صورت قبولی میتوانند تا زمان تطبیق مدارک نسبت به اخذ گواهینامه اموزش از طریق واحد آموزش گلستان اقدام نمایند .
تذکر 3 : شرکت کنندگان در آزمون سیمبانی خط گرم مینودشت علاوه بر داشتن گواهینامه فن ورز شبکه هوایی و ایمنی باید گواهینامه آموزشی فن ورز تعمیر شبکه هوائی توزیع به روش خط گرم فرمان از راه دور  192 ساعنه و همچنین داشتن گواهینامه فن ورز تعمیر شبکه هوائی توزیع به روش خط گرم فرمان از راه نزدیک به مدت 200 ساعت نیز دارا باشند. ( افراد فاقد گواهینامه حق حضور در آزمون را ندارند )
2- داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون مورخ 1401/06/24 به شرح ذیل :
2-1-  حداکثر 28 سال تمام برای دارندگان پایان مقطع متوسطه (دیپلم) (متولدین 1373/06/24 به بعد).
و حداکثر 30سال تمام برای برای دانش آموختگان مقطع فوق دیپلم شغل (متولدین 1371/06/24 به بعد).
2-2- مدت انجام خدمت سربازی، تا 24 ماه به حداکثر سن فوق الذکر اضافه خواهد شد.
2-3-  در صورت داشتن سابقه کار مرتبط، مدت سابقه (حداکثر 5 سال) بر حسب سوابق پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی به سقف سنی افزوده خواهد شد.
2-4- بومی بودن در استان و شهرستان محل خدمت الزامی می باشد.
تذکر 1: در مورد شغل نگهبان انبار کلاله ضمن شهرستان کلاله شهرستان ها ی مراوه تپه –مینودشت –گالیکش نیز می توانند در آزمون نگهبان کلاله شرکت نمایند .
تذکر 2: به علت حساسیت شغل سیمبان خط گرم مدیریت مینودشت چنانچه افراد شرایط مورد نیاز جهت شرکت در آزمون خط گرم را داشته باشند از سراسر استان می توانند در این آزمون شرکت نمایند .
تذکر 3: راننده سنگین جهت اکیپ خط گرم مینودشت صرفا بومی شهرستاهای مینودشت ،گالیکش ،کلاله و مراوه تپه باشد (داشتن گواهینامه پایه یک الزامیست)
تذکر 4 : نگهبان گرگان نیز صرفا بومی شهرستان گرگان باشد .
تذکر 5 : در مورد سهمیه آزمون در نظر گرفته جهت شهرستان های استان و با توجه به اینکه آزمون با مجوز صادره از سوی شرکت توانیر صورت می پذیرد و با محدودیت مجوز صادره مواجه هستیم چنانچه شهرستانی از سهمیه آزمون برخوردار نبود فرد متقاضی شرکت در ازمون در هریک از رشته شغل های در نظر گرفته شده جهت ازمون می تواند در آزمون شهرستان های همجوار شرکت نماید .
توضیح: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
2-4-1- شهرستان محل تولد داوطلب یا والدین و یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا یکی باشد.
2-4-2- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا طی کرده باشد.
2-4-3- داوطلب حداقل سه (3) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا را داشته باشند.
3- حداقل قد 170 سانتی متر ، وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسمانی و روانی ، قدرت تحرک و توانایی انجام وظیفه.
4- نداشتن مشکل بینایی، شنوایی، لکنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی که منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد و توانایی کار در ارتفاع برای شغل سیمبان و سیمبان خط گرم.
5- داشتن گواهینامه رانندگی پایه 2 جهت شغل سیمبان راننده الزامی می باشد.
تذکرات

1- کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه وگواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد.
2- انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات انجام می گردد .
3- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیر مرتبط و پایین تر و یا بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید ، از ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
4- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون کتبی پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد.
5- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال ( اعلام ) مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بکارگیری، لغو و بلا اثر می گردد.
6- شرط پذیرفته شدن کلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیکی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه میباشد.
7- پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی ، قراردادی ،پیمانی و .......... با شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو ندارند
از متقاضیان همه رشته های شغلی اعلام شده، مصاحبه روانشناسی انجام می گیرد و از متقاضیان رشته شغلی نگهبانی تست شرایط آمادگی فیزیکی و جسمانی نیز گرفته می شود.
ایثارگران:
بخشی از ظرفیت های تعیین شده به ایثارگران گرانقدر با رعایت شرایط ذیل اختصاص یافته است:

سهمیه مشمولین
25 درصد جانبازان و آزادگان
فرزندان و برادران شهداء 
فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر
فرزندان آزادگان با سابقه یک سال و بالاتراسارت
5 درصد رزمندگان با سابقه حضور در جبهه (حداقل 6 ماه داوطلبانه) و (حداقل 8 ماه غیر داوطلبانه) و فرزندان آنان
فرزندان آزادگان با سابقه کمتر از یک سال اسارت
فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%)

به استناد بند 6-5 دستورالعمل نیاز سنجی، تامین و ساماندهی نیروی انسانی شرکت های وابسته (غیر دولتی) و به منظور ایجاد و حفظ انگیزه در همکاران متخصص و متعهد صنعت آب و برق ضرایبی در آزمون عمومی و تخصصی مشمولین ذیل، پس از کسب حد نصاب لازم، لحاظ گردیده و سپس مشمولین با داوطلبان آزاد رقابت خواهند پرداخت.
جدول ضرایب:

ردیف عنوان ضریب
1 فداکاران صنعت و همچنین کارکنان صنعت آب و برق که به صورت مستقیم با حوزه ستادی، موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی / شرکت های تابعه (دولتی) وابسته (غیر دولتی) وزارت نیرو همکاری می کنند در صورتیکه که در حین ماموریت و یا حوادث ناشی از کار فوت نمایند و یا دچار از کار افتادگی شوند یکی از فرزندان و یا همسر ایشان در صورت شرکت در ازمون (پس از کسب حد نصاب لازم از ضریب 1/2 (یک ممیز دو دهم) در آزمون عمومی و تخصصی برخوردار و با داوطلبان ازاد به رقابت خواهد پرداخت 1/2
2 فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی و شرکت های تابعه (دولتی) وابسته (غیر دولتی) زیر مجموعه وزارت نیرو که حداقل 20سال سابقه آخر خدمت آنان در صنعت اب و برق طی شده باشد در صورت شرکت در آزمون (پس از کسب حدنصاب لازم) از ضریب 1/1 (یک ممیز یک دهم) در آزمون عمومی و تخصصی
برخوردار و با داوطلبان ازاد به رقابت خواهند پرداخت
1/1
چگونگی ثبت نام
1- داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 1401/05/29 حداکثر تا ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 1401/06/17 ازطریق پایگاه اطلاع رسانی لینک سامانه ثبت نام آزمون در سایت مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان اقدام به ثبتنام در آزمون نمایند.
2- داوطلبان می بایست مبلغ 2000000 ریال (دو ملیون ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید کارت ثبت نام) و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایید
توضیح: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
3– پس از انجام کامل و موفقیت آمیز ثبت نام که شامل تکمیل کلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینه آزمون می باشد، به داوطلبان کد رهگیری اختصاص یافته و اعلام می شود. ضروری است کلیه داوطلبان این کد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
4- به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازها ، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند “ د“ آماده نمایند.
ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
5- ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود.شایان ذکر است که در صورت وجود اشکال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عکس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی،برای ویرایش اطلاعات به عمل خواهد آمد. در صورت بی توجهی به پیامک ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد.
داوطلبان محترم دقت کافی و لازم را در این موارد و به هنگام ثبت نام به عمل آورند.
6- مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تلفن مجری آزمون ،مندرج در بند «ز» تماس حاصل نمایند.
راهنمای ثبت نام
١ -داوطلبان پس از ورود به سایت آزمون، ابتدا باید اقدام به خرید کارت ثبت نام از طریق سامانه مربوط نمایند و پس از خریدکارت ، با توجه به شماره ی سریال 14 رقمی که در اختیارشان قرار می گیرد، اقدام به ثبت نام نمایند.
2-از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
3-هنگام درج اطلاعات، کلید (Caps Lock) صفحه کلید خاموش باشد.
4-از زدن کلید (Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلیدفاصله (Space) استفاده نمایید.
5-تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است.
6-کد ملی خود را به صورت کامل (با درج صفر) و بدون خط تیره وارد نمایید.
7-برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی 4×3 (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)، با فرمت JPG و با حجم حداکثر40 کیلوبایت استفاده نمایید.
8-در انتهای فرم ثبت نام، فیلد مربوط به شماره بازیابی که از نوع عددی و 5 رقمی می باشد را به دلخواه تکمیل و آن را یادداشت نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت نام، با استفاده از این شماره به همراه کد ملی و شماره شناسنامه می توانید شماره رهگیری خود را بازیابی نمایید لذا تا پایان مراحل آزمون از این شماره کاملاً مراقبت نمایید.
9-پس از تکمیل نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ارائه شده را یادداشت نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون
1 -ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام اعلامی از تاریخ پذیرفت خواهد انجام 1401/06/20 لغایت 1401/06/23 انجام خواهد پذیرفت.
2 -آزمون در روز پنج شنبه مورخ 1401/06/24 در محلی که آدرس آنها در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد.
3 -در صورت ایجاد هرگونه تغییر در کلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن ، رعایت و انجام آن ها می باشند.
4– ارائه کارت ورود به جلسه آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
مواد آزمون
1- سوالات آزمون در یک دفترچه شامل سوالات عمومی و سوالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول پیوست شماره یک در پایان آگهی درج شده است.
2- آزمون دارای نمره ی منفی بوده، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد.
سایر موارد:
1- آزمون مذکور مختص آقایان می باشد.
2- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازها) صرفاً فارغ التحصیلان همان مقطع و رشته میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش های غیر مرتبط امکانپذیر نمی باشد. در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن حق هرگونه اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
تذکر: با توجه به اینکه رشته شغلی سیمبان خط گرم از حساسیت بالایی برخوردار می باشد لذا از سراسر استان با داشتن شرایط ذکر شده می توانند شرکت نمایند (در این رشته شغلی ملاک شرکت در آزمون بومی استان مد نظرمی باشد)
3 -پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع و رشته تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مربوط به شرایط مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
4 -پذیرفته شدگان نهایی میبایست آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت برابر قرارداد را داشتـه باشند .
5 -در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود ثبت نام نماید
6-قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش و جذب نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه،گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح می باشد و با پذیرفته شدگان نهایی، پس از ارائه مدارک در مهلت مقرر، قرارداد موقت کار توسط شرکتهای مذکور مطابق قانون کار و مقررات ذیربط منعقد خواهد شد.
7-عدم ارائه مدارک توسط پذیرفته شدگان نهایی در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی و شرکت نسبت به جایگزینی آنها از محل نیروهای ذخیره اقدام نموده و اعتراضات بعدی مسموع نخواهد بود
مشخصات مجری آزمون
نام شرکت پژوهشگاه نیرو- مجتمع آموزشی صنعت آب و برق 
تلفن تماس(فقط در ساعت اداری) 01732680756
09115155379
مواد آزمون
ردیف رشته شغلی مواد آزمون ضریب
1 مامور قرائت لوازم اندازه گیری توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
 ICDL
ادبیات فارسی (آئین نگارش)
سوالات آزمون تخصصی آشنایی با انشعابات برق 1.5
2 سیمبان توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
 ICDL
ادبیات فارسی (آئین نگارش)
سوالات آزمون تخصصی فن ورز شبکه هوایی 1.5
3 نگهبان توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
ICDL
ادبیات فارسی (آئین نگارش)
سوالات آزمون تخصصی اصول حفاظت فیزیکی 1.5
4 راننده خودرو سنگین (بالابر و  جرثقال) توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
سوالات آزمون تخصصی آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه یک 1.5
5 کارشناس امنیت و اطلاعات شبکه توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
ICDL
ادبیات فارسی (آئین نگارش)
سوالات آزمون تخصصی شناخت کامل اصول و مبانی شبکه های رایانه (سرفصل مهارتی +Network) 1.5
آشنایی و مهارت کار با روتر و سوئیچ سیسکو (سرفصل مهارتی CCNA)
آشنایی و مهارت کار با تجهیزات اگسس پوینت و روتر میکروتیک (سرفصل مهارتی MTCNA)
آشنایی و مهارت کار با فایروال ها (بویژه سیسکو)
آشنایی با اصول و مبانی شبکه های مبتنی برVOIPو کار با نرم افزار CUCM
6 سیمبان خط گرم توانمندی های عمومی هوش و استعداد تحصیلی 1
ICDL
ادبیات فارسی (آئین نگارش)
سوالات آزمون تخصصی فن ورز تعمیر شبکه هوائی توزیع به روش خط گرم فرمان از راه دور و نزدیک 1.5
عناوین شغلی و محل خدمت
ردیف رشته شغلی شرایط شهرستان محل خدمت تعداد جنسیت
مدرک تحصیلی مورد نیاز فیزیکی
1 نگهبان - دیپلم کلیه رشته ها
- فوق دیپلم کلیه رشته ها
قد: حداقل 170 سانتیمتر
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
توانایی و مهارت برقراری ارتباط مؤثر 27≥BMI≥
گرگان 7 مرد
کلاله 3 مرد
2 سیمبان خط
گرم
- دیپلم کلیه رشته ها
- فوق دیپلم برق 
قد: حداقل 170 سانتیمتر
برخورداری از سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
بالا بودن قدرت شنوایی و بینایی (عدم استفاده از عینک)
توانایی کار در ارتفاع (عدم ترس از ارتفاع)
دارای مدرک فن ورز هوایی
مینودشت 3 مرد
3 راننده خودرو سنگین (بالابر و جرثقال) - دیپلم کلیه رشته ها
- فوق دیپلم کلیه رشته ها
قد: حداقل 165 سانتیمتر
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
داشتن گواهینامه ویژه (در زمان آزمون یا اخذ آن حداکثر 4 ماه پس از آزمون) ........
مینودشت (ویژه خط گرم) 1 مرد
کلاله 1 مرد
مراوه تپه 1 مرد
مینودشت 1 مرد
گالیکش 1 مرد
گنبد 1 مرد
رامیان 1 مرد
گمیشان 1 مرد
4 کارشناس امنیت و اطلاعات شبکه کارشناسی کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار) قد: حداقل 165 سانتیمتر
سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
توانایی و و مهارت برقراری ارتباط مؤثر ...........
ستاد 1 مرد
5 مامور قرائت کنتور برق - دیپلم کلیه رشته ها
- فوق دیپلم کلیه رشته ها
قد: حداقل 170 سانتیمتر
سلامت کامل جسمی و روحی و دید بدون عینک با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
توانایی و مهارت برقراری ارتباط مؤثر ..........
گرگان 3 مرد
گرگان مرد
گنبد 2 مرد
آزاد شهر 1 مرد
گالیکش 1 مرد
6 سیمبان -  دیپلم کلیه رشته ها
- فوق دیپلم برق 
قد: حداقل 170 سانتیمتر
برخورداری سلامت کامل روحی و جسمی با ارائه گواهی سلامت از مراکز طب کار
بالا بودن قدرت شنوایی و بینایی (عدم استفاده از عینک)
توانایی کار در ارتفاع (عدم ترس از ارتفاع)
دارای مدرک فن ورز هوایی
گنبد 2 مرد
علی آباد کتول 1 مرد
آق قلا 1 مرد
کردکوی 1 مرد
مراوه تپه 1 مرد
کلاله 1 مرد

- یادآوری اگر وزن تان (برحسب کیلوگرم) را بر مجذور قدتان (برحسب متر) تقسیم کنید عدد حاصل را (شاخص وزنی) BMI گویند.

مثال: قد: 1.79 (متر)، وزن 77 (کیلوگرم)، شاخص وزنی فرد عبارتست از: 24

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام شرکت های پیمانکاری توزیع نیروی برق گلستان
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 17 شهریور 1401
دریافت کارت آزمون: 20 الی 23 شهریور 1400
زمان برگزاری آزمون: 24 شهریور 1401

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2629096
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد