• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۱
  • 1k نظر «نمایش»

تجربیات کاربران از جلسه برگزاری آزمون های استخدامی

تجربیات کاربران از جلسه برگزاری آزمون های استخدامی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

تجربیات قبل و حین جلسه آزمون استخدامی

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دانلود جزوه راهنمای شرکت در آزمون‌‌ استخدام

جزوه (رایگان) راهنمای شرکت در آزمون های استخدامی ویژه ایران استخدام شامل: راهنمای پاسخ دهی به سوالات عمومی و تخصصی، تجربیات برگزیده کاربران ایران استخدام برای عملکرد بهتر در آزمون، نکاتی که باید برای هر امتحان رعایت کنید تا موفق شوید، توصیه های مربوط به قبل و حین برگزاری آزمون استخدامی، لیستی از وسایل ضروری برای به همراه داشتن در روز آزمون میباشد.

دانلود جزوه راهنمای شرکت در آزمون استخدام

توصیه های مهم برای موفقیت در آزمون

1- جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه دروس عمومی دبیرستانی پیشنهاد میشود.
2- جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی توصیه میشود.
3- جهت تست زنی، نمونه سوالات تستی سالهای قبل آزمون های استخدامی توصیه میشود. جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی "اینجا" کلیک کنید. کتاب ایران استخدام منتشر شد (جهت سفارش اینجا کلیک کنید)
4- جهت تست زنی، نمونه سوالات کنکور و دانشگاه پیام نور نیز توصیه می شود.
5- در حل سوالات درس کامپیوتر، تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی موثرتر می باشد.جهت دانلود جزوه دانش کامپیوتر اینجا کلیک کنید
6- انتظار شما از نمونه سوالات استخدامی باید در حد معقول باشد. اکتفای بدون مطالعه منابع به نمونه سوالات استخدامی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی در اکثر موارد با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال هیچگاه نمیتوان سطح کیفی مطالعه و درصد قبولی یک فرد پشت کنکوری را که به همراه نمونه سوالات اقدام به مطالعه منابع میکند با فردی که تنها به مطالعه نمونه سوالات سالهای قبل کنکوری اکتفا میکند یکسان در نظر گرفت.
7- در هنگام مطالعه نمونه سوالات استخدامی سعی نکنید که پاسخ آنها را حفظ کنید، بلکه سعی کنید که مباحث کلی آن ها را بیاموزید.
8- در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب 50 الی 60 درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.
9- آیا آزمون استخدامی پیش روی شما دارای نمره منفی برای پاسخ های غلط است؟ این اولین و یکی از مهمترین سوالاتی است که میبایست از یک منبع معتبر پاسخ آن را بیابید. اگر آزمون دارای نمره منفی است، باید در نوع تست زنی خود در سر جلسه امتحان مراقب باشید. در این حالات شما نباید به سوالات، از روی شانس محض پاسخ دهید .
10- سعی کنید وضعیت دانش و اطلاعات خود را در مقایسه با دیگران بسنجید تا متوجه میزان تلاش و همتی که لازم است جهت ارتقاء علمی خود صرف کنید بشوید. جهت ورود به سامانه آزمون استخدامی آنلاین (رایگان) ایران استخدام و سنجش رتبه خود در بین هزاران نفر دیگر "اینجا" کلیک کنید.
11- جهت کسب آمادگی برای پاسخ به سوالات بخش اطلاعات سیاسی و عمومی و مذهبی میتوانید از جزوه ی تهیه شده توسط سایت ایران استخدام استفاده نمایید. جهت دانلود این جزوه  همراه با پاسخ "اینجا" کلیک کنید.
12- سوالات بخش هوش آزمون های استخدامی نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد، پاسخ به سوالات این بخش بستگی به هوش و آمادگی ذهنی شما دارد اما بسیار مهم است که قبل از آزمون تعداد مناسبی از نمونه سوالات این بخش را مطالعه نمایید تا ذهن شما آمادگی و آشنایی با سبک طراحی سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی را پیدا کند. جهت دانلود جزوه استخدامی هوش و استخداد تحصیلی "اینجا" کلیک کنید.
13- یکی از اشتباهات رایج کارجویان عدم توجه به مواد آزمون اعلام شده در آگهی استخدامی جدید است. ممکن است شما به تصور آزمون های سالهای قبل موارد ارائه شده در سالهای قبل را مورد مطالعه قرار دهید، در حالی که مواد آزمون در آگهی استخدامی جدید تغییر پیدا کرده است. ممکن است شما نمونه سوالات استخدامی آزمون های استخدامی سالهای قبل یک سازمان و یا بانک را خریداری نمایید اما قبل از هر چیزی باید با رجوع به آگهی استخدامی جدید متوجه شوید که چه مواد آزمونی را باید مطالعه و چه مواد آزمونی را مطالعه نفرمایید.
14- به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از آزمون های استخدامی همراه با اعلام مواد آزمون، جزوه یا منابع مطالعاتی تمام یا برخی از مواد آزمون ذکر شده جهت مطالعه داوطلبان نیز درج و یا ضمیمه آگهی استخدامی میشود.
15- بعد از هر شکستی موفقیت از راه میرسد، به شرط آنکه شکست درس و تجربه ای شود برای عملکرد بهتر در آینده. بنابراین اگر در یک یا چند آزمون استخدامی شکست خورده اید سعی کنید از تجربیاتی که کسب کرده اید برای عملکرد بهتر در آزمون های دیگر استخدامی استفاده کنید. هر آزمون استخدامی تجربه ی مفیدی برای شما است که ممکن است رقیبان کم تجربه شما از آن بهره مند نباشند. هرچند که تجربه اصلی در کیفیت خواندن و مطالعه است.
16- فکر و وسواس تقلب را از ذهن خود دور کنید. بر حسب تجربه ما در سایت ایران استخدام دریافته ایم که یکی از مشغله های فکری برخی از کاربران سایت احتمال تقلب در آزمون است! برگزاری یک آزمون استخدامی نیاز به تأییدیه ها و مجوز های مختلفی دارد. قوانین زیادی بر نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و اعلام نتایج آنها حاکم است. و علاوه بر آن اجرای آزمون های استخدامی به مجریان معتبری از جمله سازمان سنجش محول می شود. بسیاری از کاربران ایران استخدام  که خود را به دانش علمی مناسبی مجهز کرده اند نه تنها در یک آزمون استخدامی و بلکه دو یا چند آزمون استخدامی مختلف به طور همزمان پذیرفته میشوند و این خود نشانی بر اجرای سالم آزمون های استخدامی است. خواستن توانستن است، بنابراین توصیه ما به شما این است که تمامی افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

نویسنده: علی احمدزاده/مدیریت سایت ایران استخدام
منبع: سایت ایران استخدام

تجربیات کاربران حین جلسه آزمون استخدام

با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت ایران استخدام در رابطه با آمادگی قبل و حین جلسه آزمون استخدامی، گروه نویسندگان سایت ایران استخدام تصمیم به جمع آوری اطلاعات و تجربیات برای شرکت در آزمون های استخدامی نموده است.
درخواست ایران استخدام از شما این است که اگر صاحب تجربیاتی برای شرکت در جلسه آزمون استخدامی هستید تجربیات خود را برای کمک در موفقیت دیگران در این بخش ارسال نمایید.


نویسنده: فادیا✍️علوم اجتماعی تاریخ ارسال: جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۶:۲۲ کد دیدگاه: ۳۹۵۸۹۰۱
ادبیات خوب بود البته من چن تا کتاب خوندم آرایه های ادبی هامون سبطی،لغات مهروماه،پنج گنج ادبیات راضیم خوب جواب دادم،ولی خیلی وقت برازبان گذاشتم وقت کم آوردم هوش نتونستم جواب بدم خیلی ناراحتم..تخصصی حوزه یه کم سخت بود البته تحلیلی بودن وچن تاسوالهاحوزه اصلا به چشمم اشنانبود من سوالهااصلایادم نیس اگه میخواهیدسوالهاروبگیدجوابهاروباهم چک کنیم ببینیم چی درست هس چی غلط..البته بعضی هاشون خیلی واضح و مبرهن بودن مث تکامل سه مرحله ی کنت،انواع عقلانیت واینکه تم هریک ازجامعه شناسان داده بودمث مبادله هومنز،سلطه گرامشی،ساخت یابی گیدنز،انواع صوراجتماعی زیمل،اتوماسیون روزافزون مارکس،کتاب سرمایه مارکس،غلبه روابط برضوابط در انواع سازمانها،.‌..بگید دیگه ذهنم یاری نمیکنه


نویسنده: رویا تاریخ ارسال: جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۱:۳۹ کد دیدگاه: ۳۹۵۸۴۶۲
سلام.بالاخره بعد کلی انتظار و استرس امتحان تموم شد،عمومیااا خیلی سخت بودن ب غیر از معارف یعنی همش از سبحانی بود،تخصیصا خیلی خیلی راحت بود البته رشته ی من صنایع غذایی هست
اگه ب کتابای دبیرستانی تسلط داشته باشی قشنگ میتونستی جواب بدی خیلیا میگن مدرسان شریف و بخونی و... اینجوری نیس اصلا
لطفا دعام کنید


نویسنده: بی نام تاریخ ارسال: جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۱:۴۷ کد دیدگاه: ۳۹۵۸۴۷۱
امروز آزمون هنرآموز صنایع شیمیایی دادم
سطح دروس عمومی به این صورت بود که کامپیوتری که بیشترین امید رو بهش داشتم فوق‌العاده سخت بود،یعنی هر پانزده تا سوال جدید و غیر تکراری و مربوط به ویندوز ۱۰ و آفیس ۲۰۱۶ بود،هر چقدر از دشوار بودنش بگم کم گفتم،ولی معارف و ادبیاتش واقعا سطح متوسط و متعادلی داشت و کلا خوب بود،اطلاعات عمومی سخت بود و تقریبا همش سوالات جدید و غیر تکراری اورده بودن،هوش پنجاه پنجاه بود،یعنی قسمت درک مطلبش خوب بود ولی قسمت‌های محاسباتیش خیلی سخت بودن،ریاضی و زبان هم که نخونده بودم و سفید گذاشتم


نویسنده: دخترجنوب تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۱:۵۹ کد دیدگاه: ۳۹۵۷۲۷۷
سلام خدمت همه همراهان همیشگی سایت ایران استخدام
امیدوارم حال دلتون خوب خوب باشه
آزمون با تمام استرسش تمام شد و نتیجه رو‌میدیم دست خدا ان شاءالله، آرزوی قبولی دارم برای همه دوستان تلاشگر بخصوص مونا، حامد، سها.پرواز در اوج. زهرا کامپیوتر ، دوست شیرازیمون که اسمش حضور ذهنم نیست.
تخصصی پیچیده بود تقریبا بخصوص رشد و فلسفه که من انتظار زیر 50دارم اما سه تای دیگه بالای 70هستم
عمومی هم بجز زبان بقیه انتظار بالای 60دارم چون همه با اطمینان زدم.
فلسفه 4نزده دارم.رشد2تا. تربیتی 1دونه
ریاضی هم 5نزده
اطلاعات عمومی3نزده


نویسنده: nasrin تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۱:۴۵ کد دیدگاه: ۳۹۵۷۲۵۸
سلام بچه ها من آزمون دادم عمومی برامن ک سخت بود ولی تخصصی فوق العاده راحت ...ایقد ک از اسونی شک میکردم بچه ها شب قبل ازمون حتما مرور چشمی رو تخصصیا داشته باشید واقعا من اگ اینکار میکردم چهارتا تخصصی رو صدمیزدم ..الکی رفتم نمونه سوال خوندم ...مرور چشمی تخصصی فراموش نشه ...


نویسنده: فاطمه آموزگاری قدیم تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۱۱:۵۴ کد دیدگاه: ۳۹۵۷۲۶۸
سلام آزمون عمومی سخت بود و تخصصی به نظرم متوسط چون دقیق از متن بود آسون به نظر میومد اما گزینه ها انحرافی بود ، ساعت ۸ و نیم شروع عمومی بود و ساعت ۱۰ ونیم شروع تخصصی البته حوزه ی ما ،نگران نباشید مثل آب روون زمان میگذره و فردا آزمون میدین موفق باشید دوستای خوبم


نویسنده: 121 تاریخ ارسال: جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ارسال: ۲۳:۵۸ کد دیدگاه: ۳۹۵۰۳۰۴
من ماشین نویس قبول شدم با نمره 60 و خورده ای،بدون سهمیه.تازه بشدت استرس داشتم و خیلی از سوالات رو کاملا بلد بودم فقط بخاطر استرسم اشتباه جواب دادم.
فکر میکنم برای مبانی و اطلاعات فناوری تست زیاد بزنی و وقتی سوالی رو مشکل دارید مبحثی اون رو بخونید. بعد از چند تا تست خود به خود دستتون میاد که کدام مبحث مهمتر.
تو سوالای عمومی ازمون به جز زبان هیچ سوالی نبود که قبلا نمونه اش تو نمونه سوالات استخدامی نبود. سوالات هوش هم کاملا نمونه اش تو سوالا بود(البته من هوش رو همه سوالات رو درست زدم ولی اطلاعات عمومی نه)
تو سوالای تخصصی هم باید دقت کنی ببینی چه گروهی با رشته ی شما آزمون میدن، مثلا برای ماشین نویش ها هم بچه های کامپیوتر بودن هم بچه های مدیریت.
خوب حالا در نظر بگیر ما خودمون که کامپیوتر خودیم مباحث اصلی شبکه رو مشکل داریم چه برسه به بچه ها مدیریت. پس نتیجه میگیریم که برای این آزمون نباید خودمون رو درگیر مسایل پیچیده شبکه میکردیم. و فقط باید تئوری میخونیدم، کاری که من اشتباه کردم. من شبکه رو 60 زدم در حالی که با اون حجم مسله باید 100 میزدم ولی چون بیشتر سوالات راحت و پیش افتاده بود من کاملا گیج شده بودم.
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه...... من سال 88 لیسانس گرفتم و توی مدت 22 روز بسیار تست زدم. روزی 15 ساعت درس خوندم با دو بچه کوچیک. در 24 ساعت کلا 4 ساعت میخوابیدم. مطئنم اگه شما هم اینطوری و با عشق درس بخونید بخدا قبول میشید.


نویسنده: ملودی تاریخ ارسال: جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ ساعت ارسال: ۲۲:۵۹ کد دیدگاه: ۲۷۷۲۰۷۷۱
سلام بچه ها. خداقوت…من یه تجربه دارم بگم بهتون…همیشه آماده باشین. طوری که رفرنس های رشته تونو خط به خط حفظ باشین…من همیشه میگفتم چجوری مثلا فلان کتابو تموم کنم…قبل اینکه زمزمه های استخدامی بیاد نشستم و به قولی قورت دادم کتابای سختو… کتاب قورباغه رو قورت بده : ینی کاراهای سخت رو اولویت قرار بدین…سرجلسه آزمون سوالای تخصصی رو دیدم خنده ام گرفت… هر تستی رو باید بخونید…من حتی تست های رزیدنت های پزشکی رو هم میخوندم تا اطلاعاتم بالا بره… بخونید و بخونید…فکر کنید که کنکور سراسریه…روزی ۷ ساعت خوبه که بخونید.‌‌‌..توکل خیلی خیلی مهمه… هیچوقت نگید دفترچه کی میاد… شما اون رشته ای رو که خوندید باید اونو بصورت تخصصی بخونید چون دیگه آینده تون بستگی به اون داره… بی سرو صدا برید تو اتاق و بگید بسم الله… امسال یا سال بعد واسه ماست… درآخر یه خداقوت به ادمین جان ها… و یه صلوات به روح پاک شهدا و سردار دل ها…


نویسنده : سروش تاریخ ارسال : دوشنبه 04 تیر 97 ساعت ارسال : 18:25 کد دیدگاه : 1781931

سلام
دوستان یه سری نکات رو خدمتتون عرض کنم.
مثل اینکه یواش یواش، نکات سوال ها داره رو میشه و درصدهای تخمینی کم میشه.
سعی کنید نه درصدی تخمین بزنید، نه دنبال تخمین این باشید که ببینید قبول میشید یا نه. تخمین شما هیچ حق قانونی برای شما ایجاد نمیکنه و فقط باعث انتظار بیش از حد یا استرس و نگرانی میشه براتون. نهایتا فقط افرادی قبول میشن که اسمشون تو لیست اسامی اعلام میشه.

توجه داشته باشید که کارکنان قراردادی اکثرا از نظر علمی جزو نفرات برتر نمیشن که بخوان توی لیست اعلام بشن. اینطور که فهمیدم، دو نفر از همکارهای بخش خودمون جزو رقبای من بودن که اصلا اسمشون اعلام هم نشده (هر از چندگاهی به شوخی میگن حالا هم که آزمون دادیم ببین رقیبمون کی بود).
بعنوان کسی که تقریبا از پیشکسوتان آزمون دادن و مصاحبه و … شده، نصیحتتون میکنم که هیچوقت ناامید نشید، بر خدا توکل کنید و تمام تلاش خودتون رو بکنید.
من ۷ آزمون دادم و تو مرحله کتبی همه قبول شدم. هم مغایرت خوردم، هم تو مصاحبه رد شدم، میدونم چقدر سخته ولی بازم تلاش کردم.
اول انتظارم در حد یه اداره کوچیک تو یه شهر کوچیک بود… الان توی ستاد پایتخت کار میکنم، این کجا و اون کجا (البته کم اذیت نشدم تو این ۲/۵ از اونجا به اینجا) ولی با توجه به چیزایی که شنیدم، محل اشتغال فعلیم بهترین جایی هست که از نظر روحی و حرفه ای با من سازگاره، من هم همینو از خدا خواسته بودم.

هیچوقت از خدا و رحمتش ناامید نشید.


نویسنده : سروش تاریخ ارسال : چهارشنبه 30 خرداد 97 ساعت ارسال : 15:23 کد دیدگاه : 1775972

آمادگی برای آزمون:

شب قبل از آزمون به خوبی استراحت کنید و خواب کافی داشته باشید. قبل از خواب حتما وسایل زیر را در یک بسته قرار دهید:
• کارت ورود به جلسه
• کارت شناسایی (ترجیحا کارت ملی)
• حداقل دو عدد مداد تراشیده شده با مغز نرم.
• پاک کن
• مداد تراش
• خودکار
• دو یا چند شکلات شیرین
صبح آزمون نیز صبحانه کامل مصرف نمایید (در صورت برگزاری آزمون در نوبت عصر، توصیه می‏شود غذایی سبک مصرف کنید تا در هنگام برگزاری آزمون، دچار خستگی ناشی از هضم غذای سنگین نشوید). سعی کنید نیم ساعت قبل از بسته شدن درب‏ها در مکان برگزاری آزمون حضور داشته باشید زیرا رسیدن به اتاق و پیدا کردن صندلی که به نام شماست به طول می‏انجامد و ممکن است داوطلب دچار استرس شود. بهتر است حداقل 15 دقیقه قبل از شروع آزمون روی صندلی خود نشسته باشید. نکته‏ای که بیان آن مهم است این است که جمعیت حاضر در جلسه امتحان نباید شما را تحت تأثیر قرار دهد یا شما را مأیوس کند. باور داشته باشید که با دانش خود و در دست داشتن این کتاب به راحتی بر همه رقبا غلبه خواهید کرد. بزودی خواهید دید و یا حتی دیده باشید که فقط تعداد انگشت شماری از داوطلبان تا دقایق پایانی آزمون سر جلسه حاضر هستند و به پاسخ‏دهی به سوالات مشغول هستند (اکثر داوطلبان ناامیدانه بعد از دریافت دفترچه اختصاصی جلسه را ترک می‏کنند).
بعد از اعلام شروع آزمون، با یاد و نام خدا و توکل بر او، آزمون را شروع کنید. ابتدا با خودکار بخش اطلاعات داوطلب را در پاسخنامه تکمیل کرده و امضا کنید. به هنگام پاسخ‏دهی به سوال‏های دفترچه، رعایت برخی نکات و تکنیک‏ها ضروری هستند که برخی از این نکات را ذکر می‏کنیم:
1) ابتدا همه وسایل خود را کنار بگذارید و فقط با خودکار و دفترچه سوالات کار کنید. اگر به تمامی دروس مسلط هستید یا می‏توانید به برخی از سوالات همه دروس پاسخ دهید (درسی را سفید باقی نمی‏گذارید)، می‏توانید از تکنیک کنترل زمان نیز استفاده کنید؛ یعنی برای هر درس زمانی خاص را اختصاص دهید و پس از پایان زمان آن درس، حتی اگر سوالات تمام نشده باشند، به سراغ درس بعدی بروید.
2) دور اول پاسخ‏دهی: سوالات ساده را حل کنید و با خودکار در دفترچه علامت‏گذاری کنید. سوالات ساده، همان سوال‏هایی هستند که زیر 30 ثانیه قابل پاسخ‏دهی هستند. در همین حین، بعد از خواندن سوالات، اگر می‏دانید سوالی را می‏توانید حل کنید ولی به زمان بیشتری نیاز دارید، آن را علامت بزنید تا در مرحله بعدی آن‏ها را دوباره بررسی کنید.
3) دور دوم پاسخ‏دهی: سوالات متوسط را حل کنید و با خودکار در دفترچه علامت‏گذاری کنید. سوالات متوسط، سوال‏هایی هستند که بین 30 تا 60 ثانیه زمان می‏خواهند تا حل شوند (بیشتر برای هوش و ریاضی).
4) وارد کردن پاسخ‏های درست علامت زده شده در پاسخ‏نامه با مداد. سعی کنید در این مرحله فقط پاسخ‏ها را وارد کنید و دیگر روی صحیح بودن یا نبودن پاسخ سوال‏ها فکر نکنید.
5) درس‏ها را باتوجه به قوت خودتان و تعداد سوال‏ها و میزان دشواری آن‏ها اولویت بندی کنید. به عنوان مثال سوال‏های هوش معمولا از بقیه دروس بیشتر بوده و علاوه بر آن، دشوارتر نیز هستند؛ پس بهتر است در اولویت‏های آخر قرار بگیرند.
6) با توجه به اولویت‏های تعیین شده، هر سوال را با خودکار حل کرده و مستقیما با مداد وارد پاسخ‏نامه کنید تا سوالات پایان بیابند یا وقت پاسخ‏دهی به سوالات پایان بیابد.


نویسنده : mohammaddvi تاریخ ارسال : چهارشنبه 30 خرداد 97 ساعت ارسال : 14:10 کد دیدگاه : 1775889

سلام خدمت همه دوستان
تصمیم داشتم به عنوان تجربه چندین آزمون(نمونه راهنمایی، نمونه دبیرستان، کارشناسی، ارشد، استخدامی نیرو، استخدامی وزارت بهداشت) چندتا نکته ذکر کنم که شاید مفید باشد:
1. سعی کنید سوال هارو با دقت بخونید که مجبور به دوباره خوانی نشید.
2.سعی کنید حرص و طمع سوال زیاد نداشته باشید اغلب اوقات منجر به غلط زدن میشه چون وقتی خیلی بخواهید زیاد بزنید سوال هایی که 2 دل هستید گزینه ای انتخاب می کنید که روش بایوس هستید.
3.همیشه گفتند که مدیریت جلسه آزمون، مدیریت زمان، مدیریت سوالات بخش عظیمی از موفقیت در آزمون هست و شاید با هر اطلاعاتی که خواهید رفت بتونید با مدیریت بهتر نتیجه بهتری نسبت به بقیه بگیرید.
4.سعی کنید ابتدا سوالات و دروسی که مسلط هستید بزنید و در دوره بعدی روی دروسی که مسلط نیستید و در انتها روی سوالات شک دار وقت بزارید.در حقیقت ممکنه شما روی درسی مسلط نباشید ولی سوالی داده بشه که با اطلاعات اندک قابل پاسخگویی باشد.
5.این آزمون ها نمره منفی دارد حتما حواستون باشه و اینکه اول دفترچه عمومی داده میشه و گرفته میشه بعد دفترچه اختصاصی

سایر منابع مطالعه

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1158315
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k