جزئیات بیشتر در مورد خبر

شروط تبدیل وضعیت به پیمانی معلمان حق‌ التدریس

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 98: تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌ التدریس

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: چهار گروه مشمول این قانون هستند که باید شروط لازم را کسب کنند و پس از آن قطعا طی مدت سه سال استخدام پیمانی می‌شوند.
علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جزییات اجرای آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌کرد: مستحضر هستید طبق قانون برای تدوین آئین‌نامه اجرایی، کارگروهی تشکیل شد که دو نفر از نمایندگان مجلس، نمایندگان سازمان اداری استخدامی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در آن حضور داشتند.

وی افزود: در این کارگروه چندین جلسه برای تدوین آیین‌نامه کار شد و درنهایت پیش‌نویس آئین‌نامه تدوین و به دولت آمد و آنجا در کمیسیون اجتماعی، کمیته‌های تخصصی و فرعی و کمیسیون اصلی بحث‌های متعددی شد؛ خوشبختانه روز یکشنبه 17 شهریور ماه در هیئت دولت به تصویب نهایی رسید و هم‌اکنون این آیین‌نامه ملاک کار آموزش و پرورش است و باید آن را اجرایی کنیم.

چهار گروه مشمول آیین‌نامه استخدام چه افرادی هستند؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس چهار گروه مشمول دارد،گفت: گروه نخست مربیان پیش‌دبستانی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه در مدارس دولتی همکاری داشتند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبار دولتی دریافت کرده‌اند و این موضوع یکی از شروط اصلی است.

الهیار ترکمن افزود: گروه دوم که مشمول قانون می‌شوند، حق‌التدریس‌های غیر‌مستمر هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با آموزش و پرورش در مدارس دولتی به صورت حق‌التدریس آزاد همکاری داشتند، شناسه و کد حق‌التدریسی از آموزش و پرورش دریافت کرده‌اند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبارات دولتی دریافت کرده‌اند.

وی ادامه‌داد: گروه سوم، آموزشیاران نهضت سوادآموزی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشتند و همکاریشان کماکان ادامه دارد و باید گواهی‌‌های گزینش، آموزش بدو خدمت و شناسه آموزشیاری را از نهضت سوادآموزی داشته باشند که مشمول این قانون شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره گروه چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس گفت: گروه چهارم شامل آموزش دهنده‌های مستمر نهضت سوادآموزی است یعنی افرادی که از سال 79 تا قبل از 92 به صورت مستمر با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و در هر دوره‌ حداقل 2 نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده باشند که بتوانند مشمول این قانون شوند.

شروط استخدام؛ از جنسیت تا سنوات خدمت

الهیار ترکمن مطرح‌کرد: براساس متن قانون استخدام این افراد در سقف ظرفیت استخدامی تخصیصی سالانه‌ای است که سازمان اداری و استخدامی به وزارت آموزش و پرورش می‌دهد و اولویت به کارگیری آنها در مناطق کمتر توسعه یافته و براساس نیاز وزارت آموزش و پرورش به رشته‌، دوره تحصیلی، جنسیت‌ و سنوات خدمت است.

ممنوعیت نقل‌وانتقال تا 10 سال, استخدام به شکل پیمانی

وی با اشاره به موردی دیگر در آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس متذکر‌شد: در آیین‌نامه اشاره شده است نقل‌وانتقال این افراد تا 10 سال از محل خدمتی که برایشان تعیین شده غیرممکن است و قانوناً نمی‌توانند تا قبل از ده سال تقاضای نقل و انتقال بدهند و به جای جدید منتقل شوند براساس مواد 42 و 45 قانون مدیریت خدمات کشوری این افراد به پیمانی تبدیل وضعیت و استخدام آموزش و پرورش می‌شوند.

شروط استخدام حق‌التدریس‌ها، شرکت در دوره آموزشی و قبولی در آزمون پایانی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بیان‌کرد: مورد دیگری که در قانون وجود دارد، این است که مربیان پیش‌دبستانی و حق‌التدریسان غیرمستمر باید علاوه بر شرایطی که تعیین شده است دوره آموزشی یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان سپری کنند و نمره قبولی‌ را در آزمون پایان دوره اخذ کنند و بعد از این که قبول شدند و شرایط استخدام را طی کردند با توجه به نیاز آموزش و پرورش در یکی از مشاغل دبیری، آموزگاری، هنرآموزی، مربی امور تربیتی، مراقب سلامت و مشاور تحصیلی به کار گرفته می‌شوند. این نکته هم مهم است که در متن آئین‌نامه اشاره شده، مربیان پیش‌دبستان و حق‌التدریس‌های غیرمستمر واجد شرایطی که نتوانند دوره یک ساله را طی کنند و نمره قبولی در دوره بگیرند به خدمت آنها در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و دیگر با آنها قرارداد حق‌التدریس منعقد نمی‌شود.

آموزشیاران نهضت باید در آزمون داخلی آموزش و‌پرورش شرکت کنند

الهیار ترکمن درباره آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی گفت: برای این گروه علاوه بر اینکه باید در یک آزمون داخلی شرکت کنند، نیاز است دوره آموزش یکساله را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند و نمره قبولی را در دوره یک ساله به دست بیاورند.

کسب 50 درصد نمره کل حدنصاب قبولی در آزمون

وی درباره شرایط برگزاری آزمون داخلی آموزش و‌پرورش عنوان‌کرد: این آزمون دو بخش عمومی و تخصصی دارد، حد نصاب قبولی در آزمون معادل 50 درصد نمره کل آزمون است که در این 50 درصد حتماً باید 40 درصد مواد عمومی و 60 درصد مواد تخصصی را به درستی پاسخ دهند که بتوانند حد نصاب 50 درصدی را به دست بیاورند.

آزمون فقط یکبار برگزار می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری این آزمون گفت: با مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش هماهنگ کردیم که در اولین فرصت این آزمون برگزار شود در متن آئین‌نامه اشاره شده است که این آزمون فقط در طول برنامه ششم یکبار برگزار می‌شود و ما هر سال آزمون نداریم بلکه فقط یکبار برگزار می‌شود و افرادی که حد نصاب قبولی می‌آورند را برای معرفی به دوره آموزشی و به‌کارگیری در وزارت آموزش و پرورش اولویت‌بندی می‌کنیم.

آموزشیاران نهضت فقط به عنوان آموزگار جذب می‌شوند

الهیار‌ترکمن خاطر‌نشان‌‌کرد: آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی وقتی آزمون ورودی و دوره یکساله را طی و نمره قبولی کسب کنند فقط در شغل آموزگاری به کار گرفته می‌شوند یعنی فقط در دوره ابتدایی. هر کدام از افراد نتوانند در آزمون قبول شوند یا دوره یکساله را طی کنند به خدمت آنها در وزارت آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

وی متذکر‌شد: واقعا می‌خواهم این افراد نهایت تلاش خود را کنند تا بتوانند شروط آیین‌نامه را طی بکنند، چون از این به بعد موضوعی به اسم جامانده از این قانون نداریم، مستحضر هستید قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی که شهریور 97 تصویب شد دهمین اصلاحیه‌ای است که به قانون اول مصوب سال 88 خورده است و واقعاً اصل قضیه زیر سوال می‌رود چون قانونی که یکبار تصویب می‌شود و 10 بار اصلاحیه می‌خورد نشان می‌دهد در بخش‌هایی مشکل حقوقی و نگارش قانونی داشته است.

خداحافظی با افرادی که نتوانند شروط لازم را کسب کنند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مطرح‌کرد: خواهش بنده از ذینفعان قانون این است با صراحتی که در قانون و متن آئین‌نامه اجرایی است، تلاش خود را بکنند که بتوانند شرایط را کسب کنند چرا که از این به بعد دیگر موضوعی به اسم جا مانده نداریم و قانون هم تعیین تکلیف کرده است هر فردی نتواند شرایط را طی کند به خدمتش در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و ما باید به سمت نیروی‌های دیگر برویم.

الهیار ترکمن درباره تعیین تکلیف استخدامی این افراد برای مهر 98 گفت: در صحبت‌های اولیه که با سازمان اداری و استخدامی کشور داشتیم صحبت از استخدام 13 هزار نفر بود، ولی آنها ما را احاله می‌دادند به نهایی شدن آئین‌نامه و بحث‌شان این است که آئین‌نامه تصویب و مفادش مشخص شود که براساس آئین‌نامه نظرشان را در خصوص مجوزهای سال 98 اعلام کنند، البته در متن قانون اشاره شده است که این قانون دوره زمانی 3 ساله دارد یعنی تا پایان برنامه ششم باید اجرایی شود.

وی افزود: از روز شنبه رایزنی‌ها را با سازمان امور اداری و استخدامی شروع می‌کنیم تا زودتر بتوانیم این افراد را تعیین تکلیف کنیم و این گروه وارد چرخه تبدیل وضعیت شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تأمین منابع اعتباری اجرای قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: دوستان نگران این موضوع نباشند، آنچه که در جدول شماره 9 قانون بودجه برای وزارت آموزش و پرورش پیش‌بینی شده بود به این وزارتخانه ابلاغ نشده است و براساس تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی و سقف بودجه اعلامی به دولت این مورد در داخل آن دیده نشده است اما چون قانون است ما موظف به اجرا هستیم و خیلی از بابت منابع اعتباری دوستان احساس نگرانی نکنند و نگویند پول آن کجاست، موضوع را براساس مفاد قانون مدیریت می‌کنیم و آنچه برای ما مهم است اجرای دقیق مفاد آئین‌نامه و وارد کردن مشمولین به چرخه تبدیل وضعیت و تساوی قانون برای همه است که ان‌شاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت.

صدور حکم استخدام پیمانی از مهر 98؟

الهیار درباره این موضوع که بر این اساس به نظر می‌رسد افراد مشمول سال تحصیلی جدید باید دوره آموزشی را طی کنند و تعیین تکلیف استخدامی آنها به مهر 99 موکول می‌شود، عنوان‌کرد: افرادی که مشمول قانون شده و برای دوره آموزشی معرفی می‌شوند وقتی دوره را طی کردند و قبول شدند، تاریخ استخدام پیمانی‌آنها به مهر 98 بر می‌گردد و اینطور نیست که بگذارند استخدام پیمانی آنها را برای سال بعد صادر کنند فقط با توجه به صراحت قانون افراد باید تلاش کنند که شرایط را احراز کنند.

وی درباره جمعیت جامعه هدف قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: جامعه هدف 112 هزار نفر است که باید شروط تعیین شده را به دست بیاورند و افرادی که موفق به کسب شرایط می‌شوند طی مدت سه سال قطعاً تبدیل وضعیت می‌شوند افرادی هم که شروط را به دست نمی‌آورند قطعا به خدمت‌شان در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:19

  کد دیدگاه : 2505190

  همکار اصفهانی که گفتید رفتین مصاحبه در مورد چی سوال پرسیدن؟لطفا جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:33

   کد دیدگاه : 2505217

   اینا چرا چیزی نمی گن .. چن نفر از اصفهان
   واقعا دعوت بودن مصاحبه؟🤔

   پاسخ دهید
   • نویسنده : امید بخدا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:00

    کد دیدگاه : 2505465

    سلام
    بله امروز منم خودم بودم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : امید بخدا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:01

     کد دیدگاه : 2505466

     البته یه عده هم یه ماه پیش رفته بودن مصاحبه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:26

      کد دیدگاه : 2505605

      ماهم شنیدیم رفتن میخایم بدونیم چی گفتن بشون

      پاسخ دهید
    • نویسنده : آنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:13

     کد دیدگاه : 2505659

     چرا نمیگید مصاحبه از چی بوده؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : اصفهان

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:50

      کد دیدگاه : 2506935

      درمورد نحوه ی تدریس و قدرت بیان و توانایی اداره کلاس حالا براساس رشته ۱سوال میپرسیدن وهر۸گروه ۳نفره بودندکه بستگی داشت چه کسی تویی کدام اتاق مصاحبه بشه

      پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:16

  کد دیدگاه : 2505186

  این آئین نامه اصلا اصلاحیه نخورده .
  اصلاحیه این بود که کسانی که قبل 92 حداقل یک دوره تجمعی بوده و تاالان هم فعال باشه جز مشمولین میشه ، پس چی شد؟؟
  از شما خواهش میکنم هرکی میدونه جوابمو بده خیلی خیلی…. ناراحتم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:11

  کد دیدگاه : 2505181

  خانم اصفهانی چه خبر از مصاحبه امروز؟ چیا ازتون پرسیدن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیدوار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:02

  کد دیدگاه : 2505165

  دوستان عزیز من خودم امروز از اداره کل استانمون پرسیدم شرکتیها حذف نشدن میرن زسر مجموعه یه گروه دیگه …

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:57

  کد دیدگاه : 2505153

  کجان اونای که میگفتن دو دوره ای غیر فعال حذف میشن.دوستان عزیز دیدید ماحذف نشدیم.حق التدریسم داریم میشیم (:curtsey:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : reza

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:18

   کد دیدگاه : 2505188

   فاطمه خانم چه کسی اینو گفته؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:19

    کد دیدگاه : 2505191

    زیاد خوشحال نباش حذف میشیا😁

    پاسخ دهید
    • نویسنده : فاطمه

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:52

     کد دیدگاه : 2505347

     حذف نمیشیم ایین نامه تصویب شد

     پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:51

    کد دیدگاه : 2505345

    نهضت دوست عزیز

    پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:54

    کد دیدگاه : 2505350

    نهضت بمن گفت حق التدریس میشید فعال میشید.انشالله که همینطور باشه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:20

   کد دیدگاه : 2505194

   پس چطور برا ما خبری نشده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:50

    کد دیدگاه : 2505342

    انشالله میشیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:54

  کد دیدگاه : 2505147

  یکی از شرایط این بود که قبل 92 دو دوره کلاس داشته باشی در استان سیستان وبلوچستان خود 92 هم جز سابقه حساب شده .
  خودم وقتی پرونده تشکیل دادم پرینت بهم دادن که 90 و 92 توی پروندم ثبت شده بود.
  خوب چرا بعض ها میگن سال 92 حساب نمیشه (یعنی واسه قبل 92)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زینب دالوند

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:49

  کد دیدگاه : 2505133

  سلام استخدام میشن نهضتیا؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شرکتیها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:40

  کد دیدگاه : 2505120

  پس شرکتی ها که تشکیل پرونده دادن چی؟چرا ؟چی شد که حذف شدن ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : شهید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:56

   کد دیدگاه : 2505152

   پس ماشرکتیهاچی آقای الهیارازسال۹۰تاکنون درس میدهیم مگه قانون نگفته ازسال۷۹تا۹۱تعیین تکلیف بشن!!!!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:38

  کد دیدگاه : 2505110

  شرکتی ها کجایید ؟آیا کسی هست جواب ما رو بده بازهم بلاتکلیف شدیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:44

   کد دیدگاه : 2505128

   دیگه حرفی برا گفتن مونده

   پاسخ دهید
  • نویسنده : احمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:49

   کد دیدگاه : 2505134

   قانون گفته نیروهای خریدخدمات آموزشی(شرکتیها)از۷۹تا۹۱مطابق قانون تعیین تکلیف شوند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:33

  کد دیدگاه : 2505102

  بعداین همه انتظار شرکتی ها حذف شدن دیواری کوتاهتر از شرکتی ها نبود؟پس فرم حق التدریس آزاد چی بود پرکردیم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:28

  کد دیدگاه : 2505098

  چرا هیچ صحبتی از خرید خدماتی نشده.من امسال با مدرسه عیر دولتی قرارداد نبستم که قراره جذب بشم.این چه وضعیه!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مازندران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:18

  کد دیدگاه : 2505079

  معلوم شد دوست ما از اصفهان امروز اصلا نرفته مصاحبه.وگرنه جواب این همه بچه هارو میداد.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:23

   کد دیدگاه : 2505090

   شما هم دعوت شدی مصاحبه؟ مازنی عزیز؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : اصفهان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:56

   کد دیدگاه : 2506949

   چرارفتبم عزیرم تعدادخیلی بالابود تاساعت ۶طول کشید من که ۱دعوت بودم ۴رفتم داخل تازه ۱سری هم چندوقت پیش مصاحبه شده بودند

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:17

  کد دیدگاه : 2505076

  دوستی که میگی توسایت قطره نوشته حق التدریس شامل نهضتیها نیست ما که هرچی گشتیم نبود

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:13

  کد دیدگاه : 2505069

  بچه های قطع همکاری که فقط دو سال سابقه ایم همه تلاش خودمون رو بکنیم امسال بشیم حقی.. وقتی شدین حقی اونوقت دیگه نهضتی نیستیم و آزمون پر😁فرصت بی نظیری فراهم شده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:25

   کد دیدگاه : 2505094

   این فانون شامل حق التدریسای قبل از91 نه حق التدریسای98

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:53

   کد دیدگاه : 2505145

   ناشناس خوب بخون.. نهضت در صورت حق التدریس هم آزمون دارن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:25

    کد دیدگاه : 2505206

    اون موقع میشیم حقی😁 (:boast:)

    پاسخ دهید
  • نویسنده : نگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:22

   کد دیدگاه : 2505387

   اون موقع با آموزش و پرورش بابای کن عزیزم.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:02

  کد دیدگاه : 2505045

  دوستانی که از اصفهان رفتن مصاحبه چی پرسیدن ازتون؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امید بخدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:04

   کد دیدگاه : 2505470

   بیشتر سوالاتشون از خودمون بود که چیکار میکنید و شخصی ،البته از بعضیا هم گفتن یه موضوع را تدریس کنین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:35

  کد دیدگاه : 2504994

  با حق تدریس شدن نهضتی ها میشیم حقی.. و پیمانی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مازندران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 2504987

  دوستان فعال و غیرفعال که شامل این 4 گروه هستین و تایید شدین.الان باید هم و غمتون فقط حق التدریس شدن از مهر امسال باشه.کسی چیزی در مورد حق التدریسی نشنیده؟؟؟؟ (:boredom:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدخآن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:32

  کد دیدگاه : 2504985

  ای خدآ سه ساله چشم انتظآر استخدآم و آیین نآمم که تعین تکلیف بشم ن جوآب بشم خدآ تو حی و حاضری بخآطر یک نفر کم دآشتن دو دوره نشدم شرآیط حآد زندگی رو چطور بگذرونم.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فایز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:20

   کد دیدگاه : 2505086

   سلام من دونفر داشتم تکمیلی و۴مقدماتی چند دوره ای میشم همه رو تو ی دوره داشتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:28

  کد دیدگاه : 2504977

  شما مطمئنی جزئیات آیین نامه همینه،من ک باورم نمیشه (:shout:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:27

  کد دیدگاه : 2504975

  سلام دوستان چرا اینقدر سوالهای تکراری میپرسید برا هزارمین بار میگم دو دوده ایها چه فعال چه غیر فعال مشمول حق التدریسی برا امسال هستن و مصاحبه حضوری هم سوالات تخصصی هست مثلا تدریس کن یا دو تا بچه تو مدرسه دعوا کردن شما چکار میکنی ووو…

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...