جزئیات بیشتر در مورد خبر

آغاز کار دستگاه‌های اجرایی تا پایان تیر جاری ساعت 6:30 صبح اعلام شد

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار دانشگاه آزاد اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 97: تغییر ساعات کاری کارمندان دستگاه ها و ادرات دولتی استان گیلان

استاندار گیلان در ابلاغیه ای، آغاز کار دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و مؤسسه‌های دولتی این استان از امروز دوشنبه تا پایان تیر جاری را ساعت 6:30 صبح اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار آنا در ابلاغیه دکتر مصطفی سالاری که نسخه‌ای از آن غروب یکشنبه در اختیار خبرگزاری‌های استان قرار گرفت، آمده است: به دلیل افزایش دمای هوا و رشد فزاینده مصرف برق در استان از فردا (11 تیر) آغاز ساعت کار همه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و مؤسسه‌های دولتی استان، ساعت شش و 30 دقیقه و پایان آن ساعت 13 و 30 دقیقه تعیین می‌شود.

استاندار گیلان در خاتمه این ابلاغیه اضافه کرده است: برای روزهای پنجشنبه، پایان ساعت کاری تا 12 و 30 دقیقه تعیین شده و دستگاه های اجرایی موظفند 30 دقیقه قبل از پایان ساعت اداری، سیستم های های سرمایشی و همزمان با پایان ساعت کاری، سیستم های روشنایی و رایانه ای غیر ضروری را خاموش کنند.

پیش‌تر، اداره کل هواشناسی گیلان در اخطاریه‌ای با اشاره به تحلیل خروجی آخرین الگوهای هواشناسی اعلام کرد که این الگوها نشان‌دهنده استقرار و تداوم الگوی تابستانه و نیز تقویت تدریجی موج هوای گرم و افزایش محسوس دما تا اواخر هفته جاری در منطقه است که بر این اساس تا چهارشنبه این هفته، بیشینه دمای هوا در نواحی جلگه ای بین 34 تا 39 درجه سلسیوس و در نواحی جنوبی استان بین 37 تا 42 درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

در این اخطاریه با اشاره به تاثیر توأم رطوبت و دما در سطح زمین بیان شده است: این مساله موجب می شود دمای محسوس بالاتر از دمای پیش بینی شده باشد از این رو به جهت پرهیز از گرمازدگی، بیماران قلبی – عروقی، ریوی، سالمندان، کودکان و … در ساعت های اوج گرما (ظهرها) از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند.

در این راستا واحدها و مراکز دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز از این بخشنامه مستثنی نبوده و ساعات کاری از ساعت 6:30 لغایت 15:10 اعلام شد.

منبع: خبرگزاری آنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...