جزئیات بیشتر در مورد خبر

میزان حقوق کارمندان دولت

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق و دستمزد و مزایا کلیک کنید


خبر 22 خرداد 97: پرداخت حقوق کارمندان و بازنشستگان به همراه افزایش آن تا قبل از عید فطر (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی دولت از پرداخت حقوق شاغلین و بازنشستگان و افزایش صورت گرفته در آن تا قبل از عید فطر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: ارائه طرح همسان سازی حقوق و مزایای کارمندان قراردادی با نیروهای پیمانی‌ به دولت (منبع: خبرگزاری فارس)

سازمان اداری و استخدامی پیشنهاد همسان سازی حقوق و مزایای کارمندان قرارداد معین با کارمندان پیمانی را به دولت ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد: جزئیات جدید از میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون بودجه مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷ ارائه کرد.غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ابلاغیه افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 97 توسط دولت، گفت: در کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 نظر مجلس درباره افزایش حقوق این بود که افرادی که کمترین حقوق را دریافت می کنند حداقل افزایش حقوق 20 درصد و افرادی که بیش از یک رقمی دریافت می کنند حداکثر یک درصد افزایش حقوق داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد: ابلاغ افزایش حداقل حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بعد از استفساریه مجلس در خصوص حداقل حقوق کارمندان دولت، هیئت دولت حداقل حقوق کارمندان دولت را ۴۲ هزار تومان افزایش داد.به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس مصوبه دولت و بنابر پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه، حداقل حقوق کارمندان دولت از رقم ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان به یک میلیون و  242 هزار تومان افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: ابلاغ مصوبه اصلاح افزایش حقوق کارمندان در سال 97 (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مصوبه اصلاح تصویب‌نامه افزایش حقوق کارمندان در سال 97 ابلاغ شد. بنابراین گزارش افزایش 20 درصدی کمترین حقوق کارمندان دولت به زودی اجرایی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 خرداد 97: راه اندازی کامل سامانه ثبت حقوق و دستمزد کارکنان دولت در خردادماه (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: پیش‌بینی شده که تا پایان سال 1400 تمامی خدمات دولت را به صورت الکترونیک ارائه دهیم.انصاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سامانه ثبت حقوق و دستمزدها در چه مرحله‌ای قرار دارد، پاسخ داد: این سامانه طراحی شده و در سایت سازمان اداری و استخدامی کشور مستقر شده است، برای دستگاه‌‌ها کلمه ورودی تعیین شده تا به وسیله آن سامانه را در پایگاه اطلاع‌رسانی خود مستقر کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 خرداد 97: پرداخت دو میلیون ریال عیدانه ویژه عید فطر به کارکنان دولت در استان خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست‌ اداره‌کل روابط عمومی و اموربین‌الملل استانداری خوزستان با بیان اینکه حقوق خردادماه کارکنان دولت در خوزستان 10 روز زودتر پرداخت می‌شود، خبر داد: دو میلیون ریال عیدانه ویژه عید سعید فطر به کارکنان دولت پرداخت خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 خرداد 97: حداقل حقوق كاركنان دولت در سال 97 چقدر می باشد؟ (منبع: سایت سازمان برنامه و بودجه کشور)

هيات وزيران با توجه به استفساريه مجلس شوراي اسلامي درخصوص تصويب نامه مربوط به تعيين حداقل حقوق كاركنان دولت در سال ۱۳۹۷، با اصلاح اين مبلغ از ۱۲ ميليون ريال به ۱۲ ميليون و ۴۲۰ هزار ريال موافقت كرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 97: جزئیات جدید از نحوه اعمال افزایش پلکانی حقوق سال 97 کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری مهر)

پس از رفع اختلاف نظر دولت و مجلس در زمینه میزان و نحوه اعمال افزایش حقوق امسال کارکنان دولت، سخنگوی کمیسیون برنامه مجلس اعلام کرد مابه التفاوت حقوق کارمندان تا پایان خردادماه واریز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: مغایرت قانونی افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان سازمان مالیاتی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور تأکید کرد، اقدام دولت (در خصوص افزایش امتیازات کارکنان سازمان امور مالیاتی) از حیث اطلاع و مصرّح نبودن به‌میزان تعیین‌شده در قانون چون می‌تواند مازاد بر سقف‌های پیش‌بینی‌شده در قانون باشد، مغایر قانون است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 خرداد 97: جزئیات جدید از نحوه افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷ ارائه کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: ابلاغ قانون افزایش پلکانی حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایرنا)

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مورد افزایش پلکانی حقوق را برای اجرا به «سازمان برنامه و بودجه کشور» ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: نهایی شدن افزایش 20 درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

شورای نگهبان استفساریه مجلس شورای اسلامی در خصوص جزء ۱ بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۹۷ را مغایر قانون اساسی تشخیص نداد و به این ترتیب افزایش ۲۰درصدی حقوق حداقلی‌بگیران در دولت اعمال خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 خرداد 97: افزایش حقوق کارمندان دولت از فروردین 97 به شرط تایید شورای نگهبان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه استفساریه افزایش ۲۰درصدی حقوق کارمندان اصلاحیه قانون بودجه است گفت: بنابراین دولت موظف است این افزایش حقوق را به شرط تایید شورای نگهبان از فروردین محاسبه و ما به التفاوت آن را به کارمندان پرداخت کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: تغییرات جدید در نحوه پرداخت حقوق کارکنان دستگاه‌ های دولتی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

ایجاد تغییرات در نحوه پرداخت حقوق کارکنان دستگاه‌هایی که به نحوی از بودجه دولتی استفاده می‌کنند، با ابهاماتی مواجه شده و شائبه حذف اعتبار مزایا و فوق العاده‌های غیرمستمر را ایجاد کرده که البته به نظر می‌رسد موضوع چیز دیگری است. در واقع بودجه‌ پرداخت‌های پرسنلی حذف نشده، ولی نحوه پرداخت و اختیارات سازمان‌ها برای اعتبارات جاری با تغییراتی مواجه شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 97: اعمال افزایش حقوق سال 97 کارکنان دولت از خرداد ماه (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نوبخت در مورد مصوبه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان از سوی مجلس اظهار داشت: این حق قانونی مجلس است که تفسیر قانون داشته باشد و اگر تصویب کند ما آن را اجرا می‌کنیم البته اثر طرح این مساله این بود که نتوانستیم در دو ماه گذشته افزایش حقوق را داشته باشیم و منتظر استفساریه هستیم تا افزایش حقوق داشته باشیم و از خرداد افزایش‌ها را انجام خواهیم داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 97: افزایش 20 درصدی حقوق حداقلی بگیران کارمندان دولت ‌(منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،‌نماینده مردم رشت در مجلس سقف افزایش حقوق کارمندان را 20 درصد اعلام کرد و افزود:‌ براساس این طرح، نرخ افزایش حقوق برای آن دسته از کارمندانی ‌که دستمزد کمتری دریافت می‌کنند 20 درصد تعیین شده است که این میزان به صورت پلکانی برای سایر گروه‌ها تعدیل می‌شود.

حسنی افزایش حقوق نمایندگان،‌ وزرای کابینه دولت و استانداران را کاملاً منتفی خواند و عنوان کرد:‌ آنچه که دولت در حال حاضر نسبت به آن دچار تردید و یکسری ابهامات اساسی است مشخص نبودن سقف این افزایش‌ حقوق‌ها و بودجه و اعتبارات لازم برای اجرای این قانون است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 اردیبهشت 97: چه کسانی مشمول مصوبه افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان نمی‎شوند؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نایب رئیس کمیسیون شوراها در مجلس با اشاره به تصویب دو فوریت طرح استفساریه افزایش حقوق کارکنان در سال 97، گفت: طبق این طرح حقوق پایین‌ترین طبقات حقوق‌بگیر جامعه 20درصد افزایش می‌یابد.10 گروه از حقوق بگیران مشمول مصوبه افزایش پلکانی معکوس ۲۰ درصدی حقوق کارمندان دولت نمی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اردیبهشت 97: اعلام جزئیان میزان افزایش حداکثر و حداقل حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به استفساریه جزء یک بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ که پرسیده بود: آیا منظور از افزایش پلکانی نزولی حقوق مندرج در جزء یک بند الف تبصره ۱۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور که طبقات پایین‌تر از افزایش بیشتری برخوردار شوند،‌ میزان افزایش پایین‌ترین طبقه ۲۰ درصد و بالاترین طبقه یک درصد است؟ پاسخ داد: بلی

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اردیبهشت 97: تصویب افزایش 20 درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۲۰درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت در سال ۹۷ در این کمیسیون تصویب شد. محمدمهدی مفتح افزود: استفساریه طراحان جزء یک بنده الف تبصره بودجه درباره افزایش 20درصدی حداقل حقوق کارمندان در صحن علنی مجلس برای تبدیل شدن به قانون مطرح می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 97: مجلس خواستار اجرای عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان است (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مصوبه دولت درباره میزان افزایش حقوق کارکنان در سال جاری را خلاف قانون دانست و تصریح کرد: نمایندگان مجلس طبق قانون بودجه 97 مصوب کردند که حقوق کارکنان دولت از صفر تا 20 درصد به‌صورت پلکانی نزولی افزایش یابد، در صورتی که شاهدیم دولت این میزان را بین 12 تا 16 درصد اعلام کرده که خلاف قانون است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 اردیبهشت 97: بررسی مصوبه افزایش حقوق کارکنان دولت در هیئت تطبیق مصوبات (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

کاظم جلالی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه دولت برای افزایش 6 تا 12 درصدی حقوق کارکنان دولت، گفت: کارمندان و بازنشستگان نگران میزان افزایش حقوق خود نباشند، چراکه نمایندگان مجلس حافظ منافع آنها هستند و مجلس در راستای اجرای افزایش حقوق پلکانی تا 20 درصد با دولت مذاکراتی خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 اردیبهشت 97: متوسط افزایش حقوق کارمندان بین 6 تا 12 درصد خواهد بود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نوبخت در خصوص میزان افزایش حقوق کارمندان در سال جدید گفت: پیشنهاد دولت افزایش متوسط ۱۰ درصد بود. مجلس پیشنهاد داد که این افزایش حقوق به صورت پلکانی از ۶ تا ۱۲ درصد افزایش داده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اردیبهشت 97: رایزنی برای اصلاح قانون افزایش حقوق کارمندان در قالب قانون بودجه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مصوبه اخیر هیئت دولت مبنی بر افزایش 6 تا 12 درصدی حقوق کارمندان دولت، اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس باید به حقوق کسانی که کمترین حقوق را دریافت می‌کنند به‌میزان 20 درصد اضافه شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اردیبهشت 97: دولت در افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان قوانین را اجرا می‌کند (منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان اداری و استخدامی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه دولت در اجرای افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دچار تخلف شده است، یادآور شد: دولت قوانین را اجرا می‌کند. ممکن است برداشت بعضی از نمایندگان از قانون، با آنچه قانون می‌گوید و دولت عمل می‌کند، متفاوت باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اردیبهشت 97: سقف میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال جدید 20 درصد است (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: برنامه یکسان سازی حقوق کارکنان دولت برای اجرای عدالت اجتماعی و اقتصادی که در سال‌های اخیر شروع شده با جدیت ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اردیبهشت 97: افزایش 10 تا 20 درصدی حقوق کارمندان باید بر اساس قانون بودجه باشد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نماینده مردم شیروان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: سقف افزایش حقوق کارمندان در قانون بودجه سال جاری بین ۱۰ تا ۲۰ درصد به صورت پلکانی تعیین شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اردیبهشت 97: احتمال افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان دولت با تصویب اصلاحیه مجلس (منبع: خبرگزاری ایسنا)

پس از مصوبه دولت برای افزایش بین شش تا ۱۲ درصدی حقوق کارکنان در سال جاری مجلس تصمیم به اصلاح تبصره حقوقی بودجه گرفته است.نمایندگان می‌گویند آنچه که در متن قانون آمده با آنچه که هدفشان بوده متفاوت است. در این شرایط با تصویب اصلاحیه مجلس حداقل حقوق کارکنان تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اردیبهشت 97: سرانجام افزایش حقوق کارمندان و کارکنان دولت در سال 97 به کجا رسید؟ (منبع: خبرگزاری تابناک)

روایت‌ها از صحن بهارستان و هیئت دولت حاکی از آن است که مجلس و دولت در زمینه میزان افزایش حقوق کارمندان، دچار اختلاف هستند. به نحوی که دولت خواستار افزایش ۶ تا ۱۰ درصدی حقوق کارمندان بوده و مجلس به دنبال جهش صفر تا ۲۰ درصدی دستمزد کارمندان به صورت پلکانی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اردیبهشت 97: ارائه اصلاحیه از سوی مجلس برای افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که بر اساس مذاکراتش با غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ قرار است اصلاحیه‌ای از سوی مجلس برای میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ ارائه شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اردیبهشت 97: جزئیات مصوبه مجلس برای افزایش حقوق کارمندان در سال 97 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سیدحسن حسینی شاهرودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مصوبه روز چهارشنبه هیئت وزیران مبنی بر افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان بین 6 تا 12 درصد، گفت: در قانون بودجه سال 97 به دولت مجوز داده شد که افزایش حقوق کارمندان دولت به جز مدیران عالی، رییس جمهور، وزرا و نمایندگان مجلس بین صفر تا 20 درصد باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اردیبهشت 97: سقف افزایش حقوق کارمندان دولت در سال جاری 16 درصد است (منبع: خبرگزاری ایسنا)

اعلام مصوبه هیأت وزیران برای افزایش شش تا ۱۲ درصدی حقوق کارکنان در سال جاری با واکنش‌های متفاوتی همراه شد. معاون رئیس جمهور می‌گوید این رشد در حقیقت ۱۶ درصد است نه ۱۲ درصد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 فروردین 97: جزئیات افزایش حقوق كارمندان دولت در سال 97 (منبع: پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر)

سخنگوي دولت گفت: افزايش حقوق كارمندان دولت در فروردين ماه در فيش حقوقي آنها قابل مشاهده خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 اسفند 96: افزایش 10 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

نوبخت با بیان اینکه سال آینده حدود ۱۲۶ هزار میلیارد تومان از منابع بخش غیر دولتی، نظام بانکی و صندوق توسعه ملی در مجموع برای طرح های عمرانی اختصاص می یابد، گفت: سال آینده ۱۰ درصد به دریافتی کارکنان دولت اضافه خواهد شد و در کنار آن علاوه بر این میزان در حقوق بازنشستگان ۳هزار و ۴۰۰  میلیارد  تومان برای طرح یکسان سازی و ترمیم حقوق آنها اختصاص خواهیم داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 اسفند 96: از ۱۵ اسفند پرداخت حقوق و دستمزد اسفند ماه کارمندان آغاز می‌شود (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوبخت در سومين جشنواره تبليغات ايران: از فردا پرداخت حقوق و دستمزد اسفندماه کارمندان آغاز می‌شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: افزایش 15 درصدی سقف معافیت مالیاتی حقوق بگیران در سال آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

براساس مصوبه مجلس، سقف معافیت مالیاتی از ۲ میلیون تومان در ماه به ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: جزئیات افزایش حقوق کارگران، کارمندان و نیروهای مسلح در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

قاضی‌زاده‌هاشمی گفت: در بحث حقوق و دستمزد 3 نرخ حقوقی کارگری، کارمندی و نیروهای مسلح وجود دارد و در جلسه‌ای که با حضور نمایندگان کارگران، دولت و نیروهای نظامی و انتظامی میزان رقم‌ها براساس نیازها، تورم‌ها و غیره معین می‌شود و رشد 10 تا 20 درصدی را داریم و کسانی که حقوق بالا دارند از رشد کمتر و کسانی که حقوق پایین دارند از رشد بیشتر برخوردار می‌شوند؛ همچنین میزان مالیات هم متناسب با میزان حقوق‌ و دستمزد با کاهش و افزایش همراه بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 09 اسفند 96: افزایش حقوق و اخذ مالیات پلکانی از کارمندان در جهت گسترش عدالت اجتماعی

به گزارش ایرنا، علی ابراهیمی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در بودجه سال 97 در راستای گسترش عدالت اجتماعی در حوزه مالیات، کارکنان دولت تا دریافت 23 میلیون ریال حقوق از پرداخت مالیات معاف شده اند و در مبالغ بالاتر حقوق نیز اخذ مالیات به صورت پلکانی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: ارزیابی افزایش پلکانی حقوق کارمندان و تاثیرگذاری آن بر دستمزد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حمید حاج‌اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، به ارزیابی افزایش پلکانی حقوق کارمندان و تاثیرگذاری آن بر دستمزد کارگران پرداخت و گفت: پلکانی کردن حقوق و دستمزد کارگران ممکن نیست و برای اینکه بتوانیم کارفرمایان را مجاب کنیم که دستمزد کارگران را به این شکل در کشور پرداخت کنند، باید سیاست واحدی را در این باره دنبال کنیم اما تجربه سالهای اول دولت نهم به ما نشان داد که دستمزد دوگانه و سه‌گانه یا تفاوت در پرداخت از طرف کارفرمایان مشکلات جدی ایجاد می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: احتساب مزایای مقطع تحصیلی بالاتر برای کارمندان دولت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه مصوب کرد، کارمندان با مدرک لیسانس که دوره آموزشی 800 ساعته را گذرانده و طرح تحقیقی 100 ساعته را پیش از سال 90 اجرا کرده باشند از مزایای یک مقطع تحصیلی بالاتر بهره مند می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: افزایش حقوق و مزایای کارمندان وزارت جهاد کشاورزی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: حقوق و مزایای 72 هزار کارکنان وزارت جهاد کشاورزی نسبت به برخی از وزارتخانه ها در مجموع 60 درصد کمتر است و برای ترمیم و افزایش آن تلاش می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: حقوق کارمندان دولت از 15 اسفندماه واریز می گردد (منبع: خبرگزاری میزان)
سخنگوی دولت با بیان اینکه سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر بیکار وجود دارد، گفت: نرخ بیکاری پاییز امسال ۱۱.۹ درصد و این رقم در پاییز سال گذشته ۱۲.۳ درصد بود.
وی تاکید کرد: از ۱۵ اسفند حقوق کارمندان واریز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اسفند 96: شروع مقدمات عملیاتی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری برنا)

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «احمد همتی»، نماینده سمنان در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، در خصوص بودجه سال 97 گفت: در بودجه سال 97 سعی شده است که بین درآمدها و هزینه ها تعادل بیشتری برقرار شود. در حال حاضر عدالت در پرداخت ها به مراتب بیشتر از گذشته به چشم می آید؛ وی در ادامه افزود: از طرفی کارهای اولیه همسان سازی حقوق بازنشستگان شروع شده و ان شاالله به زودی به وقوع خواهد پیوست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: پرداخت حقوق اسفند کارکنان دولت حداکثر تا نوزدهم این ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمدباقر نوبخت» عصر شنبه در سومین همایش سالیانه نظام فنی و اجرایی کشور که در سالن غدیر سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، تصریح کرد: قرار است از پانزدهم اسفندماه پرداخت حقوق کارکنان دولت آغاز و حداکثر تا نوزدهم اسفند پایان یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: حقوق بهمن و عیدی پایان سال کارمندان دولت پرداخت شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا،رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:دولت برای حقوق بهمن و عیدی در مجموع حدود ٢٤ هزار میلیارد تومان هزینه داشته است. نوبخت تاکید کرد که دولت در نظر دارد حقوق اسفندماه را بین ١٥ تا بیستم این ماه پرداخت کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: مستثنی‌ شدن اساتید دانشگاه از ممنوعیت افزایش حقوق (منبع: خبرگزاری آنا)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره استدال نمایندگان برای مستثنی‌کردن استادان دانشگاه از ممنوعیت افزایش حقوق گفت:همه کارکنان دولت می‌توانند از 20 سالگی استخدام شوند در صورتیکه اعضای هیات علمی از 40 سالگی استخدام می‌شوند ضمن اینکه برای خدمات این قشر فرهیخته جامعه نمی‌توان قیمتی تعیین کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: چالش لایحه قانون خدمات کشوری در بحث استخدام ها و پرداخت حقوق‌ کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مهدی پازوکی،اقتصاد دان در این باره با انتقاد به قانون مدیریت خدمات کشوری که اخبرا از سوی دولت ارائه شده است، گفت: متاسفانه علی‌رغم پیش‌بینی‌ها لایحه جدید کارآمد نیست و تجربه مدرک تحصیلی و نوآوری را از بین برده است. اگر بخواهیم بررسی کنیم، با قانون استخدامی اداری که در سال ۱۳۴۵ تصویب شده بود، آن قانون به مراتب از قانون جدید و لایحه پیشنهادی کارآمدتر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: بهبود معیشت کارکنان ارتش با اختصاص اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نمایندگان مردم در خانه ملت، بانک مرکزی را مکلف کردند به منظور بهبود معیشت کارکنان ارتش اعتبار ۲هزار میلیاردتومانی اختصاص دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: نظارت وزارت امور اقتصادی و برنامه و بودجه بر اطلاعات حقوق کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

مجلس ​دستگاه‌های اجرایی را مکلف کرد تمامی اطلاعات مربوط به حقوق کارکنان رسمی و پیمانی خود را در اختیار وزارت امور اقتصادی و سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور قرار دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: عدم افزایش حقوق مسئولان دستگاه‌‌های اجرایی و نمایندگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری فارس)

بر اساس مصوبه امروز مجلس،حقوق و مزایای مستمری گروه‌های مختلف حقوق بگیر شاغل دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری در ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه و اعضای هیأت علمی و قضات را به صورت پلکانی نزولی به گونه‌ای افزایش دهد که طبقات پایین‌تر افزایش بیشتری داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در سال 97 تعیین شد

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای برای پاداش پایان خدمت کارکنان دولت سقف تعیین کردند.
به موجب این مصوبه، هرگونه پرداخت خارج از ضوابط این قانون تحت این عنوان و عناوین مشابه در حکم تصرف در اموال عمومی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: عدم افزایش حقوق مسئولان دستگاه‌‌های اجرایی و نمایندگان در سال 97 (منبع: خبرگزاری فارس)

بر اساس مصوبه امروز مجلس،حقوق و مزایای مستمری گروه‌های مختلف حقوق بگیر شاغل دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری در ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه و اعضای هیأت علمی و قضات را به صورت پلکانی نزولی به گونه‌ای افزایش دهد که طبقات پایین‌تر افزایش بیشتری داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: دولت به طور جداگانه افزایش گروه‌های مختلف حقوق‌بگیران را تعیین می کند (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نمایندگان مردم در خانه ملت با افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری، لشگری و قضات به طور جداگانه توسط دولت در این قانون بودجه موافقت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: ممنوعیت احتساب اضافه کار در پاداش پایان خدمت کارمندان به تایید دیوان عدالت اداری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دیوان عدالت اداری، بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری مبنی بر ممنوعیت احتساب اضافه کار در پاداش پایان خدمت کارمندان را، قانونی دانست و شکایت یکی از کارکنان دولت از این بخشنامه را رد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اسفند 96: اعلام زمان پرداخت حقوق اسفند ماه کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، رییس سازمان برنامه و بودجه درباره نحوه پرداخت حقوق و عیدی کارمندان دولت، گفت:همان‌طور که قبلا وعده داده شده بود همراه با حقوق ماه بهمن، عیدی کارمندان نیز پرداخت شد. در خصوص حقوق اسفند ماه نیز تلاش‌مان بر این است که پرداخت حقوق کارکنان دولت از نیمه اسفند آغاز و مانند سنوات قبل تا پیش از دهه سوم این ماه به پایان برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: نرخ مالیات بر درآمد کارکنان سارمان تامین اجتماعی؛ 10 درصد تعیین شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نمایندگان در بخش درآمدی بودجه 97 مالیات بر درآمد کارکنان تامین اجتماعی را با نرخ 10 درصد محاسبه کردند.
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نمایندگان در صحن علنی امروز (چهارشنبه 25 بهمن ماه) مجلس در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال 97  بند «ی»‌ تبصره ۶ لایحه بودجه را به تصویب رساندند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ بهمن ۹۶: ضرورت توجه دولت به کاهش فقر و افزایش حقوق کارمندان (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور گفت: دولت باید لایحه بودجه را در جهت کاهش فقر و تقویت حقوق‌بگیران سطح پایین جامعه متمرکز می‌کرد.
وی با تاکید بر اینکه باید حقوق کارکنان دولت که تاکنون از سطح پایین برخوردار بودند افزایش پیدا می‌کرد افزود: پیشنهاد افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی حقوق دریافتی کارمندان سطح پایین، بسیار مطلوب بود و مجلس از این پیشنهاد حمایت می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ بهمن ۹۶: تشریح جزئیات میزان مالیات بر حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، میزان مالیات بر حقوق و افزایش حقوق در سال آینده را تشریح کرد.
غلامرضا تاجگردون در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح روند دریافت مالیات از حقوق در سال ۹۷، گفت: در قانون بودجه سال ۹۶ حقوق‌های تا دو میلیون تومان از مالیات معاف بود و از دو میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان مشمول مالیات ۱۰ درصدی می شد و مابقی نیز مشمول مالیات ۲۰ درصدی می شدند.
رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی، افزود: ۸۰ درصد کسانی که حقوق بگیر بخش دولتی و خصوصی هستند زیر دو میلیون تومان دریافتی دارند، لذا سقف معافیت مالیاتی به دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: جزئیات و شرایط میزان مالیات پلکانی حقوق‌ ها در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

طبقه مصوبه‌ی امروز مجلس، سقف معافیت مالیاتی حقوق‌بگیران را در سال ۱۳۹۷ معادل ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. (ماهانه دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان)، از سوی دیگر حقوق‌بگیران دو میلیون و ۳۰۰ هزار تا سه برابر آن نرخ ۱۰ درصد، برای مازاد سه برابر تا چهار برابر مشمول مالیات ۱۵ درصد، برای مازاد چهار برابر تا شش برابر مالیات ۲۵ درصد و نسبت به مازاد شش برابر مالیات سالانه ۳۵ درصد تعیین می‌شود.
در این زمینه احمد امیر آبادی، نماینده مجلس چنین توضیح می‌دهد که تاکنون همه افراد مشمول مالیات ۱۰ درصد می‌شدند که این منجر به آن شده بود که شکاف طبقاتی افزایش یابد ولی از امسال با ایجاد نظام مالیاتی پلکانی در بخش مالیاتی به دنبال آن هستیم که در میان اقشار مختلف جامعه به سمت عدالت مالیاتی پیش برویم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۶ بازنشستگان و کارکنان دولت تعیین شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، هیئت وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۶ (عیدی ) را مبلغ ثابت ۸ میلیون و ۴۷۵ هزار ریال تعیین کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: تعیین سقف معافیت مالیاتی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت : سقف معافیت مالیاتی حقوق ها از ۱۰ تا ۳۵ درصد تعیین شد.
محمدمهدی مفتح در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: براساس مصوبه مجلس در قالب لایحه بودجه سال آینده، سقف معافیت مالیاتی کلیه حقوق بگیران برای حقوق های تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معاف و برای حقوق هایی که از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون باشد ۱۰ درصد تعیین شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ بهمن ۹۶: جزئیات جدید از میزان عیدی و حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سخن گوی سازمان برنامه و بودجه  اظهار داشت: طبق مصوبه دولت عیدی سال ۹۷ برای کارکنان دولت مشخص می گردد.اما با توجه به افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال  پیش رو عیدی بازنشستگان و کارمندان در حدود ۹۳۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.  این رقم در سال گذشته  یعنی ۱۳۹۵ برای عید ۹۶ به مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ بهمن ۹۶: مجلس با افزایش سن بازنشستگی و تغییر مبنای حقوق آنها مخالفت کرد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: مجلس با افزایش سن بازنشستگی و در نظر گرفتن معدل ۵ سال آخر خدمت کارمندان برای حقوق بازنشستگی آنها مخالف هستند.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: اگر معدل حقوق پنج سال آخر خدمت کارمندان برای حقوق بازنشستگی آنها در نظر گرفته شود  باید قید شود که این قانون شامل اشخاصی می‌شود که پس از تصویب قانون در تامین اجتماعی استخدام شوند لذا هر کسی که می‌خواهد استخدام تامین اجتماعی شود با آگاهی کامل استخدام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ بهمن ۹۶: سهم ۹۵ درصدی پرداخت حقوق کارکنان دولت از محل بودجه کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت فربه شده است، گفت: به همین دلیل ۹۵ درصد بودجه کشور صرف حقوق این قشر از جامعه می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ بهمن ۹۶: افزایش حداقل حقوق بازنشستگان به ۲ میلیون تومان در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ولی داداشی امروز در نشست خبری با بیان اینکه حقوق مسئولین دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی کشور از مطالبات و دغدغه‌های جدی مردم است اظهار کرد: در کمیسیون تلفیق برای وزرا، معاونین وزرا، استانداران، سفرا، نمایندگان مجلس و کسانی که بالاتر از پنج میلیون حقوق می‌گیرند هیچ افزایش حقوقی در نظر گرفته نشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ بهمن ۹۶: تخصیص اعتبار ویژه برای ترمیم و همسان سازی حقوق‌ بازنشستگان در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت هزار میلیارد تومان علاوه بر افزایش ۱۰ درصدی جهت ترمیم حقوق و متناسب‌سازی قائل شده بود اما در سال آینده این رقم به ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: انطباق حقوق و دستمزد کارکنان سازمان بهزیستی با سختی کار آنها (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن نژاد، اظهار داشت: حقوق و دستمزد در کشور ما مولفه پیچیده‌ای شده است و کسی رضایت صد در صد از آن ندارد و یکی از دلایل آن هم قیاس افراد با یکدیگر است. مثلا یکی از این قیاس‌ها در بحث “مدرک تحصیلی” است و افراد دارای مدارک تحصیلی بالا انتظار دارند بیشتر از سایر افراد حقوق و دستمزد بگیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ بهمن ۹۶: محدودیت در افزایش حقوق کارمندان با دریافتی بالای ۵ میلیون تومان (منبع: خبرگزاری ایسکانیوز)

فرهاد فلاحتی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سرویس دانشگاه ایسکانیوز درباره مصوبه کمیسیون تلفیق مبنی عدم افزایش حقوق کارکنانی که بالای ۵ میلیون تومان حقوق می‌گیرند گفت: در کمیسیون تلفیق مصوبه ای گذرانده شده است که افزایش حقوق خیلی از اقشار از جمله خود نمایندگان مجلس و مقامات کشوری، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، قضات دادگستری و… چون حقوقشان بالای ۵ میلیون تومان است از افزایش حقوق مانند بقیه اقشار جامعه بهره مند نشوند و درصدی که اعمال می شود برای افزایش حقوقشان اندک باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: جزئیات و نحوه افزایش میزان حقوق کارمندان در سال ۹۷ (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

باشگاه خبرنگاران جوان: حقوق کارمندان همه ساله  با توجه به وضع اقتصادی  کشور و میزان افزایش تورم حقوق کارمندان دولت نیز افزایش می یابد.  در ۴ بهمن ماه ۱۳۹۶  رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی  خبر از نحوه افزایش ۰ تا ۲۰ درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۷ را داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: طرح اصلاح مالیات پلکانی حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۷ (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمشید جعفرپور نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه ۸ بهمن پارلمان و در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۹۷ گفت: دغدغه مشترک موافقان و مخالفان لایحه دسترسی به بودجه‌ای کارآمد است اما از مخالفان بودجه می‌پرسم که اگر بخواهند بودجه‌ای بنویسند چقدر با لایحه بودجه دولت متفاوت خواهد بود و اگر کلیات لایحه امروز رد شود و لایحه به کمیسیون باز گردد در بررسی مجدد، مصوبات این کمیسیون چقدر متفاوت از لایحه کنونی خواهد بود؟

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: افزایش پلکانی حقوق کارکنان آموزش و پرورش نیازمند هزار میلیارد تومان اعتبار (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷، اظهار داشت: از آنجایی که حقوق فرهنگیان جزو حقوق‌های بالای کارمندان دولت نیست،  برای اجرای طرح افزایش پلکانی حقوق با توجه به برآوردهایی که انجام داده‌ایم، به اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان در آموزش و پروش نیاز داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: مغایرت لایحه جدید قانون مدیریت خدمات کشوری با حقوق کارمندان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده ادوارمجلس دریادداشتی ازبرخی موارد و بندهای مربوط به لایحه اصلاح و دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری انتقاد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: نحوه افزایش ۰ تا ۲۰ درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامرضا تاج‌گردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش ۱۰درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده گفت: درصد بالایی از مردم جامعه حتی شاغلین در فقر به‌سر می‌برند و شکاف درآمدی در کشور بسیار زیاد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ بهمن ۹۶: امکان تغییر سقف افزایش پلکانی حقوق کارمندان از ۱۸ به ۲۰ درصد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه افزایش حقوق کارکنان در سال آینده توضیحاتی ارائه کرد.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اختلاف اعداد در گزارش نهایی کمیسیون تلفیق بودجه و صحبت های سخنگوی کمیسیون در خصوص وضعیت افزایش حقوق کارکنان در سال آینده توضیح داد: برای افزایش حقوق کارکنان اعتباری در نظر گرفته شده بود و براساس آن اعتبار می توانستیم حقوق همه رده ها را تا ۱۰ درصد افزایش دهیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: کاهش فاصله حقوق بازنشستگان با کارکنان شاغل در بودجه ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون امور تقنینی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری اعلام کرد: رفع تبعیض موجود در پرداخت‌ها به کارکنان دستگاه‌های اجرایی و ایجاد تعادل از اهداف کلان لایحه اصلاح و دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: تعیین سقف حقوق برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دکتر حسین درگاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در رابطه با تعیین سقف حقوق برای اعضای هیات علمی، گفت: معلوم نیست تصمیم نمایندگان در این زمینه به چه مساله ای معطوف بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: حقوق کارمندان در سال ۹۷ بصورت هدفمند افزایش می یابد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از خانه ملت، محمد حسینی با اشاره به اینکه دولت لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری را تدوین کرده است، اظهار داشت: باید دائمی شدن این قانون را به فال نیک بگیریم، چراکه این قانون قرار بود ۵ سال به صورت آزمایشی اجرا شود که دو سال اول به آن بی‌توجهی شد و با حکمی در قانون بودجه سال ۸۸ به بروز و ظهور رسید و تا امروز همچنان در زمینه قانون مدیریت خدمات کشوری معضل و مشکل داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: تعیین میزان حداکثر پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری، سقف دریافت پاداش پایان خدمت مشخص و عدالت تا حدودی اجرا می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ بهمن ۹۶: افزایش سقف معافیت مالیاتی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مربوط به تبصره ۶ لایحه بودجه سال آینده، سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده ۸۴ قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۶۶.۱۲.۴ و اصلاحات بعدی آن در سال ۱۳۹۷ سالانه مبلغ ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین می‌شود. نرخ مالیات بر کل درآمد کارکنان دولتی و غیر دولتی اعم از حقوق و مزایا فوق‌العاده و کارانه و غیر مازاد بر مبلغ مذکور تا ۳ برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۰ درصد و نسبت به مازاد ۳ برابر تا ۴ برابر آن مشمول مالیات سالانه ۱۵ درصد و نسبت به مازاد ۴ برابر، تا ۶ برابر ۲۵ درصد و نسبت به مازاد ۶ برابر ۳۵ درصد تعیین می‌شود. میزان معافیت مالیاتی اشخاص موضوع مواد ۵۷ و ۱۰۱ قانون مالیات‌های مستقیم سالانه مبلغ ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار توان تعیین می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: مشکلات پیش روی افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، دولت برای بودجه سال آینده افزایش حقوق کارکنان را ۱۰ درصد تعیین کرد که حدود دو درصد نسبت به مبنای سال جاری افزایش داشت، اما در جریان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق، مجلس تصمیم گرفت که افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده بین ۱۰ تا ۱۸ درصد و براساس میزان دریافتی کارکنان انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی حقوق کارمندان با دریافتی زیر ۵ میلیون تومان (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق کارمندان دولت که زیر ۵ میلیون تومان دریافت می‌کنند ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: تعیین سقف حقوق کارمندان از کار افتاده در لایحه خدمات کشوری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بر اساس لایحه دائمی‌شدن قانون مدیریت خدمات کشوری، برای کارمندانی که به‌سبب انجام وظیفه از کار افتاده‌اند، ضریب حقوقی جدیدی در نظر گرفته خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: جزئیات افزایش حقوق و دریافتی معلمان در لایحه بودجه سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره میزان افزایش حقوق فرهنگیان با توجه به بودجه سال ۹۷ اظهار کرد: در جلسه‌ای که اخیراً فراکسیون فرهنگیان مجلس تشکیل داد، مقرر شد اعتبارات وزارت آموزش و پرورش با توجه به نگاه مجلس بر افزایش میزان حقوق‌ها تغییر پیدا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: تغییرات جدید حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگان بر اساس لایحه خدمات کشوری (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش فارس،‌به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری نسبت به قانون آزمایشی مدیریت خدمات کشوری دارای تغییرات قابل توجهی است.

این لایحه مشتمل بر ۶۷ مورد اصلاح در قانون آزمایشی است که برخی از اصلاحات تغییرات عمده در نحوه مدیریت دستگاههای اجرای، ارائه خدمات عمومی، رعایت حقوق شهروندان و ارباب رجوع، جداول و امتیازات حقوق و مزایای کارکنان دولت و بازنشستگان و تبیین وظایف و اختیارات سازمان اداری و استخدامی کشور  می‌باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: پیش بینی افزایش ۲۰ تا ۵۰ درصدی حقوق و مزایای کارکنان دولتی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جمشید انصاری در بخش خبری ۲۱ شبکه اول سیما با بیان این که جداول مربوط به امتیازات حقوق و مزایا در لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری بین ۲۰ تا ۵۰ درصد افزایش یافته است افزود: دولت متناسب با مشاغل و شرایط خود این افزایش ها را برای ایجاد عدالت میان کارکنان دولت اعمال می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ دی ۹۶: تاثیر تعیین سقف پاداش بازنشستگی در بودجه ۹۷ برای فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین سقف پاداش بازنشستگی در بودجه ۹۷ تاثیری در پاداش پایان خدمت فرهنگیان ندارد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، علی اصغر یوسف نژاد اظهار کرد: حسب شرایطی که در قانون مربوط به امور استخدامی وجود دارد، پاداش پایان خدمت کارمندان دولت بر اساس معدل دریافتی های ۲ سال آخر خدمت ضرب در سی سال محاسبه می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ دی ۹۶: افزایش ۱۸ درصدی برای کمترین حقوق کارکنان در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ دی ۹۶: پیشنهاد افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در لایحه بودجه ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، جمشید انصاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره افزایش حقوق‌ها در بودجه ۹۷ گفت: در کل کشور حدود دو میلیون ۳۲۰ هزار نفر کارکنان دولت هستند. دولت در لایحه بودجه پیشنهاد داده بود که متوسط ۱۰درصد افزایش حقوق داشته باشیم که مجلس نیز تایید کرده است, اما مجلس قیدی گذاشته که این میزان بین ۱۰ درصد بصورت پلکانی به سمت پایین تا حقوق های ۵ میلیون تومانی باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: تکذیب خبر افزایش ۱۰ درصدی حقوق های بالای ۵ میلیون تومان (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

سخنگوي کميسيون تلفيق لايحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور در مجلس شوراي اسلامي گفت:کميسيون تلفيق مصوبه اي مبني بر افزايش ۱۰ درصدي حقوق اشخاصي که ماهيانه پنج ميليون تومان حقوق مي گيرند، نداشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: ۲ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان متوسط حقوق ماهیانه کارمندان دولت (منبع: خبرگزاری خبرآنلاین)

جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری می گوید:«متوسط حقوق ماهانه کارکنان دولت در حدود ۲ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: اعلام جزئیات افزایش پلکانی حقوق‌ کارمندان در سال 97 (منبع:خبرگزاری خبرفوری)

به گزارش سایت خبر فوری، بنابر جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی میزان افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده بین ۱۰ تا ۱۸ درصد به تناوب و بر اساس میزان دریافتی سال۱۳۹۶ به تصویب رسید که بازه حقوقی بین ۱.۵ تا ۵میلیون تومان را در بر می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: تخصیص صد میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس: به دستگاه‌های اجرایی هم برای بازخرید مازاد کارکنان رسمی و غیررسمی و پرداخت پاداش پایان خدمت به افرادی که بر اساس قانون بازخرید یا بازنشسته می‌شوند، ۱۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: محاسبه سنوات حقوق‌ بگیران بر اساس ۷ برابر حداقل پاداش‌ها (منبع: خبرگزاری فارس)

عضو کمیسیون بودجه تلفیق سال ۹۷ گفت: اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند تا سنوات حقوق‌بگیران ۷ برابر حداقل پاداش‌ها محاسبه شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: پیش بینی حداکثر ۱۸ درصدی افزایش حقوق کارمندان در سال 97 (منبع: خبرگزاری مهر)

نایب رئیس کمیسیون تلفیق از افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ دی ۹۶: افزایش ۱ تا ۱۸ درصدی حقوق کارمندان دولت نسبت به دریافتی آنها (منبع: خبرگزاری ایرنا)

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق کارکنان دولت نسبت به دریافتی شان یک تا ۱۸ درصد افزایش می یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ دی ۹۶: تعیین میزان عیدی کارمندان و بازنشستگان در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری مهر)

سخنگوی سازمان برنامه از اعطای ۴۰ میلیون تومان وام با سود ۵ درصد برای نوسازی بافت های فرسوده، مسکن اجتماعی و مسکن روستایی در سال۹۷ خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم نرخ بیکاری به ۱۱.۲درصد برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: افزایش سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیردولتی در سال 97 (منبع: خبرگزاری مهر)

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیر دولتی تا ۲ میلیون و ۳۰۰ تومان مصوب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: برگزاری جلسه با وزیر کار به منظور افزایش حقوق کارگران و کارمندان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش اعتمادآنلاین؛این نماینده مجلس تاکید کرد: ما به عنوان فراکسیون کارگری با وزیر کار تعاون و امور اجتماعی و شورای دستمزد جلسات متعددی را برگزار کرده ایم تا به کارگر فشار کمتری وارد شود. حداقل حقوق کارگر باید  ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ دی ۹۶: افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان به اندازه نرخ تورم  (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی دولت از پیش بینی اشتغال ۸۳۰هزار نفر در سال۹۷ خبر داد و جزئیات برنامه های دولت برای کاهش آلودگی هوا در پایتخت و شهرهای بزرگ را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ دی ۹۶: عزم مجلس برای ایجاد عدالت در افزایش حقو‌ق‌ها (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه فاصله بین پرداخت پاداش‌های پایان خدمت باید به حداقل‌ برسد، گفت: این اراده در مجلس وجود دارد تا بودجه به سمت عدالت در افزایش حقوق‌های پرداختی سوق داده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 18 آذر 96: افزایش ده درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 97 (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش ایلنا، افزایش درصد حقوق کارکنان برای سال آینده در لایحه بودجه ۱۳۹۷، ده درصد در نظر گرفته شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 96: میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت و دستگاه‌ های اجرایی در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو شورای عالی حقوق و دستمزد جزئیات بررسی تعیین میزان حقوق کارکنان دولت در سال ۹۷ در این شورا را تشریح کرد.
به گزارش تسنیم، براساس بخشنامه دولت درباره نحوه افزایش میزان حقوق و دستمزد کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی در سال آینده، مقرر شده میزان حقوق کارکنان 10 درصد افزایش داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آذر 96: میزان معافیت مالیاتی حقوق کارکنان در سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری ایسنا)
دولت برای سال آینده حقوق کارکنان خود را تا دو میلیون تومان از مالیات معاف کرد، این معافیت برای سال جاری نیز در جریان است.
به گزارش ایسنا، هر ساله در لایحه بودجه پیشنهادی دولت به مجلس در کنار تعیین میزان درصد افزایش حقوق، سقف معافیت مالیاتی آن هم مشخص می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آذر 96: احتمال افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان کلیه دستگاه ها (منبع: خبرگزاری ایسنا)

برای سال بعد میزان افزایش حقوق کارکنان در ابتدا پنج درصد تعیین شده بود که قرار شد دستگاه‌ها با توجه به صرفه جویی که انجام می دهند و همچنین اجرای بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد این حد را تا ۱۰ درصد افزایش دهند که در مجموع می توان گفت که افزایش حقوق حدود پنج درصد برای سال آینده تعیین شده بود، اما آخرین اخبار حاکی از آن است که احتمالا درصد افزایش حقوق برای کلیه دستگاه‌ها تا ۱۰ درصد تعیین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 آبان 96: میزان حقوق کارکنان دولت و افزایش حقوق‌ها در سال آینده (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سخنگوی دولت در ادامه درباره میزان حقوق کارکنان دولت و افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت: ما حتی حقوق‌ها را تا یکی دو درصد بالای نرخ تورم تعیین کرده‌ایم. ما بر اساس ده درصدی که گفته‌ایم عمل می‌کنیم درحالی که الآن نرخ تورم 8 درصد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 مهر 96: 10 درصد، حد متوسط میزان افزایش حقوق کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری فارس)

نوبخت تصریح کرد: چیزی از میزان افزایش حقوق کارکنان دولت که به طور متوسط 10 درصد است، تقلیل پیدا نمی‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 96: ابلاغ بخشنامه افزودن سهم اضافه کار از حقوق به مستمری (منبع: سایت تامین اجتماعی)

مدیر کل امور فنی مستمریهای سازمان تامین اجتماعی گفت: طی بخشنامه ای، نحوه احتساب اضافه کار در تعیین مستمری بازنشستگی کارکنان دستگاههای اجرایی تببین شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 96: تلاش برای کاهش نابرابری در حقوق پرداختی به کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری ایرنا)

 معاون سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت و گو با ایرنا:پیشنهاد افزایش حقوق مبنای کارکنان غیر برخوردار دولت بزودی به شورای حقوق و دستمزد می رود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: ضرورت تفکیک نظام حقوقی معلمان از شرایط حقوقی کارمندان (منبع:خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم مدلهای ارزشیابی دانش آموزان برای کشف استعدادها و مهارت های آن‌ها گفت:‌ باید نظام حقوقی و معیشتی مستقل از نظام کارمندی برای معلمان تعریف کرد. موضوعی که در برنامه ششم آمده و امیدواریم با کمک دولت و مجلس اجرایی شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۶: پرداخت پاداش یک ماه حقوق به کارمندان و کارکنان دولت در سال ۹۶ (منبع:خبرگزاری واژه نیوز)

مطابق با ماده ۱۱ ضوابط اجرای قانون بودجه ۹۶ در سال ۱۳۹۶ دستگاههای اجرایی می توانند حداکثر معادل یک ماه حقوق و مزایای مندرج در احکام کارگزینی را در صورت وجود اعتبار در سقف اعتبارات تخصیص یافته دستگاه اجرایی به عنوان پاداش پرداخت نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ اردیبهشت ۹۶: برگزاری دوره‌ آموزشی قواعد و قوانین بازنشستگی برای کارکنان دولت (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای سطح پیشرفته دوره‌های آموزشی کشوری قواعد و قوانین بازنشستگی برای کارکنان مشمول قانون بازنشستگی دستگاه‌های دولتی در سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اردیبهشت ۹۶: انتشار جدول مالیات طبقات مختلف حقوق و دستمزد در سال ۱۳۹۶ (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، سقف معافیت مالیاتی موضوع ماده (۸۴) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب ۱۳۶۶/۱۲/۰۳ و اصلاحات بعدی آن در سال ۱۳۹۶، مبلغ دویست و چهل میلیون (۲۴۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال در سال تعیین شده است. نرخ مالیات بر درآمد حقوق کارکنان دولتی و غیردولتی مازاد بر مبلغ مذکور و تا ۵ برابر آن مشمول مالیات سالانه ( ۱۰%) و به نسبت مازاد آن (۲۰%) است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ اردیبهشت ۹۶: بخشنامه‌ طبقه‌بندی جدید کارمندان در طبقات ورودی مشاغل (منبع:خبرگزاری فارس)

سازمان اداری و استخدامی کشور با صدور بخشنامه‌ای درباره نحوه تطبیق کارمندان در طبقات ورودی مشاغل، طبقه‌بندی جدید کارمندان را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ فروردین ۹۶: بخشنامه سازمان اداری و استخدامی درباره نحوه تطبیق کارمندان (منبع:خبرگزاری ایرنا)

تهران- ایرنا- بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور درباره نحوه تطبیق کارمندان در طبقات ورودی مشاغل ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ فروردین ۹۶: ابلاغ بخشنامه معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد در سال ۹۶ (منبع:خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور مالیاتی، سیدکامل تقوی‌نژاد در بخشنامه‌ای، میزان معافیت بر درآمد حقوق سال ۹۶ را بر اساس بند الف تبصره ۶ قانون بودجه سال جاری ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 فروردین 96: ابلاغ حداقل و حداکثر حقوق کارکنان شهرداری‌ها در سال 96 (منبع:خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر نوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور از ابلاغ تصویب‌نامه هیات وزیران مبنی بر تعیین ضریب حقوقی سال ۹۶ برای کارکنان شهرداریهای کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۷ فروردین ۹۶: جزئیات افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان (منبع: خبرگزاری فارس)

سازمان اداری و استخدامی جزئیات افزایش ۱۰ تا ۲۷ درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 فروردین 96: میزان حقوق کارمندان دولت در سال 96 (منبع: شناسنامه قانون)

هیئت وزیران در جلسه 20/1/1396 به پیشنهاد مشترک سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ماده (76) قانون مدیریت خدمات کشوری -مصوب 1386- و بندهای (الف) و (ب) تبصره (12) قانون بودجه سال 1396 کل کشور تصویب کرد:

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 فروردین 96: آیا حقوق و مزایای کارکنان دولت افزایش پیدا می کند؟ (منبع: ایسنا)

در ابلاغیه اخیر دولت به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دولتی تأکید شده است که افزایش ۵۰ درصدی برخی حقوق و مزایای کارکنان دولت، منوط به طی مراحل قانونی و آئین‌نامه‌ای است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:06

  کد دیدگاه : 1736562

  چرا در آموزش و پرورش طرح طبقه بندی برای رسته خدمات اجرا نمی شود
  این نیروها درس هم که میخونن تا خودشونو به سطح بالاتر برسونن مدرک این افرا اعمال نمیشه
  این ظلمیه که پایدار نمیمونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:22

  کد دیدگاه : 707187

  چرا افزایش حقوق کارمندان رسمی در فروردین هرسال به خزانه دولت واریز می شود. از دیوان عدالت اداری خواهشمندیم پیگیری فرمایند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:52

  کد دیدگاه : 706005

  پاسخ این 35 درصد کاملا روشنه دولت خوب میدونه که تورم واقعی 35 درصد و 12 درصدی که اعلام می کنه برای سایر کارکنان و کارگران بدبخته از این توازون پرداخت میشه کاملا به واقعیت عدالت پروری و تبعیض قائل شدن رو به عینه دید از طرفی بنده خداها نه اینکه هر سال 50 درصد افزایش حقوف دارند حقوق شون کفاف زندگیشون می ده چی می خورند و می نوشند خدا میدونه……………

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 705366

  با سلام
  چرا فکر میکنید قانون خدمات کشوری جهان شمول و عاری از خطاست در حالیکه چندین سال پیش تنظیم و معلوم نیست که توان تطبیق با امروز را داشته باشد .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:41

  کد دیدگاه : 697798

  چرا در سایت ها 35 درصد افزایش حقوق اعلام می کنید در حالی که تا کنون افزایش حقوق زده نشده است ضمناً مقرر گردید رئوسا و معاونین دستگاهها 35 درصد وکارشناسان از 15تا 21 درصد افزایش داشته باشند . اینگونه در سایت های خبری نگذارید لطفاً دستورالعمل چگونگی تقسیم 35 درصد را هم بیان کنید .با 11 سال سابقه کارشناسی ارشد پایه حقوق ما در تاریخ 9/12/94 ،یک میلیون و صد هزار تومان می باشد که واقعاً خجالت آور است .

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...