جزئیات بیشتر در مورد خبر

میزان حقوق کارمندان دولت

لینک های مفید و مرتبط
اخبار حقوق و دستمزد و مزایا اخبار افزایش حقوق کارکنان  اخبار نقل و انتقال کارمندان

جهت مشاهده مهمترین اخبار مرتبط با حقوق کارمندان دولت آرشیو زیر را ملاحظه نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سالار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:27

  کد دیدگاه : 2065097

  سلام افزایش ۲۵درصدی حقوق کارمندان شهرهای مرزی باید فقط برای کارمندانی باشد که در محل اصلی خودشان هستند اعمال شود نه کارمندانی که در ستاد یا مراکز استانها هستند و فقط به واسطه حکمشان که این عین بی عدالتی و ظلم است

  پاسخ دهید
 • نویسنده : داود ایزدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:58

  کد دیدگاه : 2005108

  با سلام ایا کسی پیدا می شود از همسان سازی حقوق کارمندان زحمکش شهرداریها دفاع کند بخدا یک سوم شاید هم کمتر از سایر کارمندان دولت حقوق می گیریم انهم چند روز گذشته از سر بورج شاید هم بصورت مسایده پرداخت می کنند خدا وکیلی سخت در فشار روحی و روانی و زندگی قرار گرفته ایم از طرفی هم با توجه به اینکه مشتریان ما اغلب کسانی هستن یا ملکشان در تعریض معابر قرار گرفته یا در کاربری فضای سبز می باشد یا خلاف احداث کرده ومشکل ماده 100 دارن و صدها یاهای دیگر دارن باما در گیر فیزیکی می کنند حرفهای درشت می زنند و چیزهای که نباید بشنویم نثارمان می کنند همه اینها را تحمل داریم ولی اختلاف حقوق با سایرین زجرکش و عذاب آور است امیدوارم مسولین محترم به درد ما رسیدگی کنند حرف من درد مشترک همه همکارانم میباشد الهی به امید رسیدگی انتظار می کشیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:33

  کد دیدگاه : 1985654

  سلام.وقت بخیر.لطفا حقوق بازنشستگی رو هم زیاد کنید.من حقوق مادرم رو میگیرم .یک میلیون و صد هزار تومن .با سه تا بچه.واقعا کم اوردم.نمیدونم چرا سبد کالا کلا تو این چند سال به من تعلق نگرفته…..لطفا پیگیری کنید.
  سپاس✔

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:06

  کد دیدگاه : 1736562

  چرا در آموزش و پرورش طرح طبقه بندی برای رسته خدمات اجرا نمی شود
  این نیروها درس هم که میخونن تا خودشونو به سطح بالاتر برسونن مدرک این افرا اعمال نمیشه
  این ظلمیه که پایدار نمیمونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:22

  کد دیدگاه : 707187

  چرا افزایش حقوق کارمندان رسمی در فروردین هرسال به خزانه دولت واریز می شود. از دیوان عدالت اداری خواهشمندیم پیگیری فرمایند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:52

  کد دیدگاه : 706005

  پاسخ این 35 درصد کاملا روشنه دولت خوب میدونه که تورم واقعی 35 درصد و 12 درصدی که اعلام می کنه برای سایر کارکنان و کارگران بدبخته از این توازون پرداخت میشه کاملا به واقعیت عدالت پروری و تبعیض قائل شدن رو به عینه دید از طرفی بنده خداها نه اینکه هر سال 50 درصد افزایش حقوف دارند حقوق شون کفاف زندگیشون می ده چی می خورند و می نوشند خدا میدونه……………

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:49

  کد دیدگاه : 705366

  با سلام
  چرا فکر میکنید قانون خدمات کشوری جهان شمول و عاری از خطاست در حالیکه چندین سال پیش تنظیم و معلوم نیست که توان تطبیق با امروز را داشته باشد .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:41

  کد دیدگاه : 697798

  چرا در سایت ها 35 درصد افزایش حقوق اعلام می کنید در حالی که تا کنون افزایش حقوق زده نشده است ضمناً مقرر گردید رئوسا و معاونین دستگاهها 35 درصد وکارشناسان از 15تا 21 درصد افزایش داشته باشند . اینگونه در سایت های خبری نگذارید لطفاً دستورالعمل چگونگی تقسیم 35 درصد را هم بیان کنید .با 11 سال سابقه کارشناسی ارشد پایه حقوق ما در تاریخ 9/12/94 ،یک میلیون و صد هزار تومان می باشد که واقعاً خجالت آور است .

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...