• ۱۴۰۲/۰۷/۲۷
  • 1k نظر «نمایش»

تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری آموزش و پرورش

تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری آموزش و پرورش

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی آموزش و پرورش

با توجه به برگزاری آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش و اعلام نتایج نهایی آن، 11 هزار ظرفیت از این آزمون خالی ماند. در نتیجه، این وزارتخانه جهت کامل شدن ظرفیت های خالی، مرحله تکمیل ظرفیت را با انتشار دفترچه جدید برگزار نمود. داوطلبانی که موفق به قبولی نهایی در این آزمون نشده بودند، در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری شرکت نمودنده اند. در ادامه کارشناسان ایران استخدام اقدام به گردآوری و اطلاع رسانی "آخرین اخبار تکمیل ظرفیت آموزگاری" در این صفحه نمودند.

ورود به صفحه آگهی های استخدام آموزش و پرورش


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آموزگاری

خبر 30 مهر 1402: اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی
نتایج مرحله ی تکميل ظرفيت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغل آموزگار ابتدایی و استثنایی سال 1401 اعلام گردید.

مشاهده کارنامه

دانلود فایل حدنصاب شهرها
 مشاهده اطلاعیه تکمیل ظرفیت
مشاهده آدرس سایت استان ها
مشاهده فرم استشهاد
مشاهده فرم اطلاعات فردی
مشاهده فرم اعلام آمادگی

ماجرای تکمیل ظرفیت آموزگاری

آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه 1402 برگزار شد و در این آزمون 17 هزار و 500 نفر پذیرفته شدند. قرار بود 28 هزار نفر استخدام شوند اما 11 هزار ظرفیت خالی ماند و در نتیجه مسئولان این وزارتخانه جهت کامل کردن ظرفیت خالی اقدام به برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت نمودند.

وزیر آموزش و پرورش از انتشار دفترچه جدید برای مرحله تکمیل ظرفیت آموزگاری خبر داد و سرانجام دفترچه تکمیل ظرفیت برای کامل شدن ظرفیت خالی مانده تدوین و به سازمان سنجش ارسال شد و این سازمان دفترچه جدید را منتشر و لینک ثبت نام را فعال نمود.

شما می‌نوانید "دفترچه" تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری را از طریق لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود دفترچه

داوطلبان واجد شرایط به مدت 4 روز فرصت داشتند تا پس از مطالعه دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری، با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور، وضعیت بومی خود را اعلام و شغل محل خود را از فهرست شغل محل های مندرج در دفترچه راهنما انتخاب نماید.

نکته مهم درباره ثبت نام: کسانی که در مرحله اول آزمون پذیرفته شده بودند، اما در مصاحبه تخصصی امتیاز لازم را نیاورده‌اند می‌توانستند شهر دیگری را در استان خود انتخاب کنند.

 قید زن و مرد در تکمیل ظرفیت آموزگاری حذف شد!

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش: در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری، قید زن و مرد برداشته شده است. چون تعداد داوطلبان آقا کمتر از خانم‌ها بود، این قید را برداشتیم تا احتمال قبولی خانم‌ها بالا برود.

به گفته صحرایی وزیر آموزش و پرورش: پیش بینی می شود که تا آخر مهر ماه تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری تمام شود.

با برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری تا پایان مهرماه قریب به 11 هزار نفر به مدارسی اعزام می‌شوند که توسط عوامل مدرسه اداره می‌شوند و پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت، جایگزین آن‌ها می‌شوند.

پذیرفته شدگان در دوره مهارت معلمی شرکت می‌کنند.

ر فرهادی معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد: برای آموزگارانی که امسال از طریق ماده 28 دانشگاه فرهنگیان در آزمون استخدامی پذیرفته شده‌اند طبق قانون باید دوره ضمن خدمت مهارت‌های معلمی را برگزار کنیم که این کار انجام خواهد شد و دوره مهارت‌آموزی از اواخر مهرماه توسط دانشگاه فرهنگیان آغاز و در دوره‌های مجازی، حضوری و همچنین کانون‌ها ارزیابی خواهد شد و مهارت‌های لازم آموزش داده خواهد شد.

نتایج تکمیل ظرفیت آموزگاری

در صورتی که در تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری شرکت نموده اید و در انتظار اعلام نتایج هستید، می توانید پیگیر آخرین اخبار و اطلاعیه های اعلام "نتایج" تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری از طریق لینک زیر باشید.

نتایج تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

آخرین اخبار تکمیل ظرفیت آموزگاری

کارشناسان ایران استخدام در ادامه آخرین اخباری که در خصوص تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری منتشر شده است را، در ادامه اطلاع رسانی نموده‌ند. در صورت انتشار هرگونه اخبار جدید نیز بصورت لحظه ای منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید با زدن بر روی دکمه "مشاهده خبر" در انتهای محتوای اخبار منتشر شده، جزئیات کامل آن را مشاهده نمایید.

۲۹ مهر ۱۴۰۲
سقف ظرفیت خانم ها در تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری باز شده است

تدوین طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس در صحن مجلس حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس خبر داد و اظهار کرد: این مهم در طرحی تدوین شده و در صحن مجلس رای‌گیری می‌شود. وی با بیان اینکه این طرح با تجمیع امضای ۵۰ نماینده در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می‌گیرد افزود: درباره اعلام نتایج آزمون دبیری هم نتایج ابلاغ شده و تا پایان مهرماه اعلام می‌شود اگرچه از ابتدا این کار دیر شروع شده بود. نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: برای...

مشاهده بیشتر
۱۸ مهر ۱۴۰۲
دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری منتشر شد

انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری ثبت نام دانلود دفترچه ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ دفترچه راهنمای انتخاب شغل محل در مرحله تكمیل ظرفیت استثنایی سال 1401 آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار منتشر شد. برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟  نمونه سوالات حیطه عمومی آزمون استخدام آموزش و پرورش  نمونه سوالات حیطه اختصاصی آزمون استخدام آموزش و پرورش  پکیج طلایی سوالات استخدامی دب...

مشاهده بیشتر
۱۷ مهر ۱۴۰۲
خبر ارسال دفترچه تکمیل ظرفیت آموزگاری به سازمان سنجش

دفترچه تکمیل ظرفیت آموزگاری به سازمان سنجش ارسال شده است! معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری تحویل سازمان اداری و استخدامی شده و به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است. به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی فرهادی معاون برنامه‌‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در ویژه‌برنامه گفت‌وگوی زنده از شبکه شاد، اظهار کرد: امسال افزایش تعداد دانش‌آموزان و همچنین تعداد زیاد بازنشستگان و ناترازی در جذب دانشگاه فرهنگیان بی‌سابقه بود که...

مشاهده بیشتر
۱۶ مهر ۱۴۰۲
انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری ظرف یک هفته آینده

خبر استخدام 11000 معلم جدید در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وزارت آموزش و پرورش اردیبهشت و مرداد امسال دو آزمون استخدامی برای جذب آموزگار، دبیر و هنرآموز برگزار کرد. نتایج آزمون استخدام دبیر و هنرآموز (ویژه هنرستان‌ها) تا یان مهر و اوایل آبان اعلام خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود از 22 هزار ظرفیت موجود حداقل 15 هزار ظرفیت تکمیل و افراد پذیرفته شده عازم مدارس شوند همچنین این آزمون همانند آزمون آموزگاری، مرحله تکمیل ظرفیت خواهد داشت. در آزمون آموزگاری که نت...

مشاهده بیشتر
۱۶ مهر ۱۴۰۲
حذف زن و مرد از مرحله تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش

آغاز دوره مهارت‌آموزی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از اواخر مهر معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش گفت دوره مهارت‌آموزی برای پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی باید برگزار شود که این دوره از اواخر مهرماه با محوریت دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌شود. علی فرهادی در ویژه‌برنامه گفت‌وگوی زنده از شبکه شاد اظهار کرد: امسال افزایش تعداد دانش‌آموزان و همچنین تعداد زیاد بازنشستگان و ناترازی در جذب دانشگاه فرهنگیان بی‌سابقه بود که باعث شد با مشکلاتی مواجه شویم اما با همت معلمان توانستیم...

مشاهده بیشتر
۱۵ مهر ۱۴۰۲
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش طی یک الی دو هفته آتی

تخصیص فوق‌ العاده 50 درصدی به معلمان وزیر آموزش و پرورش با اعلام اینکه امسال ۷۵ هزار نفر جذب آموزش و پرورش می‌شوند، گفت دلیل نبود معلم دیر اعلام شدن ظرفیت‌ها بود، ان‌شالله طی یک الی دو هفته آتی نتیجه تکمیل ظرفیت‌ها و آزمون دبیری مشخص خواهد شد و دیگر مشکلی در این رابطه نخواهیم داشت. رضامراد صحرایی با حضور در برنامه پرسشگر شبکه آموزش با بیان اینکه پروژه مهر یک ابر پروژه است و از وزیر تا دبیر و همه عوامل دست به دست هم می‌دهند تا مهر آغاز شود، اظهار کرد: امسال ۱۰۷ هزار مدرسه دولتی و ۱۸ هزار مدرسه غ...

مشاهده بیشتر
۱۲ مهر ۱۴۰۲
تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری با انتشار دفترچه جدید

تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری با امکان شرکت همه افراد به گزارش ایسنا، رضامراد صحرایی در حاشیه جلسه هیات دولت درباره کمبود معلم در مدارس اظهار کرد: اگر بخواهیم مبتنی بر استانداردها آمار دهیم باید بگوییم که در آموزش و پرورش قریب به ۲۰۰ هزار معلم کمبود سنواتی داریم. وی با اشاره به برگزاری ارزیابی تکمیلی در آزمون آموزگاری و دبیری یادآور شد: کاری که همکاران ما در این دوره کردند ستودنی است. خرداد، تیر، مرداد و شهریور مهم ترین و پیچیده ترین فرآیند ساماندهی و سازماندهی را انجام دادیم. وزیر آموزش...

مشاهده بیشتر
۰۶ مهر ۱۴۰۲
انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت استخدام آموزگاری در هفته دوم مهر 1402

دفترچه تکمیل ظرفیت استخدام آموزگاری در هفته دوم مهر ماه منتشر می‌شود به گزارش ایسنا، علی فرهادی با بیان اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش در هفته دوم مهر ۱۴۰۲ منتشر می‌شود، اظهار کرد: ۱۰ هزار و ۷۸۰ آموزگار در مرحله تکمیل ظرفیت جذب می‌شوند و کسانی که در مرحله اول آزمون پذیرفته شده‌اند اما در مصاحبه تخصصی امتیاز لازم را نیاورده‌اند می‌توانند شهر دیگری را در استان خود انتخاب کنند. وی افزود: به محض اینکه دفترچه شهرهای خالی از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی شد،...

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2798538
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k