• ۱۴۰۲/۱۰/۰۴
  • 0k نظر «نمایش»

فرصت ثبت‌ نام پنجاه‌ و یکمین آزمون دستیاری تخصصی شروع شد

فرصت ثبت‌ نام پنجاه‌ و یکمین آزمون دستیاری تخصصی شروع شد

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

شروع فرصت ثبت‌ نام پنجاه‌ و یکمین آزمون دستیاری تخصصی

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنج آموزش پزشکی کشور، فرصت ثبت‌ نام پنجاه‌ و یکمین آزمون دستیاری تخصصی آغاز شد.

فرایند ثبت‌نام پنجاه‌ویکمین آزمون دستیاری تخصصی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، فرصت ثبت‌نام در پنجاه‌ویکمین دره آزمون دستیاری تخصصی از ساعت 10 صبح امروز، یکشنبه ۲ دی ماه آغاز شده و تا روز شنبه ۹ دی ماه ادامه دارد. دفترچه راهنمای پنجاه و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در این آزمون ثبت‌نام کنند.

آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی در سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ مبتنی بر قوانین و مقررات موجود (بر اساس مصوبات شورای آموزش پزشکی تخصصی و قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحیه آن مصوب مجلس شورای اسلامی) مطابق مندرجات راهنمای ثبت نام در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

چنانچه در نشست آتی شورای آموزش پزشکی و تخصصی و شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مصوبه یا دستورالعمل جدیدتری نسبت به مقررات قبلی و مرتبط با آزمون دستیاری پزشکی وضع شود، مراتب اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون هستند که دارای شرایط عمومی زیر در تمام ادوار تحصیلی و مراحل شغلی باشند:

الف: شرایط عمومی

۱- برخورداری از سلامت و توانایی جسمی به تناسب رشته انتخابی و عدم اعتیاد به مواد مخدر

۲- واجد کلیه شرایط عمومی متداول در آزمون های مختلف کشور

۳- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مندرج در قانون اساسی

۴- پذیرفتن قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ایران

۵- عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب و گروه های محارب و ملحد و هواداری از آنها

۶- نداشتن سوء پیشینه کیفری

۷- عدم اشتهار به فساد اخلاقی

۸- تأیید صلاحیت عمومی طبق ضوابط شورای عالی انقلاب فرهنگی

ب: شرایط اختصاصی

الف) دارا بودن مدرک فراغت از تحصیل در رشته پزشکی عمومی یا دانشجویان سال آخر پزشکی عمومی مشروط بر اینکه تا مورخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ فارغ التحصیل شده و مشمول یکی از بندهای ذیل باشند:

بند ۱: کلیه مشمولین آیین نامه تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان استعداد درخشان به مقاطع بالاتر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجاز هستند، فقط در یک نوبت و حداکثر تا ۲ سال پس از فراغت از تحصیل با رعایت مفاد مندرج در آیین نامه مذکور شرکت کنند.

بند ۲: یک درصد رتبه اول (صدک ۹۹ تا ۱۰۰)، یک درصد رتبه دوم (صدک ۹۸ تا ۹۹) و یک درصد رتبه سوم (صدک ۹۷ تا ۹۸) دانشگاه های علوم پزشکی می توانند قبل از انجام خدمات قانونی با رعایت مقررات مربوطه در آزمون پذیرش دستیار شرکت کنند.

بند ۳: مطابق موضوع ۱۳ رای صادره در نود و سومین نشست شورای آموزش پزشکی به دانشجویان دارای مدال نقره المپیاد دانشجویی کشوری اجازه داده می شود یکبار در آزمون پذیرش دستیاری قبل از شروع طرح شرکت کنند.

بند ۴: مطابق موضوع ۱۵ رای صادره در نود و هشتمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت به دانشجویان دارای مدال برنز المپیاد دانشجویی کشوری اجازه داده می شود قبل از فارغ التحصیلی و شروع به طرح یک بار در آزمون پذیرش دستیار تخصصی شرکت کنند.

بند ۵: به استناد قانون تسهیل ازدواج جوانان، پزشکان عمومی متأهل (با تاریخ عقد دائم قبل از فراغت از تحصیل)، صرفا برای یک بار و با رعایت موارد ذیل، قبل از شروع به خدمت نظام وظیفه و خدمات لایحه طرح نیروی انسانی مجاز به شرکت در آزمون پذیرش دستیار تخصصی هستند. (ترخیص مشمولان خدمت نظام وظیفه مندرج در این تبصره برعهده وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی نیست.)

۱: دانشجویان پزشکی عمومی متأهل (اعم از خانم و آقا) که حداقل تا تاریخ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ مشغول به تحصیل بوده و حداکثر تا پایان ۱۴۰۳/۶/۳۱ فارغ التحصیل می شوند.

۲: کلیه فارغ التحصیلان پزشکی عمومی متأهل (با تاریخ عقد دائم قبل از فراغت از تحصیل)، که تاریخ فارغ التحصیلی ایشان از ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ تا ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ است. توجه: صحت مدارک تاهل بعد از ثبت نام مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بند ۶: بر اساس موضوع ۵ نود و هشتمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ مجوز شرکت در آزمون پذیرش دستیار تخصصی صرفا در رشته های تخصصی بیهوشی و طب اورژانس فقط یک نوبت قبل از شروع خدمات طرح نیروی انسانی به پزشکان عمومی که حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه سال منتهی به شروع دوره آموزشی دستیاری مربوطه فارغ التحصیل می شوند، داده می شود.

این گروه از پذیرفته شدگان امکان تغییر رشته در طول دوره دستیاری را نخواهند داشت و در صورت انصراف، برای شرکت مجدد در آزمون پذیرش دستیاری رشته های تخصصی مانند سایر داوطلبان، مشمول انجام خدمات طرح نیرو ی انسانی خواهند بود.

ب) داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت برای آقایان

تبصره ۱: آن دسته از داوطلبان فارغ التحصیل که کارت پایان خدمت داشته و دارای کسر از خدمت به هر دلیلی هستند باید از اداره طرح خدمات نیروی انسانی، مدرک معافیت از طرح خود را دریافت، اسکن و ارسال کنند.

تبصره ۲: آن دسته از داوطلبان فارغ التحصیل که خدمت نظام وظیفه خود را شروع نکرده اند در صورتی می توانند در آزمون شرکت کنند که تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ فرصت یکساله تحصیلی از نظام وظیفه داشته باشند. لذا الزامی است گواهی مبتنی بر تاریخ فارغ التحصیلی (شرط فارغ التحصیلی لازم و ضروری است) در زمان ثبت نام اسکن و بارگذاری شود (در غیر اینصورت ثبت نام ابطال خواهد شد و کارت ورود به جلسه آزمون برای این افراد صادر نخواهد شد).

داوطلبانی که فرصت یکساله تحصیلی آنها قبل از تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ به پایان می رسد باید جهت شرکت در آزمون برگه سبز اعزام به خدمت خود را حداکثر به تاریخ ۱۴۰۳/۴/۳۱ در مدارک خود بارگذاری کرده و مطابق با برگه سبز اعزام، شروع به دوره سربازی کنند. (زمان ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش باید ترخیص از دوره خدمت سربازی ارائه شود)

کلیه داوطلبان پنجاه و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در حال انجام خدمت نظام وظیفه و خدمات طرح نیروی انسانی هستند، در صورت کسب قبولی نهایی، تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ ملزم به دریافت گواهی پایان خدمت، ترخیص، یا معافیت تحصیلی هستند. در صورت عدم صدور گواهی ترخیص و یا معافیت تحصیلی تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ قبولی این افراد کان لم یکن تلقی خواهد شد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هیچگونه مسؤولیتی در زمینه ترخیص یا معافیت تحصیلی مشمولین در حال انجام خدمت نظام وظیفه بعهده نخواهد داشت.

آن دسته از داوطلبان فارغ التحصیل که کارت پایان خدمت داشته و دارای کسر از خدمت به هر دلیلی هستند باید از اداره طرح خدمات نیروی انسانی، مدرک معافیت و یا پایان طرح خدمات خود را تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ دریافت کرده و گواهی مربوطه را در زمان ثبت نام بارگذاری کنند.

کلیه افراد واجد شرایط شرکت در آزمون پذیرش ملزم به اتمام دوره آموزشی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ هستند. در غیر این صورت قبولی ایشان کان لم یکن تلقی می شود.

تبصره ۳: کلمه معافیت به مفهوم معافیت دائم است و داوطلبان دارای معافیت موقت پزشکی و یا کفالت با مسؤولیت خود می توانند در آزمون پذیرش دستیار شرکت کنند. در صورت فراخوانده شدن به انجام خدمت نظام وظیفه، این وزارتخانه هیچگونه تعهدی برای ترخیص آنان بعهده نخواهد داشت و طبق مقررات با اینگونه افراد برخورد خواهد شد.

توجه: داوطلبانی که معافیت موقت آنها تا قبل از شروع به دوره دستیاری به پایان می رسد موظف هستند دوره خدمت نظام وظیفه خود را شروع و تا اعلام نتایج نهایی ادامه دهند. (ملزم به اتمام دوره آموزشی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ هستند، در غیر این صورت قبولی ایشان کان لم یکن تلقی می شود)

ج) داشتن گواهی قبولی در آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی (مختص فارغ التحصیلان شهریور ماه سال ۱۳۹۶ و بعد از آن)

توجه: ارائه این مدرک در زمان ثبت نام الزامی است و چنانچه بعد از پذیرش مشخص شود داوطلب فاقد این مدرک است قبولی داوطلب ملغی اعلام می شود.

د) ارائه معافیت از خدمات قانونی و یا گواهی اتمام خدمات قانونی (خدمت نظام وظیفه عمومی، خدمات موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، پیام آوران بهداشت) تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱ به استثناء تبصره های ذیل:

تبصره ۴: مشمولین کمیسیون موضوع مواد ۲ و ۳ آیین نامه اجرایی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان مورخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۰ درخصوص تسهیلات اعطایی به استعدادهای درخشان

تبصره ۵: فارغ التحصیلان رشته پزشکی در حال خدمت نظام وظیفه عمومی (وزارت بهداشت هیچگونه مسؤولیتی در قبال ترخیص این دسته از داوطلبان بر عهده ندارد)

تبصره ۶: داوطلبان ذکور دارای گواهی اتمام خدمات قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا معافیت از آن می توانند با رعایت قوانین نظام وظیفه در آزمون این دوره شرکت کنند. در صورت عدم رعایت مفاد مقررات مذکور داوطلب مشمول قانون خدمت پزشکان و پیرا پزشکان شناخته می شود.

*مدارک مربوطه اعم از شروع خدمت نظام وظیفه و یا معافیت از خدمت نظام وظیفه (در صورت داشتن گواهی اتمام خدمات قانونی و یا معافیت از آن) باید در زمان ثبت نام اسکن و ارسال شود.

تبصره ۷: فارغ التحصیلان رشته پزشکی مشمول کمیسیون بند (ج) موضموع مواد ۲ و ۳ آیین نامه اجرایی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

تبصره ۸: بانوان متأهل مشمول قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که قبل از ۱۳۸۰/۹/۱ فارغ التحصیل شده اند، بدون نیاز به ارائه نامه عدم نیاز از دانشگاه علوم پزشکی محل سکونت بعنوان مازاد بر نیاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از انجام خدمات موضوع قانون پزشکان و پیراپزشکان معاف شناخته می شوند.

هـ) عدم اشتغال به تحصیل داوطلب در یکی از رشته های تخصصی پزشکی، PhD، کارشناسی ارشد و همچنین نداشتن مدرک تخصصی پزشکی بالینی

و) سلامت جسمی و روانی متناسب با رشته انتخابی و فقدان نقص عضو و یا بیماری مؤثر حرفه ای بر حسب رشته

تبصره ۹: در صورتی که داوطلب بدون توجه داشتن به نقص عضو مؤثر حرفه ای که مانع از تحصیل و یا انجام خدمات بعد از فراغت تحصیل شود، در رشته ای پذیرفته شود ولی توسط گروه آموزشی به دلیل این نقص عضو مجاز به شروع آموزش شناخته نشود، امکان تغییر رشته توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی مقدور نیست و اعتراضی پذیرفته نمی شود.

ز) داوطلبانی که در استخدام وزارتخانه ها، نهادها و سازمانها هستند باید نامه ای از بالاترین مقام مسؤول سازمان متبوع خود مبنی بر موافقت بی قید و شرط با ادامه تحصیل ایشان در دوره دستیاری را دریافت و به دانشگاه محل قبولی ارائه کنند.

داوطلب باید علاوه بر انتخاب گزینه مربوطه در فرم ثبت نام، نسبت به بارگذاری تصویر اسکن شده حکم کارگزینی و فرم پیوست شماره ۱۴ اقدام کند. تعهدات این افراد به سازمان محل اشتغال، براساس ضوابط همان سازمان خواهد بود. پذیرفته شدگانی که در استخدام وزارتخانه ها، نهادها و سازمانها هستند، موظفند تا حکم مأموریت آموزشی با امضای بالاترین مقام دستگاه را جهت شروع دوره دستیاری ارائه دهند.

لازم به ذکر است کارکنان قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون های سراسری، در خصوص شرایط ادامه تحصیل و نحوه اعمال مدرک تحصیلی بالاتر، اطلاعات لازم را کسب و مجوزهای لازم را اخذ کنند.

تبصره ۱۰: بر اساس دستور معاون آموزشی نیروهای مسلح، ثبت نام و شرکت کارمندان رسمی شاغل در نیروهای مسلح در آزمون پذیرش دستیار تخصصی، به عنوان سهمیه بورسیه نیروهای مسلح و یا به صورت آزاد صرفا با مجور و موافقت محل استخدام صورت می پذیرد.

ح) افرادی که با استفاده از سهمیه بومی مناطق محروم در دوره پزشکی عمومی پذیرفته شده اند، مطابق قانون برقراری عدالت آموزشی، صرفا در صورت گذراندن حداقل نیمی از مدت تعهدات خود مجاز به شرکت در آزمون مقطع بالاتر خواهند بود.

تبصره ۱۱: این مصوبه شامل ورودی های سال ۱۳۹۳ و پس از آن می شود و ورودی های پیش از آن مشمول این محدودیت نیستند.

تبصره ۱۲: براساس قانون اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی مصوب ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ مجلس شورای اسلامی ماده ۳ دانش آموختگان مقاطع پزشکی عمومی پذیرفته شده سهمیه این قانون که حائز شرایط آیین نامه های استعداد درخشان مصوب وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند، صرفا در همان سال فارغ التحصیلی مجازند در آزمون های دستیاری تخصصی در رشته مورد نیاز دانشگاه/ دانشکده علوم پزشکی محل تعهد شرکت کنند و در صورت قبولی، مجموع تعهدات دو مقطع را پس از فارغ التحصیلی در محل تعهد به صورت آموزشی یا درمانی سپری کنند.

نکته: جهت اطلاع از جزییات قانون اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی مصوب ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ مجلس شورای اسلامی به بخش قوانین آزمون ها مندرج در سایت سنجش پزشکی مراجعه شود.

*مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی:

متقاضیان شرکت کننده در آزمون از تاریخ سوم دی ماه ۱۴۰۲ می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، نسبت به پرداخت مبلغ ۳۲۰ هزار تومان (۳ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال) و ۳ هزار تومان (۳۰ هزار ریال) بابت خدمات پیام کوتاه اقدام کرده و با دریافت کد پرداخت، مراحل ثبت نام را آغاز کنند و فرم تقاضانامه را تکمیل کنند. (مبلغ پرداختی غیرقابل استرداد است)

الف) یک قطعه عکس ۳ × ۴ که در سال جاری گرفته شده باید اسکن و با توجه به راهنمای ثبت نام اینترنتی در محل مربوطه ارسال شود. (در ابعاد ۳۰۰ × ۴۰۰ px با فرمت jpg و حجم ۲۰-۱۰۰ kb)

توجه: در صورت ارسال عکسی مغایر با تصویر پرسنلی داوطلب، ثبت نام ابطال خواهد شد و کارت ورود به جلسه آزمون صادر نخواهد شد.

ب) اسکن کارت ملی با حجم ۱۰۰-۳۰۰ kb

ج) اسکن صفحه اول شناسنامه با حجم ۱۰۰-۳۰۰ kb

د) اسکن گواهی مبین طی دوره پزشکی عمومی با حجم ۱۰۰-۳۰۰ kb. (در این قست می توان تصاویر پروانه دائم و یا موقت پزشکی عمومی/ گواهینامه پزشکی عمومی/ گواهی صادره از سوی دانشگاه محل آموزش با مضون اتمام دوره پزشکی عمومی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۶/۳۱/ معرفی نامه جهت شروع خدمت مطابق قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا گواهی معافیت یا اتمام آن/ معرفی نامه جهت شرکت در آزمون از سوی مرکز خدمات آموزشی را اسکن و ارسال کرد).

هـ) اسکن گواهی قبولی در آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی با حجم ۱۰۰-۳۰۰ kb. (مختص فارغ التحصیلان شهریورماه ۱۳۹۶ و بعد از آن، آیین نامه و ضوابط اجرایی آن به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شده است)

و) گواهی مربوط به وضعیت طرح نیروی انسانی

ز) مدرک نشان دهنده وضعیت خدمت نظام وظیفه (ویژه آقایان)

داوطلبان دارای کسری از خدمت باید مدرک پایان طرح خدمات پزشکی را نیز از اداره طرح نیروی انسانی دریافت و بارگذاری کنند.

ح) فارغ التحصیلان خارج از کشور و اتباع غیر ایرانی در صورت دریافت معرفی نامه از مرکز خدمات آموزشی در زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون، می توانند بصورت اینترنتی در آزمون ثبت نام کنند. (تصویر معرفی نامه مذکور باید همراه سایر مدارک اسکن و ارسال شود).

ط) متقاضیان استفاده از قانون تسهیل ازدواج جوانان، ملزم به ارسال اسکن صفحات اول و دوم و سوم شناسنامه داوطلب و شناسنامه همسر و تکمیل و ارسال پیوست شماره ۱۵ و یا ۱۶ نشان دهنده تاریخ فارغ التحصیلی هستند.

ی) اسکن فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه مناطق محروم موضوع قانون برقراری عدالت آموزشی جهت متقاضیان استفاده از سهمیه مذکور. داوطلبان باید جهت ارائه مدارک مربوط به هر بند، به بخش سهمیه ها/ شرایط استفاده از سهمیه مناطق محروم مراجعه کنند و تمامی مدارک را به طور کامل بارگذاری کنند.

ک) اسکن و بارگذاری فرم تعهد نامه سهمیه بومی مناطق محروم (مختص داوطلبان پذیرفته شده با سهمیه بومی مناطق محروم در مقطع پزشکی عمومی)

*فرایند آزمون و پس از آزمون:

آزمون کتبی پنجاه و یکمین دوره دستیاری پزشکی تخصصی رأس ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ به طور همزمان در دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون در هفته منتهی به آزمون از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت و هر داوطلب موظف به پرینت کارت خود از روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی است.

حضور در جلسه آزمون بدون همراه داشتن کارت شرکت در آزمون و یک کارت شناسایی معتبر عکس دار (کارت ملی یا گواهینامه رانندگی یا شناسنامه) امکانپذیر نیست.

مشاهده صفحه جامع اخبار آزمون دستیاری پزشکی

منبع: خبرگزاری ایسنا

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2823485
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد