جزئیات بیشتر در مورد خبر

شناسایی افراد دو‌شغله در کلیه دستگاه‌های اجرایی

جهت ورود به صفحه اصلی کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اردیبهشت 98: لزوم تعیین تکلیف وضعیت دو شغله‌ ها ظرف یک ماه آینده

سخنگوی وزارت کشور گفت: کارکنان شاغل در پست‌های مدیریتی و کارشناسی حق عضویت همزمان در هیأت‌مدیره شرکت‌هاى دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و سازمان‌ها را ندارند.

به گزارش ایلنا، سیدسلمان سامانی با اشاره به بند ۹ تبصره ۲ قانون بودجه سال جاری اظهار داشت: بر اساس این حکم قانونى هیچ یک از استانداران و معاونان آنها حق ندارند بطور همزمان عضو هیات مدیره شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی و سازمان‌ها اعم از زیرمجموعه خود و زیرمجموعه سایر دستگاه‌ها باشند.

وی ادامه داد: همچنین طبق این تبصره قانون بودجه سال ۹۸ کل کشور عضویت همزمان مقامات موضوع ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی و به طور کلی کارکنان شاغل در کلیه پستهای مدیریتی و کارشناسی در مدیریت عاملی و سایر مسئولیتهای اجرایی و عضویت هیئت مدیره شرکتهای دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی و سازمان ها ممنوع شده است.

قائم‌مقام وزیر کشور در امور مجلس و هماهنگی استان‌ها تصریح کرد: طى مکاتبه اى از استانداران خواسته ایم نسبت به اجرای این حکم قانونی اهتمام ویژه داشته و نسبت به شناسایی افرادى که دو‌شغله محسوب می‌شوند اقدام کنند.

سامانى تاکید کرد: استانداران مکلف شدند در موعد یک ماهه وضعیت دوشغله‌ها را در کلیه دستگاه‌های اجرایی استان تعیین تکلیف کرده و گزارش آن را به مرکز بازرسى وزارت کشور ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری ایلنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...