• ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
  • 1k نظر «نمایش»

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال ۹۵

تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال ۹۵

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال 95

عده ای از کاربران سایت ایران استخدام پس از شرکت در آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور در سال 1395 و گذراندن مراحل مصاحبه (روانشناسی، عقیدتی، معاینات پزشکی و طب کار، گزینش و سایر مراحل مربوط به روند جذب و استخدام) تجربیات و سوالات خود را در اختیار سایرین قرار داده اند. شما می توانید با مراجعه به صفحه زیر از این تجربیات بهره مند شوید.

رفتن به صفحه تجربیات استخدامی سازمان بازرسی کل کشور


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

مرحله مصاحبه عقیدتی

در این بخش تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی سازمان بازرسی کل کشور در سال 1395 از مرحله مصاحبه روانشناسی، تخصصی و علمی گردآوری شده است که در ادامه می توانید برای مشاهده هر یک از تجربیات بر روی اسم نویسنده ضربه بزنید.

نویسنده: قبول شده (مشاهده تجربه)
نویسنده : قبول شده تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۹۶ ساعت ارسال : ۰۰:۵۴ کد دیدگاه : 1209815
سلام دوستان عزیز
با آرزوی موفقیت برای هر انسانی که تلاش میکنه.
در ادامه فرآیند استخدامی بعد از حفاظت اطلاعات باید مصاحبه عقیدتی و سیاسی بدین
در مصاحبه هیچ روند ثابتی وجود نداره. مثلا از من از شیر مرغ تا جونه آدمیزاد پرسیدن
حدود دو ساعت و نیم طول کشید. ولی دوستم با همین زمان سوالات کمتری پرسیدن و بیشتر گفتگو بوده. برای اطلاع از اینکه چی پرسیدن خدمتتون عرض کنم هر چی تو هر سایت و کتابی خوندم پرسیدن لذا اکیدا توصیه میکنم با سلیقه شخصی چیزی رو حذف نکنین و همه رو بخونین. کسانی که مصاحبه میگیرن صد در صد مطمئن باشین دوسته شما هستن چون خدا رو شکر قصد جذب دارن نه دفع. این مطلب رو طی تجربه خودم و سه چهار نفر از دوستان صمیمی خودم میگم. حتی اشتباه شما رو هم تصحیح و راهنمایی میکنن. اصلا استرس نداشته باشین.
البته اضافه کنم روند استخدامی من و دوستام حدود چهار ماه طول کشید ولی کسی رو میشناسم که یک ماهه مشغول به کار شده و حکمش هم خورده است. لذا طبق عرایض اولیه روند ثابتی رو نمیشه بیان کرد.
امیدوارم کمکی کرده باشم.
کلام آخر :
فقط خدا. توکلتون به خدا باشه.
برای منه حقیر هم دعا کنین.
نویسنده: قبول شده (مشاهده تجربه)
نویسنده : قبول شده تاریخ ارسال : شنبه ۲۸ اسفند ۹۵ ساعت ارسال : ۲۱:۵۴ کد دیدگاه : 1149118
فرآیند استخدام بعد از گذراندن مصاحبه ها و کمیسیون :
سازمان بازرسی با شما تماس میگیره و میگه که دیگه روند استخدامی شما به ما مربوط نمیشه و ادامه استخدامی با قوه قضائیه هست. شما رو به هسته گزینش شهری که قبول شدین معرفی میکنین.
قوه قضائیه :
فرم، انگشت نگاری، تشخیص هویت، تحقیقات محلی و محل کار، مصاحبه عقیدتی و سیاسی رو انجام میده و نتیجه به سازمان بازرسی اعلام میشه که حداقل دو سه ماه طول میکشه.
در همین حین شما باید یکی دوباری حفاظت سازمان بازرسی برین برای تکمیل فرم ها و مصاحبه حفاظت اطلاعات.
در نهایت هم آزمایشات و مصاحبه با مدیر کل اونجایی که قبول شدین.
خلاصه تازه کارتون شروع میشه بعد از قبولی تو کمیسیون.
حدودا چهار ماه نمیدونین فردا کجایین و چیکار میکنین.
اگه جواب کمیسیونتون مثبت شد کم کم به جاهایی که کار میکنین بگین قبول شدین چون هر لحظه امکان داره بیان تحقیقات و نگفته باشین بد میشه.
امیدوارم مفید بوده باشه.
در ضمن راجع به نظر دوستان در مورد کار دولتی و مخصوصا سازمان بازرسی :
در حال حاضر من ماهی شش میلیون درآمد دارم ولی چند نکته وجود داره:
اول کار کردن من منوط به نظر یک شخص هست که بگه فردا نیا یا خدایی نکنه فوت کنه همش میره رو هوا.
دوم اگه من باهاش بد بشم همش میره رو هوا.
سوم مسئولیتی که من اونجا دارم خیلی سنگینه به طوری که زندگی برام نمونده.
چهارم قدردانی و تشکری در کار نیست خودتم فدا کنی وظیفته.
پنجم وضعیت اقصادی یکم خراب بشه چهار ماه حقوق نداریم.
پس اگه معایبه سازمان دولتی رو دارین میگین معایبه سازمانهای خصوصی رو هم بگین.
نسخه کاملی وجود نداره که مطلق خوب یا بد باشه. ببینین چی براتون خوبه.
پس بستگی به فرد داره که باید راجع به آیندش تصمیم بگیره.
توکلتون فقط به خدا باشه.
نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ ساعت ارسال : ۰۹:۰۳ کد دیدگاه : 1106905
سلام.طبق وظیفه اخلاقی اطلاع رسانی می کنم.گروه گمرک پنج شنبه تمام شد.مصاحبه قابل پیش بینی نیست.یعنی تا آخرمتوجه معلوم نیست چکارکردید.ترکیبی از سوالات بیوگرافیتون و تجربیات شما در کارهای قبلی و توانایهای شما در کارآینده محوله و….خوندن کتابها هم زیاد دردی دوا نمی کنه چون معلوم نیست بکارتون بیاد.باید قبلا کارکرده باشید و اونها اینو به راحتی می فهمن که چندمرد حلاجید.بسیارافراد زرنگ و باهوشی هستندواگرواقعا چیزی برای عرضه داشته باشید هیچ نگرانی نداشته باشید و باخیال راحت برید مصاحبه.گروه بانک هم از همون پنج شنبه شروع شدن.۲ نفرآمده بودن.روال کار مصاحبه یکشنبه ها و پنج شنبه ها هر گروه ۱۵ نفراست.یعنی برای یکشنبه این هفته ۱۵ تا بانکی باید برونداحتمالا باهاشون هم تماس گرفتن ونمیان بگن.نتیجه هم چیزی نگفتن شاید چون ادارشون پنج شنبه ها تعطیله و بصورت فوق العاده اومدن سر کارگذاشتن شبه زنگ بزنن و نتیجه رو بگن.به من که کسی زنگ نزد.بعد گروه بانک هم احتمالا عمرانیها هستند.پس فعلا نگران نباشن وعجله نکنن.بانکیها الان بایدپیگیرباشند.درضمن بعد از مصاحبه مرحله اول تخصصی ریزش زیاد بوده.مثلا گمرک حدودا ۵۰ نفربه مرحله قبل دعوت شده بودن که الان فقط ۱۸ نفربه این مرحله رسیده بودن.بعد این مرحله گزینش استانی دارن که ریزش اونجاهم خدا داند وبس.
نویسنده: مرتضی (مشاهده تجربه)
نویسنده : مرتضی تاریخ ارسال : جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ ساعت ارسال : ۰۱:۱۱ کد دیدگاه : 1106759
سلام بچه ها
من امروز مصاحبه داشتم. رشته امور گمرکی بودم. از رشته امور گمرکی کلا 18 نفر واسه مصاحبه کمیسیون جذب معرفی شده بودن که 6 نفرشون یکشنبه رفتن مصاحبه و 12 نفرمون هم امروز رفتیم مصاحبه. البته امروز تعدادمون 15 نفر بود که اون 3 نفر اضافه یکیشون از رشته حسابداری بود و دوتاشون هم از رشته بانکی فکر کنم. حالا نمیدونم که جا مونده بودن یا نه! امروز هم مصاحبه امور گمرکی تموم شد. من و دوستم هم قبول نشدیم.
داستان اینطوریه، زمانیکه مصاحبه کل افراد گروه اونروز تموم بشه، سریع به همه زنگ میزنن و میگن که قبول شدین یا نه. ساعت 8 مصاحبه شروع شد، 12 تموم شد. به من و دوستم 12:30 زنگ زدن و گفتن که قبول نشدیم. اگه دیدین طرف داره از پشت گوشی میگه که ازتون تشکر میکنم و و و یعنی قبول نشدین. کلمه تشکر رو شنیدین یعنی قبول نشدین.
اون چیزی که من امروز فهمیدم اینه که سابقه کار واسشون مهمه و فقط همین. اولین سوالشونم اینه که مثلا چون ما امور گمرکی بودیم، سابقه کار در گمرک داشتی یا نه؟ من و دوستم نداشتیم. من تمام سوالاتشون رو جواب دادم ولی چون سابقه نداشتم قبول نشدم. چندنفر رو دیدم که بالای 10 سال سابقه گمرکی داشتن و همین الانشم کارمند گمرک هستن، همشونم قبول شدن.
یه سوال مهم دیگه هم اینه که سازمان رو میشناسی و از کجا میشناسی و کار سازمان بازرسی چیه و توضیحاتش.
چندتا سوال هم از رشته تخصصی میپرسن.
ما که تمام امید و آرزوهای چندماهمون برباد رفت و هنوزم توو شک هستم و باورم نمیشه که قبول نشدم. ولی امیدوارم شما ها به حقتون برسین.
چون وقتی شخصی تا اینجا اومده یعنی از نظر تخصصی اوکی بوده. این مرحله انتخابیه. یعنی فقط میبینن از نظرشون بدرد سازمان میخورید یا نه.
کار درست اینه که شما بیای افراد بیکار رو استخدام کنی نه اینکه شخصی که کار داره. حداقل یکم نرخ اشتغال که خودتون تووی مصاحبتون میپرسین: امسال نرخ اشتغال چند درصده و چطوری بالا میره و فلان و فلان؟ یکم بالا بره. من سابقه ی کار گمرکی از کجا بیارم؟ آیا نباید از یه جایی شروع کنم؟ چه زمانی و چه کسی به من این فرصت رو میده؟
سازمان هم سابقه کار گمرکی واسش مهمه و کارمند رو دوباره استخدام میکنه. حداقل همون اول میگفتن که من چندماه وقت نذارم و اینهمه خیالات واهی نکنم و آرزو نچینم واسه خودم که بعدش شکست بزرگی بخورم. وقتی اینهمه مرحله رو رد میکنی و چندماه درگیرشی، خوب خیلی امیدوار میشی. اونوقت با یک تماس چندثانیه ای تمام آرزوهات برباد میره.
آرزوی موفقیت براتون دارم.
نویسنده: کامران (مشاهده تجربه)
نویسنده : کامران تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵ ساعت ارسال : ۱۴:۰۶ کد دیدگاه : 1101654
سلام دوستان. ما رفتیم مصاحبه رشته حسابداری. خوشبختانه قبول شدم اما برا یه استان دیگه.
معمولا ساعت 8 همه دوستانی که دعوت میشوند یه جا جمع میشن. بعدش چهار نفر چهار نفر میرین بالا. اونا هشت نفر هستن که یه نفر یه نفر میرین داخل .
بیشتر سوالاتشون در رشته حسابداری سوالای مرتبط با سابقه قبلی و سوالات اقتصادی در سطح کشور و حسابرسی که درس مرتبط با بازرسی هس میپرسن. پس اگه سابقه کار دارین بیشتر تو همون حوزه مطالعه کنین بویژه در سطح کشور. در مورد رشتتون هم بخونین اما کلی و اصلا لازم نیس وارد جزییات بشین.
اما موارد خیلی مهم:
اعتماد بنفس تون
قدرت بیانتون
اهدافتون از انتخاب سازمان بازرسی
دلایل رها کردن شغل فعلی
عدم استرس و لکنت
ظاهر مرتب و کارمندی
بعد هر مصاحبه اعضا نظراتشونو بصورت مثبت و منفی بیان میکنن اگر مثبت ها بیشتر بود نیم ساعت بعد اتمام مصاحبه تمام دوستان باهاتون تماس می گیرن و اعلام میکنن که برا فلان استان در این مرحله قبول شدین و بقیه مراحل گزینش و تحقیقات محلی با بازرسی استان مربوطه هستش و زمانش خیلی زیاد نیست.
اما اگر تعداد منفی ها بیشتر بود یکم با تاخیر باهاتون تماس میگیرن تا یکم از ناراحتتیون کم بشه…..
نویسنده: قبول شده غمگین (مشاهده تجربه)
نویسنده : قبول شده غمگین تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵ ساعت ارسال : ۱۳:۵۰ کد دیدگاه : 1093068
سلام
من هم قبول شدم
مصاحبه ای که دادیم بسیار جالب بود و منحصر به فرد. خلاصه بخوام بگم هیچ چیزی نباید خوند و فقط در صورتی که مطالعه زیاد داشته باشی میتونی جواب بدی که جواب دادن یا ندادن به سوال ها اصلا مهم نیست تو قبولیتون (مگه میشه؟؟؟؟) بعد از مصاحبه میفهمین که میشه.
نکته جالب تر اینه که اصلا مهم نیست متقاضی کدوم شهری و شهر مورد نظر چقدر ظرفیت داره؟ (مگه میشه ؟؟؟؟) آره چون من متقاضی شهر خودم بودم ولی چند هزار کیلومتر اون طرفتر از محل سکونتم فرستادنم. بعد از پنج مرحله آخرش اینطوری شد و اطلاع دقیق دارم که افراد یک شهر کاملا رد شدن و از یک شهر دیگه به اونجا نیرو دادن. در ضمن تعداد تهرانی ها در بین قبول شده ها سرسام آور بود.
نکته مهم این که اگه قبول نشدین اصلا ناامید نشین چون شاید نفراتی انصراف بدن. امیدتون به خدا باشه.
در ضمن در مصاحبه از من راجع به پیامدهای برجام، چرا این سازمان رو انتخاب کردم و این طور چیزا پرسیدن.
ببخشید اگه اسمم رو نگفتم.
یا حق.
نویسنده: مهدی (مشاهده تجربه)
نویسنده : مهدی تاریخ ارسال : دوشنبه ۰۴ بهمن ۹۵ ساعت ارسال : ۱۵:۲۵ کد دیدگاه : 1080767
ببینید دوستان من دیروز مصاحبه بودم
اصلا معلوم نیست چی میپرسن من از شهر محل تولدم پرسیدن و اینکه چند سال اونجا بودن و اونجا خدمت کردن،،،،و سوال تخصصی چندتا
فقط اینو میدونم که مراحل قبلی هیچ تاثیری نداره من تو ازمون نفر اول بودم و مصاحبه مرحله قبلم خیلی مسلط جواب دادم
میتونم خدارو شاهد بگیرم که دوبار سوال اشتباه پرسیدن ولی چون خیلی مسلط بودم بهشون گفتم و حق با من بود….ولی با ابن حال رد شدم و دلیلشو نمیدونم
فقط من کار دارم و استخدامم الان فقط ازین ناراحتم که حدود یکسال علافمون کردن،،
اینم بگم بخاطز شما عزیزان که از مرحله قبل حدود 50 درصد به این مرحله اومدن و بقیه رد شدن متاسفانه،،،مرحله بعدیشم برای کسانی که قبول میشن گزینش تخصصی و حفاظت اطلاعات هستش….
امیدوارم همه جوونای این کشور به ارزوشون برسن
نویسنده: ho (مشاهده تجربه)
نویسنده : ho تاریخ ارسال : پنجشنبه ۱۶ دی ۹۵ ساعت ارسال : ۰۷:۰۸ کد دیدگاه : 1054449
با سلام
من روز چهارشنبه 15 ام رفتم مصاحبه عمران و آخرین سری دعوت شده برا عمران بودیم. طبق گفته ها ی مسئولین اونجا 61 نفر عمرانی دعوت شدن و اصلا هم بحث چندبرابر ظرفیت مطرح نیست. بنابه اعلام نیاز استانها از این 61 نفر انتخاب میشه.
فضای مصاحبه اینطور بود که 4 نفر باهات مصاحبه میکردن و دامنه سوالات بسیار گسترده و از هر چیزی و از هر دری طرح سوال میکردن. زمانش هم حدود 40 دقیقه بود
نویسنده: غلامعباس (مشاهده تجربه)
نویسنده : غلامعباس تاریخ ارسال : سه شنبه ۱۴ دی ۹۵ ساعت ارسال : ۱۱:۱۴ کد دیدگاه : 1051211
رشته من عمرانه
مصاحبه کاملا تخصصی بود
ولی سوالا جوری بودن که خب هیچ مهندسی انقدر اطلاعات نداره که بتونه همه رو جواب بده
خب عمران خیلی گستردست و نشریات زیادی تو زمینه های مختلف وجود داره،
ما هم نیازی نداریم مثلا تمام اطلاعات آیین نامه ها رو حفظ کنیم، هر موقع بهشون احتیاج داشتیم تو آیین نامه ها هست.
دیگه هیچ مهندسی نیازی نداره مثلا حداکثر فاصله آرماتورهای برشگیرهای پی از یکدیگر رو در مناطق تحت زلزله شدید بدونه!
یا مثلا نقطه جوش قیر مورد نیاز در آسفالت سرد حفاظتی فلان راه رو!
سوالات در این حد بودن.
یا مثلا میپرسن بند شماره فلان از فلان آیین نامه مربوط به چه چیزی میشه!
البته واقعا برخوردها حرفه ای و عالی بود، و شاید هدفشون این نیست که شما این چیزا رو بلد باشین و بیشتر نحوه رفتار شما براشون مهمه.
نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : دوشنبه ۱۳ دی ۹۵ ساعت ارسال : ۱۸:۴۳ کد دیدگاه : 1050350
سلام دوستان
من ديروز مصاحبه داشتم در رشته عمران
در مورد پذيرش واسه مصاحبه، افرادي كه در رشته عمران حدنصاب رو آوردن به مصاحبه دعوت شدن. ضمنا پذيرش و تعداد استخدام سقفي نداره ظاهرا اما گفتن توي رشته عمران ديگه به مصاحبه دعوت نميكنن.
در مورد مصاحبه هم جو فوق العاده اي داره و سوالات كاملا تخصصي هست و شما بايد كار كرده باشين تا بتونيد جواب بدين و سوال حفظ كردني نداشت
موفق باشيد
نویسنده: اشکان (مشاهده تجربه)
نویسنده : اشکان تاریخ ارسال : جمعه ۰۱ مرداد ۹۵ ساعت ارسال : ۲۱:۱۸ کد دیدگاه : 870477
سلام
ما 19/2/95 واسه مصاحبه رفتیم بازرسی استان خوزستان
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم با 15سال سابقه کار در صنایع پتروشیمی واسه بازرسی نفت و گاز پتروشیمی آگهی استخدامی داده بودند بازرسی استان خوزستان
مرحله‌ استان خوزستان با موفقیت تموم شد اما
منتظر مصاحبه تخصصی تهران هستیم
گفتند اسامی شمارا به تهران فرستادن جهت
مراحل بعدی منتظر خبرهستیم

مرحله مصاحبه روانشناسی، تخصصی و علمی

در این بخش تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی سازمان بازرسی کل کشور در سال 1395 از مرحله مصاحبه روانشناسی، تخصصی و علمی گردآوری شده است که در ادامه می توانید برای مشاهده هر یک از تجربیات بر روی اسم نویسنده ضربه بزنید.

نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۹ مرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۱۵:۵۲ کد دیدگاه: ۳۰۱۶۷۴۲۰
قبل از وارد شدن اعضای کمیسیون رزومه ای که از هر نفر در اختیار داشتن را مطالعه میکردن
– برخوردها فوق العاده عالی بود
– اکثر زمان به گفتگوی دوستانه پیرامون زندگی شخصی و رزومه کاری گذشت
– سابقه کار دولتی هم مهم نبود( دوستان خیلی جو منفی دادن در مورد مصاحبه ، اما دوستان بدونید وقتی پذیرفته شدین یعنی از لحاظ سابقه و مابقی مدارک بررسی شدیم همه، پس جای نگرانی نیس)
– چند سوال کوتاه و ساده هم از سابقه کاری ای که ارائه داده بودم و نوع قرار دادهایی عمرانی که من در اون ها حضور داشتم پرسیدن بیشتر جهت اینکه تسلط من را بسنجن به مطالب
نویسنده: بانک (مشاهده تجربه)
نویسنده : بانک تاریخ ارسال : یکشنبه 29 مهر 97 ساعت ارسال : 14:59 کد دیدگاه : 1991685
سلام دوستان امروز تقریبا نصف گروه بانکی رفتیم
کمیسیون تقریبا پنج دقیقه طول کشید
سوالات کلی بود مثل توضیح سوابق کاری چالش‌های بانکی و…
جو هم واقعا مثبت بود هم آقای آراد هم اونایی که کمیسیون بودن
به امید موفقیت همگی

تجربیات متفرقه

در این بخش تجربیات پذیرفته شدگان استخدامی سازمان بازرسی کل کشور در سال 1395 از سایر مراحل مصاحبه گردآوری شده است که در ادامه می توانید برای مشاهده هر یک از تجربیات بر روی اسم نویسنده ضربه بزنید.

نویسنده: ناشناس (مشاهده تجربه)
نویسنده: ناشناس تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۹ مرداد ۹۹ ساعت ارسال: ۱۵:۵۲ کد دیدگاه: ۳۰۱۶۷۴۲۰
(مصاحبه کمیسیون) قبل از وارد شدن اعضای کمیسیون رزومه ای که از هر نفر در اختیار داشتن را مطالعه میکردن
– برخوردها فوق العاده عالی بود
– اکثر زمان به گفتگوی دوستانه پیرامون زندگی شخصی و رزومه کاری گذشت
– سابقه کار دولتی هم مهم نبود( دوستان خیلی جو منفی دادن در مورد مصاحبه ، اما دوستان بدونید وقتی پذیرفته شدین یعنی از لحاظ سابقه و مابقی مدارک بررسی شدیم همه، پس جای نگرانی نیس)
– چند سوال کوتاه و ساده هم از سابقه کاری ای که ارائه داده بودم و نوع قرار دادهایی عمرانی که من در اون ها حضور داشتم پرسیدن بیشتر جهت اینکه تسلط من را بسنجن به مطالب
نویسنده: عمران (مشاهده تجربه)
نویسنده : عمران تاریخ ارسال : سه شنبه 16 مرداد 97 ساعت ارسال : 20:49 کد دیدگاه : 1857921
سلام دوستان
من بنا به خواسته اقای دکتر قبلا نیومدم پیام بزارم
البته خبری هم نداشتم برای گفتن
اما چون خودم هم مثل شما دغدغه داشتم گفتم در مورد کمیسیون دیروز عمران چند نکته ای بنویسم شاید اندکی کمک کنه و از نگرانیتون کم کنه
– قبلا با من هم تماس داشتن که دعوت کردن جهت کمیسیون و کنسل شده بود
– از دوستان عمرانی بودن کسانی که چندین بار دعوت شدن و کنسل شده بود.( من دلیل اینو نمیدونم اما حدس میزنم هماهنگی اعضای کمیسیون که حدودا ۱۰ نفر بود و از اعضای ارشد سازمان هم بودن بینشون ، کار سختی باشه)
– تعداد افراد دعوت شده حداقل یک سوم تمامی افراد قبول شده بود(۱۶ نفر)
– قبل از وارد شدن اعضای کمیسیون رزومه ای که از هر نفر در اختیار داشتن را مطالعه میکردن
– برخوردها فوق العاده عالی بود
– اکثر زمان به گفتگوی دوستانه پیرامون زندگی شخصی و رزومه کاری گذشت
– سابقه کار دولتی هم مهم نبود( دوستان خیلی جو منفی دادن در مورد مصاحبه ، اما دوستان بدونید وقتی پذیرفته شدین یعنی از لحاظ سابقه و مابقی مدارک بررسی شدیم همه، پس جای نگرانی نیس)
– چند سوال کوتاه و ساده هم از سابقه کاری ای که ارائه داده بودم و نوع قرار دادهایی عمرانی که من در اون ها حضور داشتم پرسیدن بیشتر جهت اینکه تسلط من را بسنجن به مطالب ( یکی دو سوال بود که خیلی راحت گفتم نمیدونم و تجربه ای در این خصوص ندارم، اصلا تلاش نکردم جور دیگری خودمو جلوه بدم)
– من از تعداد قبول شده ها خبر ندارم ولی به نظرم باید تعداد خوبی باشن (احتمالا اکثرا قبول شده باشن) و کاملا جو به نظرم مثبت بود برای پذیرش
-اکثر صحبت هایی که قبلا میشد در مورد مصاحبه مانند سوالات سخت و زمان طولانی مصاحبه اصلا وجود نداشت و کاملا همه چیز عالی بود و فکر میکنم نحوه رفتار و پوشش و بیان قوی مهمترین مسائل بود
– هیچ سوالی در‌ مورد احکام پرسیده نشد( شاید در مراحل بعدی این اتفاق میافته)
– درکل توکلتون به خدا باشه عزیزان چون واقعا واقعیتها خیلی بهتر از مسائل مطرح شده در اینجا بود

معرفی کتاب‌های مصاحبه

واحد آموزش ایران استخدام جهت کسب آمادگی شما کاربران عزیز در جلسات ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) کتاب‌هایی جامع شامل تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی آماده نموده‌ است.

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی

سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=753402
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k