جزئیات بیشتر در مورد خبر

کمبود شدید نیروی انسانی در سیستم آموزشی خلخال

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اردبیل اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار نقل و انتقال فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 16 شهریور 98: ممنوعیت نقل و انتقال فرهنگیان خلخال به مناطق دیگر

مدیر آموزش و پرورش خلخال گفت: به علت کمبود شدید نیروی انسانی در سیستم آموزشی این منطقه با تقاضای نقل و انتقال فرهنگیان به مناطق دیگر موافقت نمی‌شود.

به گزارش ایرنا ،سخاوت بیرامی روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش خلخال افزود: کمبود نیروی انسانی در سیستم آموزشی این منطقه بدلیل بازنشسته شدن تعداد زیادی از نیروهای شاغل و همچنین جایگزین نشدن نیروهای جدید در سال‌های گذشته بشدت احساس می‌شود.

او با بیان اینکه هرگونه موافقت با متقاضیان انتقال از این منطقه تنها در صورت معرفی فرد جایگزین امکان‌پذیر است ، اظهار داشت: حساسیت بالای کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش این منطقه سبب شده تا بیشترین سهم جذب نیروهای جدید از دانشگاه فرهنگیان کشور برای سیستم آموزشی استان اردبیل به این شهرستان اختصاص یابد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش خلخال با هزار و ۸۹۲ ساعت کمبود نیروی انسانی مواجه است، افزود: بلحاظ حاد بودن مشکل کمبود نیرو و بر این اساس از بین ۴۲ نیروی جدید تخصیص یافته از دانشگاه فرهنگیان به این شهرستان۳۴ نفر در مناطق آموزش و پرورش خلخال و ۹ نفر نیز در مناطق شاهرود و خورش‌رستم این شهرستان جذب خواهند شد.

بیرامی گفت: آموزش و پرورش همچنین برای جبران مشکل کمبود نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید از نیروهای سرباز معلم ،روحانیون طرح هجرت و نیروهای حق‌التدریس استفاده خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...