جزئیات بیشتر در مورد خبر

بخش عمده پرداخت های انجام شده متعلق به بازنشستگان شهرداری است

جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آبان 97: پرداخت مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران شهرداری

پرداخت مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران شهرداری از مرز 50 میلیارد تومان عبور کرد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران در گزارشی اعلام کرد: در دوره مدیریت اخیر صندوق یعنی ابتدای بهمن ماه 1396 تا پایان مهرماه سال جاری 507 میلیارد و 103 میلیون و 5 هزار و 644 ریال از مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران صندوق ذخیره پرداخت شده است.

از این رقم بیش از 104 میلیارد و 554 میلیون ریال مربوط به دیون بازنشستگانی بوده است که درخواست خود را جهت دریافت مطالباتشان به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری ارائه کرده بودند.

همچنین بیش از 202 میلیارد و 995 میلیون ریال از سپرده های مازاد پس انداز متقاضیان در 9 ماهه اخیر تسویه شده است.
در بخش سپرده های اختیاری “زرین” و “آتیه” نیز موسسه بیش از 197 میلیارد و 470 میلیون ریال از سپرده های زرین و 2 میلیارد و 83 میلیون ریال از سپرده های آتیه را تسویه کرده است.

در عین حال 819 نفر از بازنشستگان موسسه صندوق ذخیره و 3315 نفر از سپرده گذاران مازاد پس انداز کماکان در نوبت دریافت مطالبات به سر می‌برند که به محض تأمین منابع، مطالبات آنان نیز تسویه خواهد شد.

لازم به ذکر است تسویه مطالبات بازنشستگان و سپرده گذاران حساب های مازاد پس انداز از خردادماه 1396 با تاخیر مواجه شده بود، بنابراین تسویه های انجام شده در دوره 9 ماهه اخیر لزوما مربوط به این دوره زمانی نبوده و بخش عمده پرداخت های انجام شده متعلق به بازنشستگانی است که در سال گذشته درخواست تسویه خود را ارائه کرده و در نوبت پرداخت قرار داشته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...