جزئیات بیشتر در مورد خبر

6 هزار نفر، تعداد افراد شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی اینجا کلیک نمایید


خبر 24 اردیبهشت 97: پیگیری برای تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی وزارت فرهنگ و ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تعداد افراد شاغل در این وزارتخانه را 6 هزار نفر بیان کرد و گفت: تبدیل وضعیت استخدام کارکنان این وزارتخانه از قراردادی به پیمانی در حال پیگیری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سید عباس صالحی‌ در دیدار با کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌ها را با اولویت پروژه‌های کلان اجرا می‌کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه اعتبارات باید فقط در پایتخت متمرکز نشود، ادامه داد: بودجه‌های امسال در استان‌ها با عدالت‌محوری توزیع می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد شادی اجتماعی باید در برنامه‌های فرهنگی برای داشتن نشاط در جامعه مورد توجه جدی باشد، ادامه داد: مدیران استانی باید با توجه به محدودیت منابع مالی، اقدامات اثربخشی را اجرا کنند و مردم در اولویت برنامه‌ها باشند.

صالحی‌امیری از اجرای برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی، هنری، ادبی و اجتماعی در مناطق زلزله‌‌زده استان کرمانشاه در ادامه اجرای برنامه‌های سال 96 این وزارت‌خانه خبر داد و تصریح کرد: اجرای این برنامه‌ها موجب ایجاد امید، نشاط و هم‌دلی در منطقه می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار ورود و مشارکت مردم در عرصه‌های فرهنگی و هنری شد و گفت: اجرای برنامه‌ها باید به منابع دولتی متکی نباشد و از ظرفیت جذب سرمایه‌گذاری‌های خصوصی باید بهره گرفت که این موجب ایجاد شغل نیز می‌شود.

وی تعداد افراد شاغل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را 6 هزار نفر اعلام کرد و گفت: تبدیل وضعیت استخدام کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از قراردادی به پیمانی در حال پیگیری است.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...