• ۱۴۰۳/۰۲/۲۶
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش زنجان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش زنجان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۱۲ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام آموزش و پرورش زنجان

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1403

اطلاعیه شماره 8
خبر 26 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 8 اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان درخصوص فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری
به اطلاع داوطلبان محترم آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال 1403 می رساند، فرایند نوبت دهی جهت حضور داوطلبان برای ارزیابی تکمیلی(مصاحبه تخصصی) در روز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 در سامانه جذب و استخدام (کارا) فعال گردید. مقتضی است در اسرع وقت نسبت به کنترل کارتابل شخصی (کارا) و اطلاع از زمان و مکان دقیق مراجعه خود جهت مصاحبه تخصصی و تمهید مقدمات لازم اقدام نمائید.
حضور داوطلبان نوبت دهی شده حداکثر تا ساعت ۶:۳۰ صبح در حوزه های مربوطه الزامیست.
پرداخت هزينه مرحله دوم ارزیابی از سوی داوطلبان قبل از ورود به حوزه ارزیابی اجباریست.
داوطلبان تحت پوشش کمیته امداد که در سامانه ثبت شده اند، معاف از پرداخت می باشند.
همراه داشتن فرم شماره ۷ به همراه اصل شناسنامه و کارت ملی اجباری می باشد.
ورود تلفن همراه و هر گونه وسیله ارتباط جمعی به داخل حوزه ارزیابی ممنوع می باشد. لذا عدم در دسترس بودن خود از حدود ساعت ۷ الی ۱۳ را به خانواده خویش تذکر دهید.
همراه داشتن خودکار (مشکی، آبی، قرمز) و مداد فراموش نشود.
همراه داشتن وسایل کمک آموزشی  از قبل تهیه شده، ممنوع می باشد.
در حوزه های ارزیابی حداقل وسایل مورد نیاز جهت تولید ابزار کمک آموزشی موجود می باشد.
توصیه می گردد خوراکی و یا وعده غذایی صبحانه سبک همراه داشته باشید. در حوزه های ارزیابی پذیرایی سبک (کیک یا بیسکویت)، چای و آب سرو می شود. 
اطلاعیه زمانبندی مراحل ارزیابی تکمیلی
خبر 19 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 4 درخصوص زمانبندی مراحل ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش زنجان
قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۳ سهمیه استان زنجان
پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۳ سهمیه استان زنجان ، مطابق زمانبندی مندرج در سامانه  my.medu.ir (جذب و استخدام_ کارا) به همراه مدارک مورد نیاز به شرح ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات در تاریخ و زمان مشخص شده در سامانه (ویژه هر داوطلب) مراجعه نمایند.
مدارک موردنیاز:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون.
پنج قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات.
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو.
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزندان.
اصل و تصویر مدارک سجلی پدر.
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان).
*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت داوطلبین بالای ۴۰ سال سن که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« بند «۵» ذیل بند «۱» از بخش «ب» شرایط اختصاصی استخدام دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
گواهی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۲. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
۱۳.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)
*نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
۱۴. چاپ و به همراه داشتن فرم اعلام آمادگی فرایند ارزیابی تکمیلی
۱۵. پرداخت الکترونیکی هزینه بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی (در سامانه کارا)_  به همراه داشتن تاییدیه پرداخت
۱۶. اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۳
کسب مقام در مسابقات و رویدادهای معتبر علمی، ادبی، فرهنگی، هنر، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
مستند سازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی با ارائه مدارک معتبر از مراجع ذی ربط و بیمه (با ارائه مدارک معتبر از دستگاه های موضوع ماده ۵ قانون خدمات کشوری)
گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه های مرتبط در سطح  (امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره ۳ الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای هر فرد (مطابق جدول زمانبندی پیوستی)، قابل پذیرش بوده  و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.
تذکرات مهم:
*با توجه به انجام امور توسط سامانه متمرکز وزارتی، صرفا مدارکی قابل بررسی است که افراد در سامانه کارا بارگذاری نموده اند. دریافت مدارکی که بارگذاری نشده است امکان پذیر نخواهد بود.
*با توجه به بررسی مدارک به صورت سامانه ای، عدم حضور فرد در روز مشخص شده، به منزله انصراف از استخدام می باشد و امکان بررسی مدارک و مستندات در روزی غیر از روزهای اعلامی امکان پذیر نخواهد بود.
*عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)، داوطلب جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی (مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
مکان: زنجان – دروازه ارک – خیابان مدرس (جاده همایون) – کوچه شهید محمدحسین بیگلی – آموزشگاه شهید محمد حسین بیگلی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال کارشناسی استخدام آموزش و پرورش استان زنجان در پیام رسان به آدرس @estekhdamzanjan۵۷۰۰ مراجعه نمایید.

اطلاعیه ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام مربی معلولین - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 (مشاهده)
خبر 30 آبان 1402: اطلاعیه شماره 2 ستاد آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی رشته مربی امور آموزش معلولین
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه شماره 2 ستاد آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی رشته مربی امور آموزش معلولین منتشر شد.

مشاهده متن کامل اطلاعیه

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 (مشاهده)
خبر 4 آذر 1402: قابل توجه معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی رشته دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲
کلیه داوطلبان حداکثر تا ساعت ۶:۳۰ صبح ملزم به حضور در حوزه ارزیابی تکمیلی می باشند. تاخیر بیش از یک ربع (۶:۴۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نبوده و بعنوان غیبت ثبت خواهد شد.
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامیست.
به همراه داشتن موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع بوده و در صورت کشف، بعنوان تخلف محسوب می گردد.
نظر به ممنوعیت ورود تلفن همراه به حوزه ارزیابی تکمیلی و احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی و تاخیر در خروج از حوزه، هماهنگی با خانواده های محترم ضروری می باشد.
با عنایت به احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی، همراه داشتن وعده غذائی سبک ضروریست.
داوطلبان معرفی شده به حوزه ی ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی) می بایست در زمان مراجعه به حوزه ، معرفی نامه جهت حضور در مرحله سنجش و ارزیابی تکمیلی (نمون برگ شماره ۶ که در زمان تشکیل پرونده تحویل داوطلبان گردیده است) را به همراه داشته باشند.
جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی (به تفکیک روز) پیوست همین اطلاعیه بارگذاری شده است.
مراجعین روز پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲ ( برای مشاهده کلیک کنید.)
آموزشگاه علامه طباطبائی
آدرس پستی: زنجان - خیابان شهید آوینی- جنب پل قائم- روبروی رستوران پلو
آموزشگاه فرشته
آدرس پستی: زنجان - شهرک کارمندان- بلوار احمد مهدوی- خیابان شهید ابوالفضل نوری- بالاتر از مسجد قباء
برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی کارشناسی استخدام آموزش و پرورش استان زنجان در پیام رسان بله به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
آدرس کانال: https://ble.ir/estekhdamzanjan۵۷۰۰
اطلاعیه شماره 1 (مشاهده)
خبر 2 آذر 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی سال 1402
با توجه به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع پذیرفته شدگان این مرحله (صرفاً نفراتی که در مراحل قبلی جهت تشکیل پرونده معرفی نشده بودند) می‌رساند، نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی آن اقدام نمایند:
۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (یک سری).
۲- شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
۳- اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (یک سری).
۴- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و رو (یک سری).
۵- اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
۶- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
۸- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
۹- اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
۱۰- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۱- گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:        
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی یا فرمانداری شهرستان
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی یا فرمانداری)
نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹
دانلود نمون برگ 19
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹ الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای تشکیل پرونده قابل پذیرش بوده و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.
عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
حضور خود فرد الزامی می باشد
کدرهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.
به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب جهت پرداخت هزینه های مربوطه.
برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی کارشناسی استخدام آموزش و پرورش استان زنجان در پیام رسان بله به آدرس ذیل مراجعه نمایید.
آدرس کانال: https://ble.ir/estekhdamzanjan۵۷۰۰
مکان مراجعه جهت تشکیل پرونده:
زنجان – بلوار دارالقرآن کریم – روبروی مصلی – اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان – واحد مدیریت منابع انسانی و امور اداری (حوزه استخدام)

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه شماره 2 آموزش و پرورش زنجان (مشاهده)
خبر 4 آبان 1402: اطلاعیه شماره 2 ستاد آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری
قابل توجه معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱* (مرحله تکمیل ظرفیت)
کلیه داوطلبان حداکثر تا ساعت ۷ صبح ملزم به حضور در حوزه ارزیابی تکمیلی می باشند. تاخیر بیش از یک ربع (۷:۱۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نبوده و بعنوان غیبت ثبت خواهد شد.
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامیست.
ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع بوده و در صورت کشف، بعنوان تخلف محسوب می گردد.
نظر به ممنوعیت ورود تلفن همراه به حوزه ارزیابی تکمیلی و احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی و تاخیر در خروج از حوزه، هماهنگی با خانواده های محترم ضروری می باشد.
با عنایت به احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی، همراه داشتن وعده غذائی سبک ضروریست.
داوطلبان معرفی شده به حوزه های ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی و عمومی)  می­بایست در زمان مراجعه به حوزه ها، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) فرم تکمیل شده اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی تکمیلی به همراه یک قطعه عکس ۳*۴
ب) معرفی نامه جهت حضور در مرحله  سنجش و ارزیابی تکمیلی(نمون برگ شماره ۶)  که در زمان تشکیل پرونده تحویل داوطلبان گردیده است .
ج) اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹:
کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
مستند سازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی (با ارائه مدارک معتبر تایید شده)
گواهی های معتبر، مهارت ها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون  
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹  الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای ارزیابی تکمیلی هر فرد(مطابق نمون برگ شماره ۱۸)، قابل پذیرش بوده  و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.
جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی (به تفکیک روز) پیوست همین اطلاعیه   بارگذاری خواهد شد. لذا ضروریست پس از دریافت پیامک زمان مراجعه، جهت اطلاع از مکان و آدرس حوزه ارزیابی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان رجوع نمائید.
فایل مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی، لطفا روی تاریخ ها کلیک کنید:
۱- پنجشنبه- ۴ آبان ماه ۱۴۰۲
مشخصات و آدرس حوزه های ارزیابی تکمیلی ویژه آزمون استخدامی آموزگار ابتدائی و استثنائی ۱۴۰۱ به شرح ذیل می باشد:
 *الف- آموزشگاه امیر اعلم غضنفریان*
آدرس پستی: زنجان - اراضی پائین کوه- میثاق اول-  بالاتر از سالن دو میدانی ایپکچی
لینک آدرس در اپلیکیشن نشان: https://nshn.ir/۹csbfxz۵O۵۶۶VM
 *ب- آموزشگاه شاهد نرگس*
آدرس پستی: زنجان- شهرک زیباشهر- بلوار عمید زنجانی- عمید ۷  - بیست متری دوم
لینک آدرس در اپلیکیشن نشان: https://nshn.ir/d۵rbf۵-IN۵tkCX
اطلاعیه شماره 1 آموزش و پرورش زنجان (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: اطلاعیه شماره 1 آموزش و پرورش زنجان درخصوص  پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی سال 1401
با توجه به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۱ وزارت آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع پذیرفته شدگان این مرحله (صرفاً نفراتی که در مراحل قبلی جهت تشکیل پرونده معرفی نشده بودند) می‌رساند، نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی آن اقدام نمایند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل و تصویر مستندات سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی با حداقل دو (۲) سال سابقه فعالیت با ده ساعت (۱۰) در هفته  )ویژه مشمولین اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون(  به شرح ذیل:
گواهی اشتغال و قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت
سوابق بیمه ای
مصادیق مشمول بند فوق به شرح ذیل می باشد:
سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی یا فرمانداری شهرستان
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی یا فرمانداری)
نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹ (برای دانلود کلیک کنید )
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹  الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای تشکیل پرونده قابل پذیرش بوده  و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.
عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
حضور خود فرد الزامی می باشد
کدرهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.
به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب جهت پرداخت هزینه های مربوطه.
مکان مراجعه جهت تشکیل پرونده: زنجانT بلوار دارالقرآن کریمT روبروی مصلیT اداره کل آموزش و پرورش استان زنجانT واحد مدیریت منابع انسانی و امور اداری (حوزه استخدام)

دانلود فرم استشهاد محلی 

دانلود لیست اسامی تکمیل ظرفیت

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه شماره 3 ستاد آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 19 شهریور 1402: قابل توجه معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی رشته دبیری و هنرآموزی سال 1402
کلیه داوطلبان حداکثر تا ساعت ۶:۰۰ صبح ملزم به حضور در حوزه ارزیابی تکمیلی می باشند. تاخیر بیش از یک ربع (۶:۱۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نبوده و بعنوان غیبت ثبت خواهد شد.
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامیست.
ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع بوده و در صورت کشف، بعنوان تخلف محسوب می گردد.
نظر به ممنوعیت ورود تلفن همراه به حوزه ارزیابی تکمیلی و احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی و تاخیر در خروج از حوزه، هماهنگی با خانواده های محترم ضروری می باشد.
با عنایت به احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی، همراه داشتن وعده غذائی سبک ضروریست.
داوطلبان معرفی شده به حوزه های ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی)  می بایست در زمان مراجعه به حوزه ها، معرفی نامه جهت حضور در مرحله  سنجش و ارزیابی تکمیلی (نمون برگ شماره ۶ که در زمان تشکیل پرونده تحویل داوطلبان گردیده است)  به همراه داشته باشند.
جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی (به تفکیک روز) پیوست همین اطلاعیه به تدریج بارگذاری خواهد شد. لذا ضروریست پس از دریافت پیامک زمان مراجعه، جهت اطلاع از مکان و آدرس حوزه ارزیابی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و یا به کانال اطلاع رسانی کارشناسی استخدام آ.پ استان زنجان در پیام رسان بله به آدرس https://ble.ir/estekhdamzanjan۵۷۰۰ مراجعه نمایید.
مشاهده فایل پیوست
قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت (مشاهده)
خبر 11 شهریور 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان زنجان
قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان زنجان
پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ سهمیه استان زنجان، مطابق جداول زمانبندی پیوست همین اطلاعیه به همراه مدارک مورد نیاز به شرح ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات علمی،آموزشی و پژوهشی در تاریخ و زمان مشخص شده(ویژه هر داوطلب) مراجعه نمایند.
توجه: زائرین محترم پیاده روی اربعین پس از بازگشت از زیارت عتبات عالیت می توانند حداکثر تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ با ارائه مدارک و مستندات نسبت به تشکیل پرونده و بررسی مستندات اقدام نمایند.
مدارک موردنیاز:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱» دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی.
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت داوطلبین بالای ۴۰ سال سن که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
گواهی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۱. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
۱۲.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)
* نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
۱۳. اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹:
کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
مستند سازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر تایید شده )
گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹ الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود.
۱۴.کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.
۱۵. به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب جهت پرداخت هزینه های مربوطه
تذکر مهم: طبق بند «۹» شرایط اختصاصی بخش هفتم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دبیری و هنرآموزی افرادي كه در آزمون آموزگار ابتدايي شركت نموده­اند درصورت دارا بودن شرايط و مفاد اين دفترچه آزمون دبیری مي­توانند در اين آزمون نيز شركت نمايند. ليكن پذيرفته نهايي آزمون آموزگار ابتدايي چنانچه در رديف معرفي شدگان چند برابر اين آزمون قرار گيرند از فرايند استخدام اين آزمون حذف خواهند شد و استخدام آنان صرفاً براي آموزگار ابتدايي صورت خواهدگرفت.
تاکید می گردد :
- پذبرفته شدگان می بایست صرفا براساس زمان تعیین شده در لیست مذکور مراجعه نمایند.
- عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)، داوطلب جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک به شرح ذیل می باشد:
مکان: زنجان - میدان رسل - خیابان امامت (پیام نور) – پشت ساختمان اداره کل پست - دبستان علامه حلی
تذکر: لیست افراد براساس جنسیت و رشته شغلی پذیرفته شده طبق روز و تاریخ و همچنین ساعت تعیین شده می باشد و حضور در زمان تعیین شده الزامی می باشد.
جداول زمان بندی مراجعه داوطلبین ( برای مشاهده  کلیک کنید).
۱- جدول زمان بندی مراجعه آقایان جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک
۲- جدول زمان بندی مراجعه خواهران جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک

دانلود نمون برگ شماره 19 
مشاهده جدول زمان بندی آقایان 
مشاهده جدول زمانبندی خانم‌ها

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه شماره 5 استقرار میز خدمت (مشاهده)
خبر 23 مرداد 1402: استقرار میز خدمت در راستای پاسخگویی به داوطلبان گرامی و پذیرش مدارک و مستندات جامانده
در راستای پاسخگویی به ابهامات و پذیرش مدارک و مستندات جامانده داوطلبان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی میز خدمت در استان زنجان به شرح ذیل تشکیل می شود:
تذکرات :
۱- ارائه مدارک و مستندات می بایست طبق نمون برگ شماره ۱۹ (پیوست اطلاعیه) باشد.
۲- تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹ الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. 
۳- فقط داوطلبانی که در فرایند ارزیابی تکمیلی حضور داشته اند، می توانند مدارک و مستندات خود را به صورت حضوری ارائه نمایند. 
۴- صرفا مدارک و مستنداتی که در روز ارزیابی تکمیلی توسط داوطلب  ارائه نشده است ، مورد پذیرش قرار خواهد گرفت .
۵- ارائه اصل و کپی مدارک الزامی می باشد.
۶- همراه داشتن نمون برگ شماره ۱۹ هنگام ارائه مدارک الزامی می باشد.
۷- تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای هر فرد(مطابق لیست پیوستی)، قابل پذیرش بوده و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود
الف: برنامه زمانبندی مراجعه:
خواهران: روزهای دوشنبه ۲۳/۰۵/۱۴۰۲ و چهارشنبه ۲۵/۰۵/۱۴۰۲ طبق فایل pdf پیوستی
برادران: روز سه شنبه ۲۴/۰۵/۱۴۰۲طبق فایل pdf پیوستی
ب: مکان تحویل مدارک:
آموزشگاه علامه طباطبائی
آدرس پستی: زنجان، خیابان شهید آوینی، جنب پل قائم، روبروی رستوران پلو مشاهده فایل پیوست
اطلاعیه شماره ۴ ستاد آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 16 مرداد 1402: اطلاعیه شماره ۴ ستاد آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان*

قابل توجه معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان حداکثر تا ساعت ۷ صبح ملزم به حضور در حوزه ارزیابی تکمیلی می باشند. تاخیر بیش از یک ربع (۷:۱۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نبوده و بعنوان غیبت ثبت خواهد شد.
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامیست.
ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع بوده و در صورت کشف، بعنوان تخلف محسوب می گردد.
نظر به ممنوعیت ورود تلفن همراه به حوزه ارزیابی تکمیلی و احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی و تاخیر در خروج از حوزه، هماهنگی با خانواده های محترم ضروری می باشد.
با عنایت به احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی، همراه داشتن وعده غذائی سبک ضروریست.
داوطلبان معرفی شده به حوزه های ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی و عمومی)  می­بایست در زمان مراجعه به حوزه ها، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) فرم تکمیل شده اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی تکمیلی به همراه یک قطعه عکس ۳*۴  
دانلود فرم اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی ( روی متن کلیک کنید ) 
ب) معرفی نامه جهت حضور در مرحله  سنجش و ارزیابی تکمیلی(نمون برگ شماره ۶ که در زمان تشکیل پرونده تحویل داوطلبان گردیده است)
ج) اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹:
کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
مستند سازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر تایید شده )
گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹  الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای ارزیابی تکمیلی هر فرد(مطابق نمون برگ شماره ۱۸)، قابل پذیرش بوده  و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.
جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی (به تفکیک روز) پیوست همین اطلاعیه به تدریج بارگذاری خواهد شد. لذا ضروریست پس از دریافت پیامک زمان مراجعه، جهت اطلاع از مکان و آدرس حوزه ارزیابی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان رجوع نمائید. مشاهده متن کامل اطلاعیه

 اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک (مشاهده)
خبر 8 مرداد 1402: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ سهمیه استان زنجان، مطابق جداول زمانبندی پیوست همین اطلاعیه به همراه مدارک مورد نیاز به شرح ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات در تاریخ و زمان مشخص شده(ویژه هر داوطلب) مراجعه نمایند.

مدارک موردنیاز:

پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.

اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل و تصویر مستندات سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی با حداقل دو (۲) سال سابقه فعاليت در هفته (ویژه مشمولین اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون) به شرح ذیل:
- گواهی اشتغال و قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش

- برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت

- سوابق بیمه­ ای

مصادیق مشمول بند فوق به شرح ذیل می باشد:

سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت داوطلبین بالای ۴۰ سال سن که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
 گواهی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

۱۲. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .

۱۳.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
 ب) فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)

* نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.

۱۴.کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.

۱۵. به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب جهت پرداخت هزینه های مربوطه

تاکید می گردد :

- پذبرفته شدگان می بایست صرفا براساس زمان تعیین شده در لیست مذکور مراجعه نمایند

-عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)، داوطلب جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

 

مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک به شرح ذیل می باشد:
 

مکان: زنجان، بلوار دارالقرآن، میدان رسل، نبش تقاطع تربیت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، طبقه اول، مدیریت منابع انسانی و امور اداری

تذکر: لیست افراد براساس تاریخ و ساعت تعیین شده می باشد و حضور در زمان تعیین شده الزامی می­باشد.

مشاهده متن کامل اطلاعیه

اطلاعیه شماره ۴ ستاد آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 26 تیر 1402: اطلاعیه شماره ۴ ستاد آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان

قابل توجه معرفی شدگان به حوزه های ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی واستثنایی سال ۱۴۰۱*

کلیه داوطلبان حداکثر تا ساعت ۷ صبح ملزم به حضور در حوزه ارزیابی تکمیلی می باشند. تاخیر بیش از یک ربع (۷:۱۵) در ورود به حوزه ارزیابی به هیچ عنوان مجاز نبوده و بعنوان غیبت ثبت خواهد شد.
همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه الزامیست.
ورود موبایل یا هر ابزار ارتباط الکترونیکی به حوزه ارزیابی ممنوع بوده و در صورت کشف، بعنوان تخلف محسوب می گردد.
نظر به ممنوعیت ورود تلفن همراه به حوزه ارزیابی تکمیلی و احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی و تاخیر در خروج از حوزه، هماهنگی با خانواده های محترم ضروری می باشد.
با عنایت به احتمال طولانی شدن فرآیند ارزیابی، همراه داشتن وعده غذائی سبک ضروریست.
 

داوطلبان معرفی شده به حوزه های ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی و عمومی)  می­بایست در زمان مراجعه به حوزه ها، مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) فرم تکمیل شده اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی تکمیلی به همراه یک قطعه عکس ۳*۴  
 

دانلود فرم اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی ( روی متن کلیک کنید ) 
 

ب) معرفی نامه جهت حضور در مرحله  سنجش و ارزیابی تکمیلی(نمون برگ شماره ۶ که در زمان تشکیل پرونده تحویل داوطلبان گردیده است)
 

ج) اصل و کپی مدارک و مستندات امتیاز آور در موضوعات ذیل مطابق نمون برگ شماره ۱۹:

کسب مقام در مسابقات و رویدادها و جشنواره های معتبر استانی، ملی و جهانی
مستند سازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه های جهادی، مدارس، کودکستان ها، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی(با ارائه مدارک معتبر تایید شده )
گواهی های معتبر، مهارتها و مرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی و تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی(امتیاز براساس سطوح کسب تقدیرنامه)
پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، تالیف و تدوین مقالات مرتبط با گروه آزمون

 
تذکر مهم: تایید مدارک و مستندات توسط مراجع ذیصلاح مندرج در ستون "نحوه ارزیابی" فرم شماره۱۹  الزامی می باشد، در غیر اینصورت قابل پذیرش نخواهد بود. تاکید می گردد مدارک و مستندات فوق الذکر صرفاً در زمان تعیین شده برای ارزیابی تکمیلی هر فرد(مطابق نمون برگ شماره ۱۸)، قابل پذیرش بوده  و ارائه هر گونه مدرک پس از مهلت مذکور، امکانپذیر نخواهد بود.

 

جدول زمانبندی مراجعه داوطلبین به حوزه های ارزیابی تکمیلی (به تفکیک روز) پیوست همین اطلاعیه به تدریج بارگذاری خواهد شد. لذا ضروریست پس از دریافت پیامک زمان مراجعه، جهت اطلاع از مکان و آدرس حوزه ارزیابی خود، به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان رجوع نمائید.

مشاهده ادامه اطلاعیه

 اطلاعیه شماره 3 ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 10 تیر 1402:  اطلاعیه شماره 3 ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش زنجان

پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ سهمیه استان زنجان ، مطابق جداول زمانبندی پیوست همین اطلاعیه به همراه مدارک مورد نیاز به شرح ذیل جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات در تاریخ و زمان مشخص شده(ویژه هر داوطلب) مراجعه نمایند.

مدارک موردنیاز:

 1. پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری).
 2. شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
 3. اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
 4. اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
 5. اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
 6. اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)

*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.

 1. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
 2. اصل و تصویر مستندات سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی با حداقل دو (۲) سال سابقه فعاليت در هفته (ویژه مشمولین اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون) به شرح ذیل:

- گواهی اشتغال و قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش

- برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت

- سوابق بیمه­ ای

مصادیق مشمول بند فوق به شرح ذیل می باشد:

 • سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
 • فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
 • فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
 • فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
 • فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
 1. اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
 2. اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت داوطلبین بالای ۴۰ سال سن که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
 3.  گواهی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

۱۲. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .

۱۳.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
 ب) فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)

* نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.

۱۴.کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.

۱۵. به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب جهت پرداخت هزینه های مربوطه

تاکید می گردد :

- پذبرفته شدگان می بایست صرفا براساس زمان تعیین شده در لیست مذکور مراجعه نمایند

-عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)، داوطلب جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک به شرح ذیل می باشد:

مکان: زنجان - میدان رسل - خیابان امامت (دانشگاه پیام نور) – پشت ساختمان اداره کل پست - دبستان علامه حلی

تذکر: لیست افراد براساس جنسیت و ترتیب نام خانوادگی طبق روز و تاریخ و همچنین ساعت تعیین شده می باشد و حضور در زمان تعیین شده الزامی می باشد. مشاهده جدول زمانبندی

زمانبندی بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه پذیرفته‌شدگان (مشاهده)
خبر 5 تیر 1402: اطلاعیه شماره 2 زمانبندی بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش زنجان
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاعیه شماره ۲ خود را درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزگاری  و استثنائی سال ۱۴۰۱ صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است:
با توجه به اعلام نتایج (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، ضروریست پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات ذیل جهت تشکیل پرونده اقدام نمایند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) و تهیه شده درسال جاری.
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل و تصویر مستندات سوابق فعالیتهای آموزشی و تربیتی با حداقل دو (۲) سال سابقه فعاليت در هفته (ویژه مشمولین اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون) به شرح ذیل:
- گواهی اشتغال و قرارداد معتبر مورد تایید وزارت آموزش و پرورش
- برگه استعلام گزینش مربوط به سالهای فعالیت
- سوابق بیمه­ ای
مصادیق مشمول بند فوق به شرح ذیل می باشد:
سابقه حق التدریس و خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش
فعالیت در مدارس غیردولتی و غیر انتفاعی دارای مجوز از آموزش و پرورش
فعالیت در موسسات آموزشی، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط
فعالیت در مهد کودک ها و پیش دبستانی دارای مجوز از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور
فعالیت در دارالقرآن های دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت داوطلبین بالای ۴۰ سال سن که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
گواهی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۲. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
۱۳.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)
* نکته: داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
۱۴.کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی.
تاکید می گردد:
- عدم مراجعه در زمان تعیین شده(مطابق جدول زمانبندی اعلامی) به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)، داوطلب جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
- حضور شخص پذیرفته شده در تمامی مراحل(تشکیل پرونده، مصاحبه تخصصی و عمومی) الزامی می باشد.
- مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک، در اطلاعیه های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

مشاهده متن کامل اطلاعیه

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1401: اطلاعیه فوری در خصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی ماده ۲۸ سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش 
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش استان زنجان ، ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سهمیه استان زنجان، به اطلاع می رساند سایر مراحل استخدامی و ثبت نام در دوره های مهارت آموزی متعاقبا از طریق  سایت اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام خواهد شد.
لذا ضروریست از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به اداره کل و یا ادارات محل قبولی خود تا اطلاع ثانوی جدا خودداری‌ نمایید.
اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 9 تیر 1401: برنامه مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش سهمیه اختصاصی استان زنجان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش زنجان، طی اطلاعیه ای برنامه مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش  سهمیه اختصاصی استان زنجان را به شرح ذیل اعلام کرد:
مکان مصاحبه: زنجان – خیابان شیخ فضل الله نوری – روبروی درالقرآن کریم –دانشگاه فرهنگیان، پردیس الزهرا (س)
مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه:
اصل کارت ملی
تصویر کارنامه نهایی داوطلب
 
اطلاعیه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 7 تیر 1401: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با توجه به جدول زمان بندی و با در دست داشتن مدارک به آدرس زنجان روبه روی دارالقرآن جنب فروشگاه فرهنگیان آموزشگاه بعثت مراجعه فرمایید .به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش زنجان قابل توجه داوطلبان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 سهمیه استان زنجانپیرو اطلاعیه مورخه 1400/4/4 پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات   با توجه به جدول زمان بندی و با دردست داشتن مدارک به آدرس زنجان روبه روی دارالقرآن جنب فروشگاه فرهنگیان آموزشگاه بعثت مراجعه فرمایید .
رعایت پروتکل های بهداشتی و داشتن ماسک الزامی بوده و افراد مشکوک به کرونا حتما قبل از مراجعه جهت هماهنگی های لازم اطلاع رسانی نمایند
مدارک لازم :
پ1- تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد ومدارک خود اظهاری وانجام مصاحبه استخدامی(فرم مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش)

2- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری
3-اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن
4-اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (مخصوص برادران)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و تصویر آن
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین و تصویر آن
8- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و ایثارگران برای  افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ تصویر آن
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل عبارتند از
الف)معاونت نیروی انسانی هریک از رده ی نیروهای مسلح درمورد رزمندگان متبوع خود
ب)معاونت نیروی انسانی سپاه پاسداران در خصوص جبهه دواطلبانه بسیج
ج) سازمان جهاد کشاورزی در مورد جهادگران دوره هشت ساله دفاع مقدس
9- افرادی که دارای کثرت سن می باشند و در زمان ثبت نام گزینه سوابق را انتخاب نمودند(موضوع تبصره 2 بخش دوم شرایط عمومی دفترچه آزمون ) می بایست اصل گواهی سوابق  خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه را ارائه نمایند
10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی
11- پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
 ب)فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج)مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)
12- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی دو برگ
13- مدارک مربوط به سوابق آموزشی،سوابق پژوهشی، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر
الف)مدرک رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی
ب)برگزیدگان المپیاد های علمی دانشجویی
پ)داشتن مدرک زبان معتبر و مورد تایید از مراجع ذیصلاح
ت)مقالات علمی – پژوهشی معتبر (نشریات داخلی و خارجی)
ث)مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر(داخلی و خارجی)
ج)تالیف و ترجمه کتاب (ارائه اصل کتاب)
چ)ثبت اختراع
ح)کسب مقام در جشنوارهای معتبر علمی و هنری
خ)پایان نامه
د)طرح های تحقیقاتی
ذ)اقدامات ویژه (دانش بنیان و کارآفرینی)
ر)نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر
14- به همراه داشتن کارت بانکی عضو شتاب
مدارک مورد نیاز هسته گزینش:
 تکمیل دو نسخه از فرم گزینش با خودکار آبی (فرم اطلاعات فردی پیوستی ) - تصویر تمامی صفحات شناسنامه – تصویر کارت ملی – تصویر مدرک تحصیلی – تصویر کارت پایان خدمت – تصویرمدرک مربوط به عضویت داوطلبانه درنهادیاارگان های انقلابی ( عضویت در بسیج و... ) و2 قطعه عکس
تذکرات مهم:
مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، سوابق پژوهشی ، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر صرفا در روز تشکیل پرونده هر رشته شغل محل (مطابق جدول اعلامی) دریافت خواهد شد. مدارکی که بعد از روز تشکیل پرونده ارائه گردد به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
حضور خود فرد الزامی می باشد
رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل دریافت مدارک و مصاحبه الزامی می باشد و افراد بایستی در زمان تعیین شده با توجه به جدول ذیل مراجعه نمایند
زمان مصاحبه متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.     

جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام (مشاهده)
خبر 5 تیر 1401: قابل توجه داوطلبان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال1400 آموزش و پرورش(از محل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال1400) سهمیه استان زنجان
با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 1400 توسط سازمان سنجش، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول(چند برابر ظرفیت)می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش زنجان اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش زنجان، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 1400 توسط سازمان سنجش ، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول(چند برابر ظرفیت)می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش زنجان اطلاع رسانی خواهد شد.
مقتضی است جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نموده، تا در موعد مقرر با مدارک کامل مراجعه گردد.
مدارک لازم:
1- تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد ومدارک خود اظهاری وانجام مصاحبه استخدامی(فرم مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش)
2- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری
3-اصل شناسنامه و تصویر از تمام صفحات آن 
4-اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (مخصوص برادران)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و تصویر آن
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین و تصویر آن
8- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و ایثارگران برای  افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ تصویر آن
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل عبارتند از 
الف)معاونت نیروی انسانی هریک از رده ی نیروهای مسلح درمورد رزمندگان متبوع خود
ب)معاونت نیروی انسانی سپاه پاسداران در خصوص جبهه دواطلبانه بسیج
ج) سازمان جهاد کشاورزی در مورد جهادگران دوره هشت ساله دفاع مقدس
9- افرادی که دارای کثرت سن می باشند و در زمان ثبت نام گزینه سوابق را انتخاب نمودند(موضوع تبصره 2 بخش دوم شرایط عمومی دفترچه آزمون ) می بایست اصل گواهی سوابق  خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه را ارائه نمایند.
10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی 
11- پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) اصل و تصویر شناسنامه (محل تولد با شغل محل یکسان باشد)
ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)
ج) مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان به انضمام فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی ممهور به مهر نیروی انتظامی)
 12- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی دو برگ
13- مدارک مربوط به سوابق آموزشی،سوابق پژوهشی، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر
الف)مدرک رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی
ب) برگزیدگان المپیاد های علمی دانشجویی
پ)داشتن مدرک زبان معتبر و مورد تایید از مراجع ذیصلاح
ت)مقالات علمی – پژوهشی معتبر (نشریات داخلی و خارجی)
ث) مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر(داخلی و خارجی)
ج) تالیف و ترجمه کتاب (ارائه اصل کتاب)
چ)ثبت اختراع
ح)کسب مقام در جشنوارهای معتبر علمی و هنری
خ)پایان نامه
د) طرح های تحقیقاتی
ذ) اقدامات ویژه (دانش بنیان و کارآفرینی)
ر) نرم افزارهای تخصصی کامپیوتر
تذکرات مهم:
1-مدارک مربوط به سوابق آموزشی، سوابق پژوهشی، نرم افزار ها و دانش کامپیوتر صرفا در روز تشکیل پرونده هر رشته شغل محل (مطابق جدول اعلامی) دریافت خواهد شد. مدارکی که بعد از روز تشکیل پرونده ارائه گردد به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2-در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین شده و عدم ارائه مدارک مورد نیاز و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
مدارک مورد نیاز هسته گزینش:
 تکمیل دو نسخه از فرم گزینش با خودکار آبی (فرم اطلاعات فردی پیوستی) - تصویر تمامی صفحات شناسنامه – تصویر کارت ملی – تصویر مدرک تحصیلی – تصویر کارت پایان خدمت – تصویرمدرک مربوط به عضویت داوطلبانه درنهادیاارگان های انقلابی ( عضویت در بسیج و... ) و2 قطعه عکس
مدارک فوق الذکر به صورت جداگانه در زمان ارائه مدارک و تشکیل پرونده، تحویل نماینده گزینش  گردد.
دریافت فرم اطلاعات فردیتوجه:با توجه به اینکه پذیرش بصورت شهرستانی می باشد پس انجام مراحل مصاحبه و گزینش و اعلام نتیجه نهایی (قبولین نهایی و یک برابر ظرفیت) توسط سازمان سنجش ، قبولین نهایی سهمیه شهرستان های ذیل ، با توجه به نیاز و با اولویت مناطق محروم آن شهرستان تعیین محل خدمت خواهند شد:
- شهرستان زنجان شامل: زنجانرود ، ناحیه یک و ناحیه دو
- شهرستان خدابنده شامل: افشار ، بزینه رود، سجاسرود و خدابنده
- شهرستان ماهنشان شامل: انگوران و ماهنشان 

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون (مشاهده)

خبر 11 اردیبهشت 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرروش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرروش زنجان)

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال99 آموزش و پرورش سهمیه استان زنجان می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی متعاقبا از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه انگوران به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش ، به اطلاع پذیرفته شدگان  نهایی آزمون استخدام پیمانی سال99 آموزش و پرورش سهمیه استان زنجان  می رساند ، جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بعد از مساعدت شدن شرایط کرونایی ، متعاقبا از  طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش زنجان اطلاع رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان از هر گونه مراجعه حضوری به اداره کل و ادارات آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان جداً خودداری نمایند.

 اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 25 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

زمان و مکان مصاحبه تخصصی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال99 سهمیه استان زنجان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش سلطانیه به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌ وپرورش استان زنجان ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 99 سهمیه استان زنجان اعلام شد.
بر این اساس داوطلبان محترم ضمن به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر باید طرف صبح ساعت 7:45 و بعد از ظهر ساعت 13:30 در دانشگاه حاضر شوند و محل مصاحبه نیز در دانشگاه فرهنگیان استان زنجان واقع در خیابان شیخ فضل اله نوری، روبروی فرهنگسرای امام خمینی(ره) می باشد.

جهت مشاهده جدول زمان بندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال99 سهمیه استان زنجان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان زنجان ، پیرو اطلاعیه تاریخ 99/11/13 در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال99 آموزش و پرورش سهمیه استان زنجان آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با توجه به جدول زمان بندی و با دردست داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید .
رعایت پرتکل های بهداشتی و داشتن ماسک الزامی بوده و افراد مشکوک به کرونا حتما قبل از مراجعه جهت هماهنگی های لازم اطلاع رسانی نمایند .
مدارک لازم :
1-چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری
2-اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن
3-اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن
4- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)
5-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن
6-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن
7- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ تصویر آن
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل عبارتند از
الف)معاونت نیروی انسانی هریک از رده ی نیروهای مسلح درمورد رزمندگان متبوع خود
ب)معاونت نیروی انسانی سپاه پاسداران در خصوص جبهه دواطلبانه بسیج
ج) سازمان جهاد کشاورزی در مورد جهادگران دوره هشت ساله دفاع مقدس
8- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه(برای افرادی که از بابت سن در زمان ثبت نام گزینه سوابق را انتخاب نمودند)
9-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی
10- مدارک مربوط به بومی بودن(برای افرادی که از امتیاز بومی استفاده نموده اند) به انضمام فرم مربوط به اطلاعیه تاریخ 99/7/27 سازمان سنجش
11- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی
12- پوشه سیم دار سفید یک عدد
13-جهت ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی درصورت دارا بودن موارد ذیل اصل و کپی مدارک و گواهی نامه معتبررا ارائه گردد:
- داشتن رتبه اول در مقطع تحصیلی (مدرک دانشگاهی ارائه شده) میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی
- رتبه های اول تا سوم المپیادهای علمی دانشجویی
- داشتن مدرک زبان انگلیسی (IELTS ، TOFEL ، TOLIMO ، MSRT )
- داشتن مدرک زبان عربی (آزمون بسندگی زبان عربی < اشتمال>)
- داشتن مقالات علمی و پژوهشی نشریات داخلی و خارجی
تالیف و ترجمه کتاب
- داشتن گواهی ثبت و اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح
- کسب مقام در جشنواره های معتر علمی و هنری
- پایان نامه و طرح های تحقیقاتی
- داشتن گواهی رسمی و معتبر نرم افزارهای تخصصی مرتبط با شغل انتخابی
14- جهت تکمیل فرم اطلاعات فردی(گزینش ) و مدارک لازم اینجا کلیک کنید.
فرم مربوطه با خودکار آبی و بصورت کامل تکمیل گردد و درزمان مراجعه به واحد گزینش تحویل نمایید.
تذکرات:
عدم مراجعه در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و همچنین در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.
حضور خود فرد الزامی بوده و از آوردن همراه جدا" خوداری گردد.
رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی در محل دریافت مدارک و مصاحبه الزامی می باشد و افراد بایستی در زمان تعیین شده با توجه به جدول ذیل مراجعه نمایند.

جهت مشاهده جدول زمانبندی مراجعه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام (مشاهده)

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول(چند برابر ظرفیت)می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش ،با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 1399 توسط سازمان سنجش ، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول(چند برابر ظرفیت)می رساند جدول زمانبندی و مکان بررسی مدارک ، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی بزودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش زنجان اطلاع رسانی خواهد شد.
بر این اساس مقتضی است جهت آمادگی نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نموده ، تا در موعد مقرر با مدارک کامل مراجعه گردد.
مدارک لازم :
چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری
اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن
اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن
اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن
7- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و یک برگ تصویر آن
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه های حق علیه باطل عبارتند از
الف)معاونت نیروی انسانی هریک از رده ی نیروهای مسلح درمورد رزمندگان متبوع خود
ب)معاونت نیروی انسانی سپاه پاسداران در خصوص جبهه دواطلبانه بسیج
ج) سازمان جهاد کشاورزی در مورد جهادگران دوره هشت ساله دفاع مقدس
8- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه(برای افرادی که از بابت سن در زمان ثبت نام گزینه سوابق را انتخاب نمودند)
9- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی
10- مدارک مربوط به بومی بودن(برای افرادی که از امتیاز بومی استفاده نموده اند) به انضمام فرم مربوط به اطلاعیه تاریخ 99/7/27 سازمان سنجش - (فرم استشهاد محل سکونت)
11- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی
12- پوشه سیم دار سفید یک عدد
در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

جهت دانلود فرم استشهاد محل سکونت کلیک نمایید 

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذيرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 10 اردیبهشت 99: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی (منبع: سایت پردیس شهید باهنر بیرجند)

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات وپذیرفته شدن در آزمون استخدامی آموزش وپرورش، ورود شما به پردیس شهید باهنر در دوره مهارت آموزی را تبریک عرض نموده، برایتان موفقیت و سرافرازی در تمامی مراحل زندگی، آرزو می‌ نماییم.

پذیرفته شدگان عزیز، جهت سهولت در ثبت نام وشروع تحصیل در دوره مهارت آموزی ، موارد و اطلاعیه‌های ذیل را به دقت مطالعه و مدنظر داشته باشید. توصیه می‌شود جهت صرفه جویی در زمان و انجام هر چه بهتر فرآیند ثبت نام، زمانبندی ها و مراحل ذکر شده در اطلاعیه‌ها را جدی گرفته، بطور دقیق بر اساس آنها برنامه‌های خود را تنظیم فرمائید.

به دلیل همه گیری کرونا ورعایت پروتکل های بهداشتی خواهشمند است براساس برنامه ذیل جهت ثبت نام به دانشگاه مراجعه بفرمایید.دانشگاه در قبال مراجعات خارج از برنامه زمانبندی که حق گروه دیگری از مهارت آموزان را ضایع می‌کند تعهدی نخواهد داشت.

به اطلاع مهارت آموزان ماده 28پذیرفته شده در آزمون استخدامی می رساند با در دست داشتن مدارک ذیل

ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 1398/03/27 و مجوز شماره 160491 مورخ1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره مهارت آموزش جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
اصل و کپی مدرک تحصیلی.
اصل و کپی شناسنامه.
اصل و کپی کارت ملی.
اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).
مطابق برنامه زیر جهت ثبت نام حضور ی وتحویل مدارک به دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنرخراسان جنوبی مراجعه فرمایند.
تذکر1:عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.
تذکر2 :مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.
محل مراجعه: بیرجند- خیابان معلم-خیابان خلیل طهماسبی – جنب بهداری شهرستان- دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر استان خراسان جنوبی (برادران)
ساعت پذیرش: ساعت 8 تا 11صبح
مکان پذیرش: معاونت آموزشی پردیس شهید باهنر

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون (مشاهده)

خبر 4 اردیبهشت 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ با عنایت به نتایج نهایی بررسی صلاحیت های عمومی توسط وزارت آموزش و پرورش، پذیرفته شدگان نهایی جهت ادامه روند استخدامی (انجام معاینات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری و معرفی جهت عدم سوء پیشینه) می بایست نسبت به مراجعه به شهرستان محل خدمت خود اقدام نمایند.

با توجه به اینکه کلاس های دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان فعلاً به صورت مجازی برگزار خواهد گردید. لذا پذیرفته شدگان نهایی باید زمان دقیق شروع کلاس های مجازی و متعاقب آن، شرکت در کلاس های حضوری دوره مهارت آموزی را از طریق سایت اینترنتی دانشگاههای مزبور پیگیری نمایند.

پذیرفته شدگان رشته های شغلی «هنرآموزی» می بایست به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی تهران و پذیرفته شدگان سایر رشته ها به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان مراجعه و نسبت به ثبت نام بر اساس اطلاعیه ای که متعاقباً در سایت دانشگاههای مذکور درج می گردد اقدام نمایند.

ارائه کارنامه نتایج نهایی گزینش آزمون مزبور که از لینک اعلام نتایج آموزش و پرورش (سامانه همگام) اعلام شده است به مرکز مجری دوره مهارت آموزی الزامی است.

صدور حکم استخدام پیمانی افراد پذیرفته شده در صورت انجام مراحل فوق و شرکت در دوره مهارت آموزی و به شرط اشتغال به تدریس در آذرماه سال 1399 صادر خواهد گردید.

آدرس و مشخصات شهرستانها و مناطق استان جهت مراجعه پذیرفته شدگان برای انجام ادامه روند استخدامی

ادارت شهرستان ها و مناطق استان آدرس تلفن ثابت
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان درمیان اسدیه – خیابان معلم 32121439056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قائنات قاین – بلواربسیج-خیابان معلم 32530152056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نهبندان نهبندان – بلوار امام خمینی (ره) 32621060056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه زیرکوه – شهرحاجی آباد 32501219056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سربیشه سربیشه – خیابان مصطفی خمینی 32662803056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس طبس – خیابان امام خمینی( ره) 32822331056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دستگردان عشق آباد – بلوار امام خمینی 32853252056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوسف خوسف- خیابان امام خمینی( ره) 32072276056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سرایان سرایان – سایت اداری – بلوار آیت الله خالصی 32900480056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشرویه بشرویه – بلوار قائم آل محمد(عج) 32780559056
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فردوس فردوس-خیابان آیت الله طالقانی 32723866056
اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 8 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی)

نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1398 از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با توجه به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1398 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور موارد زیر جهت اطلاع یادآور می شود، با توجه به اینکه فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده جهت انجام مراحل گزینش از کلیه داوطلبان در مرحله بررسی مدارک و مستندات اخذ شده است لذا نیازی به پر کردن مجدد فرم یا مراجعه حضوری به گزینش استان وجود ندارد.

زمان مصاحبه گزینش از طریق هسته گزینش استان به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید. لذا از تماس با هسته گزینش و امور اداری استان در این خصوص جداً خودداری نمایید.

پس از اعلام نظریه هسته گزینش استان، معرفی افراد نهایی برای انجام معاینات پزشکی، سوء پیشینه و اخذ تعهد محضری انجام خواهد شد . لذا زمان دقیق معرفی افراد برای اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات پزشکی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورت تائید صلاحیت­های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و… پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش درج خواهد شد مراجعه نمایند.

براساس برنامه­ ریزی­ های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی(گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید. لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور دردوره یاد شده را داشته باشند

اطلاعيه زمانبندی مصاحبه پذيرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 23 دی 98: اطلاعيه زمانبندی مصاحبه  پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی)

رئیس اداره برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: زمان، مکان و مدارک لازم جهت انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، علی کامیار اظهار کرد: متن کامل اطلاعیه ی انجام مصاحبه ی تخصصی آموزش و پرورش استان به شرح ذیل می باشد:
باسمه تعالی
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال98 استان خراسان جنوبی می­رساند جهت انجام مصاحبه بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از روز شنبه مورخ 28/10/98 در محل " دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند " با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند .

مدارک لازم :

کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه)
یک قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری.
به همراه داشتن تألیف ، ترجمه و تحقیق مرتبط با رشته شغلی.
تذکر خیلی مهم :
کلیه داوطلبان می بایست برای انجام مصاحبه علمی _ تخصصی از ساعت 7:30 صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند حضور بهم رسانند.
فقط داوطلبان خواهر رشته آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنائی می بایست به ترتیب حروف الفبا و سایر افراد بر اساس رشته قبولی اعلام گردیده برای انجام مصاحبه مراجعه نمایند.
زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت 13-7:30 و عصراز ساعت 18-14 همان روز خواهد بود.
داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده جهت انجام مصاحبه حاضر شوند غایب تلقی شده و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه علمی _ تخصصی

خراسان جنوبی
روز تاریخ رشته شغلی داوطلب (برادران) رشته شغلی داوطلب (خواهران)
شنبه 28/10/1398 آموزگار ابتدایی وآموزگار استثنایی – تربیت بدنی – دبیری ادبیات فارسی آموزگار ابتدایی و استثنائی (الف - ب- پ - ت- ث ج- چ) - تربیت بدنی– دبیری ادبیات فارسی
یک شنبه 29/10/1398 دبیری زبان انگلیسی – دبیری زیست شناسی – دبیر شیمی – دبیری فیزیک – دبیری عربی – دبیری علوم اجتماعی آموزگار ابتدایی و استثنائی ( ح - خ - د- ذ- ر - ز - ژ – س -  ش - ص ) - دبیری زبان انگلیسی – دبیری زیست شناسی – دبیر شیمی – دبیری فیزیک – دبیری عربی – دبیری علوم اجتماعی
دو شنبه 30/10/1398 دبیری فلسفه – دبیری جغرافیا – دبیری معارف اسلامی – دبیری علوم تجربی– دبیری ریاضی آموزگار ابتدایی و استثنائی ( ض - ط- ظ - ع - غ- ف - ق -ک- گ - ل - م - ن - و - ه - ی ) - دبیری فلسفه – دبیری جغرافیا – دبیری معارف اسلامی – دبیری علوم تجربی – دبیری ریاضی
سه شنبه 01/11/1398 دبیری تاریخ – دبیری هنر – دبیری حرفه‏وفن و کاروفناوری – مربی امور تربیتی – مراقبت سلامت - مشاوره دبیری تاریخ – دبیری هنر – دبیری حرفه‏وفن و کاروفناوری – مربی امور تربیتی – مراقبت سلامت - مشاوره
چهارشنبه 02/11/1398 هنرآموز حسابداری – هنرآموز الکتروتکنیک و الکترونیک – هنرآموز ساختمان – هنرآموز صنایع چوب – هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – هنرآموز کامپیوتر – هنرآموز زراعی و باغی – کودک یاری – هنرآموز معدن – هنرآموز مکانیک خودرو – هنرآموز نقشه کشی عمومی ( معماری) – هنرآموز طراحی دوخت –  هنرآموز گرافیک  - جاماندگان هنرآموز حسابداری – هنرآموز الکتروتکنیک و الکترونیک – هنرآموز ساختمان – هنرآموز صنایع چوب – هنرآموز صنایع فلزی و جوشکاری – هنرآموز کامپیوتر – هنرآموز زراعی و باغی – کودک یاری – هنرآموز معدن – هنرآموز مکانیک خودرو – هنرآموز نقشه کشی عمومی (معماری) – هنرآموز طراحی دوخت - هنرآموز گرافیک - جاماندگان
تذکر : موفقیت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت های عمومی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت های عمومی بوده و در گزینش نهایی که بر اساس ضوابط سازمان سنجش و آموزش کشور انجام میگیرد، دارای نمره علمی نهایی نیز بوده باشند.

 آدرس محل- مصاحبه استخدامی :

بیرجند – بلوار معلم – چهارراه بهداری - خیابان شهید خلیل طهماسبی –دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند

اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 16 دی 98: اطلاعيه انجام ساير مراحل پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی (منبع: سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی)

به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1398 آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند،جهت تکمیل پرونده در محل مرکز ارتقاء مهارت های حرفه ای فرهنگیان حضور به هم رسانند .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمود بهدانی گفت: به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1398 آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند: جهت تکمیل پرونده و طی مراحل استخدامی از روز شنبه مورخ 21 دی ماه 1398 با همراه داشتن مدارک ذیل در محل مرکز ارتقاء مهارت های حرفه ای فرهنگیان واقع در خیابان سپیده کاشانی بیرجندحضور به هم رسانند .

مدارک لازم

1- پرینت کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .

2- چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری .

3-اصل و 2 سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه.

4- اصل و 2 سریتصویر پشت و روی کارت ملی .

5- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن .

6- اصل و 2 برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )

7- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت 3٪ معلولین.

8- اصل و تصویر مدارک مشمولین حافظان قرآن درجه 1 تا 3

9– اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی .

10- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)

تذکر1: داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

تذکر2: همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .

برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگی ( آقایان / بانوان) تا ساعت از ساعت تاریخ مراجعه روز
از حرف  "الف"   تا حرف  "ح" 13:30 بعدازظهر 8 صبح 21/10/98 شنبه
از حرف    "خ"   تا حرف   "ع" 13:30 بعدازظهر 8 صبح 22/10/98 یکشنبه
از حرف    "غ"    تا حرف   "ی" 13:30 بعدازظهر 8 صبح 23/10/98 دوشنبه

آدرس محل بررسی مدارک استخدامی :

بیرجند – بلوار پیامبر اعظم(ص) - خیابان سپیده کاشانی – مرکز آموزش و ارتقاء مهارتهای حرفه ای فرهنگیان

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 15 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان ثبت نام دوره های مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان زنجان اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 3 مهر 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

فرآیند تشکیل پرونده استخدامی، اخذ گواهی عدم سوء پیشینه و معاینات پزشکی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی سال 1397 سهمیه استان زنجان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،بنا بر این گزارش به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۹۷ می رساند به منظورادامه فرآیند تشکیل پرونده استخدامی ، انجام مراحل اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، معاینات پزشکی با به همراه داشتن مدارک زیراز روز شنبه 14 مهر تا سه شنبه 17 مهر به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان –اداره امور اداری(طبقه دوم) مراجعه نمایند.

۱- اصل شناسنامه و کارت ملی

۲- سه قطعه عکس جدید پشت نویسی شده

۳- تصویر کارنامه نهایی قبولی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 22 مرداد 97: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ جدول زمانبندی مصاحبه از معرفی شدگان آزمون استخدامی سال 1397 اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 11 مرداد 97: زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

پیرو اطلاعیه مورخه 97/5/8 پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1397 آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با توجه به جدول زمانبدی و با دردست داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید .

مدارک لازم :

1-چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری

2-اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

3-اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن

4- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)

5-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن، افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی(لیسانس) الزامی می باشد.

6-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن

7- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن

8- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه(برای افرادی که از بابت سن در زمان ثبت نام گزینه سوابق را انتخاب نمودند)

9- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی

11- پرینت کارنامه آزمون استخدامی

12- پوشه سیم دار یک عدد(ترجیحا رنگ آبی)

جدول زمانبدی مراجعین براساس رشته شغلی

ردیف مراجعه براساس رشته شغلی افراد تاریخ مراجعه زمان مراجعه توضیحات
1 پذیرفته شدگان رشته های آموزگاری- آموزگار استثنایی –ادبیات فارسی-تربیت بدنی- ریاضی شنبه

97/5/13

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر آقایان
2 پذیرفته شدگان رشته های دبیری زبان انگلیسی –علوم اجتماعی – زیست شناسی – عربی – علوم تجربی-معارف اسلامی(فلسفه)-تاریخ-جغرافیا-حرفه وفن-معارف اسلامی یک شنبه

97/5/14

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر آقایان
3  پذیرفته شدگان رشته های دبیری هنر-امورتربیتی-الکتروتکنیک-مکاترونیک-الکترونیک-تاسیسات-حسابداری-ساخت وتولید-کامپیوتر-معماری دوشنبه

97/5/15

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر آقایان
4 پذیرفته شدگان رشته آموزگار ابتدایی سه شنبه

97/5/16

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر خانمها
5 پذیرفته شدگان رشته های آموزگار استثنایی –ادبیات فارسی-تربیت بدنی- ریاضی-زبان انگلیسی-زیست شناسی-عربی-علوم تجربی چهارشنبه

97/5/17

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر خانمها
 6 پذیرفته شدگان رشته های دبیری علوم اجتماعی-معارف اسلامی-جغرافیا-حسابداری-کامپیوتر-کودکیاری-گرافیک-معماری-حرفه وفن پنچ شنبه

97/5/18

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر خانمها

تذکر:

حضور داوطلب هنگام تشکیل پروند الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.
در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) داوطلب ،جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 8 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی آموزش و پرورش زنجان (منبع: سایت آموزش و پرورش زنجان)

نحوه تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال1397آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان،با توجه به اعلام نتایج پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور،بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1397 آموزش و پرورش استان زنجان می رساند که جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات،با توجه به جدول زمانبدی (که متعاقبا درهمین سایت اعلام خواهد شد) با دردست داشتن مدارک ذکر شده ذیل به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید .

مدارک لازم :

1-چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری

2-اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

3-اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن

4- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)

5-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن

6-اصل معرفینامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن

7- اصل معرفینامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن

8- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه

9- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی

11- پرینت کارنامه آزمون استخدامی

12- پوشه سیم دار یک عدد

تذکر:

1-حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود

2-در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

آدرس: زنجان -میدان رسل (دارالقران) روبروی مصلی جنب معاونت برنامه ریزی استانداری -اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان - اداره امور اداری وتشکیلات

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

 زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان زنجان (مشاهده)

اطلاعیه 18 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان زنجان (منبع: zanjan.te.cfu.ac.ir)

ضمن عرض تبریک خدمت کلیه پذیرفته شدگان استخدام پیمانی سال 1395 در استان زنجان در رشته های آموزش ایتدایی و دبیری معارف اسلامی ، مواردی به شرح ذیل جهت اطلاع تقدیم می گردد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت (مشاهده)

اطلاعیه 4 اسفند 95: نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد.

اطلاعیه مهم اداره اموراداری و استخدامی استان:

نحوه تشکیل پرونده داوطلبان معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال95 سهمیه استان زنجان

به اطلاع معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش می رساند ،جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با در داشتن مدارک مندرج در متن خبر به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

به اطلاع معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش می رساند جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با در داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

مدارک لازم :

 • چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری
 • اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن
 • اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)
 • اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد"شغل- محل انتخابی") و یک برگ تصویر آن، افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی (لیسانس) الزامی می باشد.
 • اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای  معلولین و تصویر آن
 • اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن
 • اصل گواهی و سوابق  خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه
 • مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور
 • معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی
 • پرینت کارنامه آزمون استخدامی
 • پوشه سیم دار یک عدد

زمان مراجعه : روز پنج شنبه 05/12/95 از ساعت 8 صبح تا ساعت 13 ظهر
آدرس محل مراجعه : زنجان- میدان رسل- روبروی مصلی- جنب سازمان برنامه بودجه- اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان- طبقه دوم- اداره اموراداری

تذکر :

حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.

درصورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی (مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان اینجا کلیک نمایید

شرایط تشکیل پرونده معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 29 دی 95: شرایط تشکیل پرونده معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی زنجان اعلام شد

حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است.

به گزارش معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان پیرو اطلاعیه مورخه 8/10/95 پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه ، مقتضی است جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات با توجه به جدول زمانبدی و با در داشتن مدارک به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید.

در این گزارش جدول زمانبدی مراجعین براساس رشته شغلی بصورت زیر ارائه شده است:

ردیف مراجعه براساس رشته شغلی افراد تاریخ مراجعه زمان مراجعه توضیحات
1 پذیرفته شدگان رشته های آموزگاری- آموزگار استثنایی –تربیت بدنی شنبه

2 /11/95

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر  
2 پذیرفته شدگان رشته شغلی دبیری معارف اسلامی

و رشته امور تربیتی مدارس

یک شنبه

3/11/95

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر  
3  پذیرفته شدگان رشته های دبیری ریاضی – زبان انگلیسی – علوم اجتماعی – زیست شناسی – عربی – ادبیات فارسی دوشنبه

4/11/95

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر  
4 پذیرفته شدگان رشته های هنرآموزی - استادکاری سه شنبه

5/11/95

از ساعت 8 صبح لغایت 13 عصر  

لازم به ذکر است حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود

و در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی (مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده فایل ضمیمه اینجا کلیک کنید

اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه 7 دی ۹۵: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان زنجان

طی اطلاعیه ای ازطرف دفترمعاونت پشیبانی آموزش وپرورش استان :
نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال95 آموزش و پرورش اعلام شد

دفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان با صدور اطلاعیه ای ،نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال95 آموزش وپرورش را اعلام نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان طی اطلاعیه ای ازدفتر معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان، نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه تعلیم و تربیت به شرح ذیل اعلام شد:

داوطلبان محترم معرفی شده سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال95 سهمیه استان زنجان،مقتضی است با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 95 آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش و پیرو اطلاعیه آن پیرامون بررسی مدارک و مصاحبه از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1395 آموزش و پرورش، ضمن رعایت موارد ذکر شده در آن اطلاعیه، جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات،با توجه به جدول زمانبدی (که متعاقبا درهمین سایت ومعاونت پشتیبانی اداره کل اعلام خواهد شد) و با در داشتن مدارک ذکر شده به اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان مراجعه فرمایید .

مدارک لازم :

1-چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده درسال جاری

2-اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

3-اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن

4- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر آن (برادران)

5-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ تصویر آن، افرادی که با کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند ارائه اصل و تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی(لیسانس) الزامی می باشد.

6-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معلولین و تصویر آن

7- اصل معرفی‌نامه رسمی از بنیاد شهید و جانبازان برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند و تصویر آن

8- اصل گواهی و سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است به همراه مفاصا حساب بیمه

9- مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه مندرج در زمان ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور

10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی

11- پرینت کارنامه آزمون استخدامی

12- پوشه سیم دار یک عدد

تذکر:

1-حضور داوطلب جهت تشکیل پروند و بررسی آن الزامی است. و عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.

2-در صورت ناقص بودن مدارک و یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خود اظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش) جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده و از انجام مراحل بعدی(مصاحبه و ...) محروم خواهد شد.

آدرس اداره کل : زنجان –میدان رسل (دارالقران) روبروی مصلی جنب معاونت برنامه ریزی استانداری –اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان – اداره امور اداری وتشکیلات

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش زنجان اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771487
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k