• ۱۴۰۳/۰۲/۱۸
  • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۸۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1403

اطلاعیه شماره 2
خبر 18 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 2 پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳  آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی استان کهگیلویه و بویراحمد
اطلاعیه شماره ۲  پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳ پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۳ در استان صادر شد. مشاهده متن کامل اطلاعیه
اطلاعیه شماره 1 اداره کل آموزش و پرورش
خبر 9 اردیبهشت 1403: اطلاعیه  شماره یک پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سال ۱۴۰۳
اطلاعیه شماره یک  آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پیرامون پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۳ در استان منتشر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ در این اطلاعیه  چنین آمده است: به اطلاع پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت این آزمون می‌رساند برای دریافت فرم‌های مربوط به تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی به نشانی ............مراجعه کنند.
داوطلب از ۶ اردیبهشت حداکثر به مدت ۴ روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir بخش جذب و استخدام کارا اسناد و مدارک مورد نیاز را تکمیل و بارگذاری کند.
برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت، داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است.
داوطلبان در صورت ورود و بارگذاری مدارک و مستندات، برای تشکیل پرونده، معاینات پزشکی و سنجش و ارزیابی تکمیلی و مصاحبه گزینش، نوبت را از طریق سامانه کارا دریافت خواهند کرد.
داوطلبان باید فایل‌های پیوستی را دانلود، مطالعه و فرم‌های متقاضیان را پرینت، تکمیل و در روز بررسی مدرک به همراه داشته باشند.
آزمون رشته‌های شغلی "آموزگاری" ۱۸ اسفند پارسال برگزار شد و رشته‌های شغلی "دبیری و هنرآموز" جمعه ۲۸ اردیبهشت امسال برگزار خواهد شد. مشاهده اطلاعیه شماره 1

اطلاعیه های پذیرقته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 14 شهریور 1402: زمان و مکان تشکیل پرونده آزمون استخدامی دبیری و هنر آموزی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای زمان و مکان تشکیل پرونده آزمون استخدامی دبیری و هنر آموزی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد را اعلام کرد.
به گزارش اداره  اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ متن اطلاعیه شماره ۳به شرح ذیل است: مشاهده متن کامل اطلاعیه
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای زمان ومکان تشکیل پرونده و بررسی اسناد و مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.
به گزارش اداره  اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد بر اساس دستوالعمل ارسالی وزارت آموزش وپرورش جزئیات دیگری از مدارک و مستندات لازم آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی سال ۱۴۰۲ این اداره کل را، جهت اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مصاحبه تخصصی وگزینش منتشر کرد.
متن اطلاعیه ونمونه فرمهای پیوست به شرح ذیل پیوست می باشد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

تشکیل پرونده ۸۲۳ نفر از قبول شدگان ۳ برابر ظرفیت مرحله اول (مشاهده)
خبر 13 تیر 1402: تشکیل پرونده ۸۲۳ نفر از قبول شدگان ۳ برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع  آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکیل پرونده ۸۲۳ نفر از قبول شدگان ۳ برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان ، در قالب ۲ کارگروه از ۱۰ تیر ماه آغاز شده و تا ۱۵ تیرماه بر اساس برنامه زمان بندی شده در مدرسه شبانه روزی توحیدی یاسوج واقع در ابتدای جاده آبشار ادامه دارد و روز  ۱۶ تیر ماه نیز جهت تشکیل پرونده جاماندگان در نظر گرفته شده است. 
 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛  ایمان سبحانی نژاد افزود :  داوطلبان عزیز پس از تشکیل پرونده و ارجاع به درمانگاه فرهنگیان جهت معاینات پزشکی از روز ۲۷ تیرماه جهت ارزیابی تخصصی توسط ۱۰ گروه از ارزیابان حرفه ای و تخصصی معرفی شده از وزارت آموزش و پرورش بر اساس برنامه زمان بندی شده  فراخوان خواهند شد و در مصاحبه شرکت خواهند کرد.
وی افزود: در راستای جذب و تامین منابع انسانی شایسته، کارآمد، متعهد و برخوردار از صلاحیت ها و شایستگی های لازم، متناسب با مبانی و ارزش های اسلامی و انقلابی معطوف به سایست کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش، ایلاغی مقام معظم رهبری و اجرایی نمودن راهکارها و راهبردهای سند تحول بنیادین برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲از میان داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول،  ۲۷۳ جذب آموزش و پرورش استان می شود.
 اطلاعیه مدارک و مستندات لازم آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 10 تیر 1402: اطلاعیه مدارک و مستندات لازم آزمون استخدام اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد بر اساس دستوالعمل ارسالی وزارت آموزش وپرورش در اطلاعیه شماره ۴ آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ جزئیات دیگری از مدارک و مستندات لازم آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱  این اداره کل را ، جهت اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت آزمون مصاحبه تخصصی وگزینش منتشر کرد.

در این اطلاعیه نمونه فرمهای شماره ۱ ،۷و فرم استشهاد محلی نیز منتشر شده که لازم است داوطلبان در هنگام تشکیل پرونده به همراه دیگر مدارک ذکر شده ارائه دهند.

متن اطلاعیه ونمونه فرمها به شرح ذیل پیوست می باشد. مشاهده فایل پیوست

 اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402: اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد در اطلاعیه شماره ۳  از تغییر زمان تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول  آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ خبرداد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد؛ این اطلاعیه آمده است : به اطلاع معرفي شدگان اوليه چند برابر ظرفيت آزمون استخدامي وزارت آموزش و پرورش ويژه رشته شغلي آموزگار ابتدايي و آموزگار استثنايي سال ۱۴۰۱ سهميه ثبت نامي مناطق و شهرستان های تابعه اداره‌كل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد مي رساند:در ادامه فرايند مرحله دوم آزمون استخدامي ضمن تهيه و آماده سازي مدارك مورد نياز وفق جدول فایل پیوست (اطلاعیه شماره ۳)  به دلیل تغییر شیوه نامه وزارتی شروع برنامه زمانبندی تشکیل پرونده به روز شنبه ۱۰/۴/۱۴۰۲ تغییر یافت. متن اطلاعیه به شرح ذیل است. مشاهده متن کامل اطلاعیه
اطلاعیه زمان تشکیل پرونده آزمون استخدام پیمانی (مشاهده)
خبر 6 تیر 1402: زمان تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی
اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد در اطلاعیه ای زمان تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛  پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی وزرات آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ می توانند با مراجعه به پورتال خبری اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویر احمد از جدول زمانبندی تحویل مدارک و مستندات و زمان مصاحبه با خبر شوند .
در این اطلاعیه تاکید شده است زمان معرفی داوطلبان به مرحله ارزیابی تکمیلی ( مصاحبه تخصصی ) در زمان تشکیل پرونده مشخص به دوطلبان اعلام خواهد شد.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (مشاهده)

خبر 5 تیر 1401: معاون پژوهش برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت تشکیل پرونده دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش از ۶ تیرماه آغاز می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد؛ ایمان سبحان نژاد در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش وپرورش تعداد ۵۱۹ نفر برای تشکیل پرونده و انجام مصاحبه دعوت شده اند که پس از طی مراحل قانونی تعداد ۲۳۱ نفر در ۲۳ کد رشته امتحانی پذیرفته جذب آموزش و پرورش می شوند.
وی گفت: تشکیل پرونده دعوت شدگان به مصاحبه از روز دوشنبه ۶ تیرماه آغاز و تا ۱۳ تیرماه ادامه‌ خواهند داشت.
سبحانی نژاد افزود: پذیرفته شدگان نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش وپرورش جهت اطلاع از جدول زمانبندی تشکیل پرونده و مدارک لازم به پورتال خبری اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد مراجعه نمایند.
وی در پایان تاکید کرد: عدم مراجعه پذیرفته شدگان نتایج اولیه در زمان مقرر جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه به هر دلیل به منزله انصراف از روند استخدام می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اصلاحیه جدید زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 21 بهمن 99: اصلاحیه جدید زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ اصلاحیه جدید برنامه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی ماده 28 اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد بهمن ماه 99به شرح زیر است.
آدرس محل مصاحبه :یاسوج- بلوار استقلال - میدان معلم - دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد

جهت مشاهده زمانبندی جدید مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ برنامه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی ماده 28 اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد بهمن ماه 99به شرح زیر است. آدرس محل مصاحبه :یاسوج- بلوار استقلال - میدان معلم - دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد

جهت مشاهده جدول زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

بـا آرزوی موفقیت برای معرفی شدگان مرحله اول چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ جدول زمان بندی بررسی مدارک وتشکیل پرونده به شرح زیر اعلام می گردد. ضرورت دارد پذیرفته شدگان مرحله اول با در دست داشتن مدارک ذیل به آدرس: یاسوج-میدان معلم- اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد –سالن شهید مطهری حضور یابند.بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هر دلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می باشد وداوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
تذکر مهم: جدول زمانبندی مصاحبه وسایر مراحل گزینش روز دوشنبه 99/11/20 از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
آدرس مکان مصاحبه: یاسوج-بلوار استقلال-میدان معلم –دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد می باشد.
جدول زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد دی ماه 1399

ردیف رشته مرد زن جمع زمان وتاریخ تشکیل پرونده ومعرفی به کمیسیون ساعت حضور
1 آموزگار ابتدایی استثنایی 3 14 17 روز یکشنبه         99/11/19 8صبح الی 17 بعدازظهر
2 آموزگار ابتدایی(خواهران) - 63 63
3 آموزگار ابتدایی(برادران) 68 - 68 روز دوشنبه       99/11/20 8صبح الی 17 بعدازظهر
4 دبیر ادبیات فارسی 18 2 20 روز سه شنبه       99/11/21 8صبح الی 17 بعدازظهر
5 دبیر تربیت بدنی 6 17 23
6 دبیر ریاضی 8 0 8
7 دبیر زبان وادبیات انگلیسی 0 3 3
8 دبیر شیمی 3 2 5
9 دبیر عربی 4 3 7
10 دبیر علوم اجتماعی 14 0 14 روز پنج شنبه       99/11/23

 

8صبح الی 17 بعدازظهر
11 دبیر علوم تجربی 10 5 15
12 دبیر فیزیک 3 5 8
13 دبیر تاریخ 3 2 5
14 دبیر حرفه وفن 11 6 17
15 دبیر معارف اسلامی 35 5 40 روز  شنبه       99/11/25 8صبح الی 17 بعدازظهر
16 مراقب سلامت 10 11 21
17 مربی امور تربیتی 42 5 47 روز یکشنبه       99/11/26 8صبح الی 17 بعدازظهر
18 مشاور واحد آموزشی 8 6 14
19 هنرآموز الکتروتکنیک 3 0 3
20 هنرآموز حسابداری 5 6 11 روز دو شنبه      99/11/27

 

8صبح الی 17 بعدازظهر
21 هنرآموز ساخت تولید 3 0 3
22 هنرآموز ساختمان 3 0 3
23 هنرآموز طراحی دوخت 0 3 3
25 هنرآموز کامپیوتر 13 2 15
26 هنرآموز کودکیاری 0 3 3
27 هنرآموز گرافیک 0 3 3
28 هنرآموز خودرو 7 0 7
29 هنرآموز تأسیسات 2 0 2

مدارک مورد نیاز:
1- ارایه پرینت کارنامه قبولی در مرحله اول الزامی است
2- اصل وتصویر تمام صفحات شناسنامه 2سری
3- اصل وتصویر پشت و روی کارت ملی 2سری
4- اصل وتصویر کارت پایان خدمت یا معافیت برادران 2سری
5- هشت قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده در سال جاری
6- اصل وتصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی در زمان ثبت نام آزمون استخدامی الزامی است.
7- اصل گواهی وسوابق خدمت غیررسمی وتمام وقت در وزارت خانه ها برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سن به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی را اعلام نمودند(تبصره2 ذیل بند11) از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.
8- ارایه معرفی نامه بنیاد شهید وامور ایثارگران برای داوطلبانی که با سهمیه 25درصد در مرحله اول پذیرفته شده اند الزامی است.
9- ارایه معرفی نامه بنیاد شهید برای جانبازان 5درصد تا 20درصد برای داوطلبانی که با سهمیه5درصد جانبازان در مرحله اول پذیرفته شده اند الزامی است.
10- ارایه گواهی برای سهمیه 5درصد رزمندگانی که شش ماه وبالاتر در جبه های جنگ حضور داوطلبانه داشته اند تا تاریخ پذیرش قطعنامه29/ 5/ 67 وبا این سهمیه در مرحله اول پذیرفته شده اند الزامی است.
(مراجع تأئید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از):
- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان ونیروهای مردمی
- معاونت توسعه ومنابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- ارائه گواهی مبنی بر حفظ قرآن کریم (درجات 1 تا 3) از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی توسط حافظان قرآن برای داوطلبان مشاغل دبیر معارف اسلامی ومربی امور تربیتی
12- آن دسته از معرفی شدگان مرحله اول که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه 10 سال محل سکونت استفاده نموده اند، ضرورت دارد جهت تأئید اطلاعات خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستان،فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره369488 مورخ 99/7/27 سازمان اداری استخدامی کشور (فرم پیوست)را تکمیل نموده وپس از تأئید مرجع مربوطه«پاسگاه یاکلانتری نیروی انتظامی محل سکونت» در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. در صورت عدم ارائه مدرک بومی،امتیاز بومی لغو گردیده واز نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-ارائه گواهی در مقاطع تحصیلی ابتدایی،راهنمایی ودبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تأئید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه، به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه 10 سال سکونت، مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تأئید ساکن بودن فعلی در شهرستان مورد تقاضا.
14- ارائه گواهی از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه 3درصد معلولین درج شده با کد نوع معولیت((1- نابینا 2- کم بینا 3- ناشنوا 4- کم شنوا 5- معلول جسمی حرکتی))
15- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت افراد متقاضی استفاده از امتیاز نخبگان
16- همراه داشتن دفترچه بیمه خدمات درمانی یا تأمین اجتماعی برای انجام معاینات پزشکی
17-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (مورخ99/10/11) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور واصلاحیه بعدی آن، از سوی داوطلبان الزامی می باشد.
18- پس از بررسی واحراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط وضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه،در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش وپرورش ، دارای سلامت جسمانی،روانی وتوانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود،با معرفی از سوی کارگروه بررسی مدارک به مرحله مصاحبه معرفی خواهد شد.
19- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی،خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی معرفی نموده باشد،در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک ومستندات،امتیاز بومی لغو واز نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان عمل قرار خواهد گرفت.
20- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی گردد، بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی،براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد(70درصد)آزمون کتبی وسی درصد(30درصد) مصاحبه استخدامی وبا در نظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر پذیرش(به ترتیب نمره فضلی)خواهد بود.
21- داوطلبان گرامی بعد از مراحل بررسی مدارک وتأیید سلامت جسمانی برای شغل معلمی از سوی کمیسیون پزشکی درمانگاه فرهنگیان یاسوج برای معرفی به مرکز مجری مصاحبه، موظفند اصل وکپی مدارک ومستندات ذیل را جهت بخش کمی((ارزیابی سوابقآموزشی وپژوهشی ونرم افزار ودانش کامپیوتر خود بر مبنای گواهی رسمی ومعتبر به مرکز مجری مصاحبه ارایه نمایند)).
ارزیابی سوابق آموزشی((بر مبنای گواهی رسمی ومعتبر ارائه شده توسط داوطلب):
الف) برگزیدگان علمی دانشجویی شامل رتبه مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته وهم ورودی خود (رتبه های اول)
ب) برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی(رتبه های اول،دوم وسوم)
پ) داشتن مدارک زبان معتبر: 1-زبان انگلیسی شامل:IELTS –TOFEL–TOLIMO- MSRT 2-زبان عربی آزمون بسندگی زبان عربی اشتمال.
- سوابق پژوهشی((بر مبنای گواهی رسمی ومعتبر ارائه شده توسط داوطلب))
1- مقالات: مقالات علمی-پژوهشی(نشریات داخلی)
- هر مقاله مرتبط با شغل چاپ شده
- هر مقاله غیر مرتبط با شغل چاپ شده
2- کتاب: تألیف
– چاپ هر کتاب مرتبط با شغل
- چاپ هر کتاب غیر مرتبط با شغل
ترجمه: - ترجمه هر کتاب مرتبط با شغل
- ترجمه هر کتاب غیر مرتبط با شغل
3- ثبت اختراع: گواهی ثبت اختراع مورد تأئید مراجع ذیصلاح
- گواهی ثبت اختراع مرتبط با شغل
- گواهی ثبت اختراع غیر مرتبط با شغل
4- کسب مقام در جشنواره های معتبر علمی وهنری:
- کسب مقام در المپیادهای علمی،جشنواره های معتبر علمی(خوارزمی،جوان خوارزمی،رازی،فارابی) وفناوری، هنری، فرهنگی، ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان ونهادها، سینمایی-
- کسب مقام در هر جشنواره مرتبط با شغل
- کسب مقام در هر جشنواره غیر مرتبط با شغل
5- پایان نامه وطرح های تحقیقاتی: پایان نامه وطرح های تحقیقاتی معتبر
- هر مورد مرتبط با شغل
- هر مورد غیر مرتبط با شغل
6- نرم افزارها ودانش کامپیوتر (بر مبنای گواهی رسمی ومعتبر ارائه شده توسط داوطلب)نرم افزار های تخصصی
- داشتن مدرک معتبر با شغل هر نرم افزار
22- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی گزینش پیوست را دریافت ونسبت به تکمیل دقیق فرم والصاق یک قطعه عکس اقدام وبه همراه دو قطعه عکس پرسنلی،تصویر کلیه صفحات شناسنامه وکارت ملی،همزمان با ارایه سایر مدارک در زمان بررسی مدارک استخدامی،تحویل کارگروه مستقر در سالن اداره کل نماید.
23- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام ویا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده بر عهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل آزمون،مصاحبه وجذب،محرز شود،داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد،از انجام مراحل بعدی محروم گردیده ودر صورت صدور حکم استخدامی،حکم مزبور لغو وبلا اثر می گردد.
24- عدم مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت برای تشکیل پرونده وبررسی مدارک وانجام مصاحبه در زمان مقرر،به منزله انصراف از ادامه استخدام می باشند وداوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
25- در صورت ناقص بودن مدارک یا مغایرت آن با اطلاعات ثبت شده در زمان ثبت نام (خوداظهاری در فرم ثبت نام سازمان سنجش)جزء افراد فاقد شرایط تلقی شده واز انجام مراحل بعدی ((مصاحبه ))محروم خواهند شد.
26- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه نامه ها وپروتکل های بهداشتی بوده و با داشتن ماسک سه لایه،الکل ومواد ضدعفونی کننده در زمان ومکان های تعیین شده حضور یابند.

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم استشهاد محل سکونت اینجا کلیک نمایید

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون سال 98  (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعيه زمانبندی مصاحبه پذيرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 21 دی 98: اطلاعيه زمانبندی مصاحبه پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبواحمد گفت: پذیرفته شده گان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آموزش وپرورش استان از یکشنبه 22دیماه جهت تشکیل پرونده به اداره کل آموزش وپرورش استان مراجعه کنند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان،اردشیر یاری گفت: پذیرفته شده گانی که اسامی آنها از طریق وزارت آمورش وپرورش اعلام شده برای اطلاع از زمان مراجعه تشکیل پرونده ومصاحبه وبررسی مدارک ومستندات –معاینه پزشکی وگزینش به سایت آموزش وپرورش استان مراجعه کنند.

رئیس اموراداری وتشکیلات آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبواحمد هم گفت: جهت تشکیل پرونده آموزگاران ابتدایی واستثنایی22دی ماه وجهت مصاحبه 28و29و30دیماه –دبیری ادبیات فارسی وعلوم اجتماعی برای تشکیل پرونده 23دیماه ومصاحبه 1بهمن-دبیری علوم تجربی-تاریخ-معارف اسلامی-علوم زیستی وبهداشتی-فیزیک وشیمی24دیماه ومصاحبه 2بهمن-دبیری زیان وادبیات انگلیسی –دبیری ریاضی-دبیر تربیت بدنی برای تشکیل پرونده 25دیماه ومصاحبه 3بهمن ومربی امورتربیتی مدارس ومشاور واحد آموزشی تشکیل پرونده 26دماه ومصاحبه 5بهمن می باشد.

مسعود بیضایی گفت:زمان تشکیل پرونده از ساعت 8صبح الی17 عصردر روزهای اعلام شده در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش وپرورش استان واقع در میدان معلم شهر یاسوج می باشد.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 19 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد) 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ،مدارک مورد نیاز، زمان و مکان تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال۹۸ اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به شرح زیر است.بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره151610  مورخ 1398/03/27  و160491 مورخ 1398/04/01 سازمان اداری واستخدامی کشور)، به اطلاع پذیرفته شدگان « سهمیه مدیریت ها وادارات تابعه اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد »  می رساند، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش  به شرح ذیل اعلام می گردد. پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

جدول زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی 98/ 8/ 30

ردیف رشته مرد زن جمع تعداد پذیرفته شدگان مرحله اول زمان و تاریخ تشکیل پرونده ساعت

تشکیل پرونده

 

1 آموزگار ابتدایی (استثنایی) 7 7  

83نفر

روزیکشنبه98/10/22

 

 

8صبح الی17بعدازظهر

 
2 آموزگار ابتدایی 35 34  
 
3 دبیری ادبیات فارسی 23 23  

56نفر

 

روز دوشنبه98/10/23

 

8صبح الی17بعدازظهر

 
4 دبیر علوم اجتماعی 8 2  
5 دبیر علوم تجربی 6 0  

 

57نفر

 

 

روز سه شنبه98/10/24

 

 

 

8صبح الی17بعدازظهر

 
6 دبیر تاریخ 3 5  
7 دبیر معارف اسلامی 25 9  
8 دبیر علوم زیستی وبهداشتی 3 0  
9 دبیر فیزیک 3 0  
10 دبیر شیمی 3 0  
11 دبیر زبان وادبیات انگلیسی 7 3  

46نفر

 

روزچهار شنبه98/10/25

 

8صبح الی17بعدازظهر

 
12 دبیر ریاضی 5 5  
13 دبیر تربیت بدنی 2 24  
14 مربی امورتربیتی مدارس 11 17  

39نفر

 

 

 

روزپنج شنبه98/10/26

 

8صبح الی17بعدازظهر

 
15 مشاور واحد آموزشی 5 6  

- محل تشکیل پرونده  : یاسوج- اداره کل آموزش و پرورش  استان کهگیلویه وبویراحمد - سالن شهید مطهری .

جدول زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی 30/ 8/ 98

ردیف رشته مرد زن جمع تعداد پذیرفته شدگان مرحله اول زمان وتاریخ برگزاری مصاحبه تعداد روز مصاحبه
1 آموزگار ابتدایی (استثنایی) 7 7 83نفر روز شنبه98/10/28 3روز
2 آموزگار ابتدایی 35 34 روز یک شنبه98/10/29
روز دو شنبه98/10/30
3 دبیری ادبیات فارسی 23 23 56نفر روزسه شنبه98/11/1 1روز
4 دبیر علوم اجتماعی 8 2
5 دبیر علوم تجربی 6 0 57نفر روز چهارشنبه98/11/2 1روز
6 دبیر تاریخ 3 5
7 دبیر معارف اسلامی 25 9
8 دبیر علوم زیستی وبهداشتی 3 0
9 دبیر فیزیک 3 0
10 دبیر شیمی 3 0
11 دبیر زبان وادبیات انگلیسی 7 3 46نفر روز پنجشنبه98/11/3 1روز

 

12 دبیر ریاضی 5 5
13 دبیر تربیت بدنی 2 24
14 مربی امورتربیتی مدارس 11 17 39نفر روز شنبه98/11/5 1روز
15 مشاور واحد آموزشی 5 6

 - محل مصاحبه :  یاسوج- سالم آباد-بلوار کاشانی-نبش کاشانی18-ساختمان شماره2-دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد.

* مدارک مورد نیاز:

1-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه 2سری .

2-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی 2سری .

3-اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت « برادران» 2سری.

4-هشت قطعه عکس تمام رخ 3*4 پشت نویسی شده در سال جاری .

5-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی 2سری.

6-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... موضوع تبصره «2»ذیل بند «11»بخش دوم شرایط عمومی داوطلب آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت در وزارتخانه هاو موسسات و شرکتها دولتی و... را اعلام نموده اند.

* ((داوطلبانی که به صورت غیر رسمی وتمام وقت در وزارت خانه ها ومؤسسات وشرکت های دولتی،بانک ها وشرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی،شهرداری ها ومؤسسات وشرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است،مؤسسات وشرکت های ملی ومصادره شده که به نحوی از بودجه وکمک دولت استفاده می کنند،نهادهای انقلاب اسلامی وشرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 22/ 11/ 1357 به بعد خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها))

7- ارایه گواهی برای حافظان قرآن کریم درجه 1 تا 3

8- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای (خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و مراجع ذیصلاح مندرج در آگهی (برای رزمندگان دارای سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ،همسروفرزندان آنان ) در خصوص داوطلبان ایثارگر.

9- معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه 3درصد معلولین درج شده است.

10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه .

* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 6 تا 9 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد صادر شده باشد.

11- پرینت قبولی.

12-مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی . (این مدارک در زمان روز مصاحبه تخصصی به همراه داشته باشید.

* سایر موارد قابل توجه:

1-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشورمندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

2-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

3- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.

4- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

5-گذراندن دوره یک ساله مهارت­ آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­ های مجری دوره مهارت ­آموزی اعلام خواهد شد.

6-مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­ های برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی(خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.

7-چنانچه پذیرفته ­شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت­ آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 9 آبان 97: اطلاعيه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

رئیس اداره برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت:رشته های دبیری و آموزگاری با مراجعه به سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان استخدام پیمانی آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان ازمحل آموزش خود مطلع شوند و درصورت نیاز به جابجایی درخواست خود را تکمیل نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان؛اصغر بهزادی گفت: زمان ثبت نام غیر حضوری 14و 15 آبان ماه97 می باشد.

وی گفت: ضمناً کلاسهای آموزشی از19آبانماه باتوجه به شرایط هردانشگاه برگزار می گردد.

رئیس اداره برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی آموزش وپرورش افزود: رشته های آموزگاری،دبیری ریاضی و معارف در پردیس شهید ایزدپناه یاسوج برگزار می گردد.

بهزادی تصریح کرد: رشته های هنرآموز ی به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران مراجعه نمایند.

اعلام زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 13 مرداد 97: اعلام زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از۱۳تا۲۴مردادماه برای تکمیل پرونده و مصاحبه به آموزش وپرورش استان مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ اردشیر یاری گفت:مراحل حضوری شامل بررسی مدارک و تشکیل پرونده ومعرفی به کمیسیون پزشکی و مصاحبه عملی است.
وی گفت: این مصاحبه برای ۲۴گروه رشته ای و براساس زمانبندی اعلام شده انجام می گیرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:زمان مراجعه تمامی رشته ها تا۱۸مرداد و زمان مراجعه آموزگاران ابتدایی تا ۲۴مردادماه می باشد.
وی گفت:سهمیه استان برای پذیرش ۲۵۲نفر است که ۳برابر این تعداد شامل عادی و۲برابر ایثارگران به مصاحبه دعوت می شوند.
یاری گفت:محل تشکیل پرونده سالن شهید مطهری آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و محل مصاحبه نبش کاشانی۱۸ _ساختمان شماره۲پردیس شهید ایزدپناه است.
وی گفت:پذیرفته شده گان جهت اطلاع دقیق از زمان و مکان حضور و مصاحبه به سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد)

زمان ومکان بررسی مدارک وتشکیل پرونده،معرفی به کمیسیون پزشکی ومصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی 15تیرماه97اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد؛ زمان ومکان بررسی مدارک وتشکیل پرونده،معرفی به کمیسیون پزشکی ومصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدام پیمانی 15تیرماه97اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به شرح زیر است
1-عکس4 * 3 پشت نویسی شده 6 قطعه.

2- ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی با تصویر تمامی صفحات آن((2سری))

3-ارائه اصل کارت پایان خدمت قبل از97/4/15 یا معافیت دائم با تصویر آن ( ویژه آقایان ) تا تاریخ 97/4/15

4- اصل مدرک تحصیلی با تصویر آن (گواهی نامه موقت پایان تحصیلات دال بر فراغت از تحصیل تا زمان برگزاری آزمون97/4/15)بعداز 97/4/15قابل قبول نیست

5- مدارک دال برامتیازات وسهمیه قانونی(اعم از بومی بودن، نیروی قراردادی برای احتساب حداکثر سن وحافظان قرآن کریم)

6- داوطلبان استفاده از سهمیه ایثاگران(سهمیه 25% و 5%) در صورت پذیرش در مرحله اول آزمون نسبت به ارایه اصل گواهی ایثار گری از نهاد های مربوطه اقدام فرمایند.

7- داوطلبان استفاده از سهمیه 3 درصد معلولین در مرحله اول آزمون نسبت به ارایه اصل گواهی از سازمان بهزیستی استان اقدام فرمایند.

8- داوطلبان استفاده از سهمیه بومی عشایر می بایست به اداره کل امور عشایر استان مراجعه ونسبت به اخذ گواهی معتبر دال بر بوم عشایری بودن اقدام نمایند.

* محل تشکیل پرونده : یاسوج- اداره کل آموزش و پرورش استان سالن شهید مطهری ساعت9صبح

* محل مصاحبه : سالم آباد (بلوار کاشانی) نبش کاشانی 18 ساختمان شماره 2 پردیس شهید ایزدپناه

* محل درمانگاه فرهنگیان: یاسوج-روبروی بیمارستان شهید بهشتی-جنب داروخانهدکتر کاظمی

*حضور افراد برابر برنامه زمانبندی ضروری والزامی است .

اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771497
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k