• بروزرسانی ۱۳۹۹/۰۶/۱۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت ایران ترانسفو – شهریور ۹۹

استخدام شرکت ایران ترانسفو – شهریور ۹۹

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت ایران ترانسفو

جهت ورود به صفحه استخدام شرکت ایران ترانسفو اینجا کلیک نمایید


خبر 4 بهمن 99: آغاز مراحل گزینش و جذب نیرو در شرکت ایران ترانسفو (منبع: سایت شرکت ایران ترانسفو)

کوروش دربندی زاده معاون منابع انسانی و پشتیبانی گروه صنعتی ایران ترانسفو : جذب 300 نیروی گروه صنعتی ایران ترانسفو در نیمه راه و در مرحله مصاحبه وگزینش قراردارد.
دربندی زاده گفت : در سال جهش تولید و به منظور تکمیل نیروی متخصص ومورد نیاز بخش های تولید و اداری شرکت ایران ترانسفو و با توجه به برگزاری آزمون تخصصی در آبان ماه سال 99 ، مرحله مصاحبه وگزینش پس از راستی آزمایی مدارک متقاضیان توسط دانشگاه زنجان در شرکت ایران ترانسفو آغاز شده است.
در این مرحله 600 نفر از قبول شدگان( دوبرابر ظرفیت پذیرش ) در آزمون کتبی با کسب حدنصاب نمره قبولی دعوت به مصاحبه شده اندکه از این تعداد 300 نفر پس از قبولی در مصاحبه جذب خواهند شد.
مصاحبه افراد متقاضی دارای مدرک لیسانس وفوق لیسانس با مدارک تحصیلی مدیریت صنایع و مکانیک و حسابداری و برق به اتمام رسیده و گزینش ومصاحبه متقاضیان دارای مدرک دیپلم و فوق دیپلم در حال انجام است.
برای حفظ سلامتی متقاضیان مصاحبه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.


 

خبر 11 آذر 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: سامانه گلستان دانشگاه زنجان)

مدارک مورد نیاز:
1- اصل و كپی شناسنامه و كارت ملی
2- اصل و كپی كارت پایان خدمت
3- اصل و كپی مدرك تحصیلی
4- اصل و كپی مدارك مربوط به بومی بودن
5- اصل و كپی مدارك مربوط به سهمیه شاهد یا ایثارگری(در صورت حائز شرایط بودن)

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آبان 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان؛ مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو با بیان اینکه این ازمون در روزهای 1 و 2 آبان ماه برگزار شد گفت: در ازمون روز یکم آبان یک هزار و 640 داوطلب بومی در مقطع دیپلم و در آزمون روز دوم یک هزار و 401 داوطلب هم در مقطع فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس در آزمون کتبی گروه صنعتی ایران ترانسفو با هم رقابت کردند.
دکتر ظهیری افزود:300 نفر از قبول شدگان مرحله نهایی در رشته های برق . مکانیک ، متالوژی وحسابداری در گروه صنعتی ایران ترانسفو استخدام وفعالیت خواهند کرد.
نتایج نهایی آزمون کتبی پایان آبان ماه اعلام می شود. هم اکنون 5 هزار نیرو در 14 شرکت زیر مجموعه گروه صنعتی ایران ترانسفوی زنجان به ساخت انواع ترانسفور ماتور مشغول هستند.


 

خبر 23 مهر 99: اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: سامانه گلستان دانشگاه زنجان)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان آزمون استخدامی شرکت ایران ترانسفو از روز دوشنبه تاريخ 28/07/1399 با مراجعه به سامانه ثبت نام (سامانه گلستان دانشگاه زنجان) با همان نام و كلمه عبور ايجاد شده توسط شما ، نسبت به دريافت كارت آزمون اقدام نمائيد. در صورت مغايرت اطلاعات ثبت نامي با شماره تلفن هاي 33052695 و 33052605 تماس حاصل فرمائيد. زمان برگزاري آزمون متقاضيان مقطع ديپلم : صبح پنجشنبه مورخ 1399/08/01 زمان برگزاري آزمون متقاضيان مقطع فوق ديپلم، ليسانس و فوق ليسانس : صبح جمعه مورخ 1399/08/02


 

خبر 24 شهریور 99: اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: سامانه گلستان دانشگاه زنجان)

با توجه به تماسهاي مكرر متقاضيان ثبت نام در سطوح مختلف اعلامي در دفترچه راهنماي استخدامي شركت ايران ترانسفو مورخ 99/6/15 جلسه فوري با اعضاي كميته جذب شركت و نمايندكان دانشگاه زنجان در تاريخ 99/6/22 تشكيل و پس از تبادل نظر مقرر گرديد:
داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مقطع كارداني اعم از برق و مكانيك و متالورژي مي توانند با مدرك تحصيلي ليسانس اعم از پيوسته و ناپيوسته با رعايت شرط سني 27 سال در مقطع فوق ديپلم شركت نمايند و نيازي به ارائه مدرك تحصيلي فوق ديپلم نمي باشد.
ساير موارد مندرج در دفترچه كماكان به قوت خود باقي مي باشد.
ثبت نام و ويرايش مجدد تا پايان روز جمعه مورخ 99/6/28 تمديد گرديد.


 

خبر 24 شهریور 99: اصلاحیه و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: سامانه گلستان دانشگاه زنجان)

با توجه به تماسهاي مكرر متقاضيان ثبت نام در سطوح مختلف اعلامي در دفترچه راهنماي استخدامي شركت ايران ترانسفو مورخ 99/6/15 جلسه فوري با اعضاي كميته جذب شركت و نمايندكان دانشگاه زنجان در تاريخ 99/6/22 تشكيل و پس از تبادل نظر مقرر گرديد:
داوطلبان متقاضي شركت در آزمون مقطع كارداني اعم از برق و مكانيك و متالورژي مي توانند با مدرك تحصيلي ليسانس اعم از پيوسته و ناپيوسته با رعايت شرط سني 27 سال در مقطع فوق ديپلم شركت نمايند و نيازي به ارائه مدرك تحصيلي فوق ديپلم نمي باشد.
ساير موارد مندرج در دفترچه كماكان به قوت خود باقي مي باشد.
ثبت نام و ويرايش مجدد تا پايان روز جمعه مورخ 99/6/28 تمديد گرديد.


 

خبر 22 شهریور 99: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام شرکت ایران ترانسفو (منبع: سامانه گلستان دانشگاه زنجان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت ایران ترانسفو تا 23 شهریور ماه تمدید گردید.


 استخدام شرکت ایران ترانسفو - 15 شهریور 99

شرکت ایران ترانسفو درنظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز از بین داوطلبان مرد بومي استان زنجان در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گززین صرفاً برای مشاغل کارگری بصورت قراردادی موقت کارگری جذب نماید. داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 1399/06/15 لغایت 1399/06/21 می توانند به سایت  به وب سایت گلستان دانشگاه زنجان و یا سایت دانشگاه زنجان مراجعه نمایند.
مهلت ثبت نام تا 21 شهریور 99 تا 23 شهریور 99 تا 28 شهریور 99 می باشد.

> شرایط عمومی

۱ -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم.
تبصره : تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
3 -عدم اعتیاد به مواد مخدر ، روان گردان ها ، دخانیات و مشروبات الکلی.
4 -نداشتن سابقه محکومیت کیفری و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه .
۵ -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که جذب می شوند.
6 -دارا بودن شرایط احراز شغل بر اساس آگهی .
7 -نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شرکت های دولتی یا خصوصی.
8 -احراز صلاحیت های مورد نظر و تأیید گزین شرکت ، پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه.

> شرایط اختصاصی

۱-داشتن مدرک تحصیلی دیپلم با گرایش های اعلامی در جدول پیوست شماره دو برای مقطع تحصیلی دیپلم
2-داشتن مدرک تحصیلی کاردانی برق و مکانيک با گرایش های اعلامی در جدول پیوست شماره دو برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم
3-داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی برق – مکانيک- صنایع- حسابداری با گرایش های اعلامی در جدول پیوست شماره دو برای مقطع تحصیلی لیسانس و با توضیحات لازمم برای مقطع تحصیلی فوق لیسانس صنایع
توضیح : داشتن مدرک تحصیلی بالاتر به هیج وجه عنوان مزیت تلقی نخواهد شد.
4 -داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون مورخ 02/ 08 /99 به شرح ذیل:
4-۱ -حداکثر 2۵ سال تمام برای دانش آموختگان مقطع دیپلم (متولدین02/ 08 /74 به بعد)
4-2 -حداکثر 27 سال تمام برای دانش آموختگان مقطع کاردانی. (متولدین02/ 08 /72 به بعد)
4-3 -حداکثر 29 سال تمام برای دانش آموختگان مقطع کارشناسی (متولدین02/ 08 /70 به بعد)
۵ -حداکثر سن اعلامی ملاک عمل بوده و مدت خدمت سربازی یا سوابق بیمه ای به شرط سنی اضافه نخواهد شد.
6 -استخدام مختص داوطلبان بومی استان زنجان می باشد.
توضیح: بومی به فردی اطالق میشود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:
6-۱ -محل تولد داوطلب یا همسر وی محل درخواستی باشد.
6-2 -حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدائی ، راهنمائی و یا دبیرستان) بصورت متوالی و متناوب در محل درخواستی طی شده باشد.
6-3 -داوطلب یا پدر ،مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در محل درخواستی برای استخدام را داشته باشند.
6-4 -همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان محل درخواستی برای استخدام آنان یکی باشد.
6-5 -داوطلب حداقل ۵ سال سابقه سکونت در استان زنجان را داشته باشد.
7 -انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصي حداکثر به میزان دو برابر ظرفيت مورد نیاز، از میزان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند، انجام خواهد شد.
8 -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود، لذا قبولی در آزمون کتبی ، به منزله پذیرش فرد تلقی نخواهد شد.
9 -پس از آزمون کتبی در مصاحبه فرزندان کارکنان شاغل و بازنشستگان شرکت ترانسفو و فرزندان شاهد و ایثارگر در شرایط یکسان اولویت خواهند داشت.
۱0 -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک به صورت ناقص، بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از جذب نیرو (شامل آزمون ، مصاحبه و جذب) محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد ، قرارداد مزبور لغو خواهد گردید.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام شرکت ایران ترانسفو میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سیستم جامع گلستان دانشگاه زنجان اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 4 شهریور 99: جذب 350 نیروی بومی در شرکت ایران ترانسفو (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان، معاون منابع انسانی و پشتیبانی گروه صنعتی ایران ترانسفو از جذب 350 نفر نیرو برای تکمیل نیروی انسانی بخش تولید و خدمات صنعتی خبر داد.
دربندی زاده با اعلام این خبر گفت: گروه صنعتی ایران ترانسفو برای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش های تولید از بین داوطلبان بومی استان زنجان در مقاطع تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم ، لیسانس وفوق لیسانس جذب نیرو مینماید.
وی افزود: 300 نفر از طریق این آزمون برای شرکت ایران ترانسفو زنجان و 50 نیرو هم از طریق مصاحبه برای شرکت ایران ترانسفو ری در حال جذب می‌باشد .
از ابتدای سال تاکنون ۵۰ نفر نیز از طریق مصاحبه برای واحدهای تخصصی جذب و شروع بکار کرده اند که ۲۵ نفر ایشان از بانوان بوده اند.
داو طلبان برای کسب اطلاعات بیشتر وثبت نام از تاریخ 1399/6/15 لغایت 1399/6/21 میتوانند به آدرس وب سایت گلستان دانشگاه زنجان و یا سایت دانشگاه زنجان مراجعه نمایند.
گفتنی است داوطلبان متقاضی از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه وگزینش بصورت قراردادی جذب خواهند شد. ;که با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا در استان زمان و مکان آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.
پارسال نیز در یک مرحله 200 نیروی جدید با حضور وزیر صنعت معدن وتجارت و مسئولین استان در شرکت ایران ترانسفو آغاز بکار کردند.البته مجموع نیروی جدید جذب شده طی سال 98 حدود 270 نفر بوده است.
هم اکنون حدود ۵۰۰۰هزار نفر در گروه صنعتی ایران ترانسفو برای تامین نیازصنعت برق کشور به انواع ترانسفورماتور و رآکتور و پست برق و چرخه تامین این محصول در گروه صنعتی ایران ترانسفو در تلاشند.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی