• ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت ملی نفت ایران – سال ۹۶

استخدام شرکت ملی نفت ایران – سال ۹۶

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام شرکت نفت سال 96

مشاهده اخبار جدید استخدام شرکت نفت

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

شرایط آگهی استخدام شرکت های تابعه وزارت نفت سال 96

شرکتهای تابعه وزارت نفت به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در بخشهای مختلف صنعت نفت از بین فارغ التحصیلان برتر مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (بانوان و آقایان) در رشته های تحصیلی تعیین شده از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، طب صنعتی و گزینش به تعداد 1250 نفر استخدام می نمایند.

عنوان گام آزمون فارغ التحصیلان دارای حداقل ۴ سال سابقه کار متوالی و مرتبط آزمون فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها
ثبت نام در آزمون ۹۶/۰۸/۲۵ – ۹۶/۰۹/۰۱ ۹۶/۰۸/۲۵ – ۹۶/۰۹/۰۱
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی ۹۶/۱۰/۱۱ ۹۶/۱۰/۱۱
آزمون کتبی ۹۶/۱۰/۱۴ ۹۶/۱۰/۱۵
اعلام نتایج آزمون کتبی متعاقبا اعلام خواهد شد متعاقبا اعلام خواهد شد
کنترل مدارک متعاقبا اعلام خواهد شد متعاقبا اعلام خواهد شد
مصاحبه استخدامی متعاقبا اعلام خواهد شد متعاقبا اعلام خواهد شد
اعلام نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد متعاقبا اعلام خواهد شد

تعاریفمنظور از برخی واژه ها و عبارتهای مندرج در این راهنما به شرح ذیل می باشد:
داوطلب بومی استان: به فردی اطلاق می شود که متولد استان محل خدمت انتخابی باشد، یا دیپلم خود را از استان محل خدمت دریافت کرده باشد و یا همسر وی متولد استان محل خدمت انتخابی باشد.
داوطلب بومی شهرستان: به فردی اطلاق می شود که متولد شهرستان محل خدمت انتخابی باشد، یا دیپلم خود را از شهرستان محل خدمت دریافت کرده باشد و یا همسر وی متولد شهرستان محل خدمت انتخابی باشد.
تبصره 1: شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج و قم مشمول امتیازات افراد بومی نمی باشند.
تبصره 2: گواهی اتمام دوره پیش دانشگاهی و محل اخذ آن برای تعیین بومی بودن ملاک نبوده و مورد پذیرش نمی باشد.
فرزند کارکنان صنعت نفت: داوطلبانی که پدر یا مادر آنها براساس اطلاعات موجود در سیستم جامع نیروی انسانی نفت از جمله کارکنان رسمی صنعت نفت (شاغل، بازنشسته، از کار افتاده کلی دائم یا فوت شده) می باشند.
تبصره 1: فرزندان کارکنان قراردادی/ پیمانکاری و یا هر عنوان دیگر مشمول این تعریف نخواهند بود.
تبصره 2: فرزندان کارکنان شرکتهای واگذار شده به بخش خصوصی مشمول این تعریف نمی باشند.
سابقه کار معتبر داخل صنعت نفت: مدت زمان کارکرد نیروی انسانی شاغل با شرایط ذیل در ردیف سوابق کاری داخل صنعت نفت محسوب می گردد:
الف: نیروهای قراردادی مدت معین دارای سابقه خدمت در برابرپستهای سازمانی شرکتها/ واحدهای تابعه صنعت نفت - (دارای شماره پرسنلی در سیستم جامع نیروی انسانی)
ب: نیروهای قرارداد مدت موقت (مستقیم) در شرکتها/ واحدهای تابعه صنعت نفت (دارای شماره پرسنلی در سیستم جامع  نیروی انسانی)
ج: شاغلین شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با شرکتها/ واحدهای تابعه صنعت نفت در فعالیتهای مستمر و غیر پروژه ای (با پرداخت حق بیمه کامل)

سابقه کار معتبر خارج از صنعت نفت: مدت زمان پرداخت حق بیمه کامل به واسطه کارکرد افراد در هریک از ارگانها یا واحدهای صنفی یا صنعتی کشور که تابعه صنعت نفت نباشد و یا کمتر از 50 درصد سهام آن در مالکیت صنعت نفت باشد.
همچنین سوابق مربوط به شرکتهایی که زیر مجموعه وزارت نفت بوده و به بخش خصوصی واگذار گردیده اند از تاریخ واگذاری جزو سوابق خارج از صنعت نفت محسوب می گردد.
امتیاز ویژه: امتیازی است که به نسبت درصد معینی از نمره کسب شده داوطلبان واجد شرایط مربوطه به امتیازات ایشان اضافه می گردد (بخش 8 راهنما)
سهمیه ایثارگران: درصدی از ظرفیت مجوز استخدام که براساس قوانین لازم الاجرا در صنعت نفت به داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران اختصاص می یابد (بخش 9 راهنما).
گروه پردازشی: مجموعه ای از داوطلبان استخدام در هریک از سهمیه های استخدامی که رشته امتحانی، شهرستان محل خدمت و شرکت انتخابی ایشان یکسان بوده که در رقابت با یکدیگر رتبه بندی می گردند.
پردازش: محاسبه رتبه داوطلبان براساس نمرات مکتسبه و اعمال امتیازات ویژه (درصورت شمول) در مقایسه با سایر داوطلبان مشابه در هریک از گروه های پردازشی.
حدنصاب قبولی: حداقل نمرات مورد نیاز جهت راهیابی داوطلب به فرآیند پردازش نمرات و رتبه بندی در هر یک از مراحل ارزیابی.
نیرو های طرح خدمت نظام (امریه): داوطلبانی که دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در شرکت هاای تابعاه صنعت نفت گذرانیده اند.
شرایط عمومی1- داشتن تابعیت ایران
2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر
5- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
6- عدم منع از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذی صلاح
7- دارا بودن «گواهینامه موقت فراغت از تحصیل» و یادانشنامه «دانشنامه پایان تحصیلات» و یا «ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی» در یکی از مقاطع، رشته ها و گرایش های تحصیلی موردنیاز
8- دارا بودن کارت معافیت دائم یا پایان خدمت وظیفه عمومی (داوطلبان ذکور)
9- عدم اشتغال به صورت رسمی، پیمانی و یا بازخرید خدمت در دستگاههای دولتی در زمان ثبت نام
تذکر: طبق قوانین کشوری دریافت حقوق از دو دستگاه دولتی ممنوع می باشد.
10- عدم اشتغال به صورت پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت
11- برخورداری از سلامت جسمی، روانشناختی و اعتقادی

شرایط اختصاصیفارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشتههای تحصیلی مورد نیاز که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:
الف) دانش آموختگان برتر دانشگاه های سراسری:
- مقطع کارشناسی: دارای رتبه کل کشوری 4000 و کمتر در آزمون سراسری ورودی دانشگاه های دولتی (بدون لحاظ سهمیه در گروه آزمایشی مربوطه) توأم با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 17
- مقطع کارشناسی ارشد: دارای رتبه کشوری 200 و کمتر در آزمون سراسری ورودی کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی در رشته تحصیلی مربوطه توأم با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18
تبصره 1: داوطلبانی که با استفاده از آیین نامه استعدادهای درخشان دانشگاهها بدون شرکت در کنکور سراسری ورودی کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهها پذیرفته و فارغ التحصیل شده اند صرفاَ با شرط حداقل معدل کل فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد 18 حائز شرایط شرکت در آزمون خواهند بود.
تبصره 2: فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور (شامل دانشگاههای تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، صنعتی اصفهان،  تربیت مدرس، شهید بهشتی، شیراز، اصفهان، علم و صنعت ایران، علامه طباطبایی، تبریز، خواجه نصیرالدین طوسی و فردوسی مشهد) با تقلیل 2 نمره در شرط معدل و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت با تقلیل 1 نمره مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
تبصره 3: فارغ التحصیلان دانشگاههای دولتی در صورت قبولی در آزمون کتبی می بایست در روز کنترل مدارک گواهی رتبه کنکور سراسری از سازمان سنجش آموزش کشور و یا گواهی پذیرش از طریق آیین نامه استعدادهای درخشان از دانشگاه محل تحصیل خود ارائه نمایند.
تبصره 4: لازم بذکر است سازوکار و نحوه اخذ گواهی رتبه کنکور سراسری از سازمان سنجش آموزش کشور متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد و درحال حاضر نیاز به انجام اقدامی توسط داوطلب نمی باشد.
ب) دانش آموختگان برتر دانشگاه های آزاد اسلامی:
- مقطع کارشناسی: نفرات اول تا سوم فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی در میان هم ورودی های هر رشته و گرایش تحصیلی توأم با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18
- مقطع کارشناسی ارشد: نفرات اول تا سوم فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد اسلامی در میان هم ورودی های هر رشته و گرایش تحصیلی توأم با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 19
تبصره: فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی در صورت قبولی در آزمون کتبی می بایست در روز کنترل مدارک گواهی رتباه فارغ التحصیلی از دانشگاه محل تحصیل خود ارائه نمایند.
ج) دانش آموختگان دانشگاههای خارج کشور:
- دانش آموختگان دانشگاههای ممتاز (گروه الف): فارغ التحصیلان دانشگاههای ممتاز خارج کشور در مقطع کارشناسی با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 15 و در مقطع کارشناسی ارشد با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 16
- دانش آموختگان سایر دانشگاههای خارج از کشور (گروه های ب، ج و د): فارغ التحصیلان سایر دانشگاههای خارج کشور (به غیر از دانشگاههای ممتاز) در مقطع کارشناسی با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 17 و در مقطع کارشناسی ارشد با کسب حداقل معدل کل فارغ التحصیلی 18
تبصره 1: شرایط فوق صرفاً به استناد معدل مندرج در مدرک تحصیلی معتبر و ملاک استخدام داوطلبان، احراز می گردد.
در صورت عدم درج معدل کل در مدرک فارغ التحصیلی، داوطلب می بایست تا قبل از روز کنترل مدارک نسبت به تهیه ریزنمراتی که به تایید دانشگاه رسیده باشد اقدام نماید. همچنین درخصوص مدارک دانشگاههای خارج کشور که در آنها معدل فارغ التحصیلی برحسب اعدادی غیر از طیف صفر تا بیست می باشد، داوطلب می بایست نسبت به تهیه گواهی تراز معدل خود از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام نماید.
تبصره 2: جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شهدا، همسران و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسران و فرزندان آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت، رزمندگان، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت که در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد ایثارگران به استخدام شرکت در می آیند از شمول شرط معدل معاف بوده لیکن این دسته از داوطلبان می بایست شرط رتبه کنکور/رتبه فارغ التحصیلی مخصوص دانش آموختگان برتر دانشگاههای سراسری و آزاد اسلامی (مندرج در بندهای الف و ب فوق) را دارا باشند.
تبصره 3: با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای استخدام، تابع مقررات وزارت علوم، تحقیقات و  فناوری می باشد لذا در رابطه با حداقل معدل قابل قبول برای آن دسته از ایثارگران که در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد به استخدام شرکت درآمده و از شمول شرط معدل معاف گردیده اند، می بایست مراتب به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برسد. مشمولان سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران که صرفاً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط قادر به انتخاب ازمیان محل های خدمت ایثارگری مربوطه خواهند بود.

رشته ها/گرایشهای تحصیلی مورد نیازکلیه دانش آموختگان برتر مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای سراسری، آزاد اسلامی و خارج از کشور در رشته های تحصیلی مندرج در جدول ذیل که دارای شرایط اختصاصی بخش 4 باشند مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود:

رشته امتحانی رشته و گرایش های تحصیلی
اقتصاد، اقتصاد انرژی و بازاریابی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
حسابداری مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
حقوق و حقوق تجارت بین الملل مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
زمین شناسی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت اجرایی و MBA- گرایش استراتژی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت اجرایی و MBA- گرایش بازرگانی و بازاریابی بین الملل مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت اجرایی و MBA- گرایش مدیریت توسعه و منابع انسانی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت اجرایی و MBA- گرایش مدیریت مالی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مدیریت مالی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی ایمنی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی برق مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی شیمی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی صنایع مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی عمران مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی کامپیوتر مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی مکانیک مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی مواد مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی نفت اکتشاف مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی نفت بهره برداری مخازن نفت مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی نفت حفاری مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
مهندسی نفت مخازن هیدروکربوری مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون
علوم و فناوری نانو مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش 1-17 دفترچه آزمون

*تذکر مهم: فارغ التحصیلان رشته و گرایش های تحصیلی مرتبط با رشته امتحانی اقتصاد و اقتصاد انرژی و علوم و فناوری نانو صرفاً در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند.

شرایط سنیحداقل سن داوطلبان جهت ورود به آزمون 18 سال و حداکثر سن قابل قبول به شرح ذیل می باشد:
مقطع کارشناسی 30 سال (متولدین 66/01/01 و بعد)
مقطع کارشناسی ارشد 34 سال (متولدین 62/01/01 و بعد)
تسهیلات شرایط سنی:
1- مدت زمان خدمت سربازی انجام شده (مندرج در کارت پایان خدمت) به حداکثر سن مجاز داوطلب اضافه می شود.
2- مدت سابقه کار داوطلبانی که تجربه کاری در واحدهای تابعه صنعت نفت داشته باشند و یا بصورت قرارداد تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار، با تشخیص مدیر توسعه منابع انسانی شرکت اصلی و تایید اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری به حداکثر سن اضافه می گردد.
3- سابقه کار خارج از صنعت نفت افرادی که دارای تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز می باشند در صورت ارائه مدارک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور، با تشخیص مدیر توسعه منابع انسانی شرکت اصلی و تایید اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری تا پنج (5) سال به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره: کلیه داوطلبانی که با بهره گیری از بندهای 2 و 3 مذکور واجد شرط سنی شناخته شده اند مکلفند نسبت به ارائه مدارک معتبر (از جمله گواهی سابقه کار و گواهی سازمان تأمین اجتماعی) مندرج به شرح جزئیات سوابق کاری اقدام نموده تا با تشخیص مدیر توسعه منابع انسانی شرکتهای اصلی و تأیید اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری اقدام گردد. بنابراین این افراد می توانند در آزمون شرکت نموده و سابقه کار نفرات مشمول این تبصره به حداکثر سن (30 سال برای مقطع کارشناسی و 34 سال برای مقطع کارشناسی ارشد) اضافه می گردد و پس از برگزاری آزمون نسبت به دریافت مدارک و بررسی صحت آنها اقدام خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم صدور تأییدات لازم افراد مذکور واجد شرایط عمومی استخدامی شناخته نخواهند شد و از فرایند استخدامی حذف می شوند.
4- شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش می باشد. داوطلبان بومی که صرفاً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط قادر به انتخاب شهرستان های محل خدمت بومی استان خود می باشند و امکان انتخاب سایر استانها را نخواهند داشت.
5 براساس قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران، جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شاهد، همسران و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسران و فرزندان آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت، رزمندگان، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت که در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد ایثارگران به استخدام شرکت در می آیند مشمول شرط حداکثر سن جهت استخدام نمی گردند . مشمولان سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران که صرفاً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط قادر به انتخاب ازمیان محل های خدمت ایثارگری مربوطه خواهند بود.

در هر حال و تحت هر شرایطی با مراعات تسهیلات فوق نباید سن داوطلبان در مقطع کارشناسی از 35 سال و مقطع کارشناسی ارشد از 40 سال بیشتر باشد.
تبصره: سقف سن مجاز برای مشمولان سهمیه ایثارگران (5 درصد و 25 درصد) که از شرط حداکثر سن معاف می باشند و در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد استخدام می گردند به دلیل تکمیل سنوات مورد نیاز برای اعمال مقررات بازنشستگی صنعت نفت، برای آقایان 50 سال و برای بانوان 40 سال خواهد بود.

ضوابط تحصیلی مدارک دانشگاهی (گواهینامه موقت فراغت از تحصیل یا دانشنامه پایان تحصیلات یا ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی) افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمونهای استخدامی است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی و استخدامی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
تبصره 1: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست 96/10/15 و قبل از آن باشد.
تبصره 2: داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده، در آزمونهای استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هریک از مراحل استخدام مشخص شود فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.
تبصره 3: هیچ گونه مدرک دیگری اعم از معادل، افتخاری، نامه های صادره از دانشگاه ها مبنی بر لغو معافیت تحصیلی نظام وظیفه و یا غیره بعنوان مدرک تحصیلی معتبر ملاک عمل قرار نمی گیرد.
تبصره 4: دانشجویان مقاطع تحصیلی اعلام شده (که تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در مدرک آنها پس از برگزاری آزمون خواهد بود) و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده حق شرکت در آزمون استخدامی را ندارند.

امتیازات ویژهافراد ذکر شده در جدول زیر در صورت شرکت در آزمونهای استخدامی و کسب حد نصاب قبولی از امتیازات ویژه برخوردار خواهند شد. این امتیاز صرفاً برای یکبار در مرحله آزمون کتبی یا در مرحله مصاحبه تخصصی (هر کدام که به نفع داوطلب باشد) به نتیجه امتیازات کسب شده فرد اضافه می شود.

ردیف واجدین شرایط اولویت میزان امتیاز (درصد از کل امتیاز کسب شده)
1 فرزندان کارکنان رسمی (شاغل، بازنشسته، ازکار افتاده دائم یا فوت شده) صنعت نفت 20 درصد
2 فرزندان کارکنان رسمی (شاغل، بازنشسته، ازکار افتاده دائم یا فوت شده) صنعت نفت دارای سابقه خدمت اشتغال در سمت های سازمانی طرح های اقماری یا مناطق گرمسیری (جنوب) یا خانگیران به ازای هر سال سابقه خدمت 1 درصد تا حداکثر 30 درصد
3 فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت 15 درصد
4 افراد بومی بوشهر 15 درصد
5 افراد بومی استان 10 درصد
6 شاغلین شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت ها/ واحدهای تابعه صنعت نفت در فعالیت های مستمر و غیر پروژه ای به ازای هر سال سابقه خدمت 2/5 درصد تا حداکثر 20 درصد
7 نیروهای قرارداد مدت موفت در شرکت ها/ واحدهای تابعه صنعت نفت به ازای هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا حداکثر 30 درصد
8 نیروهای قراردادی مدت معین دارای سابقه خدمت در برابر پست های سازمانی شرکت ها/ واحدهای تابعه صنعت نفت به ازای هر سال سابقه خدمت 5 درصد تا حداکثر 40 درصد
9 نیروهای رطح خدمت نظام (امریه) در شکت ها و واحدهای تابعه صنعت نفت به جز مدت دوره آموزش نظامی به ازای هر سال 2/5 درصد
10 دارندگان مدارج حفظ قرآن کریم وفق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی به ازای هر درجه 4 درصد حداکثر 20 درصد

تذکر 1 : امتیاز مندرج در ردیف 2 جدول فوق علاوه بر امتیاز 20 درصدی مربوط به فرزندان کارکنان مندرج در ردیف 1 قابل احتساب می باشد.
تذکر 2: امتیاز مندرج در ردیف 2 جدول به سنوات اشتغال در طرح های اقماری اعم از مناطق گرمسیر و غیرگرمسیر تعلق می گیرد. این امتیاز در خصوص مشمولین اشتغال در طرح های اقماری مناطق گرمسیر جنوب به صورت توامان در طول دوره اقماری مورد محاسبه قرار نمی گیرد.
تذکر 3 : شرکتها و واحدهای تابعه صنعت نفت که به بخش خصوصی واگذار گردیده اند از تاریخ واگذاری در زمره شرکتهای خارج از صنعت نفت محسوب گردیده و امتیازات ویژه داوطلبان دارای سابقه کار در آن شرکتها/واحدها (برداشت شده ا یران ا ستخدام) صرفاً تا تاریخ واگذاری، به عنوان سابقه کار داخل صنعت نفت، قابل محاسبه خواهد بود.
تذکر 4: افراد بومی استان/شهرستان در صورتی از امتیاز منظور شده بهره مند خواهند شد که تعهد محضری مبنی بر حداقل 10 (ده) سال خدمت در محل تعیین شده را نیز بسپارند. ملاک عمل درخصوص شرایط بومی، آخرین تقسیمات جغرافیایی کشوری می باشد.
تذکر 5: مدارک مربوط به حفظ قرآن کریم داوطلبان می بایست مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی باشد تا در اعطای امتیاز مربوطه مورد پذیرش قرار گیرد.
تذکر 6: سقف مجموع عوامل امتیاز واجدین شرایط جدول فوق حداکثر تا 100 درصد کل امتیاز کسب شده لحاظ می گردد.

سهمیه های ایثارگران 1- سهمیه 25 درصدی ایثارگران  
25 درصد از ظرفیت جذب مجوز استخدامی به جانبازان و آزادگان ، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان  25% و بالاتر، فرزندان و همسران آزادگان بالای یکسال اسارت و خواهران و برادران شهدای بیکار واجد شرایط که دارای شرط رتبه کنکور سراسری/رتبه فارغ التحصیلی (مندرج در بخش 4 دفترچه) باشند، اختصاص دارد.
براساس توافقات و هماهنگی های بعمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، این دسته از مشمولان می بایست مشابه سایر داوطلبان جهت شرکت در آزمون کتبی ثبت نام نموده و حداکثر 10 اولویت شهرستان و شرکت محل خدمت خود را (در  محل هایی خدمتی که دارای سهمیه جذب 25 درصد ایثارگران باشد) را به عنوان اولویت های ایثارگری (25 درصد) انتخاب نمایند. نمرات این دسته از داوطلبان در گروههای پردازشی اختصاصی سهمیه 25 درصد (صرفاً در مقایسه و رقابت با سایر مشمولان سهمیه یاد شده) مورد پردازش قرار گرفته و نفرات برگزیده آزمون کتبی براساس عملکرد آزمونی ایشان با اعمال امتیازت خاص ایثارگری به تعداد 2 برابر سهمیه تخصیصی انتخاب و به سایر مراحل ارزیابی راه پیدا می کنند. داوطلبان پذیرفته شده نهایی نیز بر اساس بند 10 این دفترچه به تعداد سهمیه تخصیصی به این دسته از مشمولان، مشخص و به واحدهای دارنده مجوز معرفی می شوند. لازم بذکر است برای مشمولان سهمیه 25 درصد ایثارگران کسب حدنصاب نمرات الزامی نمی باشد.
تبصره 1: در فرایند جذب و استخدام مشمولان سهمیه 25 درصد ایثارگران، اولویت استخدام آنان مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت خواهد پذیرفت. اولویت استخدامی در بین این مشمولان به ترتیب با جانبازان، آزادگان، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر (براساس درصد جانبازی) و فرزندان آزادگان با یک سال اسارت و بیشتر می باشد و در صورت عدم تکمیل سهمیه از بین ایثارگران فوق الذکر مانده سهمیه قابل تسری به سایر ایثارگران مشمول سهمیه یاد شده (به ترتیب به همسر شهید، همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسر آزادگان با یک سال اسارت و بیشتر، خواهر و برادر شهید) خواهد بود.
تبصره 2: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران سهمیه استخدامی مربوط به ایثارگران (25 درصد) در دفترچه راهنمای آزمون مشخص و از سهمیه آزاد مجزا گردیده و ایثارگران برای بهره مندی از این سهمیه بایستی در سیستم سجایا دارای وضعیت شغلی بیکار باشند.

2- سهمیه 5 درصدی ایثارگران
5 درصد از مجوز استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان با کمتر از یک سال اسارت که دارای شرط رتبه کنکور سراسری/رتبه فارغ التحصیلی (مندرج در بخش 4 دفترچه) باشند، از طریق شرکت در آزمون استخدامی اختصاص می یابد. این دسته از داوطلبان نیز در صورت واجد شرایط بودن می بایست حداکثر 10 اولویت شهرستان و شرکت محل خدمت خود را (در محل خدمت هایی که دارای سهمیه جذب 5 درصد ایثارگران باشد) در فرم ثبت نام به عنوان اولویت های ایثارگری (5 درصد) انتخاب نمایند.
تذکر 1: خدمت داوطلبانه در جبهه شامل بسیجیان ، جهادگران و نیروهای مردمی رزمنده، کارکنان شاغل و بازنشستگان دستگاههای اجرایی، سازمانها، نهادها و شرکت ها و موسسات دولتی یا تحت پوشش قانون کار و مقررات تامین اجتماعی و قوانین خاص، صاحبان شغل آزاد در شرکتها و موسسات خصوصی، صنوف آزاد و افراد بدون شغل (دانشجویان، دانش آموزان و افراد فاقد کار) بوده که از طریق بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جهاد سازندگی به مناطق جنگی، عملیاتی و امنیتی اعزام شده اند. تاییدیه مدت حضور در مناطق مذکور حسب مورد با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی می باشد.
تذکر 2: ایثارگران وخانواده محترم ایشان که متقاضی استفاده از سهمیه های فوق الذکر می باشند ضروریست قبل از ثبت نام با بررسی جدول نیازهای استخدامی از وجود این سهمیه ها در رشته تحصیلی و شهرستان مورد نظر خود اطمینان پیدا کرده و سپس اقدام نمایند.
تذکر 3: کلیه ایثارگران یاد شده صرفاً مشمول بهره مندی از یکی از سهمیه های فوق (25 درصد یا 5 درصد) می باشند.
تذکر 4: مشموالن بندهای 9-1 و 9-2 (سهمیه های 5 درصد و 25 درصد ایثارگران) می بایست همانند سایر داوطلبان شرط رتبه کنکور سراسری/رتبه فارغ التحصیلی (مندرج در بخش 4 دفترچه) را دارا باشند.
تذکر 5: به کلیه ایثارگران بیکار مشمول سهمیه استخدامی 25 درصد ایثارگران توصیه می شود برای حصول اطمینان از چگونگی امکان بهره مندی خود از سهمیه استخدامی مذکور، قبل از ثبت نام با مراجعه به سایت ایثار و یا در صورت نیاز به بنیاد شهید و امور ایثارگران محل پرونده، نسبت به مشخص شدن وضعیت شغلی خود و در صورت لزوم اصلاح آن اقدام نمایند.
تذکر 6: لازم بذکر است تنها ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی 25 درصد بهره مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرایند ثبت نام و برگزاری این آزمون استخدامی در سیستم سجایا "بیکار" ثبت شده باشد و دانشجو هم نباشند. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد فوق مسئولیت آن بعهده ایثارگر خواهد بود.

مراحل ارزیابی1- آزمون کتبی
هدف از این مرحله، تعیین سطح معلومات عمومی، پایه، دانش فنی، هوش و توانمندیهای ذهنی متقاضیان استخدام می باشد. این آزمون مشتمل بر دروس عمومی (ادبیات فارسی و آیین نگارش، زبان انگلیسی، کامپیوتر، هوش و توانمندیهای ذهنی) و دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی می باشد.
تبصره 1: ضریب دروس ادبیات فارسی و زبان انگلیسی (1) و هوش و توانمندی های ذهنی و کامپیوتر (2) خواهد بود.
تبصره 2: امتیاز کل آزمون کتبی با احتساب ضریب 40 درصد برای امتیاز دروس عمومی و 60 درصد برای امتیاز دروس تخصصی محاسبه می گردد.
تبصره 3: برای ورود به مرحله پردازش نمرات، کسب حدنصاب تعیین شده برای آزمون کتبی الزامی می باشد.
تبصره 4: جهت اطلاع از دروس تخصصی آزمون کتبی به بخش 15 دفترچه راهنما مراجعه نمایید

آزمون کتبی فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها در روز جمعه مورخ 96/10/15 بصورت همزمان در حوزه های تعیین شده برگزار خواهد گردید.

2- مصاحبه
مصاحبه از دو بخش تخصصی و ارزیابی روانشناختی تشکیل شده است که هدف از بخش تخصصی مصاحبه، بررسی سوابق، فعالیتها و تجارب کاری پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی و ارزیابی توانمندی ها، قابلیتها و مهارتهای ایشان می باشد. مصاحبه کنندگان از مدیران، سرپرستان یا کارشناسان شرکت های تابعه وزارت نفت خواهند بود.
در بخش روانشناختی مصاحبه، داوطلب از بعد سازگاری روانشناختی، چگونگی تعاملات و مهارتهای اجتماعی و مهارتهای مقابله ای ارزیابی می گردد.
تبصره: مجموع امتیازات بخش مصاحبه 100 خواهد بود و کسب حداقل 40 درصد امتیاز مرحله مصاحبه جهت راهیابی داوطلب به فرایند پردازش نمرات الزامی و امتیاز کمتر از آن به منزله عدم پذیرش نهایی متقاضی می باشد. شایان ذکر است کسب حدنصاب در این مرحله به منزله پذیرش نبوده و وضعیت نهایی فرد بر اساس نمرات آزمون کتبی، مصاحبه، امتیازات ویژه و در رقابت با سایر داوطلبان مشابه و تعداد نیاز استخدامی تعیین خواهد شد.

تعیین پذیرفته شدگان1- آزمون کتبی
شرط الزم جهت ورود داوطلبان به فرآیند پردازش نمرات آزمون کتبی کسب حدنصاب تعیین شده برای نمره کل آزمون کتبی در هر یک از گروه های پردازشی می باشد. پس از تعیین حدنصاب آزمون در هر رشته تحصیلی، داوطلبان فاقد حدنصاب، از ادامه فرآیند حذف خواهند شد. درصورت کسب حد نصاب توسط داوطلب، نمره کل وی با ارزش وزنی 40 درصد برای دروس عمومی و 60 درصد برای دروس تخصصی درهر رشته تحصیلی محاسبه گردیده که این امتیاز مبنای رتبه بندی داوطلب در محل های خدمت انتخابی قرار میگیرد.
تذکر: کسب حدنصاب آزمون کتبی به هیچ عنوان به منزله پذیرش داوطلب نبوده و وضعیت قبولی هر فرد با توجه به رتبه کسب شده در مقایسه با سایر داوطلبان مشابه و براساس دو برابر نیاز در هر محل خدمت انتخابی داوطلب می باشد.

2 - پذیرفته شدگان نهایی
شرط ورود به مرحله پردازش نهایی نمرات کسب حد نصاب لازم در مصاحبه می باشد. نمرات نهایی براساس جمع امتیازات در مرحله آزمون کتبی و مصاحبه (با وزن 70 درصد برای آزمون کتبی و 30 درصد برای مصاحبه) با درنظر گرفتن امتیازات ویژه محاسبه خواهد شد. پذیرفته شدگان نهایی به ترتیب اولویت بالاترین امتیاز و با توجه به تعداد نیاز در هر یک از گروه های پردازشی تعیین و جهت طی مراحل طب صنعتی و گزینش معرفی خواهند شد.
تذکر 1: در صورت تساوی نمرات مکتسبه داوطلبان، اولویت به ترتیب با شاغلین قراردادی، بومی شهرستان و سپس بومی استان می باشد.
تذکر 2: کسب حدنصاب مرحله مصاحبه به منزله قبولی نهایی داوطلب نبوده و وضعیت نهایی داوطلب با توجه به جمع امتیازات در مرحله آزمون کتبی و مصاحبه (با وزن 70 درصد برای آزمون کتبی و 30 درصد برای مصاحبه) با درنظر گرفتن امتیازات ویژه و در رقابت با سایر داوطلبان و تعداد نیاز استخدامی تعیین خواهد شد.

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می‌باشند.
جهت دانلود فایل PDF دفترچه شرایط اعلامی استخدام شرکت نفت کلیک کنید.

شرایط آگهی استخدام مخصوص فارغ التحصیلان دارای حداقل چهار سال سابقه کار در وزارت نفت سال 96

شرایط عمومی1- داشتن تابعیت ایران
 2- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4 -عدم اعتیاد به مواد مخدر
5 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
6 -عدم منع از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
7 -دارا بودن »گواهینامه موقت فراغت از تحصیل و یا دانشنامه پایان تحصیلات و یا ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی در یکی از مقاطع، رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز
8 -دارا بودن کارت معافیت دائم یا پایان خدمت وظیفه عمومی داوطلبان ذکور
9 -عدم اشتغال به صورت رسمی، پیمانی و یا بازخرید خدمت در دستگاههای دولتی در زمان ثبت نام
تذکر: طبق قوانین کشوری دریافت حقوق همزمان از دو دستگاه دولتی ممنوع می باشد.
10-عدم اشتغال به صورت بدو قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت
11 -برخورداری از سلامت جسمی، روانشناختی و اعتقادیشرایط اختصاصیدارا بودن حداقل 4 سال سابقه کار متوالی و مرتبط با مدرک کارشناسی تا تاریخ 96/10/14 (تاریخ شروع بکار 92/10/14 و قبل از آن) در صنایع نفت و نیز در دیگر صنایع مشابه (صنایع فولاد، ذوب فلزات و برق) تبصره- ملاک محاسبه سابقه کار حداقل 4سال، سوابق کاری داوطلب با حداقل مقطع تحصیلی کارشناسی می باشد.شرایط سنیحداقل سن داوطلبان جهت ورود به آزمون 18 سال و حداکثر سن قابل قبول به شرح ذیل می باشد:
« مقطع کارشناسی 30 سال (متولدین 66/01/01 و بعد)
« مقطع کارشناسی ارشد 34 سال (متولدین 62/01/01 و بعد)معدل کل فراغت از تحصیلحداقل معدل قابل قبول جهت شرکت در آزمون استخدامی به قرار ذیل است:

»مقطع تحصیلی کارشناسی 14
»مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد 15
تذکرمهم:شرایط فوق صرفا ً به استناد معدل مندرج در مدرک تحصیلی معتبر و ملاک استخدام داوطلبان، احراز میگردد.
در صورت عدم درج معدل کل در مدرک فارغ التحصیلی، داوطلب می بایست تا قبل از روز کنترل مدارک نسبت به تهیه ریزنمراتی که به تایید دانشگاه رسیده باشد اقدام نماید. همچنین درخصوص مدارک دانشگاه‌های خارج کشور که در آنها معدل فارغ التحصیلی برحسب اعدادی غیر از طیف صفر تا بیست می باشد، داوطلب می بایست نسبت به تهیه گواهی تراز معدل خود از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام نماید.
تبصره-جانبازان، آزادگان، همسران و فرزندان شهدا، همسران و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسران و فرزندان آزادگان یکسال و بالای یکسال اسارت، رزمندگان، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یکسال اسارت که در چارچوب سهمیه های استخدامی 25 درصد و 5 درصد ایثارگران به استخدام شرکت در می آیند از شمول شرط معدل معاف می باشند لیکن با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی مورد پذیرش برای استخدام، تابع مقررات وزارت علوم،تحقیقات و فناوری می باشد در خصوص حداقل معدل قابل قبول برای این دسته از ایثارگران می بایست مرتب به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برسد. مشمولان سهمیه 5 و 25 درصد ایثارگران که صرفا ً بر اساس این بند واجد شرایط ثبت نام در آزمون شده اند فقط قادر به انتخاب از میان کد محل های ایثارگری مربوطه خواهند بود.آزمون کتبیهدف از این مرحله، تعیین سطح معلومات عمومی، پایه، دانش فنی، هوش و توانمندی های ذهنی متقاضیان استخدام می باشد. این آزمون مشتمل بر دروس عمومی (ادبیات فارسی و آیین نگارش، زبان انگلیسی ،کامپیوتر، هوش و توانمندی های
ذهنی) و دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی می باشد.
تبصره 1 -ضریب دروس ادبیات فارسی و زبان انگلیسی (1) و هوش و توانمندی های ذهنی و کامپیوتر (2) خواهد بود.
تبصره 2 -امتیاز کل آزمون کتبی با احتساب ضریب 41 درصد برای امتیاز دروس عمومی و 61 درصد برای امتیاز دروس تخصصی محاسبه می گردد.
تبصره 3 -برای ورود به مرحله پردازش نمرات، کسب حدنصاب تعیین شده برای آزمون کتبی الزامی می باشد.
تبصره 4 -جهت اطلاع از دروس تخصصی آزمون کتبی به بخش 15 دفترچه راهنما مراجعه نمایید.
آزمون کتبی در روز پنج شنبه مورخ 96/10/14 بصورت همزمان در حوزه های تعیین شده برگزار خواهد گردید.
مصاحبه از دو بخش تخصصی و ارزیابی روانشناختی تشکیل شده است که هدف از بخش تخصصی مصاحبه، بررسی سوابق،
فعالیت ها و تجارب کاری پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی و ارزیابی توانمندی ها، قابلیت ها و مهارت های ایشان می باشد.
مصاحبه کنندگان از مدیران، سرپرستان یا کارشناسان شرکت های تابعه وزارت نفت خواهند بود.
در بخش روانشناختی مصاحبه، داوطلب از بعد سازگاری روانشناختی، چگونگی تعاملات و مهارت های اجتماعی و مهارت های
مقابله ای ارزیابی می گردد.
تبصره- مجموع امتیازات بخش مصاحبه 100 خواهد بود و کسب حداقل 40 درصد امتیاز مرحله مصاحبه جهت راهیابی
داوطلب به فرایند پردازش نمرات الزامی و امتیاز کمتر از آن به منزله عدم پذیرش نهایی متقاضی می باشد. شایان ذکر است کسب حدنصاب در این مرحله به منزله پذیرش نبوده و وضعیت نهایی فرد بر اساس نمرات آزمون کتبی، مصاحبه، امتیازات ویژه و در رقابت با سایر داوطلبان مشابه و تعداد نیاز استخدامی تعیین خواهد شد.
رشته‌ها و گرایش‌ها تحصیلی مورد نیازکلیه فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های تحصیلی مندرج در جداول ذیل که دارا حداقل 4 سال سابقه کار متوالی و مرتبط با مشاغل مورد نظر در صنایع نفت و همچنین در دیگر صنایع مشابه (صنایع فولاد، ذوب فلزات و برق) با پرداخت حق بیمه کامل مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود.
رشته امتحانی رشته و گرایش‌های تحصیلی
حسابداری مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
شیمی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
علوم اجتماعی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مدیریت بازرگانی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرجدر بخش1-17دفترچه آزمون
مهندس ایمنی مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی برق مطابق با مقاطع و کدهای رشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی دریا مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی شیمی مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی صنایع مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی عمران مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی مکانیک مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی مواد مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون
مهندسی نفت مطابق با مقاطع و کدهایرشته ها و گرایش های تحصیلی مندرج در بخش1-17دفترچه آزمون

توجه: شرایط قرار گرفته در بالا بخشی از شرایط اعلامی در دفترچه راهنمای آزمون می‌باشند.
جهت دانلود فایل PDF دفترچه شرایط اعلامی استخدام شرکت نفت کلیک کنید

اخبار استخدام شرکت نفت در سال 96

خبر 21 فروردین 98: پیگیری موضوع لغو آزمون استخدامی وزارت نفت (خبرگزاری فارس)

در تاریخ آذر سال 96 برگزاری این آزمون با رای دیوان عدالت اداری ملغی شد و در پی آن از سوی وزارت نفت در همان موقع اطلاعیه هایی منتشر شد که ثبت نام کنندگان در این آزمون شماره حسابهای خود را اعلام کنند تا وجوه ثبت نامی عودت داده شود که ظاهرا این کار نیز صورت گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 23 آبان 97: آخرین مهلت بازپس گیری وجوه ثبت نامی آزمون وزارت نفت (منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت)

به اطلاع ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی سال 96 شرکت های تابعه وزارت نفت می رساند، مفاد بخش پایانی اطلاعیه مورخ 96/12/12 وزارت نفت مبنی بر”لحاظ نمودن وجوه ثبت نامی در آزمونهای استخدامی جدید” کان لم یکن اعلام گردیده و مقرر است وجوه ثبت نامی کلیه داوطلبان به حساب آنان عودت گردد. بر این اساس لازم است کلیه داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت درخواست بازپس گیری وجوه ثبت نامی خود اقدام ننموده اند، حداکثر تا پایان روز جمعه 97/8/25، مشخصات حساب بانکی و شماره شبای دلخواه خود را در این پایگاه اینترنتی به ثبت رسانیده تا وجه مربوطه به حساب آنان واریز گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 12 آبان 97: تمدید اطلاعیه ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت‎ نامی آزمون استخدامی نفت تا 19 آبان (منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت)

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت درخواست استرداد وجوه ثبت ‎نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی سال 96 شرکت های تابعه وزارت نفت که تاکنون موفق به ثبت اطلاعات کارت بانکی و شماره شبای حساب خود (جهت استرداد وجه ثبت نام آزمون) در پایگاه اطلاع رسانی آزمون نشده اند، می رساند مهلت ثبت اطلاعات بانکی برای آخرین بار تا پایان روز شنبه مورخ 19 آبان تمدید می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 25 مهر 97: اطلاعیه جدید استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت (منبع: سایت شرکت ملی نفت ایران)

اطلاعیه جدید استرداد وجوه ثبت ‎نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع شرکت ملی نفت ایران، در این اطلاعیه آمده است: «پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی سال 96 شرکت های تابعه وزارت نفت از محل مجوز استخدامی شماره 1169251 مورخ 24 اردیبهشت 1396 سازمان اداری و استخدامی کشور، به اطلاع می‌رساند مقرر شد هزینه ثبت نام کلیه داوطلبان آزمون مذکور به آنان بازپس داده شود، لذا از تمامی داوطلبانی که تاکنون هزینه های پرداختی جهت ثبت نام در آزمون را دریافت ننموده اند درخواست می شود جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت وجوه ثبت نامی و اعلام شماره کارت بانکی و شماره شبای حساب خود از تاریخ 28 مهر لغایت 7 آبان 1397 به پایگاه اطلاع رسانی آزمون شرکت نفت مراجعه کنند.

شایان ذکر است در صورت عدم ثبت اطلاعات حساب بانکی در موعد مقرر، مسئولیت عدم استرداد وجه ثبت نام بر عهده داوطلب خواهد بود.»


خبر 11 اردیبهشت 97: امکان استرداد وجوه ثبت ‎نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت (منبع: سایت شرکت ملی نفت ایران)
اطلاعیه استرداد وجوه ثبت ‎نامی داوطلبان آزمون استخدامی وزارت نفت منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این اطلاعیه آمده است: «پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص استرداد وجوه ثبت نامی داوطلبان آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۶۹۲۵۱ مورخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور، به اطلاع می رساند مقرر گردیده در این مرحله مجددا داوطلبانی که متقاضی دریافت مبلغ ثبت نامی خود می باشند، جهت کسب اطلاع از نحوه دریافت وجوه ثبت نامی به پایگاه اطلاع رسانی آزمون شرکت نفت مراجعه و نسبت به ثبت درخواست استرداد وجه ثبت نام و اعلام شماره کارت بانکی خود از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ اقدام نمایند.»


اطلاعیه ها: آخرین تغییرات دفترچه های آزمون استخدام وزارت نفت

1- داوطلبانی که دارای حداقل 4 سال سابقه کار متوالی و مرتبط در صنایع نفت و دیگر صنایع مشابه بوده و مدرک تحصیلی کارشناسی خود را تا تاریخ 95/11/30 اخذ نموده باشند مجاز به ثبت نام در آزمون داوطلبان دارای حداقل 4 سال سابقه کار متوالی و مرتبط می باشند.

2- رشته امتحانی "زمین شناسی" به آزمون داوطلبان دارای حداقل 4 سال سابقه کار متوالی و مرتبط اضافه گردید (مطابق با صفحه 26 دفترچه راهنما). داوطلبان جهت اطلاع از رشته و گرایش های تحصیلی مجاز به ثبت نام در رشته زمین شناسی می توانند به بخش 17 دفترچه راهنما و قسمت "رشته های امتحانی" سامانه ثبت نام مراجعه نمایند.
3- شرایط اختصاصی داوطلبان آزمون فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها به صورت ذیل تغییر یافت که در این خصوص داوطلبان می بایست به بخش 4 دفترچه راهنمای مربوطه مراجعه نمایند.

- تغییر در رتبه کنکور سراسری مقطع کارشناسی دانشگاههای دولتی از 4000 به 6000 و مقطع کارشناسی ارشد از 200 به 250
- تقلیل 1 نمره در شرط حداقل معدل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

4- با توجه به محدودیت ها و شرایط کاری در برخی مناطق عملیاتی شرکتهای تابعه وزارت نفت شامل سکوهای میدان گازی پارس جنوبی،منطقه عمومی خارک، منطقه عمومی دیلم، منطقه عمومی سیری، منطقه عمومی لاوان، اشتغال بانوان در این مناطق امکان پذیر نمی باشد لذا از آن دسته از بانوانی که این مناطق را به عنوان اولویت محل خدمت خود انتخاب نموده اند درخواست می گردد تا پایان مهلت ثبت نام نسبت به ویرایش اطلاعات خود و انتخاب محل های خدمتی جدید (در صورت وجود) اقدام نمایند. شایان ذکر است در صورت عدم اصلاح محل های خدمتی فوق، این انتخابها از فهرست اولویتهای انتخاب شده داوطلب حذف خواهد شد.

5- با توجه به ماهیت و ویژگیهای خاص وظایف مرتبط با رشته مهندسی دریا امکان ثبت نام بانوان در آزمون رشته امتحانی "مهندسی دریا " وجود ندارد.

6- فارغ التحصیلان رشته "مهندسی نفت - گرایش اکتشاف" (کدهای 2160 و 3279) می توانند در رشته امتحانی "زمین شناسی" نیز در آزمون فارغ التحصیلان برتر شرکت نمایند.

7- فارغ التحصیلان رشته "مهندسی مدیریت پروژه" (کدهای 3242 و 2133) می توانند در رشته امتحانی "مهندسی صنایع" نیز در آزمون ها شرکت نمایند.

8- اطلاعیه های تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام وزارت نفت را در این صفحه مشاهده نمایید.

مشاهده اخبار مرتبط با تغییرات دفترچه آزمون استخدام وزارت نفت سال 96

منبع: hregistration.nioc.ir

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1165169
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد