• ۱۴۰۱/۱۲/۲۰
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس - سال ۱۴۰۱

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس - سال ۱۴۰۱

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس سال 1401


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه دریافت کارت و برگزاری آزمون

خبر 25 اردیبهشت 1402: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس فعال و اطلاعیه نحوه دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس منتشر گردید.

دریافت کارت آزمون

راهنمای شرکت در آزمون | مشاهده اطلاعیه

اعلام جزئیات آزمون استخدامی

خبر 24 اردیبهشت 1402: اعلام جزئیات آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به تشریح جزئیات در خصوص آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس پرداخت.

ادامه خبر

استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس

آگهی 7 اسفند 1401: استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
شرکت نفت ستاره خلیج فارس با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی کشور در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای عملیاتی و ستادی تعداد 650 نفر از داوطلبان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم و لیسانس به صورت بومی در همه مقاطع و رشته های مندرج در جدول ذیل به جز رشته تحصیلی مهندسی شیمی با در نظر گرفتن اولویت بومی از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی،مصاحبه فنی–تخصصی، آزمون روانشناسی صنعتی و گزینش ،به صورت قراردادی و طبق ضوابط قوانین کار و تامین اجتماعی استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 16 اسفند 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3 -تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
4 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
5 -داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان شرکت نفت ستاره خلیج فارس و عدم
اعتیاد به مواد مخدر و مواد روانگردان
6 -عدم منع از خدمات دولتی به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح
7 -دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم در زمان ثبت نام برای آقایان
8 -عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به دولت
تبصـره1 :با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس به صورت قراردادی جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
تبصره2 :مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی براساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان انعقاد قرارداد، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
تبصره3 :نحوه تشخیص شرایط افراد بدو استخدام براساس خوداظهاری میباشد. علیهذا چنانچه حسب استعلامات انجام شده خلاف آن ثابت شود افراد موصوف در هر مرحله از استخدام که باشند حذف و افراد حائز شرایط بعدی جایگزین خواهند شد.
9 -آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در شهر بندرعباس یا هر محل دیگری که شرکت صلاح بداند.
10 -حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون برای مقطع دیپلم 24 سال (متولدین 07/12/1377 مابعد) و برای مقطع تحصیلی لیسانس 30 سال (متولدین 07/12/1371 مابعد) میباشد.
تبصـره 1 :مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده میشود.
تبصره 2 :داوطلبان مقطع تحصیلی دیپلم که دارای سابقه کار در پیمانکاریهای مستمر و قرارداد مستقیم با شرکت نفت ستاره خلیج فارس با پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی هستند، در صورتی که در زمان ثبت نام در آزمون، شاغل به کار در این شرکت بوده و عملکرد وی مورد رضایت مسئولین مربوطه در شرکت قرار گرفته باشد، متناسب با مدت سابقه کار، تا سقف 5 سال به حداکثر سن مجاز آنها اضافه خواهد شد.
تبصره 3 :داوطلبان مقطع تحصیلی لیسانس که دارای سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی هستند (ترجیحاً در شرکتهای مرتبط با صنایع نفت) در صورت پرداخت بیمه حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی آنها افزوده خواهد شد.
تبصره 4 :بر اساس قانون جامع خدماترسانی به ایثارگران:
الف- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
ج- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها مدت زمان مذکور به حداکثر سن آنها اضافه میگردد.
تبصره 5 :به منظور حمایت از خانواده به ازای تاهل به میزان یک سال و نیز داشتن هر فرزند به میزان یک سال و حداکثر تا سقف پنج سال به سقف محدوده سنی مندرج در دفترچه آزمون اضافه خواهد شد.
تبصره 6 :در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصرههای فوق، نباید برای مقاطع تحصیلی دیپلم از 29 سال و کارشناسی از 35 سال بیشتر باشد. (فقط متقاضیان شغل های راننده وسائط نقلیه سنگین و آتش نشان حداکثر سن آنها با رعایت تبصره های فوق میتواند نهایتاً تا 30 سال باشد.)
شرایط اختصاصی
1 -داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد. لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنها عیناً در آگهی درج نشده باشد، از ثبت نام خودداری نمایند. در صورتی که در هر مرحله از فرآیند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاك عمل بوده و در صورتی که رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایشهای ذکر شده ملاك عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.
تبصره1 :شرکت هیچگونه تعهدی برای اعمال مدرك تحصیلی مقطع بالاتر افراد ندارد.
تبصره2 :ارائه مدارک معادل و افتخاری به عنوان مدرك تحصیلی معتبر ملاك عمل قرار نمیگیرد.
2 -داوطلبان در تمامی مقاطع و رشتههای تحصیلی مورد نیاز مندرج در دفترچه به جز رشته مهندسی شیمی که از سراسر کشور میتوانند در آزمون شرکت نمایند، میبایست بومی استان هرمزگان باشند (شرایط بومی بودن در بخش سوم آورده شده است.)
3 -دارا بودن مدرك تحصیلی دیپلم مورد تأیید سازمان آموزش و پرورش برای مقطع تحصیلی دیپلم و دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور برای مقطع تحصیلی لیسانس که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره1 :تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و تاریخ ترخیص از خدمت نظام وظیفه و صدور کارت معافیت دائم قانونی میبایست حداکثر تا آخرین روز ثبت نام باشد.
تبصره2 :رشته و مقطع تحصیلی مندرج در این آگهی استخدام ملاك خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب کان لم یکن تلقی شده و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت. ضمناً شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرك تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت.
تذکر1 :متقاضیان رشته شغلی آتش نشان باید دارای حداقل قد 175 سانتیمتر و فیزیک بدنی مناسب شامل BMI (شاخص توده بدنی) برابر یا کمتر از 25 باشند. (پس از آزمون کتبی و مصاحبه، سنجش آمادگی جسمانی نیز انجام خواهد شد.) لازم به ذکر است داشتن گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل آتش نشان الزامی میباشد.
تذکر2 :متقاضیان رشته شغلی اپراتور وسائط نقلیه سنگین وفوق سنگین بایستی دارای گواهینامه ویژه جرثقیل و گواهینامه رانندگی پایه یکم یا دوم باشند و متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین نیز بایستی دارای گواهینامه رانندگی پایه یکم باشند. لازم به ذکر است دارندگان گواهینامه رانندگی پایه یکم برای متقاضیان شغل اپراتور وسائط نقلیه سنگین و فوق سنگین در اولویت میباشند.
4 -داوطلبان متقاضی استخدام میبایست سلامت جسمانی، روانی و توانایی لازم برای انجام شغل مورد نظر را داشته باشند.
5 -معافیت پزشکی خدمت نظام وظیفه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه پس از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.

مراحل ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 1401/12/07 لغایت روز شنبه مورخ 1401/12/16 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام میپذیرد. متقاضیان میبایست در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند. مدت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود. 
زمان برگزاری آزمون
کارت شرکت در آزمون مذکور از روز دوشنبه 1402/02/26 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت. آزمون مذکور در روز پنجشنبه 1402/02/28 منحصراً در شهرستان بندرعباس برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارك داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 

اعلام نتایج آزمون
نتایج آزمون استخدامی کتبی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام خواهد شد.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون


+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 16 اسفند 1401 
زمان دریافت کارت آزمون: 26  اردیبهشت 1402 
زمان برگزاری آزمون: 28 اردیبهشت 1402 
منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدام شرکت های پتروشیمی
+ دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام شرکت نفت
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


جهت مشاهده آگهی در سایت سازمان سنجش کلیک نمایید

صفحات مرتبط

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2714284
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد