• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
  • 40k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (استخدام استانها)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۹,۹۹۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

دانشگاه‌های علوم پزشکی زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران فعالیت می‌کنند. بطور معمول استخدام در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق برگزاری آزمون استخدام صورت میپذیرد، پذیرفته شدگان آزمون کتبی پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش بصورت قراردادی در مراکز درمانی تحت نظارت دانشگاه های علوم پزشکی مشغول به کار میشوند.


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید


آگهی های استخدامی علوم پزشکی سال 1401

استخدام دانشکده علوم پزشکی ساوه (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/04/18)
دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/04/31)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/04/22)
دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/04/10)
استخدام دانشکده علوم پزشکی خمین (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/31)
دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/04/04)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت جام (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/31)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/25)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسفراین (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/17)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/17)
استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمان (مشاهده) ⌛️(مهلت ثبت نام تا تاریخ 1401/03/15)

ثبت نام کادر درمان برای خدمت رسانی به زائران ایرانی در اربعین حسینی

آگهی 31 خرداد 1401: معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر: با توجه به ضرورت استفاده از کادر درمانی مجرب برای خدمت رسانی به زائرین ایرانی در اربعین حسینی، فراخوان دعوت از کادر درمان و پزشکی از طریق سایت مرکز پزشکی حج و زیارت اعلام شد. مشاهده آگهی...

جذب 66 هزار نفر از گروه پزشکی در آزمون استخدامی امسال

خبر 23 خرداد 1401: معاون پرستاری با بیان اینکه ۶۶ هزار نفر از گروه پزشکی بر اساس مجوز از سازمان استخدامی کشور امسال جذب می‌شوند، اظهار داشت: ۴۰ تا ۴۵ درصد از ظرفیت استخدام ویژه پرستاران هستند و پرستارانی که در دوران کرونا فعالیت داشتند نیز ۲۰ امتیاز در آزمون استخدامی به آنها تعلق می‌گیرد. ادامه خبر...

جذب و استخدام 100 هزار پرستار در وزارت بهداشت

خبر 19 خرداد 1401: معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جذب و استخدام 100 هزار پرستار در راستای بهره‌گیری از نیروی انسانی توانمند در دستور کار این وزارتخانه است که تحقق این مهم بستگی به موافقت سازمان بر نامه و بودجه دارد. ادامه خبر...

جذب نیروی جدید در وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز

خبر 10 خرداد 1401: عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر کم تر از نیم درصد از کادر پرستاری به صورت قرار داد ۸۹ روزه و ۵۳ درصد به شکل های دیگر فعالیت می کنند. برخی از همکاران در آزمون استخدانی قبول شدند و عده ای در شروع انجام طرح هستند. ادامه خبر ....

پیگیری مجوزهای استخدام در وزارت بهداشت

خبر 25 اردیبهشت 1401: رییس کل سازمان نظام پرستاری با اشاره به کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور و با بیان اینکه ۷۰ درصد پست‌های سازمانی وزارت بهداشت خالی است و اگر مجوزی از سازمان امور استخدامی داشته باشد، می‌تواند برای تبدیل وضعیت پرستاران اقدام کند، گفت: این خواهش را از دانشگاه‌های علوم پزشکی داریم که با این جوانان مراعات کنند تا مجوزهای استخدامی بیاید. ادامه خبر...

پیگیری برای استخدام 100 هزار نیرو در وزارت بهداشت

خبر 4 اردیبهشت 1401: مدیرکل منابع انسانی معاونت توسعه وزارت بهداشت درباره وضعیت استخدام‌های وزارت بهداشت، پیگیری برای جذب ۱۰۰ هزار نفر نیرو در این وزارتخانه و نحوه امتیازبندی پرسنل بهداشت و درمانی فعال در بحران کرونا برای استخدام، توضیح داد. ادامه خبر...

وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز برای استخدام نیرو

خبر 27 فروردین 1401: معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت با بیان اینکه حدود 230 هزار پست خالی در وزارت بهداشت بلا تصدی است،گفت:درخواست ما از سازمان امور اداری و استخدامی این است که با درخواست مجوز جذب 100 هزار نفری که از وزارت بهداشت برای آنان ارسال شده است، موافقت کنند. ادامه خبر...

دفترچه شرایط آزمون استخدام وزارت بهداشت

آگهی 15 دی 99: دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سراسر کشور در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال 1397 از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 21 دی 99 تا 25 دی 99 تا 26 دی 99 می باشد.

شرایط عمومی
1-1 .داشتن تابعیت ایران
2-1 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند (به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی موسسه).
6-1 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند.
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1 -مستخدمین رسمی و پیمانی و افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4 -افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
6 -دارندگان مدارک تحصیلی مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرایط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن یا نبودن مقطع و رشته تحصیلی، طرح طبقه بندی مشاغل مورد عمل دانشگاه می باشد)
تبصره: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان دارای مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده می بایست قبل از ثبت نام، از مرتبط یا غیر مرتبط بودن مقطع تحصیلی خود با شرایط احراز مندرج در آگهی اطلاع حاصل کرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمایند.
7 -ضوابط شرکت داوطلبان شاغل در رشته های دارای طرح اجباری مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرایط اختصاصی استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمایز آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه های آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کلیک نمایید
+ جهت دانلود فایل جدول حاوی شغل محلهای جدید آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیک نمایید (اصلاحیه دوم)
+ جهت دانلود فایل جدول حاوی شغل محلهایی كه ظرفیت آنها اصلاح گردیده کلیک نمایید (اصلاحیه اول)
+ جهت مشاهده رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت کلیک نمایید

+ جهت دانلود جدول شماره 1 - مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت کلیک نمایید
جهت دانلود جدول شماره 2 - کد و نام استان ها و شهرستان ها کلیک نمایید

+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

دفترچه شرایط آزمون دانشگاه های علوم پزشکی

آگهی 13 مرداد 99: با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه علم و آگاهی، به این وسیله به اطلاع داوطلبان میرساند که دانشگاهها/دانشکده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سراسر کشور در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین نامهاداری، استخدامی کارکنان غیرهیات علمی ودستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال 1397 از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی وتخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت قراردادی با شرایط و ضوابط ذیل جذب نمایند. توصیه میشود با توجه به روند کلی ثبت نام و اعلام نتیجه ی آزمون به صورت اینترنتی، داوطلبان محترم جهت دریافت کلیه اطلاعات فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند. از این به بعد در تمام متن این راهنما، منظور از «سایت»، نشانی اینترنتی اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 27 مرداد 99 می باشد.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 13 مرداد 99 اینجا کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام های علوم پزشکی

منابع استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی

سوالات متداول استخدام دانشگاه علوم پزشکی

ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی و بهداشت شروع شد. شما متقاضیان گرامی برای مشاهده متن آگهی و ثبت نام در آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت (اینجا کلیک نمایید)

شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته و مشاغل شهر های مورد نیاز، هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی دانشگاه علوم پزشکی (اینجا کلیک نمایید)

داوطلبان صرفاً در صورتی ميتوانند در امتحانات موسسات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ثبت نام نمايند كه مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرايش تحصيلی) آنان مطابق با عناوين مدرك تحصيلی مندرج در شرايط احراز مشاغل قيد شده در آگهي استخدامی يكسان بوده و همچنين عنوان مدرک تحصيلي ثبت نامی داوطلب، در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه وی درج گرديده باشد. جهت مشاهده رشته های مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت (اینجا کلیک نمایید)

ثبت نام به صورت اينترنتی از روز دوشنبه 15/ 10/ 1399 لغايت روز پنجشنبه مورخ 25/ 10/ 1399 انجام خواهد پذيرفت. مدت ثبت نام به هيچ وجه قابل تمديد نخواهد بود.

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

آزمون روز پنجشنبه 24 مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد. زمان دریافت کارت آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین از سوی هر سازمان بصورت جداگانه به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی (اینجا کلیک نمایید)

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی