جزئیات بیشتر در مورد خبر

موضوع افزایش ساعات کار هفتگی کارکنان در دولت مطرح نشده است

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 97: آیا افزایش ساعات کاری در طرح جدید شامل کارمندان هم می شود؟

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: موضوع افزایش ساعات کار هفتگی کارکنان در دولت مطرح نشده است و دولت نیز برنامه‌ای در این مورد ندارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور «مهندس جمشید انصاری» در پاسخ به سوالی در خصوص انتشار خبری پیرامون افزایش ساعات کار کارکنان دولت گفت: ساعت کار هفتگی کارکنان دولت به موجب قانون مدیریت خدمات کشوری به میزان ۴۴ ساعت در هفته تعیین شده و هرگونه تغییر در آن نیازمند اصلاح قانون است.

 معاون رئیس جمهوری در توضیح خبر منتشر شده به نقل از رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مورد گفت: آنچه من در مصاحبه آقای نوبخت شنیدم، تاکید بر حضور بیشتر وزیران مدیران ارشد کشور برای پیشبرد امور در شرایط حساس کنونی بود و اشاره­ای به افزایش ساعت کار کارکنان دولت نداشت.

 انصاری با اشاره به اینکه کارکنان دولت عوامل اصلی و موثر در اجرا و پیشبرد برنامه‌های دولت و اداره کشور هستند، همراهی و همدلی آنان در تحقق اهداف و ماموریت­های دولت را سرمایه بزرگ کشور دانست.

 رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: دولت همواره به تلاش و اهتمام کارکنان و مدیران خود متکی بوده و مطمئن است در شرایط خاصی که کشور با آن مواجه است، تلاش افزون تر و همکاری بیشتر کارکنان دولت را در ارائه خدمات به مردم شاهد خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایلنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...