آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

اخبار حقوق و دستمزد و مزایا در سال ۱۴۰۰

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار مربوط به حقوق و دستمزد ها

لینک های مفید و مرتبط
جزئیات افزایش دستمزد در هر سال میزان عیدی کارمندان دولت حقوق کارمندان دولت
اخبار عیدی کارگران و کارمندان اخبار جزئیات بودجه سال 98 تعیین دستمزد کارگران
اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اخبار حقوق بازنشستگان جدول حقوق کارگران
اخبار مستمری بگیران تامین اجتماعی آرشیو اخبار حداقل حقوق، دستمزد و مزایا- سال 96 آرشیو اخبار حداقل حقوق، دستمزد و مزایا- سال 95

خبر 4 بهمن 1400: حداقل حقوق کارکنان دولت برای سال آینده 5 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس از تعیین مقدار افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده در این کمیسیون خبر داد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 دی 1400: ترکیبی از عدد ثابت و درصد برای افزایش حقوق‌ کارمندان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت: دولت قصد دارد یک عدد ثابتی به حقوق همه افراد اضافه شود و یک درصدی نیز نسبت به حقوق همه افراد افزایش صورت بگیرد که حدود ۱۰درصد در نظر گرفته شده است.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 دی 1400: لزوم افزایش حقوق کارمندان بصورت پلکانی (منبع: خبرگزاری میزان)

سخنگوی دولت گفت: افزایش حقوق باید به صورت متوازن و عادلانه صورت بگیرد، اگر دچار بخشی نگری شویم یا اگر همه را به یک چشم بنگریم، نه تنها عدالت نیست، بلکه ظلم است. دولت اصلی‌ترین مدافع متناسب سازی حقوق متعادل در همه بخش هاست.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 دی 1400: بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری (منبع: خبرگزاری ایلنا)

علی خدایی (عضو کارگری شورایعالی کار) به خبرنگار ایلنا گفت: امروز (هجدهم دیماه) راس ساعت شش بعدازظهر، جلسه‌ی سه‌جانبه‌ی شورایعالی کار با حضور نمایندگان دولت، کارگران و کارفرمایان در محل وزارت کار برگزار خواهد شد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آذر 1400: اعلام میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده ۶ لایحه رتبه بندی معلمان، میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان را مشخص کردند. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آذر 1400: مقایسه میزان دریافتی حقوق کارمندان سازمان های مختلف (منبع: خبرگزاری ایلنا)

نخستین آمارها از میزان پرداختی مستخرج از سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان و مدیران دولت به صورت عمومی اعلام شد. به گزارش ایلنا، در برنامه ثریا با حضور لطیفی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی و عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی آن سازمان، برخی گزارش‌ها و آمار متنوع از حقوق و مزایا اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 آذر 1400: حداکثر حقوق کارمندان دستگاه های اجرایی 37 میلیون تومان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

در لایحه بودجه سال آینده سقف حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر در دستگاه‌های اجرایی در تمام مناطق کشور ۳۷ میلیون تومان پیشنهاد و پرداخت بیش از این رقم ممنوع شد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 آذر 1400: پرداخت حقوق و مزایای آذر ماه مدیران دستگاه ها منوط به ورود اطلاعات کارمندان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون سرمایه‌ انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به دستگاه‌ها، اعلام‌کرد: حقوق و مزایای آذرماه بالاترین مقام هر دستگاه و همه مدیران مربوطه در صورتی پرداخت می‌شود که اطلاعات حقوق و مزایای کارکنان در سامانه «پاکنا» وارد شود. 

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 


خبر 14 آذر 1400: افزایش 10 تا 30 درصدی حقوق کارمندان در سال آینده (منبع: خبرگزاری مهر)

کارشناس بودجه مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: با اجرای شیوه پلکانی افزایش حقوق‌ها می‌توان با تحمیل هزینه کمتر به دولت، کمک بیشتری به اقشار ضعیف جامعه کرد و این به نفع دولت و ملت خواهد بود.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 1400: تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران در سال 1401 تا پایان امسال (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، با اعلام این خبر که تصمیم‌گیری برای بررسی افزایش حقوق کارگران به پایان سال موکول نمی‌شود به تشریح روند بررسی طرح‌های مهم ساماندهی استخدام کارکنان دولت و مدیریت تعارض منافع در این کمیسیون پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 مهر 1400: چارچوب افزایش حقوق کارمندان دولت مشخص شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

 به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ضوابط مالی ناظر بر تدوین بودجه سال 1401 که از سوی رئیس جمهور ابلاغ شد چارچوب و قواعد کلی حاکم بر بودجه را نشان می‌دهد. در این بخشنامه به دستگاه‌های اجرایی و مشمول بودجه اعلام شد که افزایش حقوق کارمندان علی الحساب 10 درصد افزایش خواهد یافت که باید به تایید هیات وزیران برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مهر 1400: افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان دولت در سال 1400 (منبع: خبرگزاری فارس)

براساس بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۱ و پیوست‌های آن، حقوق سال ۱۴۰۱ کارکنان دولت و شرکت‌های دولتی علی الحساب ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.
‌به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شب گذشته بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۱ از سوی رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد که در آن چارچوب و قواعد کلی حاکم بر تدوین بودجه تعیین می‌شود.
بر این اساس همه دستگاه ها با محوریت سازمان برنامه و بودجه کشور با اهتمام جدی و مساعی جمعی و با تدوین برنامه ای منظم و تلاشی فراگیر و منضبط، کشور را برای رشد اقتصادی ۸ درصد و تحقق جهش اقتصادی در سال آینده مهیا کنند.
بخش نخست بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۱ به تحلیل آسیب های اقتصاد کلان کشور پرداخته است، رویکردهای کلان بودجه سال ۱۴۰۱ در بخشنامه عبارت است از رشد اقتصادی با تمرکز برای ارتقای بهره وری، ثبات اقتصادی، عدالت محوری، تغییر ساختار بودجه و تأمین مالی اقتصاد است.
به گزارش فارس، در حال حاضر ضوابط مالی بودجه ۱۴۰۱ از طرف سازمان برنامه و بودجه نهایی و ابلاغ نشده است.
با این وجود در بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۱ شرکتهای دولتی، بانکها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت و دﺳﺘﻮراﻟﻌﻤﻞ تهیه و تنظیم بودجه، افزایش ضریب ریالی حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی علی الحساب ۱۰ درصد تعیین شد که معمولا همه ساله این ضریب با کارمندان دولت یکسان است.
در یکی از بندهای این بخشنامه آمده است:‌ تمامی شرکت‌های دولتی از جمله شرکت‌هایی که دارای قوانین و مقررات خاص پرداخت حقوق و مزایا هستند، افزایش ضریب ریالی حقوق را به طور على الحساب ده (۱۰) در‌صد لحاظ نمایند؛ رقم قطعی ضریب به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید، افزایش حقوق و دستمزد مشمولان قانون کار على الحساب ده (۱۰) درصد لحاظ شود، رقم قطعی افزایش به تصویب شورای عالی کار خواهد رسید.
بدیهی است ضریب حقوق اعلامی در بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۱، ابلاغی توسط رئیس‌جمهور، ملاک محاسبه و تنظیم نهایی هزینه پرسنلی تمامی شرکتهای دولتی خواهد بود.
در بخش دیگری از این بخشنامه عیدی پایان سال ۱۴۰۱ در بودجه پیشنهادی معادل ۱۶,۵۰۰,۰۰ ریال به طور على الحساب پیش‌بینی می‌شود، مبلغ قطعی پاداش، پایان سال به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.
به گزارش فارس، طبق برنامه ریزی صورت گرفته، سازمان برنامه و بودجه بر مبنای اهداف ترسیمی قرار است رشد حقوق و دستمزد مبتنی بر عدالت، کاهش فاصله‌ها و عملکرد اشخاص تدوین شود به‌نحوی که منجر به کسری بودجه مزمن و فشار تورم به اقشار محروم نشود.
سازمان برنامه و بودجه قصد دارد برای حقوق سال آینده همه کارکنان دستگاه‌های دولتی سقف تعیین کند و قرار است همه ضوابط خاص دستگاه‌ها در این زمینه ملغی شود.


خبر 17 مهر 1400: افزایش 2 تا 7 میلیونی حقوق معلمان در صورت نهایی شدن رتبه بندی (منبع: خبرگزاری فارس)

نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس گفت: از ابتدا تاکنون به دنبال تصویب و اجرای لایحه رتبه بندی معلمان بوده‌ام. روشنفکر خاطرنشان کرد: در صورت نهایی شدن رتبه بندی معلمان حقوق این عزیزان از دو تا هفت میلیون تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور 1400: اعلام میزان افزایش حقوق کارکنان شرکت‌های دولتی در سال آینده (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را ۱۰ درصد اعلام کرده است، درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی‌الحساب هنوز مشخص نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 1400: اعلام جزئیات کسر حقوق معلمان در مرداد ماه (منبع: خبرگزاری پانا)

تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره موضوع کم شدن مبلغی از حقوق مردادماه معلمان توضیحاتی داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 1400: دستورالعمل افزایش حقوق دانشجویان دکتری و کارورز دانشگاه ها (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دستورالعمل افزایش حقوق دانشجویان دکتری و کارورز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی ابلاغ شد.به گزارش ایسنا، با پیگیری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، افزایش ۲۰ درصدی کمک هزینه علاوه بر دستیاران شامل کلیه کارورزان و نیز دانشجویان مقطع دکتری نیز می شود و این دستورالعمل به کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مرداد 1400: پرداخت معوقات افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان ستاد وزارت علوم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم از پرداخت معوقات افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان ستاد وزارت علوم در ماه جاری خبر داد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 1400: جزئیات محاسبه فوق العاده ویژه معلمان مشمولین طرح طبقه بندی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش، اعمال فوق العاده ویژه معلمان کشور به میزان حداقل ۲۱ درصد و حداکثر ۲۷ درصد از ابتدای فرودین ماه را بلامانع دانست. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ ضرایب جدید فوق‌العاده ویژه معلمان از سوی محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ابلاغ شد.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 تیر 1400: اجرای دو مرحله متناسب سازی حقوق بازنشستگان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

 اجرای دو مرحله افزایش حقوق بازنشستگان از اهم اقدامات معاونت بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی است که طی سال‌های اخیر محقق شد. مرحله دوم این متناسب‌سازی نیز در پرداخت حقوق فروردین ماه این جمعیت لحاظ شد و براساس این متناسب‌سازی، بازنشستگان با ٣٠ سال سابقه از فروردین ١۴٠٠، ۴ میلیون و ۲۰۰ تا ۴میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 تیر 1400: ابلاغ آیین‌ نامه ثبت اطلاعات حقوق کارمندان دولت (منبع: بازار کار)

معاون اول رئیس‌جمهور در نامه‌ای آیین‌نامه اجرایی ثبت اطلاعات و پرداخت‌ها به کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سامانه پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری را ابلاغ کرد. چگونگی ثبت اطلاعات کارکنان مذکور در شیوه‌نامه‌های مستقلی که توسط سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور و وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری دستگاه‌های اجرایی مذکور تدوین می‌شود، تعیین می‌گردد.

  جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 1400: تصحیح حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت تا پایان تیر 1400 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

وزیر نفت از تلاش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم نتیجه این بررسی و پیگیری‌ها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس پیدا کند.

 جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 خرداد 1400: تعیین میزان افزایش فوق العاده شغل کارکنان دولت (منبع: خبرگزاری مهر)

عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد مصوبات این شورا برای تعیین میزان افزایش فوق العاده شغل برخی از دستگاه‌ها را تشریح کرد. جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه امروز شورای حقوق و دستمزد، گفت: این جلسه با حضور دو نفر از نمایندگان مجلس و همچنین جمعی از دولتی‌ها برگزار شد و مصوباتی داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 فروردین 1400: افزایش حق مسکن حقوق کارگران از ابتدای فروردین ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به اینکه مصوبه افزایش حق مسکن قابلیت اجرایی از ابتدای فروردین ماه را دارد گفت: اگر حق مسکن دیرتر از فروردین ماه هم تصویب شود, کارفرمایان مکلف هستند که معوقات را ازفروردین ماه اعمال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 14 فروردین 1400: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به 4 میلیون تومان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران گفت: هفته اول بعد از تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، احکام متناسب سازی صادر خواهد شد و با اجرای مرحله دوم متناسب سازی و افزایش سالیانه (۳۹ درصد) تبعیض موجود میان حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری و لشکری رفع خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 
خبر 8 فروردین 99: اعمال افزایش حقوق و متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با افزایش حقوق و متناسب سازی، فاصله دریافتی بازنشستگان تامین اجتماعی با سایر صندوق ها تقریبا رفع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

افزایش حقوق در سال 1400 چقدر خواهد بود؟ (منبع: خبرگزاری ایلنا)

هرچه به روزهای انتهایی سال نزدیک‌تر می‌شویم، خبرهای متفاوت و گمانه‌زنی‌ها درباره نحوه دریافت حقوق، مبلغ حقوق و مزایای دریافتی‌های پایان سال بیشتر به گوش می‌رسد. افزایش حقوق یکی از مهم‌ترین مباحث مالی در طول یک سال برای کارمندان و افراد حقوق‌بگیر است. به همین دلیل دنبال کردن آخرین اخبار در این باره و آگاهی از قوانین ریز و درشتی که سالیانه درباره افزایش حقوق و میزان مزایا تصویب می‌شود، به شما کمک می‌کند تا آگاهانه‌تر در شغل خود فعالیت کنید و از حق و حقوق خود به درستی مطلع باشید. اما در نهایت با توجه به اینکه زمان زیادی تا پایان سال 99 باقی نمانده، حقوق تعیین شده برای 1400 چقدر است؟
تعیین حقوق سالیانه؛ مهم‌ترین فرایند مالی وزارت کار در پایان سال
افزایش حقوق سالیانه یک فرایند تعیین شده و ثابت است. در حقیقت برای اینکه از میزان اضافه حقوق خود در سال آینده مطلع شوید، باید بیش از دریافت اطلاعات از بخش مالی سازمان، گوش به زنگ خبرهای منتشر شده از وزارت کار باشید.
روند تعیین حقوق سالیانه چگونه اتفاق می‌افتد؟
تعیین مبلغ دقیق برای افزایش حقوق پایه به صورت سالیانه توسط شورای عالی وزارت کار اتفاق می‌افتد. در حقیقت اعضای این شورا، طی مشورت‌های طولانی با بررسی شرایط اجتماعی و اقتصادی، نرخ تورم و مقیاس‌هایی مانند میانگین دستمزد در سال گذشته، مبلغی را به عنوان افزایش حقوق سالیانه تعیین می‌کنند.
پرداخت این عدد تعیین شده توسط سازمان‌ها به کارمندان و همه افراد تحت پوشش بیمه الزامی است و عدم پرداخت یا پرداخت وجوه کمتر می‌تواند از طرف کارمندان مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد. اما پرداخت مبلغی مازاد عدد تعیین شده برای حقوق سال جدید، مطابق با توافق سازمان با کارمند اتفاق می‌افتد.
بعد از اعلام رسمی حقوق و مزایای سال جدید توسط شورای عالی وزارت کار، شرکت‌ها موظف هستند که مبالغ پرداختی خود را مطابق با عدد تعیین شده برنامه‌ریزی کنند. این برنامه‌ریزی دقیق و اصولی می‌تواند با کمک نرم افزار حسابداری مطمئن، ساده‌تر و سریع‌تر انجام شود.
حقوق کارمندان در سال 1400؛ آیا مبلغ مورد انتظار به بیمه شدگان پرداخت می‌شود؟
به طور حدودی از اوایل ماه بهمن گمانه‌زنی‌ها درباره چند و چون مبلغ اضافه حقوق و روند پرداخت آن آغاز می‌شود. امسال نیز مطابق با سال‌های گذشته، این فرایند از ابتدای بهمن در میان خبرها جای داشت. اما در نهایت از اواسط بهمن انتظارها به پایان رسید و مبلغ حقوق پرداختی سال آینده به کارکنان بیمه شده نیز مشخص شد.
مطابق با برنامه اعلام شده از سوی شورای عالی وزارت کار، همه کارکنانی که بیمه شده‌اند و از کارفرما حقوق دریافت می‌کنند، مشمول 25 درصد افزایش حقوق در مبلغ پایه هستند. با توجه به اینکه در سال گذشته با افزایش 15 درصدی، مبلغ حقوق به دو میلیون و 800 هزار تومان رسید، با افزایش اعلام شده در سال جدید، هر کارمند مبلغ سه میلیون و 500 هزار تومان را به عنوان حقوق پایه دریافت خواهد کرد.
پرداخت مبالغ حقوق و مزایای بیمه از سوی شرکت‌ها الزامی است و با توجه به قوانین تعیین شده در حسابرسی بیمه به دقت روی عملکرد پرداخت آنان نظارت خواهد شد.
افزایش حقوق بازنشستگان چقدر است؟
با توجه به نوسانات قیمت‌ها و افزایش تورم، در سال‌های اخیر میزان افزایش حقوق کارمندان فعال با بازنشستگان به صورت یکسان اعمال می‌شود. در قوانین طرح شده برای حقوق 1400 نیز میزان افزایش حقوق برای بازنشستگان در سال جدید مانند کارمندان اعلام شد. در حقیقت کف حقوق بازنشستگان بیمه شده نیز 25 درصد در سال جاری افزایش خواهد داشت.
افزایش حقوق کارگران در سال 1400؛ آیا قوانین حقوق سال جدید برای کارگران تغییر می‌کند؟
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که در پایان سال و در زمان تصویب قوانین مالی ایجاد می‌شود، مسئله افزایش حقوق کارگران است. روند بررسی افزایش حقوق کارگران معمولا بعد از اعلام رسمی افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان انجام می‌گیرد. امسال نیز با توجه به وضعیت اقتصادی و نرخ بالای تورم، درخواست افزایش 35 تا 40 درصدی برای حقوق 1400 کارگران مطرح شده است.
اما این درخواست در مرحله بررسی قرار دارد و مطابق با بیانیه شورای عالی وزارت کار، جزئیات افزایش حقوق کارگران در سال جدید تا 15 اسفند ماه نهایی و به مراکز مربوطه ابلاغ می‌شود. بنابراین باید برای محاسبه دقیق حقوق کارگران، تا اواسط اسفند اخبار مرتبط با آنان را از مراجع معتبر دنبال کرد.


 

خبر 17 اسفند 99: حقوق و مزایای کارمندان دولت در سال 1400 مشخص شد (منبع: سایت اقتصاد نیوز)

به گزارش اقتصاد نیوز روز گذشته نمایندگان مجلس مصوب کردند دریافتی کارکنان دولت در سال 1400 کمتر از سه میلیون و 500 هزار تومان نباشد. این رقم در سال جاری دو میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده بود. با این حساب دولت سال آینده باید 25 درصد حقوق این بخش از حقوق بگیران را بالا ببرد. در عین حال مجلس مصوب کرد سقف ریالی افزایش حقوق از دو میلیون و 500 هزار تومان بیشتر نباشد. براساس این مصوبه حقوق‌های بالای ۱۰ میلیون تومان بعد از افزایش ۲۵ درصدی نباید بیشتر از ۲.۵ میلیون تومان به آنها اضافه شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 16 اسفند 99: دستمزد پیشنهادی برای کارگران در سال آینده چقدر است؟ (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دبیر کانون عالی انجمن‌‌های صنفی کارگران کشور گفت: رقم پیشنهادی ما برای حقوق کارگران در سال آینده ۶میلیون و ۸۵۰هزار تومان است که با توجه به اعداد و ارقام تورم استخراج شده و در حال بررسی در جلسات شورای عالی کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 16 اسفند 99: تعیین حداقل حقوق 3.5 میلیون تومان برای کارمندان دولت در سال آینده (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی حداقل حقوق کارکنان دولت، در سال ۱۴۰۰ را مبلغ ۳میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین کردند. حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و حداقل حقوق سایر حقوق بگیران، حداقل حقوق بازنشستگان و وظیفه‌بگیران مشمول صندوق‌ بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق‌های وابسته به دستگاه‌های اجرائی و مستمری‌ها و سایر حمایت‌های متناسب با آنها، معادل افزایش ضریب ریالی افزایش می‌یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 15 اسفند 99: تصویب افزایش 25 درصدی حقوق‌ کارمندان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵میلیون تومان شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه، جزء (1) بند (الف) تبصره (12) بررسی و افزایش 25 درصدی حقوق‌ها در سال آینده مصوب شد اما برای این افزایش حقوق سقف مشخصی تعیین شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 9 اسفند 99: نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر کار ابراز امیدواری کرد در هفته‌های پایانی سال با دقیق‌تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه امسال، تصمیم مشترک و مناسبی با اکثریت آرای شورای عالی کار درباره میزان دستمزد کارگران اتخاذ شود.  تلاش همه بر این است تا منافع کارگران در تعیین دستمزدها در نظر گرفته شود. باید توجه داشت در شورای عالی کار حداقل مزد تعیین می‌شود و سایر سطوح مزدی مانند سال‌های گذشته به شکل خاص خود محاسبه و انجام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 9 اسفند 99: لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

یک کارشناس حوزه کار همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را یک اقدام بزرگ از سوی دولت دانست که به شرط همت و تامین اعتبار در مورد دستمزد کارگران هم قابل انجام است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 20 بهمن 99: پیشنهاد شیوه نامه پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری (منبع: خبرگزاری ایسنا)

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، جمالی نژاد همچنین گفت: ضمنا افزایش حقوق و مزایای کارکنان شهرداریها که در دو نوبت در سالهای ۹۸ و۹۹ پس از ۱۳ سال انجام شده است از اقدامات اساسی دیگری می باشد که در راستای حمایت از خدمات ارزشمند نیروی انسانی شهرداریها صورت پذیرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 5 دی 99: فرمول افزایش حقوق در سال 1400 تغییر کرد (منبع: همشهری آنلاین)

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰ با اشاره به شرط تایید کلیات بودجه گفت: فرمول افزایش حقوق کارکنان دولت باید بر مبنای افزایش یک عدد ریالی ثابت برای همه کارکنان باشد چراکه این روش هم به عدالت نزدیک‌تر است و هم باعث کاهش هزینه‌های دولت می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 1 دی 99: افزایش 25 درصدی حقوق کارکنان دولتی به صورت پلکانی در سال آینده (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

علی بابایی کارنامی سخنگوی کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی اظهار کرد: در جلسه امروز ادامه تبصره‌های لایحه بودجه ۱۴۰۰ که در حوزه کاری کمیسیون اجتماعی است مورد بحث و بررسی قرار گرفت. وی افزود: در جریان بررسی این تبصره‌ها، کمیسیون اجتماعی مصوب کرد که حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۲۵ درصد به صورت پلکانی افزایش پیدا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 آذر 99: خبر ترمیم حقوق و مزایای کادر بهداشت و درمان (منبع: خبرگزاری مهر)

سازمان برنامه و بودجه از ترمیم حقوق و مزایای کادر بهداشت و درمان و استخدام ۵۳ هزار نفر طی امسال و سال آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد: با توجه به ضرورت حمایت از کادر درمان و پزشکی در لایحه ۱۴۰۰ اقدامات ویژه ای انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 12 آذر 99: حداقل دریافتی در سال آینده 3.5 میلیون تومان شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

با پیش بینی های صورت گرفته در لایحه بودجه سال آینده با افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان و بازنشسته ها حداقل دریافتی آنها به سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 3 آذر 99: تعیین کف حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 (منبع: خبرگزاری فارس)

براساس پیش‌نویس لایحه بودجه 1400، کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می‌شود که نسبت به سال جاری 25 درصد افزایش دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 28 آبان 99: فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برقرار می شود (منبع: سایت وزارت بهداشت و درمان)

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با قدردانی از تلاش و مجاهدت های شبانه روزی مدافعان سلامت و همکاران دانشگاه های علوم پزشکی گفت: با پیگیری های وزیر بهداشت و تعامل، همراهی و مساعدت سازمان برنامه و بودجه، مجوز برقراری فوق العاده ویژه برای این عزیزان صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 7 آبان 99: تحقق اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان های کشور (منبع: سازمان امور زندان ها)

پیرو پیگری های مجدانه سازمان زندان ها جهت اجرای قانون تسری که به مدت ۸ سال به تعویق افتاده بود، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ مکاتبه ریاست سازمان زندان ها دستور اجرای این قانون و پیش بینی آن در بودجه سال ۱۴۰۰ را صادر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 11 شهریور 99: افزایش 4 برابری حقوق کارمندان دولت در سال 99 (خبرگزاری تسنیم)

در حالی سازمان برنامه و بودجه از میانگین حقوق بیش از ۶میلیون تومانی کارمندان دولت خبر داده است که وضعیت حقوق بگیران بخش خصوصی بعد از تحمیل تورمهای چند ده درصدی و افزایش قیمتهای چند صد درصدی ناشی از کسری بودجه دولت، در سنوات اخیر بسیار بغرنج شده است.
سازمان برنامه و بودجه کشور اخیرا اعلام کرده است، متوسط حقوق کارمندان دولت از حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان در سال ٩٢ به شش میلیون و صد هزارتومان در سال ٩٨ رسیده و رشد چهار برابری داشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 5 شهریور 99: ابلاغ اجرای جدول حقوق بدو استخدام کارمندان صنعت نفت (منبع: خبرگزاری ایلنا)

اجرای جدول حقوق بدو استخدام و دوره کارآموزی کارمندان صنعت نفت از سوی وزیر نفت به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 29 مرداد 99: حق مسکن 300 هزار تومانی سال 1399  تصویب شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگری در هیات دولت خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری اعلام کرد: پیش از این شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان در جلسه 17 خرداد حق مسکن کارگری را از صد به سیصدهزار تومان افزایش داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 25 مرداد 99: افزایش مبلغ همسان سازی حقوق مستمری بگیران در سنوات آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس کانون کارگران بازنشسته تهران می‌گوید: افزایش متناسب‌سازی عیناً جزو حقوق است و در سال‌های بعد، مشمول افزایش سالانه خواهد شد. او در ارتباط با میزان دریافتی بازنشستگان حداقل‌بگیر در مردادماه می‌گوید: با اصلاحات صورت گرفته، بازنشسته حداقل‌بگیر با ۳۰ سال سابقه در مردادماه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دریافتی خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 21 مرداد 99: حق مسکن کارگران 300 هزار تومان شد (منبع: خبرگزاری برنا)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درپاسخ به خبرنگاران در خصوص تصویب حق مسکن کارگری گفت: روز گذشته کمیسیون اقتصادی دولت، به اتفاق آرا افزایش ۲۰۰ هزارتومانی حق مسکن کارگران را که پیش از این در شورای عالی کار پیشنهاد و تصویب شده بود به تصویب رساند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 20 مرداد 99: جزییات افزایش 216 درصدی حقوق کارمندان طی چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم افزایش ضریب ریالی به میزان افزایش تورم (۱۴۲ درصد) و افزایش متوسط حقوق و مزایا بیش از ۲۱۶درصد است. جمشید انصاری در این مراسم  هدف از برگزاری این وبینار را هم‌اندیشی درخصوص مسائل اولویت‌دار همچون نحوه برگزاری جشنواره شهید رجایی در استان‌ها، برگزاری هشتمین آزمون استخدامی فراگیر، نحوه اعمال افزایش‌های حقوق کارکنان و بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی و سایر مسائل دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 17 مرداد 99: پرداخت حقوق و همسان‌ سازی مستمری بگیران تامین اجتماعی طی روزهای آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی از پرداخت حقوق بازنشستگان همراه با همسان‌سازی حقوق طی روزهای آینده خبر داد. رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: بر همین اساس بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی حقوق مردادماه خود را همراه با همسان‌سازی دریافت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 

خبر 2 تیر 99: افزایش مجدد حداقل حقوق و دستمزد برای سال 99 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مصوبه افزایش دستمزد۲۶ درصدی حداقل دستمزد ابلاغ شد. بر اساس این مصوبه حداقل مزد از اول تیرماه ۹۹روزانه ۶۳۶۸۰۹ (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال تعیین می گردد.

جهت دانلود فایل بخشنامه تغییرات حقوق و دستمزد 99 اینجا کلیک نمایید

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،دویست و نود و دومین نشست شورای عالی کار17خرداد ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی حق مسکن کارگران تشکیل جلسه داد. مصوبات این جلسه افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن بود که برای تأیید نهایی به هیئت وزیران فرستاده شد. بعد از تصویب در هیئت وزیران قابلیت اجرایی در فیش های حقوقی کارگران را خواهد داشت.

از دیگر مصوبات این جلسه، کاهش 75 هزار تومانی پایه سنواتی کارگران بود که به ازای آن 5 درصد به پایه حقوق افزوده شد، یعنی کارگران حداقل بگیر در سال 99 افزایش حقوق 26 درصدی خواهند داشت.

*ابلاغ مصوبه شورای عالی در اجرای بندهای 7 و 8 بخشنامه مزد شماره 7933 مورخ 99.1.26

به منظور بهبود وضعیت معیشتی کارگران در سال جهش تولید و در اجرای بندهای 7 و 8 بخشنامه مزد شماره 7933 مورخ 99.1.26 و مستند به ماده (41) قانون کار و بهره مندی تمامی کارگران اعم از کارگران بدون سابقه و با سابقه از افزایش مزد« شورای عالی کار» با حضور نمایندگان سه گروه (دولت، کارفرمایان و کارگران) در جلسه مورخ 99.3.17 موارد زیر را به اجتماع و اتفاق آرا مورد تصویب قرار داد.

با جابه جایی مبلغ روزانه 25000 (بیست و پنج هزار) ریال از مبلغ پایه سنواتی و اضافه نمودن آن به حداقل مزد روزانه از اول تیر ماه 99 موافقت شد. بدین ترتیب حداقل مزد از اول تیرماه 99روزانه 636809 (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال تعیین می گردد.

همچنین سایر سطوح مزدی از ابتدای تیرماه سال 99 به میزان روزانه 15 درصد آخرین مزد سال 98 ( ثابت یا مبنا موضوع ماده 36 ق.ک) به اضافه روزانه 55338 ( پنجاه و پنج هزار و سیصد و سی و هشت هزار) ریال افزایش می یابد.

تبصره- از اول تیرماه سال 99 با اعمال افزایش این بند مزد شغل کارگران مشمول طرح های طبقه بندی مشاغل مصوب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نیز مزد ثابت سایر کارگران نباید از مبلغ روزانه 636809 (ششصد و سی و شش هزار و هشتصد و نه) ریال موضوع بند 1 کمتر شود.

2- به کارگرانی که از اول تیرماه سال 99 دارای یک سال سابق کار شده یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنواتی آنان گذشته باشد. روزانه مبلغ33333 (سی و سه هزار و سیصد و سی و سه) ریال نیز به عنوان پایه (سنوات) پرداخت خواهد شد.

تبصره1- از اول تیر ماه سال 99 پرداخت مبلغ مربوط به پایه سنواتی کارگران مشمول طرح های طبق بندی مشاغل مصوب وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با در نظر گرفتن رقم فوق الذکر برای گروه یک با توجه به دستورالعمل و جدول اعلامی توسط «اداره کل روابط کار و جبران خدمت» صورت می گیرد.

تبصره2- به کارگران فصلی به نسبت مدت کارکردشان در سال 98،میزان مقرر در این بند یا تبصره 1 آن حسب مورد تعلق خواهد گرفت.

تبصره 3- بر اساس مصوبه مورخ99.1.20 شورای عالی و در راستای تقویت مهارت محوری و بهره مندی تمام  کارگران و در نتیجه رضایت مندی کارگران با سابقه از اول تیرماه سال 99 همه کارگران دارای قرار داد دائم و موقت مشمول قانون کار که دارای یک سال سابقه کار شده و یا یک سال از دریافت آخرین پایه سنوات آنان در همان کارگاه گذشته باشد.  اعم از اینکه حق سنوات یا مزایای پایان کار خود را تسویه حساب کرده باشند یا خیر، مشمول دریافت پایه سنوات خواهند شد. سایر مفاد بخشنامه مزد 7933 مورخ99.1.26 کماکان به قوت خود باقی است.

۰۴ بهمن ۱۴۰۰
حداقل حقوق کارکنان دولت برای سال آینده 5 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شد

تعیین مقدار افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید خبر 4 بهمن 1400: حداقل حقوق کارکنان دولت برای سال آینده 5 میلیون و 600 هزار تومان تعیین شد عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۱ مجلس از تعیین مقدار افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال آینده در این کمیسیون خبر داد. حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی، در...

مشاهده بیشتر
۲۵ دی ۱۴۰۰
ترکیبی از عدد ثابت و درصد برای افزایش حقوق‌ کارمندان

افزایش درصدی حقوق کارمندان به‌ صورت پلکانی است جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 25 دی 1400: ترکیبی از عدد ثابت و درصد برای افزایش حقوق‌ کارمندان عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت: دولت قصد دارد یک عدد ثابتی به حقوق همه افراد اضافه شود و یک درصدی نیز نسبت به حقوق همه افراد افزایش صورت بگیرد که حدود ۱۰درصد در نظر گرفته شده است. به گزارش خبرگزار...

مشاهده بیشتر
۲۳ دی ۱۴۰۰
لزوم افزایش حقوق کارمندان بصورت پلکانی

افزایش یکسان حقوق کارمندان عادلانه نیست جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 23 دی 1400: لزوم افزایش حقوق کارمندان بصورت پلکانی سخنگوی دولت گفت: افزایش حقوق باید به صورت متوازن و عادلانه صورت بگیرد، اگر دچار بخشی نگری شویم یا اگر همه را به یک چشم بنگریم، نه تنها عدالت نیست، بلکه ظلم است. دولت اصلی‌ترین مدافع متناسب سازی حقوق متعادل در همه بخش هاست. کسانی که حقوق بیشتری دریافت می‌کنند، از افزایش حقوق کم...

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۰
بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری

بررسی دستمزد سال آینده کارگران جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تعیین دستمزد کارگران اینجا کلیک نمایید خبر 18 دی 1400: بررسی نحوه‌ی مشارکت دولت و نهادهای ذیربط در تامین مسکن کارگری علی خدایی از برگزاری شورایعالی کار خبر داد و گفت: قصد داریم به بحث مزد سال آینده ورود کنیم. علی خدایی (عضو کارگری شورایعالی کار) به خبرنگار ایلنا گفت: امروز (هجدهم دیماه) راس ساعت شش بعدازظهر، جلسه‌ی سه‌جانبه‌ی شورایعالی کار با حضور نمایندگان دول...

مشاهده بیشتر
۲۹ آذر ۱۴۰۰
افزایش 20 درصدی حقوق اغلب کارمندان در سال آینده

اعلام جزئیات افزایش حقوق کارمندان در سال 1401 جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 28 آذر 1400: افزایش 20 درصدی حقوق اغلب کارمندان در سال آینده نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه افزایش حقوق اغلب کارمندان در سال آینده بالای ۲۰ درصد خواهد بود گفت که رویکرد دولت کنترل تورم در سال آینده است که این به نفع حقوق بگیران خواهد بود. حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در گفت وگو با ایسنا دربا...

مشاهده بیشتر
۲۴ آذر ۱۴۰۰
اعلام میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان

جزئیات افزایش حقوق و مزایای معلمان پس از اعمال رتبه های جهت ورود به صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید خبر 24 آذر 1400: اعلام میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده ۶ لایحه رتبه بندی معلمان، میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان را مشخص کردند. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه امروز چهارشنبه، در ادامه بررسی لایحه رتبه بندی معلمان، متن ماده ۶ لایحه را به شرح زیر تصویب کردند. در اج...

مشاهده بیشتر
۲۴ آذر ۱۴۰۰
مقایسه میزان دریافتی حقوق کارمندان سازمان های مختلف

گزارش میانگین حقوق و مزایای کارکنان دولت به تفکیک قوا جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید خبر 22 آذر 1400: مقایسه میزان دریافتی حقوق کارمندان سازمان های مختلف نخستین آمارها از میزان پرداختی مستخرج از سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان و مدیران دولت به صورت عمومی اعلام شد. به گزارش ایلنا، در برنامه ثریا با حضور لطیفی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی و عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی آن سازمان، برخی...

مشاهده بیشتر
۲۲ آذر ۱۴۰۰
حداکثر حقوق کارمندان دستگاه های اجرایی 37 میلیون تومان

اعلام حداکثر حقوق در بودجه سال 1401 جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید خبر 21 آذر 1400: حداکثر حقوق کارمندان دستگاه های اجرایی 37 میلیون تومان در لایحه بودجه سال آینده سقف حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر در دستگاه‌های اجرایی در تمام مناطق کشور ۳۷ میلیون تومان پیشنهاد و پرداخت بیش از این رقم ممنوع شد. به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در تبصره ۱۲ نخستین لایحه بودجه پیشنهادی دولت سیزدهم آمده است: سقف ناخالص پرداختی ماها...

مشاهده بیشتر
۱۷ آذر ۱۴۰۰
پرداخت حقوق و مزایای آذر ماه مدیران دستگاه ها منوط به ورود اطلاعات کارمندان

لزوم ثبت اطلاعات کارکنان در سامانه پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری جهت ورود به صفحه اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 17 آذر 1400: پرداخت حقوق و مزایای آذر ماه مدیران دستگاه ها منوط به ورود اطلاعات کارمندان معاون سرمایه‌ انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای به دستگاه‌ها، اعلام‌کرد: حقوق و مزایای آذرماه بالاترین مقام هر دستگاه و همه مدیران مربوطه در صورتی پرداخت می‌شود که اطلاعات حقوق و مزایای کارکنان در سام...

مشاهده بیشتر
۱۴ آذر ۱۴۰۰
افزایش 10 تا 30 درصدی حقوق کارمندان در سال آینده

سال آتی افزایش حقوق‌ کارمندان به صورت پلکانی خواهد بود جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اصلی اخبار کارمندان اینجا کلیک نمایید خبر 14 آذر 1400: افزایش 10 تا 30 درصدی حقوق کارمندان در سال آینده کارشناس بودجه مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: با اجرای شیوه پلکانی افزایش حقوق‌ها می‌توان با تحمیل هزینه کمتر به دولت، کمک بیشتری به اقشار ضعیف جامعه کرد و این به نفع دولت و ملت خواهد بود. به گزارش خبرنگار مهر مدتی قبل بخشنامه بودجه ۱۴۰۱ توسط رئیس جمهور به...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد