• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش سمنان (زمانبندی مصاحبه)

استخدام آموزش و پرورش سمنان (زمانبندی مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش سمنان


اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 8 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ مدیریت منابع انسانی و امور اداری در اطلاعیه شماره (۲) زمان، مکان و شرایط مصاحبه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش را اعلام کرد.
معرفی شدگان و پذیرفته شدگان این آزمون لازم است براساس کد ملی، از چگونگی برنامه مصاحبه خود کسب اطلاع نموده و با همراه داشتن مدارک لازم در زمان و مکان تعیین شده حضور یابند.

جهت حضور در مراکز مصاحبه رعایت نکات زیر ضروری است:
۱- فقط افرادی می توانند در فرآیند مصاحبه شرکت کنند که در مرحله معاینات پزشکی و بررسی مدارک تایید شده باشند و افرادی که در بررسی مدارک و معاینات پزشکی رد شده اند پرونده آنان مختومه بوده و بدیهی است که از آنان مصاحبه انجام نخواهد شد. همچنین افرادی که کد ملی آنان اعلام شده ولی مدارک آنان بررسی نشده یا ناقص بوده و یا معاینات پزشکی آنان انجام نگرفته، نمی توانند در فرآیند مصاحبه شرکت کنند .
۲- مراکز مجری مصاحبه از پذیرفتن همراه داوطلبان، معذور می باشند و فقط شخص داوطلب امکان حضور در محل پردیس های مجری مصاحبه را دارد و از ورود همراهان به محوطه پردیس ها جلوگیری خواهد شد.
۳- داوطلبان علاوه بر همراه داشتن مدارک لازم جهت مصاحبه ضروری است وسایل بهداشتی مانند ماسک، مایع ضدعفونی کننده دست و خودکار شخصی به همراه داشته باشند.

مدارک مورد نیاز در زمان مصاحبه تخصصی جهت پذیرش اولیه به شرح زیر است:
۱- پرینت کارنامه قبولی (۲ برگ)
۲- یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ قرمز و خانم ها رنگ آبی)
۳- اصل شناسنامه یا اصل کارت ملی هوشمند
داوطلبانی که جهت دریافت امتیاز بخش کمی (سوابق آموزشی، سوابق پژوهشی، نرم افزارهای تخصصی) نقص مدرک داشته اند آخرین فرصت آنها جهت تکمیل مستندات فقط تا روز مصاحبه بوده و مهلت زمانی تمدید نخواهد شد.
الف) سوابق آموزشی:
برگزیدگان علمی دانشجویی (رتبه اول مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی و برگزیدگان اول، دوم و سوم المپیادهای علمی دانشجویی)
داشتن مدرک زبان معتبر (IELTS, TOFEL, TOLIMO, MSRT و آزمون بسندگی زبان عربی (اشتمال)
ب) سوابق پژوهشی:
مقالات: صفحه اول مقالات چاپ شده در نشریات معتبر (داشتن گواهی پذیرش به شرط تعیین زمان چاپ مورد تایید است) لازم به ذکر است مطابق شیوه نامه برگزاری مصاحبه، مقالات چاپ شده در همایش ها امتیاز ندارند.
کتاب تالیفی و ترجمه شده: اصل کتاب به همراه کپی صفحه اول و صفحه شناسه کتاب
ثبت اختراع: گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذی صلاح
کسب مقام در جشنواره های معتبر علمی و هنری: منتخبان جشنواره های معتبر
پایان نامه: اصل پایان نامه و رساله دکتری به همراه کپی صفحه عنوان و صورت جلسه دفاع برای دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و سطح سوم و چهارم حوزه
ج) نرم افزارهای تخصصی: داشتن مدرک معتبر مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا؛ لازم به ذکر است نرم افزارهای ICDL فاقد امتیاز می باشد.
در صورت وجود سوال یا ابهام با شماره ۳۳۳۲۹۲۳۳ - ۰۲۳۳ تماس بگیرید.

محل مصاحبه خانم ها: سمنان، میدان ارگ، پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان
محل مصاحبه آقایان: سمنان، بلوار شریف واقفی، پردیس شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام 

خبر 5 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ مدیریت منابع انسانی و اموراداری در اطلاعیه شماره (۱) چگونگی و شرایط دریافت مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ را به شرح زیر اعلام کرد:
الف) در اجرای دستورالعمل ها و برابر مقررات به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نمی‌شود و با توجه به برنامه ریزی و زمان بندی انجام شده جهت حضور داوطلبان، ابراز دلایلی مانند مفقودی، عدم امکان دسترسی به مدارک، عدم دریافت مدرک تحصیلی و... قابل پذیرش نبوده و امکان دریافت مدارک در فرصت‌های بعد فراهم نمی ‌باشد. پس لازم است داوطلبان مدارک را به طور کامل پیش از زمان مراجعه آماده نمایند.
ب) در مواردی که براساس دفترچه، داوطلب حسب بندهای پیش بینی شده به واسطه (همسر، پدر و مادر و...) از سهمیه یا امتیازاتی مانند (ایثارگری، افزایش سن مقرر و...) استفاده می کند ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی افراد یادشده ضروری است.
ج) گواهی ‌های ارائه شده حسب مورد می بایست با عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان و پس از فروردین ماه سال جاری صادر شده باشد.
د) ارائه ۲ سری تصویر (کپی) از موارد ۴ ،۵، ۶، ۷
هـ) تصویر (کپی) از مدارک می بایست خوانا، واضح، کامل و با کیفیت مطلوب و بدون خدشه تهیه شود و به همراه داشتن اصل تمامی مدارک جهت تطبیق ضروری است.
مدارک مورد نیاز:
۱) یک عدد پوشه سبز رنگ برای خانم ها و آبی رنگ برای آقایان (بدون پانچ کردن مدارک)
۲) گیره
۳) عکس ۴*۳ سه قطعه درون پاکت (باکیفیت مطلوب/ مربوط به سال جاری/ رنگی با زمینه روشن/ بدون روتوش) و پشت نویسی شده
۴) اصل شناسنامه عکس دار فرد پذیرفته شده / فرزند / همسر به همراه تصویر تمام صفحات
۵) اصل و تصویر کارت ملی
۶) اصل مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی یا کارت معافیت دائم از خدمت (داوطلبان برادر)
توجه: مبنای محاسبه سن ۲۷/۱۱/۱۴۰۰ می‌باشد.
۷) مدرک تحصیلی: «اصل دانشنامه» یا «گواهی موقت پایان تحصیلات عکس دار» با فرمت استاندارد دانشگاه (برابر کد شغل- محل انتخابی) در این بند مورد پذیرش می باشد و عدم ارائه آن به منزله نقص مدرک تلقی می گردد.
توجه: تاریخ فراغت از تحصیل/ پایان خدمت نظام وظیفه/ تاریخ صدور کارت معافیت دائم می بایست قبل از ۶/۳/۱۴۰۱ باشد. بدیهی است به تاریخ های پس از زمان یاد شده ترتیب اثر داده نمی شود.
تبصره۱: ارائه مکاتبه تعداد واحدهای گذرانده شده، مدارک در دست بررسی و... خارج از موارد فوق مورد پذیرش نمی باشد و داوطلب با وضعیت «رد مدارک» از ادامه فرآیند باز می ماند.
تبصره۲: تطبیق رشته تحصیلی و شغلی با توجه به دفترچه آزمون و ثبت نام در سامانه ضروری است.
تبصره۳: آخرین مهلت ارائه مدرک تحصیلی نخبگان براساس گواهی بنیاد ملی نخبگان حداکثر ۱۲ ماه بعد تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ۱۶/۲/۱۴۰۱ می باشد.
۸) ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان که براساس آن در سامانه سازمان سنجش ثبت نام صورت گرفته است. (ویژه سهمیه معلولان)
۹) نمون برگ شماره ۲ لازم به ذکر است فرم شماره ۲ به صورت یک رو و خوانا در روز بررسی مدارک تحویل گردد.
۱۰) نمون برگ شماره ۵ (معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه علمی)
ایثارگری یا مدارک مربوط به افزایش حداکثر سن مقرر
۱۰) ارائه گواهی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای: داوطلبان جانباز، آزاده، فرزند، همسر، خواهر، برادر، پدر و مادر شهید، فرزند و همسر جانباز ۲۵% به بالا، فرزند جانباز زیر ۲۵%، همسر و فرزند آزاده که دارای یک سال و بالاتر اسارت می باشند و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت.
۱۱) ارائه گواهی حضور داوطلبانه در جبهه با رعایت نامه شماره ۲۰۱/۱۴/۵۰/م/۴/ن مورخ ۹۳/۶/۲۲ معاونت نیروی انسانی معاون ارکان و امور مشترک ستاد کل ن.م، اداره منابع انسانی با موضوع یکنواخت سازی گواهی جبهه رزمندگان برای: رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان.
تذکر۱ مهم: تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی می باشد. (کارت ایثارگری و گواهی از سایر مراجع قابل پذیرش نمی باشد.)
تذکر۲ مهم: تاریخ گواهی های ارائه شده باید از فروردین سال جاری به بعد باشد. همچنین «کارت ملی ایثار» جدید ستاد مشترک قابل بررسی می باشد.
گواهی استعلام سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت جهت افزودن به حداکثر سن مجاز
۱۲) تاییدیه معتبر از مراجع و دستگاه های ذی صلاح با شرایط اعلام شده در بند ۱۱ (ارائه اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است (برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد) از شرایط عمومی مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای آزمون برای داوطلبانی که بند مزبور را تکمیل نموده اند. ضمنا ارائه سوابق بیمه از سازمان مورد نظر نیز الزامی می باشد.
قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
۱۲) برای داوطلب مرد به ازای تاهل، یک سال و نیز به ازای داشتن هر فرزند یک سال به سقف محدوده سنی داوطلب اضافه خواهد شد. (حداکثر ۵ سال)
برای داوطلب زن، به ازای داشتن هر فرزند یک سال به سقف محدوده سنی داوطلب اضافه خواهد شد. (حداکثر ۵ سال)
۱۳) افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه (تبصره ۲ ماده واحده نحوه جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش وپرورش جلسه شماره ۸۳۳ مورخ ۱۳۹۹.۰۸.۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی) با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده اند مدت همکاری تمام وقت این افراد از حداکثر سن برای شرکت در آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش کسر می شود. (ارائه ابلاغ رسمی همکاری تمام وقت با آموزش وپرورش و سوابق واریزی بیمه)
۱۴) چنانچه در هر مرحله از آزمون، اعلام نتیجه، مصاحبه استخدامی، پذیرش نهایی مشخص شود که مدارک ارائه داوطلب مغایر با شرایط مندرج در دفترچه آزمون استخدام بوده، داوطلب از فرآیند جذب و استخدام حذف و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
۱۵) چنانچه داوطلبان مشمول بهره مندی از امتیاز نخبگی موضوع بخشنامه شماره ۳۴/۷۱۰ - ۹۲/۷/۲۹ می باشند، لازم است مدارک و مستندات مربوطه از بنیاد نخبگان دریافت و به کارگروه بررسی مدارک ارائه نماید.
۱۶) داوطلبان معرفی‌شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را دریافت و نسبت به تکمیل دقیق آن (با تهیه دو نسخه کپی از آن) و الصاق عکس به هر یک از برگه ها (جمعاً ۳ قطعه عکس) اقدام و به همراه تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی، هم زمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۱۷) آن دسته از داوطلبانی که در مشاغل، دبیر معارف اسلامی و مربی امورتربیتی در مدارس پذیرفته شده اند و از امتیاز حافظان قرآن بر اساس مصوبه ۵۷۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی استفاده نموده اند، لازم است مدرک تخصصی حفظ قرآن خود را که با امضاء وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صادر گردیده، به همراه داشته باشند.
۱۸ ) گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و دانش کامپیوتربراساس نمون برگ شماره ۶ (ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی)
۱۹) آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان (به جز مرکز استان) و از بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره ۳۶۹۴۸۸ - ۹۹/۷/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و ضریب آن از نمره کسب شده کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
تذکر: داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا است.
زمان و مکان دریافت و بررسی مدارک داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰
محل مراجعه تمام داوطلبان (آقایان و خانم ها) به نشانی: سمنان، میدان امام خمینی(ره)، مدرسه نبوت می باشد.
تذکر مهم: به منظور رعایت شیوه نامه های بهداشتی لازم است داوطلبان ضمن استفاده از ماسک و خودکار شخصی و... فقط در ساعت تعیین شده مراجعه نمایند. همچنین برای انجام معاینات پزشکی، داشتن دفترچه بیمه ضروری است.

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های آموزش و پرورش سمنان

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی