• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (زمانبندی مصاحبه)

استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (زمانبندی مصاحبه)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۳۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان

خبر 12 تیر 1401: جدول زمان ‌بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد؛
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی، پیرو اطلاعیه مورخ 1401/04/05 به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ،«موضوع اصلاحیه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت » می‌رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد، ضرورت دارد معرفی شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا،توصیه می شود، ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیازازجمله مواد ضدعفونی کننده،ماسک،خودکارو... در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام  مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جداً خودداری فرمایند.
لیست اسامی
الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی : یکشنبه مورخ 1401/04/12 لغایت دوشنبه مورخ 1401/04/13برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»
ب-مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، پژوهشکده تعلیم وتربیت.
ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، 22بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.
د - مدارک مورد نیاز:
1-  پرینت کارنامه قبولی در آزمون دوبرگ (دریافت کارنامه).
2-سه عدد پوشه روغنی (آبی، سبز وقرمز)
3- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود).
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری).
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری).
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا  (برای آقایان).
7- اصل وتصویرمدارک سجلی همسر وفرزند برای مشمولین تبصره «3» ذیل بند «11».
8- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن.
9- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جدب نخبگان و استعداد های برتر.
10- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین).
11- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و... را اعلام نموده اند.« تبصره «2»ذیل بند «11» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون »
12- ارایه گواهی ایثارگری برای پذیرفته شدگان سهمیه   ۵% ایثارگران از مراجع ذیربط.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه‌ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
13-  ارائه گواهی مبنی بر حفظ  قرآن« درجات 1تا3 » از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی توسط حافظان قرآن  داوطلب مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی .
14- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی
جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا .« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یادآوری: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
15- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:
فرم اطلاعات فردی
فرم استشهاد محل سکونت
نمون برگ شماره 2 (ارزیابی مدارک و مستندات)
نمون برگ شماره 6 (ارزیابی بخش کمی،سوابق آموزشی و پژوهشی)
نمون برگ شماره 7 (اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی)
نمون برگ شماره  8 (خود اظهاری سوابق بیماری)
نمون برگ آمادگی برای انجام مصاحبه
یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.
16- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی ، پژوهشی ،مدرک زبان معتبر،نرم افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی،اقدامات ویژه «دانش بنیان و کارآفرینی» نرم افزار های تخصصی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا»
* بدیهی است معرفی نامه  های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان  کرمانشاه صادر شده باشد.
17- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.
* فرم های مورد نیاز از لینک  مشخص شده در اطلاعیه دریافت شود.
د: سایر موارد قابل توجه:
1-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام نهمین آزمون مشترک فراگیر  دستگاه‌های اجرایی کشور «سال 1400 » مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه  بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و  توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
3- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، امتیاز مذکورلغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
4-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش یا لینک زیردریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می‌باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 5 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، پیرو اطلاعیه مورخ ۴/۴/ ۱۴۰۱به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور«سال ۱۴۰۰» «سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه» می‌رساند جدول زمان‌بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می‌گردد، ضرورت دارد معرفی‌شدگان براساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت. ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهدشد. با توجه به شیوع ویروس کرونا، توصیه می شود، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیاز از جمله مواد ضدعفونی کننده، ماسک، خودکار و... در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جداً خودداری فرمایند.
الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی: دوشنبه مورخ ۰۴/۰۶/ ۱۴۰۱لغایت پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۶برابر فهرست و زمان‌بندی
«زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهدشد.»
ب- مکان بررسی مدارک: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت، پژوهشکده تعلیم وتربیت.
ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، ۲۲بهمن، میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.
د-مدارک مورد نیاز:
۱-پرینت کارنامه قبولی در آزمون دو برگ (دریافت کارنامه).
۲-سه عدد پوشه روغنی (آبی، سبز و قرمز)
۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی درپشت عکس درج شود).
۴-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا ازتمام صفحات (دو سری).
۵-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری).
۶-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان).
۷- اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۳» ذیل بند «۱۱».
۸-اصل دانشنامه یا گواهینامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (برابرکد شغل محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن.
۹- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر.
۱۰-اصل معرفی‌نامه رسمی ازسازمان بهزیستی (برای معلولین).
۱۱- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و...را اعلام نموده اند.« تبصره «۲»ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون »
۱۲-ارایه گواهی ایثارگری برای پذیرفته‌شدگان سهمیه ۵% ایثارگران از مراجع ذیربط.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه‌ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
۱۳- ارائه گواهی مبنی بر حفظ قرآن« درجات ۱تا۳ » از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی توسط حافظان قرآن داوطلب مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امورتربیتی.
۱۴- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا. «ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یادآوری :داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می‌تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
۱۵- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:
فرم اطلاعات فردی (گزینش)
فرم استشهاد محل سکونت
نمون برگ شماره ۲ (ارزیابی مدارک و مستندات )
نمون برگ شماره ۶ (ارزیابی بخش کمی،سوابق آموزشی و پژوهشی)
نمون برگ شماره ۷ (اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی)
نمون برگ شماره ۸ (خود اظهاری سوابق بیماری)
یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ‌ها الزامی می‌باشد.
۱۶- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی ، پژوهشی ،مدرک زبان معتبر،نرم افزارها و دانش کامپیوتر«برگزیدگان علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی،اقدامات ویژه «دانش بنیان و کارآفرینی» نرم افزار های تخصصی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا»
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
۱۷- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.د: سایر موارد قابل توجه:
۱-رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور«سال ۱۴۰۰» مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
۲-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی،روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
۳- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد،در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، امتیاز مذکور لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهدشد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
۴-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (۷۰%) آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.
۵- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
۶- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون

خبر 5 تیر 1401: معرفی ‌شدگان چند‌‌ برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ سهمیه مدیریت ها و ادارات تابعه اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابعه اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه می‌‌رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی به‌زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان گرامی جهت تسریع در فرایند بررسی مدارک و... نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نمایند:
۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
۲- سه عدد پوشه روغنی آبی و سبز و قرمز
۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
۴- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات داوطلب و فرزندان(دو سری)
۵- اصل و فتوکپی خوانا از پشت و رو کارت ملی داوطلب و فرزندان(دو سری)
۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
-اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
۹-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و... را اعلام نموده اند.« تبصره «۲»ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون »
۱۰- اصل و تصویرمدارک مربوط به استفاده ازسهمیه ۵%ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۱-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
۱۲- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
۱۳-اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛
۱۴-اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های آموزش و پرورش کرمانشاه

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی