• ۱۴۰۳/۰۲/۲۳
  • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۱۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1403

اطلاعیه حضور پذیرفته شدگان
خبر 23 اردیبهشت 1403: اطلاعیه آموزش و پرورش استان کرمانشاه درخصوص حضور پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری در فرآیند ارزیابی تکمیلی
پیرو اطلاعیه مورخ 1403/02/16 به اطلاع می‌رساند، فرآیند سنجش و ارزیابی تکمیلی صلاحیت‌های حرفه معلمی (مصاحبه تخصصی) از روز یکشنبه مورخ 1403/02/23 آغاز خواهد شد. لذا شایسته است داوطلبانی که در مرحله بررسی مدارک و مستنندات خود اظهاری، پژوهشی و پزشکی شرکت نموده و ویژگی‌های جسمانی آنان مورد تایید قرار گرفته است، با درست داشتن اصل مدارک هویتی«کارت ملی و شناسنامه» براساس زمان‌بندی اعلام شده در سامانه کارا «جذب و استخدام» در موعد تعیین شده در سامانه کارا به مراکز سنجش و ارزیابی تکمیلی ذیربط مراجعه فرمایند.
یاد آوری: ضروری است داوطلبان گرامی جهت اطلاع از زمان حضور در مراکز سنجش و ارزیابی تکمیلی، به‌صورت مستمر و روزانه(در چندین نوبت) سامانه مذکور را کنترل نمایند.
بدیهی است با توجه به مفاد دفترچه آزمون، عدم مراجعه داوطلب به مراکز مذکور در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و بر این اساس داوطلب از فرآیند استخدام در آموزش و پرورش حذف خواهد شد.
اطلاعیه زمانبندی حضور پذیرفته شدگان
خبر 16 اردیبهشت 1403: اطلاعیه زمانبندی حضور پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری آموزش و پرورش کرمانشاه در فرآیند بررسی مدارک و مستندات 
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه فردین یاوری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع گفت: پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ شایسته است پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه آموزگاری مناطق دینور، بیستون، ماهیدشت و روانسر(جنسیت زن) راس ساعت ۱۳ الی ۱۵ بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ جهت حضور در فرآیند بررسی مدارک و مستنندات خود اظهاری و پژوهشی و پزشکی با درست داشتن اصل مدارک خواسته شده در اطلاعیه شماره یک به مکان بررسی مدارک و مستندات به آدرس کرمانشاه میدان حافظیه ساختمان گروه‌های آموزشی مراجعه نمایند.
یادآوری: داوطلبان از کاربرگ تکمیل شده اعلام آمادگی و ارائه مدارک لازم برای بررسی فرآیند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی یک نسخه پرینت تهیه نموده و ضمن الصاق یک قطعه عکس پرسنلی و درج کدرهگیری و امضاء و اثر انگشت درزمان مراجعه برای بررسی مدارک به مسئول بررسی اسناد و مدارک تحویل نمایند.
بدیهی است با توجه به مفاد دفترچه آزمون، عدم مراجعه داوطلب و عدم تکمیل نمون برگ‌ها در مهلت مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد، براین اساس داوطلب از فرآیند استخدام در آموزش و پرورش حذف خواهد شد.

اطلاعیه های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 (مشاهده)
خبر 4 آذر 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله ( تکمیل ظرفیت ) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه پیرو اطلاعیه مورخ ۳۰/۰۸/۱۴۰۲ جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی و... پذیرفته شدگان مرحله (تکمیل ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنر آموزی» به شرح ذیل اعلام می گردد،ضرورت دارد پذیرفته شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مندرج در اطلاعیه مذکور در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد.
الف: زمان و مکان تحویل مدارک  افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی شرکت کرده اند:
زمان: روزچهارشنبه ۰۱/۰۹/۱۴۰۲ از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ بعد ازظهر.
مکان: اداره کل آموزش و پرورش -کارشناسی استخدام.
ب-زمان و مکان  بررسی مدارک و معاینه پزشکی افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی شرکت نکرده اند.
زمان: روزینجشنبه مورخ ۰۲/۰۹/۱۴۰۲   از ساعت ۸ صبح الی ۱۳  ظهر.
مکان: اداره کل آموزش و پرورش -کارشناسی استخدام.
ج-مکان انجام معاینات پزشکی:کرمانشاه، ۲۲بهمن میدان مرکزی ، پایین تر از درمانگاه فرهنگیان.
«زمان ارزیابی تکمیلی در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهدشد.»
اطلاعیه شماره 1 (مشاهده)
خبر 1 آذر 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله ( تکمیل ظرفیت ) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنر آموزی» سهمیه مدیریت‌ها و ادارات آموزش و پرورش
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با توجه به اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت «رشته شغلی دبیری و هنر آموزی» توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع می‌رساند، جدول زمان‌بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی و ... ازطریق همین سایت اعلام می‌گردد، ضمناً مدارک مورد نیاز متناسب با وضعیت پذیرفته‌شدگان به شرح ذیل می‌باشد:
الف- مدارک مورد نیاز برای افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی شرکت نکرده‌اند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون(دریافت کارنامه).
سه عدد پوشه روغنی ( آقایان یک عدد رنگ قرمز، دو عدد سفید ) – ( خانم ها یک عدد رنگ آبی، دو عدد سفید).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت‌نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود ).
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات ( یک سری ).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو ( یک سری ).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل  و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت ( برای آقایان )(دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده‌اند می‌بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند). 
اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن.
اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده‌اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون.« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون.»
معرفی‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه‌ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره‌مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
دریافت وتکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ( بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲) ممهور به مهر فرمانداری یا نیروی انتظامی( پاسگاه یا کلانتری محل )در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
 یادآوری: داشتن گواهي تحصيل در دوره‌های تحصيلي ابتدايي و متوسطه ( راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم ) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي‌تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
اصل و تصویرگواهی معتبر در خصوص سوابق فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری‌های نوین، پژوهش‌های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، نرم‌افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقاله،کتاب، ثبت اختراع،گواهی معتبر مهارت ها ومرتبه های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح‌های تحقیقاتی، نرم‌افزار‌‌های مرتبط با آموزش و پرورش، تقدیرنامه‌های مرتبط درسطوح مدیریتی میانی و عالی.
*بدیهی است معرفی نامه‌های مندرج در بندهای فوق‌الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
۱۵- دریافت و تکمیل نمون برگ‌های ذیل:
فرم استشهاد محل سکونت
نمون برگ شماره ۱(اعلام آمادگی بررسی مدارک و ..)
نمون برگ شماره ۲ (ارزیابی مدارک و مستندات ) 
نمون برگ شماره ۱۹ (ارزیابی بخش کمی،سوابق آموزشی و پژوهشی)
نمون برگ شماره ۷ (اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی)
نمون برگ شماره ۸ (خود اظهاری سوابق بیماری)
یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.
۱۶- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.
ب-مدارک مورد نیازبرای افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی در استان دیگری شرکت کرده اند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).
یک عدد پوشه روغنی ( آقایان رنگ قرمز ) – ( خانم‌ها رنگ آبی).
دو قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود).
اصل شناسنامه وتصویر خوانا از تمام صفحات (یک‌سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (یک‌سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل  و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت ( برای آقایان )(دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده‌اند می‌بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند). 
فرم استشهاد محل سکونت در صورت استفاده از امتیاز بومی
ج: افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی «در استان کرمانشاه» شرکت کرده‌اند، صرفاً تصویر کارنامه قبولی مرحله تکمیل ظرفیت و استشهادیه بومی در صورت استفاده از امتیاز مربوطه در این مرحله.

اطلاعیه‌های تکمیل ظرفیت آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله (تکمیل ظرفیت) (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله (تکمیل ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱»
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه ،با توجه به اعلام اسامی مرحله تکمیل ظرفیت  ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع معرفی شدگان می رساند، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد، لذا ضرورت دارد معرفی شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. لازم است در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام  مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی جداً خودداری فرمایند.
الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی :سه شنبه مورخ ۰۲/۰۸/۱۴۰۲لغایت چهارشنبه مورخ ۰۳/۰۸/۱۴۰۲برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان ارزیابی تکمیلی در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهدشد.»
ب-مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، اربابی، بلوار عشایر، مدرسه شاهد دکتر زنگنه.
ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، ۲۲بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.
د-مدارک مورد نیاز برای افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی شرکت نکرده و یا در استان دیگری شرکت کرده اند:   
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
سه عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ قرمز) – (خانم ها رنگ آبی).
هشت قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود ).
اصل شناسنامه وتصویر خوانا از تمام صفحات ( یک سری ).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو ( یک سری ).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل  وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت ( برای آقایان )(دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون.« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.»
معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت  بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
دریافت وتکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت (بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲) ممهور به مهر فرمانداری یا نیروی انتظامی(پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یادآوری :داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
اصل وتصویرگواهی معتبردرخصوص سوابق فعالیت های آموزشی، فرهنگی، جهادی ، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم،نرم افزارها و دانش کامپیوتر« برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقاله،کتاب، ثبت اختراع،گواهی معتبر مهارت ها ومرتبه های علمی،ادبی،فرهنگی، هنری و ورزشی،طرح های تحقیقاتی،نرم افزار های مرتبط با آموزش وپرورش، تقدیرنامه های مرتبط درسطوح مدیریتی میانی و عالی (بر اساس فرم شماره ۱۹)
*بدیهی است معرفی نامه  های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
۱۵- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:
فرم استشهاد محل سکونت
نمون برگ شماره ۱(اعلام آمدگی بررسی مدارک و ..)
نمون برگ شماره ۲ (ارزیابی مدارک و مستندات)
نمون برگ شماره ۱۹ (ارزیابی بخش کمی،سوابق و مستندات آموزشی و پژوهشی)
نمون برگ شماره  ۷ (خود اظهاری سوابق بیماری)
یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.
۱۶- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.
هـ افرادی که قبلاً در فرایند ارزیابی تکمیلی «در استان کرمانشاه» شرکت کرده اند، صرفاً تصویر کارنامه قبولی مرحله تکمیل ظرفیت و استشهادیه بومی در صورت  استفاده از امتیاز مربوطه.
د: سایر موارد قابل توجه:
۱-رعایت کلیه شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون مشترک فراگیر  دستگاه‌هاي اجرايي کشور«سال ۱۴۰۲مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه  بعدي آن از سوي داوطلبان الزامی می‌باشد.
۲-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی،روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
۳- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد،در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، امتیاز مذکور لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهدشد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر مي گردد.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز - سال 1402

اطلاعیه شماره 2 آموزش و پرورش کرمانشاه (مشاهده)
خبر 11 شهریور 1402: اطلاعیه شماره 2 آموزش و پرورش کرمانشاه در خصوص بررسی مدارک و مستندات پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز
به‌گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، پیرو اطلاعیه مورخ ۸/۶/۱۴۰۲ به اطلاع پذیرفته ‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته های شغلی دبیری و هنرآموزی» سهمیه مدیریت ها و ادارات آموزش و پرورش تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه می رساند،جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد،ضرورت دارد معرفی شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهدشد. د ر تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام  مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی جداً خودداری فرمایند.
الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی :یکشنبه مورخ ۱۲/۰۶/۱۴۰۲لغایت یکشنبه مورخ ۲۱/۰۶/۱۴۰۲برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان ارزیابی تکمیلی در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهدشد.»
ب-مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، ۲۲بهمن میدان مرکزی ، پایین تر از درمانگاه فرهنگیان کوچه ۱۳۸ دبیرستان شاهد یاران امام
ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، ۲۲بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.
د-مدارک مورد نیاز:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).
سه عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ قرمز«۲عدد»، سفید«۱عدد») – (خانم ها رنگ آبی« ۲عدد» و سفید« ۱عدد»).
هشت قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود).
اصل شناسنامه وتصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (دو سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون.« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.»
معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵
دریافت وتکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی (از طریق سکونت) بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت (بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا.«ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یاد آوری ۱: مرکز استان« شهرستان کرمانشاه» فاقد اولویت بومی می باشد.
یادآوری ۲:  داشتن گواهي تحصيل در دوره های تحصيلي ابتدايي و متوسطه ( راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم ) درشهرستان محل مورد تقاضا با تاييد اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه مي تواند به عنوان تمام يا قسمتي از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلي مبني بر تاييد ساكن بودن فعلي فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گيرد.
اصل وتصویرگواهی معتبردرخصوص سوابق فعالیت های آموزشی، فرهنگی، جهادی ، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهش های مرتبط با بهبود عملکرد معلم،نرم افزارها و دانش کامپیوتر« برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقاله،کتاب، ثبت اختراع،گواهی معتبر مهارت ها ومرتبه های علمی،ادبی،فرهنگی، هنری و ورزشی،طرح های تحقیقاتی،نرم افزار های مرتبط با آموزش وپرورش، تقدیرنامه های مرتبط درسطوح مدیریتی میانی و عالی ( بر اساس فرم شماره ۱۹ پیوست)
*بدیهی است معرفی نامه  های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
۱۵- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:
فرم استشهاد محل سکونت.
نمون برگ شماره ۱(اعلام آمدگی بررسی مدارک و ..).
نمون برگ شماره ۲ (ارزیابی مدارک و مستندات ) .
نمون برگ شماره  ۷ (خود اظهاری سوابق بیماری).
نمون برگ شماره ۱۹ (ارزیابی بخش کمی،سوابق آموزشی و پژوهشی).
یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.
۱۶- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.
د: سایر موارد قابل توجه:
۱-رعایت کلیه شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون مشترک فراگیر  دستگاه‌هاي اجرايي کشور«سال ۱۴۰۲مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه  بعدي آن از سوي داوطلبان الزامی می‌باشد.
۲-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی،روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
۳- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد،در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، امتیاز مذکور لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
۴- ارائه کد رهگیری مربوط به تایید ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و مدارک مورد نیاز گزینش.
۵- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر مي‌گردد.

 
اطلاعیه مراحل ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 9 شهریور 1402:  اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در خصوص مراحل ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش«ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموزی» توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌رساند، جدول زمان‌بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مرحله ارزیابی تکمیلی به زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته‌شدگان گرامی جهت تسریع در فرآیند ثبت‌نام و انجام امور نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نمایند.
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).
سه عدد پوشه روغنی ( آقایان رنگ قرمز ) – (خانم ها رنگ آبی).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام‌خانوادگی _ کدملی در پشت عکس درج شود ).
اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (یک سری).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو (یک سری).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دانش‌آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده‌اند می‌بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
معرفی‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره‌مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ( بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲) ممهور به مهر نیروی انتظامی( پاسگاه یا کلانتری محل )در شهرستان مورد تقاضا. « ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد.»
یاد آوری: داشتن گواهی تحصیل در دوره‌های تحصیلی ابتدایی و متوسطه (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می‌تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساكن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گیرد.
اصل و تصویرگواهی معتبر در خصوص سوابق فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری‌های نوین، پژوهش‌های مرتبط با بهبود عملکرد معلم، نرم‌افزارها و دانش کامپیوتر برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، گواهی معتبر مهارت‌ها و مرتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح‌های تحقیقاتی، نرم‌افزارهای مرتبط با آموزش و پرورش، تقدیرنامه‌های مرتبط در سطوح مدیریتی میانی و عالی .
فرم اعلام آمادگی« تکمیل شده» جهت بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و  انجام ارزیابی تکمیلی استخدامی .
*بدیهی است معرفی‌نامه‌های مندرج در بندهای فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.

اطلاعیه‌های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزگاری - سال 1401

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی آموزگاری و آموزگار استثنایی (مشاهده)
خبر 3 مهر 1402: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگاری و آموزگار استثنایی استان کرمانشاه
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه،لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون رشته شغلی آموزگاری (ابتدایی و استثنایی)به مدیریت های آموزش پرورش نواحی سه گانه ارسال شده است شایسته است در اسرع وقت « مطابق لیست پیوستی»جهت ادامه فرآیند استخدامی به ادارات مربوطه با دردست داشتن اصل و تصویرمدارک سجلی و هویتی ،کارت پایان خدمت و معافیت دایم « آقایان»کارنامه نتایج نهایی،اصل و تصویرمدرک تحصیلی و دوقطعه عکس ، به مدیریت های ذیربط مراجعه نمایند.ضمناً توجه داوطلبان و پذیرفته شدگان نهایی را به موارد ذیل معطوف می دارد:
درمهلت تعیین شده در اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی«۴روز پس ازاعلام نتایج» جهت شرکت در دوره مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مزبور مراجعه نمایند.
چنانچه معرفی شدگان آزمون دبیری وهنرآموزی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی آزمون رشته شغلی آموزگاری « ابتدایی واستثنایی»قرار دارند الزماً باید در شغل آموزگاری استخدام شوند.لیکن درصورت عدم تمایل می توانند انصراف قطعی « باثبت رسمی در دفترخانه اسناد رسمی» به این اداره کل ارایه نمایند.دراین صورت قبولی آنان در آزمون آموزگاری کان لم یکن تلقی و می توانند فرایند آزمون دبیری وهنرآموزی را ادامه دهند.  
داوطلبانی که در ردیف قبولین نهایی در این مرحله قرار نگرفته اند و نسبت به عدم قبولی خود معترض می باشند،  می توانند ازطریق سامانه اعتراض به ارزیابی تکمیلی آموزگاران ظرف مدت ۲۰روز پس از اعلام نتایج نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.بدیهی است بعد از اتمام مهلت تعیین شده اقدامی برای پذیرش درخواست صورت نخواهد گرفت « اعترضات داوطلبان صرفاً از طریق سامانه مذکور قابل بررسی می باشد.بدیهی است به اعتراضاتی که خارج ازسامانه ارائه گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.»
مشاهده فایل پیوست
استقرار میزخدمت در راستای پاسخگویی به داوطلبان‌ (مشاهده)
خبر 23 مرداد 1402: استقرار میزخدمت در راستای پاسخگویی به داوطلبان‌ گرامی و پذیرش مدارک و مستندات جامانده براساس نمون برگ شماره ۱۹
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، به نقل از فردین یاوری معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع این اداره کل، اطلاعیه شماره ۱۹ آموزش و پرورش استان در راستای اطلاعیه شماره ۸ ستاد آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش، به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار اسثثنایی سال ۱۴۰۲ که در تمامی مراحل فرایند ارزیابی تکمیلی شرکت نموده و به هر دلیل در روز اجرای فرایند ارزیابی تکمیلی و صلاحیت عمومی، موفق به تحویل برخی از مدارک و مستندات امتیاز آور خود بر اساس نمون برگ شماره ۱۹ نشده‌اند می رساند، درصورت تمایل می‌توانند از روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه لغایت پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه از ساعت ۶:۳۰ صبح لغایت ۱۲:۳۰ بعداز ظهر به میزخدمت مستقر در این اداره کل مراجعه فرمایند.                  
تذکر: صرفا داوطلبانی مراجعه نمایند که  مدارک و مستندات امتیاز آور خود را در روز مصاحبه (ارزیابی تکمیلی) ارائه ننموده اند، بنابراین نیازی به مراجعه سایر داوطلبان نمی باشد.
پایان فرآیند ارزیابی تکمیلی، تخصصی و حرفه‌ای آموزگاران (مشاهده)
خبر 21 مرداد 1402: پایان فرآیند ارزیابی تکمیلی، تخصصی و حرفه‌ای آموزگاران ابتدایی و استثنایی کرمانشاه در کانون های ارزیابی

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، فردین یاوری: از پایان فرآیند ارزیابی تکمیلی ،تخصصی و حرفه‌ای آموزگاران ابتدایی و استثنایی کرمانشاه در کانون‌های ارزیابی در روز هیجدهم مردادماه خبرداد.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع با تشریح فرآیند ارزیابی تصریح کرد: داوطلبان استخدام با استفاده از ابزارهایی مانند مورد کاوی، بحث گروهی، ارائه شفاهی و مصاحبه، توسط ارزیابان آموزش دیده مورد ارزیابی قرار گرفتند.‌ارزیابی تکمیلی فرآیندی است که در سال جاری جایگزین مصاحبه شده است و در راستای حسن اجرای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و اجرایی نمودن راهکارهای ۲/۱۰و ۴/۱۱سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، جذب و تامین منابع انسانی شایسته ، کارآمد، متعهد و برخوردار از صلاحیت ها وشایستگی های لازم متناسب با مبانی و ارزش های اسلامی و انقلابی انجام می‌گردد.

وی با تاکید بر مزایای شایسته‌گزینی افزود: سنجش میزان قابلیت های داوطلب حرفه‌ی معلمی ، باتوجه به ویژگی‌ها و شایستگی‌های عمومی، تخصصی و اختصاصی متناسب با رشته شغلی ازجمله اهداف این فرآیند است.

گفتنی است در این فرآیند ۱۸۵۶ نفر از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت سهمیه مدیریت ها و ادارات تابعه این اداره کل، برابر برنامه زمان بندی ابلاغی از وزارت متبوع و در فاصله زمانی ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ لغایت ۱۴۰‪۲/۰۵/۱۸ اجرا گردید.

یاوری خاطر نشان ساخت: فرآیند ارزیابی در قالب ۸حوزه، ۱۶گروه ارزیابی و بیش از دویست نفر ارزیاب، تسهیل گر، نماینده  مصاحبه گر، ناظر گزینش، نماینده حراست، پزشکان معتمد آموزش و پرورش و سایر عوامل اجرایی سازماندهی شده بود، که با نهایت آرامش و بدون هیچگونه مشکلی به پایان رسید.

در پایان فردین یاوری از رهنمود‌ها و حمایت‌های مدیرکل آموزش و پرورش استان و همچنین از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی تمامی عوامل اجرایی این فرآیند تقدیر و تشکر نمود.

اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 21 تیر 1402: اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مشترک فراگیردستگاه‌های اجرایی کشور«سال ۱۴۰۱» «سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه»می رساند:

۱.فرآیند ارزیابی تکمیلی، در روز های چهارشنبه و پنجشنبه « بیست و یکم و بیست و دوم تیرماه » برگزار نمی شود، خواهشمند است از مراجعه به حوزه های ارزیابی خودداری فرمایید.ضمناً زمان مراجعه به حوزه های مذکور ازطریق تماس تلفنی به داوطلبان عزیز اعلام خواهد شد.

۲.بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی مطابق زمان بندی قبلی  و در محل های تعیین شده انجام خواهد شد.

الف ):مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، ۲۲بهمن میدان مرکزی، پایین تر از درمانگاه فرهنگیان کوچه ۱۳۸، دبیرستان شاهد یاران امام.

ب): مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، ۲۲بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 15 تیر 1402: اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، به نقل از فردین یاوری معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع این اداره کل، اطلاعیه شماره ۳ آموزش و پرورش استان با موضوع اصلاحیه مربوط به نمون برگ شماره ۱۹ درخصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش وپرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی به شرح ذیل اعلام می گردد:

«با توجه به تغییرات به عمل آمده درنمون برگ شماره۱۹ شایسته است داوطلبان گرامی مدارک ومستندات مورد نیاز را برابر فرم اطلاعیه پیوست این اطلاعیه تهیه نموده ودر زمان مقرر تحویل نمایند. »

مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 8 تیر 1402: اطلاعیه شماره ۲ آموزش و پرورش استان، منتشر شد
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع استان با صدور اطلاعیه شماره ۲ ، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، فردین یاوری گفت: اطلاعیه شماره ۲ آموزش و پرورش استان با موضوع «سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه» در آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی به شرح ذیل صادر گردید. مقتضی است پذیرفته‌شدگان محترم ضمن مطالعه دقیق مفاد این اطلاعیه، نسبت به اجرای موارد ذیل الذکر اقدام عاجل نمایند.
پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۴به اطلاع  معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی «سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه»می رساند، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات و معاینه پزشکی  به شرح ذیل اعلام می‌گردد،ضرورت دارد معرفی‌شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. شایسته است از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی ، جداً خودداری فرمایند. 

الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی : شنبه مورخ ۰۴/۱۰ / ۱۴۰۲ لغایت دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۵برابر فهرست و زمان بندی پیوست.

«زمان ارزیابی تکمیلی و سایر مراحل گزینش ، پس از اتمام بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»

ب-مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، ۲۲بهمن میدان مرکزی، پایین تر از درمانگاه فرهنگیان کوچه ۱۳۸، دبیرستان شاهد یاران امام.

ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، ۲۲بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.

د-مدارک مورد نیاز:

۱- چاپ کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).

۲- دو عدد پوشه روغنی ( آقایان رنگ زرد و آبی ) – ( خانم ها رنگ قرمز و سفید).

۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود ).

۴- اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات .

۵- اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو .

۶- اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزندان برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».

۷- اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت ( برای آقایان ).(دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند). 

۸- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .

۹- اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).

۱۰- اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون.« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون.»

۱۱- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :

الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.

ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.

ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

۱۲- گواهی معتبرازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .

۱۳- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ( بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱) ممهور به مهر نیروی انتظامی( پاسگاه یا کلانتری محل )در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»

یاد آوری ۱:داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان درشهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه.

یاد آوری ۲: گواهی اشتغال به کار رسمی، پیمانی و قراردادی در بخش دولتی و عناوین مشابه در بخش خصوص مشروط به پرداخت حق بیمه.

۱۴- ارایه اصل و تصویرگواهی معتبردرخصوص سوابق آموزشی، فرهنگی، جهادی، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهشی، مدرک زبان معتبر، نرم افزارها و دانش کامپیوتر«برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح های تحقیقاتی، نرم افزار های مرتبط با آموزش وپرورش، تقدیرنامه های مرتبط درسطوح مدیریتی میانی و عالی در زمان انجام فرایند ارزیابی تکمیلی.

۱۵- مدارک مورد نیاز جهت احراز شرایط لازم (اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه ثبت نام آزمون سازمان سنجش آموزش كشور) در خصوص تطبیق رشته تحصیلی پذیرفته شدگانی که سابقه همکاری با آموزش پرورش داشته و با رشته های غیر مرتبط در آزمون شرکت کرده اند، موضوع دارابودن حداقل دو سال سابقه  فعالیت آموزشی-تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تائید آموزش و پرورش كه در یك یا چند قالب مصادیق زیركسب شده باشد:

الف) مدارك احراز فعالیت درآموزش و پرورش به صورت خرید خدمات آموزشی: 

«قرارداد با شركت،گواهی اشتغال دو سال با ۱۰ ساعت در هفته تائید شده توسط اداره مربوطه وریز بیمه تائید شده. »

ب )مدارك احراز فعالیت به صورت سرباز معلم: « گواهی اشتغال، حكم سرباز معلمی و ابلاغ رایانه ای سرباز معلم. 

ج)مدارك احراز فعالیت به صورت حق التدریس:«گواهی اشتغال، ابلاغ رایانه ای حق التدریس و ریز پرداخت حق التدریس مورد تائید امور مالی آموزش و پرورش منطقه مربوطه.»

د)مدارك احراز فعالیت در مدارس غیر دولتی و غیرانتفاعی دارای مجوز از آموزش وپرورش: 

«گواهی اشتغال  دو سال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته تائید شده توسط كارکروه مربوط منطقه، ریز بیمه با كدكارگاه غیردولتی مربوط، اصل و تصویر قرارداد با مدارس غیردولتی ابلاغ مورد تائید مدیر/ موسس و تائیدیه گزینش به زمان اشتغال.»

هـ)مدارك احراز فعالیت در نهضت سواد آموزی: «گواهی اشتغال تمام وقت  به مدت ۲سال - فرم ۰۱۳ تائید شده توسط معاونت سوادآموزی استان .»

و)مدارك احراز فعالیت در دارالقرآن دارای مجوز از سازمان تبلغیات اسلامی: « گواهی اشتغال دوسال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته، تائید شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان، ریز بیمه تائید شده با كد كارگاه مربوطه »

ز) فعالیت در موسسات آموزشی ، فرهنگی و تربیتی دارای مجوز از مراجع قانونی ذیربط:« گواهی اشتغال دوسال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته ،تائید شده توسط موسسات ذیربط، ریز بیمه تائید شده با كد كارگاه مربوطه »

ح)فعالیت در مهدکودک ها، وپیش دبستانی های دارای مجوز از وزارت آموزش وپرورش و سازمان بهزیستی کشور:« گواهی اشتغال دوسال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته، تائید شده توسط اداره ذیربط،ریز بیمه تائید شده با كد كارگاه مربوطه»

* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.

۱۶- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:

- نمون برگ استشهاد محل سکونت برای داوطلبانی که براساس خود اظهاری به لحاظ ساکن بودن و ده سال سکونت از امتیاز بومی برخوردارشده اند« به استثنای  شهرستان کرمانشاه »  

- نمون برگ شماره ۱(اعلام آمادگی بررسی مدارک خود اظهاری، و ..)

- نمون برگ شماره ۲ (بررسی  مدارک و مستندات خود اظهاری ) 

- نمون برگ شماره  ۷ (خود اظهاری و سوابق بیماری)

- نمون برگ شماره ۱۹ (سوابق، مدارک و مستندات)

- فرم اعلام آمادگی جهت انجام ارزیابی تکمیلی  .

یادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.

۱۷- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.

د: سایر موارد قابل توجه:

۱-رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مشترک فراگیر  دستگاه‌های اجرایی کشور«سال ۱۴۰۲مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه  بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

۲-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش وپرورش، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

۳- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات، امتیاز مذکور لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.

۴-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن چهل درصد (۴۰%) آزمون کتبی و شصت درصد (۶۰%) مصاحبه استخدامی(ارزیابی تکمیلی) و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش خواهد بود.

۵- ارائه کد رهگیری مربوط به تایید ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی و مدارک مورد نیاز گزینش.

۶- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج درآگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد. مشاهده فایل پیوست

 اطلاعیه در خصوص تهیه مدارک پذیرفته‌شدگان (مشاهده)
خبر 31 خرداد 1402: اطلاعیه در خصوص تهیه مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام آموزگاری آموزش و پرورش کرمانشاه
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مرحله ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان، جهت تسریع در فرایند ثبت نام و انجام امور نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام کنند:
پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).
دو عدد پوشه روغنی ( آقایان رنگ زرد ) – ( خانم ها رنگ قرمز ).
شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده( نام و نام خانوادگی-کدملی در پشت عکس درج شود ).
اصل شناسنامه وتصویر خوانا از تمام صفحات ( دو سری ).
اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو ( دو سری ).
اصل و تصویر مدارک سجلی همسر و فرزند برای مشمولین تبصره «۴» ذیل بند «۱۱».
اصل  وتصویرکارت پایان خدمت یا معافیت ( برای آقایان ) (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند می بایستی گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و یک برگ تصویر آن .
اصل معرفی نامه رسمی از سازمان بهزیستی ( برای معلولین ).
اصل گواهی و سوابق همکاری تمام وقت افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری نموده اند جهت لحاظ در شرط حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون. .« تبصره «۳ »ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون».
معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از :
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
گواهی معتبر ازاداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت  بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن دارای درجات ۱ تا ۵ .
دریافت وتکمیل فرم استشهاد محلی جهت استفاده از اولویت بومی ( از طریق سکونت ) بموجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت ( بر اساس فرم پیوست دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱) ممهور به مهر نیروی انتظامی( پاسگاه یا کلانتری محل )در شهرستان مورد تقاضا.« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یادآوری :داشتن گواهی تحصیل در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه ( راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم ) درشهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می‌تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سكونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساكن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاك محاسبه قرار گیرد.
ارایه اصل وتصویرگواهی معتبردرخصوص سوابق آموزشی،فرهنگی ، جهادی ، تربیتی، فناوری های نوین، پژوهشی،مدرک زبان معتبر،نرم افزارها و دانش کامپیوتر«برگزیدگان المپادهای علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی، ادبی، فرهنگی، هنری و ورزشی، طرح های تحقیقاتی، نرم افزار های مرتبط با آموزش وپرورش ، تقدیرنامه های مرتبط درسطوح مدیریتی میانی و عالی در زمان انجام فرایند ارزیابی تکمیلی.
فرم  اعلام آمادگی« تکمیل شده» جهت  انجام ارزیابی تکمیلی استخدامی .
* بدیهی است معرفی نامه‌های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 1400

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان (مشاهده)
خبر 12 تیر 1401: جدول زمان ‌بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد؛
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه به نقل از معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی، پیرو اطلاعیه مورخ 1401/04/05 به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابرظرفیت نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ،«موضوع اصلاحیه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت » می‌رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد، ضرورت دارد معرفی شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا،توصیه می شود، ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیازازجمله مواد ضدعفونی کننده،ماسک،خودکارو... در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام  مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جداً خودداری فرمایند.
لیست اسامی
الف-زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی : یکشنبه مورخ 1401/04/12 لغایت دوشنبه مورخ 1401/04/13برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»
ب-مکان بررسی مدارک:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، پژوهشکده تعلیم وتربیت.
ج- مکان معاینات پزشکی: کرمانشاه، 22بهمن ،میدان مرکزی، درمانگاه فرهنگیان.
د - مدارک مورد نیاز:
1-  پرینت کارنامه قبولی در آزمون دوبرگ (دریافت کارنامه).
2-سه عدد پوشه روغنی (آبی، سبز وقرمز)
3- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود).
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری).
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری).
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا  (برای آقایان).
7- اصل وتصویرمدارک سجلی همسر وفرزند برای مشمولین تبصره «3» ذیل بند «11».
8- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن.
9- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جدب نخبگان و استعداد های برتر.
10- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین).
11- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و... را اعلام نموده اند.« تبصره «2»ذیل بند «11» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون »
12- ارایه گواهی ایثارگری برای پذیرفته شدگان سهمیه   ۵% ایثارگران از مراجع ذیربط.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه‌ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
13-  ارائه گواهی مبنی بر حفظ  قرآن« درجات 1تا3 » از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی توسط حافظان قرآن  داوطلب مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی .
14- دریافت و تکمیل فرم استشهاد محلی
جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا .« ارایه اصل و تصویر فرم استشهاد محلی به کارگروه بررسی مدارک ضرورت دارد»
یادآوری: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.
15- دریافت و تکمیل نمون برگ های ذیل:
فرم اطلاعات فردی
فرم استشهاد محل سکونت
نمون برگ شماره 2 (ارزیابی مدارک و مستندات)
نمون برگ شماره 6 (ارزیابی بخش کمی،سوابق آموزشی و پژوهشی)
نمون برگ شماره 7 (اعلام آمادگی برای انجام معاینات پزشکی)
نمون برگ شماره  8 (خود اظهاری سوابق بیماری)
نمون برگ آمادگی برای انجام مصاحبهیادآوری- همراه داشتن فرم ها و نمون برگ ها الزامی می باشد.
16- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی ، پژوهشی ،مدرک زبان معتبر،نرم افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان علمی دانشجویی، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی،اقدامات ویژه «دانش بنیان و کارآفرینی» نرم افزار های تخصصی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا»
* بدیهی است معرفی نامه  های مندرج در بندهای  فوق الذکر باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان  کرمانشاه صادر شده باشد.
17- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی.
* فرم های مورد نیاز از لینک  مشخص شده در اطلاعیه دریافت شود.
د: سایر موارد قابل توجه:
1-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام نهمین آزمون مشترک فراگیر  دستگاه‌های اجرایی کشور «سال 1400 » مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه  بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و  توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
3- چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی و یا مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، امتیاز مذکورلغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید دررقابت با سایرمتقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
4-معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش یا لینک زیردریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می‌باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)
خبر 5 تیر 1401: معرفی ‌شدگان چند‌‌ برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ سهمیه مدیریت ها و ادارات تابعه اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع معرفی شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابعه اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه می‌‌رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی به‌زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان گرامی جهت تسریع در فرایند بررسی مدارک و... نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نمایند:
۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
۲- سه عدد پوشه روغنی آبی و سبز و قرمز
۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
۴- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات داوطلب و فرزندان(دو سری)
۵- اصل و فتوکپی خوانا از پشت و رو کارت ملی داوطلب و فرزندان(دو سری)
۶- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
-اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند).
۷- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
۹-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و... را اعلام نموده اند.« تبصره «۲»ذیل بند «۱۱» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون»
۱۰- اصل و تصویرمدارک مربوط به استفاده ازسهمیه ۵%ایثارگران.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
۱۱-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
۱۲- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات ۱ تا ۳ از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
۱۳-اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛
۱۴-اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 99

تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس کرمانشاه در سال 1400 (مشاهده)

خبر 11 اردیبهشت 1400: تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس کرمانشاه در سال 1400 (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تعداد معلم‌ها و فرهنگیان شاغل استان را نزدیک به ۳۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: حدود ۲۰ هزار نفر از این تعداد معلم هستند. وی در تبدیل وضعیت معلمان حق‌التدریس، اضافه کرد: طبق مصوبه مجلس کسانی که از سال ۱۳۹۰ به قبل در نهضت سواد آموزی، پیش دبستانی مراکز دولتی مشغول خدمت بوده‌اند، پرونده آن‌ها به تهران فرستاده شود تا پس از تایید سازمان امور استخدامی وزارت آموزش و پرورش براساس کد استخدامی این سازمان افراد به دوره فرستاده شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون (مشاهده)

خبر 25 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمانشاه)

معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمانشاه در خصوص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور دی ماه سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، در این اطلاعیه آمده است:
ضمن تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان، به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور دی ماه سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش« سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه »می‌رساند، با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با مدیریت هسته گزینش ، به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زمان مراجعه حضوری جهت انجام مصاحبه گزینش به‌صورت تلفنی به افراد ذینفع اعلام خواهدشد، لذا خواهشمنداست از مراجعه حضوری به این اداره کل و مدیریت مذکور قبل از برقراری تماس تلفنی خودداری فرمایند.
ضمناً درخصوص اخذ معرفی نامه جهت انجام معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، از تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ با در دست داشتن مدارک ذیل  به  آموزش و پرورش محل پذیرش مراجعه نمایند.
1- پرینت کارنامه قبولی .
2- دوقطعه  عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده . 
3-  اصل شناسنامه و کارت ملی.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمانشاه)
آموزش و پرورش استان جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، به اطلاع معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «دی ماه سال1399 » وزارت آموزش و پرورش « سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه » می‌رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
معرفی‌شدگان بر اساس برنامه اعلام شده و با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت. درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا، توصیه می‌شود، ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و همراه داشتن ملزومات مورد نیاز ازجمله مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک، دستکش، آب آشامیدنی و خودکار در تمامی مراحل بررسی مدارک و انجام مصاحبه از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جداً خودداری فرمایند.
الف: زمان بررسی مدارک و معاینه پزشکی: شنبه مورخ 18/ 11/ 99 لغایت 3/ 12/ 99 برابر فهرست و زمان بندی پیوست.
«زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به معرفی شدگان اعلام خواهد شد.»
ب: مکان :کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت، دانشگاه فرهنگیان (پردیس شهید صدوقی)
ج : مدارک مورد نیاز:
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه).
2-دو عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ زرد)-(خانم ها رنگ سبز)
3- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی آن
8- همراه داشتن دفترچه بیمه برای انجام معاینات پزشکی
9- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
10- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی و... را اعلام نموده اند. « تبصره «2»ذیل بند «11» از بخش دوم دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون »
11-ارایه معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% وگواهی ایثارگری برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵% ایثارگران از مراجع ذیربط.
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود.
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل.
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.
12- ارائه گواهی مبنی بر حفظ قرآن« درجات 1تا3 » از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی توسط حافظان قرآن داوطلب مشاغل دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی .
13- دریافت وتکمیل فرم استشهاد محلی«پیوست» جهت تایید فرم خود اظهاری مبنی بر بومی شهرستانی « احراز سابقه ده سال محل سکونت و تایید ساکن بودن فعلی» در شهرستان مورد تقاضا .
14-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای افرادی که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط به ارایه فرم استشهاد محلی مبنی بر تایید سکونت فعلی در شهرستان مورد تقاضا.
15- ارایه اصل و تصویر گواهی معتبر درخصوص سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر «برگزیدگان علمی دانشجویی، مدرک زبان معتبر، مقاله، کتاب، ثبت اختراع، کسب مقام در جشنواره‌های معتبرعلمی و هنری، پایان نامه و طرح های تحقیقاتی، نرم افزارهای تخصصی»
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 9 تا 15باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
د: سایر موارد قابل توجه:
رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور(مورخ 11/10/99) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
چنانچه داوطلبی بدون توجه به مفاد آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستان محل انتخابی معرفی نموده باشد، در زمان بررسی مدارک توسط کارگروه بررسی مدارک و مستندات، امتیاز بومی لغو و از نمره مکتسبه کسرخواهد شد و وضعیت متقاضی براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهدگرفت.
معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی و با درنظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) خواهد بود.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش یا لینک زیردریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- دریافت نمون برگ های پیوست بصورت یک رو و خوانا و درج مشخصات شناسنامه ای درنمون برگ شماره 2 الف و 3 و تکمیل نمون برگ شماره 4 الف.
7- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.
جهت دریافت فرم‌ها روی لینک‌های زیر کلیک کنید

جهت دانلود فرم استشهاد محل سکونت اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه برگ شماره 2- الف اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فایل ارزیابی مدارک و مستندات اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمانشاه)

آموزش و پرورش استان در خصوص اعلام نتایج اولیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 99 در مرحله چند برابر ظرفیت اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، با توجه به اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی سال 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (چند برابر ظرفیت) می‌‌رساند، جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت انجام بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی به‌زودی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
پذیرفته شدگان گرامی جهت تسریع در فرایند ثبت نام و انجام امور نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام نمایند:
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2- یک عدد پوشه روغنی (آقایان رنگ زرد)-(خانم ها رنگ سبز)
3- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
4- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
5- اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
6- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
7- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی آن
8- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین)
9-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲بهمن ماه ۱۳۵۷به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
10- معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵%و ۵%ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11-اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر)
12- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)

زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (مشاهده)

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 98

اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان رشته آموزش ابتدایی و آموزش شیمی پردیس شهید رجایی کرمانشاه (مشاهده)

خبر 10 خرداد 99: اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان رشته آموزش ابتدایی و آموزش شیمی پردیس شهید رجایی کرمانشاه (منبع: پردیس شهید رجایی کرمانشاه (برادران))

قابل توجه پذیرفته شدگان رشته آموزش ابتدایی(مهارت آموزان پذیرفته شده سال 1398) لطفا، جهت ثبت نام حضوری بر اساس حروف الفبا(نام خانوادگی) طبق جدول زمانبندی زیر به پردیس شهید رجایی کرمانشاه مراجعه نمایید.

ایام هفته

تاریخ

حروف الفبا

ساعت مراجعه

دوشنبه

1399/03/19

از حرف الف الی ب

9:30 تا 13

سه شنبه

1399/03/20

از حرف پ الی د

9:30 تا 13

چهار شنبه

1399/03/21

از حرف ر الی غ

9:30 تا 13

شنبه

1399/03/24

از حرف ف الی ل

9:30 تا 13

 یک شنبه

1399/03/25

از حرف م الی ی

9:30 تا 13

دوشنبه

1399/03/26

رشته آموزشی شیمی

9:30 تا 13

همراه داشتن مدارک زیر در زمان ثبت نام حضوری الزامی است(حضور مهارت آموز در روز ثبت نام الزامی است).
1-اصل شناسنامه
2- اصل کارت ملی
3- اصل کارت پایان خدمت (آقایان)
4-اصل مدرک تحصیلی ( که بر مبنای آن در آزمون شرکت نموده اید).
5- اصل مدارک ICDL و گواهی روخوانی و روانخوانی قرآن که در سامانه بارگذاری نموده اید( جهت افرادی که مدارک را اخذ نموده اند).
6- پرینت ثبت نام غیر حضوری
7- اصل و تصویر سند  تعهد نامه محضری (مجوز شماره 151610مورخ 1398/03/28 و مجوز شماره 160491مورخ 1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور).
8- شش  قطه عکس 4*3
9- اسکن کلیه مدارک فوق در قالب یک CD
تذکر: ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیر حضوری کرده باشند.
آدرس: کرمانشاه انتهای فرهنگیان فاز 2 پردیس شهید رجایی کرمانشاه
شماره تماس: کار شناس ماده 28  - 34415128-083و معاونت آموزشی 08334415117

اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان پردیس شهید رجایی کرمانشاه (مشاهده)

خبر 6 خرداد 99: اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان پردیس شهید رجایی کرمانشاه (منبع: پردیس شهید رجایی کرمانشاه (برادران))

قابل توجه مهارت آموزان پذیرفته شده سال 1398
جهت پذیرش حضوری طبق جدول زمان بندی شده زیر به پردیس شهید رجایی کرمانشاه مراجعه فرمایید.

ایام هفته

تاریخ

عنوان رشته

ساعت مراجعه

شنبه

10/ 03/ 1399

دبیری ریاضی

9:30 تا 13

یکشنبه

11/ 03/ 1399

دبیری ادبیات فارسی

دبیری علوم تجربی

9:30 تا 13

دوشنبه

12/ 03/ 1399

دبیری تربیت بدنی، مشاوره و دبیری روانشناسی

9:30 تا 13

سه شنبه

13/ 03/ 1399

دبیری زبان انگلیسی

دبیری عربی

9:30 تا 13

شنبه

17/ 03/ 1399

دبیری اقتصاد، دبیری علوم اجتماعی و آموزگار استثنایی

9:30 تا 13

یکشنبه

18/ 03/ 1399

مربی امور تربیتی

دبیری معارف اسلامی

9:30 تا 13

 توجه: ثبت نام از پذیرفته شدگان رشته­ی آموزش ابتدایی متعاقبا اعلام خواهد شد.
همراه داشتن مدارک زیر در زمان ثبت نام حضوری الزامی است.(حضور مهارت آموز در روز ثبت نام الزامی است)
1-اصل شناسنامه
2- اصل کارت ملی
3- اصل کارت پایان خدمت (آقایان)
4-اصل مدرک تحصیلی ( که بر مبنای آن در آزمون شرکت نموده اید.)
5- اصل مدارک ICDL و گواهی روخوانی وروانخوانی قرآن که در سامانه بارگذاری نموده اید.( جهت افرادی که مدارک را اخذ نموده اند.)
6- پرینت ثبت نام غیر حضوری
7- اصل و تصویر سند تعهد نامه محضری (مجوز شماره 151610مورخ 27/ 03/ 1398 و مجوز شماره 160491مورخ 01/ 04/ 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور)
8- شش قطه عکس 4*3
9- اسکن کلیه مدارک فوق در قالب یک CD
تذکر: ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیر حضوری کرده باشند.
آدرس: کرمانشاه انتهای فرهنگیان فاز 2 پردیس شهید رجایی کرمانشاه
شماره تماس: 34415128-083

اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرروش کرمانشاه (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمانشاه)

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره151610 1398/03/27 و 160491 1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور)، به اطلاع پذیرفته شدگان « سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه» می‌رساند ، برنامه زمان بندی اخذ معرفی نامه جهت انجام آزمایشات و معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء پیشینه «موضوع اطلاعیه مورخ 1398/12/07 اداره کل اموراداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش» ازطریق همین سایت متعاقباً اعلام خواهد شد لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری به این اداره کل تا اطلاع ثانوی خودداری فرمایید.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 17 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه (سایت: آموزش و پرورش کرمانشاه)

بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور آبان 1398 (موضوع مجوزهای شماره151610  مورخ 27/ 03/ 1398  و160491 مورخ 01/ 04/ 1398 سازمان اداری واستخدامی کشور)، به اطلاع پذیرفته شدگان « سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه »  می رساند، جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش  به شرح ذیل اعلام می گردد. پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت. ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه زمان بندی ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد.

جدول زمان بندیبررسی مدارک و معاینه پزشکی

ردیف جنسیت رشته شغلی روز تاریخ ساعت
1 خواهران آموزگاری و آموزگار استثنایی براساس حرف اول نام خانوادگی از« الف تا ع»  شنبه 21/10/98 8صبح الی 16 عصر
2 برادران آموزگاری و آموزگار استثنایی یکشنبه 22/10/98 8صبح الی 16 عصر
3 خواهران آموزگاری براساس حرف اول نام خانوادگی از «غ تا ی» دوشنبه 23/10/98 8صبح الی 16 عصر
4 برادران دبیری رشته های ریاضی،تربیت بدنی،زبان وادبیات انگلیسی،زیست شناسی، شیمی، علوم تجربی، کاروفناوری ،فیزیک ،عربی ، روانشناسی ،ادبیات فارسی وهنر سه شنبه 24/10/98 8صبح الی 16 عصر
5 خواهران دبیری رشته های ریاضی،تربیت بدنی،زبان وادبیات انگلیسی،زیست شناسی، شیمی، علوم تجربی، کاروفناوری ،فیزیک ،عربی ، روانشناسی ،ادبیات فارسی وهنر چهارشنبه 25/10/98 8صبح الی 16 عصر
6 برادران  سایر رشته ها پنجشنبه 26/10/98 8صبح الی 16 عصر
7 خواهران سایر رشته ها شنبه 28/10/98 8صبح الی 16 عصر

مکان:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، پژوهشکده تعلیم وتربیت .

تذکر:زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه .

2-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی .

3-اصل و تصویر پشت و روکارت پایان خدمت یا معافیت « برادران».

4-شش قطعه عکس تمام رخ 3*4 تهیه شده در سال جاری .

5-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی «براساس آگهی استخدام».

6-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... موضوع تبصره «2»ذیل بند «11»بخش دوم شرایط عمومی داوطلب آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دروزارتخانه هاو موسسات وشرکتها دولتی و... را اعلام نموده اند.

7- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای (خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و مراجع ذیصلاح مندرج در آگهی (برای رزمندگان دارای سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ،همسروفرزندان آنان ) در خصوص داوطلبان ایثارگر.

8- معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.

9-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه .

* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 6 تا 9 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.

10- پرینت قبولی.

11- - داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی علاوه بر مدارک فوق موظفند "فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

12-مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی . (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود.

سایر موارد قابل توجه:

1-رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشورمندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

2-پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه ، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

3- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.

4- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

5-گذراندن دوره یک ساله مهارت­ آموزی و موفقیت در آزمون جامع دوره مزبور، مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته­ شدگان نهایی دارای سهمیه (ایثارگران، معلولین) و سایر داوطلبان الزامی است، محل برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی بعد از قبولی نهایی، توسط دانشگاه­ های مجری دوره مهارت ­آموزی اعلام خواهد شد.

6-مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی مربوط بخشی از هزینه­ های برگزاری دوره یک ساله مهارت ­آموزی(خدمات آموزشی و رفاهی) برعهده داوطلب خواهد بود.

7-چنانچه پذیرفته ­شدگان در طول برگزاری دوره یک ساله مهارت­ آموزی از ادامه تحصیل و اشتغال منصرف شوند؛ وزارت آموزش و پرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد نمود.

8-دانشگاه مجری دوره یک ساله مهارت ­آموزی مسئولیتی در قبال اسکان و تغذیه مهارت ­آموزان ندارد. در صورت وجود امکانات و تقاضای مهارت ­آموز، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط امکان پذیرخواهد بود.

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 97

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان (مشاهده)

خبر 13 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان کرمانشاه (منبع: مدیریت امورپردیسهای استان کرمانشاه)

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال 1397 استخدام پیمانی آموزش و پرورش، دارای 3 مرحله اصلی است که جزییات آن به شرح ذیل اعلام می گردد:
مرحله اول: تعیین محل آموزش
1. پذیرفته شدگان برای اطلاع از محل آموزش خود باید از ساعت 12 روز شنبه مورخ 1397/08/05 تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 1397/08/07 به «سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان» مراجعه نمایند.
2.پس از اطلاع از استان محل آموزش، پذیرفته شدگان برای اطلاع از زمانبندی ثبت نام و جزییات مربوط به محل و زمان برگزاری دوره از روز شنبه، مورخ 1397/08/12 به سایت دانشگاه فرهنگیان استان محل آموزش خود (به عنوان مثال مهارت آموزان استان آذربایجان شرقی به «سایت دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی») مراجعه نمایند. پذیرفته شده از این پس فقط با استان محل آموزش خود در ارتباط خواهد بود.

3. در صورتی که مهارت آموز دارای شرایط خاص (شامل بارداری، بیماری صعب العلاج و …) باشد، باید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 6 و 7 آبان ماه 1397، درخواست انتقال خود را با «شرح علت» و «مدارک مربوطه» در سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان (قسمت درخواست جابجایی) ثبت نماید. لازم به ذکر است به درخواست هایی که به علت هایی همچون اشتباه در تعیین استان محل اقامت در زمان ثبت نام در آزمون، اشتغال به تحصیل و … ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مرحله دوم: ثبت نام غیرحضوری و حضوری

ثبت نام غیرحضوری و حضوری:

پذیرفته شدگان باید روز دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 آبان 1397 نسبت به ثبت نام غیرحضوری و حضوری اقدام نمایند.

ثبت نام ​غیر حضوری : در سامانه آموزشی دانشگاه فرهنگیان

ثبت نام حضوری: با مراجعه فیزیکی به پردیس شهید رجایی کرمانشاه به آدرس کرمانشاه فرهنگیان فاز ۲ ایستگاه ۷ (ایستکاه آخر) بعد از میدان کوثر به سمت کارمندان

1. ثبت نام غیرحضوری:

توجه به نکات ذیل در ثبت نام غیرحضوری ضروری است:​

* جهت ورود به سامانه آموزشی دانشگاه از مرورگرInternet Explorer استفاده نمایید.

* نام کاربری و رمز عبور به صورت پیش فرض در زمان ثبت نام، توسط سامانه اعلام می گردد.

* مهارت آموزان می بایست در اولین ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهند و تا پایان دوره مهارت آموزی، آن را نزد خود حفظ نمایند.

* در صورت بروز مشکل در ثبت نام یا از بین رفتن رمز عبور، به مسئول آموزش پردیسِ محل برگزاری دوره مراجعه نمایید.

مدارک ذیل قبل از زمان ثبت نام الکترونیکی توسط پذیرفته شده اسکن و فایل مربوطه در مرحله ارسال مدارک در ثبت نام الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

* اسکن صفحه اول شناسنامه و در صورت داشتن توضیحات، صفحه مربوطه.

* اسکن کارت ملی پشت و رو.

* اسکن عکس تمام رخ 4*3 در سال جاری با پوشش و ظاهر مناسب و رعایت شئونات اسلامی.

* اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای آقایان).

* اسکن اصل گواهینامه موقت یا اصل دانشنامه برای پذیرفته شدگانی که گواهینامه موقت یا دانشنامه دریافت کرده اند.

2. ثبت نام حضوری: ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلام شده در سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ مهارت آموز انجام خواهد شد.

پذیرفته شده باید زمان، نشانی محل و جزییات ثبت نام حضوری را از طریق سایت مدیریت امور استانِ محل آموزشِ خود دریافت نماید. به عنوان مثال پذیرفته شدگانی که محل آموزش آنان استان تهران تعیین شده است، باید به پایگاه اطلاع رسانی “مدیریت امور پردیس های استان تهران دانشگاه فرهنگیان” مراجعه نمایند.

ثبت نام حضوری تنها از کسانی به عمل خواهد آمد که اقدام به ثبت نام غیرحضوری کرده باشند.

* مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

1- پرینت کارنامه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی

2- پرینت تعیین محل آموزش مهارت آموز

3- پرینت ثبت نام غیرحضوری درسامانه گلستان

4- سی دی اسکن مدارک لود شده (load)درثبت نام غیرحضوری

5- ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (موضوع مجوز شماره۱۱۴۷۲۵۷ -۱۱ اردیبهشت ۹۶ سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.

6- اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی

7- اصل کارت ملی

8- اصل شناسنامه

9- هشت قطعه عکس 3*4 پرسنلی

تذکر: تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه، به عهده پذیرفته شده است.

مرحله سوم: شروع دوره آموزشی
دوره مهارت آموزی سال 1397 شامل دو مرحله است: که مرحله نخست آن از روز شنبه مورخ 1397/08/19 آغاز می شود.
پذیرفته شدگان باید بلافاصله پس از ثبت نام حضوری، بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش، اقدام به حضور در تمامی جلسات آموزشی نمایند.

در صورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هر یک از دروس بیش از 2 جلسه در هر نیمسال باشد؛ امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و متعاقباً صدور حکم استخدامی توسط وزارت آموزش و پرورش وجود نخواهد داشت.

عنوان بازه زمانی
اعلام محل آموزش مهارت آموزان 5 لغایت 8 آبان 1397
ثبت نام غیرحضوری 14 و 15 آبان 1397
ثبت نام حضوری بر اساس برنامه اعلامی استان محل آموزش
شروع مرحله اول 19 آبان 1397
امتحانات پایان مرحله اول 13 بهمن 1397
شروع مرحله دوم 27 بهمن 1397
امتحانات پایان مرحله دوم 11 خرداد 1398
برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح تابستان 1398
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی به وزارت شهریور 1398

جهت ورود به سامانه تعیین محل آموزش مهارت آموزان اینجا کلیک نمایید

جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در پردیس شهیدرجایی کرمانشاه (مشاهده)

خبر 8 آبان 97: جزئیات ثبت ‌نام مهارت‌ آموزان آزمون استخدامی آموزش ‌و پرورش در پردیس شهیدرجایی کرمانشاه (منبع: سایت پردیس شهید رجایی کرمانشاه)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام  آموزش و پرورش کرمانشاه در پردیس شهید رجایی اعلام شد.

1- پرینت کارنامه اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی

2- پرینت تعیین محل آموزش مهارت آموز

3- پرینت ثبت نام غیرحضوری درسامانه گلستان

4- سی دی اسکن مدارک لود شده  (load)درثبت نام غیرحضوری

5- تصویر برابر با اصل سند تعهد محضری

6- اصل  و کپی آخرین مدرک تحصیلی ارایه شده در هنگام ثبت نام آزمون استخدامی

7- اصل کارت ملی

8- اصل شناسنامه

9- هشت قطعه عکس 3*4 پرسنلی

جدول زمان‌بندی ادامه فرآیند استخدام پیمانی سال 97 (مشاهده)

خبر 1 مهر 97: جدول زمان‌بندی ادامه فرآیند استخدام پیمانی سال 97

به اطلاع پذیرفته‌شدگان اصلی پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «تیرماه سال 1397» وزارت آموزش و پرورش «سهمیه مدیریت‌ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه» می‌رساند؛ جدول زمان‌بندی ادامه فرآیند استخدامی به شرح ذیل اعلام می‌گردد. پذیرفته‌شدگان می‌بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل، شخصأ در محل تعیین شده حضور یابند،

جدول زمان‌بندی ادامه فرآیند استخدام پیمانی سال 97

ردیف جنسیت رشته شغلی روز تاریخ
1 خواهران آموزگاری سه شنبه 97/7/3
4 خواهران کلیه رشته‌های دبیری و هنرآموزی چهارشنبه 97/7/4
3 برادران آموزگاری و استثنایی پنج شنبه 97/7/5
4 برادران کلیه رشته‌های دبیری و هنرآموزی شنبه 97/7/7

مکان: کرمانشاه، فرهنگیان فاز دو، روبروی پارک معلم، اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه – امور استخدام

مدارک مورد نیاز:

1-دو قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری .

2- پرینت قبولی نهایی.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی (مشاهده)

خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش کرمانشاه (منبع: سایت آموزش و پرورش کرمانشاه)

جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام شد
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور «تیرماه سال1397 »وزارت آموزش و پرورش « سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه »می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد،پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهدداشت. ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهد شد.

ردیف جنسیت رشته شغلی روز تاریخ ساعت
1 مرد آموزگاری و آموزگار استثنایی شنبه 97/05/13 7/5صبح الی 16 عصر
2 زن آموزگاری براساس حرف اول نام خانوادگی از« الف تا ش»  یکشنبه 97/05/14 7/5صبح الی 16 عصر
3 مرد دبیری ادبیات فارسی، عربی، معارف اسلامی وفلسفه دوشنبه 97/05/15 7/5صبح الی 16 عصر
4 زن آموزگاری براساس حرف اول نام خانوادگی از «ص تا ی» سه شنبه 97/05/16 7/5صبح الی 16عصر
5 مرد  دبیری رشته های ریاضی،تربیت بدنی،زبان وادبیات انگلیسی،زیست شناسی، شیمی، علوم تجربی، کاروفناوری وهنر چهارشنبه 97/05/17 7/5صبح الی 16 عصر
6 زن کلیه رشته های دبیری و هنرآموزی پنجشنبه 97/05/18 7/5صبح الی 16 عصر
7 مرد دبیری رشته های تاریخ، علوم اجتماعی، جغرافیا و زمین شناسی، مشاوره و کلیه رشته های هنر آموزی شنبه 97/05/20 7/5صبح الی 16 عصر

تذکر:زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
مکان:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، پژوهشکده تعلیم وتربیت .
مدارک مورد نیاز:
1-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه .
2-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی .
3-اصل و تصویر پشت و روکارت پایان خدمت یا معافیت« برادران».
4-شش قطعه عکستمام رخ 3*4 تهیه شده در سال جاری .
5-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی.
6-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقتدر وزارتخانه ها و… موضوع تبصره ذیل بند «11»بخش دوم شرایط عمومی داوطلب آگهیاستخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دروزارتخانه هاو موسسات وشرکتها دولتی و… را اعلام نموده اند.
7-اصل وتصویرمدارک مربوط به بومی بودندر کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام. (حسب موارد مندرج درذیل بند «ب »بخش اول آگهی استخدامی).
8- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگرانبرای (خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و مراجع ذیصلاح مندرج در آگهی (برای رزمندگان دارای سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ،همسروفرزندان آنان ) در خصوص داوطلبان ایثارگر.
9- معرفی نامه از سازمان بهزیستیاستان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگانبرای داوطلبان نخبه .
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 8 تا 10 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
11- پرینت قبولی.
12-مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلیو نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی . (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود.
سایر موارد قابل توجه:
1. رعایت کلیه شرایط وضوابط مندرج دردفترچه راهنمای ثبت نام پنجمین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه‌های اجرایی کشور(مورخ 97/02/23) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اصلاحیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2. پس از بررسی و احراز صحت مدارک براساس کلیه شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام توسط کارگروه مربوطه، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای سلامت جسمانی، روانی و توانایی حسن انجام وظایف محوله برای شغل معلمی شناخته شود، با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
3- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گرددبلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
4- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند “فرم اطلاعات فردی را ازسایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارک درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
5- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی استخدام و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود، داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می‌گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه های پذیرفته شدگان سال 95

جزئیات برگزاری دوره مهارت دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه (مشاهده)

اطلاعیه 22 تیر 96: جزئیات برگزاری دوره مهارت دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه (منبع: dfprk.te.cfu.ac.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی؛  به اطلاع می رسانیم اطلاعیه شماره 1 دوره مهارت آموزی (پذیرفته شدگان ماده 28) پردیس شهید رجایی کرمانشاه منتشر شد. جزئیات برگزاری دوره در فایل ضمیمه قرار داده شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه (مشاهده)

اطلاعیه 19 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه (منبع: kermanshah.te.cfu.ac.ir)

ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه مورخ 96/4/18 تمدید شده است.
ثبت نام حضوری از روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 20-96/4/19 به روزهای سه شنبه و چهارشنبه 21-96/4/20 منتقل شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اعلام زمانبندی تکمیل پرونده پذیرفته شدگان (مشاهده)

اطلاعیه 4 اسفند 95: زمانبندی تکمیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام شد.

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 10000 نفری وزارت آموزش و پرورش «مرحله تکمیل ظرفیت» سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه » می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد.

پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

زمانبندی

تذکر: زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
مکان: کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، جنب پارک شاهد، ساختمان شماره2پردیس شهیدصدوقی.

مدارک مورد نیاز:

1- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
2- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
3- اصل و تصویر پشت و روکارت پایان خدمت یا معافیت « برادران»
4- چهار قطعه عکس تمام رخ 3*4 تهیه شده در سال جاری
5- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی
یادآوری: داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند لازم است اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز ارایه نمایند .« بر اساس آگهی استخدام، لازم است گرایش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با کارشناسی مرتبط باشد»
6- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی را اعلام نموده اند.
7- اصل وتصویرمدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس بندهای ده گانه مندرج در آگهی استخدامی).
8- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند و خانواده آنان) در خصوص داوطلبان ایثارگر.
9- معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
10- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی.
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 8 تا 10 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
11- مقاله، تحقیق، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی. (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود.)

سایر موارد قابل توجه:

1- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمركز دستگاه‌های اجرایی (مورخ 18 / 7 / 95) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2- چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی یا استانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده ودر مهلت مقرردر اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به اصلاح آن اقدام ننموده باشد، در زمان بررسی مدارک ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، حسب مورد نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی، داوطلب در فهرست 3 برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد.
3- پس از بررسی و احراز صحت مدارک، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
4- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی" را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir یا لینک زیر دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به  آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارك درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

جهت دریافت بخشنامه نخبگان، فرم اطلاعات فردی و مدارک بومی فایل های زیر را دریافت نمایید

جهت دریافت بخشنامه نخبگان اینجا کلیک کنید

جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک کنید

جهت دریافت فایل مدارک استفاده از سهمیه بومی اینجا کلیک کنید

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمانشاه اینجا کلیک نمایید

زمانبندی تکمیل پرونده آزمون استخدامی (مشاهده)

اطلاعیه 25 دی 95: زمانبندی تکمیل پرونده آزمون استخدامی آموزش و پرورش کرمانشاه اعلام شد.

جدول زمانبندی تکمیل پرونده آزمون استخدامی سال 95

به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 10 هزار نفری وزارت آموزش و پرورش« سهمیه مدیریت ها و ادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه » می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات، معاینه پزشکی، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد.

پیرو اطلاعیه های مورخ 6 / 10 / 95 و 9 / 10 / 95 به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 10000 نفری وزارت آموزش و پرورش« سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه »می رساند جدول زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی ، مصاحبه و گزینش به شرح ذیل اعلام می گردد، پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
ضمناً درصورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده ، مراتب ازطریق همین سایت اعلام خواهدشد.

جهت مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر بر روی کلیک کنید

111

تذکر: زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

مکان:کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت ، جنب پارک شاهد، ساختمان شماره2پردیس شهیدصدوقی.

مدارک مورد نیاز:

1-اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه .
2-اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی .
3-اصل و تصویر پشت و روکارت پایان خدمت یا معافیت « برادران».
4-چهار قطعه عکس تمام رخ 3*4 تهیه شده در سال جاری .
5-اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی.
یادآوری: داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند لازم است اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز ارایه نمایند .« بر اساس آگهی استخدام، لازم است گرایش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با کارشناسی مرتبط باشد»
6-اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و... مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی را اعلام نموده اند.
7-اصل وتصویرمدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس بندهای ده گانه مندرج در آگهی استخدامی).
8- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهداء ، جانبازان و آزادگان) و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند و خانواده آنان) در خصوص داوطلبان ایثارگر.
9- معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
10-معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی.
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 8 تا 10 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
11.مقاله ، تحقیق ، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی . (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود.
سایر موارد قابل توجه:
1-رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمركز دستگاه‌های اجرایی (مورخ 18 / 7 / 95) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.
2- چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی ، خود را به عنوان بومی شهرستانی یا استانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده ودر مهلت مقرردر اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به اصلاح آن اقدام ننموده باشد، در زمان بررسی مدارک ، کارگروه بررسی مدارک و مستندات ، حسب مورد نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی ، داوطلب در فهرست 3 برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد ، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد .
3-پس از بررسی و احراز صحت مدارک، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش ، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.
4- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه درگزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.
5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir یا لینک زیردریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارك درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.
6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمانشاه اینجا کلیک نمایید

لغو موقتی برنامه زمان بندی بررسی مدارک پذیرفته شدگان (مشاهده)

اطلاعیه 9 دی 95: لغو موقتی برنامه زمان بندی بررسی مدارک پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی

پیرو اطلاعیه مورخ 6 /10 / 95، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 10000 نفری وزارت آموزش و پرورش« سهمیه مدیریت ها وادارات تابع اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه » می رساند، براساس اعلام وزارت متبوع،برنامه زمان بندی بررسی مدارک و مستندات ، معاینه پزشکی تا اطلاع ثانوی لغو و زمان و مکان مراجعه پذیرفته شدگان، متعاقباً ازطریق همین سایت اعلام خواهدشد.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمانشاه اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

اطلاعیه ۵ دی ۹۵: اعلام نتایج و نحوه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان کرمانشاه

پذیرفته شدگان می بایست بر اساس برنامه اعلام شده با در دست داشتن مدارک مشروحه ذیل در محل تعیین شده حضور یابند.
بدیهی است عدم مراجعه در زمان مقرر به هردلیل به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
ضمناً در صورت هرگونه تغییر در برنامه اعلام شده، مراتب از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

تذکر:
زمان مصاحبه و سایر مراحل گزینش در موعد بررسی مدارک به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

مکان:
کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، روبروی شرکت نفت، جنب پارک شاهد، ساختمان شماره 2 پردیس شهید صدوقی.

مدارک مورد نیاز:
1- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
2- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
3- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت «برادران»
4- چهار قطعه عکس تمام رخ 4 × 3 تهیه شده در سال جاری
5- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی
یادآوری: داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در آزمون شرکت نموده اند لازم است اصل و تصویر مدرک تحصیلی کارشناسی خود را نیز ارایه نمایند .« بر اساس آگهی استخدام، لازم است گرایش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با کارشناسی مرتبط باشد»
6- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و ... مندرج در آگهی استخدامی برای داوطلبانی که به جهت داشتن کبر سنی به هنگام ثبت نام، داشتن سابقه خدمت تمام وقت دولتی را اعلام نموده اند.
7- اصل و تصویر مدارک مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق اطلاعیه ثبت نام (حسب مورد براساس بندهای ده گانه مندرج در آگهی استخدامی).
8- معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای افراد خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان) و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران (برای رزمندگانی که به صورت داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل در زمان جنگ خدمت نموده اند و خانواده آنان) در خصوص داوطلبان ایثارگر.
9- معرفی نامه از سازمان بهزیستی استان در مورد داوطلبانی که در کارنامه آنان سهمیه معلول درج شده است.
10- معرفی نامه از بنیاد ملی نخبگان برای داوطلبان نخبه دارای حداقل مدرک کارشناسی.
* بدیهی است معرفی نامه های مندرج در بندهای 8 تا 10 باید تحت عنوان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه صادر شده باشد.
11- مقاله، تحقیق، ترجمه مرتبط با رشته شغلی و نیز گواهی مربوط به تجربه عملی مرتبط با رشته شغلی و مدارک مربوط به آشنایی با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته شغلی انتخابی (این مدارک در زمان مصاحبه تخصصی مورد استفاده خواهد بود).

سایر موارد قابل توجه:

1- رعایت کلیه شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمركز دستگاه‌های اجرایی (مورخ 18 / 7 / 95) مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و اطلاعیه بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی می‌باشد.

2- چنانچه داوطلبی بدون توجه به آگهی استخدامی، خود را به عنوان بومی شهرستانی یا استانی کد شغل محل انتخابی معرفی نموده لازم است با توجه به مهلت مقرر در اطلاعیه سازمان سنجش نسبت به اصلاح آن اقدام نماید، در غیر اینصورت در زمان بررسی مدارک، کارگروه بررسی مدارک و مستندات، حسب مورد نسبت به حذف امتیاز بومی در کد شغل محل انتخابی اقدام و در صورتی که با حذف اولویت بومی، داوطلب در فهرست 3 برابر ظرفیت کدشغل محل انتخابی قرار نگیرد، از چرخه رقابت با سایر داوطلبان حذف و به جایگزینی وی از سایر داوطلبان واجد شرایط دعوت به عمل خواهد آمد.

3- پس از بررسی و احراز صحت مدارک، در صورتی که داوطلب براساس تشخیص پزشک معتمد آموزش و پرورش، دارای شرایط جسمانی لازم برای شغل معلمی شناخته شود با دریافت فرم مربوط به مرحله مصاحبه معرفی می شود.

4- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد بلکه در گزینش نهایی با توجه به کد شغل محل انتخابی، براساس مجموع نمره فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن هفتاد درصد (70%) آزمون کتبی و سی درصد (30%) مصاحبه استخدامی، به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به ترتیب نمره فضلی) صورت خواهد گرفت.

5- داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند "فرم اطلاعات فردی "را از سایت دبیرخانه هیات مرکزی گزینش به نشانی: http://www.gozinesh.medu.ir یا لینک زیر دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی، همزمان با تحویل سایر مدارك درزمان مصاحبه استخدامی، تحویل نماینده هسته گزینش نمایند.

6- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارایه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

جهت دریافت بخشنامه نخبگان، فرم اطلاعات فردی و مدارک بومی فایل های زیر را دریافت نمایید

بخشنامه نخبگان
فرم اطلاعات فردی
مدارک بومی

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش کرمانشاه اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771496
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k