آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام آموزش و پرورش گیلان (اطلاعیه جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۵۷ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش گیلان

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان (منبع: سایت آموزش و پرورش گیلان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، زمان و مکان انجام مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال 99 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 99آموزش و پرورش استان گیلان که در مرحله بررسی مدارک و معاینات پزشکی تأیید شده اند، می رساند ،جهت انجام مصاحبه تخصصی مطابق جداول ذیل در روز ، ساعت و مکان یاد شده با دردست داشتن مدارک لازم حضور داشته باشند.
بدیهی است از افرادی که مدارک آن ها مورد تأیید کمیته بررسی مدارک قرار نگرفته یا در مرحله معاینات پزشکی رد پزشکی شده اند ، مطابق دستور العمل مربوطه، مصاحبه به عمل نخواهد آمد.
مدارک لازم:
اصل و تصویرشناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
پوشه روغنی
گیره 10 سانتی
4 عدد کاور A4
2 قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده
توجه : داوطلبانی که حافظ کل قرآن ، برگزیدگان مسابقات بین المللی قرآن ، نخبگان علمی و مهارتی ، مخترعان ، مبتکران ، برگزیدگان المپیادهای علمی ،فرهنگی،هنری و مهارتی ، جشنواره خوارزمی می باشند، و مدارک آنان در کمیته بررسی مدارک و مستندات تایید گردید ، با در دست داشتن اصل اسناد و مدارک معتبر و یک نسخه فتوکپی آن ها در روز مصاحبه ، می توانند از امتیازات نخبگان استفاده نمایند.بدیهی است بهره مندی از امتیاز نخبگان صرفا در زمان انجام مصاحبه قابل احتساب است و پس از اتمام فرآیند مصاحبه به مدارک جدید امتیازی تعلق نخواهد گرفت .
نکات مهم :
براساس دستورالعمل های کنترل و مراقبت بهداشتی کرونا ویروس همراه داشتن لوازم تحریر ، دستکش ، ماسک و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه الزامی می‌باشد
معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و درحالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان ، ارائه شود، مصاحبه از این گونه متقاضیان، حداکثر تا تاریخ 13 اسفند 99 درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر،اقدامی میسر نخواهد بود
عدم حضور در روز و مکان تعیین شده برای مصاحبه، به منزله انصراف تلقی شده و مطابق شیوه نامه مصاحبه مجدد انجام نخواهد شد.
توجه داشته باشید روز و زمان مصاحبه بر اساس رشته شغلی تفکیک شده است و در رشته هایی که تعداد قبولی آنها زیاد می باشد تفکیک بر اساس رشته و شهر محل خدمت پذیرفته شدگان می یاشد.
لازم است داوطلبان نیم ساعت قبل از شروع زمان مصاحبه در پردیسهای دانشگاهی ( آقایان: پردیس امام علی(ع) – خانم ها: پردیس بنت الهدی صدر) حضور یابند.
نکته مهم: زمان حضور در مصاحبه: صبح ها: 8 تا 12 عصرها: 13 تا 18
زمان و مکان انجام مصاحبه علمی – تخصصی به تفکیک رشته – جنسیت:
مصاحبه علمی پذیرفته شدگان خانم در دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر واقع در رشت- گلسار- بلوار گیلان – میدان تربیت ، در روزهای تعیین شده مطابق جدول شماره 1 انجام خواهد شد.

جدول شماره یک – ویژه مصاحبه خانم ها

تاریخ زمان رشته – شهر
 

 

دوشنبه 27 بهمن

 

 

صبح

تربیت بدنی (آستارا – رضوانشهر – رودبار – رحمت آباد – سیاهکل – صومعه سرا)

علوم اجتماعی ( کلیه شهرها )

علوم تجربی(کلیه شهرها )

ادبیات فارسی (کلیه شهرها )

 

 

عصر

 تربیت بدنی (حویق – تالش – فومن – شفت – لشت نشا)

ریاضی (کلیه شهرها )

زبان انگلیسی (کلیه شهرها )

شیمی (کلیه شهرها )

عربی (کلیه شهرها )

تاریخ (کلیه شهرها )

 

 

 

 

 

 

سه شنبه 28 بهمن 99

 

 

صبح

معارف اسلامی (کلیه شهرها )

مربی امور تربیتی (کلیه شهرها )

مشاور واحد آموزشی (کلیه شهرها )

صنایع دستی (کلیه شهرها )

طراحی دوخت (کلیه شهرها )

کامپیوتر (کلیه شهرها )

کودکیاری (کلیه شهرها )

گرافیک (کلیه شهرها )

 

 

عصر

فلسفه (کلیه شهرها )

کار و فناوری (کلیه شهرها )

هنر (کلیه شهرها )

مراقب سلامت (کلیه شهرها )

معماری (کلیه شهرها )

حسابداری (کلیه شهرها )

چهار شنبه 29 بهمن 99 صبح آموزش استثنایی(کلیه شهرها )

آموزش ابتدایی (آستارا و تالش )

عصر آموزش ابتدایی (اتاقور – بندر انزلی – کیاشهر – تولمات – چابکسر – حویق – خشکبیجار – خمام – رحمت آباد )
پنج شنبه 30 بهمن 99 صبح آموزش ابتدایی (رودبار – رودبنه – رودسر – رضوانشهر – سنگر – شفت – عمارلو – کوچصفهان )
عصر آموزش ابتدایی (صومعه سرا – فومن – کومله – لاهیجان – لشت نشا  – لنگرود- ماسال و شاندرمن )

مصاحبه علمی پذیرفته شدگان مرد در پردیس امام علی (ع) واقع در خیابان شهدا – خیابان شهید دیانتی – کوچه شهید  داوود زاده در روزهای تعیین شده مطابق جدول شماره 2 انجام خواهد شد.

جدول شماره 2 –  ویژه مصاحبه آقایان

تاریخ زمان رشته – شهر
 

دوشنبه 27 بهمن 99

صبح آموزش ابتدایی  (اتاقور – آستارا – املش – تالش – چابکسر – حویق – دیلمان – رحمت آباد – رحیم آباد – رضوانشهر –رودبار – رودسر – سیاهکل – صومعه سرا)
عصر آموزش ابتدایی  ( شفت – عمارلو – فومن – کلاچای – کومله – لاهیجان – لنگرود- ماسال )- آموزش ابتدایی  استثنایی – ادبیات فارسی
سه شنبه 28 بهمن 99 صبح تربیت بدنی
عصر ریاضی – انگلیسی – عربی- علوم اجتماعی
چهار شنبه 29 بهمن 99 صبح علوم تجربی – فلسفه – معارف
عصر امور تربیتی – هنر – تاریخ
پنج شنبه 30 بهمن 99 صبح مراقب سلامت – مشاوره
عصر الکترونیک – الکتروتکنیک – حسابداری – تاسیسات – ساخت و تولید – مکانیک  موتورهای  دریایی
شنبه 2 اسفند 99 صبح کامپیوتر – مکانیک خودرو- نقشه کشی عمومی / معماری

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان (منبع: سایت آموزش و پرورش گیلان)

مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال99 را اعلام کرد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399 وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (موضوع مجوز شماره93167مورخ 31 اردیبهشت99 سازمان اداری و استخدامی کشور) می رساند: با در دست داشتن مدارک شرح ذیل، طبق جدول زمان بندی مشخص شده در این اطلاعیه، به نشانی رشت – میدان مصلی – چهار راه حشمت – ابتدای کوی بیانی – ساختمان اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی مراجعه نمایند.
به دلیل شیوع بیماری کرونا به داوطلبان توصیه می شود ضمن همراه داشتن لوازم تحریر شخصی ، وسایل ضدعفونی و زدن ماسک در تمام مراحل ، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل رعایت نموده، از آوردن همراه به محل بررسی مدارک جدا خودداری شود.
مدارک لازم:
1-تصویر کارنامه قبولی آزمون استخدامی
2- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
3- اصل وتصویر کارت ملی
4- اصل و تصویر مدرک تحصیلی براساس مدرک مندرج در کارنامه قبولی
5- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان (پشت و رو)
6- عکس 4*3 6قطعه (پشت نویسی شده)
7- پوشش پلاستیکی 10 برگ
8- گیره 8 سانتی یک عدد
9- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از بنیاد شهید وامور ایثارگران برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده کرده اند.
10- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد ویگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهیمه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده (درج تاریخ شروع و پایان و نوع حضور، الزامی است.)
تذکر مهم: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف) معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب )معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
11- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از سازمان بهزیستی برای معلولین
12- افرادی که سوابق خدمت غیررسمی در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22بهمن 1357 به بعد دارند، لازم است گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت خود را با قید پرداخت از اعتبارات دولتی طی نامه رسمی از دستگاه مورد نظر و پرینت واریز بیمه را ارائه نمایند.
13- فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان جهت افراد متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان
14- اصل مدرک مربوط به حافظان قرآن (درجه 1تا5 ) با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی و یک برگ کپی آن (صرفا برای رشته های دبیری معارف و مربی امور تربیتی مدارس)
15- گواهی های مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی ، نرم افزارها ودانش کامپیوتر برمبنای گواهی رسمی و معتبر ( نمون برگ پیوست )
پرینت سوابق آموزشی:
جهت دانلود فرم سوابق آموزشی اینجا کلیک نمایید
16- پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام در سایت سازمان سنجش سهمیه بومی شهرستان را انتخاب نموده اند، می بایست یکی از مدارک شرح ذیل را به همراه داشته باشند:
الف) اصل شناسنامه (جهت تطابق محل تولد و شهرستان مورد تقاضا)
ب) فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره369488مورخ 27 آذر 99 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند.
پرینت استشهاد محلی ( تأییدیه بومی ):
جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید
ج) داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش وپرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی ( فرم پیوست) مبنی برتایید ساکن بودن فعلی فرد درشهر مورد تقاضا
17- تکمیل دو نسخه از فرم گزینش (فرم اطلاعات فردی پیوستی ) بانضمام تصویر تمامی صفحات شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی – کارت پایان خدمت – 2 قطعه عکس
پرینت فرم گزینش:
جهت دانلود فرم گزینش اینجا کلیک نمایید
ضمنا یاد آور می شود زمان و مکان معاینات پزشکی و انجام مصاحبه های تخصصی، متعاقبا از طریق این پایگاه خبری، اطلاع رسانی خواهد شد.
تذکر مهم : معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده ودر حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری هستند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه ، مدارک و مستندات پزشکی آن ها ، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود، مصاحبه آنان در مصاحبه از این گونه افراد حداکثر تا دوازدهم اسفند ماه ، درصورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش، انجام خواهد شد . در راستای صیانت ازحقوق سایر داوطلبان آزمون ، بعد از انقضای مهلت مقرر ، اقدامی امکان پذیر نخواهد بود.

جدول زمان بندی مراجعه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی 99:

یام هفته

تاریخ

ساعت

جنسیت

رشته ها

شنبه

99/11/18

 8 صبح   تا 2 عصر

زن

آموزش ابتدایی

یک شنبه

99/11/19

8 صبح   تا  2 عصر

زن

آموزش کودکان استثنایی – دبیر ادبیات فارسی – دبیر تربیت بدنی – دبیر ریاضی – دبیری زبان انگلیسی – دبیری شیمی – دبیری عربی – دبیری علوم تجربی- دبیری علوم اجتماعی- دبیر معارف / فلسفه – دبیری تاریخ

دو شنبه

99/11/20

 8 صبح   تا 2 عصر

زن

سایر رشته ها

سه شنبه

99/11/21

8 صبح   تا  2 عصر

مرد

آموزش ابتدایی  -آموزش کودکان استثنایی – دبیر ادبیات فارسی – دبیر تربیت بدنی – دبیر ریاضی – دبیری زبان انگلیسی  – دبیری عربی – دبیری علوم تجربی- دبیری علوم اجتماعی- دبیر معارف / فلسفه – دبیری تاریخ

پنج شنبه

99/11/23

8 صبح   تا  2 عصر

مرد

  سایر رشته ها

ج.


خبر 13 بهمن 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان (منبع: سایت آموزش و پرورش گیلان)

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399 سهمیه استان گیلان می رساند: جدول زمان بندی، مکان و مدارک مورد نیاز جهت بررسی مدارک و مستندات، متعاقباً از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هشتمین آزمون متمرکز دستگاهای اجرایی کشور دی ماه 1399 (موضوع مجوز شماره 93167 تاریخ 31 اردیبهشت 99 سازمان اداری واستخدامی کشور)، به اطلاع می رساند: به زودی تقویم زمان بندی بررسی مدارک و اعلام ضوابط پذیرفته شدگان استان گیلان پس از دریافت دستورالعمل های مربوط، از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام خواهد شد.

خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 آبان 99: 93 آموزشیار نهضتی آستارا در آزمون استخدامی نهضت پذیرفته شده‌اند (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس نهضت سوادآموزی آستارا گفت: ۱۷۰ آموزشیار از سال ۷۹ تا ۹۱ تدریس می‌کردند و ۹۳ نفر آنها در آزمون استخدامی نهضت پذیرفته شده‌اند و پس از طی دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان، به عنوان معلم مقطع ابتدایی مشغول به خدمت خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (آموزش و پرورش) – 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهاي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اجراي ماده (44 (قانون مديريت خدمات كشوري و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه هاي شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحيه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز در دستگاههاي اجرايي كشور، شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي براي استخدام در هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور به شرح زير اعلام ميگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> شرايط عمومي داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران؛
2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان؛
5 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند؛
6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي و همچنين بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مديريت خدمات كشوري و ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل و پست سازماني، كاركناني كه تصدي يكي از پستهاي سازماني در هر يك از دستگاههاي اجرايي را به صورت رسمي يا پيماني دارا ميباشند، پس از پذيرفته شدن در امتحان مشترك فراگير در زمان استخدام، نبايد جزء مستخدمين رسمي يا پيماني ساير دستگاههاي اجرايي باشند. تبصره: مسئوليت قبول يا عدم قبول استعفاي پذيرفته شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفته شده آزمون ميباشد.
11 .داشتن حداقل بيست (20) سال تمام و حداكثر بيست و پنج (25) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ديپلم، حداكثر سي سال (30) براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم، حداكثر سي و پنج (35) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ليسانس، حداكثر چهل (40 (سال براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

> شرایط اختصاصی وزارت آموزش وپرورش

طي دوره يكساله مهارت آموزي توسط پذيرفته شدگان با رعايت شرايط و ضوابط ذيل: – به استناد مجوزهاي مجوز شماره 93167 مورخ 1399/02/31 و 151610 مورخ 1398/3/27 و160491 مورخ 1398/4/1 سازمان اداري و استخدامي كشور و مفاد ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگيان، پذيرفتهشدگان استخدام پيماني مشاغل آموزشي در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي (اين دوره شامل مجموعه اي از دروس تربيتي، تخصصي و كارورزي (نظري، مهارتي) است كه براي دانش آموختگان رشته هاي مختلف دانشگاهي و حوزوي پذيرفته شده در آزمونهاي استخدامي آموزش و پرورش برابر آيين نامه خاص خود برگزار ميشود)، در دانشگاه فرهنگيان (رشته هاي شغلي دبير، آموزگار، مربي امور تربيتي، مشاور، مراقب سلامت) و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي (رشته شغلي هنرآموز) ، بدون دريافت حقوق و مزايا بوده و صدور حكم استخدامي منوط به كسب موفقيت در دوره مذكور ميباشد.
– مهارت آموزاني كه ازحضور در كلاس درس، امتحانات مواد درسي خودداري نمايند به عنوان انصراف از ادامه روند استخدام تلقي شده و مشمول پرداخت هزينه هاي دوره آموزشي و خسارتهاي وارده خواهند بود.
– بخشي از هزينه هاي برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي (خدمات آموزشي و رفاهي) برعهده داوطلب خواهد بود و چنانچه هريك از پذيرفته شدگان در طول برگزاري دوره يكساله مهارت آموزي از ادامه تحصيل و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش ميتواند به تشخيص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزينه هاي مربوط اقدام نمايد.
شرايط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره يكساله مهارت آموزي بعد از قبولي نهايي و تأييد صلاحيت هاي عمومي توسط گزينش، از سوي دانشگاههاي مجري دوره يكساله مهارت آموزي (دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) اعلام خواهد شد. رعايت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوي دانشگاه مجري دوره مزبور، الزامي ميباشد. پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي هنرآموز جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شركت يكساله مهارت آموزي ميبايست از طريق پايگاه اطلاعرساني دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي و پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي شغلي آموزگار، دبير، مراقب سلامت، مشاور، مربي امور تربيتي نيز از طريق پايگاه اطلاع رساني دانشگاه فرهنگيان موضوع را پيگيري نمايند.
– مدت دوره يكساله مهارتآموزي جزء سنوات خدمتي محسوب نخواهد شد و صرفاً به عنوان شرط استخدام پيماني در آموزش و پرورش ميباشد. گواهي پايان دوره مهارت آموزي داراي ارزش براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي نمي باشد.
– محل مهارت آموزي دوره يكساله، براساس شغل محل پس از اعلام نتايج قطعي تعيين خواهد شد.
– تغيير محل مهارت آموزي، صرفاً در صورت وجود شغل، با رعايت جنسيت از طريق دانشگاه فرهنگيان مورد بررسي قرار خواهد گرفت.
– مهارت آموزان در زمان ثبت نام در مراكز مجري دوره يكساله مهارت آموزي ملزم به ارائه مدرك روخواني و روانخواني قرآن كريم و مدرك ICDL ميباشند، در غيراينصورت بايد تعهد نمايند كه قبل از دوره يكساله مهارت آموزي، مدارك مزبور را ارائه نمايند.
– دانشگاههاي مجري دوره مهارت آموزي، مسئوليتي در قبال اسكان و تغذيه مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امكانات و تقاضاي افراد، ارائه خدمات با اخذ هزينه مربوط امكان پذير خواهد بود.
– پذيرفته شدگان شغل محل هاي آموزش و پرورش عشايري؛ بعد از گذراندن دوره يكساله مهارت آموزي و موفقيت در آزمون، جهت تعيين محل خدمت در اختيار اداره كل آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده مواد امتحانی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شغل محل های وزارت آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های شغلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام آموزش و پرورش گیلان را از این قسمت دنبال کنید:
اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ درباره‌ تاریخ‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت در‌ هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاههای اجرایی کشور (6 شهریور 99)
+ بکارگیری 258 معلم در آموزش و پرورش گیلان (2 مرداد 99)
کمبود مربی پرورشی و مشاور در مدارس گیلان (6 اسفند 98)
+ بکارگیری معلمان بازنشسته برای جبران کمبود معلم در آستارا (4 دی 98)
+ کمبود معلم در مدارس ابتدایی استان گیلان (25 آذر 98)
+ آیا کمبود معلم در آستارا صحت دارد؟ (21 آبان 98)
+ تسریع روند جذب مربیان پیش ‌دبستانی در استان گیلان (23 شهریور 98)
+ بازنشستگی حدود 2 هزار فرهنگی در گیلان (23 خرداد 98)
+ خبر استخدام 341 نفر در آموزش و پرورش گیلان (22 تیر 98)
+ عدم کاهش نیروی پرورشی در مدارس گیلان (22 خرداد 98)
+ پرداخت معوقات سال 96 معلمان گیلان (16 اردیبهشت 98)
+
 اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان گیلان (3 شهریور 97)

سهمیه 274 نفری استان گیلان در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش (22 خرداد 97)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: رق
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۳۴۸۰۶۱

سلام فرایند استخدامی استان گیلان کی شروع میشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مطهره احمددوست
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۷
 • کد دیدگاه: ۳۰۸۵۰۴۳

ینی واسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش متولد سال 17.3.1380 باشیم نمیشه؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۶
 • کد دیدگاه: ۳۰۸۵۰۳۶

ینی واسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش متولد سال 17.3.1380 باشیم نمیشه؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۴
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۶۵۱۷

سلام من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم و دانشجو ترم 3 کارشناسی هستم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟ ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۶۵۲۳

سلام در حال حاضر شرایطی برای جذب و استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است
شما میتوانید از طریق لینک زیر پیگیر اخبار و اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش باشید:

https://iranestekhdam.ir/?p=10252
آرزوی موفقیت

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۵
 • کد دیدگاه: ۳۰۷۷۱۰۶

ممنونم ک جواب دادید
منظورم این بود اگه مدرک کارشناسی جذب کنند
میتونم با ترم ۳ کارشناسی ازمون شرکت کنم یا نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۹۴۰۱۰۰

سلام امسال استان گیلان استخدامی داره؟ تو رو به خدا هرچه زودتر دفترچه و اطلاعیه رو بزارید بدانیم باید بخونیم یانه.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۴۰۲۸۰

با سلام
طبق اخرین خبرها دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اوایل تیرماه منتشر خواهد شد.
شما می توانید در صفحه استخدام آموزش و پرورش (اینجا کلیک نمایید) پیگیر اخرین اخبار در خصوص استخدام جدید باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Amin
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۰
 • کد دیدگاه: ۳۰۳۳۹۶۴

۲۵۸نفر

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۸۱۲۶

خبر 26 دی 98: اطلاعيه معاینات پزشکی پذيرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش گیلان
به اطلاع کلیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال 98 آموزش و پرورش گیلان که در مرحله بررسی مدارک تأیید شده اند، می رساند :جهت انجام معاینات پزشکی مطابق جداول ذیل در روز ، ساعت و مکان یاد شده با دردست داشتن مدارک لازم حضور داشته باشند. عدم حضور در روز و مکان تعیین شده برای معاینه، به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۱۸۳۲۱

خبر 17 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش گیلان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پذیرفته شدگان آموزش و پرورش استان گیلان جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک و مستندات،با توجه به جدول زمانبدی، که متعاقبا اعلام خواهد شد با در دست داشتن مدارک اعلام شده به اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان مراجعه نمایند.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۸
 • کد دیدگاه: ۲۷۱۹۷۷۵

سلام زمان ارسال و ارائه مدارک رو توی کانالتون اعلام می کنید؟معلوم میست چند روز طول میکشه؟?خیلی دلهره دارم جا بمونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۱۹۸۰۸

سلام در صفحه استخدام اموزش و پرورش پیگیر اخبار و اطلاعیه های استانی باشید، در بالای صفحه داخل جدول اطلاعیه های استان ها با رنگ قرمز رنگ اضافه میشود
جهت ورود به صفحه استخدامی اموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدرضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۵۳۲۷۲۰

سلام خسته نباشید ، داخل دفترچه آزمون فراگیر همه زده ، شرايط احراز تحصيلي: لیسانس و فوق لیسانس ، ولی مدرک من فوق دیپلم کامپیوتره ، می خواستم ببینم نمیشه ثبت نام کنم برای آزمون ؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: hamed
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۳۷۶۴

سلام
کسی هست اینجا برای رشته ی زبان باشه؟
اصلا از کجا بدونیم کدوم رشته ها هست؟
من اصلا نمیدونم دقیقا چی و بخونم راهنماییم میکنین
ممنون میشم

پاسخ دهید
 • نویسنده: لی لی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۳۳۸۷

سلام
کاش گیلان دبیری اقتصاد هم امسال بگیره (:unknw:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهرا محمدزاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۴۴۱۹

باسلام میشه لطف کنید زمان ثبت نام رواعلام کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۰۴۴۴۹
 • نویسنده: پری یو
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۱
 • کد دیدگاه: ۱۹۳۷۴۲۲

سلام خواستم بپرسم ازمون دیگری از اموزش و پرورش در راه هس؟؟امکان داره رشته هاش رو تغییر بدن؟؟!!

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۷
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۲۶۱۱

سلام این اطلاعیه تو سایت آموزش پرورش گیلان یعنی چی
باید دوباره بریم برای مصاحبه ؟
تخصصی که رفته بودیم
اسامی کجا زدن
عقیدتی منظورشون هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۴
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۲۸۵۱

اطلاعیه ای که مد نظر شماست برای پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هست….

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۳
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۲۹۴۰

خیلی ممنونم
ببخشید فقط یک سوال چطور جواب مصاحبه میاد زنگ می زنند ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۲۰
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۲۹۵۳

اخرین اخبار مرتبط با این موارد رو شما می توانید در همین سایت(ایران استخدام) پیگیری نمایید…
ممکن هست با شما تماس گرفته شود از سوی خود آموزش و پرورش استان و یا ممکن هست در سایت اطلاعیه ای درج شود.

پاسخ دهید
 • نویسنده: من
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۱
 • کد دیدگاه: ۱۸۶۵۶۰۹

سلام روز مصاحبه واسه رشته های فنی رو نزده که؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: من
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۹
 • کد دیدگاه: ۱۸۶۴۱۵۹

سلام بچه های گیلان من واسه معاینه رفتم چند روز پیش دکتر تاییدم کرد ولی برگه ای بهم نداد واسه روز مصاحبه . ایا به شما برگه داده پزشک لطفا راهنماییم کنین؟؟؟ (:fool:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۰
 • کد دیدگاه: ۱۸۶۹۰۹۸

نه برگه ای ندادند

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی