دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌ دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اردیبهشت 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ بدینوسیله از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 (رشته شغلی پرستار و ماما) دعوت می گردد با در دست داشتن مدارک مشروحه در مورخ 97/2/8 لغایت 97/2/11 به اداره تأمین و توزیع نیروی انسانی و هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 3 اردیبهشت 97: اخذ مجوز استخدام 75 کمک پرستار در بخش درمان استان بوشهر (منبع: خبرگزاری علم و فناوری بوشهر)

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر ؛ سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در نشست با اعضای هیات مدیره و شورای عالی نظام پرستاری استان بوشهر اظهار نمود : در حال حاضر مجوز استخدام 75  نیروی کمک پرستاری را اخذ کرده‌ ایم که در آینده‌ ای نزدیک به بخش درمان استان اضافه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشکده علوم پزشکی بهبهان- 3 اردیبهشت 97 

موسسه کارآفرینان آوا سلامت در نظر دارد جهت تأمين نيرو مورد نیاز مراکز درمانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بهبهان افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون­ كتبي و مصاحبه به صورت شرکتی جذب نمايد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اردیبهشت 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامي پذيرفته شدگان آزمون قراردادي پذیرش بهورز مورخ 1396/12/10 دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد صدوقي يزد به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیازاعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 اردیبهشت 97: تمدید مهلت ارائه مدارک آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ایران)
به آگاهی می رساند: کلیه داوطلبین محترم که تاکنون موفق به ارائه مدارک نشده اند فرصت دارند روزهای شنبه تا دوشنبه (97/02/01 لغایت 97/02/03) با همراه داشتن کلیه مدارک درخواست شده به ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 30 فروردین 97: اعـلام نتــایـج و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی آزمــون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پیرو اطلاعیه مورخ 96/11/3 و با عنایت به برگزاری آزمون جذب نیروی شرکتی برای معاونت غذا و دارو ، دفتر فنی و نظارت بر طرحهای عمرانی دانشگاه و مرکز آمار و فن آوری اطلاعات بیمارستان بهشتی در تاریخ 96/11/26 ، بدین وسیله اسامی مشمولین انجام مصاحبه تخصصی در رشته های شغلی مربوطه ، براساس نمرات مکتسبه در آزمون کتبی و با رعایت مفاد آگهی آزمون، اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون و متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 26 فروردین 97: خبر جذب 22 پرستار در دانشگاه علوم پزشکی لرستان (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از جذب ۲۲ پرستار بومی در بروجرد خبر داد.

ساکی اظهار داشت:تعداد ۲۲ ظرفیت خالی برای بیمارستان امام خمینی(ره) بروجرد داریم که امسال تماما از بین نیروهای بومی این شهرستان جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 فروردین 97: اطلاعیه دعوت به مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (سال 96) 
بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 96/10/1 شرکت نموده‌اند، می‌رساند باتوجه به اينكه سازمان سنجش آموزش كشور مجري برگزاري آزمون مذكور براي وزارتخانه بهداشت بوده و منحصراً اعلام نتيجه اوليه داوطلبان را برعهده داشته که نتايج اوليه آزمون بصورت كارنامه همراه با اطلاعيه اعلام نتيجه در تاريخ 96/12/26 در سايت اين سازمان درج گرديد، لذا باتوجه به اين موضوع و اينكه مكان تعيين شده براي ارسال مدارك بمنظور بررسي و درصورت لزوم مصاحبه تخصصي از داوطلبان واجد شرايط و همچنين زمان آن، توسط دانشگاههای علوم پزشکی مشخص و به عهده آنها بوده، لازم است داوطلبان ذينفع، هر گونه سوال درخصوص دعوت به مصاحبه و يا نتايج نهايي آزمون را از دانشگاه علوم پزشکی مربوط پيگيري نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلبان كه درخواست هايي شامل اعمال و يا اصلاح نوع بومي، سهميه ايثارگري، سابقه قراردادي، اطلاعات شناسنامه و كدشغل محل خدمت داشته و داوطلب قبلاً (در زمان ثبت نام و يا در زمان پرينت كارت شركت در آزمون) اعلام ننموده است و درحال حاضر متقاضي اعمال و يا اصلاح اين تغييرات هستند.لازم است از انجام مکاتبه یامراجعه به این سازمان خودداری نماید.

البته بنابه اعلام وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی این قبیل درخواستها قابل بررسی نمی باشد مع الهذا کلیه درخواست های واصله به این سازمان به لحاظ ارتباط موضوع به وزارت ذیربط منعکس و داوطلبان عزیز می بایست از وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی درخواست خودراپیگیری نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 96: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی سال 96 (منبع: سایت سازمان سنجش)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاهها و دانشکدههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 96/10/01 شرکت نموده‌اند می‌رساند که كارنامه نتايج اولیه داوطلبان در سايت سازمان‌سنجش آموزش كشور  قرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي مي‌بايست با توجه به نتیجه اولیه (نمرات خام) مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
لازم به ذكر است كه براي كليه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس انتخاب شغل محل مربوطه كارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان موظفند براساس موارد ذيل عمل نمايند:
– كليه شرکت کنندگان در آزمون بایستی با مراجعه به سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اطلاعات مربوط به فهرست اولیه شرکت کنندگان مشمول بررسی مدارک، زمان و مکان بررسی مدارك و در صورت لزوم مصاحبه تخصصی را کسب نمایند.
توجه :
عدم مراجعه داوطلبان اعلام شده در فهرست اولیه بررسی مدارک در زمان مقرر اعلام شده در سایت دانشگاه/دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مربوطه به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و اصلاحیه بعدی آن و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر مي‌شود.

تذكر: لازم به توضيح است اعلام نمرات خام در كارنامه و کسب حدنصاب به منزله پذیرفته شده نهایی آزمون نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی ، سهميه‌هاي استخدامي (ايثارگران و معلولين و…) و حسب مورد كسب امتياز لازم در مصاحبه، داوطلبان واجد شرايط به ترتيب نمرات فضلي و با توجه به ظرفيت مورد نياز پذيرفته‌شدگان اوليه مشخص به گزينش معرفي خواهند شد. بديهي است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضي نخواهد داشت.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه واحد پاسخگويي غيرحضوري آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی در سال 1396 منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ 97/01/26 با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن‌هاي 42163 با پيش شماره 021 در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ 97/01/26 ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


27 اسفند 96: به منظور انجام خدمات رسانی مطلوب، بدین طریق ایران استخدام اطلاعیه های انجام سایر مراحل آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی را اطلاع رسانی می نماید: (آخرین اخبار تا بدین لحظه)

اطلاعیه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی لینک اطلاعیه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی لینک
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ايرانشهر مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گراش مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اهواز مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت جام مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ساوه مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شوشتر مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی لارستان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ايران مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی ایلام مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مازندران مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشکده علوم پزشكی سیرجان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشکده علوم پزشكی خمین مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی سمنان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی قزوین مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی فسا مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کردستان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی نیشابور مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختياری مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی جهرم مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گلستان مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه مشاهده
اطلاعیه استخدام  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زابل  مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی  مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی گناباد مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک  مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل  مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی قم  مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی دزفول  مشاهده اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی همدان  مشاهده
اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد مشاهده

استخدام هیأت علمی دانشگاه های علوم پزشکی- 3 اسفند 96

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع مي رساند، هيات مركزي جذب اعضاي هيات علمي مركز امور هيئت علمي معاونت آموزشي وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي پانزدهمين فراخوان جذب و استخدام عضو هيات علمي پيماني در رشته هاي علوم پايه و باليني دانشگاهها / دانشكده‌هاي علوم پزشكي و موسسات آموزش عالي و پژوهشي وابسته را برگزار مي‌نمايد ثبت نام به صورت متمركز و اينترنتي بوده و ملاك ثبت نام در فراخوان متقاضيان گرفتن كد رهگيري مي‌باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ دی ۹۶: صدور مجوز استخدام ۱۷ هزار نفر در وزارت بهداشت طی سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری مهر)

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از عدم تخصیص اعتبار در لایحه بودجه ۹۷ برای جذب نیروی مورد نیاز حوزه سلامت به عنوان اشکال جدی این لایحه یاد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: دریافت مجوز استخدام ۳۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از کمبود ۱۴۰ هزار نیروی انسانی در حوزه بهداشت و درمان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 96:

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌ دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

شرايط پذيرش داوطلبان:

2-1 -شرايط عمومي استخدام

1 .داشتن تابعیت ایران

2 .تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4 .امنجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

5 .عدم اعتیاد و دخاموات و مواد مخدر و روانگردان

6 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

7 .داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام كاری كه برای آن استخدام میشوند (طبق نظر كمیسیون پزشکی یا گروه طب كار دانشگاه و شركت های طب كار دارای مجوز قانونی)

تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومي:

افرادي كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:

1 -مستخدمین رسمی، ثابت و رسمی دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و باز خریدخدمت آن ها

2- انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی

3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمت دولتی منع شده باشند.

4- افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.

5-  دارندگان مدرک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده

6- دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیرمرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی

تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده اند و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.

7- دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدرک مرتبط با شغل آگهی شده)

تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیرمرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد حسب نظر دانشگاه مربوطه ملزم به ارائه تعهدنامه محصری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور جکم استخدامی خواهد بود .

لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موراد  فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدي محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بالاثر میگردد.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌ دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


لیست و آدرس صفحات دانشگاه های علوم پزشکی لیست و آدرس صفحات دانشگاه های علوم پزشکی
 دانشگاه علوم پزشکی ايرانشهر
www.irshums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی گراش
www.gerums.ac.ir
 مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی مراغه
www.mrgums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی آبادان
www.abadanums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی اسفراين
www.esfrums.ac.ir
 مشاهده دانشگاه علوم پزشکی بهبهان
www.hn-bhn.ajums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی تربت جام
www.trjums.ac.ir
 مشاهده دانشگاه علوم پزشکی ساوه
www.savehums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی شوشتر
www.shoushtar.ajums.ac.ir
 مشاهده دانشگاه علوم پزشکی لارستان
www.larums.ac.ir
 مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی آذربايجان شرقی
www.hrmnet.tbzmed.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی آذربايجان غربی
www.azmoon.umsu.ac.ir و www.umsu.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی اراک
www.arakmu.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
www.arums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
www.mui.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی البرز
www.abzums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی ايران
www.hcod.iums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی ایلام
www.azmoon.medilam.ac.ir​
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی بابل
www.mubabol.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی بم
www.mubam.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
www.bpums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
www.bums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
www.employment.thums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی تهران
www.vcmdrp.tums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
www.ajums.ac.ir و www.jazb.ajums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی جهرم
 www.jums.ac.ir
 مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی جیرفت
www.jmu.ac.ir
 مشاهده دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختياری
www.skums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی
www.emp.mums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی
www.nkums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی دزفول
www.dums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
www.rums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی زابل
www.zbmu.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
www.zaums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی زنجان
www.zums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
www.medsab.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی سمنان
www.semums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی شاهرود
www.shmu.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
www.sbmu.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
www.azmoon.ssu.ac.ir و www.ssu.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی فارس
www.samaa.sums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی فسا
www.Fums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی قزوین
www.qums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی قم
www.logistic.muq.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی کاشان
www.kaums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی کردستان
www.muk.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
www.kums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی کرمان
www.kmu.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد
www.yums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی گلستان
www.azmoon.goums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی گناباد
www.est.gmu.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی گیلان
www.gums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی لرستان
www.lums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی مازندران
www.mazums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی نیشابور
www.nums.ac.ir
مشاهده دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
www.hums.ac.ir
مشاهده
دانشگاه علوم پزشکی همدان
www.umsha.ac.ir
مشاهده مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی
www.rhc.ac.ir
مشاهده
دانشکده علوم پزشکی سراب www.sarabfac.tbzmed.ac.ir مشاهده  دانشگاه علوم پزشکی اهواز
www.ajums.ac.ir
مشاهده
دانشکده علوم پزشکی
خلخال www.khalums.ac.ir
مشاهده دانشکده علوم پزشكی اسدآباد
www.aums.umsha.ac.ir
مشاهده
دانشکده علوم پزشكی سیرجان
www.sirums.ac.ir
مشاهده دانشکده علوم پزشكی خمین
www.portal.arakmu.ac.ir
مشاهده

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی‌ دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
اخبار لحظه به لحظه استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اطلاعیه های استانی استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی
نمونه کارنامه های آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اطلاعيه‌ سازمان سنجش درخصوص آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی
دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
دانلود بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی آزمونهای برگزار شده توسط سنجش دانلود رایگان نمونه سوالات استخدام دانشگاه علوم پزشکی
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

اخبار لحظه به لحظه استخدام دانشگاه های علوم پزشکی:

جهت مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

______________________________

آرشیو اخبار استخدام دانشگاه های علوم پزشکی- سال 96:

جهت مشاهده آرشیو اخبار استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (سال 96) اینجا کلیک نمایید

______________________________

آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی- سال 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (سال 96) اینجا کلیک نمایید

______________________________

آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی- سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:58

  کد دیدگاه : 1693775

  خبر 5 اردیبهشت 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ بدینوسیله از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ 95/8/21 (رشته شغلی پرستار و ماما) دعوت می گردد با در دست داشتن مدارک مشروحه در مورخ 97/2/8 لغایت 97/2/11 به اداره تأمین و توزیع نیروی انسانی و هسته گزینش دانشگاه مراجعه نمایند.
  جهت مشاهده متن کامل خبر بالای صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم م

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:57

  کد دیدگاه : 1693315

  سلام ادمین جان. من یه سوال برام پیش اومده
  توی لیستی که از طرف دانشگاه ارائه شده، فقط رشته های پرستاری و فوریت های پزشکی هست
  رشته ی حسابداری یا اداری اصلا توشون نیست.
  میشه بفرمایید کجا لیست اسامی رو زده برای دانشگاه علوم پزشکی تهران؟ ممنونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : افشین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:35

   کد دیدگاه : 1693754

   سلام ببخشین شما از کجا این اسامی رو فهمیدن میشه ما رو هم راهنمایی کنین ومراحلش رو بفرمایین

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیرعباس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:03

  کد دیدگاه : 1692740

  به امیر (راجع به رعایت “شرط بومی بودن “در مورد ایثارگران و معلولین)
  امیر جان طبق متن دفترچه”کلیه سهمیه استخدامی هر دانشگاه پس از کسر سهمیه های استخدامی ایثارگران (مندرج در بند الف) و معلولین عادی (مندرج در بند ب) به ترتیب به داوطلبان بومی شهرستان، بومی استان و غیر بومی اختصاص خواهد یافت.(صحفه 15 دفترچه)” . با این حساب ایثارگران و معلولین ملزم به رعایت “شرایط بومی” نیستند.
  همانطور که میدونید ایثارگران به دو دسته سهمیه دارهای 25 و 5 درصد تقسیم می شوند، که اسامی ایثارگران سهمیه 25 درصد از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام میشه و درصورتی که تعداد متقاضیان شرکت در سهمیه 25 درصد بیش از سهمیه قانونی انها باشد باید از طریق رقابت با یکدیگر و صرفا با انتخاب کد شغل محل های صرفا “آزاد/ایثارگر” با یکدیگر به رقابت بپردازند و در صورت انتخاب کد شغل محل های صرفا “آزاد” داوطلب آزاد تلقی شده و در این صورت ملزم به رعایت “شرط بومی بودن” می باشند. اما در مورد سهمیه دارهای درصد:
  از کل مجوز استخدامی هر دانشگاه 5 درصد آن به این دسته از ایثارگران تعلق می گیرد که باید از طریق شرکت در آزمون و انتخاب کد شغل محل های صرفا “آزاد” و رقابت با سایر دارندگان این سهمیه جذب شوند.لازم به ذکر است که در صورت کسب حد نصاب “شرط بومی بودن “برای این دسته از ایثارگران درنظر گرفته نمی شود.

  در پایان باید متذکر شوم که “کلیه امتیازات و سهمیه های قانونی(ازجمله ایثارگری و بومی بودن) طبق خود اظهاری داوطلبان توسط دانشگاه مربوطه اعمال شده و پس از آن لیست اسامی پذیرفته شدگان برای بررسی مدارک اعلام می گردد و داوطلبان دعوت شده برای بررسی مدارک تنها در صورتیکه نقص مدارک داشته باشند و یا اطلاعات خود اظهاری آنان خلاف واقع باشد از امتیازات اختصاص یافته محروم شده و احتمال اینکه پس از کسر این امتیازات نفرات دیگری جایگزین انها شود وجود دارد در غیر اینصورت اسامی اعلام شده قطعی خواهد بود.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:13

   کد دیدگاه : 1692935

   خوب اگه سهمیه 5 درصد بومی بودن امتیازی نداره ک خیلی ناحقیه…
   من موقع تحویل مدارک پرسیدم در شغل محل آزاد ایثارگر 4نفر ظرفیت.چند نفر آزاد و چند نفر ایثارگر پذیرش داره ..که مسئولش گفت اولویت اصلی ایثارگر هست و احتمالش هست کل ظرفیت به ایثارگر تعلق بگیره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Only god

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:36

  کد دیدگاه : 1692707

  مث اینکه فقط دانشگاه تهران برای رشته های غیر فوریتهای پزشکی مصاحبه گذاشته؟؟ بچه هایی که تو قسمت اداری قبول شدن، دوره هم داریم یا نه؟ هر کس اطلاعات موثقی داره جواب بده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:04

  کد دیدگاه : 1692510

  سلام. بچه های خراسان جنوبی که امروز مدارک تحویل دادین ایا بهتون نگفتن کی اعلام میکنن اسامی قبولی ها رو ؟؟؟
  و اینکه ایا بهتون فرمی دادن که توش ادرس و شماره تلفن ۴تا معرف رو بخوان ؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:10

   کد دیدگاه : 1692750

   سلام من امروز تحویل دادم..گفت یک ماه دیگه خبرش میاد..
   شما چه ساعتی تحویل دادین؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:11

    کد دیدگاه : 1693030

    من صبح ساعت ۸ بهم نوبت داده بودن.منم راس همون ساعت بردم مدارکم رو.
    به شما فرم گزینش دادن که پر کنین ؟؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ...

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:55

     کد دیدگاه : 1693090

     نه .فقط یه چک لیست داد ک امضا کردم..ولی فرم معرف رو نداد..
     شما نمرتون چند شده بود؟؟؟
     صندوقدار بودین؟؟؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سارا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:14

      کد دیدگاه : 1693280

      من کارشناس پذیرش قبول شدم.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ...

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 09:15

       کد دیدگاه : 1693466

       این راسته ک میگن هرکی نمره بیشتره صبح تحویل داده و هر کی کمتره عصر؟؟؟؟

     • نویسنده : انقلابی ام

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:03

      کد دیدگاه : 1693450

      سلام وقت بخیر.من دیروز برای قسمت حسابداری مدارکم رو تحویل دادم.از مسئولش هرچی خواستم ترتیب نفرات رو اعلام کنه این کار رو انجام نداد.گفت این محرمانه است!من ساعت 9رفته بودم.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ...

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 09:55

       کد دیدگاه : 1693524

       نمرتون بالا بود؟؟؟
       از رقبا خبری داشتین چه ساعتی تحویل دادن؟؟

      • نویسنده : حسین

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:50

       کد دیدگاه : 1693593

       سلام
       منم دیروز رفتم مدارکم تحویل دادم ساعت 11هرچی گفتم ترتیب نفرات رو نگفت. من متصدی امور مالی بودم گفته بودن ساعت 11از چند نفر دیگه هم پرسیدم گفتن متصدی امور مالی هستن. ساعت 8 کیا اومدن ساعت 9 کیا ساعت 10 کیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

      • نویسنده : مالی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 11:46

       کد دیدگاه : 1693672

       حسین آقا شما نمرتون چن شده بود؟؟من29 شدم ساعت 3 تحویل دادم

      • نویسنده : بیرجند

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:12

       کد دیدگاه : 1693711

       بچه ها بنظر شما واقعا یک و نیم برابر ظرفیت فراخوان دادن؟
       من که میگم یک برابر

 • نویسنده : ۰۰۰۰۰

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:09

  کد دیدگاه : 1692423

  دانشگاه علوم پزشکی تهران اللن تو سایت دانشگاه کد ملی وارد کردم وضعیت را نوشته
  اطلاع از زمان مصاحبه
  برای شما هم نوشته یعنی چی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ز

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:17

   کد دیدگاه : 1692526

   بله برای منم نوشته. یعنی الان تو وضعیت اطلاع از زمان مصاحبه هستیم. بعدا زمانو تو قسمت توضیحاتش وارد میکنن. هنوز نکردن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسین به ز

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:05

    کد دیدگاه : 1692834

    دوست عزیز در کدوم قسمت سایت باید کد ملی را وارد کنیم؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : زبه حسین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:08

     کد دیدگاه : 1693620

     همونجایی که قبولیتو نگاه کرده بودی و بهت گفته بود چه روزی مدارک بیاری. آزمونهای خاص. استعلام قبولی

     پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:36

   کد دیدگاه : 1692630

   سلام. برای من میزنه مردود مجاز نمی باشد! (:cry:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نرگس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:59

    کد دیدگاه : 1692918

    سلام .ببخشید شما مدارک تحویل دادین؟؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مريم م

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:29

     کد دیدگاه : 1693358

     سلام
     بله

     پاسخ دهید
     • نویسنده : نرگس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:36

      کد دیدگاه : 1693493

      یعنی مدارکتون مورد تایید نبوده ؟؟؟

      پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:04

   کد دیدگاه : 1692833

   دوست عزیز در کدوم قسمت سایت باید کد ملی را وارد کنیم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : نرگس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:00

    کد دیدگاه : 1692921

    همون قسمتی که برای استعلام قبولی بود .

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:48

  کد دیدگاه : 1692271

  سلام دوستان. کسی هست که مدارک تحصیلی همسرش را برای اثبات بومی بودن ازش قبول کرده باشن؟
  اصلا از کسی مدارکی غیر از مدارک اعلامی خودشون، بابت اثبات بومی بودن قبول کردن؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:16

  کد دیدگاه : 1692070

  هر کی آنلاین هستش یا این رو بعدا می بینه به دانشگاه زنگ بزنه و پیگیری کنیم و هرچی گفتن اینجا بزاریم هممون این روزا استرس داریم وسخت میگزره با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:30

  کد دیدگاه : 1691998

  کسی از تاریخ مصاحبه تخصصی علوم پزشکی تهران خبر داره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ...

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:02

   کد دیدگاه : 1692300

   شما واسه چه شغلی شرکت کردید. میدونید مصاحبه تخصصی چجوریه؟ باید بشینیم بخونیم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رها

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:19

    کد دیدگاه : 1692607

    من برای کارگزینی شرکت کردم. سازمانهای دیگه که رفتم.سوالات تخصصی مربوط به رشته شغلی رو پرسیدن. کتابای تخصصی دانشگاه رو بخون

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:51

  کد دیدگاه : 1691925

  کلیه سهمیه استخدامی هر دانشگاه پس از کسر سهمیه های استخدامی ایثارگران و معلولین به داوطلب های بومی شهرستان درصورت برخورداری از شرایط و کسب حدنصاب به ترتیب نمره افضلی اختصاص خواهد یافت.

  ادمین محترم این بند رو برام ترجمه میکنید ؟؟؟
  باتوجه به بند مربوطه الویت با بومی شهرستان یا ایثارگران و معلولین؟؟
  ایا بایثارگران یا معلولین باید شرایط بومی شهرستان رو داشته باشند؟؟
  خواهشن از مدیر سایت درخواست دارم جواب سوال های منو بده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:27

   کد دیدگاه : 1691995

   اول سهمیه ها و معلولین با ظرفیت های در نظر گرفته شده در قانون کسر میشوند و در باقی ظرفیت اولویت به داوطلب های بومی شهرستان درصورت برخورداری از شرایط و کسب حدنصاب به ترتیب نمره افضلی اختصاص خواهد یافت.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:02

    کد دیدگاه : 1692409

    این قانون برای جاهایی که زده آزاد هم صدق میکنه?چون نوشته بود وقتی زده آزاد همه آزاد در نظرگرفته میشن,ادمین محترم جواب بدین

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:31

     کد دیدگاه : 1692543

     من کلا در خصوص نحوه اختصاص ظرفیتها در آزمونهای استخدامی توضیح دادم.

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ابی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:38

     کد دیدگاه : 1692558

     علی آقا شما درست متوجه نشدین.هرکجا نوشته آزاد یعنی اونجا معلولین و ایثارگران سهمیه ندارن

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ابی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:09

    کد دیدگاه : 1692422

    ادمین عزیز سلام.
    باتوجه به پاسخ شما یعنی برای داوطلبان ایثارگر و معلولین دیگه بحث بومی بودن مطرح نیست و ملاک نمره بالاتر هست.درسته؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:37

     کد دیدگاه : 1692556

     خبر دوست عزیز، من در خصوص نحوه تقسیم ظرفیتها و جمله ای که دوستمون ارسال کرده بودند توضیح دادم.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:10

      کد دیدگاه : 1692847

      سلام ادمین جان.خیلی ممنون بابت راهنمایت.
      یک سوال دیگه.
      ایا این تخصیص سهمیه برای هر رشته خواهد بود یا کلی هستش؟
      خیلی ممنون ولی من هنوز متوجه نشدم چگونه افراد ایثارگر و معلولین با افراد عادی رقابت میکنند

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 20:43

       کد دیدگاه : 1692988

       با هم رقابتی ندارند. مثلا میگن قرار هست فلان سازمان امسال 1000 نفر رو استخدام کنه. بنابراین اول میان طبق موارد تعیین شده در قانون 25 درصد برای خانواده شهدا، 5 درصد رو برای ایثارگران، 3 درصد رو برای معلولین کنار میگذارند. باقی ظرفیت میشه عادی. هر کس در ظرفیت خودش با هم گروهی های خودش رقابت میکنه و نه همه.
       اینکه ظرفیتهای هر سهمیه رو چطور تقسیم کنند یک روالی هست که کاملا مشخص شده نیست، سعی میکنند تا جای ممکن درست تقسیم بشه.

      • نویسنده : لیلا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 02:13

       کد دیدگاه : 1693345

       سلام ادمین محترم
       این نحوه تخصیص سهمیه هایی که فرمودید برا شش سال پیش بود که دیگه اجرا نمیشه،من الان فرزند جانباز هستم،تا الان چندبار آزمون دادم،هنوز بیکارم

   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:58

    کد دیدگاه : 1692502

    خوب این یعنی چی؟؟یعنی الان برای جایی که من امتحان دادم و ۳ نفر میخوان و ازاد و ایثارگر اولیت با منه یا شهرستان؟؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : Only god

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:35

  کد دیدگاه : 1691710

  من روزی شاید بیش از ده بار میام تو این سایت و کامنتای دوستان را میخونم؛ دوستان خبری تازه شنیدین حتمآ خبر کنید این روزا واقعآ سخت میگذره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:59

   کد دیدگاه : 1692038

   من هم مثل شما (:dash:)

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...