• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۲۵
 • 1k نظر «نمایش»

استخدام مدارس استثنایی

استخدام مدارس استثنایی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۱ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی مدارس استثنایی

خبر استخدام در ابتدای سال جدید

خبر 25 اسفند 1401:  استخدام 4 هزار نفر در آموزش و پرورش استثنایی، همزمان با آزمون استخدام بعدی
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی: با این آزمون‌های استخدامی شرایط جذب حدود 4 هزار نفر در سال آینده را برای ما فراهم است تا بر اساس نیازی که داشتیم نیرو جذب کنیم و به‌کارگیری این تعداد، نیاز ما به نیروی انسانی را مرتفع خواهد کرد.

ادامه خبر

دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش 1401

آگهی 10 اسفند 1401: انتشار دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی آزمون استخدامی
با توجه به مجوز شماره 99665 مورخ 1401/12/03 صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی كشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات كشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات استخدامی در دستگاههای اجرایی مصوب 1401/9/7 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش وپرورش براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی های مرتبط یا احراز شغل معلمی و ضوابط عمومی و اختصاصی این آگهی جهت استخدام شغل آموزگاری به شرح زیر اعلام  میگردد:

جهت مشاهده متن کامل آگهی و ثبت نام کلیک نمایید


خبر 10 بهمن 1401: خبر استخدام در آموزش و پرورش استثنایی همزمان با آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی: این سازمان 2155 نیرو دارد اما همچنان بحث کمبود نیرو یکی از موضوعات اصلی این سازمان است. تلاش ما آن است که با آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و از محل ماده 28 و غیره کمبود نیرو در این زمینه را برطرف کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 28 دی 1401: فراخوان جذب معلم رسمی و پیمانی در مدارس استثنایی کردستان

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری برنا، رئیس آموزش وپرورش استنایی کردستان از فراخوان جذب معلم رسمی و پیمانی در مدارس استثنایی کردستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 26 آذر 1401: جذب نیرو در مدارس استثنایی با اولویت آموزگار ابتدایی و پیش دبستانی (خبرگزاری ایرنا)

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایرنا، رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: اولویت جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی با آموزگار در دوره پیش دبستانی و ابتدایی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 1401: کمبود نیروی توانبخشی در آموزش و پرورش استثنایی خراسان شمالی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیر آموزش و پرورش استثنایی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: در استان با کمبود 17 نفر نیروی توانبخشی در مدارس استثنایی مواجه هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید


خبر 18 مرداد 1401: جذب 868 نیروی تخصصی مدارس استثنایی از طریق آزمون آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایلنا، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: از طریق آزمون جدید 868 نیروی انسانی جذب خواهد شد و حدود 1000 نیرو در حوزه تخصصی کمبود داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 فروردین 1401: کمبود آموزگار استثنایی در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: قرار است که امسال در آزمون استخدامی ۸۶۸ آموزگار استثنایی جذب شوند اما این میزان جذب به طور قطعی نمی تواند مشکلات کمبود نیروی انسانی سازمان را حل کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 بهمن 1400: درخواست پیگیری وضعیت استخدام معملان مدارس استثنایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور خواستار پیگیری وضعیت نیروی انسانی در استان‌ها شد و گفت: بر اساس مصوبه شورای سازمان، سالانه ده درصد از ورودی‌های آموزش‌وپرورش باید به آموزش‌وپرورش استثنایی اختصاص یابد و رؤسای ادارات باید بر پیگیری و رصد دقیق سهمیه‌های استانی اهتمام جدی داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 آذر 1400: کمبود 12 هزار نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: اکنون این سازمان ۲۴ هزار نیرو دارد که این عدد باید به ۳۶ هزار نفر افزایش پیدا کند که این مسئله در شورای آموزش و پرورش استثنایی تصویب شده است. تصمیم بر آن است سالانه ۱۰ درصد نیروهایی که آموزش و پرورش استخدام می‌کند، به این حوزه اختصاص یابد تا کمبود نیرو جبران شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 آذر 1400: جذب 85 معلم مدارس استثنایی در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی وضعیت ۱۶ شاخص آموزش و پرورش استثنایی استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد. وی شریح کرد: در راستای تامین نیروی انسانی استان سیستان و بلوچستان در حوزه آموزش و پرورش استثنایی در  سال ۱۳۹۹، تعداد ۱۲۱ معلم در قالب ماده ۲۸ و دانشگاه فرهنگیان جذب شدند و امسال نیز ۸۵ نفر در این قالب جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 سومین فراخوان تربیت مدرس فراگیر سازی آموزش و پرورش - 13 شهریور 1400

معاونت برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی برای جذب مدرس در حوزه " فراگیر سازی آموزش و پرورش" فراخوان داد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، به منظور کیفیت بخشی و توسعه فراگیرسازی آموزش و پرورش در سطح کشور، معاونت برنامه ریزی آموزشی و توان بخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نظر دارد، سومین دوره تربیت مدرس فراگیرسازی آموزش و پرورش را برگزار نماید. لذا با عنایت به شرایط مورد نظر، شایسته است داوطلبان گرامی پس از تکمیل کاربرگ صفحه های 2 و 3  در شیوه نامه به همراه مدارک اعلام شده نسبت به ارسال مدارک از طریق اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خود، تا پایان وقت اداری روز1400/07/30 ، اقدام نمایند. بدیهی است به مدارک ارسال شده پس از زمان مقرر ترتیب اثر داده نمی شود.

> شرایط فراگیران 

- استخدام رسمی در آموزش و پرورش استثنایی
- داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته های روان شناسی کودکان استثنایی، روان شناسی تربیتی، روان شناسی عمومی، روان شناسی بالینی، مشاوره
- داشتن حداقل 5 سال سابقه تدریس به کودکان و دانش آموزان استثنایی
- دارا بودن حداکثر 20 سال سابقه خدمت
- داشتن توانایی تدریس در دوره های آموزش معلمان
گفتنی است آن دسته از همکارانی که آموزگار/دبیر رابط هستند، آن دسته از همکارانی که در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تدریس می نمایند با ارائه ابلاغ و گواهی معتبر و داشتن شرایط ذکر شده و آن دسته از همکارانی که مسلط به ترجمه متون تخصصی روان شناسی و آموزش و پرورش   کودکان استثنایی از زبان انگلیسی به زبان فارسی هستند در اولویت می باشند. هم چنین به همکارانی که مراحل آموزشی را با موفقیت به پایان برسانند، گواهینامه تدریس اعطا می گردد.

> مدارک لازم

- یک قطعه عکس
- تصویر شناسنامه و کارت ملی
- تصویر آخرین حکم کارگزینی  
- فرم 502 
- تکمیل کاربرگ تقاضای شرکت در دوره
- تکمیل کاربرگ چکیده پیشینه فعالیت های علمی ، آموزشی و پژوهشی
- تکمیل بخش تعهد پنج ساله مبنی برهمکاری در این زمینه با سازمان آموزش و پرورش استثنایی
*(تصویر شناسنامه و کارت ملی و کاربرگ ها در قالب pdf  و عکس در قالب jpg )
شایان ذکر است: همکاران شاغل در ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان، شامل این فراخوان نمی شوند.

برای دانلود شیوه نامه اینجا کلیک نمایید


خبر 8 بهمن 99: خبر اخذ مجوز جذب 12 هزار نیرو در آموزش و پرورش استثنایی کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از اخذ مجوز جذب ۱۲ هزار نیروی مورد نیاز این سازمان خبر داد و گفت: ضوابط درجه‌بندی برای مناسب سازی نیروها نیز تدوین شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 13 دی 99: خبر استخدام 500 نیروی توانبخشی توسط آموزش و پرورش استثنایی (منبع: سایت وزارت آموزش و پرورش)

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در استان یزد؛ نشست هم اندیشی مدیران مدارس استثنایی این استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی؛ دکتر سید جواد حسینی در این نشست با بیان اینکه یکی از دغدغه های اصلی نظام تعلیم و تربیت اجرایی کردن سند تحول بنیادین است اظهار کرد: در راستای اجرایی شدن سند تحول بنیادین در سال ۱۳۹۹ سه بسته تحولی «مدرسه انطباقی»، «مداخلات بهنگام طلایی» و « توسعه مشارکت ها و اجتماعی شدن» در آموزش و پرورش استثنایی تدوین شده است.
حسینی با بیان اینکه بیش از 23 هزار دانش‌آموز تلفیقی و 50 هزار دانش‌آموز با مشکلات یادگیری در 21 هزار مدرسه پذیرا در حال تحصیل هستند اظهار کرد:  834 مدرسه به‌عنوان مدارس پشتیبان و 723 معلم پشتیبان وظیفه حمایت و پشتیبانی از این دانش‌آموزان را برعهده دارند.
وی افزود: علاوه بر این مدارس 754 مرکز مشکلات ویژه یادگیری نیز در کشور خدمات ویژه به دانش آموزان دارای مشکلات یادگیری ارائه می دهند و یکی از برنامه های سازمان آموزش و پرورش استثنایی گسترش این مراکز است.
حسینی با بیان اینکه آموزش و پرورش استثنایی علاوه بر تعلیم و تربیت دانش آموزان وظیفه توانبخشی را نیز بر عهده دارد گفت: یکی از نیازهای دانش آموزان استثنایی توانبخشی است و آموزش و پرورش استثنایی از کمبود نیروی توانبخشی در رنج است که با پیگیری به عمل آمده در سال جاری 500 نیروی توانبخشی استخدام خواهند شد.

 
 

خبر 26 مهر 99: خبر جذب 500 نیروی طرحی در آموزش و پرورش استثنایی کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نوروزی با بیان اینکه حدود ۵۰۰ نیروی طرحی در آموزش و پرورش استثنایی کشور جذب می شوند، اظهار کرد: در صورتی که استانی موفق به جذب سهمیه کامل خود در این طرح نشود، سهمیه باقیمانده به استان های دیگر واگذار خواهد شد و امیدواریم آموزش و پرورش استثنایی استان بتواند سهمیه کامل تخصیصی به مدارس استان را در این قالب جذب کند.

 
 

خبر 28 مرداد 99: استخدام 1500 معلم در مدارس استثنایی برای سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری پانا)

به گفته رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی هزار و ۵۰۰ نیرو برای سال تحصیلی جدید در آموزش و پرورش استثنایی استخدام شده‌اند. وی ادامه داد: برای تامین نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی قرار است ۱۰ درصد از مجموعه نیروهای استخدامی دانشگاه فرهنگیان و ماده ۲۸ (آزمون استخدامی و جذب از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها) در این سازمان بکار گرفته شوند؛ این درحالی است که دانش آموزان استثنایی کمتر از ۲ درصد جمعیت دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 11 تیر 99: صدور مجوز استخدام بیش از 6 هزار نیرو در مدارس استثنایی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

حسینی گفت:با رایزنی‌هایی که با سازمان امور استخدامی صورت گرفته است مجوز استخدام ۶ هزار و ۵۰۰ نیروی انسانی برای مدارس استثنایی سراسر کشور صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 21 خرداد 99: خبر استخدام 1500 نفر در آموزش و پرورش استثنایی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور: آموزش و پرورش استثنایی به ۱۲ هزار نیرو نیاز دارد که مهر امسال ۱۵۰۰ نفر استخدام می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 6 خرداد 99: خبر بکارگیری هزار نیرو در آموزش و پرورش استثنایی کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: ساماندهی نیروی انسانی از مهمترین موضوعات آموزش و پرورش استثنایی است و یکی از راه‌های جبران کمبود نیرو در آموزش و پرورش استثنایی بکارگیری ۶۹۱ نیروی پذیرفته شده در آزمون استخدامی ماده ۲۸ و ۵۰۰ نیروی طرحی برای اول مهرماه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 27 بهمن 98: تلاش برای اخذ مجوز استخدام 800 نیروی توانبخشی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: تعداد ۸۶۴ نیروی توانبخشی که استخدام رسمی ما هستند و ۳۸۰ نیروی دیگر در قالب گفتار درمان، شنوایی سنجی، ‌بازی درمانی و... در مدارس فعالیت‌های آموزشی و پرورشی به دانش‌آموزان با نیاز ویژه ارائه می‌دهند. البته ما برای اینکه بتوانیم فعالیت‌هایمان را تکمیل کنیم، تقریبا به تعداد ۸۰۰ نیروی توانبخشی در عرصه‌های مختلف نیاز داریم و تلاش می‌کنیم، مجوز استخدام این افراد را بگیریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 18 آذر 98: کمبود نیروی توانبخشی در مدارس استثنائی خراسان شمالی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اداره استثنایی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی گفت: در حوزه نیروی توانبخشی با کمبود سه برابری مواجه هستیم و ۱۰ سال است در این مدت جذب نیرو نداشتیم. علی متقیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد٬ اظهار داشت: 1387 دانش‌آموز با نیازهای ویژه در 59 مدرسه استثنایی روستایی و شهری خراسان شمالی مشغول تحصیل هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 14 آذر 98: 24 هزار معلم فعال در مدارس استثنائی کشور (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: هم اکنون ۲۴ هزار معلم در مدارس استثنایی کشور فعالیت می کنند که از این تعداد ۲۰ هزار معلم در مقطع ابتدایی به امر تعلیم و تربیت گروه های هدف مشغول هستند که در رتبه بندی معلمان ۱۰ درصد مزایای بیشتری دریافت می کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 5 آذر 98: کمبود 5 هزار معلم در آموزش و پرورش استثنایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، کمبود نیروی انسانی را مهمترین مشکل برشمرد و گفت: آموزش و پرورش استثنایی کشور نیازمند جذب حدود ۵ هزار معلم است. وی تصریح کرد: براساس استاندارد نیروی انسانی در آموزش و پرورش استثنایی به ازای هر ۵ دانش آموز یک معلم است و این در حالی است که هم اکنون به دلیل کمبود نیرو انسانی به ازای هر ۶.۱۶ دانش آموز یک معلم وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 28 آبان 98: نیاز به جذب نیرو‌های گفتاردرمانی در استان لرستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، زهرا نظری اظهار داشت: آموزش‌وپرورش استثنایی لرستان هم‌اکنون با کمبود معلم و نیروی توانبخشی روبه‌رو بوده و با توجه به اینکه تعداد زیادی از معلمان این مدارس بازنشسته شده و یا یازنشسته می‌شوند در آینده نیز این مشکل وجود دارد. وی افزود: هم‌چنین مدارس استثنایی لرستان به‌صورت ویژه به نیرو‌های گفتاردرمان و کاردرمان نیاز دارد، اما تاکنون مجوز جذب این نیرو‌ها به این اداره داده نشده‌است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 17 آبان 98: صدور مجوز به کارگیری برای نیروهای جدید الورود مدارس استثنائی کل کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر ، اداره کل توسعه مدیریت سازمان آموزش و پرورش استثنایی اعلام کرد: مجوز به‌ کارگیری نیروهای جدیدالورود مدارس استثنایی کل کشور پس از پیگیری‌های به عمل آمده توسط اداره امور اداری و پشتیبانی سازمان، صادر شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 11 آبان 98: کمبود یکصد نیروی آموزش توانبخشی در آموزش و پرورش استثنائی مازندران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

سید حسین قاسمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به بازنشستگی یکصد نیرو و کمبود نیروهای آموزشی و توانبخشی در سال گذشته، این نهاد در سال جاری با حدود هفت هزار ساعت کمبود نیروی انسانی در هفته مواجه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 8 آبان 98: کمبود نیروی انسانی بزرگ ترین مشکل مدارس استثنایی قم (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره آموزش‌وپرورش استثنایی قم گفت: درحال حاضر بزرگترین مشکل مدارس استثنایی قم کمبود نیروی انسانی هم در بخش آموزش و هم در بخش توان‌بخشی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 5 شهریور 98: کمبود نیروی انسانی در مدارس استثنایی (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به کمبود نیرو در مدارس استثنایی گفت: دانش آموزی بدون معلم و کلاس نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 7 مرداد 98: افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در خوزستان به 2400 نفر (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به درنظرگرفتن ۷ مرکز جدید برای دانشگاه فرهنگیان، گفت: ظرفیت پذیرش این دانشگاه در استان خوزستان به ۲۴۰۰ دانشجو در سال جدید افزایش یافته که این مسئله گام بزرگی برای رفع مشکل کمبود معلم است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 27 تیر 98: کمبود شدید نیروی انسانی در مدارس استثنایی برای سال آینده (منبع: خبرگزاری ایلنا)

قدمی تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید بیش از ۸۰۰ نفر خروجی داریم که درخواست می‌کنیم همکارانمان بمانند و یک سال بازنشستگی خود را به تاخیر بیاندازند، تا سال آینده که خروجی‌های دانشگاه فرهنگیان بیرون می‌آیند بتوانیم جایگزین کنیم زیرا در زمینه نیرو مشکل داریم. در سال تحصیلی پیش رو کمتر از ۲۰۰ نفر از دانشگاه فرهنگیان به مدارس استثنایی خواهند آمد، در حالی که ۸۰۰ نفر از نیروهای ما کاسته خواهد شد از این رو ناگزیریم ۶۰۰ نفر را از طریق تمدید خدمت معلمین یا آزمون‌های ماده ۲۸ جذب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 9 خرداد 98: کمبود 250 معلم در مدارس استثنایی مازندران (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران با اشاره به بازنشسته شدن تعداد زیادی از معلمان این بخش در سال گذشته و امسال، از کمبود ۲۵۰ معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد. سید حسین قاسمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در نوشهر افزود: با توجه به بازنشستگی ۱۰۰ نفر از معلمان در سال گذشته و ۱۴۰ نفر در سال جاری، این اداره با کمبود شدید نیروی انسانی در سال تحصیلی آینده مواجه خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 8 خرداد 98: پیگیری برای کسب 1000 مجوز جذب نیروی انسانی در مدارس استثنایی (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان مدارس استثنایی کشور با اشاره به اینکه ما مشکل شدید کمبود نیروی انسانی متخصص در مدارس استثنایی داریم، گفت: ما با یک سیل بازنشستگی عظیم روبه‌رو هستیم و نیاز به جذب نیروی انسانی متناسب وجود دارد. وی در مورد مشکل نیروی انسانی موجود در سازمان مدارس استثنایی کشور افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما مشکل شدید نیروی انسانی متخصص داریم و با یک سیل عظیم بازنشستگی روبه‌رو هستیم؛ خروجی ما بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر در سال و ورودی به این سازمان ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر توسط دانشگاه فرهنگیان است. ما حتماً باید بیش از ۵۰۰ نفر استخدام آزاد نیروی انسانی داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 
 

خبر 11 فروردین 98: جذب 550 نیرو در سازمان آموزش و پرورش استثنایی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور درباره نیرو‌های این سازمان گفت: بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان داریم که خروجی ۸۵۰ نفر است و باید حدود ۵۵۰ نفر از آزمون استخدامی جذب کنیم. به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید قدمی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به ایجاد مدارس اوتیسم در ۲۲ استان گفت: دانش‌آموزان اوتیستیک در استان‌هایی که این مدارس را ندارند در کنار بچه‌ها تحصیل می‌کنند و پیش‌بینی می‌کنیم تا سال ۱۴۰۰، ۹ استان دیگر نیز این مدارس را داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
آگهی آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: امین
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
 • تاریخ ارسال: ۱۸:۵۳ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۳
 • کد دیدگاه: ۳۳۲۰۱۸۳

چه رشته هایی میتونن ثبت نام کنن و شرایط سنی تا چند است

پاسخ دهید
 • admin (مریم احمدی)
 • admin (مریم احمدی)

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹
 • تاریخ ارسال: ۱۴:۰۷ ۱۳۹۹/۱۰/۱۵
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۷
 • کد دیدگاه: ۳۳۱۹۵۸۳

سلام ببخشید برای این استخدامی باید رشته ات چی باشه؟؟؟

پاسخ دهید
 • پشتیبان هفت (زارعی)
 • پشتیبان هفت (زارعی)

در حال حاضر آگهی استخدامی منتشر نشده است و رشته های مورد نیاز اعلام نشده است در همین صفحه پیگیر باشید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۰۰:۱۸ ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۶۱۶۲۶۸

سلام من ۳۰ سالمه لیسانس علوم تربیتی من چطور میتوانم تو اموزش و پرورش جذب شوم .ممنون از استان اردبیل

پاسخ دهید
 • admin (علی احمدزاده)
 • admin (علی احمدزاده)

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: زینب کیانی
 • تاریخ ارسال: چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۰۰:۳۰ ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۳۲۶۳۵

باسلام من ۳۵سالمه لیسانس کودکان استثنایی دارم و هشت سال سابقه کاردرمراکز توانبخشی دارم ،میخواستم بدونم چطورباید برم برا استخدامی آموزش و پرورش استثنایی،پدر من فرهنگی بازنشسته است ،اصفهان ساکن هستم

پاسخ دهید
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
 • تاریخ ارسال: ۱۵:۳۵ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۷۰۴۱۹۸

سلام وقت بخیر من اصفهان میشینم میخاستم تو مرکز توانبخشی ممَعول بشم شما ادرس مرکز توانبخشی دارید بهم بدین ترم اول رشته علوم تربیتی هستم از الان میخام برم تو توانبخشی ک برام سابقه بشه چون سنم ۳۰ ساله تا بخام لیسانس بگیرم چن سال سابقه بشه برام

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
 • تاریخ ارسال: ۱۵:۳۶ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۶
 • کد دیدگاه: ۳۷۰۴۲۰۰

البته دخترمم معلولیت داره میخام جای ببرم ک خودمم مشعول کار بشم دخترمم ثبت نام کنم با تشکر

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: ملیکا تقی بو
 • تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۱۶:۵۸ ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
 • ساعت ارسال: ۱۶:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۳۵۹۲۲۱

وقت بخیر
من ۲۶سالمه و توانبخشم و دوره کاردانیو نصفه رها کردم و در حال حاضرم علاقه دارم تو مدارس و مهدکودکای استثنایی مشغول ب کار بشم.
میخواستم بدونم آیا شرایط ی موقعیتی وجود داره ک من هم دراین زمینه فعالیتی انجام بدم یا نه؟

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: بدون نام
 • تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۱:۴۲ ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۲
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۴۴۶۰

حقوق معلمان مدارس ابتدایی با مدارس عادی چه مقدار تفاوت داره ؟

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
https://iranestekhdam.ir/?p=525037
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi