• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۴/۰۹
  • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه استان خراسان جنوبی در رابطه با استخدام آموزش و پرورش

اطلاعیه استان خراسان جنوبی در رابطه با استخدام آموزش و پرورش

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه علمی – تخصصی

خبر 9 تیر 1401: تاریخ و جدول زمانبندی مصاحبه علمی – تخصصی داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی ، متعاقبا اعلام می شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن اطلاعیه شماره 3 آموزش و پرورش خراسان جنوبی آمده است:
با توجه به اصلاح کارنامه داوطلبان خانم متاهل نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 1400 و اعمال امتیاز تاهل و معرفی افراد جدید برای انجام مصاحبه، اطلاعیه ی تاریخ و جدول زمانبندی مصاحبه علمی-تخصصی این افراد، متعاقبا از طریق همین وب سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی اعلام  می شود. لذا تا زمان درج اطلاعیه جدید، از مراجعه به محل بررسی مدارک و مستندات و مصاحبه جدا خودداری نمایند.

اطلاعیه زمان انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش خراسان جنوبی

خبر 8 تیر 1401: به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابرظرفیت آزمون استخدامی،پیمانی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی می رساند جهت انجام مصاحبه استخدامی از روز پنجشنبه،نهم 9 تیرماه، به محل های اعلام شده مراجعه نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در ادامه این اطلاعیه عنوان شده است:
بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال1400 استان خراسان جنوبی می­رساند جهت  انجام مصاحبه استخدامی بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده این اطلاعیه از روز پنجشنبه مورخ 9 تیرماه 1401 در محل های اعلام شده با همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار یا کارت ملی حضور به هم رسانند.
به داوطلبان توصیه می شود به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.
- کلیه داوطلبان می بایست بر اساس اطلاعیه قبلی مندرج در همین سایت، نسبت به مراجعه جهت بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی اقدام نموده تا بتوانند در مصاحبه استخدامی شرکت نمایند. در غیر اینصورت امکان حضور در مصاحبه را نخواهند داشت.
- کلیه داوطلبان جهت اخذ نوبت برای انجام مصاحبه علمی - تخصصی از ساعت 30 : 7 صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر و امام سجاد (ع) حضور بهم رسانند.
- زمان انجام مصاحبه صبح از ساعت 8  صبح لغایت 13 وعصراز ساعت 14 لغایت 18 همان روز خواهد بود.
- همراه داشتن کارت ملی و یا کارت شناسایی عکس دار در هنگام مصاحبه الزامی است.
- با توجه به اینکه مقرر گردیده است برای ارزیابی از داوطلبان، سناریو تدریس مطابق با کتب درسی دوره تحصیلی و در رشته شغلی قبولی بوسیله داوطلبان ارائه شود. لذا داوطلبان در این خصوص آمادگی لازم را داشته باشند.
- شرط تلبس دائم طلاب مرد به لباس روحانیت و همچنین رعایت شئونات طلبگی در کل فرآیند مصاحبه استخدامی الزامی می باشد.
- کلیه داوطلبان معرفی شده در این مرحله، موظفند «فرم اطلاعات فردی – گزینش» را تکمیل و نسبت به الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی را به آن الصاق و در روز انجام مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان مستقر در اتاق مصاحبه تحویل نمایند.
- مصاحبه استخدامی صرفاً در مهلت مقرر برای انتخاب و گزینش داوطلبان معرفی شده، صورت می گیرد و تکرار مصاحبه تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد. لذا داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده جهت انجام مصاحبه حاضر شوند غایب تلقی شده و عدم مراجعه به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
شما می توانید جداول برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان برای انجام مصاحبه علمی،تخصصیدر پردیس های شهید باهنر و امام سجاد (ع) بیرجند را ازاینجا دریافت نمایید.

اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی

خبر 4 تیر 1401: بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال1400 استان خراسان جنوبی می­رساند جهت  بررسی مدارک و مستندات  بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده در ذیل از روز دوشنبه مورخ 6 تیرماه 1401  در محل " شهرستان بیرجند – خیابان ارتش- مقابل مجتمع میلاد – دبیرستان نمونه دولتی آرمینه مصلی نژاد " با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند.
به داوطلبان توصیه می شود به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ضمن همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و زدن ماسک در تمام مراحل انجام مصاحبه استخدامی، نکات بهداشتی را نیز به طور کامل و با دقت رعایت نموده و از آوردن همراه به محل بررسی مدارک و مصاحبه جداً خودداری نمایند.
مدارک لازم:
1- پرینت کارنامه قبولی دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور .
2- چهار قطعه عکس تمام رخ 4×3 جدید پشت نویسی شده ( نام و نام خانوادگی- کدملی در پشت عکس درج شود).
3-اصل سند ازدواج ( برای افرادی که درزمان ثبت نام بر اساس خوداظهاری تمایل به استفاده ازامتیاز قانون حمایت ازخانواده وجوانی جمعیت دارند)
4-اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه ( دو سری).
5- اصل شناسنامه همسر و فرزندان و تصویر صفحه اول و دوم ( دو سری).
6- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی (دو سری).
7- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن.
8-  اصل دانشنامه یا اصل گواهی نامه موقت پایان تحصیلات براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )و یک برگ تصویر.
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی یا اصل گواهی موقت، می بایست کپی برابر اصل شده این مدارک تحویل گردد.
9- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت 3٪ معلولین.
10- اصل گواهی مدرک تخصصی جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 تخصصی و یک برگ تصویر از آن ( صرفاً  برای رشته های شغلی دبیری معارف اسلامی و مربی امور تربیتی مدارس لحاظ خواهد شد).
11– اصل معرفی نامه رسمی ازبنیادشهیدوامورایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی.
12- اصل معرفی نامه رسمی به تاریخ روز از نهاد و یگان اعزام کننده برای استفاده کنندگان از سهمیه رزمنده، فرزند و همسر رزمنده
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف: معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
13- اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند)
14- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعدادهای برتر ( تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولینی که دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر هستند)
15- با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور، افرادی که بومی شهرستان را انتخاب نموده اند باید دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف- محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی باشد.
ب –در صورتی که محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با محل مورد تقاضا یکی نباشد ارائه استشهادیه (پیوست اطلاعیه) مبنی بر ساکن بودن و داشتن حداقل 10 سال سکونت در شهرستان محل مورد تقاضا الزامی است.
در صورت عدم ارائه مدارک بومی، امتیاز بومی لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
تذکر مهم : با توجه به اینکه استشهادیه ارائه شده از طریق نهادهای نظارتی استان مورد بررسی و صحت سنجی قرار خواهد گرفت، لذا در صورتی که مشخص گردد فرد مبادرت به ارائه گواهی غیرواقع نموده است در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد و متعاقب آن اقدامات قانونی علیه داوطلب اتخاذ خواهد گردید.
16- کلیه داوطلبان معرفی شده در این مرحله، موظفند "فرم اطلاعات فردی" ضمیمه این اطلاعیه را دریافت و نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی را به آن الصاق و در روز انجام مصاحبه به نماینده هسته گزینش استان مستقر در گروه مصاحبه تحویل نمایند.
17- کلیه داوطلبان معرفی شده، موظفند اصل مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی، نرم افزارها و دانش کامپیوتر ( برمبنای گواهی رسمی و معتبر)،آزمون زبان های خارجی معتبر و یک برگ تصویر از آن را با توجه به نمون برگ (6-د پیوست ) تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات نمایند.
18- کلیه نمون برگ های پیوست این اطلاعیه می بایست توسط داوطلبان پرینت و تکمیل گردد و در روز اعلام شده، تحویل گروه بررسی مدارک و مستندات گردد.
تذکرات مهم:
- همراه داشتن کلیه مدارک فوق در زمان اعلام شده الزامی است. در صورت نقص در مدارک، داوطلب به مرحله مصاحبه معرفی نگردیده و متعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
- معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که در طول مدت انجام مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی آنها، توسط والدین یا وکیل قانونی ارائه شود. مصاحبه از این افراد در صورت تایید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش و پرورش، حداکثر تا یک هفته بعد از پایان آخرین روز مصاحبه صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر، اقدامی میسور نخواهد بود.
-با توجه به برگزاری فرآیند بررسی مدارک و مستندات، دقت در زمان بندی حضوربا توجه به جدول زمانبندی در محل اعلام شده الزامی می باشد.
-کلیه داوطلبان می بایست برای دریافت نوبت پذیرش و آمادگی برای بررسی مدارک و مستندات از ساعت 30 : 7  صبح در محل اعلام شده حضور بهم رسانند.
-زمان بررسی مدارک و مستندات از ساعت  30 : 7 لغایت 30 : 14 همان روز خواهد بود.
-حضور داوطلبان بر اساس جدول زمانبندی اعلامی و  به منظور بررسی مدارک و انجام معاینات پزشکی رأس ساعت 30 : 7   صبح در محل اعلامی الزامی است.
- در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم، سن، ایثارگری، معلولیت و سابقه اشتغال غیر رسمی در دستگاه های اجرایی( برای محاسبه حداکثر سن)، مغایر با شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از امتحان مشترک فراگیر( اعلام نتایج اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف خواهد شد.
- داوطلبانی که به هردلیل نتواننددرموعداعلام شده نسبت به ارایه مدارک موردنیازاقدام نموده ویادرمراحل بعدی(معاینه پزشکی ومصاحبه ) حضور یابند،به عنوان منصرف ازاستخدام؛شناخته خواهند شدومتعاقباً هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نبوده و به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.
شما می توانید برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات  و نمون برگ های پیوست را دریافت نموده و پس از تکمیل در تاریخ اعلام شده همراه داشته باشید.
گفتنی است جدول زمانبندی  مصاحبه متعاقبا در اطلاعیه های بعدی از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. 

لینک صفحات مفید و مرتبط

آرشیو اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی