اطلاعات بیشتر

اطلاعیه های استانی استخدامی آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی

جهت ورود به صفحه اطلاعیه های استانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت مشورت و تبادل نظر در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید


خبر 22 آذر 96: اطلاعیه انجام سایر مراحل استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی
نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 96 از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اعلام نتايج نهايي آزمون استخدام پيماني سال 96 از سوي سازمان سنجش آموزش كشور موارد زير جهت اطلاع یادآور می شود، با توجه به اينكه فرم اطلاعات فردي و مدارك درخواست شده جهت انجام مراحل گزينش از كليه داوطلبان در مرحله بررسي مدارك و مستندات اخذ شده است لذا نيازي به پر كردن مجدد فرم يا مراجعه حضوري به گزينش استان وجود ندارد.
زمان مصاحبه گزينش  از طريق هسته گزينش استان  به صورت تماس تلفنی به اطلاع شما خواهد رسيد. لذا از تماس با هسته گزينش و امور اداري استان در اين خصوص جداً خودداري نماييد.
معرفي افراد نهايي براي انجام معاينات پزشكي و سوء پيشينه بعد از اعلام نظريه هسته گزينش خواهد بود . لذا زمان دقيق معرفي افراد براي اخذ گواهي عدم سوء پيشينه و انجام معاينات پزشكي از طریق سايت اداره كل آموزش و پرورش خراسان جنوبي اطلاع رساني خواهد شد.
درصورت تائيد صلاحيت هاي عمومي، انجام آزمايشات، معاينات پزشكي و …. پذيرفته شدگان نهايي مكلفند به منظور شركت در دوره يكساله مهارت آموزي به اطلاعيه اي كه به همين منظوردر سايت درج خواهد شد مراجعه نمايند


خبر 11 مهر ۹۶: زمان و مکان تکمیل پرونده پذیرفتگان آزمون استخدامی اعلام شد

اطلاعیه شماره 2
زمان و مکان تکمیل پرونده پذیرفتگان آزمون استخدامی اعلام شد
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش خراسان جنوبی میرساند جهت تکمیل پرونده و طی مراحل استخدامی بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده درمحل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر بیرجند با همراه داشتن مدارک حضور به هم رسانند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در ادامه این اطلاعیه آمده است:  به همراه داشتن پرینت کارنامه دریافت شده از سایت سنجش آموزش کشور، 3 قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده درسال جاری، اصل و 2 سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه، اصل و 2 سری تصویر پشت و روی کارت ملی، اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (برادران) و یک برگ تصویر از آن، اصل و 2 برگ تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی  مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی )، اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان از محل ظرفیت 3 درصد معلولین، اصل معرفی نامه رسمی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی، اصل سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ 22 بهمن ماه 1357 به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که دارای کبر سن می باشند) و  ارائه مدارک و مستندات مربوط به بومی بودن در کد شغل محل انتخابی مطابق دفترچه راهنمای آزمون استخدام پیمانی سال 96الزامی است.
لازم به ذکر است، داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی ( معاینه پزشکی و مصاحبه ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد و متعاقبا هیچ حقی برای این قبیل داوطلبان متصور نمی باشد .
برنامه زمان بندی حضور پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک و مستندات

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگی تا ساعت از ساعت تاریخ مراجعه روز
از حرف  (الف)   تا حرف  (ح) 13:30 بعدازظهر 7:30 صبح 15/7/96 شنبه
از حرف    (خ)  تا حرف   (ع) 13:30 بعدازظهر 7:30 صبح 16/7/96 یکشنبه
از حرف    (غ)   تا حرف   (ی) 13:30 بعدازظهر 7:30 صبح 17/7/96 دوشنبه

زمان مصاحبه عمومی و تخصصی از داوطلبان در « اطلاعیه شماره 3 »  از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اطلاع رسانی خواهد شد.
بیرجند – بلوار معلم – خیابان شهید خلیل طهماسبی – دانشگاه فرهنگیان : پردیس شهید باهنر بیرجند

+ جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 96: آغاز مرحله بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی افراد پذیرفته شده از 15 مهر
قابل توجه شزرکت کنندگان در آزمون استخدامی
اطلاعیه شماره 1 پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1396
آغاز مرحله بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی افراد پذیرفته شده از 15 مهر
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی مورخ سوم شهریورماه 1396 می رساند مرحله  بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی افراد پذیرفته شده از تاریخ 15 مهر ماه آغاز خواهد گردید . ضمناً اطلاعیه شماره 2 مربوط به برنامه زمانبندی جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی  از تاریخ 11 مهرماه  در بخش اطلاعیه ها همین سایت قابل دسترسی خواهد بود .

+ جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی سال ۹۵:

جهت مشاهده اطلاعیه های استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...