جزئیات بیشتر در مورد خبر

اختصاص بیش از هفت میلیاردی اعتبار برای اشتغال زایی مددجویان رودانی

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اردیبهشت 98: ایجاد اشتغال برای 309 مددجوی رودانی

رئیس کمیته امداد رودان گفت: کمیته امداد رودان در سال ۹7 تعداد 309 طرح اشتغال بااعتبار هفت میلیارد و 890 میلیون تومان برای مددجویان مناطق شهر و روستای این شهرستان ایجاد کرده است.

ابراهیم رودباری ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در رودان با تشریح عملکرد حوزه اشتغال و خودکفایی در این نهاد، گفت: وام‌های اشتغال این نهاد به‌صورت تخصصی همراه با کارشناسی و نظارت دقیق به مددجویان پرداخت می‌شود که این اقدام باعث پیشگیری از هدر رفت منابع و کمک به ایجاد شغل پایدار برای خانوارهای شده است.

وی اظهار داشت: در سال 97، تعداد 309 طرح اشتغال برای افراد مستعد شغل این شهرستان درزمینهٔ های کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی، خدمات و فعالیت‌های صنعتی و معدنی ایجادشده است.

رودباری تصریح کرد: برای ایجاد این تعداد طرح اشتغال برای مددجویان اعتباری بالغ‌بر هفت میلیارد و 890 میلیون تومان هزینه شده است که از مجموع طرح‌های اجراشده 39 طرح با مبلغ 904 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و 270 طرح با هزینه شش میلیارد و 986 میلیون تومان از طریق تسهیلات بانک‌های عامل این شهرستان صورت گرفته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان رودان در پایان توجه این نهاد به مباحث مهارت‌آموزی مددجویان و ارائه تخصص‌های فنی متناسب به افراد را از مهم‌ترین عوامل در پرورش نیروی کار فعال عنوان کرد و ادامه داد: دوره‌های آموزشی کمیته امداد شهرستان رودان درزمینهٔ کشاورزی، دامداری و مشاغل خانگی بر اساس تحصیلات مددجویان و متناسب با نیاز هر منطقه ارائه می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...