جزئیات بیشتر در مورد خبر

افزایش درصدی حقوق کارکنان دولت در دست بررسی است

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 98: بررسی نحوه اعمال افزایش حقوق کارکنان دولت در مجلس

بیگدلی گفت: نحوه اعمال افزایش حقوق کارکنان دولت به ویژه در بخش افزایش درصدی در مجلس در دست بررسی است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد بیگدلی اظهار کرد: موضوعات مختلف در طول هفته‌های گذشته در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طرح و بررسی شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تبدیل وضعیت نیرو‌های قراردادی به رسمی نیرو‌های دانشگاه پیام نور در کمیسیون اجتماعی تصویب شده است، اضافه کرد: همچنین این کمیسیون میزبان وزیر تعاون بود تا در زمینه موضوعات مختلف پاسخگو باشد.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد افزایش تعداد نمایندگان استان زنجان در مجلس آینده عنوان کرد: تعداد نمایندگان استان زنجان در حوزه انتخابیه تصویب نشد، چرا که به ازای هر ۲۰ هزار نفر یک نماینده در مجلس حضور می‌یابد که این تعداد در استان زنجان در حد استاندارد است.

بیگدلی با اشاره به اینکه در برخی از حوزه‌های انتخابیه در کشور تعداد نمایندگان با جمعیت حوزه همخوانی ندارد، گفت: جمعیت استان زنجان به حدی افزایش نداشته است که نیاز به افزودن یک نماینده دیگر به این مجموعه احساس شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس سازمان استخدامی در مجلس عنوان کرد: در این جلسه موضوعاتی از قبیل افزایش حقوق کارکنان و نحوه اجرای طرح منع به کارگیری بازنشستگان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه با وجود قانون منع به کارگیری بازنشستگان همچنان افرادی در سیستم مشغول به فعالیت هستند، عنوان کرد: باید بررسی شود با وجود نص صریح قانون، چرا برخی افراد همچنان با این شرایط مشغول به فعالیت هستند.

بیگدلی با اشاره به اینکه غیر شفاف بودن قانون همواره باعث ایجاد مشکل می‌شود، بیان کرد: در زمینه افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق این موضوع رخ داده، اما افزایش درصدی حقوق منوط به تصمیم دولت است و در این زمینه نمایندگان صحبت دارند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه افزایش درصدی حقوق موجب شده حقوق افراد دارای پایه حقوقی بالا زیاد و افزایش در افراد دارای پایه حقوقی پایین کم باشد، گفت: اصل و هدف قانون افزایش حقوق کارمندان دارای حقوق زیر ۵ تا ۶ میلیون تومان است.

منبع: خبرگزاری میزان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...