جزئیات بیشتر در مورد خبر

صددرصد مصوبات آموزش و پرورش شهرستان درمیان اجرایی شده است

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدام آموزش و پرورش خراسان جنوبی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 96: بهره مندی 1200 معلم خراسان جنوبی‌ از حق نوار مرزی و ارتقاء شغلی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه یک‌هزار و ۲۰۰ معلم درمیانی از حق نوار مرزی وارتقاء شغلی بهره مند شده‌اند گفت: دانش‌آموزان درمیانی در سال تحصیلی گذشته موفق به کسب ۴۰۰ رتبه برتر استانی و کشوری در حوزه‌های مختلف شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان درمیان ، عباس لامعی عصر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان درمیان اظهار داشت: در حال حاضر حدود 12 هزار دانش آموز در دوره های مختلف تحصیلی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند که 6/22 درصد جمعیت شهرستان را شامل می شود.

وی افزود: شهرستان درمیان از نظر جمعیت دانش آموزی رتبه سوم استان بعد از بیرجند و قاین را دارد و به برکت جمهوری اسلامی ایران این شهرستان تبدیل به دانشگاه وحدت و تقریب مذاهب شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری 207 هزار و 705 نفر ساعت دوره آموزش ضمن خدمت با هدف ارتقای علمی ومهارتهای شغلی معلمان درمیانی گفت: آموزش و پرورش درمیان در گذر زمان مشاهیر و مفاخر ارزشمندی از جمله علامه فرزان، علامه سعیدی، رفیع درمیانی، پروفسور کامیابی مسک علوی و روانبخش را  تحویل جامعه داده است.

لامعی با اشاره به وجود سرانه 2/5 مترمربع  برای هر دانش آموز درمیانی گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از 88 کلاس در این شهرستان احداث شده که با بهره برداری از آن 8 هزار و 211 مترمربع به فضاهای آموزشی شهرستان اضافه شده است.

وی با بیان اینکه هزار و 200 معلم درمیانی از حق نوار مرزی و ارتقاء شغلی بهره مند شده اند گفت: دانش آموزان درمیانی در سال تحصیلی گذشته موفق به کسب 400 رتبه برتر استانی و کشور در حوزه های مختلف علمی،فرهنگی ،هنری،بویژه قرآن و عترت ونماز شده اند.

لامعی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی و کرمان به عنوان استان های پایلوت طرح انسداد مبادی بیسوادی در کشور بودند وچون طرح موفقی بود فراگیر شد.

وی افزود: آموزش و پرورش جای تاخت و تازهای سیاسی نیست و باید از افراد با همه سلایق و گرایش های سیاسی در مناسب استفاده کرد.

شهرستان درمیان 4 سال متوالی رتبه اول جذب خیرین مدرسه ساز را کسب کرده است

مدیر سابق آموزش و پرورش درمیان در این مراسم گفت: شهرستان درمیان 4 سال متوالی رتبه اول جذب خیرین مدرسه ساز را کسب کرده است.

حسین مهرانفر اظهار داشت:درمدت چهار سال که تصدی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان را داشته ام برگ های زرینی بر افتخارات همکاران و دانش آموزان این شهرستان افزوده شده است  وهیچ وقت کمبود اعتبارات نتوانسته برای ما مشکل ایجاد کند و ما را ناامید کند.

وی با بیان اینکه صددرصد مصوبات آموزش و پرورش شهرستان درمیان اجرایی شده است گفت: افتتاح دارالقرآن و مرکز مشاوره ، سامان دهی اموال در تملک آموزش و پرورش به گونه ای که همه مدارس شهرستان سند دارد ،

وی تجهیز مدارس شبانه روزی، شناسایی و جذب خیرین به گونه ای که 4 سال پیاپی رتبه اول جذب خیرین مدرسه ساز را داشته ایم به گونه ای که 70 کلاس درس به کلاس های درس اضافه کرده و ساخت بالغ بر 8 هزار متر مربع مدرسه از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

مهرانفر گفت: تمامی مدارس شبانه روزی شهرستان سیستم گرمایشی مرکزی دارند  و در 22 مدرسه نیز سیستم گرمایش مرکزی انجام شده  و در 15 مدرسه نیز گازرسانی اجرا گردیده و در بقیه نیز در حال انجام است و183 کلاس دارای سیستم گرمایش مرکزی است .

وی یادآورشد: در راستای تجهیز و هوشمند سازی مدارس اغلب مدارس بزرگ کلاس درس هوشمند دارند  ودر راستای سامان دهی نیروی انسانی نیز 4 سال پیاپی رتبه اول را کسب کرده ایم.

مدیر آموزش و پرورش درمیان خاطرنشان کرد: در راستای اشتغالزایی طرح خرید خدمات 30 نفر، حق التدریس 50 نفر و بیش از 125 نفر مربی پیش دبستانی از نیروهای بومی شهرستان جذب شده اند.

مهرانفر با بیان اینکه در راستای سامان دهی نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان درمیان 4 سال پیاپی رتبه اول استان را داشته است گفت: در این مجموعه حتی از هدر رفت یک نفر نیروی انسانی جلوگیری شده است و در راستای دانش افزایی همکاران نیز به طور میانگین برای هر نفر 100 ساعت آموزش درسال برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...