جزئیات بیشتر در مورد خبر

 طبقات پایین‌تر حقوق از افزایش بیشتری برخوردار می شوند

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید


خبر 25 اردیبهشت 97: تصویب دو فوریت طرح استفساریه در خصوص  افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح استفساریه جزء یک بند الف تبصره 12 قانون بودجه 97 را تصویب کردند.
به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نمایندگان در جلسه علنی امروز (سه شنبه، 25 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی دو فوریت استفساریه جزء یک بند الف تبصره 12 قانون بودجه 97 در خصوص افزایش حقوق طبقات پایین جامعه و جلوگیری از افزایش حقوق نمایندگان، وزرا، معاونین، استانداران و مقامات دیگر با 168 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 209 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

بر اساس طرح دو فوریتی استفساریه جزئیات یک بند الف تبصره 12 قانون بودجه 97 کل کشور افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری، لشکری و قضات به طور جداگانه توسط دولت در این قانون انجام می‌گیرد به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع ماده 78 قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 8 مهر 86 در حکم حقوق،‌ بدون تغییر باقی بماند.

بنابراین منظور از افزایش پلکانی نزولی حقوق مندرج در جزء یک بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 1397 کل کشور که طبقات پایین‌تر از افزایش بیشتری برخوردار شوند، میزان افزایش پایین‌ترین طبقه بیست درصد و بالاترین طبقه یک درصد است.

علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت پس از آنکه دو فوریت این طرح رأی آورد، اظهار کرد: طبق آیین نامه باید حداکثر پس از 72 ساعت طرح‌های دو فوریتی به صحن مجلس بیایند و بر این اساس شما می‌توانید فردا این طرح را به صحن علنی بیاورید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...