• ۱۴۰۲/۱۰/۰۹
  • 1k نظر «نمایش»

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین مازندران و خراسان رضوی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین مازندران و خراسان رضوی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۸ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین مازندران و خراسان رضوی تا 13 دی

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

استان خراسان رضوی

به گزارش ایران استخدام و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تامین، آقای مهندس مشدئی مدیر طرح و توسعه شرکت کار و تأمین از اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین خراسان رضوی تا 20 دی ماه 1402 خبر داد.

آزمون تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت درمان و اداره کل بیمه ای استان خراسان رضوی روز جمعه مورخ 08/دی/1402 با همکاری مدیریت محترم درمان و اداره کل بیمه ای در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیر محترم درمان آقای دکتر رضا زاده و مدیر حراست درمان و اداره کل بعنوان ناظر، در سلامت و نظارت کامل انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، آقای مهندس مشدئی مدیر طرح و توسعه شرکت کاروتأمین در برگزاری این آزمون در استان خراسان رضوی گفت:

با توجه به درخواست استان و صدور مجوز و موافقت سازمان جهت تأمین نیروی انسانی به تعداد 64 نفر با عنوان شغلی خدمتگزار در مدیریت درمان و 9 نفر با عنوان شغلی خدمتگزار در اداره کل بیمه ای این استان، شرکت کاروتأمین با تشکیل جلسات کمیته آزمون اقدام به آماده سازی فرایند ثبت نام، اطلاع رسانی و برگزاری آزمون به تعداد 1088 نفر شرکت کننده نمود و مقرر گردید معیار و ملاک انتخاب افراد نمره آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی از پذیرفته شدگان باشد.

مشدئی درباره‌ی اعلام نتایج آزمون گفت: ” ضمن آرزوی توفیق الهی برای کلیه داوطلبان آزمون تلاش خواهیم کرد نتایج آزمون مطابق دفترچه آزمون از طریق وبسایت شرکت تا تاریخ 20/دی/1402 اعلام گردد.

ایشان در آخر تشریح کرد:
با عنایت به دستور جناب آقای دکتر امیر موسوی مدیرعامل محترم شرکت مبنی بر رعایت دقیق ضوابط و مقررات در تامین نیروی انسانی، بکارگیری پرسنل در سراسر کشور صرفا از طریق آزمون و با رعایت شرایط برابر برای همگان انجام می گردد تا هیچگونه اجحاف و حق کشی صورت نپذیرد و معیار و ملاک انتخاب افراد صرفا شایستگی، نمره علمی و موفقیت در مصاحبه می باشد.

 چگونه برای مصاحبه آماده شویم؟

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی
سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه گزینش عقیدتی و سیاسی
تجربیات "واقعی" مصاحبه آزمون های استخدامی، کارجویان (رایگان)

استان مازندران

به گزارش ایران استخدام و به نقل از پایگان اطلاع رسانی شرکت کار و تامین، آقای مهندس صداقت نیا مدیر فناوری اطلاعات شرکت کار و تأمین از اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت کار و تامین استان مازندران تا 13 دی ماه 1402 خبر داد.

آزمون تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت درمان و اداره کل بیمه ای استان مازندران در روز جمعه مورخ 08/دی/1402 با همکاری مدیریت محترم درمان و اداره کل بیمه ای در دانشگاه انوشیروان بابل با حضور مسئولین مدیریت درمان و بیمه ای بعنوان ناظر، در سلامت و نظارت کامل انجام شد.

به گزارش روابط عمومی، آقای مهندس صداقت نیا مدیر فناوری اطلاعات شرکت کاروتأمین در برگزاری این آزمون در استان مازندران گفت:

با توجه به درخواست استان و صدور مجوز و موافقت سازمان جهت تأمین نیروی انسانی به تعداد 43 نفر با عنوان شغلی خدمتگزار در مدیریت درمان و 25 نفر با عنوان شغلی خدمتگزار در اداره کل بیمه ای این استان، شرکت کاروتأمین با تشکیل جلسات کمیته آزمون اقدام به آماده سازی فرایند ثبت نام، اطلاع رسانی و برگزاری آزمون به تعداد 486 نفر شرکت کننده نمود و مقرر گردید معیار و ملاک انتخاب افراد نمره آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی از پذیرفته شدگان باشد.

مشدئی درباره‌ی اعلام نتایج آزمون گفت: ” ضمن آرزوی توفیق الهی برای کلیه داوطلبان آزمون تلاش خواهیم کرد نتایج آزمون مطابق دفترچه آزمون از طریق وبسایت شرکت تا تاریخ 13/دی/1402 اعلام گردد.

صداقت در آخر تشریح کرد:
با عنایت به دستور جناب آقای دکتر امیر موسوی مدیرعامل محترم شرکت مبنی بر رعایت دقیق ضوابط و مقررات در تامین نیروی انسانی، بکارگیری پرسنل در سراسر کشور صرفا از طریق آزمون و با رعایت شرایط برابر برای همگان انجام می گردد تا هیچگونه اجحاف و حق کشی صورت نپذیرد و معیار و ملاک انتخاب افراد صرفا شایستگی، نمره علمی و موفقیت در مصاحبه می باشد.

مشاهده صفحه جامع استخدام شرکت کار و تامین

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شرکت کار و تامین

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2825155
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k