• ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
  • 0k نظر «نمایش»

زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی اعلام شد

زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی اعلام شد

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی سال 1402

به گزارش ایران استخدام و به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعیه اعلام زمان پرینت كارت، محل رفع نقص كارت و برگزاری آزمون انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی ـ سازمان ثبت اسناد و املاك كشور در سال 1402 منتشر شد.

به‌ اطلاع‌ می‌رساند آزمون انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی ـ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال 1402 در بعدازظهر روز جمعه به‌تاریخ 1402/12/18منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. فرآیند برگزاری آزمون ساعت 15:00 آغاز و درب‌های ورود به جلسه آزمون در ساعت 14:30 بسته خواهد شد، لذا متقاضیان باید قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

 الف- نحوه و زمان تهیه پرینت كارت شركت در آزمون

كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ از روز چهارشنبه 1402/12/16برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.
لذا متقاضیان‌ آزمون‌، برای شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، کد پیگیری ثبت نام و كد ملی) از كارت شركت در آزمون خود یك نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامی است. 
متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت مشاهده نقص احتمالی در کارت لازم است مطابق بند «ب» و به حوزه‌ رفع نقص مندرج در بند «پ» این اطلاعیه مراجعه نمایند.

 برای قبولی در آزمون استخدامی چه بخوانیم؟

 دانلود رایگان اصل دفترچه سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی

سفارش پستی کتاب‌های آمادگی برای آزمون‌های استخدامی

ب‌- درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد،

متقاضیان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

1ـ با توجه به دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای متقاضیان از سامانه ثبت احوال، امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه‌ای وجود ندارد. لذا چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 3 و 4 (نام خانوادگی نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه وکدملی) كارت شركت در آزمون، لازم است موارد مغایرت را از اداره ثبت احوال منطقه سکونت خود پیگیری نمائید.
2-چنانچه به بندهای 7، 8 و 9 (مقطع تحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی، عنوان رشته تحصیلی) معترض هستید می توانید حداكثر تا تاریخ 1402/12/18منحصراً به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایید و در صورتی كه نسبت به موارد مشروح ذیل معترض هستید ضرورت دارد در روز پنجشنبه به‌تاریخ 1402/12/17از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 براساس اطلاعیه پرینت كارت به نماینده سازمان سنجش مستقر در واحد رفع نقص مراجعه نمائید.
الف - چنانچه نسبت به بند 5 (جنس) معترض هستید.
ب - چنانچه شماره داوطلبی شما به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است و یا كارت شركت در آزمون شما فاقد عكس بوده و یا عكس روی كارت دارای اشكالاتی از جمله عکس اشتباه، فاقد مُهر بودن عكس، واضح نبودن عكس و ... است، باید در صبح روز پنجشنبه به تاریخ 1402/12/17از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 با همراه داشتن مدارک مربوطه کارت ملی و اصل شناسنامه عکس‌دار و 2 قطعه عكس 4×3 به نماینده سازمان سنجش مستقر در واحد رفع نقص مندرج در بند «پ» مراجعه و موضوع را پیگیری نموده تا مشكل برطرف شود، در غیر این‌صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌شود. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی كارت شركت در آزمون هر داوطلب براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه تكمیلی، در نظر گرفته شده است. 
3- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند 6 (سهمیه ثبت نامی) كارت شركت در آزمون شما وجود دارد (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه بنیاد شهید، سپاه پاسداران، ستادكل نیروهای مسلح و وزارت جهاد كشاورزی) لازم است حداكثر تا تاریخ 1402/12/18منحصراً به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و با توجه به توضیحات مندرج در این درگاه اطلاع‌رسانی نسبت به اصلاح سهمیه اقدام نمایید. 

 پ- آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

نماینده این سازمان در روز پنجشنبه به تاریخ 1402/12/17از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 در واحد رفع نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات سوره به آدرس تهران، میدان فردوسی، به سمت انقلاب، بن بست شاهرود به منظور بررسی و پاسخ‌گویی به مواردی که در توضیحات فوق اشاره شده، مستقر خواهد شد.

 ت- یادآوری‌های مهم‌

۱– برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.
۲- شروع فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ 15:00 (سه بعدازظهر) خواهد بود.
۳- درب ورودی حوزه‌های امتحانی رأس‌ ساعت‌  14:30 (دو و سی دقیقه بعدازظهر) بسته خواهد شد، لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته‌شدن درب‌های ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۴- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاک‌کن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. رد و بدل کردن این موارد در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود. 
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری که بخشی از آن در بند «ث‌‍» آمده است، رفتار خواهد شد.
۶- ‌همراه داشتن تلفن همراه حتی بصورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد. 
7- رعایت پوشش اسلامی در حوزه برگزاری آزمون الزامی است.
8- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورید.
9– حوزه ی برگزاری آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و ... معذور است، بنابراین اکیداً توصیه می‌شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود.
10- داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
11-داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ 1402/12/25از طریق سیستم پاسخ‌گویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه نمایند. درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

 ث- قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری

ماده 5- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتكاب هرگونه عملی كه موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاه های حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون متقاضی را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:
1- ارائه مدرك یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شركت در آزمون.
2-تبانی با متقاضیان یا افراد خارج ازحوزه امتحانی یادست‌اندركاران آزمون ازقبیل عوامل اجرایی وطراحان سؤال برای تخلف درآزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شركت در جلسه آزمون به جای متقاضی اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الكترونیكی و دستگاه های حافظه‌دار.
د- كمك به متقاضی خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سؤالات.
ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به متقاضیان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سؤالات، اوراق و پاسخنامه‌های متقاضیان یا سایر مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشای سؤالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شركت یا معاونت در این امر قبل یاحین برگزاری آزمون به هرنحو.
ح- خرید یا فروش سؤالات آزمون یا پاسخ آنها یا شركت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینكه سؤالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.
ماده 6- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حكم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبی با درج در پرونده متقاضی و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (5): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی متقاضی در همان سال و محرومیت از شركت در آزمون از یك تا ده سال بعد.
تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهای (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (10.000.000) ریال تا یك میلیارد (1.000.000.000) ریال یا حبس از یك تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاكم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده 8– ارتكاب هر یك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضویت در یك گروه یا شبكه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشكیل دهنده و سركرده گروه یا شبكه به حداكثر مجازات محكوم می‌گردد. مجازات هر یك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده برای مرتكب می‌باشد.
ماده 9- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا كمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محكوم می‌گردد.
ماده 10- در صورت محكومیت قطعی فردی به یكی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرك به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.
ماده 11- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اكتسابی متقاضی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اكتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از متقاضی در یك یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این متقاضی، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.
ماده 12- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی كه برای افزایش آمادگی متقاضیان شركت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراكز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محكوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.
تبصره- در مورد آموزشگاه‌هایی كه فاقد مجوز باشند، علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی‌ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

مشاهده صفحه جامع آزمون دفتریاری

منبع: سازمان سنجش آموزش کشور

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2843521
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد