جزئیات بیشتر در مورد خبر

باید سازمان استخدامی کشور هرچه سریعتر این کمبودها را جبران کند

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: نیاز به جذب و استخدام  4 هزار و 800 معلم برای استقرار پایه دوازدهم استان اصفهان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: استقرار پایه دوازدهم به افزایش نیروهای آموزشی و امکانات زیر ساختی نیاز دارد.
محمدجواد احمدی با بیان اینکه از امسال با استقرار پایه دوازدهم 200 هنرستان باید به آمار هنرستان های استان اضافه شود افزود: برای تامین نیازهای این پایه نیروهای انسانی کادرآموزشی 50درصد و تجهیزات آموزشی 40درصد باید افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه خیران مدرسه ساز استان ساخت 12هنرستان را بر عهده گرفته اند گفت: 42دبیرستان و فضای آموزشی نیز با تغییر کاربری به هنرستان تبدیل می شوند.
محمدجواد احمدی با اشاره به اینکه 3هزار معلم مرد و هزار و 800 معلم زن برای پایه دوازدهم دوره متوسطه نظری و فنی وحرفه ای نیاز داریم افزود: با توجه به اینکه هیچ استخدامی در دستورکار وزارتخانه نیست باید سازمان استخدامی کشور هرچه سریعتر این کمبودها را جبران کند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 2هزار و 107کلاس درس دو نوبته، 4هزار و 249کلاس تخریب شده و 6هزار و 269کلاس که احتیاج به مقاوم سازی دارند در استان است گفت: امسال ورودی های پایه اول 3ونیم درصد افزایش یافته است.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه گرفتن وجه برای ثبت نام در مدارس دولتی خلاف و غیرقانونی است و والدین می توانند تخلفات را به اداره کل آموزش و پرورش گزارش دهند افزود: پارسال 400مورد بازرسی از مدارس انجام شده که در 15 مورد مدیر به اداره آموزش و پرورش احضار و بازخواست شده است.

منبع: خبرگزاری صداو سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...