• ۱۴۰۳/۰۴/۲۳
 • 1k نظر «نمایش»

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

اطلاعیه های پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۶۱۸ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدامی آموزش و پرورش شهر و شهرستان های تهران

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

کتاب راهنمای ارزیابی تکمیلی

جامع ترین منبع ارزیابی تکمیلی و گزینش!
شرح کاملی از تمام رویدادهای روز ارزیابی تکمیلی 
دارای بخش مجزا در خصوص مصاحبه عمومی، روانشناسی و گزینش
آزمون عملی ارزیابی تکمیلی مشاغل کیفیت بخشی (جدید!)
آزمون عملی تربیت بدنی (جدید!)
آزمون مهارت کمک های اولیه (جدید!)
همراه با تجربیات عینی پذیرفته شدگان آموزگاری و دبیری

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان کیفیت‌بخشی سال 1403

اطلاعیه شماره 4
خبر 23 تیر 1403: اطلاعیه شماره 4 پذیرفته شدگان آزمون استخدام مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ پیرو اطلاعیه های قبلی درخصوص زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی کیفیت بخشی به اطلاع کلیه  پذیرفته شدگان واجد شرایطی که تاکنون جهت تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی مراجعه نموده اند، و یا مدارک شان در مراجعات قبل، ناقص بوده و اکنون بطور کامل، رفع نقص نموده اند می توانند صرفا روز یکشنبه ۲۴ تیرماه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲ با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مربوطه و بصورت کامل به دبیرستان ماندگار البرز به آدرس خیابان انقلاب ، زیر پل کالج ، خیابان البرز ۲ مراجعه نمایند.
با توجه به اینکه زمان مذکور، آخرین مهلت برای جاماندگان می باشد، لذا پس از زمان مذکور امکان اقدامی در این خصوص مقدور نخواهد بود.
اطلاعیه برنامه تشکیل پرونده
خبر 16 تیر 1403: اطلاعیه برنامه کامل نوبت تشکیل پرونده آزمون استخدامی کیفیت بخشی آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ برنامه کامل نوبت تشکیل پرونده آزمون استخدامی کیفیت بخشی آموزش و پرورش شهرتهران برای روزهای  یکشنبه ۱۷  تیرماه الی  یکشنبه ۲۴ تیر ماه، در سامانه کارا و پیامک ارسالی سامانه برای شما، ملاک اطلاع رسانی می باشد.
گفتنی است توجه به ساعات مشخص شده و حضور حداقل ۱۵ دقیقه قبل از آن و بهمراه داشتن اصل تمامی مدارک شناسایی و بارگذاری شده و.... مورد انتظار است.
جهت جلوگیری از ایجاد اختلال، در روز و ساعت تعیین شده، به محل تشکیل پرونده مراجعه فرمایید.
نفراتی که بعد از این لیست نوبت دهی،  نسبت به تکمیل سامانه اقدام نموده اند، در برنامه روز یکشنبه ۲۴ تیرماه نوبت دهی خواهند شد.
نوبت گزینش با پیامک اطلاع رسانی می شود نوبت تشکیل پرونده و ارزیابی تکمیلی در سامانه کارا اطلاع رسانی می شود و پیامکی بابت این دو موضوع ارسال نمی شود.
مشاهده برنامه زمانبندی

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان دبیری سال 1403

اطلاعیه شماره 3 تشکیل پرونده
خبر 20 تیر 1403: اطلاعیه شماره 3 درخصوص تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز شهرستان های تهران
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام‌ پیمانی سال ۱۴۰۳ (دبیری و هنر آموزی) می رساند تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ فرصت دارند تا برای تشکیل پرونده به آدرس: تهران، بزرگراه آیت اله شهید رئیسی (بعثت سابق)، جنب ترمینال جنوب ، خیابان شهید بخارائی شمالی رو به روی مسجد قدس، مرکز آموزش عالی فرهنگیان شهید بهشتی  مراحعه نمایند.
تذکر خیلی مهم:
عدم حضور فرد در روز تعیین شده، به منزله انصراف از استخدام می باشد و امکان بررسی مدارک و مستندات غیر از تاریخ  مذکور امکان‌پذیر‌ نمی باشد.
اطلاعیه عدم تشکیل پرونده
خبر 17 تیر 1403: اطلاعیه عدم تشکیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام دبیر و هنرآموز شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ پیرو اطلاعیه های قبلی درخصوص زمان تشکیل پرونده پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی دبیری و هنرآموزی  بشرح ذیل است:
کلیه پذیرفته شدگان واجد شرایطی که تاکنون جهت تشکیل پرونده و طی مراحل استخدامی مراجعه ننموده اند، و یا مدارک شان در مراجعات قبل،ناقص بوده و اکنون بطور کامل، رفع نقص نموده اند. می توانند صرفا روز یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۷ و ۱۸ تیرماه  از ساعت ۱۵ الی ۱۶ با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مربوطه و بصورت کامل  به دبیرستان ماندگار البرز به آدرس خیابان انقلاب ، زیر پل کالج ، خیابان البرز ۲ مراجعه نمایند.
گفتنی است: باتوجه به اینکه زمان مذکور، آخرین مهلت برای جاماندگان می باشد، لذا پس از زمان مذکور امکان اقدامی در این خصوص مقدور نخواهد بود.
مشاهده برنامه زمانبندی
اطلاعیه آخرین فرصت شرکت در مصاحبه
خبر 10 تیر 1403: اطلاعیه آخرین فرصت شرکت در مصاحبه گزینش داوطلبان آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۳ آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ داوطلبان آزمون استخدام دبیری ۱۴۰۳ آموزش و پرورش شهر تهران چنانچه به هر دلیلی تا کنون موفق به شرکت در مصاحبه گزینش عمومی (مصاحبه گزینشی) نشده، آخرین فرصت شرکت در مصاحبه گزینش به قرار ذیل است؛ لذا لازم است طبق زمان بندی ارائه شده به محل مصاحبه مراجعه بفرمایید.
خانم ها: یکشنبه ۱۰ تیر ماه از ساعت ۷ صبح الی ۱۱ صبح
آقایان: دو شنبه ۱۱ تیر ماه از ساعت ۷ صبح الی ۱۱ صبح
آدرس: تهران، خیابان سهرودی شمالی، روبروی خیابان خرمشهر، کوچه شریف، پشت مجموعه ورزشی شهید جمالی، مدرسه هاجر
شایان ذکر است؛ زمان انتظار برای مصاحبه بین ۲ تا ۶ ساعت می باشد.
اطلاعیه برنامه کامل نوبت تشکیل پرونده شهر تهران
خبر 9 تیر 1403: برنامه کامل نوبت تشکیل پرونده آزمون استخدامی دبیری وهنرآموزی آموزش و پرورش شهرتهران برای روزهای چهارشنبه ۶ تیرماه الی شنبه ۱۶ تیر ماه
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛  در این کانال، صرفا به عنوان اطلاع رسانی تکمیلی انجام می شود و بررسی در سامانه کارا و پیامک ارسالی سامانه برای شما، ملاک اطلاع رسانی می باشد.
توجه به ساعات مشخص شده و حضور حداقل ۱۵ دقیقه قبل از آن و بهمراه داشتن اصل تمامی مدارک شناسایی و بارگذاری شده و.... مورد انتظار است.
جهت جلوگیری از ایجاد اختلال، در روز و ساعت تعیین شده، به محل تشکیل پرونده مراجعه فرمایید. نفراتی که بعد از این لیست نوبت دهی، نسبت به تکمیل سامانه اقدام نموده اند، به احتمال زیاد در برنامه روز شنبه الی  یکشنبه ۱۷-۱۶ تیرماه نوبت دهی خواهند شد.
اطلاعیه شماره 2 شهرستانهای تهران
خبر 7 تیر 1403: اطلاعیه شماره 2 پذیرفته شدگان آزمون استخام دبیر و هنرآموز آموزش و پرورش شهرستانهای تهران
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام‌ پیمانی سال ۱۴۰۳ (دبیری و هنر آموزی) می رساند با رعایت موارد ذیل در زمان مشخص شده در سامانه کارا (my.medu.ir) به مرکز تشکیل پرونده و ارزیابی مستندات این اداره کل مراجعه نمایند.
۱_ به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مندرج در اطلاعیه شماره ۱  و تمام مستندات بارگذاری شده در سامانه کارا
تذکر: با توجه به انجام امور توسط سامانه متمرکز وزارتی (کارا)، صرفا مدارکی قابل بررسی است که افراد در سامانه کارا بارگذاری نموده اند.
۲_ چاپ و به همراه داشتن فرم اعلام آمادگی فرایند ارزیابی تکمیلی از سامانه کارا
۳_ پرداخت الکترونیکی هزینه بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی (در سامانه کارا)
آدرس مرکز تشکیل پرونده؛ تهران، بزرگراه آیت اله شهید رئیسی (بعثت سابق)، جنب ترمینال جنوب، خیابان شهید بخارائی شمالی رو به روی مسجد قدس، مرکز آموزش عالی فرهنگیان شهید بهشتی
تذکرات خیلی مهم:
۱. با توجه به بررسی مدارک به صورت سامانه‌ای، عدم حضور فرد در روز تعیین شده، به منزله انصراف از استخدام می باشد و امکان بررسی مدارک و مستندات غیر از روزهای اعلامی امکان‌پذیر‌ نیست.
۲.با توجه به اینکه اطلاعات افراد در صورت پرداخت هزینه قابل بررسی می باشد لذا در صورت داشتن کلیه شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای آزمون استخدام نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید.(به عنوان مثال: تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ اتمام خدمت نظام وظیفه / کارت معافیت از خدمت حداکثر تا ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ قابل قبول می‌باشد.)
۳. با توجه به محدودیت فضا امکان حضور همراه در مرکز تشکیل پرونده وجود ندارد.
۴.فرم استشهاد محلی جهت استفاده افرادی که از سهمیه بومی استفاده کرده اند پیوست می باشد. دانلود فرم استشهاد محلی

نوبت تشکیل پرونده پذیرفته شدگان شهر تهران
خبر 6 تیر 1403: اطلاعیه برنامه نوبت تشکیل پرونده آزمون استخدامی دبیر و هنرآموز آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برنامه نوبت تشکیل پرونده آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی بشرح ذیل است.
برای روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۶ و ۷ تیرماه
نوبت سایر نفرات به زودی در سامانه کارا درج خواهد شد.
اطلاع رسانی در این کانال، صرفا به عنوان اطلاع رسانی تکمیلی انجام می شود و بررسی در سامانه کارا و پیامک ارسالی سامانه برای شما، ملاک اطلاع رسانی می باشد.
توجه به ساعات مشخص شده و حضور حداقل ۱۵ دقیقه قبل از آن و بهمراه داشتن اصل تمامی مدارک شناسایی و بارگذاری شده و.... مورد انتظار است.
در جهت جلوگیری از ایجاد اختلال،از پذیرش هر فرد همراه ویا سایر مشمولانی که در فهرست پیوست نمی‌باشند و تا کنون دعوت نشده اند، معذوریم.
مشاهده اسامی و جدول زمانبندی

اطلاعیه شماره 1 شهرستان های تهران
خبر 2 تیر 1403: اطلاعیه شماره ۱ در خصوص  بارگذاری مدارک  آزمون استخدامی  مشاغل دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳
به اطلاع پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون دبیری و هنر آموزی سال ۱۴۰۳ سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند سامانه کارا به نشانی my.medu.ir (بخش ورود والدین/سایر و قسمت خدمات سازمانی - گزینه کارا <جذب و استخدام>) جهت بارگذاری مدارک و مستندات تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۲فعال می باشد.
داوطلبان محترم با توجه به موارد ذیل نسبت به تکمیل  و بارگذاری مدارک اقدام‌ نمایند.
۱- تکمیل نمون برگ های خود اظهاری (۱.نمون برگ گزینش ۲.نمون برگ پزشکی ۳‌.نمون برگ سوابق علمی و پژوهشی  ۴.نمون برگ امور اداری) جهت حضور در سایر مراحل ارزیابی تکمیلی الزامی است.
در ضمن داوطلبان محترم دقت نمایند در زمان تکمیل نمون برگ ها، بعضی از مستندات قابلیت بارگذاری در چند نمون برگ را دارد، بعنوان مثال مدرک سوابق بسیجی و سابقه اشتغال در آموزش و پرورش قابلیت بارگذاری در نمون برگ گزینش و نمون برگ سوابق علمی و پژوهشی را به طور همزمان  دارد و اگر داوطلبی مستندات مربوطه را صرفا فقط در یک نمون برگ بارگذاری کنند ، امتیاز نمون برگ دیگر به وی تعلق نخواهد گرفت.
۲- امکان ویرایش اطلاعات در طول تکمیل نمون برگها فراهم می باشد. لکن درصورت برگشت به مرحله قبل برای ویرایش اطلاعات، مجدداً نسبت به تایید نمون برگها اقدام شود.
۳- درصورت تایید نهایی، امکان ویرایش اطلاعات نمون برگهای خوداظهاری وجود ندارد.
۴- بعداز تکمیل اطلاعات  و تایید نهایی، دریافت کد رهگیری  و چاپ نمون برگ های ذیل الزامی خواهد بود؛
چاپ نمون برگ اطلاعات فردی گزینش و ارائه آن به  نماینده هسته گزینش استان در زمان تشکیل پرونده گزینش
چاپ نمون برگ اعلام آمادگی جهت طی مراحل ارزیابی تکمیلی براساس تقاضا نامه  ثبت نام در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز و تحویل آن در مرکز بررسی مدارک، مستندات ثبت نامی داوطلب و بررسی شرایط احراز آزمون
۵- داوطلبان محترم دقت نمایند زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی صلاحیت های عمومی گزینش از طریق پیامک و سایر مراحل ارزیابی تکمیلی ( بررسی مدارك و مستندات خوداظهاری ثبت نام، معاینات پزشكی و ارزیابی تكمیلی در مراکز ارزیابی تخصصی) از طریق سامانه کارا اطلاع رسانی خواهد شد.
۶- به داوطلبان تاکید می شود قبل از تکمیل نمون برگهای خوداظهاری، اطلاعیه مندرج در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه نمایند.
۷- فرم استشهاد محلی آزمون دبیری و هنرآموز برای افرادی که از امتیاز بومی استفاده کرده اند،  باید دارای تاریخ و شماره مرجع صادرکننده باشد.
۸-عدم حضور در هریک ازمراحل ارزیابی تکمیلی و همچنین بررسی صلاحیت های عمومی به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.
اطلاعیه بارگذاری مدارک شهر تهران
خبر 2 تیر 1403: اطلاعیه بارگذاری مدارک آزمون استخدامی مشاغل دبیر و هنرآموز سال ۱۴۰۳ آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دبیری و هنر آموزی سال ۱۴۰۳ می رساند سامانه کارا به نشانی  my.medu.ir (بخش ورود والدین/سایر و قسمت خدمات سازمانی - گزینه کارا /جذب و استخدام) جهت بارگذاری مدارک و مستندات تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۰۲فعال می باشد.
داوطلبان با توجه به موارد ذیل نسبت به تکمیل  و بارگذاری مدارک اقدام‌ نمایند.
تکمیل نمون برگ های خود اظهاری
(۱.نمون برگ گزینش ۲.نمون برگ پزشکی ۳‌.نمون برگ سوابق علمی و پژوهشی  ۴.نمون برگ امور اداری) جهت حضور در سایر مراحل ارزیابی تکمیلی الزامی است.
گفتنی است؛ در زمان تکمیل نمون برگ ها، بعضی از مستندات قابلیت بارگذاری در چند نمون برگ را دارد، بعنوان مثال مدرک سوابق بسیجی و سابقه اشتغال در آموزش و پرورش قابلیت بارگذاری در نمون برگ گزینش و نمون برگ سوابق علمی و پژوهشی را به طور همزمان دارد و اگر داوطلبی مستندات مربوطه را صرفا فقط در یک نمون برگ بارگذاری کنند، امتیاز نمون برگ دیگر به وی تعلق نخواهد گرفت.
امکان ویرایش اطلاعات در طول تکمیل نمون برگها فراهم می باشد.
لکن درصورت برگشت به مرحله قبل برای ویرایش اطلاعات، مجدداً نسبت به تایید نمون برگها اقدام شود.
درصورت تایید نهایی، امکان ویرایش اطلاعات نمون برگهای خوداظهاری وجود ندارد.
بعداز تکمیل اطلاعات  و تایید نهایی، دریافت کد رهگیری  و چاپ نمون برگ های ذیل الزامی خواهد بود:
چاپ نمون برگ اطلاعات فردی گزینش و ارائه آن به  نماینده هسته گزینش استان در زمان تشکیل پرونده گزینش.
چاپ نمون برگ اعلام آمادگی جهت طی مراحل ارزیابی تکمیلی براساس تقاضا نامه  ثبت نام در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز و تحویل آن در مرکز بررسی مدارک، مستندات ثبت نامی داوطلب و بررسی شرایط احراز آزمون.
داوطلبان زمان و مکان تشکیل پرونده و بررسی صلاحیت های عمومی گزینش از طریق پیامک و سایر مراحل ارزیابی تکمیلی ( بررسی مدارك و مستندات خوداظهاری ثبت نام، معاینات پزشكی و ارزیابی تكمیلی در مراکز ارزیابی تخصصی) از طریق سامانه کارا و یا کانال فرهنگ در پیام رسان شاد اداره کل آموزش و پرورش شهرتهران به آدرس @payamefarhang و کانال مدیریت منابع انسانی و امور اداری شهرتهران به آدرس @t_estekhdam اطلاع رسانی خواهد شد.
به داوطلبان تاکید می شود قبل از تکمیل نمون برگهای خوداظهاری، اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه نمایند.
عدم حضور در هریک ازمراحل ارزیابی تکمیلی و همچنین بررسی صلاحیت های عمومی در زمان مقرر به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آموزگاری سال 1403

اطلاعیه پذیرفته نشدگان آزمون
خبر 19 تیر 1403: اطلاعیه آموزش و پرورش شهر تهران درخصوص پذیرفته نشدگان آزمون استخدام آموزگاری
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ اطلاعیه گزینش عمومی درباره قبول نشدگان آزمون آموزگاری ۱۴۰۳ شهر تهران بشرح ذیل است:
قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون آموزگاری آموزش و پرورش سال  ۱۴۰۳ سهمیه شهر تهران
الف: آن دسته از داوطلبانی که در کارنامه ایشان کد ۱۹ ثبت شده است ( یعنی علت عدم پذیرش ایشان نرسیدن امتیاز گزینش عمومی به حد نصاب قبولی بوده است )
منتظر دریافت پیامک دعوت به هسته گزینش عمومی شهر تهران در فاصله زمانی ۲۰ مرداد تا ۱۵ شهریور ۱۴۰۳ از سرشماره ۳۰۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۲ باشند و از مراجعه حضوری به هسته گزینش اجتناب کنند.
ب: آن دسته از داوطلبانی که به علت غیبت در یکی از مراحل بررسی ها حذف شده اند، نیازی به مراجعه حضوری به هسته گزینش عمومی تهران ندارند؛ اسامی ایشان احصاء شده و در دست بررسی مجدد است و چنانچه ذی حق باشند، مشخصات ایشان از طریق گزینش عمومی در قالب اصلاحیه برای وزارتخانه ارسال خواهد شد (بدیهی است بررسی غیبت داوطلب در سایر مراحل بررسی ها اعم از معاینات پزشکی و... با گزینش عمومی نیست و فقط غایبین گزینش عمومی توسط این اداره بررسی می شوند و  این به معنی قبولی شما نیست بلکه به مفهوم بررسی مجدد پرونده گزینش عمومی شماست.)
اطلاعیه شماره 6
خبر 7 خرداد 1403: پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزگار ابتدایی و استثنایی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان‌تهران
پیرو اطلاعیه های صادر شده در خصوص فرآیند جذب و استخدام آزمون  آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۳، اعلام می دارد داوطلبانی که تاکنون جهت تشکیل پرونده استخدامی و یا تکمیل آن اقدامی انجام نداده اند، صرفا در روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ میتوانند به کانون فرهنگی تربیتی سمیه واقع شهرری خیابان فدائیان اسلام نرسیده به چهارراه دیلمان ، کانون فرهنگی تربیتی سمیه مراجعه نمایند.
نکته مهم :
داوطلبان موظف‌اند قبل از مراجعه جهت تشکیل پرونده از پرداخت هزینه مرحله اول اطمینان حاصل نموده و با در دست داشتن اصل و تصویر تمام مدارک بارگذاری شده در سامانه کارا در مرکز تشکیل پرونده حضور داشته باشد.
داوطلبانی که پرونده آنها به کمیسیون موارد خاص ( اداری، پژوهشی و پزشکی) ارجاع شده است صرفا روز دوشنبه مورخ جهت پیگیری موضوع به مرکز تشکیل پرونده مراجعه نمایند.
شایان ذکر است تاریخ فوق الذکر (۱۴۰۳/۰۳/۰۷) آخرین مهلت پیگیری و ارائه مدارک و مستندات و تکمیل فرآیند تشکیل پرونده میباشد.
اطلاعیه شماره 3 شهرستان های تهران
خبر 18 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 3 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام‌ پیمانی سال ۱۴۰۳ (آموزگار ابتدایی/استثنایی) می رساند با رعایت موارد ذیل در زمان مشخص شده در سامانه کارا (my.medu.ir) به مرکز تشکیل پرونده و ارزیابی مستندات این اداره کل مراجعه نمایند.
۱- به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مندرج در اطلاعیه شماره ۲  و تمام مستندات بارگذاری شده در سامانه کارا
تذکر: با توجه به انجام امور توسط سامانه متمرکز وزارتی(کارا)، صرفا مدارکی قابل بررسی است که افراد در سامانه کارا بارگذاری نموده‌اند.
۲- چاپ و به همراه داشتن فرم اعلام آمادگی فرایند ارزیابی تکمیلی از سامانه کارا
۳- پرداخت الکترونیکی هزینه بررسی مدارک و مستندات و معاینات پزشکی (در سامانه کارا)
آدرس مرکز تشکیل پرونده؛ شهرری خیابان فدائیان اسلام، نرسیده به چهارراه دیلمان، کانون فرهنگی تربیتی سمیه
تذکرات خیلی مهم:
۱. با توجه به بررسی مدارک به صورت سامانه‌ای، عدم حضور فرد در روز تعیین شده، به منزله انصراف از استخدام می باشد و امکان بررسی مدارک و مستندات غیر از روزهای اعلامی امکان پذیر‌ نیست.
۲. با توجه به اینکه اطلاعات افراد در صورت پرداخت هزینه قابل بررسی می باشد لذا در صورت داشتن کلیه شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای آزمون استخدام نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید. (به عنوان مثال: تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ اتمام خدمت نظام وظیفه / کارت معافیت از خدمت حداکثر تا ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ قابل قبول می باشد.)
۳. با توجه به محدودیت فضا امکان حضور همراه در مرکز تشکیل پرونده وجود ندارد.
اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدامی آموزگاری
خبر 8 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 2 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران درخصوص مدارک مورد نیاز
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ مدارک مورد نیاز برای تکمیل نمون‌برگ‌های سامانه جذب و استخدام (کارا) و زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان و بررسی شرایط احراز، وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر است:
اصل شناسنامه و کارت ملی
اصل و تصویر شناسنامه پدر و فرزندان
اصل و تصویر سند ازدواج برای داوطلبان متأهل (مطابق مفاد دفترچه آزمون)
اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)
اصل تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛
اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران؛
اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش‌آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد محلی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده‌اند، می‌باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)
اصل گواهی مربوط به فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و جهادی و..  مطابق مفاد دفترچه آزمون
عناوین مدارک امتیازآور مربوط به سوابق و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی بر اساس اصلاحات دفترچه آزمون به شرح زیر آماده شود:
کسب مقام در مسابقات و رویدادهای معتبر علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
مستندسازی تجربیات و سوابق تدریس و فعالیت در مراکز آموزش عالی، گروه‌های جهادی، مدارس، مراکز فرهنگی، تربیتی و تحقیقاتی با ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیربط و بیمه
گواهی معتبر مهارت‌ها و رتبه‌های علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تربیتی، آموزشی و فناوری
تقدیرنامه‌های مرتبط در سطح (امتیاز بر اساس سطوح کسب تقدیرنامه)
مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در بخش نمون برگ اطلاعات فردی گزینش برای انجام بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش:
یک قطعه عکس پرسنلی (فایل عکس در کاربرگ اطلاعات فردی بارگذاری شده و اصل عکس به پرینت کاربرگ اطلاعات فردی الصاق می شود).
تصویر تمامی صفحات شناسنامه
تصویر کارت ملی
تصویر آخرین مدرک تحصیلی
تصویر مدارک مربوط به کسب مقام یا رتبه‌های علمی، فرهنگی و هنری، ورزشی، قرآنی و ...
تصویر گواهی معتبر اشتغال در آموزش و پرورش
تصویر سوابق ایثارگری داوطلب و خانواده درجه یک
تصویر سوابق فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی در نهادهای انقلابی و امور عام المنفعه مانند بسیج و ...
پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی، لازم است جهت انجام مراحل جذب و استخدام از روز #پنجشنبه به‌ تاريخ ۱۴۰۳/۲/۶ حداکثر به مدت چهار (۴) روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir  بخش #جذب_و_استخدام (کارا)  نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات نمون‌برگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و این اطلاعیه اقدام نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه و یا عدم تکمیل نمون‌برگ‌ها در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت داشتن شماره تلفن همراه با #مالکیت شخص داوطلب الزامی است.
اطلاعیه شماره 1 آزمون استخدامی آموزگاری
خبر 6 اردیبهشت 1403: اطلاعیه شماره 1 آزمون استخدامی آموزگاری
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران؛ پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی، لازم است جهت انجام مراحل جذب و استخدام از روز #پنجشنبه به‌ تاريخ ۱۴۰۳/۲/۶ حداکثر به مدت چهار (۴) روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir  بخش جذب و استخدام (کارا)  نسبت به اعلام آمادگی جهت حضور در فرایند مذکور و تکمیل اطلاعات نمون‌برگ‌های مورد درخواست، با رعایت مفاد دفترچه آزمون و این اطلاعیه اقدام نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه و یا عدم تکمیل نمون‌برگ‌ها در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
برای ورود به سامانه از طریق درگاه دولت داشتن شماره تلفن همراه با مالکیت شخص داوطلب الزامی است.

اطلاعیه‌های تکمیل ظرفیت دبیری سال 1402

اطلاعیه مدارک مورد نیاز شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 2 آذر 1402: اطلاعيه مدارک مورد نیاز مرحله تکمیل ظرفيت آزمون استخدام دبیر و هنرآموز اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با توجه به اعلام نتایج اسامی افراد در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموزی سال 1402 سهمیه اداره کل شهرستانهای استان تهران به اطلاع می‌رساند، ضمن مطالعه دقیق موارد ذکر شده در بند‌های مندرج در همین اطلاعیه اقدام شود. مشاهده متن کامل اطلاعیه
اطلاعيه برنامه زمانبندی مصاحبه (مشاهده)
خبر 2 آذر 1402: اطلاعيه برنامه زمانبندی مصاحبه مرحله تکمیل ظرفيت آزمون استخدام دبیر و هنرآموز اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران، به اطلاع می رساند ارزیابی تکمیلی (مصاحبه تخصصی) «پنجشنبه ۲ آذرماه» صرفاً برای نفرات فهرست پیوست و در مرکز ارزیابی تکمیلی مشخص شده، انجام می گردد. مشاهده متن کامل اطلاعیه
اطلاعیه شماره 6 تکمیل ظرفیت دبیری (مشاهده)
خبر 30 آبان 1402: اطلاعیه شماره ۶ قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی اداره كل آموزش و پرورش شهـر تهـران
پیرو اطلاعیه های قبلی این اداره کل و اطلاعیه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت رشته شغلی  هنرآموزی و دبیری  سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ، مقتضی است برابر با گروه بندی ذیل اقدام نمائید:
گروه ۱: داوطلبانی که پرونده آنها کامل بوده و نیاز به تعیین منطقه خدمتی دارند که از طریق پیامک یا تماس تلفنی و پیام رسان شاد  طی هفته جاری  به آنها اطلاع رسانی خواهد شد، بنابراین نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل ندارند.
گروه۲: داوطلبانی که تشکیل پرونده داده اما صرفاً نقص گزینش دارند منتظر دریافت پیامک از سوی هسته گزینش (با سرشماره ۹۸۳۰۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۲) باشند. در این خصوص نیازی به مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش و هسته گزینش پیش از دریافت پیامک نمی باشد.
گروه ۳: داوطلبانی که صرفاً حدنصاب لازم را در ارزیابی تکمیلی کسب نکرده اند نیاز به مراجعه جهت دریافت معرفی نامه  فرم شماره ۶ جهت شرکت مجدد در ارزیابی تکمیلی دارند. (تاریخ مراجعه روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ از ساعت ۹ تا ۱۵)
گروه ۴:  داوطلبانی که حد نصاب لازم را در ارزیابی تکمیلی کسب نکرده اند و همچنین نقص گزینش نیز دارند،  نیاز به مراجعه جهت دریافت معرفی نامه شماره ۶ جهت شرکت مجدد در ارزیابی تکمیلی دارند. (تاریخ مراجعه روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰  از ساعت ۹ تا ۱۵) دارند و علاوه بر آن، باید منتظر دریافت پیامک از سوی هسته گزینش (با سرشماره ۹۸۳۰۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۲) باشند.
گروه ۵: آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت سهمیه این اداره کل که، تا کنون جهت ارائه مدارك و مستندات و تشكیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی تکمیلی و انجام مصاحبه، در این اداره کل اقدام ننموده‌اند، مقتضی است: در روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ از ساعت ۹ تا ۱۵ شخصاً نسبت به ارائه  مدارک به شرح ذیل، به آدرس: تهران،میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، نبش خ شهید سرپرست،  اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران کارشناسی استخدام مراجعه و اقدام نمایند.
مدارك لازم جهت تشكیل پرونده اولیه استخدامی:
الف - ارائه ۲ سری تصویر واضح ازكارنامه قبولی درآزمون كتبی (قابل دریافت از سایت سنجش)؛
ب- تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش (از طریق سامانه my.medu.ir یا به صورت فیزیکی نمونه در انتهای این اطلاعیه) ؛
پ- تکمیل و ارائه ی فرم اعلام آمادگی (پیوست) برای بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی (از طریق سامانه my.medu.ir)؛
ت-  اصل و تصویر از تمامی صفحات شنا سنامه داوطلب (در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است؛
ث- اصل و تصویر پشت و روی كارت ملی هوشمند یا كارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت؛
ج- اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)، (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از۱۴۰۲/۰۷/۰۳)؛
چ- اصل و تصویر مدارک کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (قبل از ۱۴۰۲/۰۷/۰۳)
 توجه: ( دانش آموختگان برترمشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر  نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند )؛
ح- تعداد ۶ قطعه عكس جدید ۴×۳ پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی، كد ملی و رشته تحصیلی)؛
خ- سایر مدارك  درصورت لزوم :
- ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی كه از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند؛
- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی كه از سهمیه ۳%معلولین استفاده نموده اند؛
- ارائه ی اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحد های دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری     کرده اند جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند؛
- از آنجائیکه به متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی گیرد، لذا نیازی به ارائه ی مستندات بومی ندارند.
- ارائه ی گواهی معتبر (از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی) تخصصی حفظ قرآن کریم با درجات ۱تا ۳ جهت بهره مندی از امتیاز مربوطه صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی
نکته: همزمان با دریافت  و بررسی مدارک و تشکیل پرونده ، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول (چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.
تذکرات مهم:
۱-  این آخرین فرصت برای تکمیل ظرفیت آزمون مذکور بوده و صرفاً تا پایان وقت اداری  روز سه شنبه ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ امکان تشکیل پرونده و معرفی به ارزیابی خواهد بود.
۲- عدم مراجعه برای ارائه مدارك تشكیل پرونده  درزمان اعلام شده ، به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت.
۳- حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارك و معاینات پزشکی ضروری بوده، لذا ازتحویل مدارك از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خود  داری خواهد شد.
۴- بر اساس اعلام هسته مرکزی گزینش ؛ زمان و مکان دعوت از پذیرفته شدگان برای گزینش عمومی از طریق پیامک اطلاع رسانی  خواهد شد.  که ضرورت دارد شناسنامه همراه داوطلبان باشد.
۵- به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک  امتیاز آور  و مورد نیاز الزامی است.
۶- آدرس محل تشکیل پرونده: تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، نبش خ شهید سرپرست،  اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران کارشناسی استخدام.

اطلاعیه‌های تکمیل ظرفیت آموزگاری سال 1401

اطلاعیه محل و زمان ارزیابی آموزگار ابتدایی تکمیل ظرفیت (مشاهده)
خبر 30 آبان 1402: اطلاعیه محل و زمان ارزیابی آموزگار ابتدایی تکمیل ظرفیت مرحله دوم (جامانده)
داوطلبان گرامی استخدام آموزگاری آموزش و پرورش شهر تهران تکمیل ظرفیت مرحله دوم(جامانده) که واجد شرایط بودند و فرم شماره شش را دریافت نموده اند ابتدا جهت مصاحبه گزینش عمومی خود سه شنبه ۳۰ آبان ماه از ساعت ۷:۳۰ تا ۹:۳۰ صبح به هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس میدان جهاد(فاطمی)، خیابان شهید گمنام،خیابان پیروزه،کوچه۲/۱ مراجعه بفرمایید.در ضمن همراه داشتن اصل شناسنامه ضروری است و میزان وقت گیری در هسته گزینش بین یک تا چهار ساعت خواهد بود. لازم به ذکر است داوطلبان پس از انجام مصاحبه عمومی با توجه به فایل پیوست جهت ارزیابی تخصصی به آدرس های فایل پیوست مراجعه نمایند.

اطلاعیه شماره 6 آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)
خبر 29 آبان 1402: اطلاعیه شماره 6 درخصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله دوم آزمون استخدام آموزگار ابتدایی و استثنایی شهر تهران
پیرو اطلاعیه های قبلی این اداره کل در خصوص تشکیل پرونده و انجام ارزیابی پذیرفته شدگان در تکمیل ظرفیت مرحله دوم  آموزگاری سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران می رساند:
جهت ارائه مدارك و مستندات کامل و تشكیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی تکمیلی و انجام مصاحبه، در این اداره کل اقدام  صرفاً روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ، از ساعت ۹ تا ۱۴ شخصاً نسبت به ارائه  مدارک به شرح ذیل، به آدرس: تهران،میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، خیابان سرپرست شمالی ، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران  طبقه همکف کارشناسی استخدام مراجعه و اقدام نمایید؛
مدارك لازم جهت تشكیل پرونده اولیه استخدامی :
الف - ارائه تصویر واضح ازكارنامه اولیه شرکت درآزمون كتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )؛
ب- تکمیل  ۲ سری فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش  به همراه کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (نمونه فرم پایین این اطلاعیه) ؛
بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل و یا ارسال ناقص فرم مزبور و همچنین عدم ارائه مدارک مورد نیاز در زمان مقرر، متوجه داوطلب خواهد بود.
پ- اصل و تصویر از تمامی صفحات شنا سنامه داوطلب ( در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند ) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است؛
ت- اصل و تصویر پشت و روی كارت ملی هوشمند یا كارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت؛
ث- اصل و تصویر مدارک تحصیلی ( گواهینامه موقت یا دانشنامه ) ، (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از ۲۲/۰۳/۱۴۰۲)؛
ج- تعداد ۶ قطعه عكس جدید ۴×۳ پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، كد ملی و رشته تحصیلی)؛
چ- سایر مدارك  درصورت لزوم :
- ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی كه از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند؛
- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی كه از سهمیه ۳%معلولین استفاده نموده اند ؛
- داوطلبانی که متقاضی استفاده از امتیاز اشتغال جهت بهره مندی از اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون  مبنی بر برخورداری از شرایط احراز رشته تحصیلی غیر مرتبط با آموزگاری می باشند ، شامل: ابلاغ یا گواهی انجام کار با حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش  با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته ، از مراجع ذیصلاح ، پرینت بیمه ، تاییدیه گزینش و ... ) ارائه ی مستندات اشتغال  در روز دریافت مدارک برای متقاضیات  الزامی می باشد. پس از آن ترتیب اثر داده نمی شود.
- ارائه ی اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحد های دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده اند جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند؛
- از آنجائیکه به کلیه متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی گیرد، لذا متقاضیان پذیرفته شده در شهر تهران، نیازی به ارائه مستندات بومی ندارند.
- ارائه ی گواهی معتبر ( از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی ) تخصصی حفظ قرآن کریم با درجات ۱تا ۳ جهت بهره مندی از امتیاز مربوطه صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی .
نکته: همزمان با دریافت  و بررسی مدارک و تشکیل پرونده ، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول ( چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.
تذکرات مهم:
عدم مراجعه برای ارائه مدارك تشكیل پرونده درزمان و محل اعلام شده، به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق هیچ گونه  اعتراض نخواهند داشت.
با توجه به محدودیت فضا و زمان، صرفاً حضور شخص پذیرفته شده در روز مقرر مورد تأکید می باشد و از پذیرش همراه به جهت ازدحام و جلوگیری از اختلال در امور معذوریم.
حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارك و معاینات پزشکی ضروری بوده، لذا ازتحویل مدارك از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خودداری خواهد شد. 
به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک  امتیاز آور  و مورد نیاز ، الزامی است.
با عنایت به ضیق وقت از پذیرش افراد در خارج از روز و ساعت اعلام شده ( دوشنبه ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ، از ساعت ۹ تا ۱۴)  به د لیل محدودیت در انجام ارزیابی تکمیلی و ارزیابی عمومی معذوریم و به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعیه شماره 1 تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری شهرستان‌های تهران (مشاهده)
خبر 3 ابان 1402: اطلاعیه شماره یک تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری (ابتدایی و استثنایی) سال ۱۴۰۲ ویژه سهمیه اداره کل شهرستان‌های استان تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان.های استان تهران، با توجه به اعلام نتایج اسامی افراد در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون آموزگاری ویژه ابتدایی و استثنایی سهمیه اداره کل شهرستان‌های استان تهران به اطلاع می‌رساند، ضمن مطالعه دقیق موارد ذکر شده در بندهای ذیل، اقدام کنند:
۱- افرادی که در مرحله چند برابر ظرفیت آزمون آموزگاری در مرداد ماه سال جاری، جز سهمیه اداره کل شهرستان‌های استان تهران بوده‌ و پرونده تشکیل داده‌اند نیازی به تشکیل پرونده مجدد ندارند و در صورت تغییر در منطقه بومی، مدارک و مستندات مربوط به امتیاز بومی را روز شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲، تحویل مرکز منابع انسانی و امور اداری اداره کل شهرستان‌های استان تهران دهند.
۲- افرادی که در مرحله چند برابر ظرفیت آزمون آموزگاری در مرداد ماه سال جاری ، در سایر استان های کشور تشکیل پرونده داده اند ،  مطابق با لیست پیوست  در روز چهارشنبه مورخ ۳ آبان ۱۴۰۲  به مرکز تشکیل پرونده مراجعه کنند.
۳- افرادی که تاکنون در هیچ کدام از استان‌ها تشکیل پرونده نداده‌ و طی بررسی مجدد امتیازها به این اداره کل معرفی شده‌اند، مطابق با لیست پیوست در روز چهارشنبه مورخ ۳ آبان ۱۴۰۲ به مرکز تشکیل پرونده به نشانی؛ تهران، شهرری، خیابان غیوری شمالی، کوچه شهید حسن‌زاده، پلاک ۵۱، پژوهش‌سرای رازی شهرری مراجعه کنند.
مدارک و مستندات لازم
۱- پرینت کارنامه قبولی در آزمون
۲- سه قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی - کدملی) تهیه شده در سال جاری
۳- اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات آن
۴- اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و رو 
۵- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه  همسر و فرزند، برای افرادی كه از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استفاده کرده‌اند
۶- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
نکته: دانش‌آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده‌اند، می‌بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه کنند.
۷- اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی
تذکر: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت، می‌بایست کپی برابر با اصل شده این مدرک از آموزش دانشگاه تحویل گردد.
۸- اصل معرفی‌نامه رسمی از اداره كل  بهزیستی استان برای پذیرفته‌شدگان اولیه  از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین (نامه باید خطاب به اداره كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و در سال جاری صادر شده باشد.)
۹- گواهی‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته‌شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران
مراجع تایید كننده حضور داوطلبانه در جبهه‌ها:
الف) معاونت نیروی انسانی هر یك از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
ج) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد كشاورزی در مورد جهادگران
۱۰- گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره‌مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن 
۱۱- پذیرفته‌شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می‌بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) بر اساس شناسنامه محل تولد با شغل محل انتخابی یکسان باشد.
ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)، بدون خدشه، قلم‌خوردگی و لاک‌گرفتگی 
ج) اصل و تصویر مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان
مدارك مورد نیاز در خصوص تطبیق رشته‌های تحصیلی پذیرفته‌شدگانی که سابقه همکاری با آموزش و پرورش داشته و با رشته‌های غیرمرتبط در آزمون شرکت کرده‌اند؛ دارابودن حداقل دو سال سابقه آموزشی-تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تائید آموزش و پرورش كه در یك یا چند قالب مصادیق ذیل كسب شده باشد:
الف) خرید خدمات آموزشی
۱- تصویر برابر با اصل شده قرارداد فرد با شركت
۲- ریز سوابق بیمه تائید شده (ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)
ب) سرباز معلم   
کلیه احکام دوران سرباز معلمی (ممهور به مهر زنده کارگزینی محل خدمت)
ج) حق التدریس
۱- ابلاغ رایانه‌ای حق التدریس (ممهور به مهر زنده مقطع تحصیلی مربوطه)
۲- ریز سوابق بیمه تائید شده (ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)
د) مدارس غیر دولتی، مهدهای كودك و مراکز پیش دبستانی
۱- ریز سوابق بیمه تائید شده با كد كارگاه غیردولتی مربوط (ممهور به مهر زنده)
۲- اصل و تصویر قرارداد با مدارس غیردولتی
۳- تصویر تائیدیه گزینش مربوط به زمان اشتغال (ممهور به مهر محل خدمت)
ه) نهضت سواد آموزی   
۱- اصل و تصویر فرم (۰۱۳) تائید شده توسط معاونت سوادآموزی استان
۲- ریزسوابق بیمه تائید شده (ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی) 
تذکر: ذکر مدت همکاری بر اساس تعداد ماه‌های کار کرد در فرم مذکور الزامی می باشد.
و) دارالقرآن دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی
۱- گواهی اشتغال دوسال با ۱۰ ساعت فعالیت درهفته تائید شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان
۲- ریز سوابق بیمه با كد كارگاه مربوط تائید شده (ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)
نکات مهم:
۱- حضور شخص پذیرفته شده در تمامی مراحل (تشکیل پرونده، مصاحبه تخصصی و عمومی) الزامی می باشد.
۲- با توجه به محدودیت مکان و فضا، از آوردن همراه خودداری گردد.
۳- مقتضی است نسبت به دریافت فرم‌های (خوداظهاری، پزشکی و استشهاد محلی) ضمیمه اطلاعیه اقدام و پس از تکمیل با خودکار آبی وبدون خدشه و قلم خوردگی، در روز تشکیل پرونده، تحویل مسئول مربوطه گردد.
۴- کلیه امضاء‌ها و اثر انگشت فرم های مربوطه صرفا در حضور مسئول ثبت نام صورت گیرد.
آدرس: تهران، شهرری، خیابان غیوری شمالی، کوچه شهید حسن‌زاده، پلاک ۵۱ پژوهش‌سرای رازی شهرری

اطلاعیه شماره 5 درخصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت (مشاهده)
خبر 2 آبان 1402: اطلاعیه شماره ۵ درخصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی (ماده ۲۸)
اطلاعیه شماره ۵ درخصوص پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی (ماده ۲۸) مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد. مشاهده اسامی

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان دبیری سال 1402

اطلاعیه عدم شرکت در مصاحبه گزینش عمومی (مشاهده)
خبر 4 مهر 1402: اطلاعیه آموزش و پرورش شهر تهران درخصوص افرادی که تاکنون در مصاحبه گزینش عمومی شرکت نکرده اند
داوطلبان گرامی آزمون های استخدامی دبیری/هنرآموزی، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجائی ۱۴۰۲ سهمیه شهر تهران
بدینوسیله به اطلاع میرسانیم، چنانچه تمامی مراحل استخدامی و تحویل مدارک (پزشکی، ارزیابی تکمیلی و ... ) را گذرانده اید ولی تا کنون در مصاحبه گزینش عمومی شرکت نکرده اید به تفکیک روز و ساعت اعلامی ذیل به آدرس مندرج در این پیام مراجعه نمائید.
خانم ها: روز چهارشنبه مورخ: 1402/07/05 ساعت 7 صبح لغایت 12 ظهر
آقایان: روز پنجشنبه مورخ: 1402/07/06 ساعت 7 صبح لغایت 12 ظهر
آدرس: تهران، منطقه 7، خیابان شریعتی، خیابان بهشتی، خیابان عباس میرزا (اندیشه)، کوچه هاشمی (اندیشه ۶ شرقی) مرکز رفاهی (خانه معلم) منطقه 7
دسترسی از ایستگاه متروی شهید قدوسی میسر است.
اطلاعیه شماره 7 آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)
خبر 3 مهر 1402: اطلاعیه شماره ۷ ارزیابی تکمیلی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش شهر تهران
برنامه ریزی آخرین روز ارزیابی تکمیلی دبیری و هنرآموزی در حال تدوین می باشد. در راستای ایجاد فرصت برابر و جلوگیری از ضایع شدن حقوق داوطلبان عزیز، چنانچه(معرفی نامه را دریافت اما ) تاکنون موفق به ارزیابی تکمیلی دبیری/هنرآموزی به دلایل مختلف  نشده اید،
حداکثر تا ساعت ۱۸ امروز (یکشنبه ۲ مهرماه)، "تصویر معرفی نامه" به مرکز ارزیابی تکمیلی (نمون برگ شماره ۶) خود را به شماره ۰۹۹۰۲۱۵۰۲۵۰ در "پیام رسان بله"ارسال فرمایید.
این فرصت به  هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.
ضمنا آخرین برنامه ارزیابی تکمیلی روز دوشنبه سوم مهرماه خواهد بود
اطلاعیه بسیار مهم جاماندگان تشکیل پرونده استخدامی شهر تهران (مشاهده)
خبر 28 شهریور 1402: اطلاعیه بسیار مهم جاماندگان تشکیل پرونده استخدامی - سه شنبه ۲۸ مرداد ماه از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۴

 اطلاعیه شماره 5 آزمون شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 26 شهریور 1402: اطلاعیه شماره 5 آزمون استخدام دبیر وهنرآموز آموزش و پرورش شهرستان های تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به اطلاع پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری وهنرآموز (سهمیه اداره کل آموزش و پرورش ویژه شهرستان‌های استان تهران) سال۱۴۰۲ می رساند، پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص مدارک مورد نیاز و مکان تشکیل پرونده، روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۴، آخرین روز تحویل مدارک و هم چنین رفع نقص پرونده های تشکیل شده می باشد. تاکید می گردد با توجه محدودیت زمانی امکان تمدید مهلت ذکر شده نمی باشد و بعد از تاریخ مقرر به هیچ عنوان تشکیل پرونده صورت نخواهد پذیرفت ومطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام غیبت در هر یک از مراحل استخدام به معنای انصراف می باشد.
آدرس مرکز تشکیل پرونده: تهران ، شهرستان ری ، میدان فرمانداری ، خیابان مدرسه ، نرسیده به ایستگاه مترو شهرری، مدرسه ماندگار شهید مدرس
اطلاعیه شماره 4 آزمون استخدام شهرستان‌های تهران (مشاهده)
خبر 19 شهریور 1402: جدول زمان بندی و تاریخ مراجعه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه شغل دبیری و هنرآموزی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به اطلاع پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری وهنرآموز (سهمیه اداره کل آموزش و پرورش ویژه شهرستان‌های استان تهران) سال۱۴۰۲ می رساند، پیرو اطلاعیه های قبلی مبنی بر تشکیل پرونده و مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی، به پیوست جدول زمان بندی و تاریخ مراجعه کلیه پذیرفته شدگان اولیه این اداره کل ارسال می‌گردد.
شایان ذکر است؛ تاریخ مراجعه افراد که مهلت مراجعه آن‌ها گذشته است، از روز یک‌شنبه ۱۹/۰۶/۱۴۰۲ لغایت چهارشنبه  ۲۲/۰۶/۱۴۰۲ از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۰ صبح می‌باشد، در ضمن مطابق دفترچه راهنمای آزمون استخدامی، عدم مراجعه به معنای انصراف می‌باشد.
آدرس: تهران، شهرستان ری، میدان فرمانداری، خیابان فرمانداری، مدرسه ماندگار شهید مدرس

پیوست ها

پیوست شماره 1
اطلاعیه شماره ۲ شهر تهران (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: اطلاعیه شماره ۲ پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی
با عرض تبریك به لحاظ موفقیت درآزمون مذكور، جهت ارائه مدارك و مستندات و تشكیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی تکمیلی و انجام مصاحبه، خواهشمند است: براساس برنامه زمانی  (فایل پیوست) و با همراه داشتن مدارك به شرح ذیل، به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجاب، جنب پارک  لاله پلاک ۴، دبیرستان  آزادگان ، مراجعه فرمایید.
مدارك لازم جهت تشكیل پرونده اولیه استخدامی :
الف - ارائه ۲ سری تصویر واضح ازكارنامه قبولی درآزمون كتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )؛
ب- تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش ( از طریق سامانه my.medu.ir ) ؛
پ- ارائه ی کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال  الکترونیکی فرم اطلاعات فردی ؛
بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل و یا ارسال ناقص فرم مزبور و همچنین عدم ارسال مدارک مورد نیاز در زمان مقرر، متوجه داوطلب خواهد بود.
ت- تکمیل و ارائه ی فرم اعلام آمادگی ( پیوست ) برای بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی ( از طریق سامانه my.medu.ir)؛
ث- اصل و تصویر از تمامی صفحات شنا سنامه داوطلب ( در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند ) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است؛
ج- اصل و تصویر پشت و روی كارت ملی هوشمند یا كارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت؛
چ- اصل و تصویر مدارک تحصیلی ( گواهینامه موقت یا دانشنامه ) ، (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از۱۴۰۲/۰۷/۰۳)؛
ح- اصل و تصویر مدارک کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان ( قبل از ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ ) ؛
توجه: (دانش آموختگان برترمشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند)؛
خ- تعداد ۶ قطعه عكس جدید ۴×۳ پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، كد ملی و رشته تحصیلی)؛
د- سایر مدارك درصورت لزوم:
- ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی كه از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند؛
- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی كه از سهمیه ۳%معلولین استفاده نموده اند ؛
- ارائه ی اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحد های دولتی آموزش و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده اند جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند؛
- از آنجائیکه به متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی گیرد، لذا نیازی به ارائه ی مستندات بومی ندارند .
- ارائه ی گواهی معتبر ( از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی ) تخصصی حفظ قرآن کریم با درجات ۱تا ۳ جهت بهره مندی از امتیاز مربوطه صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به شغل دبیری حکمت و معارف اسلامی .
نکته: همزمان با دریافت  و بررسی مدارک و تشکیل پرونده ، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول ( چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.
تذکرات مهم:
حضور به موقع  و حداکثر نیم ساعت قبل از شروع فرایند  تشکیل پرونده و ارزیابی تکمیلی و صرفاً بر اساس زمان بندی اعلام شده مورد انتظار است . لذا از پذیرش داوطلبان ، به غیر از زمان و مکان اعلام شده، خود داری  می گردد.
عدم مراجعه  برای ارائه مدارك تشكیل پرونده درزمان و محل اعلام شده، به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
با توجه به محدودیت فضا ، صرفاً حضور شخص پذیرفته شده مورد تأکید می باشد و از پذیرش همراه به جهت ازدحام و جلوگیری از اختلال در امور معذوریم.
حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارك و معاینات پزشکی ضروری بوده، لذا ازتحویل مدارك از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خودداری خواهد شد.
بر اساس اعلام هسته مرکزی گزینش ؛ زمان و مکان دعوت از پذیرفته شدگان برای گزینش عمومی از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.  که ضرورت دارد شناسنامه همراه داوطلبان باشد.
به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مورد نیاز و الزامی است.
خیلی مهم
در هنگام مراجعه جهت تشکیل پرونده حتما مدارک امتیاز آور پژوهشی و سوابق  تدریس و اشتغال آموزشی و... خود را به همراه داشته باشید.
به طور خلاصه، بررسی اولیه مدارک پژوهشی و سوابق  تدریس و اشتغال آموزشی همزمان با تشکیل پرونده(دبیرستان آزادگان) انجام میشود.

اطلاعیه شماره 3 شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 13 شهریور 1402: بهره‌مندی از امتیازات سوابق علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی جهت بهره‌مندی از امتیازات سوابق علمی، پژوهشی، فرهنگی و آموزشی می‌بایست نسبت به تهیه و آماده‌سازی مدارک و مستندات، طبق فرم ۱۹ پیوست اقدام و مدارک مذکور را پس از تشکیل پرونده و انجام معاینات پزشکی به آموزشگاه عاشورا به آدرس: شهر ری، میدان شهید غیبی، بلوار داسار، جنب مترو شهر ری، تحویل نمایند.

اطلاعیه شماره 2 شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 12 شهریور 1402: تهیه و آماده‌سازی مدارک و مستندات پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه شغل دبیری و هنرآموزی
به گزارش اداره اطلاع رسانی روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به اطلاع پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری وهنرآموز (سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران) سال ۱۴۰۲ می‌رساند، با توجه به اعلام نتایج (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری وهنر آموزی (ویژه شهرستان‌های استان تهران) سال ۱۴۰۲ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات ذیل جهت تشکیل پرونده اقدام نمایند:

۱. پرینت کارنامه قبولی در آزمون به صورت خوانا و واضح 

۲. سه قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت‌نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) تهیه شده درسال جاری.

۳. اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات 

۴. اصل کارت ملی و تصویرخوانا از پشت و رو 

۵. اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه همسر و فرزند، برای افرادی كه از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استفاده نموده‌اند

۶. اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)

*نکته: دانش‌آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده‌اند، می‌بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.

۷. اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی)

*تذکر۱: در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت، می‌بایست کپی برابر با اصل شده این مدرک از آموزش دانشگاه تحویل گردد.

*تذکر۲: ریز نمره ممهور به مهر دانشگاه به هیچ عنوان به عنوان مدرک تحصیلی محاسبه نمی گردد.

۸. اصل معرفی‌نامه رسمی از اداره كل بهزیستی استان برای پذیرفته شدگان اولیه از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین (نامه می‌بایست خطاب به اداره كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و در سال جاری صادر شده باشد.)

۹. مستندات مربوط به ایثارگری 

الف: گواهی‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران 

ب: مستندات مربوط به حضور در جبهه‌های حق علیه باطل :

۱) معاونت نیروی انسانی هر یك از رده‌های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود

۲) معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی

۳) معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد كشاورزی در مورد جهادگران

***نکته مهم: افراد دارای کارت ایثار که مدت حضور در جبهه حداقل ۲۴۰روز می باشد، نیازی به ارائه نامه از مراجع فوق نمی باشد.

۱۰. گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره‌مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن 

۱۱. پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می‌بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       

الف) بر اساس شناسنامه محل تولد با شغل محل انتخابی یکسان باشد.

ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)، بدون خدشه، قلم خوردگی و لاک گرفتگی 

ج) اصل وتصویرمدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان 

د)گواهی اشتغال به کار رسمی، پیمانی و قرار دادی در بخش دولتی و عناوین مشابه در بخش خصوصی مشروط به پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال 

نکات مهم:

۱- حضور شخص پذیرفته شده در تمامی مراحل(تشکیل پرونده، مصاحبه تخصصی و عمومی) الزامی می باشد.

۲- با توجه به محدودیت مکان و فضا ، از آوردن همراه خودداری گردد.

۳- مقتضی است نسبت به دریافت فرم‌های (اعلام‌آمادگی، پزشکی و استشهاد محلی) ضمیمه اطلاعیه اقدام و پس از تکمیل با خودکار آبی وبدون خدشه و قلم خوردگی، در روز تشکیل پرونده، تحویل مسئول مربوطه گردد.

۴-کلیه امضاء‌ها و اثر انگشت فرم‌های مربوطه صرفا در حضور مسئول ثبت‌نام صورت گیرد. 

 ۵-مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک، در اطلاعیه های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

پیوستها

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان آموزگاری سال 1401

اطلاعیه پذیرش مدارک و مستندات جاماندگان (مشاهده)
خبر 26 مرداد 1402: اطلاعیه پذیرش مدارک و مستندات جاماندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با عنایت به پایان فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش، میزخدمت ستاد آزمون استخدامی آموزگاری شهرستان‌های استان تهران در راستای پاسخگویی به سوالات و ابهامات داوطلبان گرامی و همچنین پذیرش مدارک و مستندات جامانده داوطلبان از روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه الی پنج‌شنبه ۲۶ مرداد ماه در مرکز ارزیابی شهرری (مدرسه ماندگار شهید مدرس)، استقرار خواهد داشت.
 اطلاعیه درخصوص آخرین فرصت برای شرکت در ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 18 مرداد 1402: اطلاعیه شماره ۴ آخرین فرصت برای  شرکت در ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) شهر تهران
همانطور که در آخرین اطلاعیه در پیام رسان شاد نیز اعلام گردید، داوطلبان پذیرفته شده آزمون استخدامی اردیبهشت ماه سال جاری سهمیه استخدامی این اداره کل، که واجد شرایط بوده و  تشکیل پرونده  استخدامی داده اند، لکن؛ به هردلیل تاکنون موفق به شرکت در ارزیابی تکمیلی (مصاحبه) نشده و یا معرفی نامه دریافت ننموده اند، مقتضی است: حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ به کارشناسی استخدام این اداره کل جهت تعیین تکلیف مراجعه نمایند.
زمان‌بندی مراجعه جاماندگان تشکیل پرونده (مشاهده)
خبر 29 تیر 1402: زمان‌بندی مراجعه جاماندگان تشکیل پرونده آزمون استخدام آموزگاری سال ۱۴۰۲
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در اطلاعیه شماره ۸ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران امده است؛ به اطلاع پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی(سهمیه اداره کل آموزش و پرورش  شهرستانهای استان تهران) سال ۱۴۰۲  که موفق به تشکیل پرونده جهت معرفی به درمانگاه و مراکز ارزیابی نشده اند و یا نقص مدارک داشته‌اند، می‌رساند با توجه به اطلاعیه شماره ۳ اعلام شده در خصوص آماده سازی مدارک و مستندات، جاماندگان می‌بایست صرفا در روزهای یکشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۲ و دوشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۲ با همراه داشتن مدارک مربوطه، به آدرس مرکز تشکیل پرونده واقع در شهرری، میدان فرمانداری، خیابان مدرسه، نرسیده به ایستگاه مترو شهرری، مدرسه ماندگار شهید مدرس مراجعه نمایند.
در ضمن مهلت فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام، عدم مراجعه به منزله انصراف خواهد بود.
آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده آزمون استخدامی (مشاهده)
خبر 28 تیر 1402: امروز آخرین مهلت ارائه مدارک و تشکیل پرونده آزمون استخدامی پیمانی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
بر اساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت جامانده از تشکیل پرونده آزمون استخدامی پیمانی (ماده ۲۸)، کلیه پذیرفته شدگان سهمیه این اداره کل که بر اساس اطلاعیه شماره دو در موعد مقرر اعلام شده، تا کنون جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی و انجام مصاحبه، اقدام نکرده‌اند، به عنوان آخرین فرصت می‌توانند فردا چهارشنبه ۲۸ تیر اقدام کنند.
در این راستا پذیرفته شدگان خانم باید از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ و آقایان از ساعت ۱۳ تا ۱۴ شخصا نسبت به ارائه مدارک خود به آدرس خیابان انقلاب، چهارراه کالج، خیابان البرز، پلاک یک مراجعه و اقدام کنند.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی:
الف) ارائه دو سری تصویر واضح از کارنامه قبولی در آزمون کتبی (قابل دریافت از سایت سنجش)
ب) تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش (از طریق سامانه my.medu.ir)
پ) ارائه کد رهگیری مربوط به تاییدیه ارسال الکترونیکی فرم اطلاعات فردی
بدیهی است عواقب ناشی از عدم تکمیل یا ارسال ناقص فرم مزبور و همچنین عدم ارسال مدارک مورد نیاز در زمان مقرر متوجه داوطلب است.
ت) تکمیل فرم اطلاعات آمادگی (پیوست) برای بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی (از طریق سامانه my.medu.ir)
ث) اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه داوطلب (در صورت متاهل بودن و یا داشتن فرزند) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی است.
ج) اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت
چ) اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه با تاریخ فارغ التحصیلی قبل از ۲۲ خرداد سال جاری)
ح) اصل و تصویر مدارک کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (قبل از ۲۲ خرداد ۱۴۰۲)
توجه: دانش آموختگان برتر، مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعداد‌های برتر نیرو‌های مسلح را شروع کرده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده‌اند، باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه دهند.
خ) ۶ قطعه عکس جدید سه در چهار پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و رشته تحصیلی)
د) سایر مدارک در صورت لزوم:
ـ ارائه اصل و تصویر گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده کرده‌اند.
ـ ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه ۳ درصد معلولین استفاده کرده‌اند.
ـ داوطلبانی که متقاضی استفاده از امتیاز اشتغال جهت بهره‌مندی از اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون مبنی بر برخورداری از شرایط احراز رشته تحصیلی غیر مرتبط با آموزگاری هستند، شامل ابلاغ یا گواهی انجام کار با حداقل دو سال فعالیت آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته، از مراجع ذیصلاح، پرینت بیمه، تاییدیه گزینش و...، ارائه مستندات اشتغال در روز دریافت مدارک برای متقاضیان الزامی است و پس از آن ترتیب اثر داده نمی‌شود.
ـ ارائه اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحد‌های دولتی آموزش و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده‌اند، جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند.
ـ از آن جایی که به متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی‌گیرد، متقاضیان پذیرفته شده در شهر تهران که سایر شهرستان‌های کشور را به عنوان اولویت دوم انتخاب نکرده‌اند، نیازی به ارائه مستندات بومی ندارند، سایر داوطلبان پذیرفته شده با اولویت اول در شهر تهران که اولویت دوم خود شهرستان بومی خود (غیر از شهر تهران) انتخاب کرده‌اند، جهت بهره‌مندی از امتیاز بومی، باید مدارک بومی مربوط به آن شهرستان را مطابق مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام در زمان تشکیل پرونده ارائه کنند.
ـ ارائه گواهی تخصصی معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه حفظ قرآن کریم با درجات ۱ تا ۳ جهت بهرمندی از امتیاز مربوطه صرفا برای رشته‌های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی
نکته: همزمان با دریافت و بررسی مدارک و تشکیل پرونده معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول چند برابر ظرفیت به عمل خواهد آمد.
تذکرات مهم:
ـ عدم مراجعه برای ارائه مدارک تشکیل پرونده در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت.
ـ با توجه به محدودیت فضا، صرفا حضور شخص پذیرفته شده مورد تاکید است و از پذیرش همراه به جهت ازدحام و جلوگیری از اختلال در امور معذوریم.
ـ حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک و معاینات پزشکی ضروری است، از تحویل مدارک از طریق همسر، پدر، مادر و... خودداری شود.
ـ به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مورد نیاز و الزامی است.
آغاز به کار اولین مرکز ارزیابی تکمیلی (مشاهده)
خبر 14 تیر 1402: آغاز به کار اولین مرکز ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی
اولین مرکز ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی در دبیرستان سوده ورامین، با حضورسجاد صدیقی مشاور وزیر در امور کیفیت بخشی به نیروی انسانی و مسئول پروژه استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ و مهدی نیک‌فر معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی نیک‌فر در خصوص فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی اظهار داشت: از میان حدود ۴هزار و ۷۰۰ داوطلب معرفی شده از سمت سازمان سنجش طبق سهمیه استان، ۳هزار و ۱۸۱ نفر در فرایند ارزیابی تکمیلی جذب خواهند شد که امروز اولین مرکز ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی در ورامین آغاز به کار کرد و از فردا چهار قطب دیگر شهریار، چهاردانگه، رودهن و شهرری نیز شروع به فعالیت می‌کنند.

نیک‌فر ادامه داد: در این پنج قطب ۱۱ مرکز(مدرسه) فعال هستند که ممکن است هر مرکز چند کانون با توجه به تعداد و ظرفیت کلاس‌های موجود داشته باشد و در مجموع ۳۱ کانون در سطح استان فرایند ارزیابی را انجام خواهند داد.

وی در خصوص زمان مصاحبه نیز گفت: پس از تشکیل پرونده در دبیرستان ماندگار مدرس شهرری و معاینات پزشکی در درمانگاه شهید ابوذری، زمان و مکان مصاحبه به داوطلبان اعلام می‌شود.

اطلاعیه شماره 5 آزمون شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 10 تیر 1402: اطلاعیه شماره 5 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به اطلاع پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی (سهمیه اداره کل آموزش و پرورش
شهرستانهای استان تهران) سال ۱۴۰۲ می‌رساند، پیرو اطلاعیه شماره ۴ در خصوص آماده‌سازی مدارک و مستندات، امروز تا ساعاتی دیگر پیامک تعیین زمان تحویل مدارک برای همه پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی ویژه آموزگار ابتدایی و استثنایی سال ۱۴۰۲ ارسال خواهد شد.
به دلیل حجم بالای پیام‌ها،  پیامک‌های تعیین نوبت به تناوب تا عصر روز شنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ به شماره همراه‌ اعلامی توسط پذیرفته‌شدگان ارسال خواهد شد، در صورت عدم دریافت پیامک تا این زمان، پذیرفته‌شدگان می‌بایست عدد ۱۲۰۰ را به شماره ۱۰۰۰۷۵۲۶ ارسال نمایند.

تعیین زمان و مکان تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 10 تیر 1402:  تعیین زمان و مکان تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان اولیه آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به اطلاع پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی(سهمیه اداره کل آموزش و پرورش  شهرستانهای استان تهران) سال ۱۴۰۲ می‌رساند، پیرو اطلاعیه شماره ۳ در خصوص آماده‌سازی مدارک و مستندات، افراد پس از تهیه مدارک مربوطه با توجه به پیامک دریافتی، بر اساس زمان تعیین شده به دبیرستان ماندگار شهید مدرس واقع در شهری مراجعه کنند.
نکات مهم
۱- با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، حضور به موقع در تاریخ و ساعت تعیین شده مورد تاکید می باشد و در خارج از ساعت تاریخ تعیین شده، مدرکی تحویل گرفته نخواهد شد.
ث - مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام، عدم مراجعه در هر مرحله از فرآیند آزمون به منزله انصراف تلقی می‌گردد و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
۳ - افرادی که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، کد ملی خود را به صورت اشتباه ثبت کرده‌اند، می‌بایست برای مشاهده تاریخ و زمان تشکیل پرونده، با همان کد ملی ثبت شده در سایت وارد شوند.
۴ - افرادی که در هر دو اولویت، جز قبولی‌های این اداره کل می‌باشند، می‌بایست مدارک امتیاز آور مانند (شرایط بومی بودن و ایثارگری و...) به صورت جداگانه برای هر دو اولویت قبولی تحویل نمایند.
۵ - پیامک‌های تعیین نوبت به تناوب تا صبح روز شنبه به شماره همراه‌های اعلامی توسط پذیرفته‌شدگان ارسال خواهد شد، در صورت عدم دریافت پیامک، پذیرفته‌شدگان می‌بایست عدد ۱۲۰۰ را به شماره ۱۰۰۰۷۵۲۶ ارسال نمایند.
آدرس مرکز تشکیل پرونده: تهران، شهرستان ری، میدان فرمانداری، خیابان مدرسه، نرسیده به ایستگاه مترو شهرری، مدرسه ماندگار شهید مدرس
مدارک مورد نیاز برای مصاحبه ماده ٢٨  شهر تهران (مشاهده)
خبر 10 تیر 1402: مدارک مورد نیاز برای مصاحبه ماده ٢٨ شهر تهران
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مدارك مورد نیاز برای مصاحبه ماده ۲۸ به شرح ذیل اعلام شد
۱ـ عکس ۳*۴ ( شش عدد)
۲ـ اصل و کپی کارت ملی داوطلب
۳ـ اصل و کپی شناسنامه داوطلب
۴ـ اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی داوطلب
۵ـ مدارک مرتبط با سهمیه ایثارگری و یا معلولین (طبق دفترچه)
۶ـ اصل و کپی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم نظام وظیفه داوطلب (آقا)
۷ـ  فرم استشهاد محلی برای متقاضیان با ده سال سکونت(صرفا افرادی که دارای اولویت دوم- بجز شهرتهران نیز-بوده اند)
۸ـ مدارک ICDL و روخوانی و روانخوانی قرآن
۹ـ مقاله های علمی-پژوهشی(هرگواهی که امتیاز داشته باشد ) و ...
۱۰ـ کارت بسیج(در صورت عضویت)
۱۱. کارنامه ی قبولی
اطلاعیه شماره 3 آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (مشاهده)

خبر 9 تیر 14022: تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات جهت تشکیل پرونده پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی آموزگاری
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در اطلاعیه شماره سه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است؛  با توجه به اعلام نتایج (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی( ویژه شهرستان‌های استان تهران) سال ۱۴۰۲ توسط سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک و مستندات ذیل جهت تشکیل پرونده اقدام نمایند:
۱.پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دو سری)
۲.شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کدملی) تهیه شده در سال جاری
۳.اصل شناسنامه و تصویر خوانا از تمام صفحات (دو سری)
۴.اصل کارت ملی و تصویر خوانا از پشت و رو آن (دو سری)
۵.اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه  همسر و فرزند، برای افرادی كه از امتیاز قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استفاده نموده اند
۶.اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان) (دو سری)
*نکته: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.
۷. اصل دانشنامه یا گواهی‌نامه موقت بر اساس مدرک تحصیلی مجاز (مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی) و تصویرآن (دو سری)
*تذکر:در صورت عدم وجود اصل مدرک تحصیلی و یا گواهی موقت، می‌بایست کپی برابر با اصل شده این مدرک از آموزش دانشگاه تحویل گردد.
۸.اصل معرفی‌نامه رسمی از اداره كل  بهزیستی استان برای پذیرفته شدگان اولیه  از محل ظرفیت سهمیه ۳٪ معلولین(نامه باید خطاب به اداره كل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و در سال جاری صادر شده باشد.)
۹.گواهی‌نامه بنیاد‌ شهید و امور ایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه %۲۵ و %۵ ایثارگران، مراجع تایید كننده حضور داوطلبانه در جبهه ها:
الف)معاونت نیروی انسانی هر یك از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب)معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی
ج)معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد كشاورزی در مورد جهادگران
۱۰.گواهی معتبر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی جهت بهره مندی از امتیازات لحاظ شده برای حافظان قرآن 
۱۱.پذیرفته شدگان مشمول سهمیه بومی شهرستان می بایست یکی از مدارک ذیل را به همراه داشته باشند:       
الف) بر اساس شناسنامه محل تولد با شغل محل انتخابی یکسان باشد.
 ب) فرم استشهاد محلی (پیوست) مبنی بر تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سابقه سکونت ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل)، بدون خدشه، قلم خوردگی و لاک گرفتگی 
ج) اصل و تصویر مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان 
مدارك مورد نیاز در خصوص تطبیق رشته های تحصیلی پذیرفته شدگانی که سابقه همکاری با آموزش و پرورش داشته و با رشته های غیر مرتبط در آزمون شرکت نموده اند:
دارا بودن حداقل دو سال سابقه آموزشی-تربیتی با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته براساس قرارداد معتبر مورد تائید آموزش و پرورش كه در یك یا چند قالب مصادیق ذیل كسب شده باشد.

ردیف

نوع فعالیت

مدارک مورد نیاز

الف

 

خرید خدمات آموزشی

 1. تصویر برابر با اصل شده قرارداد فرد با شركت
 2. ریز سوابق بیمه تائید شده ( ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)

ب

سرباز معلم

 1. کلیه احکام دوران سرباز معلمی (ممهور به مهر زنده کارگزینی محل خدمت)

ج

 

حق التدریس

 1. ابلاغ رایانه ای حق التدریس (ممهور به مهر زنده مقطع تحصیلی مربوطه)
 2. ریز سوابق بیمه تائید شده (ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)

د

مدارس غیر دولتی ، مهدهای كودك و مراکز پیش دبستانی

 1. ریزسوابق  بیمه تائید شده با كدكارگاه غیردولتی مربوط ( ممهور به مهر زنده)
 2. اصل و تصویر قرارداد با مدارس غیردولتی
 3. تصویر تائیدیه گزینش مربوط به زمان اشتغال (ممهور به مهر محل خدمت)

ه

 

نهضت سواد آموزی

 1. اصل و تصویرفرم( ۰۱۳ )تائید شده توسط معاونت سوادآموزی استان
 2. ریزسوابق بیمه تائید شده ( ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)

تذکر:ذکر مدت همکاری بر اساس تعداد ماه های کارکرد در فرم مذکور الزامی می باشد.

و

دارالقرآن دارای مجوز از سازمان تبلیغات اسلامی

 1. گواهی اشتغال دو سال با ۱۰ ساعت فعالیت در هفته تائید شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی استان
 2. ریز سوابق بیمه با كد كارگاه مربوطه تائید شده ( ممهور به مهر زنده سازمان تامین اجتماعی)

نکات مهم:
۱-حضور شخص پذیرفته شده در تمامی مراحل(تشکیل پرونده، مصاحبه تخصصی و عمومی) الزامی می باشد.
۲-با توجه به محدودیت مکان و فضا، از آوردن همراه خودداری گردد.
۳-مقتضی است نسبت به دریافت فرم های (خوداظهاری ،پزشکی و استشهاد محلی ) ضمیمه این اطلاعیه اقدام و پس از تکمیل با خودکار آبی و بدون خدشه و قلم خوردگی، در روز تشکیل پرونده، تحویل مسئول مربوطه گردد.
۴-تمامی امضاء ها و اثر انگشت فرم های مربوطه صرفاً می بایست در حضور مسئول ثبت نام صورت گیرد.
 ۵-مکان و جدول زمانبندی مراجعه داوطلبان جهت تحویل اسناد و مدارک، در اطلاعیه های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

پیوست ها
استشهاد محلی
اظهار نظر پزشک
معاینات پزشکی
اعلام آمادگی برای بررسی مدارک
اطلاعیه شماره 2 آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)
خبر 7 تیر 1402: اطلاعیه شماره 2 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
با عرض تبریك به لحاظ موفقیت درآزمون مذكور، جهت ارائه مدارك و مستندات و تشكیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای ارزیابی و انجام مصاحبه، براساس برنامه زمانی  (فایل اکسل پیوست) و با همراه داشتن مدارك به شرح ذیل، به آدرس: تهران، خیابان انقلاب، چهار راه کالج، خیابان البرز،  پلاک یک ، دبیرستان  ماندگار البرز ، مراجعه نمایید.
مدارك لازم جهت تشكیل پرونده اولیه استخدامی :

الف - ارائه ۲ سری تصویر واضح ازكارنامه قبولی درآزمون كتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )؛
ب- تکمیل فرم اطلاعات فردی داوطلبان جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش ( از طریق سامانه my.medu.ir ) ؛
پ- ارایه کد رهگیری مربوط به تأییدیه ارسال  الکترونیکی فرم اطلاعات فردی ؛
ت-  تکمیل فرم اعلام آمادگی ( پیوست ) برای بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و ارزیابی تکمیلی ( از طریق سامانه my.medu.ir)؛
ث- اصل و تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه داوطلب ( در صورت متأهل بودن و یا داشتن فرزند ) اصل و تصویر شناسنامه همسر و فرزند یا فرزندان الزامی  است؛
ج- اصل و تصویر پشت و روی كارت ملی هوشمند یا كارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت؛
چ- اصل و تصویر مدارک تحصیلی ( گواهینامه موقت یا دانشنامه ) ، (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از۱۴۰۲/۳/۱۶)؛
ح- اصل و تصویر مدارک کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان ( قبل از ۱۴۰۲/۳/۱۶) ؛
توجه: ( دانش آموختگان برترمشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر  نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می باید گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند )؛
خ- تعداد ۶ قطعه عكس جدید ۴×۳ پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، كد ملی و رشته تحصیلی)؛
د- سایر مدارك  درصورت لزوم  :
- ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی كه از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند؛
- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی كه از سهمیه ۳%معلولین استفاده نموده اند ؛
- داوطلبانی که متقاضی استفاده از امتیاز اشتغال جهت بهره مندی از اطلاعیه سری سوم اصلاحات دفترچه آزمون  مبنی بر برخورداری از شرایط احراز رشته تحصیلی غیر مرتبط با آموزگاری می باشند ، شامل: ابلاغ یا گواهی انجام کار با حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی و تربیتی در آموزش و پرورش  با حداقل ۱۰ ساعت فعالیت در هفته ، از مراجع ذیصلاح ، پرینت بیمه ، تاییدیه گزینش و ... ) ارائه ی مستندات اشتغال  در روز دریافت مدارک برای متقاضیات  الزامی می باشد. پس از آن ترتیب اثر داده نمی شود.  
- ارائه ی اصل گواهی خدمت تمام وقت برای افرادی که به استناد یکی از قوانین و مقررات موضوعه با واحد های دولتی آموزش و تربیتی آموزش و پرورش همکاری کرده اند جهت کسر از سن، برای افرادی که کبر سن دارند؛
- از آنجائیکه به متقاضیان شهر تهران امتیاز بومی تعلق نمی گیرد، لذا متقاضیان پذیرفته شده در شهر تهران، که سایر شهرستانهای کشور را به عنوان اولویت دوم انتخاب ننموده اند، نیازی به ارائه مستندات بومی ندارند ، سایرداوطلبان پذیرفته شده با اولویت اول در شهر تهران که اولویت دوم خود شهرستان بومی خود ( غیر از شهر تهران) انتخاب نموده اند جهت بهره مندی از امتیاز بومی ، می بایست مدارک بومی مربوط به آن شهرستان را مطابق مفاد دفترچه راهنمای ثبت نام ، در زمان تشکیل پرونده ارائه نمایند.
- ارائه ی گواهی معتبر ( از وزارت فرهنگ و ارشاد  اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی ) تخصصی حفظ قرآن کریم با درجات ۱تا ۳ جهت بهره مندی از امتیاز مربوطه صرفاً برای رشته های تحصیلی مربوط به گروه معارف اسلامی .
نکته: همزمان با دریافت  و بررسی مدارک و تشکیل پرونده ، معاینات اولیه پزشکی نیز از پذیرفته شدگان مرحله اول ( چند برابر ظرفیت)  به عمل خواهد آمد.
تذکرات مهم:
حضور به موقع  و حداکثر یک ساعت قبل از شروع فرایند  تشکیل پرونده و ارزیابی تکمیلی و صرفاً بر اساس زمان بندی اعلام شده مورد انتظار است . لذا از پذیرش داوطلبان ، به غیر از زمان و مکان اعلام شده، خود داری  می گردد.
عدم مراجعه  برای ارائه مدارك تشكیل پرونده درزمان و محل اعلام شده، به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
با توجه به محدودیت فضا ، صرفاً حضور شخص پذیرفته شده مورد تأکید می باشد و از پذیرش همراه به جهت ازدحام و جلوگیری از اختلال در امور معذوریم .
حضور شخص داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارك و معاینات پزشکی ضروری بوده، لذا ازتحویل مدارك از طریق همسر، پدر ، مادر و . . . خود داری خواهد شد .  
به همراه داشتن اصل و تصویر کلیه مدارک مورد نیاز و الزامی است. مشاهده فایل پیوست

اطلاعیه شماره 2 پذیرفته شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 1 تیر 1402: زمان و مکان تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان از طریق پورتال استانی اعلام خواهد شد
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در اطلاعیه شماره دو آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است؛ به اطلاع پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگاری عادی و استثنائی سال ۱۴۰۲ شهرستان‌های استان تهران می‌رساند، با توجه به اعلام نتایج اولیه (چند برابر ظرفیت) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، جهت مشخص شدن شدن زمان و مکان تشکیل پرونده و ارزیابی تکمیلی صرفا به پایگاه اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به نشانی: (https://teo.medu.gov.ir) و یا رسانه رسمی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در پیام رسان شاد به نام "آوای تعلیم" و نشانی: ava_teo@ مراجعه و از حضور در اداره کل و ادارات مناطق ۲۱ گانه خودداری فرمایید.
اطلاعیه شماره 1 پذیرفته شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 1 تیر 1402: اعلام کارنامه مرحله اول آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (شغل آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی)
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در اطلاعیه شماره یک آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است؛ بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش كارنامه مرحله اول آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (شغل آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی) سال ۱۴۰۲ اعلام شد.
اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شهر تهران (مشاهده)
خبر 1 تیر 1402: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، زمان مراجعه برای تشکیل پرونده اولیه و بررسی مدارک و ارزیابی و انجام مصاحبه اعلام شد.
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سهمیه شهر تهران، به اطلاع می رساند: با عنایت به اینكه در حال دریافت لیست اسامی قبول شدگان سه برابر ظرفیت قرار داریم. لذا؛ زمان مراجعه برای تشكیل پرونده اولیه و بررسی مدارك و ارزیابی و انجام مصاحبه، و جزئیات دقیق آن از طریق سایت اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران به آدرس: https://tehran.medu.gov.ir و کانال پیام رسان شاد: @t_estekhdam و پیام فرهنگ @payamefarhang به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.
پذیرفته شدگان از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به این اداره كل خودداری و اخبار زمان بندی تشکیل پرونده و مصاحبه را از طریق همین سایت پیگیری نمایند.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 1400

اطلاعیه فرم اطلاعات فردی و جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته‌شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 26 مرداد 1401: در اطلاعیه شماره ۱۲ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است، پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰ می‌بایست فرم‌های اطلاعات فردی را چاپ و تکمیل کرده و به همراه مدارک مورد نیاز بر اساس جدول زمانبندی به مراکز مصاحبه مراجعه فرمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، پذیرفته‌گان می‌بایست فرم های پیوست ۱ و پیوست ۲ را (به صورت پشت و رو ) چاپ و تکمیل کنند و به همراه مدارک؛
 اصل وکپی تمامی صفحات شناسنامه
اصل کپی کارت ملی دو طرف
اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی
بر اساس جدول زمانبندی ثبت شده در سامانه گزینش به مراکز مصاحبه مراجعه فرمایند.
ارائه اصل کلیه مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی جهت احراز هویت الزامی است، همچنین ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر و همکاری با نهادهای انقلابی به همراه اصل مدارک برای مطابقت دادن، موجب کسب امتیاز برای معرفی شدگان به مرحله گزینش خواهد بود . گواهی نامه یا تقدیر نامه کسب یکی از رتبه های اول تا سوم در یکی از رشته های علوم قرآنی، علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، اگر در مسابقات منطقه ای یا مراحل بالاتر نظیر: استانی،کشوری و بین المللی باشد، جزء مدارک امتیاز آور محسوب می شود.
داوطلبان باید توجه داشته باشند، صرفا یک مدرک ، شامل بالاترین رتبه ویا مقام کسب شده در آخرین مرحله رقابت های یکی از رشته های ذکر شده که الزاما مربوط به 5 سال اخیر ( 1401 - 1395 ) باشد ، قابل قبول است و ارائه بیش از یک مدرک امتیازمضاعف نخواهد داشت.
مدارک مربوط به کسب مقام در هریک از رشته های مذکور،در مرحله مدرسه ای یا آموزشگاهی و همچنین گواهی نامه پایان دوره های ICDL ، خوشنویسی، نقاشی، خیاطی و امثال این‌ها در مرحله گزینش عمومی هیچ امتیازی ندارد ، لذا از ارائه چنین مدارکی خودداری شود.
موقعیت جغرافیایی مصاحبه عمومی (گزینش) - برادران - 27 مرداد لغایت 31 مرداد 1401  آموزشگاه مجتهده امین
موقعیت جغرافیایی مصاحبه عمومی (گزینش) - برادران - 2، 4 ، 6 و 9 مهر ماه 1401  هسته گزینش
موقعیت جغرافیایی مصاحبه عمومی (گزینش) - خواهران -  هنرستان قدس

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

مراحل تایید صلاحیت عمومی پذیرفته شدگان نهایی شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 24 مرداد 1401: اطلاعیه شماره 11 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1400 صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در اطلاعیه شماره 11 آمده است: قبول شدگان نهایی آزمون استخدامی سال 1400( ماده 28) مدارک خود را در روز مصاحبه عمومی که زمان آن متعاقبا از طریق پورتال اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اطلاع رسانی خواهد شد به گزینش تحویل نمایند.
 همچنین این افراد که اسامی آنها از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است؛ مدارک خود را توسط پست و افراد غیر به هسته گزینش ارسال نکنند و از مراجعه بدون هماهنگی هم اکیدا خودداری کرده و منتظر اطلاع رسانی‌های بعدی در مورد زمان مراجعه خود، باشند .
در ادامه آمده است: داوطلبان مدارک ذیل را جهت تشکیل پرونده گزینش خود باید در زمانی که متعاقبا  از طریق پورتال teo.medu.ir  اطلاع رسانی خواهد شد ، به مسئول پذیرش تحویل نمایند:
-  فرم دو صفحه ای اطلاعات فردی گزینش ،(پیوست) را در دو نسخه تهیه و تکمیل نمایند ( الصاق عکس جدید الزامی است ) 
-  اصل وکپی تمامی صفحات شناسنامه
-  اصل کپی کارت ملی دو طرف
-  اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی 
ارائه اصل کلیه مدارک شناسایی اعم از شناسنامه و کارت ملی جهت احراز هویت الزامی است، همچنین ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر و همکاری با نهادهای انقلابی به همراه اصل مدارک برای مطابقت دادن، موجب کسب امتیاز برای معرفی شدگان به مرحله گزینش خواهد بود . گواهی نامه یا تقدیر نامه کسب یکی از رتبه های اول تا سوم در یکی از رشته های علوم قرآنی، علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی، اگر در مسابقات منطقه ای یا مراحل بالاتر نظیر: استانی،کشوری و بین المللی باشد، جزء مدارک امتیاز آور محسوب می شود.
داوطلبان باید توجه داشته باشند، صرفا یک مدرک ، شامل بالاترین رتبه ویا مقام کسب شده در آخرین مرحله رقابت های یکی از رشته های ذکر شده که الزاما مربوط به 5 سال اخیر ( 1401 - 1395 ) باشد ، قابل قبول است و ارائه بیش از یک مدرک امتیازمضاعف نخواهد داشت. 
مدارک مربوط به کسب مقام در هریک از رشته های مذکور،در مرحله مدرسه ای یا آموزشگاهی و همچنین گواهی نامه پایان دوره های ICDLT ، خوشنویسی، نقاشی، خیاطی و امثال این‌ها در مرحله گزینش عمومی هیچ امتیازی ندارد ، لذا از ارائه چنین مدارکی خودداری شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1401: اطلاعیه شماره 10 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مورد پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1400 صادر شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1400 به اطلاع می رساند جهت بررسی صلاحیت های عمومی و زمان بندی جهت انجام مصاحبه گزینش منتظر اطلاعیه‌های بعدی در همین سایت باشید.
در ضمن با توجه به اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور به منظور اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی، پذیرفته شدگان مکلفند سه روز بعد از اعلام نهایی به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.
رشته های شغلی مربوط به دبیری ( به جز کار و فناوری ) ، آموزگار ابتدایی، آموزگار استثنایی، مربی امور تربیتی مدارس، مشاور واحد آموزشی و مراقب سلامت به پورتال دانشگاه فرهنگیان و رشته های شغلی مربوط به هنرآموزی، استاد کار و دبیری کاروفناوری به پورتال دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی
تذکر1: عدم پیگیری جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی به منزله انصراف داوطلب از استخدام تلقی شده و مسئولیت آن صرفا بر عهده داوطلب خواهد بود.
تذکر 2: از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی  با اداره کل و ادارات آموزش و پرورش مناطق تابعه این اداره کل جدا خودداری نموده و صرفا از طریق همین سایت پیگیر اطلاعیه های بعدی باشید.
کمبود معلم در مدارس شهرستانهای تهران (مشاهده)
خبر 18 مرداد 1401: به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: باوجود افزایش جمعیت دانش‌ آموزی امسال حتما در شهرستان های استان تهران کمبود نیرو خواهیم داشت. ادامه خبر...
اطلاعیه مصاحبه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و متأخرین نقص پرونده (مشاهده)

خبر 25 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۹ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، آخرین مهلت و مکان مصاحبه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و متأخرین نقص پرونده آزمون استخدامی ۱۴۰۰ تعیین شده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۹ آمده است؛ داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین و موارد متاخرین نقص پرونده آزمون استخدامی ۱۴۰۰ ، فقط در روز یکشنبه ۲۶ تیرماه ۱۴۰۱ فرصت مصاحبه خواهند داشت.
بنابراین تمامی داوطلبین که تاکنون موفق به انجام مصاحبه نشده اند طبق جدول زیر و در ساعت مقرر (قبلی) به مراکز مصاحبه معرفی شده مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان در پردیس شهید مفتح شهرری (مشاهده)
خبر 18 تیر 1401: به گزارش روابط عمومی پردیس شهید مفتح شهر ری؛ زمان بندی مکان و زمان مصاحبه داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور به تفکیک خواهران و برادران اعلام شد.
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان معرفی شده برای مرحله مصاحبه در نهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور، بدین وسیله زمان بندی روند مصاحبه داوطلبان عزیز به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
لیست مصاحبه شوندگان روز اول دوشنبه بیستم تیر ماه
لیست مصاحبه شوندگان روز دوم سه شنبه بیست و یکم تیر ماه
 
لیست مصاحبه شوندگاه روز سوم چهار شنبه بیست و دوم تیر ماه
توجه: لازم است داوطلبان گرامی علاوه بر تحویل پوشه انجام فرایند پذیرش و معاینه پزشکی دو برگ فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش الصاق به عکس جدید را در روز مصاحبه تخصصی تحویل رابط و مسئول پذیرش مصاحبه تخصصی در پردیس شهید مفتح شهر ری نمایید.
اطلاعیه تشکیل پرونده و مصاحبه تکمیل ظرفیت شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 15 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۸ آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران زمان مراجعه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت متاهلین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ و داوطلبینی که نقص پرونده داشتند مشخص شده است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۸ آمده است؛
قابل توجه داوطلبین سهمیه تکمیل ظرفیت  متاهلین آزمون استخدامی ۱۴۰۰ و داوطلبانی نقص پرونده ، برای تشکیل پرونده روز شنبه ۲۵ تیرماه و برای مصاحبه روز یکشنبه ۲۶ تیرماه تعیین شده است، لذا جهت دریافت آدرس مراکز به سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران به بخش اطلاعیه‌ها رفته و اطلاعیه های اولیه را مشاهده فرمایید.
اطلاعیه زمان جدید تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 13 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اطلاعیه شماره ۷ این اداره کل آمده است؛
داوطلبانی که روز تشکیل پرونده آنان در سامانه روز دوشنبه ۱۳ تیرماه و روز مصاحبه سه شنبه ۱۴ تیرماه اعلام شده بود، تاریخ تشکیل پرونده به روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه و روز مصاحبه به شنبه ۲۵ تیرماه موکول شده است.
اطلاعیه تکمیل پرونده الکترونیکی پذیرفته شدگان شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 13 تیر 1401: به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۴۰۰ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند ، کلیه داوطلبین می‌بایست جهت تکمیل پرونده الکترونیکی به سامانه مراجعه فرمایید.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۶ این اداره کل آمده است؛ به اطلاع معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی ۱۴۰۰ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران می رساند، کلیه داوطلبین می‌بایست جهت تکمیل پرونده الکترونیکی به سامانه مراجعه فرمایید.
داوطلبین گرامی بعد از ورود به سامانه باید در قسمت کد کاربری، کد ملی بدون درج صفر در ابتدای اعداد و در قسمت رمز عبور، کد داوطلبی خود را وارد کنند.
لازم به ذکر است بررسی پرونده و اصل مدارک آموزشی و پژوهشی طبق تاریخ‌های اعلام شده به صورت حضوری و در مراکز تعیین شده انجام می پذیرد.
آن‌دسته از داوطلبین هم که روز تشکیل پرونده آنان سه‌شنبه ۷ تیرماه، چهارشنبه ۸ تیر ماه، شنبه ۱۱ تیر ماه و یکشنبه ۱۲ تیر ماه بوده است می‌بایست با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند و نیازی به حضور مجدد در مراکز تشکیل پرونده  ندارند.
همچنین مصاحبه داوطلبانی که تاریخ مصاحبه آنان روز دوشنبه ۱۳ تیرماه اعلام شده بود به روز سه شنبه ۱۴ تیرماه موکول گردید.

اطلاعیه تعطیلی مراکز تشکیل پرونده شهرستان‌های تهران (مشاهده)
خبر 12 تیر 1401: در پی تعطیلی ادارات و مراکز دولتی استان تهران مراکز تشکیل پرونده و مصاحبه استخدامی های آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز دوشنبه ۱۳ تیر ماه تعطیل است.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به اطلاع معرفی شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰ می رساند فردا دوشنبه ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ کلیه مراکز تشکیل پرونده و مصاحبه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تعطیل است.
در ادامه اطلاعیه شماره ۵ اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آمده است؛ تاریخ تشکیل پرونده و  برگزاری مصاحبه آن دسته از معرفی شدگانی که بنا بود روز دوشنبه به مراکز تشکیل پرونده و معاینات پزشکی مراجعه نمایند متعاقبا اعلام خواهد شد.
اطلاعیه مراحل انجام گزینش و مصاحبه شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 7 تیر 1401: پذیرفته شدگان جهت مصاحبه آزمون استخدامی سال 1400 آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جهت انجام گزینش و مصاحبه استخدامی خود باید مراحل هشتگانه را طی نمایند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، پذیرفته شدگان جهت مصاحبه آزمون استخدامی سال 1400 باید مراحل زیر را جهت انجام گزینش و مصاحبه استخدامی خود طی نمایند:
مراجعه به سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران بخش آزمون استخدامی و یا مراجعه به سامانه هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان های تهران
 اطلاع از زمان تشکیل پرونده و مصاحبه با وارد کردن کدملی
حضور در مرکز تشکیل پرونده به همراه اصل مدرک
دریافت معرفی نامه مصاحبه
حضور در مرکز معرفی شده جهت بررسی سوابق علمی و پژوهشی به همراه اصل مدرک
دریافت تأییدیه آموزشی و پژوهشی
حضور در مرکز معاینات پزشکی و دریافت تأییدیه پزشکی
حضور در مرکز مصاحبه به همراه پرونده و انجام مصاحبه تخصصی
اطلاعیه تشکیل پرونده آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (مشاهده)
خبر 6 تیر 1401: در اطلاعیه شماره ۳ اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران آمده است، پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده، بعد از دریافت نوبت از طریق سایت بر اساس جدول زمانبندی برای تشکیل پرونده حضور یابند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، با توجه به مشکلات بوجود آمده در سامانه اسکن و بارگذاری مدارک، لطفا پذیرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول (چند برابر ظرفیت) اعلام شده است
لذا شایسته است معرفی شدگان محترم بر اساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
1-از آوردن همراه با توجه به نبود فضای استراحت و اقامت  اکیدا  خودداری نمایید.
2-حتما در ساعت مقرر در محل حضور داشته باشید و حتی الامکان  از آوردن خودرو با توجه به مشکل عدم وجود پارکینگ خودداری نمایید. (مراجعه زودتر یا دیرتر از ساعت مقرر باعث اختلال در فرایند تشکیل پرونده دیگران  خواهد شد.
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احراز :
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون و فتوکپی خوانا (دریافت کارنامه)
2- سه  قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات
4-اصل کارت ملی و فتوکپی پشت و رو
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز و فتوکپی خوانا (برابر کد" شغل- محل انتخابی ")
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
9- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی و فتوکپی خوانا (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11- ارائه اصل  و کپی گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) ***این فرم توسط تیم ارزیابی مدارک علمی  تکمیل می گردد*******
12- آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی  را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان  به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا
14- فرم تکمیل شده اعلام آمادگی برای مصاحبه (دریافتی از سایت سازمان سنجش)
15- همراه داشتن کارت بانکی به منظور پرداخت هزینه های جاری
محل تشکیل پرونده: دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم دخترانه عاشورا  به آدرس:  شهر ری، میدان شهید غیبی، انتهای خیابان شهید داسار
اطلاعیه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)
خبر 5 تیر 1401: با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ سهمیه شهرستان‌های استان تهران، مراحل تشکیل پرونده و بارگذاری مدارک در سایت این اداره کل مشخص شد.
گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در اطلاعیه شماره ۲ آمده است، ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله اول (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی سال 1400 وزارت آموزش و پرورش مقتضی است تمامی داوطلبانی که اسامی آنها از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان پذیرفته شده اعلام شده است به سایت مراجعه نموده و ضمن تکمیل فرمهای مربوطه نسبت به بارگذاری مدارک ذیل در سایت ذکر شده اقدام نمایند.
(نام کاربری : کد ملی *** رمز ورود: شماره داوطلبی) شایان ذکر است  همراه داشتن اصل تمامی مدارک اسکن شده در روز تشکیل پرونده و مصاحبه، که متعاقبا در همین سایت و اطلاعیه شماره 3 اعلام خواهد شد الزامی می باشد.
تذکر1: فرم اعلام آمادگی برای انجام مصاحبه را از سایت سازمان سنجش دریافت و پس از تکمیل و الصاق عکس در روز تشکیل پرونده تحویل نمایید.
تذکر2 : حتما قبل از مراجعه به مرکز تشکیل پرونده نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده در سایت مذکور اقدام نمایید. 
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احراز:
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2- سه  قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه
4-اصل کارت ملی
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی")
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
9- معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11- ارائه اصل گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) ***این فرم توسط تیم ارزیابی مدارک علمی  تکمیل می گردد*******
12- آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی  را از سایت سازمان سنجش دریافت کرده و تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان  به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا
14- فرم تکمیل شده اعلام آمادگی برای مصاحبه ( دریافتی از سایت سازمان سنجش)
محل تشکیل پرونده: دبیرستان نمونه دولتی دوره دوم دخترانه عاشورا  به آدرس:  شهر ری، میدان شهید غیبی، انتهای خیابان شهید داسار
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)
خبر 4 تیر 1401: اطلاعیه شماره یک قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه 1401
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه1401 سهمیه شهر تهران،  به اطلاع می رساند: با عنایت به اینکه در حال دریافت فهرست داوطلبین گرامی و برنامه ریزی جدول زمان بندی برای قبول شدگان سه برابر ظرفیت هستیم. لذا؛ جزئیات دقیق زمان مراجعه برای تشکیل پرونده اولیه ، بررسی مدارک وانجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت (سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) متعاقباً  اعلام خواهد شد.
خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به این اداره کل خود داری فرموده و اخبار مربوطه را از طریق همین سایت پیگیری فرمایید.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 99

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 10 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با عنایت به اعلام نتایج آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و فرزندان جانباز70 درصد و بالاتر در سال 1400 (موضوع: بند ج ماده87 قانون برنامه ششم توسعه) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای داوطلبان معرفی شده، شایسته است: پذیرفته شدگان به منظور تشکیل پرونده اولیه استخدامی، تمهیدات لازم را درخصوص تهیه مدارک و مستندات ذیل فراهم نمایند.
شایان ذکر است: جدول زمانبندی و مکانمراجعه پذیرفته شدگان محترم  متعاقباً اعلام خواهد شد
مدارک و مستندات لازم جهت ارائه به کارشناسان در روز تشکیل پرونده اولیه استخدامی ویژه فرزندان شهدا و فرزندان جانباز70 درصد و بالاتر سال 1400:
2 سری پرینت از کارنامه قبولی ( صادر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور)
6 قطعه عکس 4*3 تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
اصل کارت ملی به همراه 2 سری کپی از پشت و روی آن واضح و با کیفیت.
اصل شناسنامه به همراه 2 سری کپی از تمامی صفحات آن واضح و با کیفیت.
اصل مدرک تحصیلی ( گواهینامه موقت عکس دار و یا دانشنامه ) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در آزمون به همراه 2 سری کپی واضح و با کیفیت.
تبصره :گواهی انشایی به جای مدرک تحصیلی قابل قبول نبوده و پذیرش  نمی شوند.
اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دایم به همراه 2 سری کپی ( درخصوص برادران).
اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه 2 سری کپی واضح و با کیفیت.
ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن ( با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد  اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی).
تذکرات مهم :
حضور شخص داوطلب ( پذیرفته شده ) در روز تشکیل پرونده الزامی است. لذا؛ امکان تشکیل پرونده توسط شخص ثالث وجود ندارد.
حضور به موقع  در زمان و مکان تعیین شده  الزامی است و پرواضح است که؛ درصورت نقص در ارائه مدارک به کارشناسان مربوطه برای داوطلب پرونده استخدامی تشکیل نخواهد شد.
پذیرفته شدگان محترم توجه فرمایند که مدرک تحصیلی به صورت گواهی نامه موقت عکس دار و یا دانشنامه قابل قبول است و گواهی انشایی پذیرفته نیست.
به منظور تسهیل در فرآیند تشکیل پرونده استخدامی می بایست: پذیرفته شدگان محترم قبلاً 2 سری کپی از کارنامه قبولی و مدارک مربوطه تهیه تا در روز تشکیل پرونده موجب اتلاف وقت و ...، نگردد.
خواهشمند است پیگیری صرفاً از طریق همین سایت صورت پذیرد و از تماس تلفنی و حضوری جدداً خود داری فرمایید.
جدول زمانبندی و مکان مراجعه پذیرفته شدگان محترم  متعاقباً اعلام خواهد شد

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 29 فروردین 1400: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

اعلام زمان مصاحبه عمومی(گزینش) پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1399
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399
به اطلاع می‌رساند، همة داوطلبانی که از تاریخ 23/1/1400 قبولی آنها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در قسمت نتیجه نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی سال 1399 (آموزش و پرورش) اعلام شده است، مؤظف‌اند در راستای تکمیل روند استخدام خود، در مصاحبه عمومی(گزینش) نیز شرکت کرده و امتیاز لازم را کسب نمایند.
لذا داوطلبان گرامی باید با وارد کردن کد ملی خود در مستطیل (فیلد) مربوطه از تاریخ و زمان مصاحبه خود مطلع شوند. مستطیل مذکور در قسمت استخدام پیمانی سال 99 در سایت اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان قرار دارد.
آدرس محل مصاحبه خانم‌ها:
شهرری – خیابان امام حسین، خیابان خانلری، دبستان دخترانه هیأت امنایی طواف و معماریان.
آدرس محل مصاحبه آقایان:
شهرری – خیابان امام حسین، خیابان خانلری، دبستان دخترانه ام‌البنین(سلام‌ الله علیها).
نکات ضروی و لازم‌الاجرا:
1_ رعایت مجموعه دستورالعمل‌های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک و دستکش الزامی است.
2_ از ورود افراد غیر به عنوان همراه داوطلب و ... ممانعت می شود.
3_ به همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه الزامی‌است.
4_ حضور داوطلبان گرامی رأس ساعت مقرر مورد تأکید است.
تذکر:
داوطلبانی که به هر دلیل از ادامه روند استخدام خود در آموزش و پرورش منصرف شده‌اند لازم است، موضوع انصراف‌شان را بصورت کتبی به هسته گزینش و اداره امور اداری (کارگزینی) اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان اعلام کنند.
تلفن‌های هسته گزینش:
واحد پاسخگویی: 55968628_ 021
دبیرخانه: 55971993_021

اطلاعیه تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 27 فروردین 1400: اطلاعیه تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 11 و 12 دی ماه 1399 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
مقتضی است ، ضمن مراجعه به لینک ذیل ، حداکثر تا یکشنبه 29 /01/ 1400 ضمن درج آخرین نشانی محل سکونت ،  منطقه مورد تقاضای اشتغال خود را به ترتیب اولویت مشخص نمایید، تا منطقه  خدمتی  استخدامی شما تعیین گردد.
راهنمای درج آدرس و منطقه مورد تقاضا:
1- روی لینک زیر کلیک نمایید. 
2- پس از درج شماره همراه در قسمت مربوطه ، پنجره در خواست تعیین محل خدمت باز می شود.
3- پس از تکمیل فرم ، گزینه ذخیره و ارسال درخواست انتخاب شود.
تذکر: در تعیین منطقه خدمتی  صرفا مناطقی درج شود که در کد شغل محل قبول شده اید.لذا به درخواست های خارج از کد شغل محل مربوطه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت ورود به سامانه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 25 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

ضمن عرض تبریک به اطلاع می رساند جهت انجام امور مربوط به مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی گزینش،گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایش و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره های مهارت آموزی) با توجه به اطلاعیه های بعدی مندرج در همین سایت اقدام نمایید.
خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به هسته گزینش شهرستانهای تهران و ادارات مناطق، شهرستانها و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خودداری نموده و صرفا از طریق اطلاعیه های صادره در این سایت پیگیری های لازم را انجام دهید.
شایان ذکر است زمان و مکان مصاحبه عمومی(گزینش) هر یک از پذیرفته شدگان متعاقبا در قسمتی ویژه در همین سایت منتشر خواهد شد. همچنین به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که پیش از این پرونده گزینش تشکیل نداده اند می رساند برای تشکیل پرونده مذکور لازم است تا طبق اطلاعیه شماره 1 منتشر شده در پورتال هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران مدارک لازم را بطور کامل تهیه کرده و حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پس از انتشار اسامی به هسته گزینش شهرستانهای استان تهران به آدرس تهران – شهرری خیابان فداییان اسلام، نرسیده به سه راه ورامین کوچه شهید علیرضا طهماسبی(شهید ترابی) پلاک 32 تحویل نمایند.
واحد پاسخگویی هسته گزینش : 55968628-021
آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند و به نتیجه آزمون اعتراض دارند می توانند از تاریخ 1400/01/26 لغایت 1400/02/10 به وبسایت اداره کل قسمت استخدام پیمانی سال 99 مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمایند.
مجددا تاکید می گردد از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و ادارات مناطق و شهرستانها خودداری نمایید.

جهت مشاهده اطلاعیه شماره 1 اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

ضمن تبریک حلول ماه مبــارک رمضان و آرزوی موفقیّـــت داوطلبین آزمـــون استخدام پیمانی سال 99 ، به اطـــلاع آن دسته از پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 99 اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران می رساند، زمان و مکان دقیق فرآیند بررسی صلاحیـــت های عمومی گزینش از طریـــق سامانه پیامکی با سرشماره 30001100000002 ازتاریـــــخ 25/ 1/ 1400 لغایت 10/ 3/ 1400 و بر اساس برنامه ریزی مشخص به تلفن همراه پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد.
لذا ضروری است نسبت به اجرایی نمودن موارد ذیل اقدام نمایند.
1- باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم مراقبت های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مراجعه حضوری به اداره کل یـا هسته گزینش تا قبل از دریافت پیامک اطلاع رسانی ،خــودداری گردد.
2- تأکیـد می گردد ،این اطلاعیـه مختص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیــت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهـران می باشد و پذیرفته شدگان سایر استان ها می بایست از طریق سایت ادارات کل استان ها پیگیری نمایند.
3- پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت شهر تهران می توانند در صورت لزوم با شماره تلفن 4-88955893  هسته گزینش آموزش و پرورش شهرتهران تماس حاصل نمایند.
4- تأکید می گردد، اطلاعیه های بعدی و سایر اقدامات مورد نیاز از سوی پذیرفته شدگان ،متعاقباً از طریق سایت اداره کل آموزش وپرورش شهرتهران اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پیرو اطلاعیه مورخ  1400/1/23 سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عرض تبریک قبولی به استحضار می رساند:
با توجه به شیوع ویروس کرونا، از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری فرمایید.
طی اطلاعیه های بعدی جدول تعیین منطقه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال جاری از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
پس از اعلام مناطق تعیین شده از طریق همین سایت، لازم است؛ پذیرفته شدگان با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و تحصیلی خود اعم از؛ مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (درخصوص برادران)و ..، به مناطق تعیین شده در بازه زمانی مقرر شده مراجعه نمایند.

اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 13 اسفند 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

با عنایت به این مهم که، اعلام نتایج پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ( ماده 28) سال جاری صرفاًاز طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، لذا؛ شایسته است: پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت از مراجعه حضوریو تماس تلفنی با این اداره کل (اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) تا اعلام نتیجه خودداری نموده و پیگیری لازم در این خصوص را فقط از طریق سایت سنجش آموزش کشور  انجام دهند.

اطلاعیه جاماندگان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 3 اسفند 99: اطلاعیه جاماندگان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت شهرستانهای استان تهران سال 1399
(( دانشگاه های عترت، زینبیه و شهید رجایی))
1- آخرین مهلت جهت تشکیل پرونده استخدامی:
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت شهرستانهای استان تهران می رساند آخرین مهلت تشکیل پرونده استخدامی روز یکشنبه 3 اسفند 1399 ساعت 8 صبح می باشد. پذیرفته شدگان می توانند به دبیرستان عاشورا واقع در شهرری ، خیابان داسار ، جنب متروی شهر ری مراجعه نمایند.
2- آخرین مهلت جهت مراجعه به پردیس های دانشگاهی جهت انجام مصاحبه تخصصی:
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی چند برابر ظرفیت شهرستانهای استان تهران که مرحله تشکیل پرونده را انجام داده ولی تاکنون موفق به انجام مصاحبه تخصصی نشده اند می رساند ،آخرین فرصت جهت انجام مصاحبه تخصصی طبق برنامه اعلامی جدول ذیل می باشد .پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن معرفی نامه صادر شده از سوی مرکز تشکیل پرونده به پردیس مشخص شده در برگه معرفی نامه خود مراجعه نمایند.

نام پردیس آدرس پردیس روز و تاریخ مصاحبه تخصصی
پردیس زینبیه تهران–شهرستان پیشوا–میدان امام خمینی(ره)–خیابان امام خمینی(ره)– خیابان کارگر دوشنبه 4 اسفند 1399 ساعت 8 صبح
پردیس عترت واوان تهران-شهرستان اسلامشهر-شهرک واوان-بلوار شهید منتظری-خیابان شهید رجایی- جنب درمانگاه امام سجاد(ع) دوشنبه 4 اسفند 1399 ساعت 8 صبح
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران-لویزان-خیابان شهید شعبانلو شنبه 9 اسفند 1399 ساعت 8 صبح
اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 19 بهمن 99: اعلام جزئیات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران جزئیات مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال 1399آموزش و پرورش استان تهران را اعلام نمود .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان تهران گفت : معرفی شدگان چند برابر ظرفیت می توانند با درج کد ملی خود دربخش استخدام پیمانی پایگاه اینترنتی آموزش و پرورش شهرستان های تهران از زمان و مکان دقیق تشکیل پرونده خود مطلع گردند . وی تصریح کرد : داوطلبان طبق برنامه اعلام شده از ۱۸ بهمن ماه با حضور در مدرسه عاشورا در ناحیه 2 شهر ری پرونده اولیه را تشکیل داده و برای معاینات پزشکی به مرکز درمانی فرهنگیان درشهر ری معرفی خواهند شد . بهارلو علت انتخاب درمانگاه فرهنگیان را فاصله ی جغرافیایی کوتاه این درمانگاه تا محل تشکیل پرونده جهت رفاه حال پذیرفته شدگان اعلام نمود .وی افزود : داوطلبان پس از انجام معاینات اولیه برای مصاحبه به مراکز دانشگاهی پردیس تعیین شده اعزام خواهند شد و از20 بهمن تا 6 اسفند ماه مصاحبه تخصصی انجام خواهد پذیرفت .
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت اظهارداشت : سوالات این مصاحبه پیرامون میزان توانمندی در رشته تخصصی ، فن بیان ومیزان توانایی و آشنایی با کلاسداری وحرفه معلمی و میزان علاقمندی به این حرفه و موضوعاتی از این قبیل خواهد بود . وی افزود :برگزیدگان پس از فرایندمصاحبه تخصصی جهت مصاحبه عمومی و گزینش معرفی خواهند شد . نتایج نهایی نیز شامل یک سوم شرکت کنندگان تا پایان اسفند ماه جاری از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد . پذیرفته شدگان نهایی پس از حضور در دوره های آموزش بدو خدمت در آموزش و پرورش مشغول به خدمت خواهند شد .
بنا بر این گزارش این مقام مسئول در آموزش و پرورش اظهار داشت : 3542 نفر درمرحله چند برابر ظرفیت شرکت دارند که 1979 نفرآنان زن و بقیه مرد بوده اند . داوطلبان در 21 رشته نظری( دبیران و آموزگاران ابتدایی ) و 11 رشته فنی و حرفه ای شرکت نموده اند و از سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در این آزمون شرکت داشته اند که بیشترین شرکت کنندگان از مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و بیشترین جذب در رشته آموزگار ابتدایی خواهد بود .
بهارلو گفت : به خاطر بیماری کروناداوطلبان از حضور در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران احتراز نمایند . وی تاکید کرد :تمامی اطلاعات لازم برای داوطلبان از طریق پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان تهران در دسترس مخاطبان قرار گرفته است .
بهارلو در پایان اظهار امیدواری کرد همکارانی که از این مراحل عبور نموده و جذب آموزش و پرورش می شوند معلمان خوبی برای نسل آینده کشور باشند .

جهت جستجو بر اساس کد ملی کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه شماره یک کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه شماره 2 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده لوکیشن محل تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

آدرس مرکز مصاحبه زینبیه پیشوا:
تهران-پیشوا ورامین-خیابان امام خمینی-خیابان کارگز
تلفن:36720407-36720408-36724494(021)
لوکیشن مرکز مصاحبه زینبیه پیشوا
آدرس مرکز مصاحبه واوان اسلامشهر:
اسلامشهر-واوان-بلوار منتظری-خیابان شهید رجایی-جنب درمانگاه امام سجاد(ع)-مرکز آموزش عالی فرهنگیان عترت واوان
تلفن: 56173111(021)
نمابر:56173000
لوکیشن مرکز مصاحبه عترت واوان

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 17 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

زمان و مکان انجام مصاحبه و تشکیل پرونده معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399 اعلام شد .
اطلاعیه شماره 2
قابل توجه معرفی شدگان (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی سال 1399
سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه
به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، پذبرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت دریافت نوبت تشکیل پرونده بر اساس برنامه و جدول زمانبندی از قسمت پایین همین صفحه با ورود کد ملی اقدام کنند.

توجه: داوطلبین رشته های فنی از روز یکشنبه 19 بهمن 1399 جهت مشاهده جدول زمانبندی از قسمت پایین همین صفحه با ورود کد ملی اقدام کنند.
لذا شایسته است معرفی شدگان محترم بر اساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
1- از آوردن همراه با توجه به شیوع ویروس کرونا اکیدا خودداری نمایید.
2- حتما در ساعت مقرر در محل حضور داشته باشید و حتی الامکان از آوردن خودرو با توجه به مشکل عدم وجود پارکینگ خودداری نمایید. (مراجعه زودتر یا دیرتر از ساعت مقرر باعث اختلال در فرایند تشکیل پرونده دیگران خواهد شد.)
3- تمامی مراجعین حتما از ماسک استفاده نمایند.(همراه داشتن اسپری ضد عفونی کننده و دستکش توصیه می شود.)

یادآوری :
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی و تطبیق شرایط احراز :
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (از سایت سازمان سنجش کشور دریافت شود)
2-شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
4-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی برابر اصل آن
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)و صرفا با این نمونه متن قابل قبول می باشد. نمونه گواهی انجام کار مورد قبول
9-معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11-ارائه اصل و کپی گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) این فرم توسط تیم مصاحبه ارائه و تکمیل می گردد
12-آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 مورخ 27/7/99 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست 2) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی (فرم پیوست 2) مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا.

مدارک لازم برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی (گزینش)
پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در هشتمین آزمون استخدامی، لازم است علاوه بر تشکلیل پرونده برای مصاحبه تخصصی(علمی)، مدارک ذیل را بصورت جداگانه برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی در تاریخ تعیین شده برای اولین مراجعه به همراه داشته باشند و به نماینده هسته گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده، تحویل دهند.

1-فرم دو صفحه‌ای اطلاعات فردی گزینش سال 1399 را در سه نسخه از یکی از درگاه‌های اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران یا دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش یا از تارنمای روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران دانلود کنید و پس از الصاق عکس پرسنلی جدید بر روی تمامی نسخ، آنها را با خودکار آبی تکمیل و امضاء کنند.
2-کپی تمامی صفحات شناسنامه.
3-کپی کارت ملی (پشت و روی کارت).
4-کپی آخرین مدرک تحصیلی.
5-ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر، نهادهای انقلابی و یا کسب رتبه‌های اول تا سوم در مراحل منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین المللی (صرفاً یک مدرک شامل بالاترین رتبه و مرحله کسب شده در هر رشته مربوط به پنج سال اخیر) در مسابقات هریک از رشته‌های علوم قرآنی، علمی_مهارتی، فرهنگی، هنری و ورزشی اگرچه الزامی نیست، اما در صورت ارائه موجب کسب امتیاز برای پذیرفته شدگان خواهد بود.

تذکر1: به همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک مندرج در بند5 برای مطابقت دادن با تصاویر آنها در مراجعه به نماینده گزینش الزامی است.
تذکر2: در صورت قبولی داوطلبان گرامی در مرحله مصاحبه تخصصی(علمی)، زمان و مکان مصاحبه عمومی(گزینش) هریک از آنها متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جهت دانلود فرم پیوست شماره 1 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم پیوست شماره 2 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم دو صفحه ای گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت جستجو بر اساس کد ملی کلیک نمایید
جهت مشاهده اطلاعیه شماره یک کلیک نمایید
جهت مشاهده لوکیشن محل تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 15 بهمن 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احرازمعرفی شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی دی ماه سال 1399 وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی (سهمیه شهرستانهای استان تهران) از سوی معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام شد .
اطلاعیه شماره 1
قابل توجه معرفی شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت ) آزمون استخدامی دی ماه سال 1399وزارت آموزش و پرورش در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاهای اجرایی (سهمیه شهرستانهای استان تهران)
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی وتطبیق شرایط احراز :
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون (دریافت کارنامه)
2- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3- اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
4-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی ") و یک برگ فتوکپی برابر اصل آن
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)
9-معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11- گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی ، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1)
12-آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 مورخ 27/7/99 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست 2) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی (فرم پیوست 2) مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا
بر اساس ابلاغیه طرح جامعه مدیریت هوشمند و محدودیت ها متناسب با وضعیت روند بیماری کووید 19 در استان و در راستای صیانت از حقوق داوطلبین ، توصیه می شود داوطلبان در فرصت باقیمانده نسبت به جمع آوری اصل مدارک مربوط اقدام نمایند.
زمان و مکان تحویل مدارک و بررسی طی اطلاعیه های بعدی (اطلاعیه شماره 2 ) اعلام می گردد
تذکر: عدم مراجعه در زمان و مکان مقرر به منزله انصراف از ادامه فرایند آزمون استخدامی می باشد
مدارک لازم برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی (گزینش)
پذیرفته شدگان در هشتمین آزمون استخدامی، لازم است علاوه بر تشکلیل پرونده برای مصاحبه تخصصی(علمی)، مدارک ذیل را بصورت جداگانه برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی در تاریخ تعیین شده برای اولین مراجعه به همراه داشته باشند و به نماینده هسته گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده، تحویل دهند.
1_فرم دو صفحه‌ای اطلاعات فردی گزینش سال 1399 را در سه نسخه از یکی از درگاه‌های اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران یا دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش دانلود کنید و پس از الصاق عکس پرسنلی جدید بر روی تمامی نسخ، آنها را با خودکار آبی تکمیل و امضاء کنند.
2_کپی تمامی صفحات شناسنامه.
3_کپی کارت ملی (پشت و روی کارت).
4_کپی آخرین مدرک تحصیلی.
5_ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر، نهادهای انقلابی و یا کسب رتبه‌های اول تا سوم در مراحل منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین المللی (صرفاً یک مدرک شامل بالاترین رتبه و مرحله کسب شده در هر رشته مربوط به پنج سال اخیر) در مسابقات هریک از رشته‌های علوم قرآنی، علمی_مهارتی، فرهنگی، هنری و ورزشی اگرچه الزامی نیست، اما در صورت ارائه موجب کسب امتیاز برای پذیرفته شدگان خواهد بود.
تذکر1: به همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک مندرج در بند5 برای مطابقت دادن با تصاویر آنها در مراجعه به نماینده گزینش الزامی است.
تذکر2: در صورت قبولی داوطلبان گرامی در مرحله مصاحبه تخصصی(علمی)، زمان و مکان مصاحبه عمومی(گزینش) هریک از آنها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 جهت دانلود فرم پیوست 1 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم پیوست 2 اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود فرم گزینش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان تهران سال 98

 اعلام زمانبندی ثبت نام حضوری دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر ری (مشاهده)

خبر 13 اردیبهشت 99: اعلام زمانبندی ثبت نام حضوری دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر ری (منبع: سایت پردیس شهید مفتح شهرری)

اعلام زمان ثبت نام حضوری و مدارک لازم پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1398 آموزش و پرورش و جاماندگان دوره های گذشته مهارت آموزی

با سلام و آرزوی سلامتی، قبولی طاعات و عبادات و تبریک پذیرش در آزمون و گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم

زمان ثبت نام حضوری و مدارک لازم به شرح زیر اعلام می گردد
داشتن ماسک الزامی است

پذیرفته شدگان و مهارت آموزان (ماده 28)

رشته های فلسفه و منطق – و معارف اسلامی

روز دوشنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه

رشته های زبان و ادبیات فارسی – و زبان عربی

روز سه شنبه مورخ 16 ادیبهشت ماه

از ساعت 8 صبح لغایت 13 جهت ثبت نام به پردیس شهید مفتح مراجعه نمایند.

داشتن ماسک الزامی است

توجه :

مهارت آموزان رشته های مختلف جا مانده از دوره قبل هم روز سه شنبه مورخ 16 اردیبهشت ماه از ساعت 10 صبح الی 13 مراجعه نمایند.

بدیهی است ثبت نام فقط در روزها و تاریخ یاد شده امکان پذیر بوده و مهلت آن تمدید نخواهد شد.

مدارک ثبت نام حضوری

ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 1398/03/27 و مجوز شماره 160491 مورخ 1398/04/01 سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره مهارت آموزش جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.

*پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه

* اصل و کپی مدرک تحصیلی

*اصل و کپی شناسنامه

* اصل و کپی کارت ملی

*اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران)

*یک عدد پوشه مقوایی

* اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت دارا بودن)

* اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن کریم (درصورت دارا بودن)

 اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (مشاهده)

خبر 15 اسفند 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برنامه مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام گردید.

جهت مشاهده برنامه زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (مشاهده)

خبر 11 اسفند 98: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستانهای تهران)

قابل توجه داوطلبان پذیرفته شده در مرحله مصاحبه تخصصی آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش به اطلاع می‌رساند:

۱. مصاحبه‌های عمومی داوطلبان از روز شنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۸ برای داوطلبان ساکن در استان تهران آغاز خواهد شد. این داوطلبان لازم است برای اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز مصاحبه عمومی، به لینک پایین این صفحه یا سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران مراجعه نمایند.

۲. مصاحبه‌های ساکنان غیر استان تهران به سال ۱۳۹۹ موکول شده که زمان آن إن‌شاءالله در سال آینده و از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و سایت هسته گزینش به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید.

۳. طبق اعلام اداره امور اداری، زمان انجام آزمایشات و معاینات پزشکی (تکمیلی) و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه به تعویق افتاده که متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (مشاهده)

خبر 9 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستانهای تهران)

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحلۀ مصاحبۀ تخصصی استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 1398 در پورتال سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
شرکت‌کنندگان در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که متقاضی استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش هستند و در مرحلۀ تشکیل پرونده و مصاحبۀ تخصصی شرکت نموده‌اند، لازم است جهت اطلاع از نتیجۀ خود به پورتال سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و در صورت قبولی، طبق اطلاعیۀ مندرج در همان سایت اقدامات لازم جهت بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، ارائۀ گواهی عدم سوء پیشینه، انجام آزمایشات و معاینات پزشکی تکمیلی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت‌آموزی را انجام دهند تا در صورت موفقیت در این مراحل، از مهرماه 1399 مشغول به کار شوند.

زمان و مکان مصاحبه‌های گزینش متعاقباً از طریق همین سایت یا پورتال اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

در خصوص بند 3 اطلاعیۀ مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص آن دسته از داوطلبانی که در مرحلۀ مصاحبۀ تخصصی، فرم اطلاعات فردی خود را تحویل نداده‌اند می‌رساند چنانچه این افراد جزو سهیمۀ خدمتی شهرستان‌های استان تهران بوده و در همین محدوده ساکن هستند، می‌توانند به نزدیک‌ترین ادارۀ آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نموده و فرم تکمیل‌شدۀ اطلاعات فردی را تحویل دفتر گزینش آن اداره دهند. داوطلبانی که جزو سهمیۀ خدمتی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران هستند، ولی در غیر استان تهران ساکن‌اند نیز فرصت دارند تا روز دوشنبه 12 اسفند ماه مدارک خود را از طریق پست سفارشی به نشانی زیر ارسال یا به صورت حضوری تحویل نمایند:

تهران، بزرگراه بعثت، خیابان شهید بخارایی شمالی، کوچۀ شهید ساریخانی، پلاک 59، کد پستی: 1187637415 هستۀ گزینش اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران

داوطلبان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ 02155316552 واحد پاسخگویی این هسته تماس حاصل نمایند.

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (مشاهده)

خبر 19 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستانهای تهران)

به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، پذیرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است، جهت دریافت نوبت تشکیل پرونده بر اساس برنامه و جدول زمانبندی از طریق سامانه نوبت دهی آموزش و پرروش شهرستان های تهران اقدام نمایند. لذا شایسته است معرفی شدگان محترم بر اساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده:
شش قطعه عکس 4×3
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر مدرک تحصیلی
اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران )
اصل و تصویر مدرک ایثارگری (نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه کارت ایثارگری)
کارنامه قبولی دریافتی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای داوطلبین متقاضی استفاده از سهمیه معلولین
تاییدیه معتبر جهت افزایش حداکثر سن مجاز داوطلبین با عنایت به «تبصره 2 شرایط عمومی استخدام » مندرج در دفترچه آزمون استخدامی به شرح ذیل:
پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهید به میزان 5 سال
داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
میزان مدت خدمت ضرورت
داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها
تذکرات مهم :
به منظور مدیریت زمان و حفظ نظم تاکید می‌گردد معرفی شدگان با همراه داشتن کلیه مدارک، در روز و ساعت تعیین شده در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
عدم حضور داوطلب در زمان تعیین شده برای تشکیل پرونده به منزله ی انصراف تلقی خواهد شد و پیش بینی زمان جدید برای تشکیل پرونده و مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.
از پذیرش افراد غیر از داوطلب قبول شده در آزمون معذوریم ( از آوردن همراه خودداری فرمایید )
پس از تشکیل پرونده و انجام مصاحبه منتظر اعلام نتایج یک برابر ظرفیت توسط سازمان سنجش باشید
فرم اطلاعات فردی و سایر مدارک مورد نیاز مربوط به هسته گزینش ، پس از اعلام نتایج یک برابر ظرفیت و هنگام بررسی صلاحیت های عمومی که زمان و مکان آن متعاقبا از سوی هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اطلاع رسانی می‌گردد جمع آوری خواهد شد .

جهت دریافت نوبت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 97

اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 2 آبان 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های  تهران)

ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 97 و تکمیل ظرفیت سال96 می رساند جهت ادامه روند مراحل استخدامی، اقدامات لازم را با توجه به موارد ذکر شده در ذیل پیگیری نمایند.

کلیه پذیرفته شدگانی که اسامی آنها در لینک سمت چپ سایت قرار دارد از روز شنبه مورخ 1397/08/12 با مراجعه به واحد کارگزینی ( امور اداری ) منطقه خدمتی پذیرفته شده در آزمون با توجه به دفترچه ثبت نام، نسبت به تکمیل فرایند استخدام و پرونده پرسنلی با توجه به مراحل زیر اقدام نمایند.

مراجعه به واحد کارگزینی ( امور اداری ) آدرس و تلفن ادارات آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

دریافت معرفی نامه جهت تشخیص هویت

دریافت معرفی نامه جهت انجام آزمایشات پزشکی

دریافت معرفی نامه جهت سپردن تعهد محضری

نکته: شایان ذکر است دوره یکساله مهارتهای تعلیم و تربیت پذیرفته شدگان، متعاقبا از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش اطلاع رسانی می گردد.

تذکر 1: همراه داشتن 6 قطعه عکس ، مدارک شناسایی معتبر و کارنامه قبولی سازمان سنجش الزامی است.

تذکر 2: داوطلبانی که اسامی آنها در فهرست پذیرفته شدگان این اطلاعیه وجود ندارد، متعاقبا اطلاعیه ویژه ای در خصوص این افراد توسط هسته گزینش در سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران منتشر خواهد شد. لذا از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی با اداره کل شهرستانهای استان تهران و مناطق تابعه جدا خودداری نمایید.

جهت مشاهده نتایج پذیرفته شدگان آزمون اینجا کلیک نمایید

اتمام مراحل گزینش داوطلبان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 1 آبان 97: اتمام مراحل گزینش داوطلبان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر  تهران)

پایان انجام امور گزینش داوطلبان آزمون استخدام پیمانی سال 97
رضا روستائی مدیر هسته گزینش شهرستان های تهران در نشستی که به منظور بررسی عملکرد هسته گزینش در حوزه آزمون استخدام پیمانی برگزار گردید گفت : از سوی سازمان سنجش وزارت آموزش و پرورش 944 نفر از پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی به هسته گزینش معرفی که پس از طی نمودن مراحل قانونی گزینش اعم از مصاحبه ، تحقیقات و استعلام های لازم پذیرفته شدگان نهایی به وزارت آموزش و پرورش جهت طی نمودن مراحل نهایی استخدام معرفی شدند.

لازم به توضیح است پذیرفته شدگان نهایی باید در دوره کارآموزی و آموزشی یک ساله که در دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود حاضر و پس از این دوره و موفقیت در آزمون پایانی به استخدام آموزش و پرورش در آمده و از مهر سال 98 مشغول به کار می شوند.

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت ایثارگری آزمون استخدام سال 96 (مشاهده)

خبر 29 مهر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت ایثارگری آزمون استخدام سال 96 آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر  تهران)

بدین‌وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) تکمیل طرفیت ایثارگری آزمون استخدام پیمانی( موضوع مجوز شماره 1147257- 96/02/11 سازمان اداری واستخدامی کشور) ، سهمیه شهر تهران اعلام می‌گردد:

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان فوق براساس بیشترین نیاز مناطق صورت پذیرفته که در لیست ضمیمه قابل مشاهده می باشد. لذا؛ پذیرفته شدگان محترم ضمن توجه به لیست مربوطه و اطلاع از منطقه خدمتی محل اشتغال خود ، با دقت به نکات ذیل توجه فرمایند، تا موجب تسهیل در تکمیل پرونده و فرایند استخدام گردد ؛

1- مراجعه حضوری به اموراداری محل خدمت تعیین شده از زمان انتشار این اطلاعیه (97/07/29) در اسرع وقت حداکثر تا پایان وقت اداری همین هفته ، به منظور تکمیل پرونده استخدامی و انجام مراحل استخدام اعم از:  عدم سوء پیشینه ، انجام آزمایشات پاراکلینیکی ، سپردن تعهد خدمت محضری و... .

تبصره: از آنجائیکه ملاک تعیین منطقه صرفاً نیاز به رشته تحصیلی و جنسیت با درنظر گرفتن حدود آدرس محل سکونت بوده ، لذا مناطق تعیین شده ، قابل تغییر نخواهد بود .

2- همراه داشتن اصل و کپی مدارک ضروری اعم از :  شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی- کارت پایان خدمت ( ویژه برادران )- عکس4X  3(6 قطعه)  - کارنامه نهایی قبولی و ... .

3- پذیرفته شدگان نهایی ، از طریق سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش  از نحوه ثبت نام و زمان و محل شروع دوره یک ساله مهارت آموزی همراه با پذیرفته شدگان آزمون 97/4/15 مطلع  شده و به موقع اقدام نمایند . چرا که استخدام آنها منوط به موفقیت در دوره مزبور ، خواهد بود.

تذکرمهم: عدم مراجعه فرد پذیرفته شده درمهلت مقرر ( حداکثر تا پایان هفته ) برای پیگیری امور مربوط به سپردن تعهد محضری به منطقه، آزمایشات پزشکی ، عدم سوء پیشینه ، ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی ، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی شده و مسئولیت آن ، صرفاً به عهده ذینفع خواهد بود.

نکته 1 : داوطلبانی کـه اسامی آنـان بعنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمــون استخدامـی مذکـور قرار داشته، ولی صلاحیت های عمومی آنها، مورد تأیید هسته‌ گزینش آموزش وپرورش قرار نگرفته است؛  اقدامی از طریق مناطق تابعه و امور اداری و تشکیلات این اداره کل در حال حاضر مقدور نبوده ، لذا از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری نمایند  .

نکته2 : اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) آزمون استخدام پیمانی 97/4/15  سهمیه مناطق 12، 14 تا 19 به محض اعلام به این اداره کل ، از طریق  همین  سایت ادامه  فرایند  تکمیل پرونده و ... اطلاع رسانی خواهد شد .

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

اعلام برنامه زمانبندی مصاحبه گزینش آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 3 مهر 97: اعلام برنامه زمانبندی مصاحبه گزینش آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی،به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397، سهمیه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران می رساند، برنامه زمانبندی مصاحبه و گزینش آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده برنامه زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397 (مشاهده)

خبر 2 مهر 97: قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397 (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397، سهمیه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران می رساند، به منظور دریافت و پردازش اطلاعات قبول شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397، فرایند انجام و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی، متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا پیرامون بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)، باعنایت به تشکیل پرونده گزینش، در مرکز مصاحبه شهید مفتح شهرری، نیازی به مراجعه و تماس با هسته گزینش جهت ارائه مدارک نمی باشد و جهت انجام مراحل بعدی گزینش با قبول شدگان تماس گرفته خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون (مشاهده)

خبر 31 شهریور 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397، سهمیه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران می رساند:

به منظور دریافت و پردازش اطلاعات قبول شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1397، فرایند انجام و اخذ گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی، متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمنا پیرامون بررسی صلاحیت عمومی(گزینش)، باعنایت به تشکیل پرونده گزینش، در مرکز مصاحبه شهید مفتح شهرری، نیازی به مراجعه و تماس با هسته گزینش جهت ارائه مدارک نمی باشد و جهت انجام مراحل بعدی گزینش با قبول شدگان تماس گرفته خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (مشاهده)

خبر 24 مرداد 97: آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستانهای تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

اطلاعیه شماره3-آزمون استخدام پیمانی سال1397
به اطلاع داوطلبان محترم جامانده پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1397، سهمیه آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران می رساند: آخرین مهلت تشکیل پرونده و بررسی مدارک جاماندگان آزمون استخدام پیمانی سال1397 رشته های فنی و غیر فنی، روز شنبه 27 مرداد ماه جاری از ساعت 7 صبح الی 15 بعداز ظهر، تعیین گردیده است.
از این رو داوطلبان محترم بایستی با عنایت به اطلاعیه های قبلی این اداره کل که هم اکنون در همین سایت موجود می باشد، با در دست داشتن مدارک، به محل پردیس شهید مفتح شهرری مستقر در شهرستان ری مراجعه نمایند، همچنین آن دسته از پذیرفته شدگانی که نواقصی پرونده داشته اند و تعهد کتبی نداده اند می توانند جهت رفع نواقص و تکمیل مدارک در تاریخ مذکور به محل پردیس شهید مفتح مراجعه کنند.
قابل توجه پذیرفته شدگان رشته های فنی آزمون استخدام پیمانی1397
پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت رشته های فنی، پس از مراجعه به پردیس شهید مفتح و دریافت معرفی نامه از کارگروه بررسی مدارک و تشکیل پرونده هسته گزینش و انجام معاینات پزشکی در محل مذکور، جهت اطلاع از زمان انجام مصاحبه علمی-تخصصی به سایت دانشگاه شهید رجایی مراجعه نمایند.
درضمن زمان تعیین شده جهت مراجعه جامانده های آزمون استخدام پیمانی سال1397 به پردیس شهید مفتح شهرری، تمدید نمی گردد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اعلام زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 15 مرداد 97: اعلام زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برنامه زمانبندی برگزاری مراحل مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 97 اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 13 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت پردیس شهید مفتح شهرری)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی آموزش وپرورش شهرستانهای تهران مردادماه1397
ضمن عرض تبریک به شماعزیزان برای ورود به عرصه تعلیم وتربیت ، جهت حضور درمرکز معاینه پزشکی و مصاحبه تخصصی در پردیس شهید مفتح شهرری با توجه به برنامه زمان بندی اعلام شده برای پذیرفته شدگان ازسوی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای تهران ، مصاحبه از روزپانزدهم مردادماه مطابق برنامه شروع خواهد شد. وپذیرفته شدگان می توانند از تاریخ سیزدهم مرداد ماه به پورتال اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای تهران مراجعه کنند و با در دست داشتن مدارک درخواستی وهمچنین با داشتن شرایط وضوابط اختصاصی طبق زمان بندی اعلامی برای هرفرد در موعد مقرر به آدرس: شهرری ، میدان معلم، خیابان میثم شمالی(شهدای 18دی) روبروی شهرداری، دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مفتح شهرری مراجعه فرمایید. تلفن تماس:55902247-55904022
تذکرات مهم :
- عدم حضور داوطلب در زمان تعیین شده برای مصاحبه به منزله ی انصراف تلقی خواهد شد.
- داوطلب موظف است جهت انجام امور پذیرش حداقل یک ساعت قبل از زمان اعلام شده ، در مرکز مجری مصاحبه حضور داشته باشد.
- داوطلب جهت تسهیل در امر پذیرش لازم است مدارک را آماده وفرم های مربوطه را تکمیل کند و به مسئولین پذیرش تحویل دهد .
- داوطلبان موظف اند در زمان و ساعت اعلامی در محل مصاحبه حضور به هم رسانند.در غیر این صورت این پردیس پاسخگو نخواهد بود.
حضور همراهان در محل مصاحبه و معاینه پزشکی ممنوع است.
مراحل انجام کار:
1- مراجعه به پذیرش (ساختمان بقیه الله الاعظم) و ارائه مدارک و دریافت معرفی نامه.
2- مراجعه به مرکز معاینات پزشکی (ساختمان آموزش).
3- تعیین وقت مصاحبه استخدامی.
*در این مراحل داوطلب باید شناسنامه و کارت ملی و معرفی نامه به همراه داشته باشد.
*پس از اتمام مصاحبه نتایج از طریق سایت سازمان سنجش در شهریور ماه 97 اعلام می شود.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 13 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهرستان های تهران)

اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال 1397 و معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 96

با احترام به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند ، پذیرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شده ، ابتدا در مصاحبه تخصصی شرکت نموده و سپس افرادی که شرایط لازم در مصاحبه تخصصی را کسب می نمایند، در مصاحبه عمومی که توسط هسته گزینش انجام می شود و در اطلاعیه های بعدی زمان و مکان انجام آن متعاقبا اعلام می گردد شرکت خواهند نمود .

مصاحبه تخصصی :
زمان و مکان مصاحبه تخصصی بر اساس برنامه و جدول زمانبندی صورت می پذیرد. لذا شایسته است معرفی شدگان محترم براساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل مصاحبه حضور یابند.

قبل از حضور لازم است اقدامات ذیل صورت پذیرد :

تکمیل فرم اطلاعات فردی و به همراه داشتن :

- شش قطعه عکس 4*3

- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه

– اصل و تصویر کارت ملی

– اصل و تصویر مدرک تحصیلی

– اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران )

- اصل و تصویر مدرک ایثارگری (نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه کارت ایثارگری)

- گواهی عضویت در بسیج

- تصویر حکم قهرمانی ورزشی، علمی، قرآنی در 5 سال اخیر

– حکم پرسنلی والدین برای فرزند فرهنگی

– معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای داوطلبین متقاضی استفاده از سهمیه معلولین

–احراز بومی بودن با توجه به بند « ب » دفترچه آزمون استخدامی (بخش اول: تعاریف) به شرح ذیل:

مدارک مربوط به افرادی افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی شهرستان یا استان تلقی می‌گردند :

1-شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

2-همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

3-داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

4-داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا یرای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

تذکر 1 : مبنای شهرستان و استان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تذکر 2 : داوطلب بومی باید بطور کامل حائز یکی از شرایط فوق باشد و نمی تواند همزمان از مجموع دو ویژگی استفاده نماید.

– تاییدیه معتبر جهت افزایش حداکثر سن مجاز داوطلبین با عنایت به «تبصره شرایط عمومی استخدام » دردفترچه آزمون استخدامی به شرح ذیل:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه از شرط حداکثر سن مقرر معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال .

ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور داوطلبانه در جبهه.

د) میزان مدت خدمت ضرورت

ه) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 97/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها

2 - فرم تکمیل شده اطلاعات فردی و مدارک فوق الاشاره را در روز مصاحبه تحویل نمایید.

3-داوطلبان می بایست علاوه بر مدارک ذکر شده جهت مصاحبه تخصصی ( امور اداری ) ، مدارک لازم جهت مصاحبه عمومی ( هسته گزینش ) که در ادامه اطلاعیه آمده است به همراه داشته باشند.

3- به منظور مدیریت زمان وحفظ نظم تاکید می‌گردد معرفی شدگان با همراه داشتن کلیه مدارک، در روز و ساعت تعیین شده در محل مصاحبه حضور یابند.

4- زمان مصاحبه خواهران و برادران ، طبق برنامه و جدول زمانبندی تعیین شده و محل مصاحبه به نشانی : شهرری- انتهای 24 متری رازی – میدان معلم – خیابان میثم شمالی ( شهدای 18 دی ) – روبروی شهرداری – دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مفتح شهر ری (تلفن : 55904022 – 55902247) – (فکس : 55931642) می باشد و تاکید می گردد افراد به هیچ وجه به ادارات مناطق تابع و اداره کل مراجعه ننمایند .

تذکرات مهم :

عدم حضور داوطلب در زمان تعیین شده برای مصاحبه به منزله ی انصراف تلقی خواهد شد و پیش بینی زمان جدید برای مصاحبه امکان پذیر نخواهد بود.
داوطلب موظف است جهت انجام امور پذیرش حداقل یک ساعت قبل از زمان اعلام شده ، در مرکز مجری مصاحبه حضور داشته باشد.
داوطلب جهت تسهیل در امر گزینش لازم است فرم مربوط به گزینش را تکمیل و پس از الصاق عکس ، یک نسخه به نماینده گزینش استان پذیرفته شده ( مستقر در محل پذیرش مصاحبه ) تحویل نمایند .

مراحل انجام کار:

مراجعه به پذیرش جهت ارائه مدارک استخدامی درخواستی از سوی مسئولین مربوطه و دریافت معرفی نامه به مرکز معاینات پزشکی
مراجعه به مرکز معاینات پزشکی مستقر درساختمان آموزش
درصورت داشتن صلاحیت و تایید پزشکی مراجعه به مسئول مرکز مصاحبه مستقر درساختمان آموزش جهت تعیین وقت انجام مصاحبه استخدامی
پس از مصاحبه منتظر اعلام نتایج یک برابر ظرفیت توسط سازمان سنجش در شهریور ماه 97باشید

مصاحبه عمومی ( مربوط به هسته گزینش):
1-لازم به ذکر است انجام مصاحبه عمومی در خصوص داوطلبانی انجام می گردد که شرایط لازم در مصاحبه تخصصی را احراز نموده باشند

2-مدارک مورد نیاز جهت انجام مصاحبه عمومی می بایست در زمان مصاحبه تخصصی به نماینده هسته گزینش تحویل شود:

ردیف مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه عمومی ( هسته گزینش)
1 تصویر کارت ملّی
2 یک نسخه فرم اطلاعات فردی تکمیل‌شده و الصاق عکس
3 دو سری کپی از فرم اطلاعات فردی تکمیل شده و الصاق عکس روی هر نسخه
4 تصویر تمام صفحات شناسنامه
5 یک قطعه عکس علاوه بر 3 قطعه عکس الصاقی بر روی فرم ها
6 تصویر آخرین مدارک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل
7 تصویر مدارک امتیاز آور (در صورت وجود):

 • حکم قهرمانی ورزشی و لوح تقدیر علمی، قرآنی در 5 سال اخیر (درسطح  شهرستان و استان و بالاتر)
 • گواهی فعالیت در نهادهای مختلف،  مانند: هلال احمر، بسیج و ...
 • گواهی  نامه گذراندن دروه های مختلف مذهبی مثل نهج البلاغه، قرآنی :حفظ، سطح 1و2 تجوید، مفاهیم و...
 •  مدارک ایثارگری بستگان درجه1: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر، فرزند

* این مدارک امتیاز اضافه دارد و درصورت نداشتن آنها، امتیاز منفی ندارد.

 

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود زمانبندی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 95

 برگزاری دوره مهارتی شایستگی های حرفه ای معلمی در شهرستان های تهران (مشاهده)

خبر 28 مرداد 96: برگزاری دوره مهارتی شایستگی های حرفه ای معلمی در شهرستان های تهران (منبع: medu.ir)
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ازبرگزاری دوره مهارتی شایستگی های حرفه ای معلمی آزمون استخدامی دانش پذیران تابستان 96 خبر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

برنامه کلاسی دانش پذیران استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (مشاهده)

خبر 16 مرداد 96: برنامه کلاسی دانش پذیران استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران (منبع: teo.medu.ir)

برنامه کلاسی دانش پذیران استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام شد.

جهت مشاهده برنامه کلاسی دانش پذیران اینجا کلیک نمایید

زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی در مرکز شهدای مکه (مشاهده)

اطلاعیه 19 تیر 96: زمان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی در مرکز شهدای مکه (منبع: makt.te.cfu.ac.ir)

قابل توجه مهارت آموزان ماده 28 : محل تحصیل و ثبت نام رشته های زبان انگلیسی علوم اجتماعی و جغرافیا در مرکز شهدای مکه

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اصلاحیه مکان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی پردیس های استان تهران (مشاهده)

اطلاعیه 18 تیر 96: اصلاحیه مکان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی پردیس های استان تهران (منبع: tehran.te.cfu.ac.ir)

اصلاحیه :اطلاعیه شماره 1 مهارت آموزان ماده 28 سال 1395:

ثبت نام از مهارت آموزان در روز های سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20و21 تیرماه بر اساس رشته محل های درج شده در جدول زیر می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

زمان برگزاری دوره مهارتی برگزاری دوره مهارتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه اردیبهشت ماه 96: زمان برگزاری دوره مهارتی برگزاری دوره مهارتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: tehranedu.ir)

اطلاعیه شماره 3 در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال  1395 سهمیه شهر تهران

با سلام و احترام

به استحضار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395  می رساند:

با عنایت به اینكه برگزاری دوره مهارتی یكساله به تعویق افتاده و هنوز فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون به این اداره كل اعلام نگردیده است و امكان تعیین منطقه خدمتی پس از این مراحل مقدور خواهد بود. لذا؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی و تعیین منطقه خدمتی متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
شایسته است : از مراجعه حضوری و تماس تلفنی  خودداری فرموده و اخبار موربوطه را از طریق سایت tehranedu.ir پیگیری فرمایید.

اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران

نحوه ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

اطلاعیه 27 فروردین 96: نحوه ارائه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستان های تهران (منبع: medu.ir)

سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

ضمن عرض تبریک قبولی در آزمون استخدام پیمانی سال 95

با عنایت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق الذکر و انجام مراحل مربوطه توسط مدیریت هسته گزینش شهرستان های استان تهران، به اطلاع می رساند، پس از وصول نظریه قطعی گزینش از سوی آموزش و پرورش منطقه ( شهرستان) محل قبولی، جهت انجام مراحل بعدی با شما عزیزان تماس گرفته خواهد شد.

برخی از مراحل ذکر شده که پس از مراجعه به منطقه محل قبولی انجام خواهد گرفت به شرح ذیل می باشد :

اخذ معرفی نامه به تشخیص هویت
اخذ معرفی نامه به شورای پزشکی
اخذ معرفی نامه به دفاتر اسناد رسمی جهت سپردن تعهد
اخذ معرفی نامه جهت شرکت در دوره مهارت آموزی
و ....

تذکر 1 : زمان تقریبی تماس ذکر شده، نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری می باشد. لذا از مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش و یا تماس تلفنی پرهیز نمایید.

تذکر 2 : لازم است پذیرفته شدگان، پرینت کارنامه نهایی قبولی خود را که از سایت سازمان سنجش آموزش کشور تهیه کرده اند، زمان مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود ارائه نمایند.

زمانبندی ارائه مدارک پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی (مشاهده)

اطلاعیه 4 اسفند 95: زمانبندی ارائه مدارک پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اعلام شد.

سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سال 1395

با سلام و تبریک به مناسبت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی بدینوسیله اعلام می دارد پذیرفته شدگان محترم در روز مقرر در مکان مربوطه حضور یابند.

قبل از حضور اقدامات لازم ذیل صورت گیرد:

 • تکمیل فرم اطلاعات فردی در سه نسخه(فرم را از اینجا دانلود کنید)
 • شش قطعه عکس 4*3
 • اصل و دو سری تصویر تمام صفحات شناسنامه
 • اصل و دو سری تصویر کارت ملی
 • اصل و دو سری تصویر آخرین مدرک تحصیلی (درخصوص دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، همراه داشتن مدرک کارشناسی الزامی است)

متقاضیان مشاغل هنرآموز (استادکاری)، اصل و تصویر مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته و یا در صورت دارا بودن فوق دیپلم ناپیوسته، اصل و تصویر فوق دیپلم همراه با اصل و تصویر دیپلم هنرستان ارائه نمایند.

 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران )
 • اصل و تصویر مدرک ایثارگری (نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه کارت ایثارگری)
 • گواهی عضویت در بسیج
 • تصویر حکم قهرمانی ورزشی، علمی، قرآنی در 5 سال اخیر
 • حکم پرسنلی والدین برای فرزند فرهنگی
 • معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای داوطلبین متقاضی استفاده از سهمیه معلولین

مدارک احراز بومی بودن با توجه به بند « د » دفترچه آزمون استخدامی (امتیازات و سهمیه های قانونی) به شرح ذیل:

افرادی كه حداقل دارای یكی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی میگردند :

یک- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یكی باشد .
دو- استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یكی باشد .
سه- همسر و فرزندان كارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) كه شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یكی باشد.
چهار- همسر و فرزندان كارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) كه استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یكی باشد .
پنج- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی كرده باشد .
شش- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی كرده باشد .
هفت- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
هشت- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
نه- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ده- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.

تاییدیه معتبر جهت افزایش حداکثر سن مجاز داوطلبین با عنایت به بند «ب» دفترچه آزمون استخدامی (شرایط عمومی استخدام) به شرح ذیل:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان كه حداقل یك سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداكثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال .

ج) رزمندگان كمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.

د) داوطلبانی كه به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهای دولتی، بانكها و شركتهای تحت پوشش آنها، شركتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شركتهای دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهای ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده می كنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها

* فرم تکمیل شده اطلاعات فردی و مدارک فوق الاشاره را در روز یکشنبه 8/12/95 تحویل نمایید.

* مکان و زمان مصاحبه خواهران و برادران:

تهران بزرگراه بعثت خیابان خزانه بخارایی ضلع شمالی پارک بعثت خیابان شهید سمیعی

اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

پذیرش و بررسی مدارک 8 صبح الی 14 بعد از ظهر

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اینجا کلیک نمایید

زمان معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران (مشاهده)

اطلاعیه 12 بهمن 95: زمان معاینات پزشکی و مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش شهرستان های تهران که دارای نقص مدرک در هنگام تشکیل پرونده بوده اند اعلام شد.

اطلاعیه شماره 2

به این وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدام 95 که دارای نقص مدرک در هنگام تشکیل پرونده بوده و نسبت به رفع آن در اداره امور اداری اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اقدام نموده اند و برگه معرفی به مراحل بعدی مصاحبه را در دست دارند می رساند ، معاینات پزشکی و مصاحبه روز یکشنبه 95/11/17 راس ساعت 8 صبح در محل دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مفتح شهرری واقع در شهرری - میدان معلم برگزار می شود.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اینجا کلیک نمایید

جدول زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان  آزمون استخدامی (مشاهده)

اطلاعیه 28 دی 95: جدول زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان  آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهرستانهای تهران اعلام شد.

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سال 1395

با سلام و تبریک به مناسبت قبولی در مرحله اول آزمون استخدامی (سه برابر ظرفیت) بدینوسیله اعلام می دارد زمان و مکان مصاحبه تخصصی بر اساس برنامه و جدول زمانبندی ذیل صورت می پذیرد. لذا شایسته است پذیرفته شدگان محترم براساس رشته و شهر محل سهمیه در روز مقرر در مکان مربوطه حضور یابند.

قبل از حضور اقدامات لازم ذیل صورت گیرد:

 • تکمیل فرم اطلاعات فردی در سه نسخه (فرم را از اینجا دانلود کنید)
 • شش قطعه عکس 4*3
 • اصل و دو سری تصویر تمام صفحات شناسنامه
 • اصل و دو سری تصویر کارت ملی
 • اصل و دو سری تصویر آخرین مدرک تحصیلی (درخصوص دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، همراه داشتن مدرک کارشناسی الزامی است)
 • متقاضیان مشاغل هنرآموز (استادکاری)، اصل و تصویر مدرک تحصیلی فوق دیپلم پیوسته و یا در صورت دارا بودن فوق دیپلم ناپیوسته، اصل و تصویر فوق دیپلم همراه با اصل و تصویر دیپلم هنرستان ارائه نمایند.
 • اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( برادران )
 • اصل و تصویر مدرک ایثارگری (نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه کارت ایثارگری)
 • گواهی عضویت در بسیج
 • تصویر حکم قهرمانی ورزشی، علمی، قرآنی در 5 سال اخیر
 • حکم پرسنلی والدین برای فرزند فرهنگی
 • کارنامه قبولی در آزمون استخدامی
 • معرفی نامه از سازمان بهزیستی برای داوطلبین متقاضی استفاده از سهمیه معلولین
 • مدارک احراز بومی بودن با توجه به بند « د » دفترچه آزمون استخدامی (امتیازات و سهمیه های قانونی) به شرح ذیل:

افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی میگردند :

 • یک- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد .
 • دو- استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد .
 • سه- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
 • چهار- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح ( اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .
 • پنج- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد .
 • شش- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ( ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد .
 • هفت- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
 • هشت- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
 • نه- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
 • ده- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.

تاییدیه معتبر جهت افزایش حداکثر سن مجاز داوطلبین با عنایت به بند «ب» دفترچه آزمون استخدامی (شرایط عمومی استخدام) به شرح ذیل:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال .

ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه های دولتی، شهرداریها و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها

* فرم تکمیل شده اطلاعات فردی و مدارک فوق الاشاره را در روز مصاحبه تحویل نمایید.

* مکان مصاحبه خواهران و برادران، طبق برنامه و جدول زمانبندی ذیل به نشانی : شهرری – میدان معلم – خیابان 18 دی ( میثم ) - دانشگاه فرهنگیان – پردیس شهید مفتح می باشد و تاکید می گردد افراد به هیچ وجه به مناطق تابع اداره کل مراجعه ننمایند .

جدول زمانبندی بررسی مدارک و مصاحبه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی

سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سال 1395

روز تاریخ رشته و محل قبولی - (خواهران)
شنبه 95/11/2 آموزگار ابتدایی اسلامشهر + آموزگار ابتدایی بهارستان + آموزگار ابتدایی پیشوا

آموزگار ابتدایی پاکدشت + آموزگار ابتدایی رباط کریم

یک شنبه 95/11/3 آموزگار ابتدایی دماوند + آموزگار ابتدایی شهرری + آموزگار ابتدایی شهر قدس + آموزگار ابتدایی قرچک
دو شنبه  
قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی (مشاهده)

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سال 1395

با سلام و تبریک به مناسبت قبولی در مرحله اول سه برابر ظرفیت بدینوسیله اعلام می‌دارد ، برنامه زمانبندی مصاحبه متعاقبا اعلام خواهد شد ، لذا تا اطلاع ثانوی از مراجعه به پردیس شهید مفتح شهر ری جهت پذیرش مدارک و انجام مصاحبه خودداری نمایند.

جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (مشاهده)

اطلاعیه 8 دی 95: جزییات مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام جزییات برنامه زمانبندی استانی برای انجام مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تلاش می کنیم تا پایان این ماه بررسی مدارک و مصاحبه را به اتمام برسانیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،حسن حسینی با اشاره به اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و آموزش و پرورش در شب گذشته اظهار کرد: اطلاعیه‌ای از طریق سازمان سنجش منتشر شده و پذیرفته شدگان می‌توانند با کلیک بر روی استان خود از جزئیات برنامه زمانبندی مطلع شوند.

وی افزود: در این برنامه زمانبندی مشخص شده هر کدام در چه روزی، چگونه و با چه مدارکی باید برای تشکیل پرونده و مصاحبه مراجعه کنند.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد سهمیه‌های استانی متفاوت است و ممکن است مصاحبه ها در یک استان 20 روز و در استان دیگر دو روزطول بکشد عنوان کرد: اما تلاش می کنیم بررسی مدارک و مصاحبه حدود سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تا پایان دی ماه به اتمام برسانیم.

حسینی درباره شکایات احتمالی شرکت کنندگان گفت: افراد اگر شکایتی دارند از طریق سازمان سنجش اقدام کنند. ما در آموزش و پرورش پاسخگوی برگزاری آزمون و شکایات ها نیستیم زیرا تصرفی در برگزاری آزمون نداشتیم.

 آغاز تشکیل پرونده و مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

اطلاعیه 7 دی 95: آغاز تشکیل پرونده و مصاحبه استخدام ۲۹۰۰ نفر در آموزش و پرورش تهران

تشکیل پرونده و مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی و همچنین آزمون دستگاه‌های اجرایی از صبح امروز هفتم دی ماه برای ۲۹۰۰ متقاضی ورود به آموزش و پرورش آغاز شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

>>برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی اینجا کلیک کنید<<

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 1400

اطلاعیه دانشگاه شهید شرافت در خصوص ثبت نام مهارت آموزان تهران (مشاهده)
خبر 2 شهریور 1401:به اطلاع مهارت آموزان محترم رشته های : هنر- ریاضی- مراقبت سلامت و علوم تجربی مرکز آموزش عالی شهید شرافت می رساند: جهت ثبت نام حضوری با در دست داشتن کلیه مدارک درج شده در (اطلاعیه شماره یک)  به این مرکز مراجعه نمایند.
چهارشنبه : 1401/06/02  از ساعت 12-8
شنبه :  1401/06/05  از ساعت 14-8
یکشنبه : 1401/06/06   از ساعت 14-8
اطلاعات مربوط به برنامه درسی و زمان بندی کلاس ها متعاقباً در همین پورتال بارگزاری خواهد شد.
اطلاعیه زمانبندی ثبت نام حضوری مهارت آموزان تهران (مشاهده)
خبر 1 شهریور 1401: زمان بندی ثبت نام حضوری مهارت آموزان پذیرفته شده در آزمون استخدامی به اطلاع مهارت اموزان محترم می رساند زمان بندی ثبت نام حضوری به شرح ذیل می باشد.
روزچهارشنبه 1401/06/02 رشته مطالعات اجتماعی ازساعت 7:30 الی10:30 
روزشنبه  1401/06/05  رشته های تربیت بدنی ومشاوره
روزیکشنبه 1401/06/06 رشته های امورتربیتی - دبیری تاریخ - دبیری روانشناسی - آموزش استثنایی
روزهای دوشنبه الی چهارشنبه 1401/06/07 الی 1401/06/09 رشته آموزگار ابتدایی
اطلاعیه مصاحبه گزینش پذیرفته شدگان نهایی تهران (مشاهده)
خبر 25 مرداد 1401: اطلاعیه شماره(2) آزمون استخدامی- پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی 1400 می رساند، براساس برنامه ریزی صورت گرفته مرحله اول فرایند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش از روز چهارشنبه مورخ 1401/5/26 آغاز و زمان و مکان دقیق مصاحبه ی عمومی گزینش از طریق ارسال پیامک با شماره 30001100000002 به تلفن همراه پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد لذا ضروریست ، نسبت به مراجعه در موعد مقرر در پیامک اقدام و از مراجعه حضوری تا قبل از دریافت پیامک از طرف هسته گزینش خودداری فرمائید.
اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)
خبر 24 مرداد 1401: ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم به استحضار می رساند:
۱- از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با این اداره کل خودداری فرمایید.
۲- طی اطلاعیه های بعدی،جدول تعیین منطقه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ (یک برابر ظرفیت) از طریق همین سایت حداکثر تا هفته اول شهریورماه ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.
۳- پس از اعلام منطقه تعیین شده لازم است؛
الف) با مراجعه به سایت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی ( مربوط به رشته های فنی) براساس جدول زمان بندی تعیین شده توسط دانشگاه مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
ب)پذیرفته شدگان محترم با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی خود اعم از؛ شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت ( درخصوص برادران) و ...، به مناطق تعیین شده در بازه زمانی مقرر شده مراجعه نمایند.
اخبار و اطلاع رسانی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران پیگیری شود.
همچنین زمان و مکان دقیق فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش متعاقبا از طریق سامانه پیامکی با شماره ۳۰۰۰۱۱۰۰۰۰۰۰۰۲ از نیمه دوم شهریور۱۴۰۱ به بعد به تلفن همراه پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد.
اطلاعیه شماره 2 معرفی شدگان نهائی رشته هنر آموز و استاد کار (مشاهده)

خبر 24 مرداد 1401: قابل توجه معرفی شدگان نهائی رشته های شغلی هنر آموز و استاد کار نهمین آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ وزارت آموزش و پرورش شاغل در هنرستانها و مراکز کارودانش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه شماره 1 معرفی شدگان نهائی رشته هنر آموز و استاد کار (مشاهده)

خبر 22 مرداد 1401: ضمن عرض تبریک به مناسبت ورود شما عزیزان به دانشگاه تربیت­ دبیرشهید رجائی، به اطلاع می رساند ، فرآیند پذیرش و آموزش شما عزیزان در این دانشگاه به شرح اطلاعیه زیر انجام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (ویژه متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش) اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

نتایج نهایی آزمون  (مشاهده)

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اصلاحیه مصاحبه پذیرفته شدگان آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 18 تیر 1401: به اطلاع پذیرفته شدگان مصاحبه آزمون استخدامی می رساند آخرین لیست اسامی دریافتی از اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران پیوست می باشد. خواهشمند است با توجه به لیست پیوست در ساعت و روز تعیین شده جهت مصاحبه به مرکز آموزش عالی شهید شرافت مراجعه فرمایید.

ردیف روز تاریخ رشته ساعت
1 دوشنبه 1401/04/20 هنر و آموزگار ابتدائی 12:30 - 7:30
2 سه شنبه 1401/04/21 هنر و آموزگار ابتدائی 12:30 - 7:30
3 چهارشنبه 1401/04/22 جامانده 10 - 7:30

مستدعی است به نکات ذیل در ارتباط با فرآیند مصاحبه توجه فرمایید:
1. طبق جدول زمانبندی پیوست، در مرکز آموزش عالی شهید شرافت حضور داشته باشید.
2. به همراه داشتن مدارک هویتی و شناسایی ضروری است.
3. حضور در محل مصاحبه نیم ساعت قبل از ساعت مقرر مندرج در جدول زمانبندی پیوست الزامی است.
4. رعایت پروتکل های بهداشتی ( ماسک و .... )
5. از آوردن همراه جدا خودداری فرمایید.
6. ورود وسایل نقلیه به داخل محوطه ممنوع می باشد.
 انجام مصاحبه صرفاً برای افرادی که تشکیل پرونده داده و معرفی نامه خود را از پایگاه تشکیل پرونده آموزش و پرورش شهر تهران دریافت نموده باشند، صورت می پذیرد. لذا از مراجعه بدون طی مراحل فوق خودداری فرمائید.

جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه روز دوشنبه 20 تیر 1401 کلیک نمایید
جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه روز سه شنبه 21 تیر 1401 کلیک نمایید

اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان شهر تهران (مشاهده)
خبر 12 تیر 1401: نظر به تعطیلی ادارات شهر تهران بعلت آلودگی هوا با توجه به ضرورت جمع آوری مدارک داوطلبان پایگاه جمع آوری مدارک استخدامی داوطلبان فردا دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۳ طبق جدول زمان بندی اعلام شده در اطلاعیه شماره ۳ دایر بوده و تعطیل نمی باشد.
لذا خواهشمند است داوطلبان عزیز به منظور تحویل مدارک مراجعه نمایند.
شایان ذکر است هر گونه تغییر در تاریخ برگزاری مراکز مصاحبه برای روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۴/۱۳ از طریق سایت  مراکز پردیس های دانشگاه فرهنگیان اعلام میگردد.
اطلاعیه تشکیل پرونده و بررسی مدارک آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)
خبر 6 تیر 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401  اداره کل آموزش و پرورش شهـر تهـران
با عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه، انجام معاینات اولیه پزشکی و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است: براساس برنامه زمانی جداول ذیل با همراه داشتن مدارک به شرح زیر، به آدرس: تهران، میدان فلسطین ، فلسطین شمالی، 20 متر بالاتر از میدان فلسطین، دبیرستان متوسطه دوره دوم شاهد مبشر، با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید.
تذکر مهم: رشته هایی که برای تشکیل پرونده و مصاحبه استخدامی در این اطلاعیه اعلام نگردیده است، متعاقباً در اطلاعیه بعدی اعلام خواهند شد.
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)
خبر 4 تیر 1401: اطلاعیه شماره یک قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیتآزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه 1401
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی15و16 اردیبهشت ماه1401 سهمیه شهر تهران،  به اطلاع می رساند: با عنایت به اینکه در حال دریافت فهرست داوطلبین گرامی و برنامه ریزی جدول زمان بندی برای قبول شدگان سه برابر ظرفیت هستیم. لذا؛ جزئیات دقیق زمان مراجعه برای تشکیل پرونده اولیه ، بررسی مدارک وانجام مصاحبه تخصصی از طریق همین سایت (سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) متعاقباً  اعلام خواهد شد.
خواهشمند است از تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به این اداره کل خود داری فرموده و اخبار مربوطه را از طریق همین سایت پیگیری فرمایید.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 1400

اطلاعیه مدارک مورد نیاز و اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 25 شهریور 1400: اطلاعیه مدارک مورد نیاز و اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ماده 28) (منبع: سایت پردیس زینبیه شهرستانهای تهران)

به اطلاع می رساند اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ماده 28 در فایل پیوست موجود می باشد.
مدارک مورد نیاز ثبت نام حضوری
- اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه
- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی کارت ملی
- 3 قطعه عکس پشت نویسی شده
- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (ویژه برادران)
- اصل و تصویر گواهینامه یا دانشنامه مدرک تحصیلی
- اصل و تصویر سند تعهدنامه محضری
- اصل و تصویر مدرک icdl (در صورت دار بودن)
- اصل و تصویر مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن (در صورت دارا بودن)
- در صورت ناقص بودن مدارک ثبت نام انجام نخواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.

اسامی داوطلبان روز شنبه | اسامی داوطلبان روز یکشنبه | اسامی داوطلبان روز دوشنبه

اطلاعیه پردیس نسیبیه تهران در خصوص دروس دوره مهارت آموزی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 19 تیر 1400: اطلاعیه پردیس نسیبیه تهران در خصوص دروس دوره مهارت آموزی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت پردیس نسیبیه تهران)

قابل توجه مهارت آموزان گرامی, محتوای آموزشی دروس پودمان های 1 و 2 در قالب فیلم آموزشی در آدرس /ftp://file.cfu.ac.ir موجود است. این سایت با مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس یا اندروید قابل دسترسی است.
مقتضی است پیش از شروع کلاس ها فیلم های مربوط به دروس خود را دانلود و مشاهده فرمایید.
زمان شروع کلاس ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعیه پردیس شهید چمران در خصوص محل آموزش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 9 تیر 1400: اطلاعیه پردیس شهید چمران در خصوص محل آموزش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت پردیس شهید چمران)

به اطلاع کلیه مهارت‌آموزان استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ می‌رساند: برای اطلاع از محل آموزش خود به قسمت «فایل‌های ضمیمه» مراجعه فرمایید.
زمان ثبت نام حضوری بنا بر تصمیم‌گیری پردیس‌ها و مراکز مجری و با توجه به اطلاعیه‌های ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا از تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ لغایت ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ متعاقباً به اطلاع خواهد رسید.
همچنین خواهشمند است از مراجعه حضوری خودداری فرمایید؛ تلفن‌های ضروری پردیس‌ها و مراکز مجری، به شرح زیر می‌باشد:

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج نهایی و منطقه محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 2 تیر 1400: اعلام نتایج نهایی و منطقه محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران

با سلام و احترام
ضمن تبریک ولادت امام رضا(ع) امام مهربانی ها، به  استحضار می رساند:
به پیوست جدول تعیین منطقه خدمتی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1399 که مورد تأیید هسته گزینش قرار گرفته اند اعلام می گردد. لذا؛ این افراد می بایست؛ مطابق با دستور العمل ذیل اقدام نمایند:
1- پذیرفته شدگان نهایی محترم تأیید گزینش شده، می بایست: با عنایت به اطلاعیه مورخ 26/ 03/ 1400 وزارتی (پیوست همین اطلاعیه)، « اعلام نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) و فرآیند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1399 آموزش و پرورش» ، ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه وزارتی ضمیمه، مقتضی است: در موعد مقرر به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (رشته های شغلی: هنرآموزی، استاد کاری، و دبیری کار و فناوری ) و دانشگاه فرهنگیان (سایر رشته های شغلی)  جهت ثبت نام الکترونیکی  ( غیر حضوری)در اسرع وقت قبل از انقضای زمان اعلام شده برای ثبت نام، به منظور شرکت در دوره های مهارت آموزی اقدام  نمایند.
2- پذیرفته شدگان محترم با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و تحصیلی خود اعم از؛ مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، کارنامه قبولی نهایی ( یک برابر ظرفیت) ،کارت پایان خدمت ( درخصوص برادران) و ...، از روز چهارشنبه مورخ 09/ 04/ 1400 به بعد  تا دو هفته بعد از تاریخ مذکور، به امور اداری و تشکیلات منطقه خدمتی تعیین شده با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مراجعه و نسبت به اخذ معرفی نامه به منظور تکمیل پرونده استخدامی (آزمایشات پزشکی پس از اخذ نوبت اینترنتی صرفاً از طریق درمانگاه و بیمارستان فرهنگیان شهر تهران امکان پذیر و مورد قبول خواهد بود، استعلام عدم سوء پیشینه صرفاً در شهر تهران، سپردن تعهد محضری صرفاً در شهر تهران و ...) اقدام نمایند.
3- آن دسته از پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال 1399 که صلاحیت عمومی ایشان توسط هسته گزینش مورد تأیید قرار نگرفته است، ضروت دارد: جهت تکمیل مراحل گزینش خود و یا درخواست تجدید نظر، پس از تماس قبلی و هماهنگی با هسته گزینش این اداره کل ( شماره تماس: 88958355-021)، به هسته گزینش شهر تهران حداکثر تا پایان تیرماه سال جاری مراجعه نمایند. 

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 29 خرداد 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، مدیریت منابع انسانی و امور اداری اطلاعیه ذیل را صادر نمود.
به استحضار می رساند:
طی اطلاعیه های بعدی جدول تعیین منطقه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال جاری که مورد تأیید هسته گزینش قرار گرفته اند از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
گفتنی است پس از اعلام مناطق تعیین شده، لازم است؛ پذیرفته شدگان با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و تحصیلی خود اعم از؛ مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت ( درخصوص برادران) و ..، به منطقه خدمتی تعیین شده و در بازه زمانی مقرر گردیده، مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده استخدامی (آزمایشات پزشکی، استعلام عدم سوء پیشینه ، سپردن تعهد محضری و ...) اقدام نمایند.
لذا؛ در حال حاضر از " مراجعه حضوری و تماس تلفنی " به این اداره کل خودداری نموده و صرفاً از طریق سایت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی ثبت نام غیر حضوری را در مهلت مقرر پیگیری نمایید.

پایان فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 25 خرداد 1400: پایان فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، محمد رزاقی، مدیر هسته گزینش از پایان فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش داوطلبان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ماده 28 سال 1399 خبر داد.
محمد رزاقی با اشاره به تعامل و پشتیبانی همه جانبه اداره کل در اجرای دقیق و به موقع مراحل گزینش پذیرفته شدگان ، خاصه عبدالرضا فولادوند مدیرکل ،محسن بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش شهر تهران و سایر عوامل اجرایی و مدیران مناطق تابعه در راستای توجه و مساعدت با نمایندگان هسته گزینش تقدیر و تشکر نمود.
وی خاطر نشان کرد: استمرار پشتیبانی و حمایت های اداره کل در اجرای دقیق پروژه های پیش رو از جمله پروژه تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس به پیمانی و داوطلبان اشتغال در مدارس غیردولتی نقش بسزایی خواهد داشت.
وی همچنین از مسئولان هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش و عوامل ستادی هسته گزینش ، محققین و مصاحبه گران که با تلاش های بی شائبه و مستمر به ویژه در ایام اوج گیری شیوع ویروس کرونا و همزمانی آن با ماه رمضان در انجام دقیق و به موقع ماموریت های محوله تشکر نمود و برای آنان سعادت ، سلامتی و عافیت از خداوند منان خواستار شد.
رزاقی در ادامه در خصوص ابعاد پروژه استخدام پیمانی ماده 28 سال 1399 بیان داشت که این پروژه از تاریخ 22/01/1400 شروع و در تاریخ 20/03/1400 با تلاش شبانه روزی عوامل گزینش به اتمام رسید.
وی گفت در این مرحله تعداد 1857 نفر جهت تایید صلاحیت های عمومی به گزینش معرفی شده بودند که از این تعداد 689 نفر مرد و 1168 نفر زن بودند.
رزاقی همچنین درباره نحوه دعوت از داوطلبین و اطلاع رسانی به آنان گفت ، با توجه به شیوع ویروس کرونا و شدت گرفتن آن در طی ماههای گذشته و اعمال محدودیت های تردد از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا ، داوطلبان از طریق سامانه ارسال پیامک از محل و زمان دقیق مصاحبه خود مطلع شدند و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی جهت طی فرآیند به هسته گزینش مراجعه نموده اند.
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران در مورد نحوه بررسی صلاحیت های عمومی گزینش داوطلبان نیز بیان کرد که ملاک عمل در هسته گزینش قانون گزینش کشور و آئین نامه اجرایی آن بوده و بررسی صلاحیت داوطلبان بر اساس معیارهای تعریف شده در قانون و توجه به شایستگی های فردی و با هدف جذب نیروی انسانی مومن ، متعهد ، متخصص و شایسته بوده است.
وی تاکید داشت که کاهش زمان انتظار مراجعین جهت انجام مصاحبه و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام داوطلبان و اتمام به موقع بر اساس زمان بندی اعلام شده از نقاط مثبت این پروژه بوده است.
مدیر هسته گزینش یادآور شد در راستای تکریم ارباب رجوع و بهره مندی از پیشنهادات و نظرات ،در پایان این پروژه نظرسنجی از داوطلبان در قالب سامانه های نظرسنجی صورت گرفت که نتایج حاصل شده حاکی از رضایت مندی داوطلبان از فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی بوده است.

اطلاعیه فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون (مشاهده)

خبر 6 اردیبهشت 1400: اطلاعیه فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

اطلاعیه شماره (2) هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص داوطلبین استخدام پیمانی ماده 28 سال 99
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پیرواطلاعیه شماره (1) مورخ 1400/1/24 هسته گزینش به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، با توجه به تقارن با ماه مبارک رمضان و وجود ممنوعیت تردد در اکثر استان ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت داوطلبین و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، فرآیند بررسی صلاحیت های عمومی گزینش داوطلبین با ارسال پیامک و با اولویت داوطلبینی که محل سکونت آنان شهر تهران درج گردیده در حال انجام می باشد.
لذا آن دسته از داوطلبین ساکن شهر تهران و داوطلبینی که محل سکونت آنان در سایر استان ها می باشد و پیامک دعوت به مصاحبه گزینشی رادریافت نکرده اند ، ضروری است تا زمان دریافت پیامک از مراجعه حضوری یا تماس های غیر ضروری با اداره کل و هسته گزینش خودداری نمایند.
شایان ذکر است ، چنانچه هر یک از داوطلبین تا تاریخ 1400/3/10 موفق به دریافت پیامک هسته گزینش نشده باشند ، با شماره تلفن 88955893 – 88955894 جهت پیگیری تماس حاصل نمایند.

اطلاعیه تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 27 فروردین 1400: اطلاعیه تعیین محل خدمت پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 11 و 12 دی ماه 1399 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
مقتضی است ، ضمن مراجعه به لینک ذیل ، حداکثر تا یکشنبه 29 /01/ 1400 ضمن درج آخرین نشانی محل سکونت ،  منطقه مورد تقاضای اشتغال خود را به ترتیب اولویت مشخص نمایید، تا منطقه  خدمتی  استخدامی شما تعیین گردد.
راهنمای درج آدرس و منطقه مورد تقاضا:
1- روی لینک زیر کلیک نمایید. 
2- پس از درج شماره همراه در قسمت مربوطه ، پنجره در خواست تعیین محل خدمت باز می شود.
3- پس از تکمیل فرم ، گزینه ذخیره و ارسال درخواست انتخاب شود.
تذکر: در تعیین منطقه خدمتی  صرفا مناطقی درج شود که در کد شغل محل قبول شده اید.لذا به درخواست های خارج از کد شغل محل مربوطه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت ورود به سامانه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه بررسی صلاحیت های عمومی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

ضمن تبریک حلول ماه مبــارک رمضان و آرزوی موفقیّـــت داوطلبین آزمـــون استخدام پیمانی سال 99 ، به اطـــلاع آن دسته از پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 99 اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران می رساند، زمان و مکان دقیق فرآیند بررسی صلاحیـــت های عمومی گزینش از طریـــق سامانه پیامکی با سرشماره 30001100000002 ازتاریـــــخ 25/ 1/ 1400 لغایت 10/ 3/ 1400 و بر اساس برنامه ریزی مشخص به تلفن همراه پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد.
لذا ضروری است نسبت به اجرایی نمودن موارد ذیل اقدام نمایند.
1- باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم مراقبت های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، از مراجعه حضوری به اداره کل یـا هسته گزینش تا قبل از دریافت پیامک اطلاع رسانی ،خــودداری گردد.
2- تأکیـد می گردد ،این اطلاعیـه مختص پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیــت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهـران می باشد و پذیرفته شدگان سایر استان ها می بایست از طریق سایت ادارات کل استان ها پیگیری نمایند.
3- پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت شهر تهران می توانند در صورت لزوم با شماره تلفن 4-88955893  هسته گزینش آموزش و پرورش شهرتهران تماس حاصل نمایند.
4- تأکید می گردد، اطلاعیه های بعدی و سایر اقدامات مورد نیاز از سوی پذیرفته شدگان ،متعاقباً از طریق سایت اداره کل آموزش وپرورش شهرتهران اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 24 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پیرو اطلاعیه مورخ  1400/1/23 سازمان سنجش آموزش کشور ضمن عرض تبریک قبولی به استحضار می رساند:
با توجه به شیوع ویروس کرونا، از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری فرمایید.
طی اطلاعیه های بعدی جدول تعیین منطقه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال جاری از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
پس از اعلام مناطق تعیین شده از طریق همین سایت، لازم است؛ پذیرفته شدگان با همراه داشتن اصل مدارک شناسایی و تحصیلی خود اعم از؛ مدرک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (درخصوص برادران)و ..، به مناطق تعیین شده در بازه زمانی مقرر شده مراجعه نمایند.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 23 فروردین 1400: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش در سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده اطلاعیه و نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (مشاهده)

خبر 19 اسفند 99: اعلام جزئیات و زمان پذیرش نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

یارمحمد حسین‌بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره جزئیات اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیان کرد: نتایج اولیه این آزمون با پذیرش ٢/۵ برابر ظرفیت انجام شد و بعد از این مرحله فرایند مصاحبه‌ها تمام شده است و نتایج را به سازمان سنجش ارجاع دادیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 13 اسفند 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

با عنایت به این مهم که، اعلام نتایج پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی ( ماده 28) سال جاری صرفاًاز طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، لذا؛ شایسته است: پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت از مراجعه حضوریو تماس تلفنی با این اداره کل (اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران) تا اعلام نتیجه خودداری نموده و پیگیری لازم در این خصوص را فقط از طریق سایت سنجش آموزش کشور  انجام دهند.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 5 (مشاهده)

خبر 21 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 5 (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 12و99/10/11اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
پیرو اطلاعیه های شماره 1 تا 4 و با عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، بدینوسیله آخرین تغییرات جهت ارائه مدارک و مستندات وتشکیل پرونده اولیه و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، اعلام می گردد،خواهشمند است: براساس برنامه زمانی جداول شماره 1 و 2 و با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل، به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بعد از تقاطع وصال شیرازی ، خیابان نادری، بعد از تقاطع ایتالیا،دبیرستان متوسطه اول حضرت نرجس (س) با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 4 (مشاهده)

خبر 20 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 4 (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 11و1399/10/12 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
پیرو اطلاعیه های شماره 1و2 وبا عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات وتشکیل پرونده اولیه و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است:براساس برنامهزمانیجداولشماره 1 و 2 وبا همراه داشتن مدارک به شرح ذیل، به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بعد از تقاطع وصال شیرازی ، خیابان نادری، بعد از تقاطع ایتالیا،دبیرستان متوسطه اول حضرت نرجس (س) با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید. جدول زمان بندی مصاحبه در رشته های فنی و مهندسی مربوط به دانشگاه شهید رجایی طی اطلاعیه شماره5، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جدول شماره ( 1 ) زمان بندی تشکیل پرونده و بررسی مدارک

جدول زمانبندی
ایام

هفته

تاریخ نوبت صبح

ساعت پذیرش 8:30 الی 12

نوبت عصر

ساعت پذیرش 13 الی 15:30

خوشه شغلی جنسیت خوشه شغلی جنسیت
1شنبه 19/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی  بر اساس حرف اول نام خانوادگی، حرف « الف » زن آموزگار ابتدایی  بر اساس حرف اول نام خانوادگی ازحرف« ب » تا « پ» زن
2شنبه 20/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی حروف ت–  ذ– ر - س – ح – ن زن آموزگار ابتدایی مرد
3شنبه 21/ 11/ 99 ادبیات– شیمی – مراقبت سلامت– فیزیک– علوم تجربی مرد ادبیات–شیمی–مراقبت سلامت – فیزیک–علوم تجربی زن
شنبه 25/ 11/ 99 ریاضی– زبان انگلیسی– آموزگار ابتدایی (زن ) حروف ز – غ-ث-ج-چ مرد و زن ریاضی – زبان انگلیسی– زیست شناسی ( مرد و زن)                  امور تربیتی ( زن و مرد) مرد و زن
1شنبه 26/ 11/ 99 آموزگار ابتدای  حروف خ -  ش– ص –هنر- نقاشی زن عربی (مرد وزن )– تربیت بدنی (مرد) الف تا ل- هنر مرد و زن
2 شنبه 27/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی حروف د- ض– ط– ع – ف- ق

تاریخ و جغرافی

زن تربیت بدنی از حرف م تا ی– تاریخ و جغرافیا مرد
3شنبه 28/ 11/ 99 تربیت بدنی– اجتماعی زن اجتماعی–  مشاوره مرد
4شنبه 29/ 11/ 99 معارف اسلامی (مرد)– آموزگار ابتدایی (زن)  از حرف ک– گ حرفه و فن (مرد) مرد معارف اسلامی( زن )– مشاوره (زن)– استثنایی( زن و مرد)      حرفه و فن(زن) مرد و زن
5شنبه 30/ 11/ 99 آموزگار ابتدایی حرف م زن آموزگار ابتدایی حروف ل- و– هـ -  ی –طراحی دوخت زن
شنبه 02/ 12/ 99 جامانده تمام رشته ها ی تاریخ فوق زن جامانده تمام رشته ها ی تاریخ فوق مرد
1شنبه 03/ 12/ 99 الکتروتکنیک- الکترونیک- کامپیوتر مرد حسابداری-گرافیک و انیمیشن – صنایع دستی زن
2شنبه 04/ 12/ 99 حسابداری-گرافیک و انیمیشن –تاسیسات- ساخت و تولید- صنایع چوب -صنایع فلزی-مکانیک خودرو-معماری مرد جامانده رشته های فنی و مهندسی ( دانشگاه شهید رجایی) زن و مرد

 مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی :
ارائه تصویر واضح ازکارنامه قبولی درآزمون کتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )
ارائه فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش که باید قبلاً داوطلب از سامانه هسته گزینش آموزش و پرروش دریافت و تکمیل نموده باشد به همراه 3 قطعه عکس جدید و پشت نویسی شده ، تصاویر تمامی صفحات شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی ، به نماینده گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده .
ارائه اصل و 2 سری تصویرازگواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از1399/07/04)
4-ارائه اصل و 2 سری تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه
5-ارائه اصل و 2 سری تصویراز پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت
6- ارائه اصل و 2 سری تصویر از کارت پایان خدمت یا معافیت دائم هوشمند ( ویژه برادران )
7-ارائه پاکت عکس حاوی 6 قطعه عکس جدید 4×3 پشت نویسی شده علاوه بر 3 قطعه گزینش (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
8- سایر مدارک درصورت داشتن مستنداتبر اساس نمون برگ شماره ( 6-هـ) به شرح ذیل
الف- ارائه اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند
ب– ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط به کسر از سن براساس دفترچه راهنمای آزمون برای افرادی که مازاد سن دارند
ج- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه 3%معلولین استفاده نموده اند
تذکر1:با عنایت به محدودیت زمان، مدارک ناقص به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد .
تذکر2: عدم مراجعه برای ارائه مدارک ، تشکیل پرونده درزمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
تذکر3 : حضور داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک ضروری بوده ، لذا ازتحویل مدارک از طریق همسر، پد ، مادر و . . . خود داری خواهد شد.
آدرس مراکز برگزارکننده مصاحبه:
آدرس پردیس شهید چمران: حکیمیه ، انتهای بلوار بهار . تلفن : 2- 77309891
آدرس مرکز شهید باهنر: خیابان حافظ، جنب تالار فرهنگ . تلفن : 66703806 - 66701816
آدرس پردیس نسیبه: شهرک ژاندارمری ، بلوار مرزداران ، زیر پل یادگار امام ، کوچه نسیبه . تلفن : 44253090
آدرس مرکز شهدای مکه : خیابان شریعتی ، انتهای خیابان معلم تلفن : 8602228
آدرس مرکز شهید بهشتی : بزرگراه بعثت ، جنب ترمینال جنوب خ شهید بخارایی شمالی ، روبروی مسجدقدس . تلفن:550692678
آدرس شهید شرافت: خیابان انقلاب بین چهار راه ولی عصر و پل کالج ، کوچه شهید سعید پ 17 تلفن:66460809

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه برگ شماره (6- هـ) : ارزیابی مدارک و مستندات بخش کمّی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 3 (مشاهده)

خبر 20 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران - اطلاعیه شماره 3 (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 11و1399/10/12 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران
پیرو اطلاعیه های شماره 1و2 وبا عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات وتشکیل پرونده اولیه و دریافت معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است:براساس برنامه زمانی جداول شماره 1 و 2 وبا همراه داشتن مدارک به شرح ذیل، به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بعد از تقاطع وصال شیرازی ، خیابان نادری، بعد از تقاطع ایتالیا،دبیرستان متوسطه اول حضرت نرجس (س) با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید. بدیهی است برای بقیه ی پذیرفته شدگان سهمیه شهر تهران در رشته های فنی و مهندسی مربوط به دانشگاه شهید رجایی برنامه زمان بندی تشکیل پرونده و انجام مصاحبه طی اطلاعیه شماره 4، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت دانلود جدول شماره (1) زمانبندی تشکیل پرونده و بررسی مدارک اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول شماره(2) برنامه زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی :
ارائه تصویر واضح ازکارنامه قبولی درآزمون کتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )
ارائه فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش که باید قبلاً داوطلب از سامانه گزینش آموزش و پرورش دریافت و تکمیل نموده باشد به همراه 3 قطعه عکس جدید و پشت نویسی شده ، تصاویر تمامی صفحات شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی ، به نماینده گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده .
ارائه اصل و 2 سری تصویرازگواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از1399/07/04)
4-ارائه اصل و 2 سری تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه
5-ارائه اصل و 2 سری تصویراز پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت
6- ارائه اصل و 2 سری تصویر از کارت پایان خدمت یا معافیت دائم هوشمند ( ویژه برادران )
7-ارائه پاکت عکس حاوی 6 قطعه عکس جدید 4×3 پشت نویسی شده علاوه بر 3 قطعه گزینش (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
8- سایر مدارک درصورت داشتن مستنداتبر اساس نمون برگ شماره ( 6-هـ) به شرح ذیل
الف- ارائه اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند
ب– ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط به کسر از سن براساس دفترچه راهنمای آزمون برای افرادی که مازاد سن دارند
ج- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه 3%معلولین استفاده نموده اند
تذکر1:با عنایت به محدودیت زمان، مدارک ناقص به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد .
تذکر2: عدم مراجعه برای ارائه مدارک ، تشکیل پرونده درزمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
تذکر3 : حضور داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک ضروری بوده ، لذا ازتحویل مدارک از طریق همسر، پد ، مادر و . . . خود داری خواهد شد.
آدرس مراکز برگزارکننده مصاحبه:
آدرس پردیس شهید چمران: حکیمیه ، انتهای بلوار بهار . تلفن : 2- 77309891
آدرس مرکز شهید باهنر: خیابان حافظ، جنب تالار فرهنگ . تلفن : 66703806 - 66701816
آدرس پردیس نسیبه: شهرک ژاندارمری ، بلوار مرزداران ، زیر پل یادگار امام ، کوچه نسیبه . تلفن : 44253090
آدرس مرکز شهدای مکه : خیابان شریعتی ، انتهای خیابان معلم تلفن : 8602228
آدرس مرکز شهید بهشتی : بزرگراه بعثت ، جنب ترمینال جنوب خ شهید بخارایی شمالی ، روبروی مسجدقدس . تلفن:550692678
آدرس شهید شرافت: خیابان انقلاب بین چهار راه ولی عصر و پل کالج ، کوچه شهید سعید پ 17 تلفن:66460809

جهت دانلود فرم اطلاعات شخصی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمون برگ شماره (6- هـ) ارزیابی مدارک و مستندات بخش کمّی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 16 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، با عرض تبریک به لحاظ موفقیت در آزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه و دریافت  معرفی نامه برای انجام مصاحبه، خواهشمند است: براساس برنامه زمانی جدول ذیل با همراه داشتن مدارک  به شرح ذیل، به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بعد از تقاطع کارگر، خیابان نادری، بعد از تقاطع ایتالیا، دبیرستان متوسطه اول حضرت نرجس (س) با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، مراجعه فرمایید. بدیهی است برای بقیه ی پذیرفته شدگان سهمیه شهر تهران برنامه زمان بندی تشکیل پرونده و انجام مصاحبه طی اطلاعیه شماره 3، تا روز یکشنبه 1399/11/19  متعاقباً اعلام خواهد شد.

جدول زمان بندی تشکیل پرونده و بررسی مدارک

ایام

هفته

تاریخ نوبت صبح

ساعت  پذیرش 8:30 الی 12

نوبت عصر

ساعت پذیرش 13 الی 15:30

خوشه شغلی جنسیت خوشه شغلی جنسیت
یکشنبه 1399/11/19 آموزگار ابتدایی  بر اساس حرف اول نام خانوادگی، حرف « الف » زن آموزگار ابتدایی  بر اساس حرف اول نام خانوادگی ازحرف« ب » تا « پ» زن

جدول شماره( 2 ) برنامه زمانبندی مصاحبه (پردیس نسیبه تهران )

ایام هفته تاریخ خوشه شغلی جنسیت مرکز مصاحبه پذیرش
2شنبه 1399/11/20 آموزگار ابتدایی حرف « الف» زن پردیس نسیبه از  8صبح تا بعد از ظهر
3شنبه 1399/11/21 آموزگار ابتدایی  باقی مانده حرف « الف» تا «پ » زن پردیس نسیبه از  8صبح تا بعد از ظهر

ارائه تصویر واضح ازکارنامه قبولی درآزمون کتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )
ارائه فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش که باید قبلاً داوطلب از سامانه گزینش آموزش و پرورش دریافت و تکمیل نموده باشد به همراه 3 قطعه عکس جدید و پشت نویسی شده ، تصاویر تمامی صفحات شناسنامه ، کارت ملی و مدرک تحصیلی ، به نماینده گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده .
ارائه اصل و 1 سری تصویرازگواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از99/07/04 )
4- ارائه اصل و 1 سری تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه
5- ارائه اصل و 1 سری تصویراز پشت و روی کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قبلی به همراه رسید تعویض پیشخوان دولت
6- ارائه پاکت عکس حاوی 6 قطعه عکس جدید 4×3 پشت نویسی شده علاوه بر 3 قطعه گزینش (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
7- سایر مدارک درصورت داشتن مستندات بر اساس نمون برگ شماره ( 6-هـ) به شرح ذیل
الف- ارائه اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند
ب – ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط به کسر از سن براساس دفترچه راهنمای آزمون برای افرادی که مازاد سن دارند
ج- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه 3%معلولین استفاده نموده اند
تذکر1: با عنایت به محدودیت زمان، مدارک ناقص به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد .
تذکر2: عدم مراجعه برای ارائه مدارک ، تشکیل پرونده درزمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و افراد حق اعتراض نخواهند داشت .
تذکر3 : حضور داوطلب پذیرفته شده برای ارائه مدارک ضروری بوده ، لذا ازتحویل مدارک از طریق همسر، پد ، مادر و . . . خود داری خواهد شد.
آدرس پردیس نسیبه مرکز برگزاری مصاحبه : شهرک ژاندارمری ، بلوار مرزداران ، زیر پل یادگار امام ، کوچه نسیبه .
تلفن : 44253090 . سایت پردیس نسیبه تهران
نمونه برگ شماره (6- هـ) : ارزیابی مدارک و مستندات بخش کمّی (ارزیابی سوابق آموزشی وپژوهشی)
ارزیابی سوابق آموزشی: (برمبنای گواهی رسمی و معتبر ارائه شده توسط داوطلب)

شـرح

نحوه ارزیابی

امتیاز مکتسبه

برگزیدگان علمی دانشجویی

رتبه مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته وهم ورودی

رتبه اول

گواهی معتبر

 

برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی

 

رتبه اول

براساس گواهی معتبر از برگزارکننده المپیاد دانشجویی

 

رتبه دوم

رتبه سوم

داشتن مدرک زبان معتبر

انگلیسی

------------IELTS

----------- TOFEL

TOLIMO---------

----------- MSRT

طبق جدول پیوست

 

عربی

-----آزمون بسندگی زبان عربی(اشتمال)

جمع امتیاز :

 

طبق جدول آزمون زبان  های خارجی

 1. نرم افزارها و دانش کامپیوتر(برمبنای گواهی رسمی و معتبر ارائه شده توسط داوطلب)

نرم افزار و دانش کامپیوتر

نحوه ارزیابی

امتیاز مکتسبه

نرم افزارهای تخصصی

داشتن مدرک معتبر مرتبط باشغل هر نرم افزار

 

جمع امتیاز :

 
 1. سوابق پژوهشی : (برمبنای گواهی رسمی و معتبر ارائه شده توسط داوطلب)

نوع فعالیت

نحوه ارزیابی

امتیاز مکتسبه

مقالات

مقالات علمی- پژوهشی(نشریات داخلی)

هرمقاله مرتبط باشغل چاپ شده

 

هرمقاله غیرمرتبط باشغل چاپ شده

مقالات علمی- پژوهشی(نشریات خارجی)

هرمقاله مرتبط باشغل چاپ شده

 

هرمقاله غیرمرتبط باشغل چاپ شده

کتاب

تألیف

چاپ هرکتاب مرتبط باشغل

 

چاپ هرکتاب غیرمرتبط باشغل

ترجمه

ترجمه هرکتاب مرتبط باشغل

 

ترجمه هرکتاب غیرمرتبط باشغل

ثبت اختراع

گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح

گواهی ثبت اختراع مرتبط باشغل

 

گواهی ثبت اختراع غیر مرتبط باشغل

کسب مقام در  جشنواره های معتبر علمی وهنری

کسب مقام درالمپیادهای علمی،جشنواره های معتبرعلمی(خوارزمی،جوان خوارزمی،رازی،فارابی)و فناوری،هنری، فرهنگی،ادبی،دینی،رسانه،کودکان ونوجوانان،زنان و نهادها، سینمایی

کسب مقام درهر جشنورار مرتبط باشغل

 

کسب مقام درهر جشنورار غیر مرتبط باشغل

پایان نامه وطرح ها ی تحقیقاتی

پایان نامه وطرح ها ی تحقیقاتی معتبر

هرمورد مرتبط باشغل

 

هرمورد غیر مرتبط باشغل

جمع امتیاز:

 

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 98

اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان دوره معلمی پردیس شهید چمران تهران (مشاهده)

خبر 29 اردیبهشت 99: اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان دوره معلمی پردیس شهید چمران تهران (منبع: سایت پردیس شهید چمران تهران)

معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی پردیس شهید چمران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدین وسیله تقویم ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۸ و جاماندگان دوره مهارت آموزی سال‌های گذشته را اعلام می‌دارد . ضرورت دارد تا مهارت آموزان ضمن مطالعه دقیق این اطلاعیه مطابق با تقویم ثبت نام از ساعت ۹ الی ۱۳ و به همراه داشتن کلیه مدارک در پردیس شهید چمران حضور داشته باشند.بدیهی است عدم مراجعه حضوری پذیرفته شدگان، طبق برنامه اعلامی پردیس شهید چمران به  معنی انصراف از دوره تلقی می‌شود.

روز تاریخ عنوان رشته
چهارشنبه 99/3/7 آموزش ابتدایی
پنج شنبه 99/3/8 دبیری تربیت بدنی
شنبه 99/3/10 مشاوره– -امور تربیتی – دبیری روان شناسی

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری عبارتند از:

۱- ارائه کپی برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره ۱۵۱۶۱۰ مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۷و مجوز شماره ۱۶۰۴۹۱ مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره مهارت آموزش جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می‌باشد.
۲- پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه.
۳- اصل و کپی مدرک تحصیلی.
۴- اصل و کپی شناسنامه.
۵- اصل و کپی کارت ملی.
۶- اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران).
۷- اصل و کپی گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).
۸- گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن)

اطلاعیه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 17 اردیبهشت 99: اطلاعیه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مرکز آموزش عالی شهید بهشتی و بلال حبشی تهران)

به اطلاع پذیرفته­ شدگان مهارت ­آموز (ماده 28) سال 1398 می­رساند؛
برای ثبت نام حضوری، مطابق جدول زمان­بندی ذیل، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مرکز شهید بهشتی به نشانی: تهران، خیابان شهید بخارائی شمالی، بالاتر از مسجد قدس، روبروی اداره کل امور مالیاتی مراجعه نمایید. تلفن تماس: 8-55069267 داخلی 104
جدول زمان­بندی ثبت­ نام حضوری پذیرفته­ شدگان مهارت­ آموز (ماده 28) سال 1398

ردیف

روز

تاریخ

رشته

ساعت مراجعه

توضیحات

1

سه­ شنبه

06/03/99

ریاضی

9-13

از الف تا ش

2

چهارشنبه

07/03/99

ریاضی

9-13

از ص تا ی

3

شنبه

10/03/99

زمین­ شناسی

9-13

تمامی مهارت آموزان

4

یکشنبه

11/03/99

شیمی

9-13

تمامی مهارت آموزان

5

دوشنبه

12/03/99

فیزیک

9-13

تمامی مهارت آموزان

6

سه­ شنبه

13/03/99

تمامی رشته­ ها

9-13

تمامی مهارت آموزان

 


مدارک مورد نیاز:

ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهدنامه محضری (مجوز شماره 151610 مورخ 27/03/1398) و مجوز 160491 مورخ 01/04/1398 سازمان اداری و استخدامی کشور) به محل آموزش دوره­ های مهارت آموزی

نسخه چاپ شده ثبت­ نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه

اصل و تصویر مدرک تحصیلی

اصل و تصویر شناسنامه

اصل و تصویر کارت ملی

اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت (برای برادران)

اصل و تصویر گواهی ICDL (در صورت دارا بودن)

اسکن گواهی روخوانی و روان­ خوانی قرآن کریم (در صورت دارا بودن)

اطلاعیه مهارت آموزان جدیدالورود آزمون استخدام آموزش و پرروش تهران (مشاهده)

خبر 13 اردیبهشت 99: اطلاعیه مهارت آموزان جدیدالورود آزمون استخدام آموزش و پرروش تهران (منبع: سایت مرکز آموزش عالی شهید شرافت تهران)

به اطلاع مهارت آموزان جدیدالورود می رساند: از مراجعه به این واحد آموزش عالی جهت ثبت نام حضوری تا اطلاع ثانوی خودداری نمائید. جدول زمانبندی مراجعه حضوری متعاقباً در همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 11 اردیبهشت 99: اطلاعیه ثبت نام حضوری مهارت آموزان استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت مرکز آموزش عالی شهید شرافت تهران)

به اطلاع مهارت آموزان محترم می رساند اقلام ذیل جهت تشکیل پرونده ( ثبت نام حضوری) مورد نیاز می باشد که لازم است که از قبل توسط مهارت آموز تهیه شده باشد.
1- پوشه ( یک عدد)
2- گیره ( یک عدد)
3- کاور A4 ( یک عدد)
رنگ پوشه مربوط به هر رشته به شرح ذیل اعلام می گردد.
زیست : آبی
هنر: قرمز
علوم تجربی: زرد
مراقبت سلامت : سبز
جدول زمانبندی مراجعه مهارت آموزان جهت ثبت نام حضوری

رشته تاریخ روز

زیست  وهنر

99/02/13 شنبه

علوم تجربی و مراقبت سلامت

99/02/14 یکشنبه

زیست  وهنر

99/02/15 دوشنبه

علوم تجربی و مراقبت سلامت

99/02/16 سه شنبه

جامانده های هر 4 رشته

99/02/17 چهارشنبه

مهارت آموزان محترم توجه داشته باشند حتما با رعایت کامل پروتکل بهداشتی اعلام شده توسط ستاد مبارزه با بیماری کرونا جهت ثبت نام حضوری از ساعت ( 8 الی 14 ) مراجعه نمایند.
ضمناً تاکید می گردد از ثبت نام مهارت آموزان بدون ثبت نام غیر حضوری و یا عدم تکمیل مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری معذور می باشیم.

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 6 اردیبهشت 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران )

اطلاعیه شماره 6 شهر تهران: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ نتایج بررسی صلاحیت ‌های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته ‌شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان سال 1398 آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد.

بـا آرزوی قبولی طاعات و عبادات و موفقیت برای پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی 30 آبان 1398 سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ( مناطق 15 تا 19 و یک روستایی) موضوع مجوز شماره 151610مورخ 27 خرداد 1398 و مجوز 160491 مورخ 1 تیر 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور، با عنایت به اینکه اسامی قبول شدگان نهایی ( قبول شدگان گزینش) از طریق سامانه همگام اعلام شده ، لذا مقتضی است داوطلبان گرامی با رعایت نکات ذیل اقدامات لازم مبذول فرمایند:
- منطقه خدمتی پذیرفته شدگان بر اساس بیشترین نیاز مناطق صورت پذیرفته که جهت اطلاع قبول شدگان محل خدمت خود ، از طریق پیامک اطلاع رسانی شده است .
تبصره: از آنجائیکه ملاک تعیین منطقه صرفاً نیاز به رشته تحصیلی و جنسیت با درنظر گرفتن حدود آدرس محل سکونت بوده ، لذا مناطق تعیین شده ، قابل تغییر نخواهد بود .
تأییدشدگان نهایی گزینش مکلفند به منظور انجام آزمایشات پاراکلینیکی بدو استخدام، سپردن تعهد خدمت محضری، گذراندن دوره ی مهارت آموزی و نحوه جذب و بکارگیری با رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا در فاصله گذاری هوشمند ، به شرح ذیل در سه مرحله اقدام نمایند، شایان ذکراست عدم مراجعه تایید شده نهایی درمهلت مقرر برای پیگیری امور ذیربط، به منزله انصراف از استخدام در آموزش وپرورش تلقی شده و مسئولیت آن، صرفاً بر عهده داوطلب خواهد بود.
مرحله اول : انجام آزمایشات پاراکلینیکی و تکمیل پرونده استخدامی
بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت می بایست ، نسبت به انجام معاینات پزشکی (تکمیلی)، آزمایشات پاراکلینیکی، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه و تکمیل پرونده استخدامی از طریق منطقه خدمتی احصاء شده ، در اداره کل آموزش و پرورش استان محل خدمت ( صرفاً شهر تهران ) اقدام نمایند. با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور، با رعایت نکات بهداشتی و با هماهنگی اموراداری منطقه خدمتی ( تماس تلفنی از روز 2شنبه 8/2/99 به بعد ) و یا با مراجعه به سایت آن منطقه اقدام نمایند.
تذکر مهم: ارائه تصویر برابر با اصل سند تعهد نامه محضری (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز شماره 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری واستخدامی کشور) به دانشگاه/پردیس مجری دوره مهارت آموزی جهت درج در پرونده آموزشی (براساس اطلاعیه دانشگاه برای مراجعه حضوری) الزامی می باشد.
مرحله دوم : دوره یکساله مهارت آموزی
به استناد مجوزهای شماره151610 مورخ 27 خرداد 1398 و 60491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد مندرج در آگهی استخدام پیمانی آبان ماه سال1398آموزش و پرورش، پذیرفته شدگان استخدام مذکور در مشاغل آموزشی وپرورشی وزارت متبوع، ملزم به گذراندن دوره مهارت آموزی در دانشگاه‌های وابسته به آموزش و پرورش (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی) می‌باشند.پذیرفته شدگان نهایی موظفند به منظور ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی از طریق پایگاه اطلاع‌ رسانی دانشگاه‌ فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهیدرجایی اقدام نمایند.
با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور، پذیرفته ‌شدگان از هرگونه مراجعه حضوری به دانشگاه / پردیس محل برگزاری دوره خودداری نموده و برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام در دوره (زمان، مکان، مدارک موردنیاز و نحوه مراجعه حضوری )، به پایگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه‌های مزبوربه شرح زیر مراجعه نمایند.
2-1): با توجه به شرایط فوق الذکر، برگزاری دوره مهارت آموزی درمهلت مقرر برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1398 امکان پذیر نبوده است. بنابراین پودمان های آموزشی از سوی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به دو بخش تقسیم شده است:
بخش اول: شروع هفته اول اردیبهشت ماه - پایان حداکثر تا پانزدهم شهریورماه سال1399
بخش دوم: شروع هفته اول مهرماه - پایان حداکثر تا انتهای آذرماه سال1399
2-2) پذیرفته شدگان رشته‌های شغلی «هنرآموز» و «استادکار» جهت اطلاع و ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی ، بلافاصله به پایگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی مراجعه نمایند.
2-3) پذیرفته شدگان سایر رشته‌های‌ شغلی (دبیر، آموزگار، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی ‌مدارس) براساس‌کارنامه نهایی صادره از سامانه همگام جهت اطلاع از ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی، بلافاصله به پایگاه اطلاع ‌رسانی دانشگاه فرهنگیان مراجعه نمایند.
ارائه کارنامه نتایج نهایی گزینش آزمون مزبور که از لینک اعلام نتایج آموزش و پرورش (سامانه همگام) قابل دریافت می‌باشد، بر اساس اطلاعیه دانشگاه ها جهت مراجعه حضوری مهارت آموزان به مرکز مجری دوره مهارت آموزی و منطقه خدمتی الزامی است.
طبق مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی وزارت آموزش و پرورش مندرج درصفحه 10 دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (آبان ماه سال 1398)، پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره مهارت آموزی و موفقیت درآزمون جامع (اصلح)، بدون دریافت حقوق و مزایا بوده و صدور حکم استخدام پیمانی، منوط به کسب موفقیت در دوره مذکور می باشد.
توجه: شرایط و ضوابط و زمان برگزاری آزمون جامع(اصلح) از طریق دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی اعلام خواهد شد. رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه، برای همه مهارت آموزان الزامی است.
ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی در دانشگاه‌های وابسته صرفاً براساس فهرست مورد تأیید اداره کل اموراداری و تشکیلات امکان پذیر خواهد بود. مجدداً تأکید می‌گردد که پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن کارنامه نهایی که از سامانه همگام (لینک اعلام نتایج) قابل دریافت بوده، به سایت دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی وپیگیری امور مرتبط اقدام نمایند.
تذکر: صدور هرگونه معرفی نامه برای پذیرفته شدگان توسط سایر واحدهای اداری (اعم از حوزه ستادی وزارت و اداره کل آموزش و پرورش استان ها و ادارات و مناطق آموزشی) جهت ثبت نام در دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی مجاز نمی باشد.
طبق مفاد شرایط و ضوابط اختصاصی وزارت آموزش و پرورش مندرج درصفحه 10 دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه‌های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی درقبال اسکان و تغذیه مهارت آموزان برای پودمان های حضوری ندارند و در صورت تقاضای افراد و وجود امکانات، ارائه خدمات با اخذ هزینه مربوط انجام خواهد گرفت.
کلاس‌های دوره مهارت آموزی در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در قالب پودمان‌های مجازی و حضوری برگزار خواهد شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا درکشور تا اطلاع ثانوی برگزاری هرگونه کلاس حضوری مجاز نبوده و درمرحله اول، دروس به صورت مجازی ارائه خواهد شد. فلذا پذیرفته شدگان نهایی باید زمان دقیق شروع کلاس‌های مجازی و متعاقب آن، شرکت درکلاسهای حضوری دوره مهارت آموزی را، از طریق دانشگاه‌های مزبور، پیگیری نمایند.
مهارت آموزان در زمان ثبت نام الکترونیکی در سایت دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی، ملزم به بارگذاری مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و مدرک مهارت های هفتگانه (ICDL) می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که قبل از برگزاری آزمون جامع دوره مهارت آموزی، مدارک مزبور را از مراکز معتبر دارای مجوز از سازمان اداری و استخدامی کشور که آدرس و نشانی مراکز مزبور در سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی قابل مشاهده بوده، دریافت و ارائه نمایند.
پذیرفته شدگان نهایی دقت نمایند که امور مرتبط با ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی را صرفاً از طریق دانشگاه مجری دوره پیگیری نمایند و در صورت بروز مشکل درثبت نام الکترونیکی، فقط از طریق دانشگاه مجری دوره به صورت غیر حضوری اقدام نمایند.
مرحله سوم : نحوه جذب و بکارگیری
چنانچه مهارت آموزان موفق به گذراندن پودمان های بخش اول باشند و مراتب نیز مورد تأیید دانشگاه مجری دوره قرار گیرد، اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها، بعد ازتأیید و ارسال فهرست مهارت آموزان ازسوی اداره کل اموراداری و تشکیلات، نسبت به صدور ابلاغ تدریس (موقت) و حکم استخدام پیمانی تا انتهای آذرماه سال 1399 اقدام خواهند کرد. متعاقب آن، درصورت گذراندن پودمان های آموزشی بخش دوم و شرکت در آزمون جامع و ارائه گواهی صلاحیت معلمی، اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها محل سهمیه خدمتی با رعایت موارد ذیل، اقدام به تمدید ابلاغ تدریس و حکم استخدام پیمانی از ابتدای دی ماه سال 1399 به بعد خواهند کرد:
الف) شرکت در دوره مهارت آموزی، موفقیت در آزمون جامع(اصلح) و ارائه اصل گواهینامه دوره مهارت آموزی.
ب) ارائه اصل گواهی مهارت های هفتگانه (ICDL) صادره از مراکز و موسسات مورد تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور.
ج) ارائه اصل گواهی روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برای داوطلبان دارای دین اسلام.
د) ادا وامضای سوگند نامه معلمی، قبل از اشتغال بکار و صدورحکم کارگزینی جهت ضبط ونگهداری در پرونده پرسنلی
نکته مهم:
پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی سنوات قبل که تأییدیه گزینش آنان از 15 آذر1398به بعد، ازسوی دبیرخانه هیات مرکزی گزینش صادره شده است، لیکن تاکنون در دوره مهارت آموزی ثبت نام ننموده اند، براساس رشته شغلی به سایت دانشگاه مجری دوره‌های مزبورمراجعه نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. اسامی اینگونه افراد از طریق اداره کل امور اداری و تشکیلات به دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهیدرجایی، حداکثر تا تاریخ10 اردیبهشت 1399 ارسال خواهد شد.
بر اساس اطلاعیه مورخ 7/ 12/ 1398 سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبانی که اسامی آنـان به عنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمــون استخدامــی آبان ماه 1398 قرار داشته، لیکن صلاحیت های عمومی آنان، مورد تأیید هسته‌های گزینش آموزش و پرورش قرار نگرفته است، ضروری است جهت تکمیل مراحل گزینش خود و یا درخواست تجدیدنظر، ضمن تماس قبلی با هسته گزینش آموزش و پرورش شهر تهران (تلفن6-88958355) ، به هسته مزبور مراجعه نمایند. (مطابق ضوابط مربوط حداکثــر فرصت اعتراض قانونی به مـدت دوماه از تـاریخ انتشار اسامی در این اطلاعیه می باشد). شایـان ذکـر است بــراسـاس ضوابط و مقررات مربوط، دریـافت و رسیدگی به اعتراض داوطلبان پس از انقضای مهلت مقرر، به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.
داوطلبانی که نتیجه صلاحیت های عمومی آنان، بعد از انتشار اسامی ازطریق این اطلاعیه، مورد تأیید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش قرار بگیرد، کارنامه اعلام نتیجه گزینش مجدد از طریق سامانه همگام صادر نخواهد شد. اسامی این افراد متعاقباً از طریق اداره کل اموراداری وتشکیلات وزارت به دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی ارسال خواهد شد.
آدرس مناطق آموزش و پرورش شهر تهران که مجوز استخدام سال 98 دارند :

کد پستی گویا تلفن آدرس مناطق منطقه
  3-22672900 5-22239600 میدان قدس ( تجریش ) خ شهید باهنر – اول دزاشیب یک روستایی
1775935189 4-33006751 33705171 میدان خراسان – خیابان خاوران – ایستگاه امیر سلیمانی 15
1816685787 0 5538213-9 خیابان شهیدرجایی سه راه اتکا- خ شهید صیادی- ضلع شمال شرقی میدان باربری 16
1359764863 55709888 55775248 خیابان  قزوین-  نرسیده به دوراهی قپان -بعد از قلعه مرغی - خیابان شهید شیدایی 17
1373793711 0 66222215-8 ابتدای بزرگراه آیت ا.. . سعیدی- بعد از یافت آباد  -روبروی سه راه فلاح 18
1891927597 5-55003160 55003160 اتوبان تندگویان انتهای خط نازی آباد  -میدان بهمن یار– اول خ بهمن یار 19
اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (مشاهده)

خبر 1 اردیبهشت 99: اطلاعیه اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98 (منبع: سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش)

دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش، با ارسال اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش و فرایند جذب) پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 آموزش و پرورش را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره151610 مورخ 27 خرداد1398 و مجوز 160491 مورخ 1تیر1398سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است اقدامات ذیل از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ طی اطلاعیه بعدی جدول تعیین منطقه پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی سال جاری از طریق پورتال آموزش و پرورش شهر تهران اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اصلاحیه اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 1 بهمن 98: اصلاحیه اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

قابل توجه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 30/ 08/ 98 اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران

به این وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان پذیرفته شده درآزمون استخدام پیمانی که تشکیل پرونده استخدام داده و معرفی برای مصاحبه دریافت نموده اند می رساند: برای انجام مصاحبه ، خواهشمند است : براساس برنامه زمانبندی ( جداول شماره 2 و3 ) با همراه داشتن 1 قطعه عکس 4x3 ، معرفی نامه ، مدارک شناسایی و تحصیلی ( اصل شناسنامه ، کارت ملی ، مدرک تحصیلی ، رزومه و سایر مدارک حسب مورد ، به مرکز مصاحبه مشخص شده مراجعه نمایند .

جدول شماره( 2 ) برنامه زمانبندی مصاحبه ( مرکز آموزش عالی شهید با هنر ، پردیس نسیبه و پردیس چمران )

اعلام برنامه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش تهران از 18 دی ماه (مشاهده)

خبر 16 دی 98: اعلام برنامه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش تهران از 18 دی ماه (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 98/8/30 به استحضار می رساند:
چهارشنبه هفته جاری مورخ 98/10/18، جدول زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آبان ماه سال جاری، جهت تشکیل پرونده اولیه و انجام مصاحبه و... ، از طریق همین سایت اعلام خواهد شد. لذا؛ خواهشمند است: ضمن پیگیری اطلاعیه ها از طریق همین سایت، از مراجعه حضوری و تماس تلفنی با این اداره کل خود داری فرمایید.

شایان ذکر است: اطلاعیه های منتشر شده از طریق این سایت صرفاً مربوط به پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه شهر تهران می باشد و اطلاع از برنامه زمانبندی سایر استانها از طریق همان استانها قابل پیگیری خواهد بود.

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 97

اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان تهران (مشاهده)

خبر 9 آبان 97: اطلاعیه دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان استخدام آموزش و پرورش استان تهران (منبع: سایت مدیریت پردیس های استان تهران)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان دوره مهارت آموزی سال 97 در روز های شنبه ، یکشنبه و دوشنبه از تاریخ 19/8/97 لغایت 21/8/97 در محل های تعیین شده براساس جدول ذیل بعمل خواهد آمد.

ثبت نام حضوری:
پذیرفته شدگان قبل از ثبت نام حضوری بایستی غیر حضوری ثبت نام نمایند

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام حضوری:

ارائه تصویر برابر اصل سند تعهد نامه محضری ( موضوع مجوز شماره 1147257-11 اردیبهشت 96 سازمان اداری و استخدامی کشور) به دانشگاه / پردیس مجری دوره یکساله مهارت آموزی جهت ضبط در پرونده آموزشی الزامی می باشد.
پرینت ثبت نام غیرحضوری در سامانه آموزشی دانشگاه
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

تذکرات:

تذکر1) عدم مراجعه پذیرفته شده تا 3/9/97 به معنی انصراف از دوره تلقی می شود.

تذکر 2) تاریخ های فوق تمدید نخواهد شد و مسئولیت ناشی از بی توجهی به مفاد اطلاعیه ، به عهده پذیرفته شده است

جهت مشاهده جدول تعیین محل اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 2 آبان 97: اعلام نتایج پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان نهایی ( تایید گزینش ) آزمون استخدام پیمانی 97/04/15 شهر تهران

بدین‌وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) آزمون استخدام پیمانی( موضوع مجوز شماره 1667207 مورخ96/11/10 سازمان اداری و استخدامی کشور) ، به تفکیک منطقه خدمتی ( 12، 14 تا 19) اعلام می‌گردد:

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان فوق براساس بیشترین نیاز مناطق صورت پذیرفته که در لیست ضمیمه قابل مشاهده می باشد. لذا؛ پذیرفته شدگان محترم ضمن توجه به لیست مربوطه و اطلاع از منطقه خدمتی محل اشتغال خود ، با دقت به نکات ذیل توجه فرمایند، تا موجب تسهیل در تکمیل پرونده و فرایند استخدام گردد ؛

1- مراجعه حضوری به اموراداری محل خدمت تعیین شده روز شنبه 97/08/05 و یکشنبه 97/08/06 در ساعات اداری ، به منظور تکمیل پرونده استخدامی و انجام مراحل استخدام اعم از: عدم سوء پیشینه ، انجام آزمایشات پاراکلینیکی ، سپردن تعهد خدمت محضری و... .

تبصره: از آنجائیکه ملاک تعیین منطقه صرفاً نیاز به رشته تحصیلی و جنسیت با درنظر گرفتن حدود آدرس محل سکونت بوده ، لذا مناطق تعیین شده ، قابل تغییر نخواهد بود .

2- همراه داشتن اصل و کپی مدارک ضروری اعم از : شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی- کارت پایان خدمت ( ویژه برادران )- عکس4X 3(4 قطعه) - کارنامه نهایی قبولی و ... .

3- پذیرفته شدگان نهایی ، از طریق سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به نشانی : www.medu.ir از نحوه ثبت نام و زمان و محل شروع دوره یک ساله مهارت آموزی همراه با پذیرفته شدگان آزمون سال های قبل مطلع شده و به موقع اقدام نمایند . چرا که استخدام آنها مشروط به موفقیت در دوره مزبور ، خواهد بود. ضمناً ثبت نام در دوره مهارت آموزی منوط به سپردن تعهد محضری و انجام مراحل اعلام شده در بند یک همین اطلاعیه خواهد بود.

تذکرمهم: عدم مراجعه فرد پذیرفته شده درمهلت مقرر ( 5 و6 آبان ماه97 ) برای پیگیری امور مربوط به سپردن تعهد محضری به منطقه، آزمایشات پزشکی ، عدم سوء پیشینه ، ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی ، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی شده و مسئولیت آن ، صرفاً به عهده ذینفع خواهد بود.

نکته 1 : داوطلبانی کـه اسامی آنـان به عنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمــون استخدامـی مذکـور قرار داشته، ولی صلاحیت های عمومی آنها، مورد تأیید هسته‌ گزینش آموزش وپرورش قرار نگرفته است؛ اقدامی از طریق مناطق تابعه و امور اداری و تشکیلات این اداره کل در حال حاضر مقدور نبوده ، لذا از تماس تلفنی و مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری نمایند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت ایثارگری آزمون استخدام سال 96 آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 29 مهر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی تکمیل ظرفیت ایثارگری آزمون استخدام سال 96 آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

بدین‌وسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) تکمیل طرفیت ایثارگری آزمون استخدام پیمانی( موضوع مجوز شماره 1147257- 96/02/11 سازمان اداری واستخدامی کشور) ، سهمیه شهر تهران اعلام می‌گردد:

منطقه خدمتی پذیرفته شدگان فوق براساس بیشترین نیاز مناطق صورت پذیرفته که در لیست ضمیمه قابل مشاهده می باشد. لذا؛ پذیرفته شدگان محترم ضمن توجه به لیست مربوطه و اطلاع از منطقه خدمتی محل اشتغال خود ، با دقت به نکات ذیل توجه فرمایند، تا موجب تسهیل در تکمیل پرونده و فرایند استخدام گردد ؛

1- مراجعه حضوری به اموراداری محل خدمت تعیین شده از زمان انتشار این اطلاعیه (97/07/29) در اسرع وقت حداکثر تا پایان وقت اداری همین هفته ، به منظور تکمیل پرونده استخدامی و انجام مراحل استخدام اعم از:  عدم سوء پیشینه ، انجام آزمایشات پاراکلینیکی ، سپردن تعهد خدمت محضری و… .

تبصره: از آنجائیکه ملاک تعیین منطقه صرفاً نیاز به رشته تحصیلی و جنسیت با درنظر گرفتن حدود آدرس محل سکونت بوده ، لذا مناطق تعیین شده ، قابل تغییر نخواهد بود .

2- همراه داشتن اصل و کپی مدارک ضروری اعم از :  شناسنامه – کارت ملی – مدرک تحصیلی- کارت پایان خدمت ( ویژه برادران )- عکس4X  3(6 قطعه)  – کارنامه نهایی قبولی و … .

3- پذیرفته شدگان نهایی ، از طریق سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش  از نحوه ثبت نام و زمان و محل شروع دوره یک ساله مهارت آموزی همراه با پذیرفته شدگان آزمون 97/4/15 مطلع  شده و به موقع اقدام نمایند . چرا که استخدام آنها منوط به موفقیت در دوره مزبور ، خواهد بود.

تذکرمهم: عدم مراجعه فرد پذیرفته شده درمهلت مقرر ( حداکثر تا پایان هفته ) برای پیگیری امور مربوط به سپردن تعهد محضری به منطقه، آزمایشات پزشکی ، عدم سوء پیشینه ، ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی ، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی شده و مسئولیت آن ، صرفاً به عهده ذینفع خواهد بود.

نکته 1 : داوطلبانی کـه اسامی آنـان بعنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمــون استخدامـی مذکـور قرار داشته، ولی صلاحیت های عمومی آنها، مورد تأیید هسته‌ گزینش آموزش وپرورش قرار نگرفته است؛  اقدامی از طریق مناطق تابعه و امور اداری و تشکیلات این اداره کل در حال حاضر مقدور نبوده ، لذا از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری نمایند  .

نکته2 : اسامی پذیرفته شدگان نهایی ( تأیید گزینش) آزمون استخدام پیمانی 97/4/15  سهمیه مناطق 12، 14 تا 19 به محض اعلام به این اداره کل ، از طریق  همین  سایت ادامه  فرایند  تکمیل پرونده و … اطلاع رسانی خواهد شد .

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان تهران (مشاهده)

خبر 3 مهر 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش استان تهران

اطلاعیه شماره 4 قابل توجه پذیرفته شدگان محترم یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1397/4/15 و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال 96 سهمیه شهر تهران ( مناطق12،14تا19)

1- از روز سه شنبه مورخ 1397/7/3 به صورت متناوب از طرف هسته گزینش با پذیرفته شدگان محترم از طریق پیامک یا تماس تلفنی ارتباط برقرار شده و دعوت به مصاحبه صورت می پذیرد. لذا پذیرفته شدگان محترم منتظر پیامک یا تماس تلفنی هسته گزینش برای انجام مصاحبه عمومی ( دعوت به مصاحبه) به منظور بررسی صلاحیت های عمومی باشند.

2-پس از اعلام نهایی هسته گزینش ، پذیرفته شدگان نهایی توسط این اداره کل تعیین منطقه شده و پس از مراجعه به منطقه محل خدمت، اقدامات مربوط به ؛ تعهد خدمت محضری ،آزمایشات پزشکی (صحت مزاج) ، معرفی جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه ، ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی جهت مهارت آموزی و .... انجام خواهند داد.

تذکرات مهم:

* منطقه خدمتی پذیرفته شدگان نهایی( تأیید شده هسته گزینش) از طریق همین سایت آموزش و پرورش استان تهران ( www.tehran.medu.ir ) ابلاغ خواهد شد.

* پذیرفته شدگان نهایی پس از اعلام نظر موافق هسته گزینش ، می بایست؛ از طریق سایت وزارت آموزش و پرورش نسبت به ثبت نام جهت شرکت در دوره مهارت آموزی اقدام نمایند. شایان ذکر است: عدم ثبت نام به موقع در سایت مزبور، به منزله انصراف از استخدام خواهد بود.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان تهران (مشاهده)

خبر 26 شهریور 97: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش استان تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش شهر تهران)

به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1397/4/15 و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال 96 می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا بر قراری تماس تلفنی نمی باشد.
به اطلاع پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 1397/4/15 و تکمیل ظرفیت ایثارگران آزمون سال 96 می رساند، با عنایت به اینکه فرم اطلاعات فردی گزینش در روز تشکیل پرونده از طرف داوطلبین تکمیل و تحویل شده است، لذا؛ درحال حاضر نیاز به مراجعه حضوری به این اداره کل و یا بر قراری تماس تلفنی نمی باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ با عنایت به اینکه برای تعیین منطقه ، عدم سوء پیشینه ، آزمایشات پزشکی و برنامه ریزی در خصوص مصاحبه عمومی (گزینش) پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت نیاز به بازده زمانی می باشد، بنابراین ؛ روز یکشنبه اطلاعیه ای مبنی بر چگونگی ادامه فرآیند انجام کار و طی مراحل بعدی بر روی همین سایت ( اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران www.tehran.medu.ir) قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است این اطلاعیه فقط برای پذیرفته شدگان مناطق 12، 14 تا 19 شهر تهران می باشد و پذیرفته شدگان شهرستان های استان تهران از طریق سایت آن اداره کل پیگیری نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اعلام زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

خبر 15 مرداد 97: اعلام زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: سایت دانشگاه شهید رجایی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ برنامه زمانبندی برگزاری مراحل مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 97 اعلام گردید.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

 خبر 10 مرداد 97: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدام آموزش و پرورش تهران (منبع: سایت آموزش و پرورش تهران)

با عرض تبریک به لحاظ موفقیت درآزمون مذکور، جهت ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده اولیه و دریافت  معرفی نامه  برای انجام مصاحبه  ، خواهشمند است : براساس برنامه زمانی (جدول شماره 2و 1) با همراه داشتن مدارک  به شرح ذیل ، به آدرس : تهران ، میدان فلسطین ، خ طالقانی غربی ، بعد از خیابان شهید سرپرست ، کوچه شهید دستخوش ، پلاک 15 معاونت آموزش و پرورش نظری و مهارتی ( ساختمان شماره 3)  طبقه چهارم ، مراجعه فرمایید.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی:
1-ارائه 2سری تصویر واضح ازکارنامه قبولی درآزمون کتبی ( قابل دریافت از سایت سنجش )
2- ارائه فرم اطلاعات فردی تکمیل شده گزینش که باید قبلاً داوطلب از سامانه مربوطه دریافت نموده باشد.
3-   ارائه اصل و 2 سری تصویرازگواهینامه فراغت از تحصیل مندرج در آگهی استخدام (تاریخ فارغ‌التحصیلی قبل از 97/4/15)
4- ارائه اصل و 2 سری تصویراز تمامی صفحات شنا سنامه
5-ارائه اصل و 2 سری تصویراز پشت و روی کارت ملی
6-ارائه اصل و 2 سری تصویراز کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (ویژه آقایان )
7-ارائه پاکت عکس حاوی 6 قطعه عکس جدید 4×3 پشت نویسی شده (شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی و رشته تحصیلی)
8-  سایر مدارک  درصورت لزوم :
الف -  ارائه اصل و تصویرمدارک  بومی بودن خود یا همسر یا  پدر و مادر
ب- ارائه  اصل و تصویرگواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا مراجع ذیصلاح
ج – ارائه اصل و تصویر مدارک مربوط به کسر از سن براساس دفترچه راهنمای آزمون
د- ارائه اصل و تصویر معرفی نامه از بهزیستی برای داوطلبانی که از سهمیه 3%معلولین استفاده نموده اند
هـ- سایر مدارک
تذکر بسیارمهم: با عنایت به محدودیت زمان، مدارک ناقص به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پذیرفته نخواهد شد.
نام و نشانی پردیس های مجری انجام مصاحبه استخدامی آزمون سال 1397 به شرح ذیل اعلام می گردد:
دانشگاه شهید رجائی : لویزان ، خیابان شهید شعبانلو . تلفن : 22970024
پردیس شهید چمران ( پسران ) : حکیمیه ، انتهای بلوار بهار .   تلفن :   2- 77309891
پردیس دانشگاه فرهنگیان شهدای مکه ( دختران ) : خیابان شریعتی ، انتهای خیابان معلم ، روبروی ترمینال شرکت واحد .   تلفن : 86022628 و 88460489

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان سال 95

اصلاحیه مکان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی پردیس های استان تهران (مشاهده)

خبر 18 تیر 96: اصلاحیه مکان ثبت نام دوره مهارت آموزی معلمی پردیس های استان تهران (منبع: tehran.te.cfu.ac.ir)

اصلاحیه :اطلاعیه شماره 1 مهارت آموزان ماده 28 سال 1395:

ثبت نام از مهارت آموزان در روز های سه شنبه و چهارشنبه مورخ 20و21 تیرماه بر اساس رشته محل های درج شده در جدول زیر می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 زمان ثبت نام حضوری مهارت آموزان در پردیس شهید چمران تهران (مشاهده)

خبر 18 تیر 96: زمان ثبت نام حضوری مهارت آموزان در پردیس شهید چمران تهران (منبع: chamran.te.cfu.ac.ir)

به اطلاع مهارت آموزان محترم آزمون استخدام پیمانی می رساند ثبت نام غیرحضوری تا روز یکشنبه مورخ ۹۶/۴/۱۸ تمدید شده است.

پذیرفته شدگان برای ثبت نام حضوری روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۰ و ۲۱ تیر ۹۶ با همراه داشتن مدارک زیر به پردیس شهید چمران مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 فرصت 10 روزه جهت تکمیل پرونده استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 16 تیر 96: فرصت 10 روزه جهت تکمیل پرونده استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

طبق اعلام آموزش وپرورش شهر تهران مناطق محل خدمت پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۵ تعیین شده است و داوطلبان باید در مدت ۱۰ روز برای تکمیل پرونده استخدامی اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

تعیین منطقه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه تیر 96: تعیین منطقه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 شهر تهران

جهت دریافت فایل اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

اطلاعیه شماره 4 اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص پذیرفته شدگان نهایی

اطلاعیه خرداد 96: اطلاعیه شماره 4 اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص پذیرفته شدگان نهایی

اطلاعیه شماره 4: در خصوص پذیرفته شدگان نهایی (گزینش) آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 (سهمیه شهر تهران) اعلامی از سویمركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

به استحضار پذیرفته شدگان نهایی(گزینش) آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395 می رساند:
تا زمان اعلام نهایی اسامی پذیرفته شدگان گزینش در سایت اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران و تعیین منطقه خدمتی از مراجعه حضوری و تماس تلفنی جهت انجام معاینات پزشكی و عدم سوءپیشینه خودداری فرموده و اخبار مربوطه را از طریق همین سایت پیگیری فرمایید. در ضمن شایسته است : پذیرفته شدگان محترم در خصوص دوره های مهارتی از طریق سایت دانشگاههای مربوطه در زمان مقرر خود پیگیری های لازم را به عمل آورند.

زمان برگزاری دوره مهارتی برگزاری دوره مهارتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه اردیبهشت ماه 96: زمان برگزاری دوره مهارتی برگزاری دوره مهارتی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: tehranedu.ir)

اطلاعیه شماره 3 در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال  1395 سهمیه شهر تهران

با سلام و احترام

به استحضار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال 1395  می رساند:

با عنایت به اینكه برگزاری دوره مهارتی یكساله به تعویق افتاده و هنوز فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون به این اداره كل اعلام نگردیده است و امكان تعیین منطقه خدمتی پس از این مراحل مقدور خواهد بود. لذا؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی و تعیین منطقه خدمتی متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
شایسته است : از مراجعه حضوری و تماس تلفنی  خودداری فرموده و اخبار موربوطه را از طریق سایت tehranedu.ir پیگیری فرمایید.

اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران

اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران (مشاهده)

خبر ۳۰ فروردین ۹۶: اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش تهران (منبع:خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شامگاه دوشنبه ۲۱ فروردین ۹۶ از سوی سازمان سنجش اعلام شد و براین‌اساس داوطلبان پذیرفته‌شده در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی برای آموزش و پرورش باید برای طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و دوره مهارت‌آموزی) اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه ۲۳ فروردین ۹۶: زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: tedu.ir)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، اطلاعیه مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش شهر تهران منتشر شد.

 
زمان آغاز دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش تهران (مشاهده)

خبر 23 فروردین 96: زمان آغاز دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش تهران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش اعلام شد که براین اساس پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت باید مرحله گزینش را نیز طی کنند در همین رابطه آموزش وپرورش شهر تهران اطلاعیه‌ای صادر کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

برنامه زمانبندی مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه 11 اسفند 95: برنامه زمانبندی مصاحبه علمی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران اعلام شد. (منبع: خبرگزاری تسنیم)

آموزش‌وپرورش شهر تهران زمان‌بندی انجام مصاحبه و بررسی پرونده، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در مرحله تکمیل ظرفیت را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

تغییر زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه 15 اسفند 95: زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران تغییر یافت.

 به اطلاع  پذیرفته شدگان با 3 برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی 21/8/95  اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران كه تشكیل پرونده داده  و معرفی نامه دریافت نموده اند، (تكمیل ظرفیت مرحله 5 ) می رساند:

برای انجام مصاحبه علمی، خواهشمند است: براساس برنامه زمانی (جدول ذیل ) با همراه داشتن 1- معرفی نامه 2- فرم اطلاعات فردی (گزینش)

3- مدارك شناسایی ( كارت ملی ، شناسنامه و .. ) 4- رزومه، تألیف، ترجمه، مقاله و ....  حسب لزوم، به آدرس: نام و نشانی پردیس های مجری انجام مصاحبه علمی استخدامی آزمون سال  1395  (تكمیل ظرفیت مرحله 5) به شرح ذیل اعلام می گردد:

ردیف خوشه شغلی محل برگزاركننده مصاحبه ایام هفته تاریخ ساعت  مراجعه حضوری
1 كلیه رشته های هنر آموزی ( رشته های فنی و مهندسی ) دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران 3شنبه 17/12/95 8.30 الی  12
2 كلیه رشته های دبیری ، مشاوره ، مربی پرورشی و آموزگار ابتدایی پردیس شهید چمران  تهران 3 شنبه 17/12/95 8.30 الی 12
 1.  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی: لویزان، خیابان شهید شعبانلو . تلفن: 22970024
 2. پردیس شهید چمران ( پسران ) : حكیمیه، انتهای بلوار بهار . تلفن:   2- 77309891

تذكر مهم : عدم مراجعه   برای انجام  مصاحبه در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی  خواهد شد .

بدیهی است ، داوطلبانی كه قبلاً مصاحبه علمی انجام داده اند ، نیازی به شركت دراین مصاحبه نخواهند داشت .

جهت دریافت فایل اطلاعیه تکمیل ظرفیت اینجا کلیک کنید

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اینجا کلیک نمایید

اعلام زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله 5 آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران (مشاهده)

اطلاعیه 10 اسفند 95: زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله 5 آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران اعلام شد.

 ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمانبندی تشکیل پرونده پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مرحله 5 آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش شهر تهران اعلام شد.

جهت دریافت برنامه زمانبندی تشکیل پرونده آزمون استخدامی کلیک کنید

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش استان تهران اینجا کلیک نمایید

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش با تاخیر اعلام خواهد شد (مشاهده)

اطلاعیه 5 اسفند 95: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش با تاخیر اعلام خواهد شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

با توجه به خالی ماندن بخشی از ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش و تکمیل ظرفیت، آموزش‌وپرورش شهر تهران عنوان کرد«اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی با تاخیر همراه خواهد بود.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


اطلاعیه بهمن 95: زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1395 وزارت آموزش وپرورش شهر تهران

ردیف رشته تحصیلی تاریخ  و روز مصاحبه
1 کلیه رشته ها 95/11/17 یکشنبه

زمان پذیرش از ساعت 8:30 الی 13 می باشد

همراه داشتن مدرک هویتی ، تحصیلی و علمی ضروری است

پذیرفته شدگان محترم می بایست قبل از مراجعه به پردیس شهید چمران به اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران جهت تکمیل پرونده مراجعه نمایند.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی پردیس شهید چمران تهران اینجا کلیک نمایید

اعلام زمان و مکان برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی (مشاهده)

اطلاعیه 13 بهمن 95: اعلام زمان و مکان برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد. (منبع: ایرنا)

تهران-ایرنا-اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران زمان و مکان برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی این اداره کل را اعلام کرد.
[اعلام زمان و مکان برگزاری مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی در 21آبان ماه سال جاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران که قبلا تشکیل پرونده داده و معرفی نامه دریافت کرده اند، براساس برنامه زمانبندی شده می توانند برای مصاحبه تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان در دبیری تربیت بدنی 20نفر، جغرافیا هفت نفر، زبان انگلیسی یک نفر، علوم تجربی سه نفر، هنر سه نفر، زیست شناسی یک نفر، شیمی یک نفر، ریاضی یک نفر، معارف اسلامی 2نفر، علوم اجتماعی یک نفر و مشاوره یک نفر می توانند روز یکشنبه(17بهمن ماه) ساعت 8:30 تا 13 به پردیس شهید چمران(پسران) به نشانی حکیمیه، انتهای بلوار بهار مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان آموزگار استثنایی 9نفر می توانند روز دوشنبه(18بهمن ماه) ساعت 8:30 تا 12 به پردیس نسیبه(دختران) به نشانی شهرک ژاندارمری، بلوار مرزداران، زیرپل یادگار امام، کوچه نسیبه مراجعه کنند.
همچنین پذیرفته شدگان هنرآموزی؛ کارو فناوری 35نفر، کامپیوتر9نفر، الکتروتکنیک پنج نفر، الکترونیک سه نفر، حسابداری سه نفر، مکانیک خودرو یک نفر و ساخت و تولید یک نفر می توانند روز سه شنبه(19بهمن ماه) ساعت 8:30 تا 15 به دانشگاه شهید رجائی به نشانی لویزان، خیابان شهید شعبانلو، دانشکده مهندسی عمران سابق مراجعه کنند.
معرفی نامه عکس دار از امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش شهر تهران، فرم اطلاعات فردی تکمیل شده به همراه 2 قطعه عکس و تصویر آخرین مدرک تحصیلی، کارت ملی و شناسنامه تمام صفحات، کارت پایان خدمت (برادران). اصل شناسنامه و کارت ملی، رزومه و سایر مدارک حسب لزوم از جمله مدارک لازم برای مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شده است.
عدم مراجعه برای انجام مصاحبه در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

زمان و محل برگزاری مصاحبه تكمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی (مشاهده)

اطلاعیه 13 بهمن 95: زمان و محل برگزاری مصاحبه تكمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد.

آموزش و پرورش شهر تهران خبر داد:

قابل توجه افرادی كه قبلاً تشكیل پرونده داده و معرفی نامه دریافت نموده اند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران زمان و محل برگزاری مصاحبه تكمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام شد

قابل توجه پذیرفته شدگان تكمیل ظرفیت و جامانده از مصاحبه آزمون استخدام پیمانی 21/8/95  اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران كه قبلاً تشكیل پرونده داده و معرفی نامه دریافت نموده اند، بدینوسیله برنامه زمان و محل برگزاری مصاحبه به شرح جدول ذیل اعلام می گردد:

شایان ذكر است كه مدارك لازم برای مصاحبه عبارتند از: معرفی نامه عكس دار از اموراداری وتشكیلات آموزش و پرورش شهر تهران. 2- فرم اطلاعات فردی تكمیل شده به همراه 2 قطعه عكس و تصویر:  آخرین  مدرك تحصیلی، كارت ملی و شناسنامه تمام صفحات ،  كارت پایان خدمت (برادران). 3-  اصل شناسنامه و كارت ملی  4-  رزومه و سایر مدارك حسب لزوم.

تذكر مهم : عدم مراجعه  برای انجام  مصاحبه در زمان و محل اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت.

جهت مشاهده تصویر در اندازه بزرگتر بر روی تصویر کلیک کنید

tehran

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش استان تهران اینجا کلیک نمایید

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (مشاهده)

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، به اطلاع كلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش می رساند ؛ برنامه زمان بندی تشكیل پرونده از 95/10/7 به مدت 15 روز اداری و برگزاری جلسات مصاحبه نیز از شنبه 95/10/11 به مدت 15 روز اداری انجام خواهد پذیرفت.

+جهت مشاهده اطلاعیه مربوط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت رسمی آموزش و پرورش تهران اینجا کلیک نمایید

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی تشکیل پرونده و مصاحبه تخصصی اینجا کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعه


قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول (سه برابر ظرفیت) آزمون استخدامی

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771483
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k