جزئیات بیشتر در مورد خبر

اخبار اشتغال ایثارگران و جانبازان

لینک های مفید و مرتبط:
مواد برنامه پنجم توسعه با ایثارگران اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز

خبر 13 خرداد 97: جزئیات ثبت نام ایثارگران مشمول سهمیه 25 درصد در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایثار)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص ایثارگران مشمول سهمیه حداقل 25 درصد برای شرکت در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌ها توضیحاتی را ارائه داد.

جهت دانلود بسته ویژه اصل سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 96)
جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای نمونه سوالات 10 سال اخیر آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 96) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود تمامی اصل دفترچه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 19 اردیبهشت 97: جزئیات ثبت‌ نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی (منبع: سایت ایثار)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه 23 اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.
به گزارش «ایثار»، حجت‌الله امانی با اعلام این خبر گفت: آزمون جذب و استخدام تعداد ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در ۹ دستگاه اجرایی شامل وزارت آموزش‌وپرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود.
وی افزود: ایثارگران جویای شغل واجد شرایط جهت بهره‌مندی از حداقل سهمیه 25 درصد ویژه ایثارگران باید در آزمون یاد شده شرکت کنند و پس از رقابت با سایر

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اسفند 96: تازه ترین اخبار از جزئیات و ادامه فرآیند طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگر (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار ابراهیم کریمی در خصوص آخرین اخبار از کسر خدمت ایثارگری اظهار کرد: در اجرای قانون کسرخدمت ایثارگری مورد اشاره در بند (د) ماده (88) قانون پنج ساله برنامه ششم توسعه کشور، مشمولانی که سابقه جبهه و یا تجمیع جبهه، جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز 28 و 29 می‌رسد، می‌توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین، گواهی کسرخدمت را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: مهیا کردن شغل دولتی برای ایثارگران تنها برنامه بنیاد نیست (منبع: خبرگزاری ایثار)

محمود زرین جویی سرپرست بنیاد گفت: بنیادتنهابه دنبال شغل دولتی برای ایثارگران نیست و بحث توانمندسازی و آموزش را به‌طورجدی دنبال می‌کند زیرا امروزه شغل دولتی نمی‌تواند پاسخگوی جذب ایثارگران و مردم باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اسفند 96: سهمیه 25 درصد استخدامی ایثارگران را می توان افزایش داد (منبع: خبرگزاری ایثار)

مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: 25درصد سهمیه استخدامی ایثارگران حداقل سهمیه است و این سهمیه را می توان به حداکثر افزایش داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 اسفند 96: برخورداری والدین شهدای شاغل در دستگاه ها از اعتبارات قانونی همسر شهید (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نمایندگان مردم در خانه ملت، با اختصاص کلیه اعتبارات قانونی همسر شهید به والدین شاغل شهدا در دستگاه‌های اجرایی موافقت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: تاکید بر ضرورت اجرای قانون جامع ایثارگران در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر اجرای قانون جامع ایثارگران برای خانواده‌های شهدا تأکید و تصریح کرد: متأسفانه وزارت آموزش و پرورش اعتنایی به قانون مذکور ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: چه کسانی شامل طرح کسر خدمت و معافیت ایثارگران می شوند؟ (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: طبق اصرار مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه پنج ساله، امسال فقط 20 هزار نفر از کسانی که دارای 28 و 29 ماه ایثارگری باشند معاف می‌شوند؛ طرح کسری خدمت که تا قبل از این بود ملغی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: اعلام آخرین جزئیات کسر خدمت و معافیت سربازی ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار موسی‌ کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح‌ در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اعلام جزئیات کسر خدمت 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ گفت: در پی ابلاغ بهره‌مندی سالانه 20 هزار نفر از فرزندان ایثارگران‌ از بالاترین امتیاز، بر اساس ثبت‌نام انجام شده و پالایش آماری، صدور کسر خدمت برای 20 هزار نفر دارای بالاترین‌ امتیاز در 18 بهمن 96 ابلاغ‌ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: صد درصد سهمیه استخدامی ایثارگران در سازمان‌ها تخصیص یافته است (منبع: خبرگزاری ایثار)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه در دولت یازدهم 100 درصد سهمیه استخدامی ایثارگران در سازمان‌ها تخصیص یافته است افزود: این نخستین دوره در بنیاد شهید و امور ایثارگران است که سهمیه‌ها به‌صورت کامل جذب شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: غیبت 15 تا 20 درصدی مشمولان سربازی در موعد اعزام به خدمت (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه حبیب جعفرزاده ظهر امروز در نشست خبری اظهار کرد: ۱۵ تا ۲۰ درصد مشمولان اعزام به خدمت سربازی در اغلب اعزام‌ها به صورت میانگین غایب هستند.
وی با اشاره به معافیت تحصیلی دانش‌آموزان، افزود: دانش‌آموزان فقط تا سن ۲۰ سال تمام مجاز به تحصیل هستند و افراد با سن ۱۸ سال برای ادامه تحصیل حتما باید مدرک معافیت تحصیلی داشته باشند بنابراین مسئولان مدارس باید از طریق دفاتر پلیس +10 درخواست معافیت پزشکی کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: راه اندازی سامانه جدید برای ثبت‌نام جهت دریافت کارت ایثارگری (منبع: خبرگزاری ایثار)

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از «کارت جدید شناسایی ایثارگران» گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام کنند و تا 22 اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا کارت‌های خود را از طریق پست دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اعلام جزئیات تردد مشمولان غایب سربازی مقیم خارج از کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: مشمولان خارج از کشور بیش از هشت سال غیبت، بدون عذر موجه تا پایان امسال اجازه تردد در کشور را دارند.
به گزارش ایسنا، سرهنگ جعفرزاده در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه مشمولان خارج از کشور بیش از هشت سال غیبت، بدون عذر موجه تا پایان امسال اجازه تردد در کشور را دارند افزود:کمتر از هشت سال غیبت خارج از کشور در صورت سکونت بیش از سه سال می‌توانند سالانه دو بار و حداکثر به مدت سه ماه تا سال ۱۴۰۰ در کشور تردد کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: دارندگان 28 و 29 ماه ایثارگری برای اخذ گواهی جهت معافیت سربازی ایثارگران اقدام کنند (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص ابهامات موجود برای ثبت‌نام در مرحله دوم طرح کسری و معافیت خدمت ایثارگران گفت: لیستی از 20 هزار نفر افرادی که امسال مشمول طرح کسری و معافیت خدمت می‌شوند اعلام نکرده‌ایم؛ همه افرادی که 28 یا 29 ماه ایثارگری دارند برای اخذ گواهی اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ بهمن ۹۶: اعلام شرایط استخدام رسمی کارمندان پیمانی و ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)

براساس مصوبه هیات وزیران ضوابط مربوط به استخدام رسمی کارمندان پیمانی و ایثارگران مشخص شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ بهمن ۹۶: آخرین وضعیت طرح معافیت و کسری سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص آخرین جزئیات و تصمیم‌گیری در خصوص طرح معافیت و کسری خدمت فرزندان ایثارگران و زمان ثبت‌نام آن سخن گفت.
سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت طرح معافیت و کسری سربازی فرزندان ایثارگران اظهار داشت: در پی ابلاغ مصوبه بهره‌مندی سالیانه ۲۰ هزار نفر از فرزندان ایثارگران از کسر خدمت در طول برنامه توسعه ششم و اصرار مجلس شورای اسلامی بر اجرای آن و با عنایت به اتمام ثبت‌نام مرحله اول و پالایش آمار ثبت‌نام‌شدگان، اجرای این مصوبه از تاریخ ۲۳ بهمن امسال توسط ستاد کل نیروهای مسلح به سازمان نیروهای مسلح ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ بهمن ۹۶: تلاش برای رعایت سهمیه ۲۵ درصد استخدام ایثارگران در برنامه ششم توسعه (منبع: خبرگزاری ایثار)

حجت الله امانی در همایش مدیران ستادی حوزه تعاون گفت : تمام تلاشها جهت رعایت برنامه ششم توسعه و سهم ۲۵درصد استخدام انجام می شود.
با همت مسئولین مشکل اشتغال ایثارگران را برطرف می کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 بهمن 96: استخدام 75 فرزند شهید و ایثارگر در آموزش‌ و پرورش استان لرستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل بنیاد شهید لرستان از استخدام ۷۵ فرزند شهید و ایثارگر در آموزش‌وپرورش استان لرستان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ بهمن ۹۶: بخشش اضافه خدمت مشمولان غائب سربازی به شرط معرفی خود تا ۲۲ بهمن (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: برابر اعلام ستاد کل نیروهای مسلح، اضافه خدمت سنواتی مشمولان و کارکنان وظیفه‌ای که تا تاریخ ۲۲ بهمن امسال خود را برای انجام خدمت مقدس سربازی معرفی نمایند، بخشیده می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ بهمن ۹۶: ارسال نامه به رئیس مجلس برای پیگیری‌ روند کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسینم با اشاره به آخرین پیگیری‌ها در خصوص کسر خدمت ایثارگران اظهار کرد: هفته گذشته، نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ارسال کردیم و در آن به موضوعات مرتبط با اجرای قانون کسر خدمت ایثارگری اشاره و با توجه به آمار ثبت نام شدگان در این طرح، مواردی را متذکر شدیم و سه راهکار موجود برای اجرای قانون کسر خدمت ایثارگری را مطرح کردیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ بهمن ۹۶: سهمیه ۳۰ درصدی خانواده های ایثارگران در آزمون کانون وکلای دادگستری (منبع: خبرگزاری آنا)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حجت الله امانی در خصوص سهمیه ایثارگران در آزمون کانون وکلای دادگستری، بیان کرد: وفق بند «چ» ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه، ۳۰ درصد از سهمیه کانون وکلای دادگستری به اعضای خانواده‌های شهدا و ایثارگران شامل فرزندان و همسران شهدا، جانبازان حداقل ۱۰ درصد، فرزندان و همسران جانباز ۲۵ درصد و بالاتر، آزادگان با داشتن سه ماه سابقه اسارت، فرزندان و همسران آزادگان و رزمندگان تعلق می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ بهمن ۹۶: تاخیر در اعلام اسامی واجدان شرایط طرح کسر خدمت فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت و تعیین تکلیف طرح کسری و معافیت فرزندان ایثارگران، اظهار داشت: کار ثبت اطلاعات با ثبت‌نام ۳۵۷ هزار نفر به پایان رسید و تا این لحظه دسته‌بندی افراد ثبت‌نامی بر اساس مشمولیت یا عدم مشمولیت انجام شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: تشریح آخرین وضعیت معافیت سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان آخرین وضعیت معافیت از خدمت سربازی فرزندا ایثارگران را تشریح کرد.
وی گفت: مطابق توافقی که با مجلس داشتیم مقرر شد در یک برنامه ۵ ساله هر سال ۲۰ هزار نفر از مزایای ایثارگری بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ بهمن ۹۶: نرخ بیکاری در بین جامعه ایثارگران کمتر از میانگین کشوری است (منبع: خبرگزاری ایثار)

مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد با بیان اینکه نرخ بیکاران در بین جامعه ایثارگران کمتر از میانگین کشوری است، گفت: برنامه های بنیاد در حوزه اشتغال از سویی توسعه و اجرای تسهیلات اشتغال‌زا و از طرف دیگر ترویج خوداشتغالی و کارآفرینی ایثارگران است.
به گزارش «ایثار» حجت الله امانی در جلسه تخصصی حوزه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه نرخ بیکاران در بین جامعه ایثارگران کمتر از میانگین کشوری است، گفت: برنامه های بنیاد در حوزه اشتغال از سویی توسعه و اجرای تسهیلات اشتغال‌زا و از طرف دیگر ترویج خوداشتغالی و کارآفرینی ایثارگران است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ بهمن ۹۶: لزوم تسهیل در زمینه اشتغال ایثارگران در ادارات (منبع: خبرگزاری ایثار)

فرماندار اسلامشهر با اشاره به لزوم مناسب‌سازي ادارات دولتي جهت تسهیل در تردد ایثارگران افزود: علاوه بر اين بايد از تسهيلات لازم جهت استخدام و اشتغال فرزندان ايثارگران بكار گرفته شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: جذب فرزندان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر در اولویت تعهد اشتغال خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد: دستگاه‌های حمایتی از جمله بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی برای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به عنوان دبیر کارگروه اشتغال است، در تأمین بسته‌های حمایتی اشتغال‌زایی اولویت ویژه‌ای دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: معافیت مالیاتی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشگاه آزاد (منبع: خبرگزاری آنا)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر حسین نصیرزاده اظهار کرد: هدف از این بخشنامه، اجرای صحیح قوانین و مقررات موجود درخصوص اعضای هیات علمی و کارکنان شاهد و ایثارگر شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی است و برای اجرایی شدن کامل قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، نشست‌های متعددی با حوزه‌های مختلف آموزش و اداری و مالی دانشگاه صورت گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ دی ۹۶: جذب و استخدام حدود ۱۸ هزار نفر از جامعه ایثارگران در طی امسال (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران گفت: در سال جاری ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از ایثارگران، خانواده های شهدا و جانبازان تسهیلات خوداشتغالی برای ایجاد فرصت های شغلی دریافت کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ دی ۹۶: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت های مهم بنیاد شهید (منبع: خبرگزاری ایثار)

مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: رسیدگی به اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از اولویت های مهم بنیاد است .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: اختصاص ۱۵۵ میلیارد تومان برای اشتغال و کارآفرینی ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون رییس جمهور با اشاره به ایجاد ۷۵ هزار فرصت شغلی برای ایثارگران در طول ۴ سال گذشته گفت: از جمله اقدامات انجام شده برای اشتغال ایثارگران اختصاص ۱۵۵ میلیارد تومان توسط صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در طی سال ۱۳۹۶ است که امیدواریم با توزیع کامل این مبلغ مشکل اشتغال حدود ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از ایثارگران و خانواده معزز آنان برطرف شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: پیگیری جهت عدم استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر در هیئت علمی دانشگاه‌ها (منبع: خبرگزاری ایسنا)

در نشست مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی، مراحل پیگیری علت عدم جذب فرزندان شاهد و ایثارگر به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: پیگیری برای افزایش سهمیه ایثارگران در آزمون های وکالت  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز با اشاره به سهمیه ایثارگران در آزمون وکالت، گفت: اعلام نتایج آزمون، اعتراض افراد عادی را به همراه داشت. کانون باید تدبیری بیاندیشد، تنها راه این بود که در جلسه هیات مدیره رایزنی کردیم و در تلاش برای افزایش مقداری از سهمیه هستیم تا موافقت افراد تاثیرگذار را بگیریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: تلاش آموزش و پرورش برای رعایت سهمیه استخدامی ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایثار)

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت : شهدا به خاطر دفاع از کیان اسلام و انقلاب جان عزیز خود را فداکردندو ما در برابر فرزندان آنها مسئولیم و وظیفه داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ دی ۹۶: اختصاص اعتبار برای اشتغال ایثارگران توسط صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایثار)

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اختصاص ۱۵۵ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال ایثارگران توسط صندوق اشتغال و كارآفرينی ايثارگران خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 دی 96: لزوم حمایت شغلی و استخدام خانواده شهدا و ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

استاندار لرستان در مکاتبه‌ای با اعضای شورای اداری استان بر لزوم حمایت شغلی و استخدام خانواده شهدا و ایثارگران تأکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: عدم اشتغال ۳۰۰۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران لرستان (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: ۳ هزار و ۳۳۹ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در لرستان بیکار هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: برخورد با مدیران متخلف در رعایت سهیمه استخدامی ایثارگران (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان از برخورد با مدیرانی که سهم ایثارگران را در اشتغال رعایت نکرده‌اند، خبر داد و گفت: این مدیران متخلف به رسانه‌ها و مردم معرفی می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ دی ۹۶: ضرورت افزایش ظرفیت فرزندان شاهد در اولویت استخدام‌ها (منبع: خبرگزاری ایکنا)

گروه اجتماعی: استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت افزایش استفاده از ظرفیت فرزندان شاهد در اولویت استخدام‌ها، گفت: بیکار بودن فرزند شهیدی با مدرک دیپلم که به‌دنبال یک کار خدماتی است قابل قبول نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ دی ۹۶: اشتغال مهم‌ترین چالش کشور و جامعه ایثارگری (منبع: خبرگزاری ایثار)

به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در نشست با روسا و معاونان تعاون شهر ستاهای تابعه با اشاره به وضعیت تعاون این بنیاد اظهار داشت: به لطف خداوند سال گذشته تعداد سهمیه جذب‌شده فراتر از سهمیه دریافتی از مرکز بوده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ دی ۹۶: ایجاد اشتغال برای ۷۵ هزار نفر جانباز و ایثارگر در دولت یازدهم (منبع: خبرگزاری ایرنا)

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی عصر جمعه در جیرفت در جمع خبرنگاران افزود: این تعداد شغل در دولت یازدهم تا کنون ایجاد شده است که از این تعداد ۳۵ هزار نفر در سهمیه استخدامی دستگاه های دولتی و مابقی از طریق اعطای تسهیلات زمینه اشتغال خانواده های جانباز و ایثارگر فراهم شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۲ دی ۹۶: لزوم رعایت سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگران در استخدام ها (منبع: خبرگزاری مهر)

ایلام-استاندار ایلام از مدیران دستگاه های اجرایی خواست سهمیه ۲۵ درصدی استخدام از میان جامعه ایثارگران را رعایت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ دی ۹۶: ایجاد اشتغال برای خانواده های شاهد و ایثارگر در خلخال (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش ایرنا ، عبدالله فرجی روز دوشنبه در جلسه شورای مشورتی ایثارگران خلخال افزود: در ۹ ماه گذشته ۱۹ نفر از فرزندان شهدا و خانواده های ایثارگران بصورت مستقیم در ادارت دولتی جذب شدند ، برای ۱۴ نفر با پرداخت تسهیلات بانکی بدون بهره فرصت شغلی ایجاد شد ، ۱۰ نفر با معرفی بنیاد شهید در راستای اجرای طرح کارورزی به واحدهای تولیدی و صنعتی معرفی ، برای ۹ نفر در بخش مشاغل خانگی ایجاد اشتغال شد و برای پنج نفر نیز مستمری ماهانه برقرار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ دی ۹۶: اعلام شرایط ثبت نام کسر خدمت سربازی ایثارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار ابراهیم کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان کسرخدمت فرزندان ایثارگر از روز شنبه آینده (یازدهم آذر) اظهار کرد: با توجه به ابلاغ ستادکل نیروهای مسلح مبنی بر نحوه اجرای قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر که در بند «د» ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه آمده، سازمان وظیفه عمومی برای تعیین اولویت استفاده از این تسهیلات، از روز شنبه آینده ثبت نام تمام ایثارگران را که شامل رزمندگان، جانبازان و آزادگان می‌شود آغاز خواهد کرد تا بر اساس اطلاعات ثبت‌شده، ۲۰ هزار نفری که دارای بالاترین اولویت بر اساس میزان ایثارگری هستند مشخص شوند، بدیهی است که انتخاب این ۲۰ هزار نفر بر اساس اطلاعات ثبت‌شده آنها خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ دی ۹۶: لزوم اجرای سهمیه ۲۵ درصدی استخدام خانواده شهدا و ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایرنا)
یاسوج- ایرنا- مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست جمهوری گفت: سهمیه استخدام خانواده شهدا و جامعه ایثارگری کشور بیش‌ازپیش در دستگاه‌های اجرایی رعایت ‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 دی 96: 10 دی، آخرین مهلت ثبت درخواست کسر خدمت ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کلیه جانبازان،آزادگان و رزمندگان حتی مشمولان غایب،تا دهم دی ماه سال 96 فرصت دارند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1  دی 96: آمار ثبت‌ نام کنندگان در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران (منبع: خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا، گفت: تا این لحظه ۲۷۰ هزار نفر در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران در دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور ثبت‌نام کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 آذر 96: سهمیه استخدامی ایثارگران در آزمون قوه قضائیه (منبع: سایت ایثار)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام اجرای سهمیه استخدامی حداقل ۲۵ درصد ویژه ایثارگران در قوه قضائیه گفت: باتوجه به ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران حدود ۱۶۰۰ نفر از ایثارگران در آزمون استخدامی قوه قضائیه پذیرفته خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 آبان 96: لزوم توجه مسئولان جهت اشتغالزایی ایثارگران لرستان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان به لزوم توجه مسئولان جهت اشتغال‌زایی جامعه ایثارگر لرستان تأکید کرد و گفت: متأسفانه در بحث تأمین منابع اشتغال‌زایی ایثارگران لرستان کم‌لطفی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ مهر ۹۶: اطلاعیه تكميل ظرفيت سهميه ايثارگران آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با عنايت به اينكه تعدادي از شغل‌محل‌هاي مربوط به سهميه ياد شده،دروزارت آموزش وپرورش فاقد داوطلب معرفي شده مي‌باشند، لذا به منظور تكميل ظرفيت سهميه ايثارگران ۲۵ درصد موردنياز در شغل‌محل‌هاي مذكور، با هماهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران و وزارت آموزش و پرورش، بدين‌وسيله داوطلبان ايثارگر مشمول سهميه ياد شده با رعايت ضوابط مندرج در آگهي استخدامي (ايثارگران متقاضي در آن وزارت) در سقف دو برابر ظرفيت جهت بررسي مدارك و انجام ساير مراحل معرفي مي‌گردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 96: بررسی نرخ بیکاری ایثارگران در کشور و همدان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: نرخ بیکاری ایثارگران در کشور ۴ درصد و در استان همدان ۲.۲ درصد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 96: بررسی وضعیت اشتغال و اتخاذ راهکارها جهت رفع بیکاری ایثارگران

به منظور بررسی وضعیت اشتغال جامعه ایثارگران، دومین نشست تخصصی کارکنان حوزه‌ی اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با مدیرکل بنیاد استان برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 96: اشتغال ایثارگران مهمترین دغدغه‌ بنیاد شهید (منبع: خبرگزاری ایکنا)
گروه اجتماعی: توانمندسازی و آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز بازار کار برای جامعه هدف با رویکرد ایجاد اشتغال پایدار در دستور کار ما است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 شهریور 96: ضرورت اعمال سهمیه ۲۵ درصدی استخدامی ایثارگران و جانبازان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران: سهمیه ۲۵ درصدی استخدامی ایثارگران و جانبازان در ادارات رعایت شود

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 96: افزایش سهمیه استخدام خانواده ایثارگران به 30 درصد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

زاهدان – ایرنا – مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت کشور گفت: سهمیه استخدام خانواده ایثارگران که تا پیش از این 25 درصد بوده به 30 درصد افزایش خواهد یافت و خانواده رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد را نیز در بر می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 شهریور 96: ایجاد ۷۵ هزار شغل برای ایثارگران در دولت یازدهم (منبع: خبرگزاری مهر)

شهرکرد- معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: ۷۵ هزار فرصت شغلی در دولت یازدهم برای ایثارگران در سطح کشور فراهم شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 مرداد 96: اهمیت خرید خدمت ایثارگران و کسر خدمت فرزندان آنها (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به کسر خدمت فرزندان ایثارگر توجه جدی کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مرداد 96: استخدام 480 نفر از فرزندان ایثارگران در کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام پرویز ولی‌زاده در همایش«بوی پیراهن یوسف» که به مناسبت بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در سالن شهید آوینی دهدشت برگزار شد، یکی از دغدغه‌های دولت را اشتغال جامعه ایثارگری دانست و خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید اما هر استخدامی در هر کجای ایران صورت گرفت اولین گام اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران بود، به همین خاطر طی چهار سال گذشته 480 نفر فرزندان ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در ادارات و نهادها به طور رسمی و قطعی استخدام شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مرداد 96: لزوم اعمال سهمیه ‌‌‌۲۵ درصدی ایثارگران در استخدام های ادارات (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: ‌‌‌۲۵ درصد ‌سهم ‌جذب ایثارگران در استخدام‌های ادارات رعایت شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 96: رقابت 27 هزار داوطلب شاهد و ایثارگر در چهارمین استخدامی فراگیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – بنیادشهید و امور ایثارگران اعلام کرد: 27 هزار داوطلب شاهد و ایثارگر سوم شهریورماه امسال در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌ های اجرایی کشور شرکت خواهند کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ مرداد ۹۶: قول اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر درآینده ای نزدیک (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون ایثارگران درمجلس با اشاره به اینکه درآینده ای نزدیک قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگران اجرا می شود، گفت: مصوبات مجلس را نمی توان با هیچ بهانه و دلیلی اجرا نکرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ مرداد ۹۶: افزایش ۳۰ درصدی سهمیه استخدام‌ فرزندان ایثارگران ‌(منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سعید عندلیبی عصر امروز در نشست با قضات شاهد و هئیت مدیره کانون‌ وکلای‌ استان‌ با اشاره به سهمیه استخدام‌ فرزندان ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی‌ اظهار داشت: سهمیه استخدام‌ فرزندان ایثارگر ۲۵ درصد بوده اما در برنامه ششم توسعه به ۳۰ درصد افزایش یافته است‌.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مرداد 96: استخدام 44 هزار ایثارگر در دستگاه های دولتی و غیر دولتی طی سال 95 (منبع: خبرگزاری جوان)

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأمین اشتغال ایثارگران را در راستای برنامه‌ها و سیاست‌های دولت عنوان کرد و از استفاده بالغ بر 75 هزار ایثارگر از فرصت‌های شغلی و استخدامی در دولت تدبیر و امید خبر داد و افزود: در این مدت 44 هزار و 589 نفر از ایثارگران در دستگاه‌های دولتی و غیردولتی استخدام شده‌اند و 30 هزار و 748 نفر نیز از تسهیلات برای اجرای طرح‌های خود اشتغالی استفاده کرده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ مرداد ۹۶: قانون کسر خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگران اجرا شد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص تعلل ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: در جریان بررسی و تصویب قانون برنامه ششم توسعه مقرر شد تا به ازای هر یک ماه حضور در جبهه پدر، یک ماه از خدمت سربازی فرزند کاسته شود اما تمام موارد مرتبط با نیروهای مسلحی که در مجلس به تصویب می‌رسد نیازمند اذن فرمانده کل قواست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ تیر ۹۶: اهمیت ایجاد کار برای جانبازان کشور (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، مهندس سید محمد علی افشانی در کارگروه رفع مشکلات جانبازان استان با اشاره به این که بخش قابل ملاحظه ای از مشکلات جانبازان مدیریتی است و باید رفع شود، اظهارداشت: مشکلات درمانی و دارویی جانبازان باید با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل امور اقتصادی و بنیاد شهید و امور ایثارگران رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۱۹ تیر ۹۶: تعلل در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد از تعلل ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای قانون کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر، گفت: این قانون به خدمت رهبری جهت تایید هنوز ارسال نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 تیر 96: ارائه کسر خدمت ایثارگری برای مشمولان فاقد غیبت سربازی (منبع: خبرگزاری آنا)

به گفته سخنگوی ناجا مشمولان متولد سال 1372 به بعد که فاقد غیبت سربازی هستند می‌توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین خود استفاده کنند. صرفا این تسهیلات برای کسانی است که بیش از 6 ماه در جبهه حضور داشته‌اند یا درصد جانبازی آنها کمتر از 5 درصد نباشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 تیر 96: وضعیت مبهم طرح خرید خدمت سربازی فرزندان ایثارگران و معافیت نوادگان شاهد (منبع: خبرگزاری خبر آنلاین)

علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس هم در گفت و گو با خبرانلاین اعلام کرد: ستاد کل نیروهای مسلح زیر نظر مقام معظم رهبری هستند ،بنابراین در صورت کسب اذن رهبری موضوع برای اجرایی شدن به سازمان نظام وظیفه اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 96: قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر اجرایی شود (منبع:  خبرگزاری خانه‌ملت)
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ستاد کل نیروهای مسلح به بهانه انجام کار کارشناسی، ابهام در قانون یا مسائل درون سازمانی نباید از اجرای قانون کسرخدمت فرزندان ایثارگر خودداری کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 96: جزئیات ثبت نام ایثارگران در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی (منبع: ایثار)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به شروع ثبت نام چهارمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه‌های اجرایی كشور از روز 29 خرداد، توصیه‌هایی را خطاب به ایثارگران داوطلب شرکت در این آزمون ارائه داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 خرداد 96: معافیت فرزندان ذکور شهدا و مفقودین از خدمت سربازی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سردار کمالی ادامه داد:فرزند ذکور شهید ، آزاده با حداقل 24 ماه سابقه اسارت، جانباز با حداقل 25 درصد جانبازی و جاوید الاثر(مفقود) از خدمت دوره سربازی معاف می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 96: افزایش 50 میلیون ریالی تسهیلات اشتغالزایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران- ایرنا- شورای پول و اعتبار در جلسه امروز تصویب کرد سقف تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، ایثارگران، مشاغل خانگی و موارد مشابه از 150 میلیون ریال به 200 میلیون ریال افزایش یابد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 خرداد 96: پیگیری عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان‌ ایثارگر (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از ارائه نامه جمعی از نمایندگان به هیأت رئیسه مجلس درباره عدم اجرای قانون کسر خدمت فرزندان‌ ایثارگر از سوی دولت خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 خرداد 96: قانون خرید سربازی فرزندان ایثارگر با ۵ میلیون تومان منتفی است (منبع: خبرگزاری برنا)

رییس فراکسیون ایثارگران در مجلس گفت: قانون کسری خدمت فرزندان ایثارگر در حال پیگیری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 خرداد 96: استخدام حدود 60 هزار ایثارگر در چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران – ایرنا – مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توسعه و اجرای تسهیلات اشتغالزا و ترویج خوداشتغالی و کارآفرینی ایثارگران در دستور کار این اداره کل قراردارد و در زمان حاضر نرخ بیکاری ایثارگران چهار درصد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 خرداد 96: استخدام 800 نفر از فرزندان ایثارگران در شرکت مخابرات طی چند سال اخیر (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در چند سال گذشته ۸۰۰ نفر از فرزندان خانواده‌های معزز ایثارگران به استخدام شرکت مخابرات درآمده‌اند، گفت: در بیش از ۲۷ هزار روستای کشور اینترنت وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 خرداد 96: اشتغال ایثارگران اولویت بنیاد شهید است (منبع: خبرگزاری فارس)
سلیمان رستمیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: 25 درصد از استخدام‌های دستگاه‌های دولتی را به بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاصص یافته اما طی دو یا سه سال است که در این رابطه استخدامی وجود ندارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 اردیبهشت 96: برگزاری جلسه پیگیری اشتغال ایثارگران در بخش خصوصی (منبع: خبرگزاری فارس)

گروه اجتماعی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: جلسه پیگیری اشتغال ایثارگران در بخش خصوصی برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 اردیبهشت 96: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جامعه ایثارگری استان (منبع: خبرگزاری مهر)

مشاور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در امور ایثارگران گفت: در سه سال گذشته بیش از۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط دولت به جامعه ایثارگری استان پرداخت شده است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: ثبات جایگاه شغلی فرزندان شهدا در سازمان شهرداری تهران ( منبع: خبرگزاری ایسنا )

به گزارش ایسنا، ناصر امانی ادامه داد: تثبیت جایگاه فرزندان بزرگوار شهدا در سازمان شهرداری تهران و پیشگیری از تنزل جایگاه و منزلت سازمانی این افراد و در راستای اجرای تبصره ذیل ماده قانون تسهیلات استخدامی و اجتماعی جانبازان، مصوب سی و یکم خردادماه ۱۳۷۴ مجلس شورای اسلامی و با توجه به رفع ابهامات این مصوبه، از ابتدای سال جاری بر اساس تصمیم کمیته اصلاح ساختار و سازمان شهرداری تهران مورخ چهارم اردیبهشت ماه سال جاری مقرر شد در خصوص فرزندان شاهد که سابق تصدی جایگاه بالاتر از وضعیت فعلی را دارا بوده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: اشتغال فرزندان جانبازان و شهدا مهمترین اولویت بنیاد شهید در سال ۹۶ (منبع:پایگاه خبری ایثار)

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با ابراز خرسندی از اینکه در قانون برنامه ششم به ویژه در یک فصل به صورت کامل به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته شده است، اظهار کرد: اولویت بنیاد شهید در سال ۹۶ پرداختن به اشتغال فرزندان جانبازان و شهدا است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: اشتغال بکار ۶۴ هزار ایثارگر جویای شغل در سه سال گذشته (منبع:خبرگزاری ایسنا)

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از اشتغال بیش از ۶۴ هزار ایثارگر جویای شغل در سه سال گذشته خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۶: اشتغال بیش‌ از ۱۵۰ هزار فرهنگی ایثارگر در کسوت معلمی (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش تربیت ۳۶ هزار دانش‌آموز شهید را ثمره تلاش و کار معلمان عنوان کرد و گفت: اشتغال بیش‌از ۱۵۰ هزار فرهنگی ایثارگر که شامل، ۲۸ هزار جانباز، ۵ هزار آزاده، ۱۶ هزار فرزند شهید در کسوت معلمی، ۲۰ هزار برادر و خواهر شهید و ۸۰ هزار رزمنده از افتخارات بزرگ آموزش و پرورش است که نمی‌توان این افتخارات را نادیده گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۶: ضرورت پیگیری مشکلات استخدامی و مسکن خانواده‌ های شهدا (منبع:خبرگزاری تسنیم)

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: مسئولان نسبت به برطرف کردن مشکلات استخدامی و مسکن خانواده‌های شهدا تلاش کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اردیبهشت ۹۶: اصلاح قانون سهمیه استخدامی ایثارگران در برنامه ششم توسعه (منبع:خبرگزاری صدا وسیما)

سهمیه ایثارگران در استخدام های قراردادی، شرکتی و حجمی کهگیلویه وبویراحمد لحاظ شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 فروردین 96: استخدام فرزندان شهداء و جانبازان طی پنج سال آینده (منبع:خبرگزاری صداوسیما)

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: همه ی استخدام فرزندان شهداء و جانبازان 70 درصد و بالاتر در پنج سال آیندهفرزندان شهداء و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر در پنج سال آینده استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 فروردین 96: استخدام قهرمانان جانباز و معلول در دستگاه های اجرایی (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

قهرمانان جانباز و معلول در دستگاه های اجرایی استان کرمان استخدام می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ فروردین ۹۶: نگاه ویژه به ایثارگران در قانون برنامه ششم توسعه (منبع:خبرگزاری خانه ملت)

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر لاریجانی امروز دوشنبه (۲۱ فروردین ماه) در نشست فراکسیون شاهد مجلس، ضمن تبریک به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)، افزود: بدون شک فعالیت اعضای فراکسیون شاهد به برخی مسایل موجود در حوزه ایثارگران کمک خواهد کرد و این باعث افتخار مجلس است که اعضای این فراکسیون در حوزه تقنین، نظارت و مسایلی در باب فرهنگی کمک به حوزه ایثارگران می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 فروردین 96: سهمیه 60 درصدی خانواده شهداء در استخدام های آذربایجان غربی (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آراز سسی، مهدی فعال در گفتگو با خبرنگار آراز سسی در خصوص ارائه تسهیلات به خانواده شهداء، جانبازان و ایثارگران گفت: حدود ۶۰ درصد استخدام هایی که در سطح استان به صورت رسمی انجام شده است با هماهنگی و حمایت مسئولین برای فرزندان جانبازان، شهداء و خود جانبازان اختصاص یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 26 اسفند 95: پیگیری سهمیه 25 درصدی استخدام خانواده های شهدا و ایثارگران (منبع: ایرنا)

مشاور وزیر صنعت،معدن و تجارت در امور ایثارگران: سهمیه 25 درصدی استخدامی خانواده های شهدا و ایثارگران در حال پیگیری است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 مهر 95: سهمیه 25 درصدی استخدامی ایثارگران قطعی است

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی قطعی و محفوظ است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 15 مهر 95: استخدام ۵۰۰ ایثارگر در صنعت آب و برق کشور تا پایان امسال (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

امسال ۵۰۰ ایثارگر در صنعت آب و برق کشور بعد از قبولی در آزمون استخدامی وزارت نیرو، استخدام می شوند.

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان؛امسال ۵۰۰ ایثارگر در صنعت آب و برق کشور بعد از قبولی در آزمون استخدامی وزارت نیرو، استخدام می شوند.

جهت مشاهده و دانلود گزارش تصویری اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مهر 95: فرصت مجدد ثبت‌نام استخدامی ایثارگران در دستگاه‌های دولتی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنابر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور در راستای اجرای دستور رئیس جمهوری جهت بررسی و لحاظ کردن سهم بیشتر برای بانوان در جذب دستگاه‌های دولتی مجدداً سازمان سنجش از تاریخ یازدهم تا هفدهم مهرماه جاری نسبت به فعال سازی سایت مربوطه جهت ثبت‌نام اقدام خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 مهر 95: سهمیه ۲۵ درصدی استخدامی ایثارگران قطعی است (منبع : موسسه فرهنگی هنری پیام آزادگان)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی قطعی و محفوظ است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 مهر 95: تاکید بر ضرورت استخدام امدادگران دارای درجه ایثار (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس جمعیت هلال‌احمر در سفر به استان اردبیل از پایگاه امداد و نجات بین‌شهری اردبیل – سرعین (یادمان شهدای امدادگر) بازدید و بر ضرورت استخدام تمامی امدادگران دارای درجه ایثار تاکید کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 7 مهر 95: لایحه خدمات رسانی به ایثارگران به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد (منبع : خبرگزاری خانه ملت)

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به دستورکار روزگذشته سه شنبه(۶ مهرماه) کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،گفت:دراین جلسه بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه انجام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 شهریور 95 : 2900 نفر از جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد جویای شغل هستند  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۹۰۰ نفر از جامعه ایثارگری این استان شامل فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان جویای شغل هشتند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 13 شهریور 95 : پرداخت ۵ سال حق بیمه و ۷۵ درصد حداقل حقوق کارفرمایان برای جذب ایثارگران (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بنیاد شهید به مدت ۱۸ ماه، ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد و همچنین پنج سال حق بیمه کارفرمایان مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی را که ایثارگران و فرزندان آنان را جذب کرده اند، پرداخت می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 12 شهریور 95: جذب ایثارگران با حمایت های بیمه ای و دستمزدی (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

ه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، علی یزدانی با اعلام معرفی ۱۱۰ شهرک وناحیه صنعتی به بنیاد شهید برای اشتغالزایی ایثارگران وایجاد رونق در تولید خبرداد و گفت: بنیاد شهید۱۸ ماه ، ۷۵درصد حداقل حقوق ودستمزد وهمچنین ۵ سال حق بیمه کارفرمایان مستقردر شهرکها ونواحی صنعتی که ایثارگران وفرزندان آنان را جذب کرده اند، پرداخت می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 11 شهریور 95 : دولت فکری به حال 2900 بیکار جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد کند (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت فکری به حال ۲۹۰۰ بیکار جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 شهریور 95 : تصویب طرحی برای تعیین وضعیت استخدامی جانبازان بالای ۳۰ سال خدمت (منبع :خبرگزاری ایسنا)

 نمایندگان مجلس شورای اسلامی درجلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) به یک فوریت طرحی برای تعیین تکلیف وضعیت استخدامی جانبازان بالای ۳۰ سال خدمت رای دادند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 شهریور 95 : استخدام ایثارگران باید در نخستین اولویت باشد‌ (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 معاون توسعه، مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: استخدام کارکنان ایثارگر در نهادهای دولتی سطح استان اردبیل بایستی با جدیت تمام بررسی شده و در دستور کار قرار داده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 10 شهریور 95 :  حق ایثارگران و جانبازان برای بازنشستگی نباید ضایع شود (منبع :خبرگزاری فارس)

نماینده مردم صومعه‌سرا با اشاره به اینکه تعداد ایثارگران شاغل در دستگاه‌های دولتی اندک است گفت: اگر امروز در زمینه کمک به بازنشستگی آنان کمک نشود حق آنها ضایع می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 شهریور 95 : دستگاه های دولتی موظف به اجرای قانون اشتغال ایثارگران هستند (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران کشور گفت: در حال حاضر تمام دستگاه های دولتی و اجرایی کشور موظف به اجرای قانون اشتغال ایثارگران هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 : ۴۷ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌های اجرایی از جامعه ایثارگران است (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سال گذشته بنیاد شهید و امور ایثارگران ۴۷ درصد سهمیه استخدام دستگاه‌های اجرایی را به خود اختصاص داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 : اجرای آزمایشی قانون جامع ایثارگران به کجا انجامید؟ (منبع :خبرگزاری خانه ملت)

نمایندگان مردم تاکید دارند که تصویب آیین‌نامه‌های مربوط به قانون جامع خدمت‌رسانی به ایثارگران و دائمی شدن آن مشکلات چندین ساله این قشر را مرتفع خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 8 شهریور 95 :معوقات سال ۹۱ ایثارگران تا پایان ۹۵پرداخت می‌شود (منبع : خبرگزاری دانشجو)

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از روند پرداخت معوقات سال‌های ۹۱ تا ۹۴ ایثارگران خبرداد و گفت که معوقات سال ۹۱ تا پایان امسال پرداخت می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 3 شهریور 95 : اشتغال 34 هزار ایثارگر و اعطای 26 هزار وام خوداشتغالی در سه سال گذشته  (منبع : خبرگزاری ایرنا)

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در خصوص اشتغال ایثارگران در 3 سال گذشته از تمام ظرفیت 25 درصدی دستگاه‌های دولتی و غیردولتی برای استخدام ایثارگران استفاده کرده‌ایم و تاکنون 34 هزار و 500 ایثارگر از این طریق مشغول به کار شده‌اند؛ در حوزه خود اشتغالی نیز به بیش از 26 هزار ایثارگر تسهیلات خوداشتغالی اعطا شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 شهریور 95 : پرداخت ۲۵ درصد فوق‌العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده ایثارگر (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل دفتر امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام ۲۵ درصد فوق العاده شغل به ۲۵ هزار خانواده جانباز، آزاده و فرزند شهید با دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه از اول فروردین امسال قابل اجراست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 31 مرداد 95 : قانون جامع ایثارگران دی ماه امسال نهایی می شود (منبع : ایرنا)

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از نهایی شدن قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران در دی ماه امسال خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 مرداد 95 : دانشجویان ممتاز ایثارگر در دانشگاه آزاد استخدام می شوند (منبع : ایرنا)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر در این دانشگاه استخدا می شوند گفت: یکی از اولویت های ما استخدام این دانشجویان به ویژه نفرات ممتاز دانشگاه ها است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 مرداد 95 :  اعطای وام ۵۰۰ میلیون ریالی به آزادگان استان فارس برای اشتغالزایی (منبع : خبرگزاری فارس)

معاون گردشگری استانداری فارس از اختصاص وام ۵۰۰ میلیون ریالی اشتغال‌زایی با بهره ۴ درصد به آزادگان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 مرداد 95 : معوقات سال ۹۱ جامعه ایثارگری امسال پرداخت می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خوشبختانه معوقات جامعه ایثارگری تا سال ۹۰ پرداخت شده است و معوقات سال ۹۱ خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیز تا پایان سال جاری پرداخت می شود و تلاش خواهد شد که معوقات سال ۹۲ و ۹۳ نیز سال آینده پرداخت شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 25 مرداد 95 : قانون جامع خدمات ایثارگری نیاز به اصلاحات دارد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران، آخرین وضعیت قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد و گفت: این قانون اکنون نیاز به اصلاحاتی دارد که باید انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 مرداد 95 :پیگیری دائمی شدن قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران (منبع : خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی فراکسیون شاهد مجلس با بیان اینکه فراکسیون متبوعش درصدد دائمی کردن قانون “جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران” است، گفت: هیات رییسه فراکسیون شاهد هفته جاری با دکتر لاریجانی دیدار خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 مرداد 95 : امضای تفاهم‌نامه بنیاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برای اشتغال ایثارگران (منبع : خبرگزاری ایسنا)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از امضای تفاهم‌نامه همکاری فی مابین بنیاد و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 17 مرداد 95 : تفاهم نامه بنیاد شهید و سازمان صنایع کوچک برای اشتغال ایثارگران (منبع : خبرگزاری ایرنا)

 تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برای ایجاد اشتغال ایثارگران امضا شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 مرداد 95 : قانون جامع ایثارگران از فروردین در آموزش‌وپرورش اجرا می‌شود (منبع : خبرگزاری میزان)

معاون وزارت آموزش‌وپرورش گفت برای اجرای ماده 51 قانون جامع ایثارگری در این وزارتخانه 55 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 مرداد 95 : ۲۷ هزار جانباز فاقد شغل و درآمد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اکنون ۲۷ هزار جانباز فاقد شغل و درآمد هستند که از کمک های موردی بنیاد شهید بهره مند می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 3 مرداد 95 : ضرورت بروزرسانی اطلاعات ایثارگران متقاضی شرکت در آزمون های استخدامی  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

ایثارگران قبل از شرکت در آزمون های استخدامی باید اطلاعات تحصیلی و شغلی خود را در سامانه سجایای بنیاد اصلاح و بروز رسانی نمایند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 29 تیر 95 : موضوع اشتغال یکی از مشکلات جامعه ایثارگری است (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: یکی از مشکلات جامعه ایثارگری و بنیاد شهید موضوع اشتغال است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 28 تیر 95 :ایثارگران در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی ثبت نام کنند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران شرایط و جزئیات ثبت نام ایثارگران در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور را تشریح کرد و گفت: ایثارگران در این آزمون استخدامی ثبت نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 تیر 95 : تدابیر جدید مجلس برای بیمه، استخدام، مسکن و تحصیل ایثارگران (منبع : خبرگزاری مهر)

 نمایندگان مجلس با رفع ایراد شورای نگهبان به لایحه دائمی شدن احکام برنامه های توسعه تدابیر جدیدی را برای بیمه، استخدام،‌مسکن و تحصیل ایثارگران وضع کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 23 تیر 95 : ۴۸۰۰ فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری در سومین آزمون فراگیر (منبع : خبرگزاری فارس)

مدیرکل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی که ۲۸ تیرماه برگزار خواهد شد، ۴۸۰۰ فرصت شغلی برای جامعه ایثارگری در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 تیر95 :آغاز ثبت‌نام استخدامی ویژه ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در تیرماه 95 (منبع : خبرگزار ی فارس)

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت‌نام استخدامی دستگاه‌های اجرایی در تیر ماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 تیر 95 : وضعیت اشتغال ایثارگران اصلاح می شود (منبع : خبرآنلاین)

 مدیر کل بنیاد شهید استان همدان: ایثارگران متقاضی اشتغال جهت ثبت مدرک تحصیلی و اصلاح وضعیت شغلی خود در سامانه سجایا به بنیاد شهید محل پرونده خود مراجعه نمایند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 14 تیر 95 : ۲۵ درصد سهیمه استخدامی دستگاه های اجرایی امسال مختص ایثارگران است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امسال نیز ۲۵ درصد سهمیه استخدامی دستگاه های اجرایی مختص ایثارگران است و قرار است آزمون استخدامی دستگاه ها در ماه جاری برگزار شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 2 تیر 95 : اشتغال از عمده‌ترین مطالبات جامعه ایثارگری است (منبع : خبرگزاری شبستان)

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام گفت: اشتغال از عمده‌ترین مطالبات جامعه ایثارگری است که همکاری و تلاشی مضاعف را می‌طلبد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 خرداد 95 : برخورد قاطع با بی‌توجهی به سهمیه استخدام ایثارگران در ادارات اردبیل (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: باید مسئولان دستگاه‌های دولتی استان اردبیل سهمیه استخدام ایثارگران را براساس معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران رعایت کنند چرا که در غیر این صورت با آنها برخورد قاطع می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 1 خرداد 95 : جذب 900 ایثارگر در وزارت نیرو (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگارگروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان ازساری، آیین تجلیل از فرزندان شهدا ٬ جانبازان و آزادگان و نشست پرسش و پاسخ با آنها و نشست تخصصی مشاور وزیر نیرو در امور ایثار گران و معاونان دفاتر منابع انسانی با مدیران صنعت آب و برق مازندران امروز در باشگاه فرهنگی ورزشی برق در ساری برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 اردیبهشت 95 : سهم 25 درصدی خانواده های شهدا از استخدام دستگاه‌ها (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور مصوب کرد دستگاه های اجرایی مکلف هستند 25 درصد از نیازهای استخدامی خود را به خانواده‌های شهدا؛ ایثارگران و جانبازان 25 درصد و بالاتر اختصاص دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 27 اردیبهشت 95 : شرایط دریافت مسکن و استخدام خانواده شهدا و جانبازان (منبع : خبرگزاری ایرنا)

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای شرایط دریافت مسکن ارزان قیمت و استخدام خانواده های شهدا و جانبازان در دستگاه های اجرایی را مشخص کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 22 اردیبهشت 95 : مصوبات مجلس برای حمایت از ایثارگران؛ قطره‌ای کوچک در مقابل عظمت آنان (منبع : خبرگزاری ایلنا)

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به ایثارگران و خانواده شهدا، مصوبات مجلس برای حمایت از ایثارگران را قطره ای کوچک در مقابل عظمت آنان توصیف کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 اردیبهشت 95 : تعیین شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال (منبع : خبرگزاری فارس)

نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط پرداخت کمک معیشت به جانبازان و آزادگان غیرحالت اشتغال معسر فاقد درآمد را مشخص کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 19 اردیبهشت 95 : الزام دانشگاه ها به ثبت نام ایثارگران بدون دریافت وجه ( منبع : خبرگزاری مهر)

آیین نامه اجرایی تبصره ماده (۶۶) قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران به دانشگاه‌ها ابلاغ شد و بر اساس آن دانشگاهها ملزم شدند بدون دریافت وجه نسبت به ثبت نام و اخذ امتحانات مشمولین اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردیبهشت 95 : کمک معیشت ماهانه، گام مثبت مجلس جهت حمایت از ایثارگران (منبع : خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی فراکسیون ایثارگران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از ابتدای سال 94 همه کسانی که در مناطق جنگی و در دوران اسارت دچار عارضه شده و مورد تایید دستگاه متولی قرار گرفتند تا زمانی که حقوق از جایی دریافت نکنند تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفتند که با مصوبه سال جاری مجلس ایثارگران فاقد شغلی که از کارافتاده نیستند نیز 5 مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 30 فروردین 95: پرداخت کمک هزینه معیشت به جانبازان بیکار توسط دولت (منبع : خبرگزاری تسنیم)

راساس مصوبه مجلس شورای اسلامی دولت در سالجاری مکلف به پرداخت کمک هزینه معیشت به ایثارگران، جانبازان و آزادگان غیر شاغل شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...