• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام آموزش و پرورش البرز

استخدام آموزش و پرورش البرز

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷۵۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدامی آموزش و پرورش البرز (کرج)


اطلاعیه در خصوص دوره مهارت آموزی

خبر 30 مرداد 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ آموزش و پرورش استان البرز به اطلاع می رساند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، به اطلاع می رساند  نسبت به ثبت نام دوره مهارت آموزی دانشگاه فرهنگیان (سامانه گلستان) تا روز دوشنبه ۳۱/ ۵/ ۱۴۰۱ اقدام فرمایید. عدم ثبت نام در دوره مهارت آموزی به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی

خبر 24 مرداد 1401: قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۰ سهمیه آموزش و پرورش استان البرز
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، با توجه به اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش به اطلاع می رساند برای طی سایر مراحل قبل از استخدام( بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوء پیشینه، انجام آزمایشات پزشکی ، تشکیل و تکمیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت آموزی) به اطلاعیه های بعدی این اداره کل که متعاقباً اعلام خواهد شد توجه فرمایید .
لطفاً از تماس با سایر واحدهای این اداره کل خودداری نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی

خبر 23 مرداد 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1400 (مصاحبه تخصصی)  - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر و اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مذکور اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه سازمان اداری استخدامی کشور در خصوص آزمون آموزش و پرروش
مشاهده آدرس سایت اداره کل آموزش و پرورش استان ها
دانلود فرم رسیدگی به اعتراض ها

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان

خبر 14 تیر 1401: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز، به اطلاع می رساند نسبت به تهیه مدارک و مندرجات اطلاعیه در اسرع وقت اقدام شود.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در رشته های "آموزش ابتدایی، آموزش استثنایی، دبیری زبان فارسی، دبیری تربیت بدنی، دبیر ریاضی، دبیری زبان انگلیسی، دبیری عربی، دبیر علوم اجتماعی، دبیری تجربی، دبیری زیست شناسی، دبیری فیزیک، دبیری تاریخ، دبیری جغرافیا، دبیری کار و فناوری، دبیری معارف، دبیری هنر، مراقب سلامت، مربی امور تربیتی، مشاوره، طراحی دوخت، حسابداری و کامپیوتر می رساند با همراه داشتن مدارک به آدرس های زیر  طبق  جدول زمان بندی مصاحبه مراجعه نمایید .(دریافت جدول زمان بندی مصاحبه)
قابل ذکر است که دریافت و بررسی مستندات و مدارک  قبل  از روز مصاحبه  صورت می گیرد.
مکان بررسی مدارک و مستندات :کرج میدان شهید آجرلو (سپاه )حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس، جنب هنرستان علامه امینی، مجتمع آموزشی موفقیان
مکان انجام معاینات پزشکی: کرج میدان شهید آجرلو( سپاه) زمینهای خانم انصاری، درمانگاه فرهنگیان کرج
مکان انجام مصاحبه علمی: کرج میدان شهید آجرلو (سپاه )حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس هنرستان علامه امینی

اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان

خبر 12 تیر 1401: مراحل مربوط به بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی فردا دوشنبه 13 تیر تعطیل نمی‌باشد.
قابل توجه پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1400 آموزش و پرورش استان البرز:
با توجه به تعطیلی ادارات استان البرز در روز دوشنبه ۱۳ تیرماه، به اطلاع می رساند، مراحل مربوط به بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و مصاحبه علمی فردا مطابق جدول زمانبندی اعلامی، انجام خواهد شد.

اطلاعیه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون

خبر 8 تیر 1401: پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز، به اطلاع می رساند نسبت به تهیه مدارک و مندرجات اطلاعیه در اسرع وقت اقدام شود .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و رورش استان البرز ، به اطلاع آن دسته از پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش استان البرز که اسامی آنان آن در تاریخ ۴/۷/ ۱۴۰۱ از طریق سازمان سنجش اعلام شده می رساند جهت تشکیل پرونده استخدامی، انجام معاینات پزشکی  در تاریخ ۱۸ /۴ /۱۴۰۱ با همراه داشتن مدارک بر توجه به اطلاعیه شماره دو به آدرس های زیر مراجعه نمایید .
ساعت مراجعه : از ۸ صبح تا ۱۵
 مکان بررسی مدارک و مستندات :کرج میدان شهید آجرلو (سپاه )حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس، جنب هنرستان علامه امینی، مجتمع آموزشی موفقیان
  مکان انجام معاینات پزشکی: کرج میدان شهید آجرلو( سپاه) زمینهای خانم انصاری، درمانگاه فرهنگیان کرج
مکان انجام مصاحبه علمی: کرج میدان شهید آجرلو (سپاه )حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس هنرستان علامه امینی
تذکر: لازم به ذکر است تاریخ مصاحبه علمی متعاقبا از طریق پرتال اداره کل آموزش و پرورش استان البرز اطلاع رسانی خواهد شد.

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه تخصصی به تفکیک رشته

خبر 6 تیر 1401: مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان، زمان انجام مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1400 را اعلام کرد
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه آموزش و پرورش استان البرز می‌رساند جهت انجام مصاحبه علمی با توجه به جدول زمانبندی به مرکز مصاحبه مراجعه فرمایید.
 آدرس محل مصاحبه:
کرج میدان شهید آجرلو سپاه حد فاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس هنرستان علامه امینیجه
توجه: دریافت مدارک یک روز قبل از تاریخ مصاحبه در محل هنرستان موفقیان انجام و داوطلبان به درمانگاه فرهنگیان جهت معاینه معرفی می شوند.لازم به ذکر است که شرط ورود به مرحله مصاحبه تکمیل بودن مدارک و گذراندن معاینات پزشکی خواهد بود.
دریافت لیست زمان بندی حضور داوطلبین به تفکیک رشته ها جهت مصاحبه علمی:
هنرآموز و استادکار رشته های الکترونیک- الکتروتکنیک- مکاترونیک
هنرآموز حسابداری -هنرآموز گرافیک( انیمیشن)
هنر آموز و استادکار کامپیوتر
هنر آموز و استادکار رشته تاسیسات -رشته ساختمان
هنر آموز و استادکار رشته طراحی دوخت
مشاوره
مراقب سلامت
دبیری هنر - هنرآموز نقاشی
دبیری معارف اسلامی
دبیری کار و فناوری
دبیری فیزیک
دبیری فلسفه
دبیری علوم تجربی
دبیری علوم اجتماعی
دبیری عربی
دبیری شیمی
دبیری زیست شناسی
دبیری زبان انگلیسی
دبیری ریاضی
دبیری جغرافیا - دبیری زمین شناسی
دبیری تربیت بدنی
دبیری تاریخ و هنرآموز صنایع چوب
دبیری ادبیات فارسی
دبیری اقتصاد
آموزش استثنایی
آموزش ابتدایی
امور تربیتی
هنرآموز و استادکار مکانیک خودرو و صنایع فلزی و ساخت و تولید

اطلاعیه بررسی مدارک پذیرفته شدگان

خبر 6 تیر 1401: اطلاعیه شماره 2- مدیریت منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان، زمان بررسی مدارک و مستندات پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال 1400 را اعلام کرد
به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت سهمیه آموزش و پرورش استان البرز می‌رساند جهت بررسی مدارک و مستندات استخدامی، انجام معاینات پزشکی و انجام مصاحبه علمی با توجه به جدول زمانبندی به مراکز بررسی مدارک و مصاحبه مراجعه فرمایید.
 آدرس محل بررسی مدارک و مستندات:
 کرج میدان شهید آجرلو سپاه حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس جنب هنرستان علامه امینی مجتمع آموزشی موفقیان (دریافت فایل بررسی مدارک)
 آدرس محل انجام مصاحبه علمی:
 کرج میدان شهید آجرلو سپاه حد فاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس هنرستان علامه امینی(دریافت فایل مصاحبه علمی)

اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون

خبر 5 تیر 1401: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز به اطلاع می رساند،نسبت به تهیه مدارک و مندرجات اطلاعیه شماره 2 در اسرع وقت اقدام کنند.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، به اطلاع پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان البرز در سال 1400 می رساند در اسرع وقت نسبت به تهیه مدارک و دریافت فرم های ذیل اقدام و برابر جدول زمانبندی جهت بررسی مدارک و مستندات، معاینات پزشکی و انجام مصاحبه علمی مراجعه نمایید
1- پرینت کارنامه قبولی در آزمون 2 نسخه
2- نمون برگ شماره 2 (2 برگ)(بصورت پشت و رو چاپ نمایید) (دریافت فرم)
3- نمون برگ شماره 5 (یک برگ)(معرفی نامه جهت حضور در مصاحبه علمی) (دریافت فرم)
4- نمون برگ شماره 6 (4 برگ)(ارزیابی سوابق آموزشی و پژوهشی) (دریافت فرم)
5- نمون برگ های معاینات پزشکی (11 برگ) (دریافت فرم)
6- فرم اطلاعات فردی گزینش (2 برگ) (بصورت پشت و رو چاپ نمایید)  (دریافت فرم)
تذکر:مدارک زیر در روز مصاحبه به نماینده گزینش تحویل داده شود:
کپی تمام صفحات شناسنامه-کپی کارت ملی-دو قطعه عکس–کپی آخرین مدرک تحصیلی-فرم تکمیل شده گزینش
توجه: کلیه فرم های بالا توسط داوطلبان، دریافت و فقط اطلاعات شناسنامه ای در آنها با خودکار مشکی درج گردد. همه فرم ها به صورت خوانا در روز بررسی مدارک تحویل گردد.
7- مدارک بومی شهرستان:
الف-در صورتی که در شناسنامه داوطلب، شهرستان محل تولد با شهرستان (غیر از شهر کرج) مورد تقاضا یکی باشد نیاز به فرم استشهاد و گواهی تحصیل نمی باشد.
ب- داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مورد محاسبه می گردد.
ج- استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل 10 سال سکونت با ارائه استشهاد محلیممهور به مهر نیروی انتظامی به همراه تاریخ و شماره (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود. (دریافت فرم استشهاد)
8- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده  (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
9- اصل شناسنامه داوطلب، همسر و فرزندان و کپی خوانا از تمام صفحات آنها  (یک سری یک رو)
10- اصل کارت ملی داوطلب به همراه کپی پشت و روی آن
11- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت الکترونیکی و کپی خوانا  (برای آقایان)
12- اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد" شغل- محل انتخابی") و یک برگ کپی آن(در صورتی که اصل مدرک در اختیار دانشگاه محل تحصیل می باشد تصویر برابر اصل شده توسط دانشگاه مربوطه، صرفا در مرحله بررسی و دریافت مدارک استخدامی مورد قبول است و داوطلب ملزم می باشدبعد از پذیرش نهایی، اصل مدارک تحصیلی خود را ارائه نماید.)
13- اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی (برای معلولین سهمیه 3 درصد)
14- اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)  نامه از دستگاه یا اداره مربوطه مبنی بر خدمت تمام وقت، تاریخ شروع و انتهای خدمت و قید دریافت حقوق و مزایا از اعتبارات دولتی الزامی است.(مطابق بند3 تبصره 2 ماده 11 از بخش دوم شرایط عمومی داوطلبان دفترچه آزمون استخدامی)
15- معرفی نامه بنیاد شهید و امورایثارگران برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% ایثارگران (از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یا اداره کل استان)
16- معرفی نامه برای پذیرفته شدگان سهمیه ۵% ایثارگران
مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
17- اصل مدارک مشمولین آیین نامه جذب نخبگان و استعداد های برتر(تاییدیه از بنیاد ملی نخبگان فقط برای مشمولین که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاترهستند)
18- گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد)
تذکرات مهم:
 ارائه کلیه مدارک فوق الذکر در روز بررسی مدارک الزامی است و در صورت نقص مدارک1- اعلام شده داوطلب پذیرش نخواهد شد.
 معرفی شدگان مبتلا به کرونا که در حالت قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند، می بایست مدارک لازم را توسط ولی یا نماینده قانونی جهت بررسی مدارک در موعد مقرر ارائه نمایند.(مراحل معاینات  پزشکی و مصاحبه علمی این افراد متعاقبا اعلام خواهد گردید)
3- داوطلبان موظف به رعایت کلیه شیوه‌نامه های بهداشتی (داشتن ماسک) می باشند.
4- عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از استخدام بوده و هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.
5- برای انجام معاینات پزشکی نیاز به ناشتا بودن داوطلبان نمی باشد.
6- از آوردن افراد همراه به محل بررسی مدارک، معاینات و مصاحبه علمی جدا خودداری نمایید.
آدرس محل بررسی مدارک ، مصاحبه و معاینات پزشکی:
محل بررسی مدارک و مستندات: کرج – میدان شهید آجرلو(سپاه)- حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس – جنب هنرستان علامه امینی- مجتمع آموزشی باغچه بان موفقیان (لینک آدرس)
محل معاینات پزشکی: کرج - میدان شهید آجرلو(سپاه)- میدان والفجر -زمین های خانم انصاری- درمانـــــــــــگاه فرهنگیان (لینک آدرس)
محل انجام مصاحبه علمی: کرج – میدان شهید آجرلو(سپاه)- حدفاصل میدان والفجر و پل شهدای پلیس –هنرستان علامه امینی (لینک آدرس)
لیست اسامی پذیرفته شدگان جهت بررسی مدارک و معاینات پزشکی فردا دوشنبه 1401/04/06  (دریافت فرم)

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام

خبر 3 تیر 1401: به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ( آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ های برگزاری ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ و 1401/02/16) می‌رساند که کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور از روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه می باشند، موظفند اسناد و مدارک را آماده نموده و فرم هایی که درسایت اداره کل آموزش و پرورش استان البرز قرار می گیرد را دریافت و منتظر پیامک اداره کل  برای تشکیل پرونده باشند.
متقاضیان توجه داشته باشند، از روز یکشنبه پنجم تیرماه  زمان تشکیل پرونده  به قبول شدگان اطلاع رسانی  و فرم ها درسایت اداره کل بارگذاری خواهد شد. تشکیل پرونده مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.
مراجعه نکردن متقاضی در مهلت اعلام شده برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

اعلام نتایج آزمون

خبر 3 تیر 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش - مشترک با نهمین آزمون استخدام فراگیر اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400

آگهی 27 بهمن 1401: با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی سراسر کشور منظم به بخشنامه سازمان به شماره 24510 مورخ 1400/05/10 و اصلاحات بعدی آن و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام از 27 بهمن الی 2 اسفند 6 اسفند 1400 می باشد.

شرایط عمومی
1 .داشتن تابعیت ایران؛
2 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
3 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان؛
تبصره: با عنایت به ماده (8) مصوبه شماره 6795/1400/دش مورخ 1400/05/05 شورای عالی انقلاب فرهنگی، دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی، نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، میتوانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون های استخدامی دستگاههای اجرایی مشمول ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون استخدامی، حداکثر تا یکسال (12 ماه) پس از تاریخ برگزاری آزمون (برای وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/02/16 و برای سایر دستگاههای اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش مورخ 1401/04/31 ،(نسبت به ارائه گواهی پایان خدمت خود به دستگاه اجرائی استخدام کننده اقدام نمایند. در صورت عدم ارائه گواهی پایان خدمت توسط افراد مذکور در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی در آزمون مربوطه، استخدام و بکارگیری آنها کانلمیکن تلقی میشود. همچنین صدور شماره مستخدم، انعقاد قرارداد پیمانی و صدور حکم کارگزینی در بازه زمانی تعیین شده منوط به ارائه کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.
5 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند؛
6 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی و همچنین بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.
تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفتهشده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی و یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.
11 .داشتن حداقل بیست (20) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (25) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی (30) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و شش (36) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (40) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل و پنج (45) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی.
تبصره 1 :جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
تبصره 2 : موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها؛
- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارت خانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است،
موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده میکنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آنها از تاریخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
تبصره 3 :به ازای تاهل و نیز داشتن هر فرزند، یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب که در متن دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر درج گردیده، اضافه خواهد شد. حداکثر سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند، پنج (5)سال میباشد.
امتیازات فوق الذکر، مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2/5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری امتحان مشترک فراگیر میباشد.
شرایط اختصاصی آموزش و پرورش
طی‌ دوره یکساله‌ مهارت آموزی توسط‌ پذیرفته‌ شدگان با رعایت‌ شرایط‌ و ضوابط‌ ذیل‌:
به‌ استناد مجوز شماره 7276 مورخ 1400/02/19 سازمان اداری و استخدامی‌ کشور و مفاد ماده 28 اساسنامه‌ دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته‌ شدگان استخدام پیمانی‌ مشاغل‌ آموزشی‌ در آموزش و پرورش، ملزم به‌ گذراندن دوره یکساله‌ مهارت آموزی (این‌ دوره شامل‌ مجموعه‌ ای از دروس تربیتی‌، تخصصی‌ و کارورزی (نظری، مهارتی‌) است‌ که‌ برای دانش‌ آموختگان رشته‌ های مختلف‌ دانشگاهی‌ و حوزوی پذیرفته‌ شده در آزمون های استخدامی‌ آموزش و پرورش برابر آیین‌ نامه‌ خاص خود برگزار می‌شود)، در دانشگاه فرهنگیان (رشته‌ های شغلی‌ دبیری، آموزگاری، مربی‌ امور تربیتی‌، مشاوره، مراقب‌ سلامت‌) و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ (رشته‌ شغلی‌ هنر آموزی)، بدون دریافت‌ حقوق و مزایا بوده و صدور حکم‌ استخدامی‌ منوط به‌ کسب‌ موفقیت‌ در دوره مذکور می‌باشد.
مهارت آموزانی‌ که‌ از حضور در کلاس درس، امتحانات مواد درسی‌ خودداری نمایند به‌ عنوان انصراف از ادامه‌ روند استخدام تلقی‌ شده مشمول پرداخت‌ هزینه‌های دوره آموزشی‌ و خسارت های وارده خواهند بود.
بخشی‌ از هزینه‌ های برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (خدمات آموزشی‌ و رفاهی‌) بر عهده داوطلب‌ خواهد بود و چنانچه‌ هریک‌ از پذیرفته‌ شدگان در طول برگزاری دوره یکساله‌ مهارت آموزی از ادامه‌ تحصیل‌ و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش و پرورش می‌ تواند به‌ تشخیص‌ خود نسبت‌ به‌ محاسبه‌ و اخذ هزینه‌ های مربوط اقدام نماید.
شرایط‌، ضوابط‌ و نحوه ثبت‌ نام در دوره یکساله‌ مهارت آموزی بعد از قبولی‌ نهایی‌ و تأیید صلاحیت‌ های عمومی‌ توسط‌ گزینش‌، از
سوی دانشگاه های مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی (دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌) اعلام خواهد شد. رعایت‌ ضوابط‌ و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره مزبور، الزامی‌ می‌باشد. پذیرفته‌شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ هنر آموزی جهت‌ اطلاع از نحوه ثبت‌ نام و شرکت‌ یکساله‌ مهارت آموزی می‌ بایست‌ از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه تربیت‌ دبیر شهید رجایی‌ به‌ نشانی‌ دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ رشته‌ های شغلی‌ آموزگاری، دبیری، مراقب‌ سلامت‌، مشاوره، مربی‌ امور تربیتی‌ نیز از طریق‌ پایگاه اطلاع رسانی‌ دانشگاه فرهنگیان به‌ نشانی‌ دانشگاه فرهنگیان موضوع را پیگیری نمایند.
مدت دوره یکساله‌ مهارت آموزی جزء سنوات خدمتی‌ محسوب نخواهد شد و صرفاً به‌ عنوان شرط استخدام پیمانی‌ در آموزش و پرورش می‌باشد. گواهی‌ پایان دوره مهارت آموزی دارای ارزش برای ادامه‌ تحصیل‌ در مقاطع‌ بالاتر در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی‌ نمی‌باشد.
محل‌ مهارت آموزی دوره یکساله‌، براساس شغل‌ محل‌ پس‌ از اعلام نتایج‌ قطعی‌ تعیین‌ خواهد شد.
تغییر محل‌ مهارت آموزی، صرفاً در صورت وجود شغل‌، با رعایت‌ جنسیت‌ از طریق‌ دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی‌ قرار خواهد گرفت‌.
مهارت آموزان در زمان ثبت‌ نام در مراکز مجری دوره یکساله‌ مهارت آموزی ملزم به‌ ارائه‌ مدرک روخوانی‌ و روانخوانی‌ قرآن کریم‌ و مدرک ICDL می‌باشند، در غیر اینصورت باید تعهد نمایند که‌ قبل‌ از اتمام دوره یکساله‌ مهارت آموزی، مدارک مزبور را ارائه‌ نمایند.
دانشگاه های مجری دوره مهارت آموزی، مسئولیتی‌ در قبال اسکان و تغذیه‌ مهارت آموزان ندارند در صورت وجود امکانات و تقاضای افراد، ارائه‌ خدمات با اخذ هزینه‌ مربوط امکان پذیر خواهد بود.
پذیرفته‌ شدگان شغل‌ محل‌ های آموزش و پرورش عشایری؛ بعد از گذراندن موفقیت‌ آمیز دوره یکساله‌ مهارت آموزی جهت‌ تعیین‌ محل‌ خدمت‌ در اختیار اداره کل‌ آموزش و پرورش استان مربوط قرار خواهند گرفت‌.

اطلاعات آزمون

 

+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضانامه کلیک نمایید
تقویم آزمون استخدام آموزش و پرورش:
شروع ثبت نام: از 27/بهمن/1400 
مهلت ثبت نام: تا 06/اسفند/1400 
دریافت کارت آزمون آموزش و پرورش: 13/اردیبهشت/1401 
زمان برگزاری آزمون آموزش و پرروش: 16/اردیبهشت/1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

همه اخبار استخدام آموزش و پرورش

منابع مطالعاتی آزمون استخدام آموزش و پرورش

آرشیو آگهی های استخدام آموزش و پرورش البرز

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=771481
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi