دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه فرهنگیان

اطلاعات بیشتر

مبحث راهنما و مشورت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت بحث و تبادل نظر در خصوص آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان از قسمت نظرات همین صفحه استفاده نمایید


آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیانجهت مشاهده تجربیات استخدامی دانشگاه فرهنگیان سال ۱۳۹۳ اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آبان 97: صدور مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای 40 هزار نفر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه فرهنگیان گفت: امسال برای 40 هزار دانشجو ورودی این دانشگاه حکم کارگزینی استخدام رسمی آموزش و پرورش صادر می شود.
علی خاکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پیش بینی کرد:10 هزار نفر از 17 هزار دانش آموخته سایر دانشگاه ها که براساس ماده 28 (دوره یکساله معلمی) در حال گذراندن ارزیابی و مصاحبه هستند وارد عرصه تعلیم و تربیت شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 21 آبان 97: اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان 96-97 (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان برای ورودی‌های ۹۶ و ۹۷ در سال ۹۸ برگزار می‌شود. برای ورودی‌های ۹۶ در خرداد ۹۸ و برای سال ۹۷ در مرداد ماه ۹۸ برگزار می‌شود. منابع آزمون همان منابع آزمون قبلی اصلح است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 آبان 97: اخذ مجوز تکمیل ظرفیت 5 هزار داوطلب در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از اخذ مجوز تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ خبر داد.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با ابراز خرسندی از اینکه بالاخره پس از کش و قوس های فراوان تلاش جهت اخذ مجوز اشتغال به تحصیل بیش از  5 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان به نتیجه رسید، گفت: تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کشور به میزان 5 هزار نفر علاوه بر نیاز به ردیف استخدامی، نیازمند موافقت دانشگاه فرهنگیان، وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم و شورای گسترش وزارت علوم بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 آبان 97: ضرورت جذب نیرو از دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ادغام کلاس‌ها به دلیل کمبود معلم آسیب‌های آموزشی و تربیتی به دنبال دارد، گفت: نیروهای پراکنده در آموزش و پرورش ساماندهی شوند تا کلاس‌های درس بدون معلم نمانند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش تنها با جذب نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان رستگار می‌شود، توضیح داد: تا سال 1400 علیرغم افزایش جمعیت دانش‌آموزی تعداد نیروی انسانی آموزش و پرورش کاهش می‌یابد لذا مواردی همچون برنامه‌ریزی درخصوص چگونگی حفظ توازن نیروی انسانی و جمعیت دانش‌آموزی و جذب نیروی کاربلد و قابل‌اعتماد ضروری است به همین دلیل باید دانشگاه فرهنگیان را بیش از این تقویت کرد چراکه صرفا این دانشگاه می‌تواند چنین نیروهایی را برای آموزش و پرورش تربیت کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آبان 97: امکان جذب 5 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری (منبع: خبرگزاری دانشجو)

رییس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به وجود ۵ هزار ظرفیت خالی برای تحصیل در این دانشگاه گفت: تکمیل ظرفیت این دانشگاه از سوی سازمان سنجش برگزار و ترم تحصیلی پذیرفته‌شدگان از بهمن‌ماه آغاز می‌شود.
حسین خنیفر رییس دانشگاه فرهنگیان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، درباره ۵ هزار ظرفیت خالی مانده در این دانشگاه بیان کرد: نحوه گرفتن ردیف، جذب، مصاحبه و مدیریت داوطلبان دانشگاه فرهنگیان ازجمله ورودی‌های ترم بهمن ۹۷ با وزارت آموزش و پرورش است و دفتر طرح و برنامه و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش همراه با سازمان سنجش آموزش کشور این کار را انجام می‌دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 آبان 97: آزمون اصلح برای دانشجو معلمان کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست معاونت تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از پیشنهاد برگزاری آزمون اصلح دانشجو معلمان به شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.
پیشنهاد برگزاری آزمون اصلح برای دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیانرضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برگزاری آزمون اصلح برای دانشجو معلمان این دانشگاه اظهار کرد: اکنون آزمون اصلح صرفا برای مهارت آموزان ماده 28 در نظر گرفته شده است اما پیشنهاد دادیم که این آزمون برای دانشجومعلمان دوره کارشناسی پیوسته هم وجود داشته باشد و برای ورود به عرصه معلمی آزمون جامع صلاحیت‌های حرفه‌ای را بگذارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 آبان 97: اعلام نتایج بررسی مجدد احراز صلاحیت دانشجو معلمان طی فردا (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج بررسی مجدد احراز صلاحیت مهارت آموزان سال 95، 2 آبان اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مهر 97: دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 3 ساله می شود (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به پیشنهاد طرح تعدیل واحدهای دوره کارشناسی پیوسته اشاره کرد و گفت: یکسری دروس همپوشان داریم که این درس‌ها را می‌توان با هم ادغام کرد و دوره کارشناسی را در سه سال تجمیع کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مهر 97: استفاده از معلمان حق ‌التدریس و به کارگیری مدیران در کلاس ‌ها (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ضرورت استفاده از صندلی‌های خالی دانشگاه فرهنگیان، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به موضوع تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ورود کرده و تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار می‌برد.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت استفاده از صندلی‌های خالی دانشگاه فرهنگیان و جذب دانشجو در زمان تکمیل ظرفیت، گفت: در حال حاضر 4200 ظرفیت خالی در 16 رشته دوره کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که می‌توان از این ظرفیت به درستی استفاده و زمان تکمیل ظرفیت دانشجو جذب کرد البته دانشجویانی که امروز جذب می‌شوند پس از 4 سال مورد استفاده نظام آموزشی قرار گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 97: جذب دانشجو معلمان برای جبران کمبود معلم در بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از دانشجومعلمان سال آخر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برای پوشش بخشی از کلاس های درس استفاده می‌کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در پایان گفت: در این راستا از دانشجومعلمان سال آخر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در کنار تحصیل برای پوشش بخشی از کلاس های درس استفاده کرده ایم که لازم می دانم تا در اینجا هم از دانشجومعلمان و هم از مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر تقدیرکنم که به کمک آموزش و پرورش استان آمدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مهر 97: پذیرش بیش از 500 دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کار دانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

مولایی بیان داشت: امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با پذیرش دانشجومعلمان جدید آمار دانشجومعلمان دانشگاه به قریب به هزار نفر دانشجو معلم در دوره های پیوسته ما رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مهر 97: اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد بوشهر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: این اداره کل در سال جاری با یکهزار و 474 ردیف استخدامی در حال ثبت نام در صدر جدول جذب نیرو در میان استان های کشور قرار دارد.
به گزارش ایرنا، ناصر غلامی روز شنبه در نشست فراگیران دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی افزود: یکی از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال جاری اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در پردیس تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مهر 97: جذب 488 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان رسالت زاهدان (منبع: خبرگزاری پانا)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان رسالت دختران زاهدان گفت: 488 نفر مهرماه امسال در این دانشگاه پذیرش شدند که نسبت به سال گذشته حدود سه برابر افزایش بیشتری داشته است.

سعیده سرگلزایی مقدم اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت این دانشگاه حجم پذیرش این تعداد دانشجو را نداشت با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان امکانات خوابگاه و برگزاری کلاس برای 230 دانشجو در چهار شهرستان چابهار، سراوان، زابل و ایرانشهر فراهم شد تا کمکی به کمبود معلم در نظام آموزشی استان شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مهر 97: جذب 10 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش طی سال آتی (منبع: خبرگزاری میزان)

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان سال آینده ۱۰ هزار فارغ التحصیل دارد، جذب این تعداد برای سال آینده قطعی است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان در ادامه افزود: جذب این تعداد برای سال آینده قطعی و برای جذب از طریق ماده ۲۸ هیچ محدودیتی نداریم چرا که این افراد به صورت پاره وقت و برخی به صورت غیر حضوری، تحصیل می‌کنند. برای جذب در سال آینده از نظر فضا و منابع مالی دچار نگرانی نیستیم.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مهر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب 20 هزار دانشجوی جدید الورود در سال 98 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس دانشگاه فرهنگیان می‌گوید این دانشگاه آمادگی آن را دارد که برای سال تحصیلی ۹۸ حدود ۳۰ هزار معلم تربیت کند. وی اظهار کرد: ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان فرصتی را در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار داده تا در صورتی که امکان تامین نیرو از طریق تعهد خدمت میسر نباشد از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها با توجه به گذراندن دوره‌های مهارتی و ضوابط و شرایطی که آموزش و پرورش تعیین می‌کند جذب نیرو داشته باشد.

وی که معتقد است این دانشگاه در صورت داشتن بودجه و ردیف، مشکل آموزش و پرورش در بحران نیروی انسانی را مانند آب خوردن حل خواهد کرد؛ ادامه داد: دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی جدید، 24هزار نفر دانشجو جذب کرده ضمن آنکه 17 هزار نفر را ذیل ماده 28 به مدت یک سال آموزش خواهد داد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مهر 97: لزوم افزایش جذب دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مسئله کمبود نیروی انسانی گفت:تنها راه ورود به آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان است که خروجی سالانه این دانشگاه پاسخگوی نیازها نیست.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بهترین معلمان آموزشی در حال بازنشستگی هستند و ورودی ها نیز بسیار اندک است، بیان کرد: تنها راه ورودی به آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان است که حداکثر سالیانه ۱۵ هزار نفر فارغ التحصیل دارد و کفاف همه استان ها و مناطق کشور را نمی کند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 10 مهر 97: جذب و استخدام 388 دانشجو معلم در آموزش و پرورش استان گیلان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا نادر جهان آرای در مراسم آغاز سال تحصیلی نومعلمان دانشگاه فرهنگیان از جذب 388 دانشجو معلم در سال تحصیلی 98 _ 97 خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 234 دانشجو، پسر و 154 نفر دختر هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان افزود: به رغم همه مشکلات، اگر سنگ بنای فرهنگی و آموزشی کشور مستحکم باشد شاهد دستاوردهای افزون‌تری در جامعه خواهیم بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 9 مهر 97: جذب 24 هزار داوطلب کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ، معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور امروز در زاهدان گفت : این افراد در 98 مرکز دانشگاه فرهنگیان و پردیس این دانشگاه ها پذیرفته شده اند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان نيز گفت : امسال با افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در 2 پردیس خواهران و برادران بیش از 1800 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان این استان پذیرفته شده اند که این آمار در سال های گذشته بین 200 تا 300 نفر بوده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 7 مهر 97: ورود 9200 فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس در سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری تسنیم)

خنیفر با اشاره به اهمیت داشتن معلمان خوب و تاثرات آن بر فرایندهای کشور، اظهار کرد: ما منکر اینکه راه های موازی برای جبران کمبود معلم در کشور باید مدنظر قرار بگیرد نیستیم اما هر فردی قرار است معلم شود و به جز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی جذب سیستم آموزشی و پرورشی کشور شود باید یک دوره یکساله را در این دانشگاه ها به صورت آزمایشی بگذراند.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی جدید ۹۲۰۰ فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان وارد مدارس شدند و امسال از ۲۵ هزار ردیف استخدامی که اعلام کردیم ۴۲۰۰ ردیف جامانده هنوز داریم.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مهر 97: امکان جذب 50 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در صورت تخصیص اعتبار از سوی مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت جذب ۵۰ هزار دانشجو را دارد، از آمادگی مجلس برای تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات در این خصوص خبر داد.

حاجی‌بابایی با اشاره به صحبت‌های رهبری در خصوص دانشگاه فرهنگیان افزود: اگر نیاز به کمک باشد، مجلس آمادگی دارد که حتی تا 500 میلیارد تومان هم کمک شود؛ به شرط آنکه آنها تعداد دانشجویان خود را اعلام کنند و اگر به 50 هزار دانشجو برسند، مجلس به هر شکل ممکن اعتبار آن را پیش‌بینی خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مهر 97: ضرورت صدور مجوز استخدام 400 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس از سازمان اداری و استخدامی خواست سریع‌تر مجوز جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند.

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری‌ خانه ‌ملت تلاش مسئولان دانشگاه فرهنگیان برای جذب 400 عضو هیات علمی را با توجه به کمبود شدید عضو هیات علمی در این دانشگاه مثبت ارزیابی کرد و گفت: تا دو سال گذشته تعداد اعضای دائم هیات علمی دانشگاه به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسید اما طی دو سال گذشته به فکر افتادند که کادر دانشگاه باید متناسب با نیازها باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 2 مهر 97: افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان تا 85 هزار دانشجو (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: با کمک دو دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی انشالله بخشی از مشکلات نیروی انسانی حل خواهد شد. پیش بینی ما این است با تغییر مدل‌های تربیت معلم و کمک‌های دیگر دستگاه‌ها ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از تربیت ۳۳ هزار به ۸۵هزار دانشجو افزایش پیدا کند. حدود 18 هزار نفر نیز با مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه‌های دیگر وارد‌ دانشگاه فرهنگیان می‌شوند و با یکسال آموزش برای ورود به آموزش و پرورش آماده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 1 مهر 97: لزوم جذب 400 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش بر لزوم تلاش جدی مسئولان دانشگاه فرهنگیان برای جذب سریع‌تر ۴۰۰ عضو هیات علمی تاکید کرد.

حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری کمبود هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان از پیگیری مسئولان ذی ربط جهت جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان قدردانی کرد و گفت: باید شاخص لازم میان نسبت استاد به دانشجو وجود داشته باشد اما متاسفانه این نسبت در دانشگاه فرهنگیان رعایت نشده و مطلوب نیست و باید با جذب نیرو این چرخه معیوب رفع شود.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم تلاش جدی مسئولان دانشگاه فرهنگیان برای جذب سریع تر 400 عضو هیات علمی تاکید کرد و افزود: متاسفانه سال‌ها غفلت از دانشگاه فرهنگیان باعث شده در حال حاضر با معضل کمبود معلم در کشور روبرو باشیم؛ در این رابطه انتظار می‌رود با حمایت مناسب دولت جذب 400 عضو هیات علمی هر چه سریع‌تر تحقق یابد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 30 شهریور 97: تصویب روند جذب و بکارگیری 400 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اختصاص ۵۰ سهمیه جذب هیئت علمی از سوی وزارت علوم برای دانشگاه فرهنگیان گفت: جذب ۴۰۰ عضو هیئت علمی نیز مورد تصویب هیئت امنای دانشگاه قرار گرفته و امیدواریم ردیف‌های مربوط به‌زودی از سوی سازمان امور استخدامی صادر شود.

طاهر روشندل در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند جذب هیئت امنا برای دانشگاه فرهنگیان در سال جاری اظهار کرد: جذب ۴۰۰ عضو هیئت علمی در دو فراخوان شهریور و بهمن ماه مورد تصویب هیئت امنای دانشگاه قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 97: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان 3 برابر می شود (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس از کمبود ۸۰ هزار معلم برای مهرماه امسال انتقاد کرد و گفت: نیمی از معلمان تا سال ۱۴۰۴ بازنشسته می شوند.

جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از کمبود 80 هزار معلم برای سال تحصیلی جدید، گفت: با بررسی های صورت گرفته از وضعیت آموزشی کشور نیمی از معلمان کشور یعنی 400هزار معلم تا سال 1404 بازنشسته می شوند.

وی ادامه داد: بر اساس اظهارات مسئولان دانشگاه فرهنگیان ظرفیت پذیرش دانشجو در این دانشگاه سه برابر شده اما دانشگاه دارای ۷۰۰ استاد موظف و ۸ هزار استاد غیرموظف بوده و با کمبود حدود ۲ هزار و ۸۰ استاد روبرو است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 27 شهریور 97: دانشگاه فرهنگیان دوره کارشناسی خود را سه ساله کرد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون دانشگاه فرهنگیان: ورود دانش آموختگان دانشگاه‌ها به حرفه معلمی بدون دریافت گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای ممنوع شد.

رضا کچوئیان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: تاکنون ۵ هزار و ۱۴۳ نفر از دانش آموختگان دانشگاه‌ها پس از شرکت در آزمون استخدامی و گذراندن دو پودمان آموزشی با شرکت در آزمون اصلح، گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای را دریافت و اجازه ورود به مدارس را پیدا کرده اند.

وی تاکید کرد: معلمان پذیرفته نشده در آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید در آزمون جبرانی که نیمه آذر برگزار می‌شود شرکت کنند.
کچوئیان از سه ساله شدن دوره کارشناسی در دانشگاه فرهنگیان خبر داد و افزود: با حذف ۱۲ واحد درسی، ادغام برخی واحد‌ها در یکدیگر و گذراندن ۱۰ واحد درسی در تابستان مدرک کارشناسی سه ساله داده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 27 شهریور 97: 6 مهر پایان مهلت ثبت ‌نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان جزئیات جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه در نوزدهمین فراخوان جذب (شهریور 97) را اعلام کرد.

حسین خنیفر در گفت‌وگو با خبرگزاری پانا گفت: «نوزدهمین فراخوان جذب هیات اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی (شهریور 97) از جمله دانشگاه فرهنگیان از طریق سامانه نور رضوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شده است.»

او ادامه داد: «فراخوان ثبت‌نام از 21 شهریور آغاز شده است و متقاضیان تا 6 مهر فرصت دارند در این فراخوان ثبت‌نام کنند. مرحله رسیدگی درخواست متقاضیان از سوی دانشگاه‌ها بلافاصله یک روز بعد از اتمام ثبت‌نام آغاز و اسامی‌های مورد تایید را تا سه ماه باید به وزارت علوم تحویل دهند، وزارت علوم نیز اسامی پذیرفته‌شدگان را بعد از بررسی نهایی تا اوخر بهمن امسال اعلام می‌کند.»

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 97: جذب معلم از دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش هرمزگان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیران آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با شرکت در میزگرد ایرنا، ضمن تشریح برنامه های بازگشایی مدارس، اعلام کردند، با وجود برخی چالش ها، معلم برای تمام کلاس های درس استان از روستاهای بشاگرد تا گلشهر بندرعباس تامین شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان نیز گفت: همچنین برای جبران کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش استان، 2 موضوع جذب نیروی انسانی از طریق ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و قرارداد کار معین آموزشی را دنبال می کنیم.
دانش هاشمی پور افزود: از طریق ماده 28 دانشگاه فرهنگیان، برای سال تحصیلی (97-98) در مجموع 745 ردیف استخدامی به آموزش و پرورش هرمزگان در رشته های مختلف از جمله آموزگاری، دبیری، تریبت بدنی و هنر آموز فنی و حرفه ای اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 24 شهریور 97: 9350 نیروی جدید از دانشگاه فرهنگیان وارد مدارس کشور می شوند (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان از ورود 9350 فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس از مهر 97 خبر داد و گفت: همچنین از مهرماه امسال تربیت بیش از 40 هزار دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان شروع می‌شود.

حسین خنیفر در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مهر امسال 9350 فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و مهر 98 حدود 10 هزار فارغ‌التحصیل این دانشگاه تحویل آموزش و پرورش شده و وارد کلاس های درس می‌شوند اظهار کرد: امسال 25 هزار مجوز برای جذب دانشجومعلم از محل کنکور سراسری در 16 گرایش مختلف داشتیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 شهریور 97: لزوم جذب 2 هزار معلم در آموزش و پرورش بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از فعالیت مدارسی با دو دانش‌آموز در استان خبر داد و گفت: مهمترین چالش ما کمبود نیروی انسانی است.

وی خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی گذشته ۱۴ هزار و ۳۷۵ نیروی انسانی داشتیم که هشت هزار و ۵۳۹ نفر معلم بودند و در سال تحصیلی جدید ۵۵۲ نفر بازنشسته می‌شوند و ۲۶۶ نفر از دانشگاه فرهنگیان و استخدام آزاد اضافه می‌شود و کمبود دو هزار و ۸۸۹ نفر نیرو داریم.

کرمی با اشاره به اینکه هزار و ۵۲ نفر از طریق بکارگیری حق‌التدریسی‌ها تامین می‌شود، افزود: همچنان هزار و ۸۳۷ نفر کمبود معلم خواهیم داشت که از طریق اضافه کار شاغلین و خرید خدمت و بسته‌های آموزشی جبران کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 شهریور 97: اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

شرایط پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران

پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان لازم است برای ثبت‌نام غیرحضوری از تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ تا اول مهر ۹۷ به سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.

پذیرفته‌شدگان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی لازم است برای اطلاع دقیق از نحوه زمان و ثبت‌نام اینترنتی و حضوری به سایت دانشگاه مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 97: استخدام 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان

امسال ۲۵ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان در کل کشور استخدام می شوند که سهمیه استان همدان ۲۱۳ معلم است.

بازنشستگی سالانه ۱۰۰ هزار معلم در کشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان ، مدیر کل آموزش و پرورش همدان در نشست شورای معاونان و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق این استان در اسدآباد گفت :در ۴ سال آینده ، سالانه ۱۰۰ هزار معلم در سطح کشور به جمع بازنشستگان می پیوندند که از همین الان باید به دنبال تربیت نیروهای متعهد و کارآمد باشیم.
آقای پور داود افزود : امسال ۲۵ هزار نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان در کل کشور استخدام می شوند که سهمیه استان همدان ۲۱۳ معلم و بیشترین کمبود معلم در مقطع ابتدایی است .
وی با اشاره به نام نویسی ۹۸ درصد دانش آموزان استان همدان در مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم ، از ساماندهی ۱۰۰ درصدی معلمان در سه مقطع تحصیلی هم خبر داد و افزود : امسال با تدابیر انجام شده کمبود معلم در مقاطع تحصیلی با جذب و استخدام معلم از دانشگاه فرهنگیان و دو برابر کردن ساعت کار بازنشستگان بکار گیری شده جبران شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 شهریور 97: جذب 40 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

ﻭﺯﻳﺮ آموزش‌وپرورش بابیان اینکه تربیت نیروی انسانی مهم‌ترین رکن این وزارت‌خانه است، گفت: ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان پذیرش می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، ﺳﻴﺪ ﻣﺤﻤﺪ ﺑﻂﺤﺎﻳﻲ ﻋﺼﺮ دوشنبه ﺩﺭ ﺁﻳﻴﻦ اﻓﺘﺘﺎﺡ ﻣﺮﻛﺰ ﺁﻣﻮﺯﺷﻲ ﻓﺮﺩﻭﺳﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ آرادان بابیان اینکه اﻣﺴﺎﻝ ﺑﻴﺶ اﺯ ۴۰ ﻫﺰاﺭ ﺩاﻧﺸﺠﻮ ﺩﺭ دانشگاه‌های ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﭘﺬﻳﺮﺵ می‌شوند، ابراز داشت: اﻳﻦ اﻣﺮ ﺣﺎکی اﺯ ﻧﻘﺶ ﻭﻳﮋﻩ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﻓﺮﻫﻨﮕﻴﺎﻥ ﺩﺭ ﺗﺎﻣﻴﻦ ﻧﻴﺮﻭی اﻧﺴﺎنی موردنیاز ﻛﺸﻮر اﺳﺖ.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 شهریور 97: پیگیری استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نماینده مردم شهرستان های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس پیگیری شده و تاکنون نیز نتایج خوبی بدنبال داشته است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید مهدی فرشادان روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار داشت: تلاش برای رفع مشکلات معلمان در زمینه های دیگر از جمله معیشتی نیز با جدیت دنبال می شود و با توجه به وضعیت سعی بر این است که بسته هایی برای اقشار کارمند از جمله معلمان گرفته شود.
وی همچنین افزایش ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را از دیگر اقدامات مورد توجه مجلس اعلام کرد و گفت: با تلاش های انجام شده 80 نفر دیگر به ظرفیت قبلی این دانشگاه اضافه شده که باید تلاش شود این میزان بیشتر افزایش پیدا کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 شهریور 97: اعلام جزئیات ثبت ‌نام و انتخاب واحد پذیرفته ‌شدگان ارشد دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، ثبت‌نام همه پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد نا‌پیوسته ورودی سال 1397، در دو مرحله غیر‌حضوری و حضوری انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 شهریور: تحصیل بیش از 40 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از ابتدای مهر (منبع: خبرگزاری ایلنا)

وزیرآموزش و پرورش گفت: بیش از ۴۰ هزار دانشجو در مهرماه شروع به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمدبطحایی، وزیرآموزش و پرورش در نوزدهمین اجلاس سراسری مدیران مدارس استانی پردیس ها و واحدهای تابعه دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: تحول در آموزش و پرورش بدون تحول در نظام تربیت معلم نه فقط سخت است بلکه محال است. شایستگی یعنی آنچه یک معلم در حیطه دانش باید بداند و مهارت های عرضه آن را در کلاس درس داشته باشد و توانایی استفاده از آن را به خوبی بداند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 شهریور 97: اعلام نتایج نهایی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان تا نیمه دوم شهریور ماه (منبع: خبرگزاری فارس)

نحوه پذیرش در دانشگاه فرهنگیان به صورت نیمه متمرکز است یعنی داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه باید علاوه بر شرکت در آزمون سراسری و کسب رتبه قبولی، در مصاحبه و آزمون‌های مدنظر این دانشگاه نیز موفق به کسب نمره قبولی شوند.

پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس‌‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در شهر تهران 1300 داوطلب ورود به دانشگاه فرهنگیان مصاحبه می‌شوند و در شهرستان‌های تهران این تعداد 1337 داوطلب است.

وی ادامه داد: فرآیند مصاحبه از تاریخ سوم شهریورماه تا دهم شهریور ماه برگزار شد و داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان، ابتدا از نظر مدارک مورد نیاز و صحت آن پذیرش شده و معاینات پزشکی و مصاحبه عمومی از دیگر فرآیندهای این مصاحبه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 97: جذب 24 هزار دانشجو معلم در سال 97 در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه برای نخستین بار در این دانشگاه، سراهای دانشجویی رتبه بندی شدند، گفت: 98 کانون همیار سلامت روان در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان راه‌اندازی شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به جذب ۲۴ هزار دانشجو معلم در سال ۹۷ در دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و افزود: با توجه به کمبود نیرو در آموزش و پرورش تلاش می‌کنیم جذب حداکثری دانشجو معلم را در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم و از سوی دیگر با توجه به کمبود نیروی انسانی در دانشگاه فرهنگیان تلاش کردیم در بخش سراهای دانشجویی و سامانه‌ها از «کارِ دانشجویی» استفاده کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 شهریور 97: آیا دانشگاه فرهنگیان مشمول قانون ممنوعیت دانشگاه ‌داری می‌شود؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان مشمول قانون ممنوعیت دانشگاه‌داری از سوی دستگاه‌های اجرایی نمی‌شود، گفت: موازی‌کاری دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه‌داری افت کیفیت دانشگاه‌ها را به دنبال دارد.

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح این نکته که آیا دانشگاه فرهنگیان مشمول قانون ممنوعیت دانشگاه‌داری از سوی دستگاه‌های اجرایی می‌شود یا خیر، گفت: خیر؛ دانشگاه فرهنگیان دانشگاهی خاص است. در طرح مذکور، منظور دانشگاه‌های علمی کاربردی است که توسط دستگاه‌های اجرایی اداره می‌شود؛ نه دانشگاه فرهنگیان.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 شهریور 97: اعلام شرایط اختصاصی فراخوان جذب هیأت علمی پیمانی دانشگاه فرهنگیان در شهریور 97 (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

شرایط جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان در فراخوان شهریور97 اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 شهریور 97: افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: ظرفیت پذیرش در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر مولایی در ادامه اضافه کرد: تعداد دانشجویان ما در پردیس پسران به ۱۷۰ نفر و در پردیس دختران ما به ۳۲۰ نفر رسید و در مجموع ۴۹۰ دانشجو در پردیس های ما مشغول به تحصیل بودند.

مولایی خاطرنشان ساخت: با اعلام سهمیه جدید ما شاهد حضور ۹۰۰ دانشجو در پردیس های استان بوشهر خواهیم بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 شهریور 97: جذب 650 نیروی انسانی جدید در آموزش و پرورش مازندران (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت: «650 نیروی جدیدالورود در مهرماه امسال به آمار فرهنگیان استان اضافه می‌شوند که 55 نفر از طریق آزمون استخدامی و 596 نفر نیز از متعهدین خدمت دانشگاه فرهنگیان ورودی سال 93 هستند.»

مهدی عابدی در برنامه زنده تلویزیونی «مدرسه امید» سیمای مازندران، بزرگترین چالش دهه گذشته آموزش و پرورش بدهی و جریمه بدهی به تأمین اجتماعی بابت سنوات خدمت غیررسمی 1027 مربی پیش دبستانی قبل از سال 83 بود که در سالهای 84 و 85 در اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس به استخدام آموزش و پرورش درآمده بودند که در نهایت با تدبیر عسکری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران مرتفع شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 9 شهریور 97: آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال وبختیاری از آغاز فرآیند مصاحبه‌های تخصصی و گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

تیمور نظری‌فرد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: روند پذیرش پذیرفته‌شدگان دو برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از اول شهریور ماه آغاز و تا سوم همین ماه در مرکز آموزش عالی شهید رجایی فرخشهر انجام شد.وی افزود: از چهارم شهریور ماه تا پایان هفته جاری نیز فرآیند مصاحبه‌های تخصصی و گزینش داوطلبان برای براداران در مرکز آموزش عالی شهید رجایی فرخشهر و برای خواهران در پردیس شهید باهنر شهرکرد انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 شهریور 97: آیا جذب نیرو در آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام شود؟ (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون ممنوعیت تاسیس دانشگاه توسط دستگاه‌های اجرایی، درباره اینکه چنین قانونی شامل حال دانشگاه فرهنگیان می‌شود یا خیر، توضیح داد.
جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح این نکته که آیا دانشگاه فرهنگیان شامل قانون ممنوعیت دانشگاه‌داری از سوی دستگاه‌های اجرایی می‌شود یا خیر، گفت: ممنوعیت دانشگاه داری توسط دستگاه‌های اجرایی یک واقعیت است و باید این مهم انجام شود؛ با این حال برخی دانشگاه‌ها مانند دانشگاه فرهنگیان به دلیل اینکه بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی متعلق به وزارت آموزش و پرورش است، جزء استثناها محسوب می‌شود؛ همچنین در قانون برنامه ششم توسعه جذب نیرو در آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 شهریور 97: انجام مصاحبه 423 نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، رییس دانشگاه فرهنگیان استان گفت:۴۳۷ نفر دارای شرایط شرکت مصاحبه در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش بودند.
نوروز هاشمی افزود: در پی برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش (اردیبهشت ماه امسال) و معرفی سه برابر ظرفیت، دانشگاه فرهنگیان استان مجری برگزاری مصاحبه این آزمون بود.
وی بیان کرد: همچنین با اعلام رتبه‌های کنکور سراسری ازسوی سازمان سنجش، دانشجو معلمانی که آمادگی ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را دارند از سوم تا نهم شهریور می‌توانند به پردیس کوثر واقع در فلکه عقاب یاسوج مراجعه و در مصاحبه شرکت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 شهریور 97: جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سید محمد بطحایی گفت:تولیدات داخلی را حمایت می‌کنیم و امسال ۲۵ هزار دانشجو جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شود.

وی همچنین گفت: با آغاز سال تحصیلی جدید به منظور تامین نیروی فرهنگی مورد نیاز مدارس کشور ۲۵ هزار دانشجو جذب دانشگاه‌های فرهنگیان می‌شوند این دانشجویان از بین دارندگان مدرک دیپلم بوده و باید دوره چهار ساله تکمیلی را طی کنند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 4 شهریور 97: اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل (منبع: سایت اداره کل آموزش و پرورش اردبیل)

برنامه زمان بندی و مدارک لازم جهت شرکت در مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کلیه کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 4 شهریور 97: اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان کردستان (منبع: سایت اداره کل آموزش و پرورش کردستان) 

معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان علمی دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد .

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان البرز (منبع: سایت پردیس امیر کبیر البرز)

با آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان مدارک مورد نیاز، زمان انجام مصاحبه و معاینه پزشکی به شرح ذیل می باشد.

مدارک مورد نیاز

1-اصل و کپی شناسنامه

2-اصل و کپی کارت ملی

3-اصل و کپی دیپلم

4-سه قطعه عکس 4*3

5-اصل و کپی فیش بانکی (مبلغ 270/000 ریال به شماره حساب بانک ملی 2173126003002 به حساب درآمدهای اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز)

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیر آموزش و پرورش دزفول از پذیرش مدارک ۱۲۰ نفر از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در دزفول خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، عبدالمحمد جرجانی، مدیر آموزش و پرورش دزفول گفت: به محض اعلام اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از سوی سازمان سنجش، کارگروه ویژه گزینش مدیریت آموزش و پرورش دزفول بلافاصله تشکیل جلسه داد تا در راستای پاسخگویی به مراجعین محترم تصمیمات جدی اندیشیده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در نیمه دوم مهر 97 (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نتايج نهايي پذيرفته شدگان آزمون استخدامي آموزش و پرورش، نيمه دوم مهر ماه اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی خوش آینه معاون پژوهش، برنامه ريزي و منابع انساني اداره کل آموزش و پرورش استان با اعلام اين خبر گفت: پذيرفته شدگان از آبان ماه در دانشگاه فرهنگيان مهارت هاي معلمي را فرا مي گیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان کردستان (منبع: سایت آموزش و پرورش کردستان)

معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با صدور اطلاعیه ای زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان علمی دانشگاه فرهنگیان را اعلام کرد.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان آذربایجان شرقی (منبع: سایت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی)

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با توجه به اطلاعیه مورخ 97/5/29 ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال 1397 شامل کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران (رشته‌های مخصوص داوطلبان بومی و دارای تعهد استخدام) ، مراحل ارزیابی مدارک، معاینه پزشکی و انجام مصاحبه عمومی گزینش و مصاحبه اختصاصی از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های تحصیلی متمرکز دانشگاه فرهنگیان آزمون سراسری سال 1397 سهمیه استان آذربایجان شرقی از روز یک شنبه مورخ 97/6/4 آغاز می گردد.

جهت دریافت فرم شماره یک گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت بخشنامه مربوط به نخبگی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط و ضوابط پذیرش دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان مرکزی (خواهران) (منبع: سایت آموزش و پرورش مرکزی)

قابل توجه داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان در رشته های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش در آزمون سراسری سال1397 که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جزو پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت قرار گرفته اند به اطلاع می رساند؛ جهت شرکت در مصاحبه تخصصی از تاریخ شنبه مورخه1397/6/3 از ساعت 8صبح الی 17عصر براساس جدول حروف الفبا که درذیل این اطلاعیه آمده است ، به پردیس شهید با هنر مرکزی به آدرس اراک – شهرک قائم(عج )- خیابان دانش مراجعه نمایند شماره تلفن پاسخگویی 34455002- 086 داخلی 16 و 17و 33ومستقیم 34455788-086 می باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان مرکزی (برادران) (منبع: سایت آموزش و پرورش مرکزی)

قابل توجه داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان در رشته های تحصیلی مورد نیاز آموزش و پرورش در آزمون سراسری سال1397 که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جزو پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت قرار گرفته اند به اطلاع می رساند؛ جهت شرکت در مصاحبه تخصصی از تاریخ شنبه مورخه1397/6/3 از ساعت 8صبح الی 17عصر براساس جدول حروف الفبا که درذیل این اطلاعیه آمده است ، به پردیس شهید با هنر مرکزی به آدرس اراک – شهرک قائم(عج )- خیابان دانش مراجعه نمایند شماره تلفن پاسخگویی 34455002- 086 داخلی 16 و 17و 33ومستقیم 34455788-086 می باشد

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 97: آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از امروز (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

مصاحبه عملی پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از امروز ۳ شهریور آغاز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 شهریور 97: ضرورت افزایش ظرفیت استخدامی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (منبع:باشگاه خبرگزاری خانه ملت)

روح الله بابایی صالح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،گفت: اینکه برای رفع کمبود معلم از ظرفیت مدیران و معاونان برای تدریس استفاده شود به هیچ وجه منطقی نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل (منبع: سایت آموزش و پرورش اردبیل)

برنامه زمان بندی و مدارک لازم جهت شرکت در مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کلیه کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد.
به اطلاع کلیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کلیه کد رشته های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل می­رساند، جهت انجام مراحل تشکیل پرونده، معاینه پزشکی و مصاحبه اختصاصی و گزینش با در دست داشتن مدارک زیر طبق جدول زمان بندی به مراکز مجری مصاحبه مراجعه نمایند .

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 1 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان آذربایجان غربی (منبع: سایت آموزش و پرورش آذربایجان غربی)

اطلاعیه شماره سه تقویم زمانبندی شرکت در مراحل مصاحبه آزمون سال تحصیلی( 97-96 ) پردیس علامه طباطبائی ارومیه اعلام شد.
به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان که محل انجام مصاحبه تخصصی آنها پردیس علامه طباطبایی (خواهران) استان آذربایجان غربی تعیین گردیده است می رساند برنامه زمانی شرکت در مراحل مصاحبه از روز شنبه لغایت چهارشنبه به شرح جدول ذیل انجام خواهد گرفت لذا ضروری است داوطلبان با همراه داشتن مدارک طبق برنامه در محل مصاحبه حضور یابند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 1 شهریور 97: اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان گیلان (منبع: سایت آموزش و پرورش گیلان)

قابل توجه داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده ی چند برابر ظرفیت در کنکور سراسری سال 97
به اطلاع داوطلبان عزیزی که اسامی آنها از طریق سازمان سنجش جهت معرفی برای انجام مصاحبه اختصاصی (تشکیل پرونده،معاینات پزشکی ،مصاحبه تخصصی و گزینش)اعلام شده است، می رساند که مطابق برنامه ریزی مندرج در جداول ذیل برای انجام امور فوق الذکر به مکان های مشخص شده برای هر کار( تشکیل پرونده،معاینات پزشکی ،مصاحبه تخصصی و گزینش ) مراجعه نمایید.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 31 مرداد 97: آغاز گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و رشته های دبیری دانشگاه شهید رجایی (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان گفت: گزینش بیش از یک هزار و ۶۵۶ داوطلب تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و رشته های دبیری دانشگاه شهید رجایی تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، جواد عباسی، رئیس هسته گزینش آموزش و پرورش خوزستان بیان داشت: در بررسی پرونده داوطلبان مراحلی مانند تحقیق، مصاحبه و نظردهی انجام می شود و داوطلبان باید علاوه بر احراز شرایط عمومی، ملاک های تقدم را نیز کسب کنند و بر اساس این ملاک ها نتایج بررسی پرونده آن ها اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 مرداد 97: ضرورت گذراندن دوره های کارورزی برای معلمان دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه فرهنگیان، مشکل اساسی کتب درسی را سهم 4 درصدی مهارت‌آموزی در آن عنوان کرد و گفت: مهارت‌ورزی برای معلم از واجبات است.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در نخستین نشست کارورزی دانشگاه فرهنگیان، با تأکید بر اهمیت پیوند میان دانش و مهارت، اظهار کرد: بهترین جایی که این پیوند باید اتفاق بیفتد، تربیت معلم و کارورزی است.

وی با بیان اینکه آنکه درست آموخت، شایسته نیز به کار می بندد، گفت: سخت ترین کار، تربیت معلم، معلمی و حضور در کلاس بوده و آموزش و پرورش کاری تمام وقت است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 مرداد 97: جذب یک هزار و 435 دانشجو معلم برای تدریس در دانشگاه فرهنگیان خوزستان (منبع:خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان گفت : در نهایت یکهزار و ۴۳۵ دانشجو معلم برای تدریس در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خوزستان جذب خواهند شد .
حرج چلداوی افزود: شرط معرفی داوطلب به عنوان چند برابر ظرفیت برای ورود به دانشگاه فرهنگیان کسب حداقل تراز علمی ۶۵۰۰ است که در این مرحله یکهزار و 140 داوطلب خانم و یکهزار و 730 داوطلب آقا به عنوان دو برابر ظرفیت معرفی شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مرداد 97: آغاز مصاحبه پذیرفته‌ شدگان دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی از اول شهریور (منبع:خبرگزاری پانا)

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گلستان از آغاز مصاحبه اختصاصی پذیرفته‌شدگان استان گلستان در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی از اول شهریور سال جاری خبر داد.

کمال‌لدین نظرنژاد،معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گلستان در این جلسه اظهار کرد: مصاحبه اختصاصی و گزینش معرفی شدگان دو برابر ظرفیت مورد نیاز آموزش و پرورش(دانشگاه فرهنگیان) از روز پنجشنبه، 1شهریورماه97 لغایت روز شنبه 10 شهریور ماه97 در دو مرکز دانشگاه فرهنگیان گرگان (پردیس برادران و خواهران) انجام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مرداد 97: اضافه شدن سه رشته جدید به دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی (منبع:خبرگزاری ایرنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی گفت: سه رشته جدید در مقطع کارشناسی پیوسته به رشته های این مرکز آموزش عالی برای امسال افزوده شد.

حبیب صفرزاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: رشته های مشاوره، زبان و ادبیات فارسی و معارف اسلامی به رشته های پردیس خواهران این دانشگاه برای سال تحصیلی جاری اضافه شد.
وی افزود: با احتساب رشته های جدید پردیس امام جعفر صادق (ع) دارای چهار رشته تحصیلی خواهد شد که برای امسال 249 نفر دانشجو معلم پذیرش خواهیم داشت.
وی گفت: پردیس برادران امام محمد باقر (ع) نیز دارای پنج رشته است که امسال 360 نفر دانشجو معلم خواهد پذیرفت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مرداد 97: پیگیری مشکل تبدیل وضعیت کارشناسان به هیات علمی دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری آنا)

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل تبدیل وضعیت کارشناسان به هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان را پیگیری می‌کنیم.
داود محمدی در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، درباره تبدیل وضعیت کارشناسان و مربیان به هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: با تغییر نام تربیت معلم به فرهنگیان، در این دانشگاه شرایط جدیدی شکل گرفت که باید بر آن حاکم باشد.

وی ادامه داد: با این تغییر شرایط، حقوق و دستمزد کارشناسان و مربیان تغییر کرد و متاسفانه ساماندهی مناسب در این دوره به وجود نیامد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 مرداد 97: اختصاص بیش از یک هزار ردیف استخدامی در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان قم (منبع:خبرگزاری صدا و سیما)

مدیرکل آموزش و پرورش: امسال یک هزار و ۹۰ردیف استخدامی برای دانش آموختگان استان در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، حمیدرضا شیخ الاسلام با بیان اینکه این استخدام ها در دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش صورت می گیرد گفت: 610ردیف استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموختگان جدیدالورود امسال و 480ردیف استخدامی نیز برای داوطلبان ورود به آموزش و پرورش استان که با مدرک کارشناسی در آزمون استخدامی پذیرفته شده بودند، در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 97: جذب 7 هزار معلم در مدارس کشور با شرط موفقیت در آزمون اصلح فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: حدود 7 هزار نفر در سال ۹۵ وارد دانشگاه فرهنگیان شدند و از آنها تعهد گرفتیم که الزاماً فرایند کار شما با آزمون اصلح و آزمون جامع پایان خواهد پذیرفت.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، آزمون اصلح امروز برای مهارت‌آموزان سال ۹۵ برگزار شد؛ این آزمون نشان دهنده آمادگی مهارت‌آموزان برای ورود به مدارس کشور است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: جذب 25 هزار نفر از طریق کنکور دانشگاه فرهنگیان در وزرات آموزش و پرورش (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مسائلی نظیر بحران نیروی انسانی، عدم اعتبارات و مجوز استخدام در یک طرف قرار گرفته لذا با توجه به کیفیت دانشگاه فرهنگیان باید در این دانشگاه سرمایه گذاری کنیم.

وی بیان کرد: سال گذشته ۴۲ هزار ردیف استخدامی بعد از ۱۷ سال برای آموزش و پرورش ایجاد شد. که ۱۷ هزار نفر از طریق آزمون اردیبهشت ماه و ۲۵ هزار نفر از طریق آزمون سازمان سنجش در تیرماه جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: 25 هزار دانشجو معلم از مهر ماه امسال جذب دانشگاه فرهنگیان می شوند (منبع:خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: مهرماه امسال ۲۵ هزار دانشجوی تربیت معلم از طریق دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور جذب می شود. به گزارش خبرنگار مهر، حسین خنیفر شامگاه یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هر ساله دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور ظرفیت جذب ۲۵ هزار دانشجو را داشته است اما اینکه چرا در سال های گذشته این اقدام صورت نمی گرفته به مدیران قبلی بر می گردد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مرداد 97: جذب 2900 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران از طریق کنکور سراسری (منبع:خبرگزاری فارس)

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران در حال انجام است.
پرویز انصاری راد سرپرست مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس از آغاز روند پذیرش و مصاحبه نزدیک به ۲۳۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهر و شهرستان‌های تهران خبر داد و اظهار کرد: از هفته گذشته روند پذیرش، مصاحبه و معاینات پزشکی این پذیرفته شدگان در پردیس‌های شهید مفتح و چمران برای پسران و شهدای مکه برای دختران در حال انجام است و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 مرداد 97: لزوم کسب گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای برای معلمان جهت تدریس (منبع:خبرگزاری صداوسیما)

معاون دانشگاه فرهنگیان: از امسال معلمانی که موفق به کسب گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای شوند می‌توانند تدریس کنند.

دکتر رضا کچوییان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: آزمون صلاحیت حرفه‌ای برای ۸ هزار معلم پذیرفته شده آزمون استخدامی ۲۴ مرداد در ۲۱ رشته به صورت هماهنگ و سراسری برگزار می‌شود.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، حداکثر امتیاز برای کسب گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای معلمی را ۱۰۰۰ امتیاز دانست که معلمان باید حداقل ۶۵۰ امتیاز را کسب کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 مرداد 97: سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال (منبع:خبرگزاری صداوسیما)

رئیس دانشگاه فرهنگیان از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد.

حسین خنیفر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال قبل ۷۰ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: با پذیرش ۲۴ هزار دانشجو معلم بخشی از کسری معلمان مدارس در سال‌های آینده جبران می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 مرداد 97: جزئیات شرایط انتخاب رشته دانشجو معلمان برای جذب در دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

فردی که علاقه‌مند است در رشته‌های معلمی در دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی درس بخواند باید ویژگی‌های را دارا باشد.
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، این روزها زمان انتخاب رشته داوطلبان برای ورود به دانشگاه است و داوطلبان به دنبال انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه خود هستند.

در حال حاضر دو دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مسئولیت آموزش آموزگاران و دبیران مدارس را بر عهده دارند و در دفترچه انتخاب رشته کنکور نیز سهمیه‌هایی برای این دو دانشگاه در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مرداد 97: تحصیل دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان چه مزایایی برایشان دارد؟ (منبع:خبرگزاری تسنیم)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان معتقد است که تحصیل داوطلبان در دانشگاه فرهنگیان مزایایی دارد از جمله استخدام رسمی و حذف سربازی پسران.

در همین باره حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: 17 هزار نفر از طریق ماده 28 اساسنامه داشگاه فرهنگیان و از طریق آزمون استخدامی جذب آموزش‌وپرورش می‌شوند همچنین 25 هزار نفر از طریق کنکور به دانشگاه فرهنگیان راه می یابند.

ئیس دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: افردی که در کنکور سراسری دانشگاه فرهنگیان را انتخاب می‌کنند باید بدانند که برای آنها فرصت اشتغال رسمی فراهم است و آنها از مزایایی برخوردار هستند از جمله اینکه سربازی پسرهاحذف می‌شود و دوران تحصیل که 4 سال است جزو سوابق کاری افراد محسوب شده و حین تحصیل حقوق دریافت می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 مرداد 97: تعیین تکلیف متقاضیان جذب هیأت علمی در سه فراخوان دانشگاه فرهنگیان تا پایان شهریور 97 (منبع:خبرگزاری آنا)

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه فرهنگیان، طاهر روشندل در شانزدهمین جلسه شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی با تاکید بر انجام برنامه‌های حوزه‌های این معاونت بر اساس برنامه عملیاتی سالیانه و رعایت زمانبندی قید شده گفت: در راستای اهتمام به شاخص‌های اقتصاد مقاومتی، برای اجرای برنامه عملیاتی معاونت آموزشی باید با توجه به کیفیت، حداکثر قناعت و منع اسراف‏ در استفاده از بیت‌المال رعایت شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان افزود: ارزیابی اولیه متقاضیان جذب هیأت علمی سه فراخوان بهمن 1395، شهریور و بهمن 1396 صورت گرفته و مقدمات برگزاری مصاحبه های علمی و عمومی در حال انجام است.

روشندل یادآوری کرد: تعداد 523 پرونده، ارزیابی اولیه شده‌اند که از این تعداد 195 پرونده برای مرحله بعد به کارگروه‌های علمی ارجاع شده‌اند و امیدواریم تا پایان شهریور تکلیف متقاضیان این سه فراخوان مشخص شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 مرداد 97: امسال 300 نفر در دانشگاه فرهنگیان لرستان پذیرش می شوند  (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

علی آقایی جودکی سرپرست پردیس دانشگاه فرهنگیان لرستان از پذیرش 300 دانشجو معلم در این دانشگاه خبر داد.

وی با اعلام این خبر تصریح کرد: از مزایای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان، معافیت از خدمت سربازی و استخدام از بدو ورود در آموزش و پرورش است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مرداد 97: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی بیش از هزار دانشجو معلم جذب می کند (منبع:خبرگزاری ایسنا)

 سرپرست دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی از پذیرش 1268 دانشجو معلم در این دانشگاه از مهرماه جاری خبر داد.

به گزارش ایسنا، رمضانعلی نیری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: استان خراسان رضوی دو پردیس و 4 واحد دانشگاهی فرهنگیان دارد. از 16 رشته مصوب در دانشگاه فرهنگیان کشور تمام آنها را داریم فقط برخی سال‌ها با توجه به سیاست‌های پذیرش دانشجو ممکن است در برخی رشته‌ها پذیرش نداشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مرداد 97:انتخاب محل آزمون اصلح مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان اختیاری شد (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از انتخاب اختیاری محل آزمون اصلح برای مهارت آموزان خبر داد.

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان برای تامین رفاه حال مهارت آموزان شرکت کننده در آزمون اصلح، از اختیاری بودن انتخاب محل آزمون خبر داد.

کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت از مهارت آموزان ورودی آزمون استخدامی ۱۳۹۵ شرکت کننده در آزمون اصلح خواست برای کسب اطمینان از انجام مراحل ثبت نام خود حداکثر تا روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه به سامانه سجفا مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مرداد 97: موافقت با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه‌ های فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت جذب 25 هزار دانشجو مازاد بر سهیمه دانشگاه‌های فرهنگیان در مقاطع مختلف از وزارت آموزش و پرورش اخذ شده است که سهم استان از این تعداد 263 نفر است.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، تیمور نظری صبح امروز در جمع اصحاب رسانه با اینکه در صد سال گذشته مراکز تربیت معلم، اصلی‌ترین مراکز تربیت نیروی انسانی برای آموزش و پرورش است، گفت: از سال 1391 مراکز تربیت معلم به دانشگاه فرهنگیان تغییر نام داد که در سه مقطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجو پذیرش جذب می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: 954 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان بوشهر از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند (منبع:خبرگزاری صداوسیما)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: امسال سهمیه پذیرش 945 نفر را در دانشگاه فرهنگیان استان داریم.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، ناصر غلامی افزود: داوطلبان آزمون سراسری که بومی استان هستند و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند با داشتن معدل 15 دوره دیپلم و نمره آزمون 6500، می‌توانند این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: اعلام شرایط اختصاصی جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور 97 اقدام به جذب 25 هزار دانشجو می‌کند.این دانشگاه برای پذیرش شرایط تخصصی را اعلام کرده است؛ داوطلبان علاقه‌مند به شغل معلمی می‌توانند رشته‌های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی را انتخاب کنند.

دانشگاه فرهنگیان برای پذیرش دانشجو شرایط اختصاصی را اعلام کرده که بدین شرح است:

– کسب حداقل نمره علمی کل 6500 و بالاتر.

– نداشتن هیچ‌گونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت (دائم یا موقت) به سازمان‌های دولتی و غیردولتی از آغاز تا پایان دوره تحصیل در دانشگاه.

– داشتن حداقل معدل کل 15 در دوره متوسطه دوم و داشتن حداکقر سن 22 سال تمام در بدو ورود به دانشگاه ( متولدین اول مهر 75 به بعد).

– انجام خدمت سربازی یا سوابق کاری و موارد دیگر تحت هیچ شرایطی به سقف سنی داوطلب افزوده نمی‌شود.

– احراز بومی: ملاک تعیین استان بومی داوطلب مندرج در صفحه 5 بخش گزینش بومی فصل اول دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 97 است که در کارنامه داوطلب درج می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: افزایش ظرفیت جذب دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: با ظرفیت‌های ایجاد شده در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برای داوطلبان آزمون سراسری استان هرمزگان، فرصتی استثنایی برای استخدام آنان در آموزش‌وپرورش فراهم شده است.

به گزارش ایسنا، «منوچهر ضیایی» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در سال تحصیلی آینده افزایش چشمگیری پیدا کرده است که فرصتی استثنایی برای داوطلبان آزمون سراسری استان هرمزگان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 مرداد 97: اعلام جزئیات شرایط جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی از طریق آزمون سراسری اقدام به جذب دانشجو می‌کند و براین اساس کسب حداقل نمره نهایی کل ۶ هزار و ۵۰۰ و بالاتر ضروری است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وزارت آموزش و پرورش برای تأمین بخشی از نیروی انسانی خود از طریق دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی از میان داوطلبان واجد شرایط آزمون سراسری دانشجوی متعهد خدمت می‌پذیرد.

داوطلبان آزاد(غیرشاغل) مجاز به انتخاب رشته که متقاضی شرکت در گزینش رشته دانشگاه رجایی و فرهنگیان هستند، قبل از انتخاب رشته اینترنتی نسبت به پرداخت مبلغ 5 هزار و 500 تومان به صورت الکترونیکی از طریق کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 مرداد 97: مشخص شدن ظرفیت جذب دانشجو معلم در دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیا: توزیع بیش از 24 هزار دانشجومعلم برای سال تحصیلی پیش رو صورت پذیرفته است و دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور با برنامه ریزی از فرصت طلایی تابستان در راستای فراهم نمودن شرایط مطلوب برای استقبال از دانشجو معلمان استفاده می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مرداد 97: پذیرش 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری آنا)

وزیر آموزش و پرورش گفت: ما امسال حدود 18 هزار نفر طبق ماده 28 از طریق آزمون استخدامی پذیرش خواهیم کرد و حدود 25 هزار نفر هم به صورت دانشجو معلم در دوره‌های چهارساله دانشگاه فرهنگیان پذیرش خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 مرداد 97: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان افزایش یافت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، دکتر حسین خنیفر ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: علاوه بر ظرفیت های اعلام شده قبلی، دانشگاه فرهنگیان برای سال ۱۳۹۷، مجددا در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، ۳۲۵ نفر ردیف جدید و در رشته آموزش ابتدایی نیز ۹۹۸ نفر افزایش پذیرش و ظرفیت تکمیلی خواهد داشت.

وی افزود: جمعا ۱۳۲۳نفر افزایش ظرفیت در دفترچه انتخاب رشته درج شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 مرداد 97: اخذ مجوز جذب و استخدام در 25 هزار ردیف شغلی برای دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایلنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه نظام تربیت معلم در ایران باید جراحی شود، گفت: باید “معلمِ قیمتی” تربیت کنیم، نه اینکه “معلمِ به هر قیمتی” را سر کلاس بفرستیم.

خنیفر درباره ۲۵ هزار ردیف شغلی‌ که برای دانشجو معلمان در نظر گرفته شده، گفت: آمار ۹۵۰۰ نفری که اشاره کردم، از میان ۳۹ هزار دانشجوی فعلی ما است و در واقع جدا از آن ۲۵ هزار ردیف شغلی در نظر گرفته شده‌است. مجوز ۲۵ هزار ردیف شغلی را گرفته‌ایم، تا داوطلبان متقاضی بعد از قبولی در کنکور و اتمام چهار سال دوره تحصیلی‌شان در آموزش و پرورش جذب شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری دانشگاه فرهنگیان – 27 تیر 97 
دانشگاه فرهنگیان در نظر دارد نسبت به تأمین بخشی از نیروی انسانی مدرس خود از طریق خدمات آموزشی (حق­ التدریس) با طی مراحل علمی اقدام نماید. برای این منظور از کلیه افراد واجد شرایط، تقاضا می ­شود نسبت به تکمیل فرم ذیل با ارائه مستندات مورد نیاز اقدام نمایند.

نکات بسیار مهم:

1- کلیه افرادی که مأمور آموزشی نیز می باشند، باید این فرم را تکمیل نمایند.(صرفا جهت تکمیل بانک اطلاعاتی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی)

2- تکمیل این فرم، هیچ گونه تعهدی برای فرد ایجاد نمی­ کند.

3- همکاران دارای مدرک دکترای تخصصی شاغل در آموزش و پرورش محدودیت سنی ندارند.

شرایط:

1- دارا بودن مدرک دکتری از دانشگاه­ های معتبر یا دانشجویان دکتری که آزمون جامع را گذرانده ­اند.

2- حداکثر سن، 43 سال

3- انجام پژوهش­ های مرتبط با آموزش (مقاله، کتاب، طرح پژوهشی)

4- دارا بودن سوابق آموزشی در دانشگاه و موسسات آموزش عالی

مراحل ثبت نام و بررسی پرونده:

1- ثبت نام در سامانه

2- بررسی اولیه مدارک توسط سازمان مرکزی

3- ارائه لیست به استان­ ها

4- مصاحبه و بررسی صلاحیت ­ها

5- اعلام نتایج

رشته ­های مورد تقاضا:

علوم تربیتی (کلیه گرایش­ها)، علوم اجتماعی (کلیه گرایش­ها)، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست ­شناسی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، زبان و ادبیات انگلیسی، روانشناسی، مشاوره، تربیت بدنی، جغرافیا، الهیات و معارف اسلامی، هنر، فلسفه، منطق، تاریخ


خبر 31 تیر 97: توافق وزارت علوم با جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: 24 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید با توافق وزارت علوم از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان و آموزش پرورش می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 تیر 97: جذب 24 هزار دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

‌به گزارش ایسنا،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه در سال جاری ۲۴هزار دانشجو از طریق کنکور جذب این دانشگاه می‌شوند، خاطرنشان کرد: این تعداد نسبت به سال گذشته با افزایش ۳ برابری همراه بوده است.تغییر نام این دانشگاه به “تربیت معلم” در انتظار تأییدیه شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با یادآوری اینکه ۵۰۰ دانشجوی دارای رتبه یک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می‌کنند، یادآور شد: امسال با کمبود بیش از ۱۰۰ هزار معلم در سطح کشور مواجه هستیم بطوریکه پیش بینی شده تا سال ۱۴۰۰ ، بیش از ۶۰۰ هزار نفر معلم در سطح کشور کمبود داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 97: تایید مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

 رییس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش در چند روز گذشته در سازمان برنامه و بودجه تایید شد که این نیروها باید از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب شوند.

وی همچنین گفت: مجوز جذب حدود 17 هزار معلم پارسال و امسال در کشور داده شد که 15 هزار نفر آن به صورت آزاد جذب می شوند.
وی ادامه داد: آزمون استخدامی این نیروها برگزار شده و این افراد در مراحل گزینش هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب 30 هزار دانشجو معلم (منبع: خبرگزاری پانا)

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه این سازمان نیازمند ۷۸ هزار نیروی جدید است، گفت: ۴۸ هزار نفر معلم در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ بازنشسته خواهند شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور برای تربیت دانشجو سالانه حدود ۷۵ هزار نفر است، ابراز داشت: درحالی‌که تعداد دانشجویان این دانشگ ۳۰ هزار نفر را شامل می‌شود باید گفت برای سال تحصیلی جدید دانشگاه فرهنگیان توانایی جذب ۳۰ هزار دانشجو را دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 97: صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان- بطحایی: در سال جاری علاوه بر حدود ١٨ هزار نیرویی که با استفاده از ظرفیت موجود آموزش می‌بینند و وارد نظام آموزشی می‌شوند، مجوز حدود ٢٥ هزار نیروی دیگر را نیز از سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری استخدام گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه اختتامیه چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگی فرهنگیان بسیجی در جمع خبرنگاران گفت: یکی از چالش‌های اساسی که آموزش و پرورش در طی سال‌های آینده دارد، بحث نیروی انسانی است و علت اصلی آن این است که تعداد زیادی از همکاران ما طی سال‌های آینده به تدریج بازنشسته خواهند شد و باید جای خودشان را به نیرو‌های جوان بدهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 تیر 97: آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه برگزار می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری بخش کتبی آزمون اصلح مهارت آموزان ورودی سال ۱۳۹۵ به طور همزمان و متمرکز طی ۲۴ مرداد ماه سال جاری در سطح پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در ۲۱ استان منتخب کشور خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 تیر 97: موافقت سازمان اداری و استخدامی با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

بطحایی گفت: با اعلام موافقت سازمان برنامه و بودجه برای جذب دانشجومعلم جدید سهمیه‌های استانی را در دفترچه کنکور اعمال می‌کنیم.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: برای جذب ۲۵ هزار نیروی جدید موافقت از طریق سازمان اداری و استخدامی اعلام شده است و اکنون منتظر اعلام نظر سازمان برنامه و بودجه هستیم که به زودی مشخص می‌شود و پس از این مرحله توزیع استانی را در دفترچه آزمون سراسری لحاظ می‌کنیم تا داوطلبان از سهمیه‌های استانی و جنسیتی مطلع شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 تیر 97: پذیرش و جذب 300 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبد کاووس (منبع: خبرگزاری پانا)

عبدالقدیر کریمی تصریح کرد: در جلسه ای که با حضور مسئولین استانی این دانشگاه در مرکز گنبدکاووس برگزار شد؛ با جذب 300 دانشجو پس از آماده سازی زمینه به لحاظ محیط و فضا، موافقت شد. وی افزود: علاوه بر این 300 دانشجو، در سال آینده، 300 کارآموز فرهنگی نیز روزهای 5 شنبه و جمعه آموزش های ضمن خدمت خو را در این مرکز خواهند گذراند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب حداکثری دانشجو معلم در کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ خنیفر  گفت: در شرایط فعلی در صورت حمایت از این دانشگاه، برای رفع بحران کمبود معلم، آمادگی جذب حداکثری دانشجو معلم در کشور را داریم.وی با اشاره به کاهش جذب دانشجو در سال‌های گذشته در دانشگاه فرهنگیان که امروز آموزش و پرورش را با بحران نیروی انسانی مواجه کرده است، ادامه داد: نیاز به عزم ملی برای رفع کمبود معلم فاخر در جامعه است که دانشگاه فرهنگیان خود را برای رفع این مشکل آماده کرده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 تیر 97: شناسایی ظرفیت ‌های دانشگاه فرهنگیان برای جذب 41 هزار دانشجو معلم جدید (منبع: خبرگزاری فارس)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس اظهار کرد: از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم، جذب دانشگاه فرهنگیان می‌شوند که باید ظرفیت‌ها و پتانسیل دانشگاه فرهنگیان که مشتمل بر 98 پردیس و مرکز آموزش عالی در سراسر کشور است، توسط رسانه ملی و رسانه‌ها تبلیغ و تببین شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 97: موافقت با جذب 400 عضو هیات علمی جدید در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

در هیات امنای دانشگاه فرهنگیان که با حضور وزیر آموزش و پرورش جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان مورد تایید قرار گرفت.همچنین پس از ارائه پیشنهاد طرح تغییر نام دانشگاه فرهنگیان به “دانشگاه تربیت معلم” با تغییر نام این دانشگاه به “دانشگاه تربیت معلم” موافقت شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 97: موافقت با پذیرش مجدد دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس دانشگاه تربیت معلم (فرهنگیان) شهید بهشتی گنبدکاووس از موافقت دانشگاه فرهنگیان کشور باپذیرش مجدد دانشجو توسط این واحد از مهر ماه امسال خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: دریافت مجوز جذب و پذیرش 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از دریافت مجوز استخدام 24 هزار دانشجو و 17 هزار دانشجو ماده 28 (دوره یکساله معلمی) خبر داد و گفت: انتظار می‌رود این روند هر سال بهتر از قبل به راه خود ادامه دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان مازندران برای جذب 2 هزار دانشجو معلم در مهر 97 (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

جلسه هیات امنای استانی دانشگاه فرهنگیان مازندران با حضور دکتر روشندل معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی و دکتر محمدی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان به منظور بررسی وضعیت دانشگاه فرهنگیان استان و ارزیابی شرایط و آمادگی آن برای پذیرش دانشجو معلمان جدید در سال تحصیلی پیش رو، در استانداری مازندران برگزار شد.دکتر کسائیان مدیر امور پردیس های استان مازندران نیز با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه فرهنگیان استان و امکانات موجود، دانشگاه استان را آماده جذب دو هزار دانشجو معلم برای مهر 97 دانست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 تیر 97: نیاز به جذب و استخدام بیش از 2 هزار استاد در دانشگاه فرهنگیان تا 8 سال آینده (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  درباره فعالیت اساتید در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: نیاز این دانشگاه تا ۸ سال آینده را ۲ هزار و ۸۰ استاد موظف دانست و گفت: اعلام نیاز برای جذب استاد را به صورت پلکانی تعریف کردیم و بر اساس همین فرمول برای سال تحصیلی آینده تقاضای جذب ۴۰۰ استاد داریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 خرداد 97: 41 هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه مهم‌ترین رکن دانشگاه فرهنگیان دانشجو معلمان هستند، اظهار کرد: امسال ردیف جذب 24 هزار دانشجومعلم از طریق کنکور سراسری 97 در دوره‌های 4 ساله دانشگاه فرهنگیان و 17 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی پیش‌بینی‌ شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 خرداد 97: ساماندهی جذب 41 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش توسط دانشگاه فرهنگیان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره برنامه‌های این دانشگاه برای تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به پایش ملی انجام شده در سطح استان‌های کشور در سال ۹۶، به وجود ۲۵ هزار ظرفیت خالی در پردیس‌های دانشگاهی پی بردیم و بر همین اساس برای جذب دانشجو اقدام کردیم و ۲۴ هزار ردیف جدید تخصیص گرفتیم.

خنیفر از تشکیل کارگروهی با همراهی مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش به منظور برنامه‌ریزی برای جذب نیرو‌های جدید خبر داد و گفت: با توجه به جذب ۱۷ هزار نیروی جدید از طریق آزمون استخدامی و پذیرش ۲۴ هزار نفر در دوره‌های چهار ساله دانشگاه فرهنگیان، آموزش و پرورش باید آمادگی لازم برای ساماندهی حدود ۴۱ هزار نیروی جدید را داشته باشد که در این شرایط دانشگاه آمادگی تمام قد برای برگزاری دوره‌های آموزشی را دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 97: چه تعداد نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد؟ (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، جذب 24 هزار نفری دانشجو از طریق کنکور سراسری و 17 هزار نفر مهارت آموزان ماده 28 در کشور طی سال جاری را از جمله گام‌های بلند دانشگاه فرهنگیان در دوره جدید برشمرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: جذب 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از سال آینده (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه خواهد شد، گفت: با مهندسی مجدد و احیای مراکز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این کمبود معلم را جبران کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: لزوم جذب دانشجو در رشته‌ تربیت معلم پرورشی دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است دانشگاه فرهنگیان باید با تأسیس رشته‌ای تحت عنوان “تربیت معلم پرورشی” این خلأ را در سیستم آموزشی کشور جبران کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 97: پیگیری برای افزایش جذب و پذیرش 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری پانا)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر از کسب مجوز جذب 24 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی پیش رو خبر داد. او به 25هزار ظرفیت خالی در پردیس‌ها و مراکز دانشگاه، کاهش جذب دانشجو معلم در دوره‌های گذشته و نیاز آموزش و پرورش به معلم اشاره کرد و از رایزنی‌های انجام شده با وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه بودجه و امور استخدامی کشوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی و …برای افزایش جذب و موافقت با 24 هزار ردیف استخدامی و جذب دانشجو معلم خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: ظرفیت جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان 3 برابر می شود (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس دانشگاه فرهنگیان از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد.

حسین خنیفر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال قبل ۷۰ درصد افزایش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 خرداد 97: ضرورت جذب سالانه 50 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس درخصوص کمبود نیرو در آموزش و پرورش، گفت: در صورتی که دانشگاه فرهنگیان سالانه کمتر از ۵۰ هزار دانشجو جذب کند این مشکل حل نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 خرداد 97: دریافت مجوز جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای سال 97 (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان  دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: با مساعدت و همکاری سازمان امور اداری و استخدامی کشور مجوز 24 هزار ردیف استخدامی برای جذب دانشجو معلم فراهم شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 97: دانشگاه فرهنگیان امسال باید بیش از 50 هزار دانشجو جذب کند (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس، با اشاره به اینکه اکنون معلمان حق التدریس و نهضتی ها را داریم که باید از آنها استفاده کنیم عنوان کرد: امسال دانشگاه فرهنگیان باید بالای ۵۰ هزار دانشجو بگیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 خرداد 97: لزوم فراهم سازی شرایط جذب حداکثری دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه حذف مراکز تربیت معلم اشتباه بزرگی بود، می‌گوید اکنون نیز سازمان استخدامی در اختصاص ردیف به دانشگاه فرهنگیان تعلل می‌کند. فرهاد فلاحتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اعلام آمادگی برای جذب 25 هزارنفری دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان ظرفیت مناسبی جهت  تربیت معلم دارد و این ظرفیت باید در جهت تربیت نیروی کارآمد و کاردان برای امور مربوط به تدریس استفاده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 خرداد 97: پیش بینی افزایش دو برابری جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان اردبیل (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: در سال تحصیلی پیش‌رو برنامه‌ریزی بر این است که تحولی در تعداد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اردبیل ایجاد شده و می‌توان افزایش دو برابری دانشجو در این دانشگاه را پیش‌بینی کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 خرداد 97: لزوم جذب سالانه 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

زاهدی با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی به ضرورت جذب سالانه 50 هزار دانشجومعلم در دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد. 

وی ادامه داد: در سال 91 دانشگاه فرهنگیان 25 هزار نیرو جذب کرد اما از سال 92 روند نزولی به خود گرفت و 17 هزار نفر جذب دارد و این روال تداوم داشته تا اینکه سال گذشته ورودی به سه هزار و 500 دانشجو کاهش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 97: رایزنی برای اخذ مجوز استخدام 25 هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه ۱۷ هزار ردیف برای جذب نیرو در قالب آزمون استخدامی در سال جاری داریم که از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه های دیگر پذیرفته و گزینش می‌شوند، گفت: طبق آخرین رایزنی ها خواستار تخصیص ۲۵ هزار مجوز دیگر شده‌ایم و اعلام کردیم ۲۵ هزار ظرفیت خالی داریم که تا کنون با آن موافقت نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 اردیبهشت 97: جذب و بکارگیری 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای مهر97 (منبع: خبرگزاری ایلنا)

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: نیاز آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است و آخرین عددی که با سازمان اداری و استخدامی بر سر آن به توافق رسیده‌ایم، ایجاد ۲۵ هزار ردیف استخدامی برای دانشگاه فرهنگیان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 اردیبهشت 97: جذب و استخدام بیش از 600 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان گلستان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس پردیس دانشگاه فرهنگیان خواهران ‌گلستان گفت: سال آینده بیش از ۶۰۰ دانشجو در این دانشگاه در استان پذیرفته خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، بهجت تربتی‌نژاد شامگاه سه شنبه در جشن 65 سالگی مرکز تربیت معلم در استان گلستان اظهار داشت: برنامه مرکز پردیس دانشگاه فرهنگیان خواهران گرگان برای سال آینده 2 برابر امسال دانشجو جذب می‌کنند که به حدود600 دانشجو خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اسفند 96: دانشگاه فرهنگیان سال آینده 25 هزار دانشجو معلم جذب می کند (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در سال آینده ۲۵ هزار دانشجومعلم را جذب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اسفند 96: جذب و بکارگیری 3 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست پردیس‌های استان تهران دانشگاه فرهنگیان از احیای مراکز تربیت معلم در این استان خبر داد و گفت: در سال آینده نزدیک به 3 هزار دانشجومعلم در 16 رشته تحصیلی جذب این دانشگاه خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 اسفند 96: آموزش و پرورش استثنایی به 700 نیروی جدید برای سال تحصیلی آینده نیاز دارد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به اینکه نیازمند 700 نیروی ورودی در سال تحصیلی آینده هستیم، گفت: بخشی از نیرو از طریق سربازمعلم، بخشی از طریق طرح نیروی انسانی و بخشی هم از طریق دانشگاه فرهنگیان تأمین خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اسفند 96: جبران کمبود معلم در تهران از طریق انتقال نیرو از دیگر شهرها (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش می‌تواند از طریق انتقال نیرو کمبود معلم در تهران را تامین کند، گفت: دانشجو در دانشگاه فرهنگیان متناسب با تعداد دانش‌آموزان جذب شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 اسفند 96: اختصاص امتیاز برای حافظان قرآن در استخدام آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایکنا)

دبیر ستاد راهبری طرح ملی حفظ قرآن با اشاره به پایان یافتن بررسی اقدامات و راهبردهای طرح ملی حفظ قرآن در این ستاد، گفت: در این جلسه، ایجاد رشته‌ تربیت معلم قرآن در دانشگاه فرهنگیان و نیز در نظر گرفتن امتیازاتی برای حافظان قرآن برای استخدام در آموزش و پرورش بحث شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: اختصاص سهمیه مستقل برای جبران کمبود نیروی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

‌به گزارش ایسنا- ‌علیرضا نخعی در شورای آموزشی این سارمان بیان کرد: در سفر اخیر وزیر آموزش و پرورش به استان دستور افزایش سهمیه آزاد تا هزار و 200 سهمیه جدید داده شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: لزوم افزایش جذب دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است در مواقع خاص و اگر دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی نتوانند نیروی لازم را تامین کنند، می‌توان از طریق آزمون نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش را تامین کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 اسفند 96: با اسقرار پایه دوازدهم به 30 هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش نیاز است (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

زرافشان با بیان اینکه برای پایه دوازدهم در مجموع 30 هزار نیروی انسانی نیاز داریم، گفت:نیازمند 14 هزار نفر برای شاخه نظری و 16 هزار نفر هنرآموز برای استقرار پایه دوازدهم هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: جذب و استخدام سالانه حداقل 30 هزار معلم برای جیران کمبود نیرو  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: کاهش شدید نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش در اثر بازنشستگی نیروها در سال‌های 1399 و 1404 و افزایش دانش‌آموزان در این سال‌ها سونامی است که تنها با تربیت سالانه حداقل 30 هزار معلم مهار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: پذیرش و جذب 25 هزار دانشجو در سال تحصیلی جدید دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در سال تحصیلی جدید بیست و پنج هزار دانشجو در ۱۶ رشته تحصیلی دانشگاه فرهنگیان کشور پذیرش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اسفند 96: تلاش برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبل از عید امسال (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش گفت: معاونت نیروی انسانی و پشتیبانی آموزش و پرورش در تلاش است که قبل از عید این آزمون را برگزار کند و کلاس‌ها نیز از اردیبهشت‌ماه آغاز شود تا پذیرفته‌شدگان از مهر 97 وارد آموزش و پرورش شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی مرجع مناسب تأمین نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،یوسف نجفی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در استودیو الفبا اظهار داشت:در بُعد منابع انسانی، در ماده 63 برنامه ششم توسعه تصویب کردیم که مرجع مناسب تأمین و تربیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی خواهند بود؛ ضمن اینکه راهکارهای دیگر هم بر اساس اساسنامه دانشگاه فرهنگیان که ماده 28 است وجود دارد که در حال پیگیری آن هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 29 بهمن 96: جبران کمبود نیروی انسانی سیستان و بلوچستان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

مدیرکل آموزش و پرورش: یک راه دیگر برای جبران کمبود نیروی انسانی افزایش سهمیه دانشگاه فرهنگیان است که پیشنهاد 2 برابر شدن این ظرفیت را به وزیر دادیم و با آن موافقت شد و در انتظار تصویب آن هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: امکان درخواست انتقالی برای مهارت‌آموزان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری آنا)

معاون آموزش منابع انسانی مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش‌و‌پرورش با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در‌آزمون استخدامی قبل از ثبت‌نام می‌دانند که دوره‌های آموزشی بر اساس ظرفیت‌های خالی دانشگاه‌ها برگزار می‌شود، بیان کرد: اما اگر فردی برای گذراندن دوره با مشکل روبه‌رو است می‌تواند از ظرفیت انتقالی استفاده کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: جذب ۲۰۲ نفر از طریق آزمون سراسری امسال در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خلیج فارس؛  منوچهر ضیایی گفت: امسال ۲۰۲ نفر از طریق آزمون سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان شده اند که رتبه‌های ۲۲ نفر از آن‌ها زیر هزار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اعلام زمان و مکان دوره مهارت آموزی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان خوزستان (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان خوزستان)

مهارت آموزان محترم موظف به حضور در تمامی جلسات آموزشی هستند.درصورتی که تعداد غیبت های مهارت آموز در هریک از دروس بیش از 2 جلسه در طی پودمان اول باشد،امکان شرکت وی در امتحانات پایان پودمان و معرفی به آموزش وپرورش وجود نخواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 بهمن 96: اطلاعیه مرحله تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)
برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت و تاخیر گزینش آزمون سال 1396 استخدام پیمانی آموزش و پرورش، دارای 3 مرحله اصلی است که جزییات آن اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 96: اختصاص سهمیه ۴۳۱ نفری به بوشهر در آزمون استخدام آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری صداو سیما)

معاون پژوهش برنامه ریزی ومنابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از 15 هزار نیرویی که قرار است در آموزش و پرورش استخدام شوند، سهم استان بوشهر 431 نفر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ بهمن ۹۶: برگزاری آزمون برای استخدام معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران توجه به دو بعد کیفی و کمی در جذب نیرو را همراه با هم مهم دانست.
به گفته باقری اکنون  ۳۰ هزار نیروی حق‌التدریسی سرکلاس‌اند و صاحب کد هستند، پیش‌بینی می‌شود حدود چهار تا پنج هزار حق‌التدریسی جدید نیز کد دریافت کرده و برای سال آینده وارد کلاس‌های درس شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۶ بهمن ۹۶: درخواست مجوز استخدام ۴۰۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری شبستان)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: پیشنهاد اخذ ۴۰۰ هزار ردیف استخدام را داده ایم تا پاسخگوی ۴ سال آینده باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ بهمن ۹۶: استخدام ۵۳۶ نفر در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش قزوین (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: ۵۳۶ نفر از طریق برگزاری آزمون استخدامی طی سال آینده جذب این اداره کل می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ بهمن ۹۶: زمان بندی ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۶ (منبع: خبرگزاری پانا)

معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه‌ای زمان ثبت‌نام «غیرحضوری و حضوری» پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت، تاخیر گزینش و رشته‌های نیمه متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: درخواست مجوز استخدام ۱۰۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خنیفر در نشست خبری که در استودیو الفبا برگزار شد گفت: دانشگاه فرهنگیان ۲۵ هزار دانشجو_معلم  از مهر ۹۷ پذیرش می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ بهمن ۹۶: پذیرش ۲۵ هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری پانا)

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، حسین خنیفر با حضور در استودیو الفبا اظهار کرد: یکی از قول‌هایی که ما برای مهر ۹۷ داده‌ایم پذیرش ۲۵ هزار دانشجو معلم در مهرماه ۹۷ است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۷ بهمن ۹۶: استفاده از ظرفیت ۱۴ دانشگاه تربیت معلم برای تامین نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش از نظارت دانشگاه فرهنگیان بر اجرای برنامه درسی تربیت معلم در دانشگاه‌هایی که برای یک مدت مشخص با سفارش وزارت آموزش‌وپرورش دانشجو می‌پذیرد، خبر داد تا بتوان برای تامین نیرو با ۱۴ دانشگاه تربیت معلم توافق کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 بهمن 96: جذب 20 هزار معلم جدید در آ‌موزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از آمادگی برای ورود 20 هزار معلم جدید تا 4 سال آینده به آ‌موزش و پرورش خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۳ بهمن ۹۶: ضرورت جذب سالانه ۳۵ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی با اشاره به وضعیت دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: دانشگاه فرهنگیان باید سالانه ۳۵ هزار نفر ردیف استخدام داشته باشد اما امسال کمتر از ۲۰ هزار نفر بوده است؛ به داد این مراکز برسیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲ بهمن ۹۶: اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: سایت دانشگاه فرهنگیان)

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۶ استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش، به اطلاع پذیرفته شدگان محترم می رساند؛ برای آگاهی از محل آموزش خود از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۷  لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ به پرتال معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۸ دی ۹۶: جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اختصاص بودجه از سوی وزارت علوم (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان یزد خواستار اختصاص بودجه از سوی وزارت علوم برای جذب هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ دی ۹۶: توافق مجلس و دولت بر سر نحوه استخدام معلم در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است با توجه به حجم بازنشستگان تا ۴ سال آینده، روش استخدام از  طریق  دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی کفاف نخواهد داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ دی ۹۶: ۲۰۰۰ هزار جای خالی در دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر در نشست خبری با خبرنگاران در پردیش شهید هاشمی‌نژاد دانشگاه فرهنگیان مشهد تاکید کرد: تمام پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در سطح کشور آمادگی پذیرش دانشجو را برای حل مشکل کمبود معلم، به ما اعلام کرده‌اند؛ تنها ۲۰۰۰ هزار جای خالی در دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: تلاش در جهت ارتقای مهارتها و سطح علمی معلمان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حسین خنیفر آموزش فارغ از پژوهش را توقف در زندگی دانست و افزود: دوران طلایی بشر، دوران حرکت به سمت پژوهش است، باید در کشور به دنبال شناسایی افراد توانمند و ایجاد فرصت بروز برای آنان باشیم و برای کسب دانش و بینش باید کوشش و ادب داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ دی ۹۶: پذیرش ۱۰۶ دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان البرز (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: در مرحله تکمیل ظرفیت، پذیرش ۱۰۶ دانشجو معلم جدید به دانشگاه فرهنگیان این استان اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: آزمون استخدامی معلمان حق‌التدریس تنها مبنای جذب پلکانی آنها (منبع: خبرگزاری فارس)

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس شورای اسلامی گفت: آزمونی که از معلمان حق‌التدریس گرفته خواهد شد تنها مبنای استخدام پلکانی آنهاست و مبنای ریزش نخواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۶: نیاز به جذب ۵۰ هزار معلم در آموزش و پرورش طی سال آتی (منبع: خبرگزاری آنا)

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه تمام نیروهای حق‌التدریس، سال آینده در تهران سر کار هستند و نباید نگران آینده شغلی خود باشند، تاکید کرد: به جذب ۵۰ هزار معلم در سال آینده نیازمند هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ دی ۹۶: تربیت معلم متخصص در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم گرمی درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کانال ورود به آموزش و پرورش باید دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی در نظر گرفته شود و این مهم نیز در برنامه ششم توسعه آمده است، تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان با امکانات مناسبی که دارد، معلم متخصص تربیت می‌کند؛ بنابراین با این گونه اقدامات در جذب نیرو در آموزش و پرورش نباید دانشگاه فرهنگیان را به زیر سوال ببریم و اگر لازم نیست که از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی نیرو جذب کنیم پس چرا دانشگاه‌های مذکور ایجاد شده‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ دی ۹۶: منع استخدام فرزندان افراد شاغل در دستگاه های دولتی (منبع: خبرگزاری فارس)

استخدام فرزندان شاغلان در یک دستگاه یا وزارتخانه کاری غیرقانونی و اعمال تبعیض در حق افراد دیگر است چنان که خود من پدرم کشاورز بود و وزیر آموزش‌ و پرورش شدم و از طرفی از ۲ میلیون شاغل آموزش‌ و پرورش حداقل یک‌میلیون نفر آنها فرزند متقاضی استخدام دارند و استخدام این تعداد از فرهنگیان آموزش‌وپرورش میسر نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 12 دی 96: انتقاد از سیر نزولی پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با انتقاد از سیر نزولی پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان گفت: به نظر می رسد با این روش پروژه حذف این دانشگاه کلید خورده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 96: اهتمام به تربیت اسلامی معلمان در قالب برنامه‌ های دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: در این دانشگاه در برنامه رسمی و غیر رسمی در قالب انجمن، تشکل‌ها و هیأت‌های مذهبی بر حرکت به سمت کسب شایستگی‌هایی چون تربیت اسلامی معلمان و تربیت معنوی آنها تأکید داشته‌ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 آذر 96: نحوه تامین نیروی انسانی در آموزش‌ و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان 4 وظیفه دانشگاه را برای تامین نیرو و ورود نیروی انسانی به آموزش‌وپرورش تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 16 آبان 96: بیش از 500 مدرس دانشگاه فرهنگیان مشمول طرح تبدیل وضعیت به هیئت علمی (منبع: خبرگزاری پانا)
مدیر کل اداره منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان: بیش از 80 درصد مدرسان دانشگاه فرهنگیان مشمول تبدیل وضعیت هستند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 آبان 96: ناکارآمدی دانشگاه فرهنگیان در جذب نیرو (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

وزیر اسبق آموزش‌وپرورش با اشاره به ضرورت استخدام حق التدریسی‌ها گفت: ناکارآمدی دانشگاه فرهنگیان در جذب نیرو زمینه ورود این معلمان را فراهم کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 8 آبان 96: دانشگاه فرهنگیان موافق برگزاری دوره مهارت آموزی و آزمون صلاحیت حرفه ­ای (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

دانشگاه فرهنگیان راه برون رفت را شرکت در دوره فشرده مهارت آموزی و پذیرفته شدن در آزمون صلاحیت حرفه ای پیشنهاد می نماید که راه حلی اعتدالی و خردپذیر بوده و امادگی برگزاری ان با رعایت ضوابط علمی در این دانشگاه وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 مهر 96: تقویت دانشگاه فرهنگیان راهکاری برای حل مشکل نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

فرشیدی  با بیان اینکه تقویت دانشگاه فرهنگیان راهکاری برای حل مشکل نیروی انسانی آموزش و پرورش در دراز مدت است، گفت: با این وجود، استثنایی که در ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان مطرح شده است اکنون اصل شده و تلاشی برای تقویت این دانشگاه مهم نمی‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مهر 96: لزوم بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی جهت جبران کمبود معلم (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با جذب نیروهای حق‌التدریسی کمبود معلم در کشور جبران نمی‌شود، گفت: کمبود معلم در کشور فاحش است و وزارتخانه علاوه برجذب نیروهای حق‌التدریسی باید استخدام از دانشگاه فرهنگیان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: مخالفت شورای عالی آموزش‌ و پرورش با استخدام نیروهای حق‌التدریسی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دبیر شورای عالی آموزش‌وپرورش با بیان اینکه استخدام نیروهای آموزش‌وپرورش تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام می‌شود گفت: شورای عالی آموزش‌وپرورش با استخدام نیروهای حق‌التدریسی مخالفت می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 1 مهر 96: جبران کمبود نیرو در بخش آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران آمار دانش آموزان ابتدایی شهر تهران را تشریح کرد و گفت: از چند کانال جبران کمبود آموزگار را کرده ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 شهریور 96: نحوه ثبت‌ نام پذیرفته‌شدگان دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۹۶ (منبع: برگزاری تسنیم)

زمان ثبت نام « غیرحضوری و حضوری» پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۹۶ اعلام شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 96: اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان جهت پذیرش 10 هزار دانشجو معلم (منبع: خبرگزاری ایسنا)
رییس دانشگاه فرهنگیان بر ضرورت پذیرش بیش از 10 هزار “دانشجو معلم” در سال تاکید کرد و گفت: این دانشگاه هیچ‌گاه به دنبال افزایش کمی پذیرش دانشجو نبوده است؛ چرا که توجه به کیفیت از مهم‌ترین سیاست‌های دانشگاه فرهنگیان به شمار می‌رود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 شهریور 96: جذب ۴۰۰ معلم جدید از پردیس های دانشگاه فرهنگیان بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

بوشهر- معاون توسعه منابع واموردانشجویی دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: در مهرماه امسال ۴۰۰معلم جدید ازپردیس های این دانشگاه به بدنه آموزش وپرورش ومدارس واردمی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 5 شهریور 96: شرایط و زمانبندی مصاحبه علمی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری تسنیم)

اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص آزمون سراسری سال ۹۶ اعلام شد و براین اساس دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی شرایط مصاحبه را اعلام کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 شهریور 96: توضیحات آموزش‌ و پرورش درباره شرایط جذب معلم (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش شرایط جذب معلم و بیماری‌هایی که منجر به ممنوعیت استخدام می‌‌شود، تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 96: زمان اعلام اسامی معرفی شدگان‌ رشته های دارای شرايط خاص آزمون سراسری

اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش كشور درخصوص زمان اعلام اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌تحصيلي داراي شرايط خاص آزمون سراسري 1396 شامل:دانشگاههاي شهيد مطهري، مذاهب اسلامي، شاهد، علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري، صداو سيماي جمهوري اسلامي ايران ، علوم‌پزشكي بقيه‌الله، دكتري بيوتكنولوژي دانشگاه تهران، مديريت بيمه اكو موسسه آموزش عالي بيمه اكو در دانشگاه علامه‌طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، دانشگاه غير انتفاعي امام رضا (ع)- مشهد و كليه كدرشته‌هاي تحصيلي‌ متمركز دانشگاه فرهنگيان در پرديس‌هاي آموزشي و دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي تهران (رشته‌هاي مخصوص داوطلبان بومي و داراي تعهد استخدام

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 96: شیوه‌ نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه‌ فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به ارائه توضیحاتی پیرامون «شیوه‌نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی و شرایط جدید معلمی» که انتشار آن بازتاب‌های منفی را در پی داشت، پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 مرداد 96: توانمندسازی دانشگاه فرهنگیان جهت حل مشکل تأمین نیروی انسانی (منبع: خبرگزاری فارس)
محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با بیان اینکه حل مشکلات آموزش و پرورش در توان یک وزیر نیست، اظهار داشت: مشکلات آموزش و پرورش متعدد است و هیچ وزیری نمی‌تواند به‌تنهایی آن را مرتفع کند؛ دولت به‌خصوص سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید به کمک این وزارتخانه بیاید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 مرداد 96: استخدام 50 دانشجوی رشته ارتباط تصویری در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیر گروه هنر دانشگاه فرهنگیان از جذب 50 دانشجو از طریق کنکور سراسری در این دانشگاه به منظور استخدام و تأمین معلمان هنر در آموزش و پرورش خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 96: جذب ۹۰۰ فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر امسال در آموزش و پرورش (منبع: خراسان رضوی)
خبیری/ رئیس دانشگاه فرهنگیان استان گفت: مهرماه امسال ۹۰۰فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان به عنوان معلم جذب آموزش و پرورش می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 96: افزایش اورژانسی ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش از رایزنی با سازمان برنامه برای جبران کسری و مطالبات تا پایان سال ٩٦ و افزایش اورژانسی ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 مرداد 96: ورود 17 هزار فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش (منبع: اقتصاد آنلاین)

رئیس دانشگاه فرهنگیان از ورود 17 هزار نیروی کادر جدید به آموزش و پرورش در مهر ماه سال‌جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 مرداد 96: دلیل توقف طرح استخدام نیروهای حق‌التدریس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به رد شدن کلیات طرح «استخدام نیروهای حق‌التدریس» از سوی کمیسیون متبوعش، تاکید کرد که در صحن علنی مجلس درباره این طرح تصمیم‌گیری می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۹ مرداد ۹۶: وضعیت صدور احکام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تشریح روند صدور احکام معلمان جدید در مهر ۹۶ از پرداخت مطالبات حق‌التدریس معلمان تا اواخر مرداد خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر۲۷ تیر ۹۶: برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس دانشگاه فرهنگیان در واحد های استانی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، همایون روحیان گفت: این دوره‌های آموزشی ویژه متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان‌های مختلف است که براساس فراخوان بهمن ماه ۹۵ اقدام به ثبت درخواست مدرسی کرده اند و فرآیندهای پذیرش و مصاحبه را طی کرده اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 96: جذب 500 معلم از طریق معلمان دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان در تهران (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

باقری به کمبود معلم در شهر تهران برای سال تحصیلی آینده اشاره کرد و افزود: برای سال تحصیلی آینده 4 هزار معلم در شهر تهران بازنشسته می شوند که تنها یک هشتم این تعداد (500 معلم ) از طریق معلمان دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان تأمین و بقیه با اضافه کار معلمان رسمی و انتقال معلمان از سایر شهرها به شهر تهران جبران می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ تیر ۹۶: گسترش دانشگاه فرهنگیان برای جذب تعداد بیشتری نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص سرعت گرفتن شیب بازنشستگی فرهنگیان در آموزش و پرورش، گفت: با توجه به اینکه طی ۷ تا ۸ سال آینده حدود ۴۰۰ هزار نفر از معلمان سراسر کشور بازنشسته می شوند با چالشی جدی در آموزش و پرورش روبرو خواهیم شد؛ لذا اگر برای آن از هم‌اینک چاره‌اندیشی نشود معضلات جدی به وجود می‌آید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ تیر ۹۶: عدم وجود مشکل برای برگزاری دوره مهارت آموزی برای معلمان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه به لحاظ امکانات و ظرفیت دانشگاه مشکلی برای برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نداریم گفت: طی سال گذشته و. امسال ۵۰هزار خروجی از دانشگاه داریم که کمتر از ۲۵هزار نفر جایگزین آنها می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 تیر 96: آغاز بکار 1350 دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی از مهر (منبع: خبرگزاری ایرنا)
مشهد- ایرنا- رئیس دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی گفت: هزار و 350 نفر از دانش آموختگان این دانشگاه از مهر ماه آتی سر کلاسهای درس حاضر می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 تیر 96: زمان ثبت نام دوره صلاحیت حرفه‌ ای استخدامی آموزش و پرورش سال 95 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

نعمت الله موسی‌پور، معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان نیز با بیان اینکه دوره پذیرش رسمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، مهرماه سال 96 است و یکسال به طول می‌انجامد گفت: این افراد از مهرماه همزمان با شروع دوره‌های آموزشی وارد مدارس می‌شوند. برای ورود این افراد به دوره‌های آموزشی یک دوره آمادگی چهار تا شش هفته‌ای درنظر گرفته شده است که احتمالا از 15 مرداد ماه شروع می شود و تا اواخر شهریور ادامه خواهد داشت. این دوره برگزار می‌شود تا پذیرفته شدگان برای فعالیت عملی تدریس آمادگی کسب کنند؛ دوره یکساله رسمی صلاحیت حرفه‌ای نیز همزمان با فعالیت در مدرسه استمرار پیدا می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ تیر ۹۶: اطلاعیه شماره ۲ معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیرامون: دوره مهارت آموزی استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی اعلام کرد، پیرو اطلاعیه شماره ۱ در خصوص زمان اعلام نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۵ استخدام پیمانی آموزش و پرورش، نکات ذیل به اطلاع می رسد:

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 تیر 96: زمان ثبت نام دوره های مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: ثبت نام دوره های مهارت آموزی از 14تیر آغاز و تا 16 تیر ماه ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 96: کلیات شیوه برگزاری و برنامه آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش
کلیات شیوه برگزاری و برنامه آموزشی دوره مهارت آموزی دومین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در نوزدهمین نشست شورای دانشگاه به تصویب رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 31 خرداد 96: زمان اعلام نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 95

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیرامون  نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال 1395 استخدام پیمانی آموزش و پرورش

جهت مشاهده اطلاعیه های دانشگاه فرهنگیان در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 27 خرداد 96: جذب ۳۸۷ فارغ التحصیل جهت تدریس در خراسان جنوبی (منبع: خبرگزاری مهر)
بیرجند- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۳۸۷ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان سال تحصیلی آینده جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 خرداد 96: جذب ۱۲۴ ردیف شغلی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش لرستان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در خصوص آزمون استخدامی این اداره امسال گفت: ۱۲۴ ردیف استخدامی از طریق آزمون روزهای آینده و ۴۹۴ دانشجوی تربیت معلم جذب آموزش و پرورش لرستان می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 96: کمبود 300 نیرو در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری (منبع: خبرگزاری فارس)

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت:500 نفر نیروی جدید فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان استان هستند اما با این وجود شاهد کمبود 300 نیروی آموزشی هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 96: جذب ۸ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

وزیر آموزش وپرورش گفت: هنوز تاریخ دقیقی برای آزمون استخدامی امسال مشخص نکردیم اما قصد داریم قریب به هشت هزار فارغ التحصیل دانشگاهی را به کار بگیریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 96: استخدام معلم فقط از طریق کنکور و آزمون استخدامی امکان دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی پرسشگر با اشاره به مسیرهای جذب در این وزارتخانه اظهار داشت: طبق قانون دو مسیر برای جذب داریم؛ اولین مسیر دوره تربیت معلم در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر در دانشگاه شهید رجایی است که پس از اخذ دیپلم و از طریق کنکور سراسری استخدام می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 20 خرداد 96: دوره آموزشی مهارت معلمی یک ساله است (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: هشت هزار نفر طبق قانون از سال ۹۶ تا ۹۷ دوره یکساله مهارت‌آموزی را طی خواهند کرد و این افراد مشمول دریافت حقوق نیستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 20 خرداد 96: مهارت‌آموزان استخدام آموزش و پرورش مشمول پرداخت حقوق نیستند (منبع: خبرگزاری ایلنا)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه آنچه درباره مهارت آموزان مطرح است، تامین هزینه های تحصیلی توسط آموزش و پرورش و تسهیلات بانکی است، گفت: طبق قانون، پرداخت حقوق مربوط به کسانی است که ذیل قانون متعهدان خدمت قرار می گیرند و این افراد مشمول پرداخت حقوق نمی شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 17 خرداد 96: آغاز آموزش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی از مرداد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی صلاحیت حرفه‌ای و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال گذشته آموزش و پرورش را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 96: احتمال برگزاری دوره‌  های آموزشی در تابستان بسیار پایین است (منبع: خبرگزاری تسنیم)

در همین رابطه شاپور محمدزاده سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش به تسنیم گفت: اعلام اسامی تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش با تأخیر همراه بود و این سازمان لیست تکمیلی شامل اسامی 600 نفر را روز گذشته به ما اعلام کرد، گزینش این افراد و اعلام نتایج نهایی یک ماه به طول می‌انجامد بر همین اساس احتمال برگزاری دوره‌های آموزشی در تابستان بسیار پایین است و  دوره‌‌ها مهر ماه توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 9 خرداد 96: زمان شروع دوره های پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش

نعمت الله موسی پور درگفت‌وگو با خبرنگارآموزش‌ و پرورش پانا؛ در مورد وضعیت برگزاری دوره های مهارت‌آموزی برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۵ عنوان کرد: آموزش و پرورش هنوز نتایج قطعی این را به ما اعلام نکرده اما به طور تقریبی حدود هشت هزار نفر شرایط لازم را کسب کرده و در این دوره شرکت خواهند داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 7 خرداد 96: جزئیات برگزاری آزمون گواهینامه دوم فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای برگزاری آزمون گواهینامه دوم فرهنگیان خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 خرداد 96: برنامه دانشگاه تربیت مدرس برای جذب دانشجوی بین المللی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه تربیت مدرس گفت: این دانشگاه با پیشبرد برنامه‌های راهبردی خود ظرف 10 سال آینده میزبان 2000 دانشجوی بین المللی در رشته‌های مختلف خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 6 خرداد 96: دانشگاه فرهنگیان به 2600 استاد هیأت علمی نیاز دارد (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان، حقوق سالیانه مجموعه کارکنان و اساتید دانشگاه فرهنگیان را 167 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: متوسط حقوق دانشجومعلمان، 700 هزار تومان است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 24 اردیبهشت 96: تبدیل وضعیت مدرسان دانشگاه فرهنگیان به هیئت علمی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی وزارت علوم از تبدیل وضعیت مدرسان دانشگاه فرهنگیان به هیئت علمی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ اردیبهشت ۹۶: جذب و بکارگیری ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: در سال جاری ۱۸ هزار دانشجو معلم ورودی های سال ۹۲ دانشگاه فرهنگیان با سپری کردن ترم تابستانه فارغ التحصیل شده و آماده خدمت در آموزش و پرورش می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: دانشگاه فرهنگیان کانال اصلی جذب معلم است (منبع:خبرگزاری خانه ملت)

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس معتقد است اگرچه دانشگاه فرهنگیان کانال اصلی جذب معلم است اما آموزش و پرورش باید در استخدام جدید، نیروهای غیررسمی خود را در اولویت قرار دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: نقش دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی در گزینش معلمان (منبع:خبرگزاری ایسنا)

وزیر آموزش و پرورش نقش معلم را به عنوان کلیدی ترین محور برای پیاده سازی سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش دانست گفت: برای اجرایی شدن این سند باید به شکل واقعی در جهت توانمندسازی معلمان سرمایه گذاری کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۶: جزئیات جذب نیروی دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۶ (منبع:خبرگزاری مهر)

زنجان- مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: امسال دانشگاه فرهنگیان جذب نیرو دارد و در حال حاضر کادر آموزشی در این سازمان از ۲ راه دانشگاه فرهنگیان و آزمون های استخدامی جذب می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 16 اردیبهشت 96: اعلام زمان برگزاری دوره‌های مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان به ارائه توضیحاتی درمورد زمان برگزاری دوره‌های مهارت آموزی در این دانشگاه پرداخت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶: اصلاح شرط سنی پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان (منبع:خبرگزاری فارس)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: حداکثر سنّ متقاضیان ورود به پردیس‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی در آزمون سال ۹۶، «حداکثر ۲۲ سال تمام» است

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۹ اردیبهشت ۹۶: بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر در آموزش و پرورش طی ۱۰ سال آینده (منبع:خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی بیش از ۶۴۰ هزار نفر طی ۱۰ سال آینده خبر داد و گفت: باید از سایر دانشگاه‌ها نیرو جذب کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 9 اردیبهشت 96: پیگیری نتایج مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان اصفهان

رسیدگی مجدد به نتایج مصاحبه مستلزم مراجعه داوطلب از تاریخ 9 / 2 / 1396 به سامانه ثبت اعتراض به مصاحبه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ اردیبهشت ۹۶: مشخص شدن زمان برگزاری امتحانات نیمسال دوم دانشگاه فرهنگیان (منبع:خبرگزاری میزان)

خبرگزاری میزان- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان گفت: امتحانات نیمسال دوم دانشگاه فرهنگیان به دلیل مصادف شدن با ماه مبارک رمضان از دهم تیرماه آغاز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ فروردین ۹۶: نیاز آموزش و پرورش به ۱۲ هزار مراقب بهداشت (منبع:باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به طرحهای گسترده سلامت دانش‌آموزی نیاز به ۱۲ هزار مراقب سلامت در مدارس وجود دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳۱ فروردین ۹۶: استخدام بیش از هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع:خبرگزاری شبستان)

خبرگزاری شبستان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: امسال ۸۳۵ نفر از طریق آزمون و استخدام آزاد و ۴۸۴ نفر هم از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند و ۶۰۰ نفر از نیروها به جمع پیشکسوتان افزوده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر 13 فروردین 96: اعلام ظرفیت پذیرش سالانه دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری فارس)

محمود مهر محمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «آیا در سال 1396 برنامه‌ای برای استخدام در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان دارید؟»، اظهار داشت: این مذاکراتی است که هر سال آموزش و پرورش باید با سازمان مدیریت انجام دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


اخبار استخدام دانشگاه فرهنیگان- سال 95:

جهت مشاهده آرشیو اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان (سال 95) اینجا کلیک نمایید

___________________________

اخبار استخدام دانشگاه فرهنیگان- سال 94:

جهت مشاهده آرشیو اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان (سال 94) اینجا کلیک نمایید

___________________________

 آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان- سال 93:

جهت مشاهده متن آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان (سال 93) اینجا کلیک نمایید


داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه با این آزمون استخدامی به اشتراک بگذارند.
با آرزوی موفقیت – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : Shiva

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:16

  کد دیدگاه : 1984972

  سلام خسته نباشید خواستم شرایط دانشگاه فرهنگیان رو در کنکور98 سال جدید بدونم چه از نظر سن معدل کل و قد و همین اینکه سال ۹۸ چند هزار دانشجو معلم از طریق کنکور میگیرن دفترچه فرهنگیان کی میاد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هاشمزهی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:07

  کد دیدگاه : 1969460

  سلام من۳۰۰۰شدم میخواستم فرهنگیان برم ولی انتخاب رشتم بدشدمیخواستم بدونم تکمیل ظرفیت برای فرهنگیان هست یانه؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...