دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه فرهنگیان

اطلاعات بیشتر

مبحث راهنما و مشورت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیانخبر 23 دی 97: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان باید افزایش یابد (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس از نبود بانک اطلاعاتی مناسب برای جذب معلم در آموزش و پرورش انتقاد کرد و گفت: بیش از ۳۰۰ هزار معلم تا سال ۹۹ بازنشسته می شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه افزایش موج بازنشستگی، بحران و سونامی کمبود معلم را به دنبال دارد، ادامه داد: ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان باید افزایش یابد و باید در این رابطه برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 19 دی 97: پیش‌بینی جذب 30 هزار نیروی جدید برای سال آینده در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر برای سال آینده نیاز به تکمیل ظرفیت داشته باشیم از طریق وزارت علوم پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی جذب نیرو برای سال آینده ۳۰ هزار نفر است، تصریح کید: ۱۵ هزار نفر از طریق کنکور و ۱۵ هزار نفر هم از طریق دوره‌های آموزش یک ساله جذب می‌کنیم که در دوره یک ساله از دانش آموختگان دانشگاهی زیر ۳۰ سال جذب نیرو انجام می‌شود و رشته‌های در نظر گرفته شده برای مهر ۹۸ همان رشته‌های سال گذشته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 دی 97: آغاز ثبت ‌نام پذیرفته ‌شدگان تکمیل ‌ظرفیت کنکور در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری میزان)

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل‌ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۷ در این دانشگاه را اعلام کرد.

همه پذیرفته‌شدگان پس از وارد کردن اطلاعات ثبت‌نام خود در سامانه، باید برای ثبت‌نام حضوری از تاریخ شنبه ۲۹ دی تا دوشنبه ۱ بهمن، با همراه داشتن مدارک به پردیس محل قبولی خود مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 97: اعلام نحوه اعتراض به نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

سازمان سنجش شرایط ثبت‌نام پذیرفته شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی و نحوه اعتراض را اعلام کرد.

داوطلبان می‌توانند سوالات و اعتراضات خود را درخصوص موضوعات فوق حداکثر تا تاریخ 19 دی ماه از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان ارسال کرده یا با شماره‌ تلفن 42163 (پیش شماره 021) تماس حاصل کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 97: ضرورت جذب 70 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش سالانه 70 هزار معلم برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در تمامی مقاطع نیاز دارد.

طاهری نیا اظهار داشت: طبق برنامه 1404، دو سوم نیروهای آموزش و پرورش بازنشسته می شوند که این امر بحرانی برای آینده ایجاد خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 97: اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع کاربران سایت ایران استخدام میرسانیم؛ نتايج نهايي مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسري 1397 (پرديسهاي دانشگاه فرهنگيان ودانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 دی 97: تکمیل ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان با جذب 41 هزار دانشجو معلم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به پذیرش ۴۱ هزار دانشجو در سال جاری در این دانشگاه گفت: با این شرایط ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تکمیل است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شرکت بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب از فارغ التحصیلان دانشگاه ها با مدرک لیسانس و فوق لیسانس در این آزمون گفت: ۱۶ هزار نفر از این تعداد حائز شرایط بودند که جذب شدند که بعد از یکسال گذران کلاس های معلمی و مهارت آموزی به آموزش و پرورش اضافه می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 دی 97: تعیین زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فریبرز حمیدی سرپرست مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: هنوز زمان دقیق اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت را به ما نگفته‌اند و بررسی‌های اولیه در این رابطه انجام شده است. حمیدی ادامه داد: اگر نتایج تا قبل از آغاز نیمسال تحصیلی دوم اعلام شود، افراد می‌توانند کار خود را آغاز کنند در غیر این صورت زمان آغاز تحصیل آنها به سال آینده موکول می‌شود و در مرحله تکمیل ظرفیت حدود 4 هزار نفر پذیرش می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 دی 97: افزایش جذب نیرو در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: سهمیه‌های جذب نیرو را در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی افزایش می دهیم.

وی درباره بازنشستگی نیروها اظهار کرد: بحث بازنشسته‌ها باید بر اساس قانون انجام شود در این راستا ماده 103 خدمات کشوری اجازه می‌دهد نیروهایی که در مشاغل تخصصی کار می‌کنند تا 35 سال خدمت ارائه دهند؛

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 دی 97: حذف شرط معدل از ضوابط استخدام آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایرنا)

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال مصوبه مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش، شرط داشتن معدل کل 15 در دوره متوسطه برای داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را ابطال کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 دی 97: جذب 41 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان طی سال جاری (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: افزایش جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کشور با هدف حل مشکل کمبود معلم امسال در دستور کار قرار گرفت.

رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور ابراز داشت: طبق بررسی های صورت گرفته، در سال های آتی آموزش و پرورش کشور با کمبود بیش از ۱۳۰ هزار معلم مواجه خواهد شد که امید است با افزایش جذب در این دانشگاه، بخشی از این مشکل رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 دی 97: صدور مجوز استخدامی برای کمبود نیروی واقعی در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید صرفا برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش که مورد تایید این سازمان باشد، مجوز جذب نیرو می‌دهد.

جمشید انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نقش سازمان اداری و استخدامی در خصوص رفع بحران کمبود معلم در کشور توضیح داد: ما امسال مجوز به کارگیری 25 هزار نفر دانشجو-معلم در دانشگاه فرهنگیان را صادر کردیم؛ ضمن آنکه این دانشگاه برای امسال فارغ التحصیلانی داشت که به منظور تدریس سر کلاس رفته‌اند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 دی 97: جذب 30 هزار دانشجومعلم برای دانشگاه فرهنگیان در سال آینده  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: سال آینده برنامه‌ریزی برای پذیرش ۳۰ هزار دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان انجام شده است.

وی با بیان اینکه پاداش تمامی بازنشستگان آموزش و پرورش خراسان جنوبی پرداخت شده است، افزود: سال آینده پذیرش ۳۰ هزار دانشجو برای دانشگاه فرهنگیان برنامه‌ریزی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 آذر 97: نیاز شدید به جذب نیروی انسانی جدید در مدارس استثنایی (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس سازمان آموزش و‌پرورش استثنایی کشور کمبود شدید نیروی انسانی در مدارس به ویژه در طرح فراگیر را مهم‌ترین چالش دانست.
وی ادامه داد: هر‌ساله حدود 800 نیروی ما بازنشسته می‌شوند و این درحالی است که از‌ طریق دانشگاه فرهنگیان بین 250 تا 300 معلم جدید به خدمت می‌گیریم اما نیاز اصلی ما سالیانه 500 معلم جدید است که با شرایط جذب نیرو ی فعلی چهار تا پنج سال طول می کشد که کمبود نیرو جبران شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 آذر 97: احتمال سه ساله شدن دوره‌های کارشناسی دانشگاه فرهنگیان  (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره احتمال سه ساله شدن دوره‌های کارشناسی دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.
سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لزوم تکمیل ظرفیت در دانشگاه فرهنگیان، گفت: کمبود معلم در آموزش و پرورش امری آشکار است و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای پرورش و تربیت نیروی انسانی موردنیاز این وزارتخانه بایستی جزو اولویت‌ها باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 22 آذر 97: ضرورت جذب 190 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان افزود: در استخدام‌های سال ۱۳۸۸، ۱۵ هزار نفر نیروی جوان و متخصص با مدرک تربیت بدنی جهت توسعه فعالیت‌های ورزشی در مدارس به ویژه مدارس ابتدایی با توجه به تاثیر گذاری تحرکات بدنی و ورزش و تربیت بدنی در دوران رشد کودکی جذب آموزش وپرورش شدند؛ که اگر این اتفاق نمی‌افتاد امروز تقریبا معلم ورزشی در مدارس نبود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آذر 97: نیاز به جذب دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان کرمان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کرمان با بیان اینکه در شهرستان‌های کرمان ظرفیت بسیار خوبی برای راه‌اندازی شعبه‌ای از دانشگاه فرهنگیان وجود دارد گفت: حدود ۱۷ هزار معلم تا سال ۱۴۰۰ بازنشسته می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 آذر 97: نیاز به جذب 80 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه تربیت۷۰ تا ۸۰هزار نفر، کف نیاز ما به نیروی انسانی است گفت: کار بسیار خوبی در سال جاری صورت گرفت. در حال عبور از گردنه‌های حساس هستیم و امیدواریم نظام تعلیم و تربیت را با همت بالا به جایگاه عالی برسانیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 آذر 97: تحصیل 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان  (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های تهران دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یک نهم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در تهران‌اند و از این حیث استان تهران را قطب دانشگاه فرهنگیان می دانیم گفت: امسال بیش از ۴۱ هزار دانشجوی کارشناسی پیوسته و مهارت آموزان در دانشگاه فرهنگیان جذب شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 آذر 97: پذیرش 24 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: 24 هزار دانشجو امسال با صدور ردیف استخدامی در دانشگاه فرهنگیان سطح کشور پذیرش شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 آذر 97: آیا سه ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان منع قانونی دارد؟ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: سه ساله بودن دوره کارشناسی منع قانونی ندارد به این معنا که دانشجویان به شرط دارا بودن معدل ‘الف’ می توانند در هر ترم تا سقف 24 واحد درسی انتخاب کرده و با گرفتن 6 واحد در ترم تابستانی، سه ساله فارغ التحصیل شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 آذر 97: شروع ثبت‌ نام آزمون جبرانی اصلح دانشگاه فرهنگیان از امروز (منبع: خبرگزاری میزان)

ثبت‌نام آزمون جبرانی اصلح دانشگاه فرهنگیان برای مهارت‌آموزان سال ۹۵ این دانشگاه از فردا شنبه ۱۰ آذر آغاز می‌شود. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان مهارت‌آموزان ورودی سال ۹۵ می‌توانند از فردا شنبه ۱۰ آذر تا روز چهارشنبه ۱۴ همین ماه به سامانه سجفا مراجعه و ثبت‌نام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آذر 97: جبران کمبود نیرو در مدارس از طریق پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: وزارت آموزش و پرورش می تواند نیروهای مورد نیاز خود را از طریق پذیرش‌های سالانه ای که در دانشگاه فرهنگیان انجام می گیرد، جذب کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آذر 97: آغاز ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95 از دهم آذر (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کچوئیان سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جبرانی اصلح مهارت آموزان سال ۱۳۹۵ خبر داد و اظهار کرد: فرآیند ثبت نام مهارت­ آموزان از روز شنبه ۱۰ آذر آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۱۴ آذر ماه سال جاری ادامه دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 آذر 97: افزایش پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال های آینده (منبع: خبرگزاری آنا)

رئیس دانشگاه پیام‌نور اصفهان گفت: پذیرش دانشگاه فرهنگیان در آینده افزایش می‌یابد و با توجه به این شرایط نیاز است تا از ظرفیت‌های دانشگاه پیام نور استفاده شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 آبان 97: بررسی کیفیت دانشگاه فرهنگیان با 3 ساله شدن دوره کارشناسی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

کارشناس مسائل آموزش و پرورش معتقد است کاهش طول دوره کارشناسی این دانشگاه به سه سال باید در راستای کارآمدتر شدن تربیت معلم باشد تا منجر به کاهش کیفیت آموزشی نشود.
بحث سه ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان به اواخر شهریور برمی گردد که رضا کچوئیان معاون دانشگاه فرهنگیان از این تصمیم در صورت تصویب در هیات امنای این دانشگاه خبر داد و گفت که با حذف ۱۲ واحد درسی، ادغام برخی واحد‌ها در یکدیگر و گذراندن ۱۰ واحد درسی در تابستان مدرک کارشناسی سه ساله داده خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 آبان 97: جذب فارغ ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود نیرو در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش و پرورش معوقات فرهنگیان را کمتر از هزار میلیارد ریال اعلام کرد و از پرداخت آن تا سه هفته آینده خبر داد.

به گزارش ایرنا، سید‌محمد بطحایی با اعلام این خبر گفت: «با مساعدت سازمان برنامه و بودجه بخش عمده‌ای از این معوقه‌ها شامل پاداش بازنشستگان و معوقات نیروهای حق‌التدریسی در سال 1396 پرداخت شده است.»

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آبان 97: لزوم جذب 28 هزار نیروی مشاور تحصیلی در آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام این خبر که در حال حاضر مدارس کشور حداقل به ۲۸ هزار نیروی مشاور تحصیلی نیاز دارند، گفت: آموزش و پرورش بُعد پرورشی را به طور کامل رها کرده و فقط به مباحث آموزشی توجه دارد.

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری نخستین همایش مشاوره در مدرسه، به نقش مهم و تأثیرگذار مشاوران در مدارس اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مدارس کشور 40 هزار نیروی مشاور نیاز دارد که هم اکنون فقط تعداد 12 هزار مشاور در مدارس کشور فعال هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 آبان 97: صدور مجوز استخدامی در دانشگاه فرهنگیان برای 40 هزار نفر (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه فرهنگیان گفت: امسال برای 40 هزار دانشجو ورودی این دانشگاه حکم کارگزینی استخدام رسمی آموزش و پرورش صادر می شود.
علی خاکی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پیش بینی کرد:10 هزار نفر از 17 هزار دانش آموخته سایر دانشگاه ها که براساس ماده 28 (دوره یکساله معلمی) در حال گذراندن ارزیابی و مصاحبه هستند وارد عرصه تعلیم و تربیت شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 آبان 97: اعلام زمان برگزاری آزمون اصلح فرهنگیان 96-97 (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان برای ورودی‌های ۹۶ و ۹۷ در سال ۹۸ برگزار می‌شود. برای ورودی‌های ۹۶ در خرداد ۹۸ و برای سال ۹۷ در مرداد ماه ۹۸ برگزار می‌شود. منابع آزمون همان منابع آزمون قبلی اصلح است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 آبان 97: اخذ مجوز تکمیل ظرفیت 5 هزار داوطلب در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس از اخذ مجوز تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 آبان 97: ضرورت جذب نیرو از دانشگاه فرهنگیان برای تامین نیروی آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش تنها با جذب نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان رستگار می‌شود، توضیح داد: تا سال 1400 علیرغم افزایش جمعیت دانش‌آموزی تعداد نیروی انسانی آموزش و پرورش کاهش می‌یابد لذا مواردی همچون برنامه‌ریزی درخصوص چگونگی حفظ توازن نیروی انسانی و جمعیت دانش‌آموزی و جذب نیروی کاربلد و قابل‌اعتماد ضروری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 آبان 97: امکان جذب 5 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری (منبع: خبرگزاری دانشجو)

رییس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به وجود ۵ هزار ظرفیت خالی برای تحصیل در این دانشگاه گفت: تکمیل ظرفیت این دانشگاه از سوی سازمان سنجش برگزار و ترم تحصیلی پذیرفته‌شدگان از بهمن‌ماه آغاز می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 آبان 97: آزمون اصلح برای دانشجو معلمان کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سرپرست معاونت تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از پیشنهاد برگزاری آزمون اصلح دانشجو معلمان به شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 آبان 97: اعلام نتایج بررسی مجدد احراز صلاحیت دانشجو معلمان طی فردا (منبع: خبرگزاری فارس)

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان گفت: نتایج بررسی مجدد احراز صلاحیت مهارت آموزان سال 95، 2 آبان اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 مهر 97: دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 3 ساله می شود (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان به پیشنهاد طرح تعدیل واحدهای دوره کارشناسی پیوسته اشاره کرد و گفت: یکسری دروس همپوشان داریم که این درس‌ها را می‌توان با هم ادغام کرد و دوره کارشناسی را در سه سال تجمیع کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 مهر 97: استفاده از معلمان حق ‌التدریس و به کارگیری مدیران در کلاس ‌ها (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به ضرورت استفاده از صندلی‌های خالی دانشگاه فرهنگیان، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به موضوع تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ورود کرده و تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به کار می‌برد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مهر 97: جذب دانشجو معلمان برای جبران کمبود معلم در بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از دانشجومعلمان سال آخر دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برای پوشش بخشی از کلاس های درس استفاده می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مهر 97: پذیرش بیش از 500 دانشجو معلم جدید در دانشگاه فرهنگیان بوشهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کار دانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم. امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مهر 97: اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد بوشهر (منبع: خبرگزاری ایرنا)
به گزارش ایرنا، ناصر غلامی روز شنبه در نشست فراگیران دوره آموزشی ضمن خدمت آموزگاران مقطع ابتدایی شهرستان دشتی افزود: یکی از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در سال جاری اخذ مجوز 945 ردیف استخدامی در پردیس تربیت معلم و 529 ردیف استخدامی آزاد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 مهر 97: جذب 488 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان رسالت زاهدان (منبع: خبرگزاری پانا)

سرپرست دانشگاه فرهنگیان رسالت دختران زاهدان گفت: 488 نفر مهرماه امسال در این دانشگاه پذیرش شدند که نسبت به سال گذشته حدود سه برابر افزایش بیشتری داشته است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 17 مهر 97: جذب 10 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش طی سال آتی (منبع: خبرگزاری میزان)

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان سال آینده ۱۰ هزار فارغ التحصیل دارد، جذب این تعداد برای سال آینده قطعی است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مهر 97: آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب 20 هزار دانشجوی جدید الورود در سال 98 (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس دانشگاه فرهنگیان می‌گوید این دانشگاه آمادگی آن را دارد که برای سال تحصیلی ۹۸ حدود ۳۰ هزار معلم تربیت کند. وی اظهار کرد: ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان فرصتی را در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار داده تا در صورتی که امکان تامین نیرو از طریق تعهد خدمت میسر نباشد از فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها با توجه به گذراندن دوره‌های مهارتی و ضوابط و شرایطی که آموزش و پرورش تعیین می‌کند جذب نیرو داشته باشد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مهر 97: لزوم افزایش جذب دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مسئله کمبود نیروی انسانی گفت:تنها راه ورود به آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان است که خروجی سالانه این دانشگاه پاسخگوی نیازها نیست.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 10 مهر 97: جذب و استخدام 388 دانشجو معلم در آموزش و پرورش استان گیلان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا نادر جهان آرای در مراسم آغاز سال تحصیلی نومعلمان دانشگاه فرهنگیان از جذب 388 دانشجو معلم در سال تحصیلی 98 _ 97 خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 234 دانشجو، پسر و 154 نفر دختر هستند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 9 مهر 97: جذب 24 هزار داوطلب کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ، معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان کشور امروز در زاهدان گفت : این افراد در 98 مرکز دانشگاه فرهنگیان و پردیس این دانشگاه ها پذیرفته شده اند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مهر 97: ورود 9200 فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس در سال تحصیلی جدید (منبع: خبرگزاری تسنیم)

خنیفر با اشاره به اهمیت داشتن معلمان خوب و تاثرات آن بر فرایندهای کشور، اظهار کرد: ما منکر اینکه راه های موازی برای جبران کمبود معلم در کشور باید مدنظر قرار بگیرد نیستیم اما هر فردی قرار است معلم شود و به جز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی جذب سیستم آموزشی و پرورشی کشور شود باید یک دوره یکساله را در این دانشگاه ها به صورت آزمایشی بگذراند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 6 مهر 97: امکان جذب 50 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در صورت تخصیص اعتبار از سوی مجلس (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

رییس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به اینکه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت جذب ۵۰ هزار دانشجو را دارد، از آمادگی مجلس برای تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات در این خصوص خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مهر 97: ضرورت صدور مجوز استخدام 400 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون آموزش مجلس از سازمان اداری و استخدامی خواست سریع‌تر مجوز جذب ۴۰۰ عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 2 مهر 97: افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان تا 85 هزار دانشجو (منبع: خبرگزاری پانا)

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: با کمک دو دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی انشالله بخشی از مشکلات نیروی انسانی حل خواهد شد. پیش بینی ما این است با تغییر مدل‌های تربیت معلم و کمک‌های دیگر دستگاه‌ها ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از تربیت ۳۳ هزار به ۸۵هزار دانشجو افزایش پیدا کند. حدود 18 هزار نفر نیز با مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه‌های دیگر وارد‌ دانشگاه فرهنگیان می‌شوند و با یکسال آموزش برای ورود به آموزش و پرورش آماده خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مهر 97: لزوم جذب 400 عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

حبیب الله دهمرده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری کمبود هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان از پیگیری مسئولان ذی ربط جهت جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان قدردانی کرد و گفت: باید شاخص لازم میان نسبت استاد به دانشجو وجود داشته باشد اما متاسفانه این نسبت در دانشگاه فرهنگیان رعایت نشده و مطلوب نیست و باید با جذب نیرو این چرخه معیوب رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 30 شهریور 97: تصویب روند جذب و بکارگیری 400 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اختصاص ۵۰ سهمیه جذب هیئت علمی از سوی وزارت علوم برای دانشگاه فرهنگیان گفت: جذب ۴۰۰ عضو هیئت علمی نیز مورد تصویب هیئت امنای دانشگاه قرار گرفته و امیدواریم ردیف‌های مربوط به‌زودی از سوی سازمان امور استخدامی صادر شود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام دانشگاه فرهنگیان را از این قسمت دنبال کنید:

+ احتمال سه ساله شدن دوره‌های کارشناسی دانشگاه فرهنگیان (25 آذر 97)
+ ضرورت جذب 190 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (22 آذر 97)
+ نیاز به جذب دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان کرمان (20 آذر 97)
+ نیاز به جذب 80 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (17 آذر 97)
جبران کمبود نیرو در مدارس از طریق پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (6 آذر 97)
+ آغاز ثبت نام آزمون اصلح برای مهارت آموزان سال 95 از دهم آذر (6 آذر 97)
+ افزایش پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال های آینده (3 آذر 97)
+
 جذب 40 هزار دانشجو معلم در سال تحصیلی جدید (7 آبان 97)
+ اعلام نتایج اعتراض به آزمون اصلح فرهنگیان (2 آبان 97)
آزمون ا‌صلح جبرانی دانشگاه فرهنگیان آذرماه برگزار خواهد شد (22 مهر 97)
پذیرفته شدن 5 هزار و 103 نفر در آزمون اصلح فرهنگیان (16 مهر 97)
برگزاری آزمون دوباره برای قبول نشدگان در آزمون اصلح فرهنگیان (14 مهر 97)
احتمال کاهش زمان دوره تحصیل دانشجو معلمان در دانشگاه فرهنگیان (10 مهر 97)
تامین کمبود نیروی معلم در طی دو سال به شرط اختصاص بودجه به دانشگاه فرهنگیان (9 مهر 97)
جذب 24 هزار داوطلب کنکور سراسری در دانشگاه فرهنگیان (9 مهر 97)
جزئیات تایید طرح ‌های دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود نیروی آموزشی (9 مهر 97)
+ تصویب روند جذب و بکارگیری 400 عضو هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان (30 شهریور 97)
+ ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان 3 برابر می شود (29 شهریور 97)
دانشگاه فرهنگیان دوره کارشناسی خود را سه ساله کرد (27 شهریور 97)
6 مهر پایان مهلت ثبت ‌نام متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان (27 شهریور 97)
جذب معلم از دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش هرمزگان (25 شهریور 97)
+ 9350 نیروی جدید از دانشگاه فرهنگیان وارد مدارس کشور می شوند (24 شهریور 97)
+ لزوم جذب 2 هزار معلم در آموزش و پرورش بوشهر (22 شهریور 97)
+ اعلام شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان (22 شهریور 97)
استخدام 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان (20 شهریور 97)
جذب 40 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (19 شهریور 97)
پیگیری استخدام معلمان حق التدریس و پیش دبستانی در مجلس (18 شهریور 97)
+ اعلام جزئیات ثبت ‌نام و انتخاب واحد پذیرفته ‌شدگان ارشد دانشگاه فرهنگیان (14 شهریور 97)
+ تحصیل بیش از 40 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از ابتدای مهر (13 شهریور 97)
اعلام نتایج نهایی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان تا نیمه دوم شهریور ماه (12 شهریور 97)
جذب 24 هزار دانشجو معلم در سال 97 در دانشگاه فرهنگیان (11 شهریور 97)
آیا دانشگاه فرهنگیان مشمول قانون ممنوعیت دانشگاه ‌داری می‌شود؟ (11 شهریور 97)
اعلام شرایط اختصاصی فراخوان جذب هیأت علمی پیمانی دانشگاه فرهنگیان در شهریور 97 (11 شهریور 97)
+ افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در استان بوشهر (10 شهریور 97)
+ جذب 650 نیروی انسانی جدید در آموزش و پرورش مازندران (10 شهریور 97)
+ آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان (9 شهریور 97)
آیا جذب نیرو در آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام شود؟ (9 شهریور 97)
+ انجام مصاحبه 423 نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد (7 شهریور 97)
+ جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (5 شهریور 97)
اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل (4 شهریور 97)
+ اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان کردستان (4 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان البرز (3 شهریور 97)
اطلاعیه های جذب دانشگاه فرهنگیان در استان خوزستان (3 شهریور 97)
زمان اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش در نیمه دوم مهر 97 (3 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان کردستان (3 شهریور 97)
+ اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان آذربایجان شرقی (3 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان مرکزی (خواهران) (3 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان مرکزی (برادران) (3 شهریور 97)
+ آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد از امروز (3 شهریور 97)
+ ضرورت افزایش ظرفیت استخدامی دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (2 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان اردبیل (1 شهریور 97)
+ اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان آذربایجان غربی (1 شهریور 97)
اطلاعیه مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در استان گیلان (1 شهریور 97)
+ آغاز گزینش داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و رشته های دبیری دانشگاه شهید رجایی (31 مرداد 97)
ضرورت گذراندن دوره های کارورزی برای معلمان دانشگاه فرهنگیان (29 مرداد 97)
+ جذب یک هزار و 435 دانشجو معلم برای تدریس در دانشگاه فرهنگیان خوزستان (29 مرداد 97)
+ آغاز مصاحبه پذیرفته‌ شدگان دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی از اول شهریور (28 مرداد 97)
+ اضافه شدن سه رشته جدید به دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی (27 مرداد 97)
+ پیگیری مشکل تبدیل وضعیت کارشناسان به هیات علمی دانشگاه فرهنگیان (27 مرداد 97)
+ اختصاص بیش از یک هزار ردیف استخدامی در آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان قم (25 مرداد 97)
جذب 7 هزار معلم در مدارس کشور با شرط موفقیت در آزمون اصلح فرهنگیان (24 مرداد 97)
جذب 25 هزار نفر از طریق کنکور دانشگاه فرهنگیان در وزرات آموزش و پرورش (22 مرداد 97)
+ 25 هزار دانشجو معلم از مهر ماه امسال جذب دانشگاه فرهنگیان می شوند (22 مرداد 97)
+ جذب 2900 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان تهران از طریق کنکور سراسری (20 مرداد 97)
لزوم کسب گواهینامه صلاحیت حرفه‌ای برای معلمان جهت تدریس (20 مرداد 97)
+ سه برابر شدن ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از امسال (19 مرداد 97)
جزئیات شرایط انتخاب رشته دانشجو معلمان برای جذب در دانشگاه فرهنگیان (19 مرداد 97)
تحصیل دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان چه مزایایی برایشان دارد؟ (18 مرداد 97)
تعیین تکلیف متقاضیان جذب هیأت علمی در سه فراخوان دانشگاه فرهنگیان تا پایان شهریور 97 (16 مرداد 97)
+ امسال 300 نفر در دانشگاه فرهنگیان لرستان پذیرش می شوند (16 مرداد 97)
+ دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی بیش از هزار دانشجو معلم جذب می کند (15 مرداد 97)
انتخاب محل آزمون اصلح مهارت آموزان دانشگاه فرهنگیان اختیاری شد (15 مرداد 97)
+ موافقت با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه‌ های فرهنگیان (14 مرداد 97)
954 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان بوشهر از طریق کنکور سراسری پذیرش می شوند (13 مرداد 97)
+ اعلام شرایط اختصاصی جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان (13 مرداد 97)
+ افزایش ظرفیت جذب دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان (13 مرداد 97)
اعلام جزئیات شرایط جذب دانشجو در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی (11 مرداد 97)
+ مشخص شدن ظرفیت جذب دانشجو معلم در دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور (6 مرداد 97)
پذیرش 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (5 مرداد 97)
ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان افزایش یافت (3 مرداد 97)
اخذ مجوز جذب و استخدام در 25 هزار ردیف شغلی برای دانشگاه فرهنگیان (2 مرداد 97)
توافق وزارت علوم با جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (31 تیر 97)
جذب 24 هزار دانشجو معلم از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان (31 تیر 97)
تایید مجوز جذب 25 هزار نیرو در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان (30 تیر 97)
+ آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب 30 هزار دانشجو معلم (30 تیر 97)
صدور مجوز جذب 25 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش (25 تیر 97)
آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه برگزار می شود (13 تیر 97)
+ موافقت سازمان اداری و استخدامی با جذب 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (12 تیر 97)
پذیرش و جذب 300 دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبد کاووس (10 تیر 97)
+ آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای جذب حداکثری دانشجو معلم در کشور (9 تیر 97)
+ شناسایی ظرفیت ‌های دانشگاه فرهنگیان برای جذب 41 هزار دانشجو معلم جدید (9 تیر 97)
+ موافقت با جذب 400 عضو هیات علمی جدید در دانشگاه فرهنگیان (6 تیر 97)
موافقت با پذیرش مجدد دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس (4 تیر 97)
دریافت مجوز جذب و پذیرش 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (3 تیر 97)
نیاز به جذب و استخدام بیش از 2 هزار استاد در دانشگاه فرهنگیان تا 8 سال آینده (3 تیر 97)
آمادگی دانشگاه فرهنگیان مازندران برای جذب 2 هزار دانشجو معلم در مهر 97 (2 تیر 97)
+ 41 هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد (28 خرداد 97)
ساماندهی جذب 41 هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش توسط دانشگاه فرهنگیان (27 خرداد 97)
+ چه تعداد نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش خواهند شد؟ (27 خرداد 97)
جذب 41 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان از سال آینده (21 خرداد 97)
+ لزوم جذب دانشجو در رشته‌ تربیت معلم پرورشی دانشگاه فرهنگیان (21 خرداد 97)
پیگیری برای افزایش جذب و پذیرش 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (20 خرداد 97)
ظرفیت جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان 3 برابر می شود (19 خرداد 97)
+ ضرورت جذب سالانه 50 هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم (19 خرداد 97)
دریافت مجوز جذب 24 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای سال 97 (13 خرداد 97)
+ دانشگاه فرهنگیان امسال باید بیش از 50 هزار دانشجو جذب کند (12 خرداد 97)
لزوم فراهم سازی شرایط جذب حداکثری دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی (11 خرداد 97)
+ پیش بینی افزایش دو برابری جذب و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان اردبیل (8 خرداد 97)
لزوم جذب سالانه 50 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان (5 خرداد 97)
+ رایزنی برای اخذ مجوز استخدام 25 هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان (2 خرداد 97)
+ جذب و بکارگیری 25 هزار دانشجو معلم در دانشگاه فرهنگیان برای مهر97 (29 اردیبهشت 97)
جذب و استخدام بیش از 600 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان گلستان (12 اردیبهشت 97)

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

 


داوطلبین عزیز میتوانند نظرات و تجارب خود در رابطه با این آزمون استخدامی به اشتراک بگذارند.
با آرزوی موفقیت – سایت ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:39

  کد دیدگاه : 2118156

  اعلام نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی
  ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع کاربران سایت ایران استخدام میرسانیم؛ نتايج نهايي مرحله تكميل ظرفيت آزمون سراسري 1397 (پرديسهاي دانشگاه فرهنگيان ودانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي) اعلام گردید.
  جهت مشاهده نتایج نهایی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه ش

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:30

  کد دیدگاه : 2086775

  سلام‌کسی اطلاعی درباره حذف اضطراری واحد در دانشگاه فرهنگیان دارد؟ ترم اول هستم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سلام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:19

  کد دیدگاه : 2050130

  این همه سنگ در کاریابی هست .این محدودیت سنی دیگر چیست ؟باور بفرمایید همه ی انسان ها چه زن و چه مرد نیاز به کار دارند.این ادم دارند تا ۷۰ یا ۷۵ سالگی کار می کنند .اخر ادمی که از ۴۰ سال گذشت دیگر نیازی به تامین معاش ندارد.؟؟؟
  دانشگاه فرهنگیان چه فرقی با دانشگاه های دیگر دارد؟؟؟دانشجو در هر دانشگاهی که درس می خواند باید عالم و دانا و دانشمند شود.صرف به خاطر اینکه فردی از فلان دانشگاه فارغ التحصیل شده به او کار ندهید .بلکه ببنید چقدر دانش دارد.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Shiva

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:16

  کد دیدگاه : 1984972

  سلام خسته نباشید خواستم شرایط دانشگاه فرهنگیان رو در کنکور98 سال جدید بدونم چه از نظر سن معدل کل و قد و همین اینکه سال ۹۸ چند هزار دانشجو معلم از طریق کنکور میگیرن دفترچه فرهنگیان کی میاد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هاشمزهی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:07

  کد دیدگاه : 1969460

  سلام من۳۰۰۰شدم میخواستم فرهنگیان برم ولی انتخاب رشتم بدشدمیخواستم بدونم تکمیل ظرفیت برای فرهنگیان هست یانه؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...