• ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز

استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز - 25 تیر 1402

آگهی 25 تیر 1402: استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز
شركت مهندسی انرژی گستران نیمروز در راستای تكمیل كادر نیروی انسانی مورد نیاز خود، در رشته های شغلی مندرج در جدول شماره 2 از بین آقایان و از طریق برگزاری آزمون كتبی و مصاحبه تخصصی و تایید صلاحیت، به ترتیب از بالاترین نمره با اولویت بومی بودن جهت شهرستانهای استان (مندرج در جدول شماره 1) به صورت قرارداد موقت پیمانكاری با شرایط به شرح ذیل جذب می نماید. مهلت ثبت نام تا 18 مرداد 1402 می باشد.

دانلود دفترچه شرایط (PDF)

شرایط عمومی (مشاهده)
1- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه
3- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم (ملاك محاسبه تاریخ كارت پایان خدمت، زمان برگزاری آزمون به تاریخ 1402/04/15 می باشد).
تبصره: نحت هیچ شرایطی كارت معافیت پزشكی مورد قبول نمی باشد.
4- عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان ها، دخانیات و مشروبات الكلی.
5- نداشتن سابقه محكومیت كیفری و ارائه گواهی عدم سوءپیشینه.
6- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.
7- دارا بودن شرایط احراز شغل مطابق جدول شماره .2
8- عدم عضویت در هیات مدیره یا مدیریت عامل شركت های پیمانكاری دیگر.
9- نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمانها و شركتهای دولتی و خصوصی
10- احراز صلاحیت های موردنظر و تایید گزینش شركت پس از قبولی در آزمون كتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی (مشاهده)
1. دارا بودن مدرك تحصیلی كاردانی برق (كلیه گرایش های)
ملاك عمل برای تاریخ فراغت از تحصیل قبل از 1402/04/15 می باشد.
2. داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون یا تاریخ 1402/04/15 به شرح ذیل:
2-1 حداكثر سن 30 سال تمام برای تمامی متقاضیان
2-2 مدت انجام خدمت سربازی تا 24 ماه به حداكثر سن فوق الذكر اضافه خواهد شد. 
3. حداقل قد 160 سانتی متر و وزن متناسب و برخورداری از سلامت جسم و روان، قدرت تحرك و توانائی انجام  وظیفه.
4. نداشتن مشكل بینائی، شنوائی، لكنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی كه منجر به استفاده از پلاتین در بدن شده باشد(براساس گواهی سلامت پزشك).
5. بومی منطقه:
5-1 بومی بودن فرد و اسكان مداوم مشارالیه در آبادی، روستا، دهستان، بخش، شهر و شهرستان نزدیك به یكی از شهرستانهای مندرج در جدول شماره یك مهم ترین شاخص برای پذیرش فرد می باشد. افراد بومی
ساكن در روستا، شهر دهستان، شهرستان نزدیك به پست برق به ترتیب از اولویت پذیرش برخوردار هستند.
5-2 شرایط احراز بومی بودن
5-2-1 ارائه مشخصات سجلی مبنی بر تولد فرد در یكی از روستاها، دهستانها، بخشها و شهرستانی كه در حوزه جغرافیایی شهرستانهای فوق الذكر واقع شده است.
5-2-2 ارائه گواهی از شورای روستا، بخش، دهستان، شهر و شهرستان یا مراكز معتبر دولتی نظیر بخشداری، فرمانداری مبنی بر سكونت فرد در آن محل.
6. انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی از میان افراد حائز شرایط كه به ترتیب بالاترین نمره آزمون كتبی را كسب كرده باشند انجام خواهد شد.
7. انتخاب نهائی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود. لذا قبولی در آزمون كتبی به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
8. از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بكارگیری در دیگر نقاط استان سیستان و بلوچستان اخذ خواهد گردید.
9. شركت برق منطقه ای استان در خصوص جذب و بكارگیری نیروهای پذیرفته شده هیج تعهد استخدامی نخواهد نداشت.
10. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد شود و در هر مرحله ای از جذب نیرو (شامل آزمون، مصاحبه و جذب) محرز شود كه داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد مزبور لغو و خسارات مربوطه اخذ خواهد گردید.

مواد آزمون (مشاهده)
1. سؤالات آزمون در یك دفترچه شامل سؤالات عمومی و سؤالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول نیاز های جذب نیرو در جدول مواد آزمون درج شده است.(جدول شماره3)
2. آزمون دارای نمره منفی بوده، هر پاسخ صحیح یك نمره و به هر پاسخ غلط یك سوم نمره منفی تعلق می گیرد.

استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز - 17 دی 1401

آگهی 17 دی 1401: استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز
شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز طرف قرارداد با شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان درنظردارندبرای تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، در رشته شغلی فن ورز شبکه هوایی برق (سیمبان) از بین آقایان و از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و تایید صلاحیت، به ترتیب از بالاترین نمره با اولویت بومی بودن جهت شهرستانهای استان (مندرج در جدول شماره۱) به صورت قرارداد موقت پیمانکاری با شرایط به شرح ذیل جذب نماید. مهلت ثبت نام تا 3 بهمن 1401 می باشد.

دانلود دفترچه شرایط (PDF)

شرایط عمومی (مشاهده)
1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم (غیر پزشكی) ملاك عمل برای محاسبه تاریخ كارت پایان خدمت زمان برگزاری آزمون 10/11/1401می باشد .
تبصره: تحت هیچ شرایطی كارت معافیت پزشكی مورد قبول نمی باشد.
3 -عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
4 -نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر
5 -داشتن سلامت جسمانی ،روانی و توانایی برای انجام شغل مورد درخواست.
6 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
7 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
8 -عدم منع قانونی برای فعالیت و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها و شركت ها
9 -احراز صلاحیت های عمومی و گزینش پس از قبولی در آزمون كتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی (مشاهده)
1 -جنسیت: مرد
2 -دارا بودن كارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت غیر پزشكی.
شرایط سنی:
الف) داشتن حداكثر 24 سال برای دارندگان مدرك دیپلم (متولدین 30/10/1377 به بعد)
ب ) داشتن حداكثر 26 سال برای دارندگان مدرك فوق دیپلم (متولدین30/10/1375 به بعد)
ج ) در صورت داشتن سابقه كار مرتبط ، مدت سابقه(حداكثر 2 سال) بر حسب سوابق پرداخت حق بیمه به سازمان تامین اجتماعی به سقف سنی افزوده خواهد شد..
د ) مدت انجام خدمت سربازی ، تا 24 ماه به حداكثر سن فوق الذكر اضافه خواهد شد.
1 -متناسب بودن قد و وزن بر اساس BMI (قد حداقل 165)
2 -نداشتن مشكل بینایی، شنوایی، لكنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی كه منجر به استفاده از پلاتین در اعضای بدن شده باشد و توانایی كار در ارتفاع ، نداشتن نقص عضو و عینكی نباشد.
3) دارا بودن مدرك تحصیلی دیپلم برق (كلیه گرایش ها)
ب) دارا بودن مدرك تحصیلی فوق دیپلم برق (كلیه گرایش ها)
4 - متقاضیان بایستی الزاماً بومی و ساكن محل مورد تقاضا بوده و تحت هیچ شرایطی نیروی غیر بومی در مناطق مورد نظر پذیرش نخواهد شد.
5 - اطلاعات افراد متقاضی نبایست قبلاً در سامانه HRIS شركت توزیع نیروی برق ثبت شده باشد.
6 - به مقاطع تحصیلی بالاتر از شرایط درج شده در این آگهی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
7 - پس از كسب حد نصاب آزمون كتبی جهت طی دیگر مراحل فرایند استخدام ، اخذ تاییدیه سلامت جسمانی طب كار (از مراجع ذیصلاح مورد تایید شركت توزیع) و گواهی عدم سوء پیشینه الزامی خواهد بود.
8 - كارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه وگواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و در موعد مقرر ارائه گردد. (داوطلب باید تا تاریخ 30/10/1401 فارغ التحصیل شده باشد )
9 - انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه حداكثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی كه حد نصاب نمره آزمون تعیین شده را كسب كرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات انجام می گردد.
10 -در صورتی كه داوطلبی با مدارك تحصیلی غیر مرتبط و پایین تر و یا بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شركت نماید ، از ادامه اشتغال وی در هر مرحله حتی پس از عقد قرارداد ممانعت به عمل خواهد آمد.
11 -انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون كتبی پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می باشد.
12 -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام) مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و مصاحبه محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت بكارگیری، لغو و بلا اثر می گردد.
13 -شرط پذیرفته شدن كلیه متقاضیان مشروط به دارا بودن شرایط فیزیكی مورد نیاز برای مشاغل مربوطه میباشد.
14 -پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی ، قراردادی ،پیمانی و .......... با شركت های تابعه و وابسته وزارت نیرو ندارند. با توجه به رویكرد بومی گزینی پس از به كار گیری به هیچ یك از درخواست های انتقالی افراد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
چگونگی ثبت نام (مشاهده)
1 -داوطلبان پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی می توانند از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 1401/10/19 حداكثر تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 1401/11/03 ازطریق پایگاه اطلاع رسانی لینك سامانه ثبت نام آزمون اقدام به ثبتنام در آزمون نمایند.
2 -داوطلبان می بایست مبلغ 1/800/000 ریال (یكصد و هشتاد هزار تومان) را به عنوان هزینه شركت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام (سامانه خرید كارت ثبت نام) و با استفاده از كارتهای بانكی عضو شبكه شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم كارت و كد cvv2 پرداخت نمایید
توضیح: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
3 –پس از انجام كامل و موفقیت آمیز ثبت نام كه شامل تكمیل كلیه فیلدهای اطلاعاتی و پرداخت هزینه آزمون می باشد، به داوطلبان كد رهگیری اختصاص یافته و اعلام می شود. ضروری است كلیه داوطلبان این كد را یادداشت نموده و در حفظ آن دقت نمایند.
4 -به داوطلبان محترم توصیه می شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی، جدول نیازها ، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را كاملاً مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عكس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند “ د“ آماده نمایند.
ضمناً پیگیری مراحل بعدی مانند دریافت كارت ورود به جلسه آزمون، آگاهی از زمان و مكان برگزاری آزمون الزامی بوده و مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد.
5 -ثبت نام در ساعات كم ترافیك، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت و بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موكول نشود.شایان ذكر است كه در صورت وجود اشكال در مرحله ثبت نام، مانند واضح نبودن عكس ارسالی توسط داوطلب، اطلاع رسانی لازم از طریق ارسال پیامك به شماره تلفن همراه معرفی شده از سوی داوطلب یا برقراری تماس تلفنی،برای ویرایش اطلاعات به عمل خواهد آمد. در صورت بی توجهی به پیامك ارسالی و این موضوع، مسؤولیت تبعات آن به عهده داوطلب می باشد. داوطلبان محترم دقت كافی و لازم را در این موارد و به هنگام ثبت نام به عمل آورند.
6 -مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.
تذكر: داوطلبان محترم در صورت درج اشتباه اطلاعات شخصی در مرحله ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تلفن مجری آزمون ،مندرج در بند «ز» تماس حاصل نمایند. 
دریافت کارت (مشاهده)
1 -ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام اعلامی از روز سه شنبه مورخ 1401/11/04 لغایت شنبه 1401/11/08 انجام خواهد پذیرفت.
2 -آزمون در روز دوشنبه مورخ 1401/11/10 در محلی كه آدرس آن در زمان ارائه كارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد.
3 -در صورت ایجاد هرگونه تغییر در كلیه جزئیات مربوط به مراحل برگزاری آزمون، اطلاع رسانی لازم از طریق همین پایگاه اینترنتی به عمل خواهد آمد و داوطلبان محترم موظف به آگاهی یافتن، رعایت و انجام آن ها می باشند.
4 – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی كاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب جلوگیری خواهد شد.
مواد آزمون (مشاهده)
1 -سوالات آزمون در یك دفترچه شامل سوالات عمومی و سوالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول پیوست شماره 2 در پایان آگهی درج شده است.
2-آزمون دارای نمره ی منفی بوده، هر پاسخ صحیح یك نمره و به هر پاسخ غلط یك سوم نمره منفی تعلق میگیرد.

استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز - 1 اردیبهشت 1401

آگهی 1 اردیبهشت 1401: استخدام شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز
شرکت مهندسی انرژی گستران نیمروز در راستای تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان سیستان و بلوچستان در رشته های شغلی مندرج در جدول شماره 2 از بین آقایان و از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و تایید صلاحیت، به ترتیب از بالاترین نمره با اولویت بومی بودن جهت شهرستانهای استان (مندرج در جدول شماره 1) به صورت قرارداد موقت پیمانکاری با شرایط به شرح ذیل جذب می نماید. مهلت ثبت نام تا 14 اردیبهشت 16 اردیبهشت 1401 می باشد.

دانلود دفترچه شرایط

شرایط عمومی (مشاهده)
1 -داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصل والیت فقیه
3 -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم (ملاک محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت، زمان برگزاری آزمون به تاریخ 1401/02/23 می باشد).
تبصره: تحت هیچ شرایطی کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد.
4 -عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان ها، دخانیات و مشروبات الکلی.
5 -نداشتن سابقه محکومیت کیفری و ارائه گواهی عدم سوءپیشینه.
6 -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی وظایف محوله.
7 -دارا بودن شرایط احراز شغل مطابق جدول شماره 2.
8 -عدم عضویت در هیات مدیره یا مدیریت عامل شرکت های پیمانکاری دیگر.
9 -نداشتن منع قانونی برای جذب و عدم تعهد خدمتی به دیگر سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی
10 -احراز صلاحیت های موردنظر و تایید گزینش شرکت پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
شرایط اختصاصی (مشاهده)
1 -دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی برق (کلیه گرایش های)
ملاک عمل برای تاریخ فراغت از تحصیل قبل از 1401/02/23 می باشد.
2 -داشتن شرایط سنی در هنگام برگزاری آزمون یا تاریخ 1401/02/23 به شرح ذیل:
1-2 -حداکثر سن 30 سال تمام برای تمامی متقاضیان
2-2 -مدت انجام خدمت سربازی تا 24 ماه به حداکثر سن فوق الذکر اضافه خواهد شد.
3-2 -برای متقاضیان آزمون در صورت داشتن سابقه تأمین اجتماعی مرتبط با رشته انتخابی (در زمینه انتقال و فوق توزیع) به مدت 8 سال به حداکثر سن فوق الذکر اضافه می گردد.
4-2 -در مورد شرکت کنندگان شاهد، جانباز و آزادگان و فرزندان آنها در صورت ارائه مدرک به میزان 5 سال به حداکثر سن فوق اضافه خواهد شد.
3 -حداقل قد 160 سانتی متر و وزن متناسب و برخورداری از سالمت جسم و روان، قدرت تحرک و توانائی انجام وظیفه.
4 -نداشتن مشکل بینائی، شنوائی، لکنت زبان، بیماری های خاص و یا حوادثی که منجر به استفاده از پالتین در بدن شده باشد(براساس گواهی سلامت پزشک).
5 -بومی منطقه:
1-5 -بومی بودن فرد و اسکان مداوم مشارالیه در آبادی، روستا، دهستان، بخش، شهر و شهرستان نزدیک به یکی از شهرستانهای مندرج در جدول شماره یک مهم ترین شاخص برای پذیرش فرد می باشد. افراد بومی ساکن در روستا، شهر دهستان، شهرستان نزدیک به پست برق به ترتیب از اولویت پذیرش برخوردار هستند.
2-5 -شرایط احراز بومی بودن
1-2-5 -ارائه مشخصات سجلی مبنی بر تولد فرد در یکی از روستاها، دهستانها، بخشها و شهرستانی که در حوزه جغرافیایی شهرستانهای فوق الذکر واقع شده است.
2-2-5 -ارائه گواهی از شورای روستا، بخش، دهستان، شهر و شهرستان یا مراکز معتبر دولتی نظیر بخشداری، فرمانداری مبنی بر سکونت فرد در آن محل.
6 -انتخاب پذیرفته شدگان آزمون برای انجام مصاحبه تخصصی از میان افراد حائز شرایط که به ترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند انجام خواهد شد.
7 -انتخاب نهائی پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون از طریق مصاحبه و گزینش میسر خواهد بود. لذا قبولی در آزمون کتبی به منزله پذیرش قطعی فرد تلقی نخواهد شد.
8 -از پذیرفته شدگان تعهدی مبنی بر خدمت در محل مورد نظر و یا بکارگیری در دیگر نقاط استان سیستان و بلوچستان اخذ خواهد گردید.
9 -شرکت برق منطقه ای استان در خصوص جذب و بکارگیری نیروهای پذیرفته شده هیج تعهد استخدامی نخواهد نداشت.
10 -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا اعلام مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد شود و در هر مرحله ای از جذب نیرو (شامل آزمون، مصاحبه و جذب) محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خالف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت عقد قرارداد مزبور لغو و خسارات مربوطه اخذ خواهد گردید.
11-پذیرفته شدگان این آزمون هیچگونه ارتباط استخدامی، قراردادی، پیمانی، و... با سایر دستگاههای اجرائی و شرکتهای تابعه وزارت نیرو نباید داشته باشد.
مواد آزمون (مشاهده)
1 -سؤالات آزمون در یک دفترچه شامل سؤالات عمومی و سؤالات تخصصی طراحی گردیده و مواد (دروس) رشته شغلی و جزئیات مربوط در جدول نیاز های جذب نیرو در جدول مواد آزمون درج شده است. (جدول شماره 3)
2 -آزمون دارای نمره منفی بوده، هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد.
چگونگی ثبت نام (مشاهده)
1- داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این دفترچه می توانند از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/02/01 حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 1401/02/14 روز جمعه مورخ 1401/02/16 از طریق سایت اینترنتی مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.
2- داوطلبان می بایست مبلغ 1/500/000 ریال (یک میلیون و پانصد هزار ریال) را به عنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند. مبلغ هزینه پرداخت به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
راهنمای ثبت نام (مشاهده)
1- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید.
2- هنگام درج اطلاعات، کلید (Caps Lock) صفحه کلید خاموش باشد.
3-از زدن کلید (Enter) در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله‌ (Space) استفاده نمایید.
4-تکمیل‌ اطلاعات کلیه‌ فیلدها الزامی‌ است‌.
5-کد ملی‌ خود را به‌ صورت کامل‌ (با درج صفر) و بدون خط‌ تیره وارد نمایید.
6-برای الصاق عکس‌، از فایل‌ اسکن‌ شده عکس‌ پرسنلی‌ 4×3 (تمام رخ، زمینه‌ روشن‌ و جدید)، با فرمت‌ JPG و با حجم‌ حداکثر70 کیلوبایت‌ استفاده نمایید.
7-در انتهای فرم ثبت‌ نام، فیلد مربوط به‌ شماره بازیابی‌ که‌ از نوع عددی و 5 رقمی‌ می‌ باشد را به‌ دلخواه تکمیل‌ و آن را یادداشت‌ نمایید. در صورت فراموش کردن شماره رهگیری ثبت‌ نام، با استفاده از این‌ شماره به‌ همراه کد ملی‌ و شماره شناسنامه‌ می‌ توانید شماره رهگیری خود را بازیابی‌ نمایید لذا تا پایان مراحل‌ آزمون از این‌ شماره کاملاً مراقبت‌ نمایید.
9-پس‌ از تکمیل‌ نمودن اطلاعات، شماره رهگیری ارائه‌ شده را یادداشت‌ نمایید. ضمناً امکان چاپ اطلاعات وجود دارد.
توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون (مشاهده)
1- ارائه‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون به‌ صورت اینترنتی‌ و از طریق‌ سایت‌ ثبت‌ نام اعلامی‌ از تاریخ‌ 1401/02/18 لغایت‌ چهارشنبه‌ 1401/02/21 انجام خواهد پذیرفت‌.
2- آزمون در روز جمعه‌ 1401/02/23 برگزار خواهد شد، ساعت‌ و آدرس حوزه آزمون بر روی کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون درج خواهد گردید.(محل‌ آزمون کتبی‌ و مصاحبه‌ شهرستان چابهار می‌ باشد)
3- ارائه‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون (چاپ شده بر روی کاغذ) و کارت شناسایی‌ معتبرهنگام ورود به‌ حوزه الزامیست‌.
4 - ارائه‌ کارت تزریق‌ حداقل‌ 2 دوز واکسن‌ کوید 19 الزامیست‌ (چاپ شده بر روی کاغذ).
5- رعایت‌ پروتکل‌ های بهداشتی‌ در جلسه‌ امتحان ضروری می‌ باشد.
بدیهی‌ است‌ در غیر اینصورت از ورود داوطلب‌ به‌ حوزه آزمون جلوگیری بعمل‌ خواهد آمد.
4- به‌ داوطلبان محترم توصیه‌ می‌شود که‌ رأساً اقدام به‌ ثبت‌ نام در آزمون نموده و قبل‌ از شروع به‌ انجام ثبت‌ نام اینترنتی‌، «جدول نیازها»، راهنما، نحوه ثبت‌نام و مدرک تحصیلی‌ مورد نیاز در رشته‌ شغلی‌ مربوط را کاملاً مطالعه‌ و بررسی‌ نموده و فایل‌ رایانه‌ ای عکس‌ خود را با توجه‌ به‌ جزئیات اعلام شده آماده نمایند.ضمناً پیگیری مراحل‌ بعدی مانند دریافت‌ کارت ورود به‌ جلسه‌ آزمون، آگاهی‌ از زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی‌ بوده و مسئولیت‌ آن به‌ عهده داوطلب‌ می‌ باشد.
5- ثبت‌ نام در ساعات کم‌ ترافیک‌، به‌ مرور زمان و قبل‌ از روزهای پایان مهلت‌، سهولت‌ بیشتری را به‌ همراه خواهد داشت‌ و بهتر است‌ ثبت‌ نام به‌ روزهای آخر موکول نشود.
تذکر: داوطلبان محترم در صورت نیاز به‌ کسب‌ اطلاعات بیشتر می‌ توانند فقط‌ در ساعات اداری (8 الی‌ 14) با شماره تلفن‌ مجری آزمون، مندرج در بند «ز» تماس حاصل‌ نمایند. متذکر می‌ شود که‌ ویرایش‌ اطلاعات، فقط‌ در زمان مقرر امکان پذیر خواهد بود.
سایر نکات (مشاهده)
1- آزمون مذکور مختص‌ آقایان می‌ باشد.
2- پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ با تشخیص‌ شرکت‌، ملزم به‌ گذراندن دوره های آموزشی‌ مورد نیاز و با هزینه‌ شرکت‌ خواهند بود، بدیهی‌ است‌ هزینه‌ های مربوط در صورت انصراف پذیرفته‌ شده پس‌ از حضور در دوره های آموزشی‌ عیناً اخذ خواهد شد.
3- پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ می‌ بایست‌ آمادگی‌ خدمت‌ و اشتغال به‌ کار در هر یک‌ از شهرستانهای جنوب استان سیستان و بلوچستان را داشته‌ باشند.(شهرستانهای مندرج در جدول یک‌)
4- پذیرفته‌ شدن داوطلب‌ جهت‌ شرکت‌ در آزمون با توجه‌ به‌ مقطع‌ و رشته‌ تحصیلی‌ ذکر شده در هنگام ثبت‌ نام صورت می‌ پذیرد. صحت‌ و سقم‌ این‌ موارد و ارائه‌ اصل‌ مدارک مربوط به‌ شرایط‌ مورد ادعا بر عهده داوطلب‌ است‌.
5- دارندگان مدرک تحصیلی‌ معادل، تحت‌ هیچ‌ شرایطی‌ مجاز به‌ ثبت‌ نام در آزمون نمی‌ باشند.
6- قبولی‌ در آزمون کتبی‌ به‌ منزله‌ پذیرش و جذب نبوده، بلکه‌ موکول به‌ موفقیت‌ داوطلبان در مراحل‌ بعدی شامل‌ مصاحبه‌، گزینش‌، معاینات پزشکی‌ و اخذ عدم سوء پیشینه‌ از مراکز ذیصلاح می‌ باشد و با پذیرفته‌ شدگان نهایی‌، پس‌ از ارائه‌ مدارک در مهلت‌ مقرر، قرار داد مطابق‌ قانون کار و مقررات ذیربط‌ منعقد خواهد شد.
7- عدم ارائه‌ مدارک توسط‌ پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ در مهلت‌ مقرر به‌ منزله‌ انصراف تلقی‌ و شرکت‌ نسبت‌ به‌ جایگزینی‌ آن ها از محل‌ نیروهای ذخیره اقدام نموده و اعتراضات بعدی پذیرفته‌ نخواهد شد.
مشخصات مجری آزمون (مشاهده)
نام شرکت پژوهشگاه نیرو-مجتمع آموزشی صنعت آب و برق
تلفن تماس در ساعات اداری 09159135366

جدول شماره یک

ردیف کد شهرستان نام شهرستان تعداد مورد نیاز
1 1 کنارک/چابهار 3
2 2 نگور/دشتیاری، چابهار 3
3 3 دلگان 2
4 4 بزمان، ایرانشهر 3
5 5 بنت/نیکشهر 1

توجه: هر فرد مجاز به انتخاب حداکثر یک کد شهرستان می باشد.

جدول شماره دو

ردیف رشته شغلی شرایط احراز
1 اپراتور پستهای برق -کاردانی برق کلیه گرایشها
-قد حداقل 160 سانتی متر
-دارای سلامت کامل جسمی و روحی و دید بدون عینک با ارائه گواهی سلامت از پزشک
-جنسیت مرد

جدول شماره 3: مواد امتحانی آزمون

ردیف مواد امتحانی تعداد سوال ضریب
1 ریاضی عمومی 10 1
2 آیین نگارش 10 1
3 ICDL مهارتهای هفت گانه کامپیوتر 10 1
4 هوش و استعداد تحصیلی 10 1
5 مدار الکتریکی 20 1/5
6 تجهیزات پست 20 1/5
7 ایمنی و حفاظت 20 1/5

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2552530
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k