جزئیات بیشتر در مورد خبر

اعلام زمان استرداد مبلغ ثبت نام ناموفق داوطلبان استخدام فراگیر

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 23 بهمن 97: استرداد هزینه ثبت نام ناموفق 14 هزار داوطلب آزمون استخدام دستگاههای اجرایی

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از بازگشت مبلغ واریزی 14 هزار داوطلب ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی که موفق به تکمیل ثبت نام نشده اند، خبرداد.

سید عزیز آشنا روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مبلغ واریزی هر داوطلب 36 هزار و 500 تومان است، افزود: برخی داوطلبان فقط رمز ثبت نام را دریافت کرده و موفق به تکمیل ثبت نام و دریافت کد رهگیری نشدند. به گزارش ایرنا ، امروز برخی داوطلبان ششمین آزمون استخدامی کشور که در فرآیند ثبت نام آزمون به دلایلی چون اشکالات سایت و عدم تطابق مدرک تحصیلی و عنوان شغلی از تکمیل ثبت نام بازمانده بودند، پیامکی مبنی بر استرداد مبلغ واریزی دریافت کردند. در این پیامک آمده است: داوطلب گرامی شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر استخدامی، جهت بازگشت هزینه توکن های مصرف نشده، از ٢٣ تا ٣٠ بهمن ماه 1397 می توانید به سایت جهاد دانشگاهی مراجعه کنید. مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در باره این پیامک توضیح داد: تمامی افرادی که رمز نخست را دریافت کرده و به دلیل عدم تطابق عنوان شغلی و مدرک تحصیلی یا محدودیت های سنی موفق به تکمیل ثبت نام نشده اند، امکان دریافت هزینه ثبت نام را خواهند داشت. وی تصریح کرد : در حال حاضر لیست افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند به همراه شماره تلفن و کد ملی آنها موجود است ، این افراد باید از امروز وارد سامانه شده و با وارد کردن اطلاعات خود، جهت بازگشت هزینه رمزهای مصرف نشده اقدام کنند. وی افزود: ملاک شناسایی کد ملی و شماره تلفن همراه است. افراد باید پس از ورود به سایت در مدت تعیین شده اطلاعات خود را شامل شماره همراه، کد ملی و شماره شبای حساب را وارد کنند. سپس لیست به بانک ارسال شده و افراد هزینه پرداخت شده را دریافت می کنند. آشنا همچنین از توزیع کارت های ششمین آزمون استخدامی کشور از روز 13 اسفند ماه امسال خبر داد و گفت: تا زمان باقی مانده داوطلبان به سایت جهاددانشگاهی مراجعه و اطلاعات تازه در باره این آزمون را تنها از طریق این سایت دریافت کنند. ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی، 17 اسفندماه امسال برگزار و بیش از 4 هزار نفر در آزمون استخدامی کشور پذیرفته می شوند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : حسن عبداله زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:39

  کد دیدگاه : 2193663

  سلام من برای استخدامی بانک ملی ثبت نام کرده وولی مدارک ناقض بود و از کد توکن استفاده نکردم وبعدمتوجه شدم که اگه استفاده نکرده باشی وازتاریخ23الی 30بهمن ماه کدملی وشماره تلفن وشماره شبای حساب مربوط به خودمون اعلام کنیم برگشت داده میشه ولی خبری نشده تا آلان ممنوم میشم اطلاع رسانی کنید.
  سپاسگذارم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...