جزئیات بیشتر در مورد خبر

ثبت نام سه هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان در سامانه کارا

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام فرزندان شاهد و جانباز اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدامی جانبازان و ایثارگران اینجا کلیک نمایید


خبر 29 تیر 98: اعطای تسهیلات به فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار در روستا ها

فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار در روستاها، تسهیلات بانکی با کارمزد کم دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت:ارائه تسهیلات برای کارآفرینی فرزندان شاهد و ایثارگر در روستاها این وام های قرض الحسنه از محل صندوق توسعه ملی به فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار ساکن در روستاها یا آن دسته از ایثارگرانی که تمایل به کارآفرینی در روستاها دارند، پرداخت می شود.

معصومه خدیوی افزود: ایثارگران یاد شده که جویای کار هستند ابتدا باید در سامانه اشتغال بنیاد شهید ثبت نام کرده و صلاحیت آنان برای دریافت وام اشتغال تایید شود و سپس در سامانه کارای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت نام کنند تا پس از طی مراحل اداری و ارائه طرح های اشتغال خود در زمینه های کشاورزی، دامداری و صنعت، تسهیلات شش درصدی برای مناطق روستایی و چهار درصدی برای مناطق مرزی به آنان پرداخت شود.

وی اضافه کرد: بانک های کشاوری، توسعه تعاون، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید، چهار بانک عامل جهت ارائه خدمات این تسهیلات بانکی هستند که به متقاضیان بیکار شاهد و ایثارگر که در سامانه کارا ثبت نام کرده اند، ۵۰۰ میلیون ریال وام اشتغال پرداخت می کنند.

در حال حاضر بیش از سه هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان که ساکن روستاها هستند در سامانه کارا بیکاری خود را به ثبت رسانده اند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...