جزئیات بیشتر در مورد خبر

برگزاری آزمون استخدامی فراگیر در 128 شهر کشور

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 17 اسفند 97: اعلام جزییات برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در استان ها

ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح ۱۷ اسفند در همه‌ی استان‌های کشور و ۱۲۸ شهر توسط جهاددانشگاهی برگزار شد و در گزارش زیر، بخشی از مسوولان واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی می‌گویند.
ششمین آزمون استخدامی فراگیر کشور به گزارش مسوولان واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، سیروس رضایی رییس جهاددانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: این آزمون در سه حوزه شهرکرد، بروجن و لردگان در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه ۱۲ دستگاه استان نیرو جذب خواهند کرد، تصریح کرد: این دستگاه‌ها در مجموع ۸۵ نفر از شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی را جذب می‌کنند.
رضایی افزود: در چهارمحال و بختیاری ۴۴۲۴ داوطلب در آزمون دستگاه‌های استان شرکت کردند که از این تعداد ۱۷۶۴ نفر خانم و ۲۶۶۰ نفر آقا هستند.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان شمالی
رضا شاهین فر رییس جهاددانشگاهی خراسان شمالی در بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون در بجنورد گفت: این آزمون در سه شهرستان خراسان شمالی در چهار حوزه امتحانی برگزار شد.
وی افزود: سهمیه استان از استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۸۳ نفر و برای ۱۳ دستگاه اجرایی است.
رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: از چهار هزار و ۱۴۷ نفر شرکت کننده در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان، دو هزار و ۶۸ داوطلب مرد و دو هزار و ۷۹ داوطلب زن در این آزمون شرکت کرده‌اند.
به گفته وی ۵۴ درصد شرکت کنندگان در آزمون مرد و ۴۴ درصد زن هستند.
شاهین فر افزود: این آزمون در سه محل آزمون بجنورد، اسفراین و شیروان، هر یک در دو حوزه خواهران و برادران برگزار شد.

برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خوزستان
ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور همزمان با سراسر کشور در ۶ شهرستان اهواز، خرمشهر، بهبهان، ایذه، دزفول و مسجدسلیمان و در ۹ حوزه خوزستان به میزبانی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
تعداد ۹ هزار و ۵۰۰ داوطلب خوزستانی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کرده‌اند. جهاد دانشگاهی مجری برگزاری این آزمون بود.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سه نقطه استان سمنان
حسن رهایی رییس جهاددانشگاهی سمنان در حاشیه‌ی بازدید از فرآیند برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه سمنان، گفت: این آزمون استخدامی همزمان با سراسر کشور از صبح امروز ۱۷ اسفند توسط جهاد دانشگاهی استان سمنان در سه حوزه امتحانی گرمسار، سمنان و شاهرود برگزار شد.
وی اضافه کرد: دو هزار و ۹۵۰ نفر در این آزمون به رقابت می‌پردازند، از این تعداد، یک هزار و ۱۲۹ نفر خانم و یک هزار و ۸۲۱ نفر نیز آقا هستند.
رییس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: در حوزه امتحانی سمنان، تعداد یک هزار و ۱۷۲ نفر، شامل ۷۱۶ آقا و ۴۵۶ خانم، در حوزه امتحانی شاهرود نیز یک هزار و ۳۴۰ نفر شامل ۸۶۱ نفر آقا و ۴۷۹ نفر خانم و حوزه امتحانی گرمسار تعداد ۴۳۸ نفر شامل ۲۴۴ نفر آقا و ۱۹۴ نفر خانم، جمعاً تعداد دو هزار و ۹۵۰ نفر در کل استان شرکت کردند.
رهایی تصریح کرد: ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در حوزه سمنان در دانشکده برق و دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان، حوزه شاهرود در دانشگاه صنعتی شاهرود و همچنین حوزه گرمسار در دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد.
وی اظهار کرد: این آزمون در کل استان‌های کشور و در بیش از ۲۰۰ شعبه برگزار شد و مسؤولیت اجرایی برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور نیز با جهاد دانشگاهی است و در استان سمنان نیز توسط جهاد دانشگاهی استان سمنان و با همکاری دانشگاه سمنان برگزار شد.

شرکت ۴۹۵۳ داوطلب در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان
چیا سهراب‌نژاد رییس مرکز آزمون استان کردستان از شرکت ۴ هزار و ۹۵۳ داوطلب، در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان خبر داد و ضمن آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان شرکت کننده، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی مجری برگزاری آزمون استخدامی فراگیر کشور در سال جاری، است.
وی ضمن تشکر از همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های استان در خصوص برگزاری این آزمون، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی استان کردستان، با به‌کارگیری نیروهای مجرب در این زمینه تمام امکانات استاندارد برگزاری آزمون را مهیا کرده است و داوطلبان می‌توانند در آرامش کامل و بدون هیچ‌گونه مشکلی در آزمون شرکت کنند.
رییس جهاددانشگاهی استان کردستان افزود: با توجه به حجم بالای ثبت نام کنندگان، این آزمون در سه حوزه و در چند شهرستان برگزار شد.
سهراب‌نژاد با تاکید بر اینکه نواقص کارت ورود به جلسه با حضور داوطلبین در سایت مرکزی این اداره رفع شده است، خاطرنشان کرد: این آزمون طبق قوانین آزمون استخدامی کشور در شهرستان‌های مریوان، سقز و سنندج برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در سقز ۷۹۰ نفر، مریوان ۵۹۵ نفر و در سنندج ۳ هزار و ۵۶۸ نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.

رقابت ۳۴۰۰ نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان مرکزی
مسعود شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی با اشاره به این‌که آزمون استخدامی امروز برگزار شد، افزود: این آزمون با حضور شرکت‌کنندگانی از سراسر استان در دو حوزه اراک، یک حوزه ساوه و یک حوزه نیم ور محلات برگزار شد.
رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی با اشاره به رقابت سه هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: ۱۶۰۰ نفر از شرکت کنندگان در این آزمون زن و مابقی مرد هستند.
وی افزود: باجه‌های رفع نقص از روز گذشته در استان برپا شده بود و در روز آزمون نیز در محل‌های امتحانی پاسخگوی داوطلبان بودند.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در کرمانشاه
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور، امروز توسط جهاد دانشگاهی و با حضور ۷۴۶۱ شرکت‌کننده از استان کرمانشاه در سه حوزه امتحانی کرمانشاه، روانسر و اسلام‌آ باد غرب برگزار شد.
داوطلبان شهرستان‌های کنگاور، صحنه، هرسین، کرمانشاه و سنقر و کلیایی در شهرستان کرمانشاه و در سه حوزه سازمان جهاد دانشگاهی، دانشگاه صنعتی و دانشگاه پیام نور، داوطلبان شهرستان‌های اسلام آباد غرب، دالاهو، سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در شهرستان اسلام آبادغرب و در پنج حوزه آموزشکده فنی، دانشگاه پیام نور، دبیرستان آیت الله کاشانی، دبیرستان شاهد امام حسین (ع) و مرکز علمی کاربردی امام رضا (ع) و داوطلبان شهرستان‌های روانسر، پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی در شهرستان روانسر و در چهار حوزه تالار وحدت، دبیرستان ام المومنین، هنرستان ام البنین و دبیرستان حضرت خدیجه (س) در این آزمون شرکت کردند.
از مجموع شرکت‌کنندگان در این آزمون، ۴۴۷۷ داوطلب در حوزه امتحانی کرمانشاه، ۱۹۷۳ داوطلب در حوزه امتحانی اسلام آباد غرب و ۱۰۱۱ داوطلب در حوزه امتحانی روانسر شرکت کردند.
حمیدرضا مجردی، مدیر اجرایی ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در استان کرمانشاه در خصوص زمان اعلام نتایج این آزمون، گفت: احتمالاً اوایل فصل بهار سال آینده نتایج اولیه آزمون اعلام خواهد شد.
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه افزود: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی معادل دو یا سه برابر ظرفیت پذیرش دستگاه‌ها بر اساس ۴۰ درصد نمره سوالات عمومی و ۶۰ درصد سوالات تخصصی برای انجام مصاحبه تخصصی و گزینش به دستگاه اجرایی مربوطه معرفی خواهند شد و نتیجه نهایی بر اساس نتایج آزمون کتبی، مصاحبه و لحاظ سهمیه‌ها و گزینش از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

برگزاری ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در بوشهر
علی احمدی‌زاده رییس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بوشهر با بیان این‌که خوشبختانه این آزمون در استان بوشهر، همزمان با سراسر کشور و بدون هیچ گونه مشکلی برگزار شد، اظهار کرد: امروز از سه حوزه برگزاری آزمون مستقر در سطح استان به همراه نماینده سازمان امور اداری و استخدامی کشور و معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر بازدید صورت گرفت.
وی عنوان کرد: حوزه‌های برگزاری این آزمون در استان بوشهر شامل دانشگاه پیام نور بوشهر، آزاد عالیشهر و آزاد دشتستان بوده است.
رییس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بوشهر تصریح کرد: در مجموع تعداد ۳ هزار و ۶۲۵ داوطلب، شامل ۲ هزار و ۸۹ آقا و یک هزار و ۵۳۶ خانم در این آزمون شرکت کردند.
احمدی‌زاده با اشاره به جزئیات آمار داوطلبان تصریح کرد: از این تعداد یک هزار و ۲۲۶ داوطلب در دانشگاه پیام نور بوشهر، یک هزار و ۴۰۰ داوطلب در دانشگاه آزاد عالیشهر و ۹۹۹ داوطلب در دانشگاه آزاد دشتستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش، نتایج این آزمون در نیمه دوم اردیبهشت ماه و از طریق سایت www.hrtc.ir منتشر خواهد شد.

برگزاری آزمون فراگیر استخدامی توسط جهاد دانشگاهی در فارس
آزمون فراگیر استخدامی برای جذب نیروی مورد نیاز در بانک ملی، بنیاد شهید، امور اراضی، امور مالیاتی، تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و املاک، منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست، آبفا، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان در استان فارس و همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
بر اساس اعلام قبلی، این آزمون در فارس با هدف جذب ۱۸۸ نفر به شکل پیمانی و قراردادی برگزار شده است.
مظاهر بابایی، رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در حاشیه برگزاری ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان فارس گفت: آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی، مطابق اعلام قبلی و رأس ساعت ۹ صبح امروز جمعه و همزمان با سراسر کشور در شیراز و ۱۰ شهرستان فارس آغاز شد.
وی با بیان اینکه آزمون در کمال آرامش و با موفقیت برگزار شد، گفت: در برگزاری این آزمون، تمام نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با جهاد دانشگاهی همکاری داشتند.
بابایی با قدردانی از همکاری تمام مسئولان و دست اندرکاران، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف در فارس برای برگزاری مطلوب این آزمون، تعداد عوامل اجرایی این آزمون را ۹۷۰ نفر اعلام و خاطرنشان کرد: برای برگزاری این آزمون، جلسات متعدد توجیهی و آموزشی برای عوامل برگزار کننده و اجرایی برگزار شد.
وی ضمن قدردانی از همراهی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و استانداری فارس و فرمانداری‌های شهرستان‌های درگیر برگزاری آزمون در برگزاری مطلوب این آزمون، خاطرنشان کرد: در استان فارس آزمون در ۲۳ حوزه برگزار شد.
بابایی گفت: از میان ۲۳ حوزه پیش‌بینی شده برای برگزاری این آزمون، ۹ حوزه در شیراز و مابقی حوزه‌ها در شهرستان‌های استهبان، اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، لارستان، مرودشت، ممسنی و کازرون مستقر بود.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس خاطرنشان کرد: بر اساس آمار تعداد ۱۱ هزار و ۲۴۳ نفر برای شرکت در این آزمون از سراسر فارس ثبت نام کرده بودند که ۴ هزار و ۷۸۱ نفر آنان را بانوان و ۶ هزار و ۴۶۲ نفر را آقایان تشکیل می‌دادند.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان رضوی با حضور بیش از ۱۱ هزار داوطلب
دکتر حسین امینی معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان‌رضوی اظهار کرد: ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور امروز هفدهم اسفند ماه با تعداد کل ۲۲۷ هزار و ۷۹۱ داوطلب برگزار شد. سهم خراسان رضوی در این آزمون بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۵ نفر بوده است.
وی افزود: این آزمون در کل کشور در ۱۲۸ شهر برگزار شد و ۲۶۲ حوزه میزبانی آزمون را بر عهده داشتند.
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از میان کل داوطلبین نقش آقایان ۵۱ درصد و سهم بانوان ۴۹ درصد بوده و در خراسان رضوی نیز ۵۸ درصد آقایان و ۴۲ درصد بانوان در این آزمون شرکت کردند.
وی بیان کرد: آزمون در هفت مرکز اصلی برگزار شده است که سهم مشهد در این آزمون حدود هفت هزار نفر، تربت هزار و ۱۰۰ نفر، سبزوار ۱۰۰۰ نفر، کاشمر حدود ۷۰۰ نفر، نیشابور حدود ۸۰۰ نفر، قوچان بیش از ۵۰۰ نفر و گناباد ۳۰۰ نفر بوده است.
امینی تصریح کرد: آزمون در دو مرحله عمومی و اختصاصی برگزار شد که در بخش عمومی داوطلبین با مدرک دیپلم و بخش اختصاصی شامل داوطلبین با مدرک کاردانی به بالا را شامل می‌‎شود.
وی در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون گفت: نتایج آزمون در ۴۵ روز کاری و در هفته آخر فروردین ماه سال ۹۸ اعلام خواهد شد. همچنین میزان جذب استخدامی این آزمون چهار هزار و ۴۷۱ نفر خواهد بود.
امینی اظهار کرد: ۲۱ سازمان در دایره دولتی از جمله وزارت ارشاد، بانک ملی، بنیاد شهید، وزارت تعاون، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان امور مالیاتی، سازمان شیلات، جنگل‌ها و مراتع و … در این آزمون از داوطلبان پذیرش خواهند داشت.

آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد در صحت و سلامت برگزار شد / ‏هیچ شائبه‌ای وجود ندارد
سید محمد قائم کاظمی بیدک رییس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: صبح امروز جمعه، ۱۷ اسفندماه ۹۷ آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار شد.
وی افزود: ۴۶۸۷ نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی شرکت در این آزمون شدند که در شهرستان‌های بویراحمد و دنا ۲۷۲۴ نفر (محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۱۳۱۲ نفر (محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستان‌های گچساران و باشت ۶۵۱ نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آرا دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) با هم به رقابت پرداختند.
رییس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پلمب همه سوالات همزمان با سراسر کشور در یک ساعت خاص باز شد، بیان کرد: براساس اشتباه نیروی انسانی لیبل یک بسته پلمپ شده سووالات دهدشت و یاسوج جا به جا شده بود که سریع‌ترین زمان سوالات را به حوزه‌ها برگرداندیم و کار انتقال انجام گرفت و ما با شورای تأمین و مسئولان امر هماهنگی لازم را انجام دادیم که در جریان باشند.
رییس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: هیچ گونه شائبه‌ای در برگزاری و اجرای آزمون در استان وجود نداشت و این آزمون در صحت و سلامتی و با هماهنگی مرکز آزمون کشور برگزار شد.

برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی در گلستان
امیرحسین تناور مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در گلستان اظهار کرد: آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی ساعت ۹ صبح امروز با حضور داوطلبان از سراسر استان در ۱۴ حوزه امتحانی در شهرهای گرگان و گنبد کاووس برگزار شد.
مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در گلستان با بیان اینکه ۹ هزار و ۱۴۳ نفر مجموع آمار داوطلبان این آزمون در استان گلستان بوده است، افزود: از این تعداد ۳۷۵۳ زن و مابقی مرد بودند.
وی با بیان اینکه آزمون در دو مرحله عمومی و اختصاصی برگزار شد، تصریح کرد: در بخش عمومی داوطلبان با مدرک دیپلم بودند و بخش اختصاصی شامل داوطلبان با مدرک کاردانی به بالا را شامل می‌شد.
تناور با اشاره به اینکه نتایج آزمون کتبی بعد از جمع‌آوری و تصحیح پاسخ‌نامه‌ها در پروفایل داوطلبین نمایش داده می‌شود، گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی معادل دو یا سه برابر ظرفیت پذیرش دستگاه‌ها برای انجام مصاحبه تخصصی و گزینش به دستگاه مربوطه معرفی خواهند شد و نتیجه نهایی آزمون بهار ۹۸ بر اساس آزمون کتبی، مصاحبه، سهمیه‌ها و گزینش از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

رقابت ۴۰۹۵ نفر از خراسان جنوبی در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
علی‌رضا معصومی مدیر اجرایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان جنوبی در جریان برگزاری این آزمون از برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی توسط جهاد دانشگاهی در پنج حوزه امتحانی استان خبر داد و اظهار کرد: ۴۰۹۵ نفر در استان به منظور استخدام در ۹۶ شغل دولتی در دستگاه‌های اجرایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی با بیان این‌که این آزمون در پنج شهرستان استان برگزار شد، افزود: ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در شهرستان بیرجند، در دو حوزه دانشگاه بیرجند و دانشگاه پیام نور برگزار شد.
مدیر اجرایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان جنوبی بیان کرد: در حوزه قائنات نیز داوطلبان از شهرستان‌های قاین و زیرکوه و در حوزه طبس داوطلبان از شهرستان‌های بشرویه و طبس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
معصومی ادامه داد: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در شهرستان بیرجند بودند که ۱۳۹۶ نفر آن را بانوان و ۱۸۰۸ نفر را آقایان تشکیل دادند.
وی تصریح کرد: در شهرستان قاین ۲۱۱ زن و ۳۱۱ مرد و در شهرستان طبس نیز ۱۲۸ زن و ۲۴۱ مرد در این آزمون شرکت کردند.
جلال‌الدین صادقی رییس جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی نیز با اشاره به همکاری ۲۵۰ عامل اجرایی در برگزاری این آزمون، از همکاری خوب استانداری خراسان جنوبی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، نیروی انتطامی، اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، پلیس راهور و شرکت‌های آب و برق و گاز برای بهتر برگزار شدن این آزمون تشکر کرد.
وی یادآور شد: نتایج این آزمون پس از حدود دو ماه اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت hrtc.ir از نتایج مطلع شوند.

برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در همدان

سیداسکندر صیدایی رییس سازمان برنامه و بودجه استان همدان با تاکید بر اینکه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی توسط جهاددانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی از مدت ها قبل برای برگزاری این دوره از آزمون هماهنگی و برنامه ریزی لازم را انجام داده بود.

وی افزود: ششمین دوره آزمون استخدامی صبح امروز- جمعه ۱۷ اسفندماه- از ساعت ۹ صبح با حضور حدود ۴۰۰۰ نفر به طور رسمی آغاز به کار کرد و ۱۲ ظهر خاتمه یافت.

صیدایی با اشاره به برگزاری این آزمون در ۶ حوزه استان بیان کرد: ششمین دوره آزمون استخدامی در ۶ حوزه همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان و اسدآباد برگزار شد که در شهرستان همدان دو حوزه درنظر گرفته شده بود.

وی تاکید کرد: نظارت بر نحوه برگزاری آزمون بر عهده سازمان برنامه و بودجه بود که از تمامی حوزه ها این نظارت صورت گرفت و خوشبختانه این آزمون در استان همدان به خوبی و با نظم خاصی برگزار شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان همدان در پایان ابرازامیدواری کرد نتایج آزمون سریعتر اعلام شود تا جوانان جذب دستگاه های اجرایی شده و مثمرثمر واقع شوند.

منبع: سایت جهاد دانشگاهی


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...