جزئیات بیشتر در مورد خبر

بیشترین فرصت اشتغال در بخش دامداری قزوین ایجاد شد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 30 اردیبهشت 98: ایجاد 9 هزار و 980 فرصت شغلی برای مددجویان قزوینی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات به جامعه هدف، 9 هزار و 980 فرصت شغلی ایجاد شد.
سید مرتضی دهقانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد این فرصت های شغلی در قزوین صرف شده است.
وی اضافه کرد: در سال 97 بیشترین فرصت اشتغال به ترتیب در بخش های دامداری، خدمات، اجرای طرح‌های کشاورزی و سپس صنایع دستی و شیلات بود.
دهقانی، پرداخت تسهیلات خود اشتغالی را از راهکارهای مهم این نهاد برای کاهش مسائل و مشکلات اقشار آسیب پذیر و توانمندسازی آنان دانست و ادامه داد: تسهیلات یاد شده به صورت قرض الحسنه در اختیار مددجویان تحت پوشش قرار می گیرد.
وی با بیان اینکه مددجویان تحت حمایت پس از استعدادسنجی و ارائه آموزش های لازم از شرایط دریافت تسهیلات بهره مند می شوند، اظهار داشت: این تسهیلات برای ایجاد اشتغال و بسترسازی استقلال معیشتی مددجویان پرداخت شده است.
دهقانی اظهار داشت: از سال 95 تا پایان سال 97 همچنین11 هزار و 776 نفر در کارگاه های آموزشی کمیته امداد که عمدتا صنایع دستی است شرکت کرده اند که از این تعداد هفت هزار و 378 نفر از آموزش گیران زنان بوده اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین افزود: نگاه کمیته امداد در راستای فقر زدایی، بیشتر متمرکز بر روستاها و مناطق محروم است به گونه ای که 15 هزار و 140 خانور تحت پوشش، ساکن روستاها و 13 هزار و 996خانوار ساکن شهرها هستند.
در حال حاضر بیش از 29 هزار خانوار در قزوین تحت حمایت کمیته امداد هستند.

منبع: خبرگزاری ایرنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...